A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Yeee visszaigazoltuk Roderick Johnsont is huu-huu.
Vicc, hogy semmi top játékost nem szerzünk FA-ról... Na sebaj majd a drafton... 😊
Merlin85
Mert nem akar idejönni senki.
Jó draft, erős fa, szerencse a sérülésekkel és újra divkörben találná magát a csapat. Erre BoB f@szméregetésbe kezd és elzavarja a csapat legjobb játékosát csak hogy megmutassa ki a főnök. Eddig is ő volt. Szóval leépíti a csapatot, de legalább van valami hatalma. Huu-huu
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Yeee visszaigazoltuk Roderick Johnsont is huu-huu.
Vicc, hogy semmi top játékost nem szerzünk FA-ról... Na sebaj majd a drafton... 😊

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Jó hosszú levél 😃 Nem hiszem, hogy a következő pár évben bármi is változna. Kivéve ha még egy olyan játékost ad el szotyiért, aki a franchise arca. Mert akkor lehet már a roster nagy része fellázadna és cserét kérne. Akkor lehet kirugnák billit. A játékosoknak meg igazuk van, minek igazolnának egy ilyen edző alá.
samu09
Hop nem volt az?
DrChef
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Jó hosszú levél 😃 Nem hiszem, hogy a következő pár évben bármi is változna. Kivéve ha még egy olyan játékost ad el szotyiért, aki a franchise arca. Mert akkor lehet már a roster nagy része fellázadna és cserét kérne. Akkor lehet kirugnák billit. A játékosoknak meg igazuk van, minek igazolnának egy ilyen edző alá.
samu09
Hop nem volt az?

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
YIKES.
 twitter.com/AllbrightNFL/status/1240301491581157376

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Jó hosszú levél 😃 Nem hiszem, hogy a következő pár évben bármi is változna. Kivéve ha még egy olyan játékost ad el szotyiért, aki a franchise arca. Mert akkor lehet már a roster nagy része fellázadna és cserét kérne. Akkor lehet kirugnák billit. A játékosoknak meg igazuk van, minek igazolnának egy ilyen edző alá.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Már van olyan hír, hogy volt olyan játékos, aki BoB miatt nem jött a csapathoz. Ok elég sok FA-ja volt a csapatnak, ebből többet visszaigazoltak. De senki top játékost nem tudnak most sem hozni. Elég nagy a felháborodás a szurkolók körében. Itt van pl egy nyilt levél a McNair családnak, hogy adják el a csapatot.

 sportstalk790.iheart.com/featured/sean-salisbury/content/2020-03-17-connor-an-open-letter-to-the-mcnair-family/?Pname=local_social&Keyid=socialflow&Sc=editorial&fbclid=IwAR34zj1wYG8u8G4egdVh1Cnz6WIHhns7_TlZIPfhYF3W1MjSA2LBG29BADo

Egy kisebb graffiti



BoB


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Philliip Gaines marad még egy évre.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1240400108119896065

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Watson még itt van? 😂
steelwolf
Még igen, de ha így megy tovább neki is hirtelen el fog kezdeni fájni a háta... | (Ugyanaz az ügynöke -David Mulugheta- mint Jalen Ramseynek, akivel amúgy országos spanok) |
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
"Figyelj DeAndre kicsit sok a cumis kiscsaj az edzéseken, és a csajaid is tépik egymást a díszpáholyban. Ha lehet egyszerre csak egyik kis családod legyen kint a meccsen, ne mind a 12. Érted, már az Elnök Úr is jelezte, hogy változtass, érted, Texasban vagyunk, nem az állatok közt.

Legjobb lenne végre satyekot húzni a fütykösre, mert kúrvára nem fogsz tudni ennyi embert etetni.... ha rajtam múlik biztosan nem.

Látszik, hogy frusztrált vagy. Feltettem a kérdést magamnak, hogy esetleg a csapat teljesítménye miatt, esetleg a divisional 21 pontos leolvadás miatt, próbáltam önkritikus lenni, de rájöttem, hogy nem. Téged a magánéleted nyomaszt, csak az a baj, hogy behozod az öltözőbe a gondjaidat, másokat okolsz... például engem, és a vezető társaimat. Zavart keltesz, sunyiskodsz, és ez az viselkedés a bűn útjára visz.
Nézd nem azt akarom mondani, hogy bűnöző vagy, pláne hogy többszörös gyilkos, de azért jó ha tudod, hogy az utolsó ilyen jellegű beszélgetésem Hernandezzel volt még New England...

DeAndre! Most hova mész?! Látod pont erről a magatartásról beszélek, elcseréllek Clevelandbe… (oda tutti nem kell)…. akkor elcseréllek Arizonába!"

Szerintem ez így történt.
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 871
Elmenni könnyū, ha egy játékos, pl. Watson akar.
Be kell itpegni BoBhoz: "Fõni, több felelõsséget szeretnék. Vezetõ szerepet képzeltem az öltözõben is. Itt egy lista pár lehetséges változtatásról amiken agyalok mostanság."
ulpianus
Ja és fel szeretném adni a monogámiát!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 884 — Circus Maximus
Elmenni könnyū, ha egy játékos, pl. Watson akar.
Be kell itpegni BoBhoz: "Fõni, több felelõsséget szeretnék. Vezetõ szerepet képzeltem az öltözõben is. Itt egy lista pár lehetséges változtatásról amiken agyalok mostanság."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Watson még itt van? 😂
steelwolf
Majd elviszi a Patriots egy 3. kör végéért.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Watson még itt van? 😂
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Tulajdonosok azért meglehetősen tapasztalatlanok szerintem, mind üzleti mind NFL ownership téren. Mindig is az apja/férje árnyékában éltek ,de úgy látszik nem sikerült eltanulni tőle sok mindent.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 722
Már itt is kint a cikk. Most komolyan, a tulajdonos vagy akinek hatalma van elküldeni miért nem lép? Nincs internet vagy tv hozzáférése vagy ennyire leszarja csak kapja a 100 millákat oszt jól van.
Biztos kapott sokkal jobb ajánlatokat Hop-ért, csak kínosan ügyelt rá, hogy pl ne játszon a csapat a Texans ellen a következő szezonban... a többi meg nem érdekli

 fuzovelkifele.com/2020/03/ezert-kuldhette-el-obrien-deandre-hopkinst/
Merlin85
MI.
A.
FASZ.?! 😀

Ha a saját csapatomról lenne szó, most sírnék.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaelen Strong erős véleménye BoB-ről
 twitter.com/JaelenStrong/status/1240305079086874627
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
 twitter.com/AllbrightNFL/status/1240301491581157376

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jogos a kérdés elnök úr!


Merlin85
Mondjuk ne Rex Ryan valaszoljon mar!

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Jogos a kérdés elnök úr!


több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelem, jon az Antonio Cromartie igazolas. ☺️

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Már itt is kint a cikk. Most komolyan, a tulajdonos vagy akinek hatalma van elküldeni miért nem lép? Nincs internet vagy tv hozzáférése vagy ennyire leszarja csak kapja a 100 millákat oszt jól van.
Biztos kapott sokkal jobb ajánlatokat Hop-ért, csak kínosan ügyelt rá, hogy pl ne játszon a csapat a Texans ellen a következő szezonban... a többi meg nem érdekli

 fuzovelkifele.com/2020/03/ezert-kuldhette-el-obrien-deandre-hopkinst/

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
 twitter.com/RedditCFB/status/1240272508491890690

lol, BoB nagyobb gyökér mint gondoltam (pedig aztán...)
Borbinho
😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ez egy igazi címeres faszkalap, de legalább a szórakoztató fajta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RedditCFB/status/1240272508491890690

lol, BoB nagyobb gyökér mint gondoltam (pedig aztán...)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Nem hallgattam végig, elég az első 30 mp-et megnézni. Egyszerűen nem lehet felfogni, amit Bob tett. Most otthon ül és dörzsöli a tenyerét, hogy tessék velem ne baszakodjon senki? Jó úton halad, hogy a játékosok majd nem akarnak Houstonba menni, még ha a csillagos eget is lehozzák nekik vagy a legjobb fizetést adják, ezmiatt a majom miatt.

 youtu.be/fsuSJ4htdaM