NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Oh, come on, komolyan, abból indultatok ki, amit Flynn ellenünk muzsikált??!! A Vikes ellen a 86 éves Rozi néni karrier csúcsot futna, még akkor is, ha már 5 éve eltemették. Ez a Flynn gyerek nem véletlen lett kirúgva 3 helyről is egy éven belül.😊Go Vikings!
Nem, abból indultunk ki hogy Flynn beállásával mutaton némi életjelet a csapat.De ahogy többen is írták, itt AR sem tudott volna nagy csodát tenni.MaG1Xx
AR pedig ennyit jelent sztem... Nélküle pont annyit értek, mint mi. Ami egy QB nélküli, gyengén játszó alsóházi csapat szintje. Ha van A-Rod, bárki ellen esélyesek vagytok, ha nincs, már az X is jó eredménynek számít. Egy 2-8-as ellenfél ellen, hazai pályán.😊

Persze azért ma az edzők is hibásak voltak.Go Vikings!
MM leggyengébb meccse volt szerintem.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Asszem elérkeztünk arra a pontra, amikor fejeknek kellene hullania.MaG1Xx
hát nem tudom, én személy szerint kétségesnek tartom a dolgot. Mondjuk az nagyon kellemetlen volt, hogy milyen playekkel csinálták ki a def-et a mai napon. Mike azt mondta, a meccs után hogy ennyi misstackle-t egész életében nem látott 😊

Tuti lesznek változások, de hogy koordinátor szinten,.. Capers azért nem lehet nyugodt.
Mondjuk a futás-futás-passz ritmusnak meg voltak az okai ugyebár.

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A szezon elúszott, nem létezik, hogy - bár mindkét csapat le tud olvadni decemberben - a Bears és a Lions is veszítsen két-két meccset, mi meg lezúzzuk a hátralévő négyet. De nem is ez a baj. A mutatott "játék" remélem előhozza a szükséges változásokat. Új DC, ez az alap, ahonnan építkezhetünk. Nem vagyunk szar csapat összességében, sokan szeretnének 5-6 év alatt ennyi pozitívummal gazdagodni. Brace yourselves, van fény az alagút végén. Keressék meg!Gergőbácsi
Szerintem nem feltétlenül kell új DC, csak át kéne gondolni, mit is akar játszani. 3 NT méretű játékos középről nem nagyon tud nyomást generálni, ha meg nincs fent annyi, átfutnak rajtunk. Ezen kell változtatni. Plusz, ha nincs fent az O, a D elfárad.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 504 — Bowl Winner
Oh, come on, komolyan, abból indultatok ki, amit Flynn ellenünk muzsikált??!! A Vikes ellen a 86 éves Rozi néni karrier csúcsot futna, még akkor is, ha már 5 éve eltemették. Ez a Flynn gyerek nem véletlen lett kirúgva 3 helyről is egy éven belül.😊Go Vikings!
Nem, abból indultunk ki hogy Flynn beállásával mutaton némi életjelet a csapat.De ahogy többen is írták, itt AR sem tudott volna nagy csodát tenni.MaG1Xx
AR pedig ennyit jelent sztem... Nélküle pont annyit értek, mint mi. Ami egy QB nélküli, gyengén játszó alsóházi csapat szintje. Ha van A-Rod, bárki ellen esélyesek vagytok, ha nincs, már az X is jó eredménynek számít. Egy 2-8-as ellenfél ellen, hazai pályán.😊

Persze azért ma az edzők is hibásak voltak.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693

akkorisredskins
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Oh, come on, komolyan, abból indultatok ki, amit Flynn ellenünk muzsikált??!! A Vikes ellen a 86 éves Rozi néni karrier csúcsot futna, még akkor is, ha már 5 éve eltemették. Ez a Flynn gyerek nem véletlen lett kirúgva 3 helyről is egy éven belül.😊Go Vikings!
Nem, abból indultunk ki hogy Flynn beállásával mutaton némi életjelet a csapat.De ahogy többen is írták, itt AR sem tudott volna nagy csodát tenni.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 844
Oh, come on, komolyan, abból indultatok ki, amit Flynn ellenünk muzsikált??!! A Vikes ellen a 86 éves Rozi néni karrier csúcsot futna, még akkor is, ha már 5 éve eltemették. Ez a Flynn gyerek nem véletlen lett kirúgva 3 helyről is egy éven belül.😊Go Vikings!
Meg abból amit korábban a Pats és a Lions ellen. De a 3 kirúgással kapcsolatban valószínűleg igazad van. Viszont még így is ezerszer inkább ő legyen a Falcons ellen (ha már Rodgers nem lehet), mint Tolzien.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
A szezon elúszott, nem létezik, hogy - bár mindkét csapat le tud olvadni decemberben - a Bears és a Lions is veszítsen két-két meccset, mi meg lezúzzuk a hátralévő négyet. De nem is ez a baj. A mutatott "játék" remélem előhozza a szükséges változásokat. Új DC, ez az alap, ahonnan építkezhetünk. Nem vagyunk szar csapat összességében, sokan szeretnének 5-6 év alatt ennyi pozitívummal gazdagodni. Brace yourselves, van fény az alagút végén. Keressék meg!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 504 — Bowl Winner
Oh, come on, komolyan, abból indultatok ki, amit Flynn ellenünk muzsikált??!! A Vikes ellen a 86 éves Rozi néni karrier csúcsot futna, még akkor is, ha már 5 éve eltemették. Ez a Flynn gyerek nem véletlen lett kirúgva 3 helyről is egy éven belül.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
MINDENKI mocskosul szar volt, egytől egyig! Egyedül Shields volt az aki megoldotta a dolgát, CJ-t 100 yardon tartani szép dolog. Maradjon Flynn a kezdő, itt Rodgersnek se termett volna babér.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Nehéz erre mit mondani. Amilyen bizalomgerjesztő volt Flynn vasárnap, ma kb. teljes katasztrófa volt. Persze fal nélkül lehetetlen játszani. A védők meg olyanok voltak, mint két éve. Nyelik a yardokat, jön néhány TO, csak most nem volt offense, ami ezeket kihasználta volna.Kampman
Abszolút így gondolom én is. Egy jobb O ezeket pontra váltja, a D pihen, stb, stb. Hülye MNF.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 844
Nehéz erre mit mondani. Amilyen bizalomgerjesztő volt Flynn vasárnap, ma kb. teljes katasztrófa volt. Persze fal nélkül lehetetlen játszani. A védők meg olyanok voltak, mint két éve. Nyelik a yardokat, jön néhány TO, csak most nem volt offense, ami ezeket kihasználta volna.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Asszem elérkeztünk arra a pontra, amikor fejeknek kellene hullania.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Shields, Perry, Jolly, Barclay aktív. Barclaynek fel lesz adva a lecke Ansah ellen, de még így is nyugodtabbak lehetünk hogy nem Újházi van ottHall Of Green
WR Chris Harper, LB Nate Palmer, LB Jamari Lattimore, DE C.J. Wilson, DE Jerel Worthy és TE Brandon Bostick inaktívok
A sok sérülés mellett-között, nekem teljesen kimaradt Bostick agyrázkódása. :-/
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Shields, Perry, Jolly, Barclay aktív. Barclaynek fel lesz adva a lecke Ansah ellen, de még így is nyugodtabbak lehetünk hogy nem Újházi van ott

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Szevasztok srácok!
Ma kíváncsian, és a Green Bay-nek szorítva fogom belőni a streamet!
Kíváncsian, ugyanis 1,5 szezont vártam rá,hogy Flynn-t kezdeni lássam (Oaklandet kivéve).
Amikor leigazoltuk elég sokat vártam tőle, aztán persze örülök,hogy úgy alakultak a dolgok ahogyan, de azt belátom,hogy talán RW egy hajszállal jobban favorizált volt a kezdetek kezdetén-amikor még a teljesítménye nem beszélt magáért- mint Matt, aztán pedig az oaklandi kitérő során sejtettem,hogy nem terem majd neki sok babér, és végül be is igazolódott a sejtésem, amikor újból alulmaradt egy mobilis irányítóval szemben.

Másérszt van egy kisebb nagyobb wisconsini kötődésem, így a semleges meccseken általában nektek szurkolok, ráadásul az egész frencsájz felépítés és játékos politika közel áll a szívemhez, nem csak azért mert saját magam is ezt a megközelítést tartom ideálisnak, de azért is mert, Schneider, a mi GM-ünk is tőletek jött, és hozta magával a szervezeti kultúra alapjait 😊 Szóval ha létezik olyan mint coaching tree, akkor mondhatjuk,hogy egyazon GM-tree-hez tartozunk!
Ráadásul nyomós ok még,hogy nem szívesen találkoznék a Detroittal a rájátszásban, mert a D# faluk igencsak kedvező párosítást kapna ellenünk 😊
Egy szó mint száz, ma este go Packers!undisputedly
Királyság 😊 Üdv a klubban. Nem tudom merre vagy épp de Sport2 adja.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szevasztok srácok!
Ma kíváncsian, és a Green Bay-nek szorítva fogom belőni a streamet!
Kíváncsian, ugyanis 1,5 szezont vártam rá,hogy Flynn-t kezdeni lássam (Oaklandet kivéve).
Amikor leigazoltuk elég sokat vártam tőle, aztán persze örülök,hogy úgy alakultak a dolgok ahogyan, de azt belátom,hogy talán RW egy hajszállal jobban favorizált volt a kezdetek kezdetén-amikor még a teljesítménye nem beszélt magáért- mint Matt, aztán pedig az oaklandi kitérő során sejtettem,hogy nem terem majd neki sok babér, és végül be is igazolódott a sejtésem, amikor újból alulmaradt egy mobilis irányítóval szemben.

Másérszt van egy kisebb nagyobb wisconsini kötődésem, így a semleges meccseken általában nektek szurkolok, ráadásul az egész frencsájz felépítés és játékos politika közel áll a szívemhez, nem csak azért mert saját magam is ezt a megközelítést tartom ideálisnak, de azért is mert, Schneider, a mi GM-ünk is tőletek jött, és hozta magával a szervezeti kultúra alapjait 😊 Szóval ha létezik olyan mint coaching tree, akkor mondhatjuk,hogy egyazon GM-tree-hez tartozunk!
Ráadásul nyomós ok még,hogy nem szívesen találkoznék a Detroittal a rájátszásban, mert a D# faluk igencsak kedvező párosítást kapna ellenünk 😊
Egy szó mint száz, ma este go Packers!
több mint 10 éve
favre Green Bay Packers 125
James Jones...
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000288557/James-Jones-remarkable-path-to-the-NFLLN
Szívesebben néztem volna még egy kicsit, ez a bő egy perc semmire nem volt elég, kíváncsi lennék erre a sztorirafavre
Én is. Jones pont olyan, akiből simán lehetne példakép. (Csak azok a fránya lyukas kezek 😀 )LN
Hátha ma fókuszál a problémára és tapad majd hozzá a laszti😊

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
James Jones...
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000288557/James-Jones-remarkable-path-to-the-NFLLN
Szívesebben néztem volna még egy kicsit, ez a bő egy perc semmire nem volt elég, kíváncsi lennék erre a sztorirafavre
Én is. Jones pont olyan, akiből simán lehetne példakép. (Csak azok a fránya lyukas kezek 😀 )
több mint 10 éve
favre Green Bay Packers 125
James Jones...
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000288557/James-Jones-remarkable-path-to-the-NFLLN
Szívesebben néztem volna még egy kicsit, ez a bő egy perc semmire nem volt elég, kíváncsi lennék erre a sztorira

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
James Jones...
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000288557/James-Jones-remarkable-path-to-the-NFL
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Franklin IR-re került. Legközelebb jövőre láthatjuk már csak sajnos.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Nemtudom kinél van fantasyban Stafford de krva jól jár holnap vele 😊 Flynntől egy hasonló meccs kell mint 3 éve mert hogy kapunk vagy 35 pontot az ziher.JayB
Én meg abban bízok, hogy Stafford tartja a múlt heti formáját.
Amúgy meg az előző meccsünkön sem nagyon villogott - ha jól emlékszem. Eléggé kordában tartotta a pass rush-unk.
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Nemtudom kinél van fantasyban Stafford de krva jól jár holnap vele 😊 Flynntől egy hasonló meccs kell mint 3 éve mert hogy kapunk vagy 35 pontot az ziher.JayB
Remélem előveszi azt a formáját, amikor mindegy kinél, csak elkapás legyen, 2-3 INT nem árt Staffordtól most sem 😊