Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Ha Soldert nem tageli a Pats, nem lenne rossz igazolás. Ami Gaine-t illeti, elég tökös gondolat volt, hogy elvállalja a munkát egy olyan évben, mikor közepes játékosok lesznek FA-n nagyrészt, illetve első két körben nem draftolhat. Felfele még cserélhet de akkor csak ásna a kupac földnek egy gödröt. Amúgy meg csak egy 80-as healert kell igazolni aki sérülésmentesen tartja a csapatot a szezonban és nem lesz gond.
samu09
Nem tagelhetjük őt. Van egy ilyen kikötés a szerződésében. Mivel próbáltunk készülni az ő elvesztésére, így inkább azt mondom most, hogy tesztelni fogja a piacot.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Én se nagyon értem, hogy miért kapott HC állást , amikor a gyengébb DC-k közé tartott tavaly. Bár hozzá kell tenni, hogy a 2 pozíció teljesen más, lehet HC-ként jobban fog teljesíteni ,de semmiképp sem kár érte szerintem.

több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Vrabel Titans HC, hát ez érdekes, én még DC-nek sem láttam szívesen nálunk. Remélem Romeo gatyába rázza a D-t jövőre.

Szerkesztette: LanceVance

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ha Soldert nem tageli a Pats, nem lenne rossz igazolás. Ami Gaine-t illeti, elég tökös gondolat volt, hogy elvállalja a munkát egy olyan évben, mikor közepes játékosok lesznek FA-n nagyrészt, illetve első két körben nem draftolhat. Felfele még cserélhet de akkor csak ásna a kupac földnek egy gödröt. Amúgy meg csak egy 80-as healert kell igazolni aki sérülésmentesen tartja a csapatot a szezonban és nem lesz gond.
több mint 6 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Megvan az új ST coach Brad Seely személyében. Legutóbb Oaklandban dolgozott, de természetesen BoB New Englandből ismeri 😀

több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
-támadófal esetén először említani a piacot(jó jel)
nagymarceee
Nem vagyok benne biztos, hogy jól értelmezem ezen mondatot , de ha az akar lenni ,hogy inkább FA-n erősítik az OL-t , mint drafton , akkor azt nem nagyon tudom pozitívan értékelni, mert FA-n alig lesz értelmes név, azoknak is egy része csak névlegesen lesz FA és úgyis egyből aláír mostani csapatával. T kb egy Solder aki úgy értelmes. Viszont a drafton azért van pár egész jó kis OL prospect.
Sixo
Két egymást követő kérdésben kérdezték először a csapat minőségéről,majd a a támadófal helyzetéről,és nekem nagyon furcsa volt,hogy az első kérdésben a csapat fejlődésénél meg sem említi még véletlenül sem,hogy FA-n keresztül erősítenénk,hanem draft,undrafted...stb.
A második kérdésnél meg legelsőként említette meg a piacot és csak utána mondta a draftot. Persze lehet csak én látom belem,hogy piacról is fogunk erősíteni.

Egyébként meg lehet,hogy gyenge a free agent piac felhozatal,de a támadófalunk Seahawks szintű,itt egy darab fa is erősítés kb.

több mint 6 éve
Hulk93 Houston Texans Oregon Ducks 8
... Viszont a drafton azért van pár egész jó kis OL prospect.
Sixo
Es mivel a 3. korben valaszthatunk eloszor, a jobbak reg nem lesznek bent. Bar abban teljesen igazad van, hogy az FA felhozatal is eleg vekony:  www.spotrac.com/nfl/free-agents/offensive-line/
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
-támadófal esetén először említani a piacot(jó jel)
nagymarceee
Nem vagyok benne biztos, hogy jól értelmezem ezen mondatot , de ha az akar lenni ,hogy inkább FA-n erősítik az OL-t , mint drafton , akkor azt nem nagyon tudom pozitívan értékelni, mert FA-n alig lesz értelmes név, azoknak is egy része csak névlegesen lesz FA és úgyis egyből aláír mostani csapatával. T kb egy Solder aki úgy értelmes. Viszont a drafton azért van pár egész jó kis OL prospect.

több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Nem értem miért nem cikkeznek rólunk folyamatosan,hogy kirúgtunk egy néger gm-et és a lehető legfehérebb amerikait ....shame shame shame

Plusz néhány szösszenet bemutatásáról:
-elég erősen hangsúlyozza az elején,hogy a drafton és egyéb lehetőségekkel fogja a csapatot mélyíteni
-támadófal esetén először említani a piacot(jó jel)
-O'Briennel meglehetősen egy hullámhosszon van és többször hangsúlyozza,hogy a döntések,nem az ő döntései,hanem a Texansé lesznek.
(személy szerint tetszik az,hogy scout volt,nem tudom mennyire általános ez,de tetszik)

kb. Ennyi.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nem akartam csoportriválisnak szurkolni a PO-ban, de a Pats-Jaxből utóbbi a "kisebbik rossz" 😀 Ha viszont elkezdem csodálni az idei jaguár sikerszériát tuti kikapnak. Nagy dilemma.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
BOB +4 év.
Amadeus
Nehogy Del Rio féle kimenetele legyen a dolognak.
Bazzani
hátha de 😊

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ebben a legjobban az zavar, hogy a fűzővelkifelé lehozta a hosszabbítását, és hatszor írták rosszul a nevét a cikkben.
több mint 6 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
BOB +4 év.
Amadeus
Nehogy Del Rio féle kimenetele legyen a dolognak.
Bazzani
Lehet hogy az lesz , de Watson amikor egészséges volt akkor hirtelen az offense elkezdett szárnyalni. És szerintem ezért kap még egy lehetőséget. Plusz Watson is erősen kampányolt a mellet hogy BoB maradjon.
több mint 6 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Brian Gaine az új GM 5 éves szerződést kapott.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
BOB +4 év.
Amadeus
Nehogy Del Rio féle kimenetele legyen a dolognak.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
BOB +4 év.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ugye Smith hozta ide, 3 évet volt már itt. BOBbal is jó a kapcsolata, nem úgy mint Smith-szel. Ismeri a franchise-t. Pletykálták már két évvel ezelőtt, hogy Smitht más pozícióba rakják és Gaine lesz a GM. Ez akkor nem történt meg.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A hírek szerint Gaine a befutó. Papírforma. Jöhetnek a pozíciós edzők, de lehet, hogy még előtte hosszabítanak BoBbal
Bondi
Elvileg a GM szerződtetése után tárgyalnak majd BoB-vél.
Mit kell tudni Gaineről?
több mint 6 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A hírek szerint Gaine a befutó. Papírforma. Jöhetnek a pozíciós edzők, de lehet, hogy még előtte hosszabítanak BoBbal

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Schefter szerint Brian Gaine a fő esélyes a GM posztra.
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Most olvastam, a Lions topicban, hogy Vrabel tűnik a fő esélyesnek a HC posztra. Én igen csak meglepődtem ezen. Egyelőre nem nagyon bizonyította, hogy olyan remek vezető lenne. A D igen csak visszaesett a tavalyi formához képest. Felőlem vihetik az oroszlánok. Remélhetőleg akkor Crennel visszakerül az eredeti pozícióba.
Bondi
Oda már Matt Patricia a legesélyesebb. Szerintem idén még marad Vrabel.
több mint 6 éve
Hulk93 Houston Texans Oregon Ducks 8
Szerintem idén a D sokkal nagyobb csalódás volt, mint az O. A savage/Yates páros nem volt rosszabb, mint amit az elmúlt pár évben megszokhattunk, csak ugye őket a D kisegítette. Ill. Idén láttuk pár meccsen Watsont én onnantól hozzá viszonyított mindenki, nem az előző évekhez. Furcsa volt látni, hogy 13 pontnál többet is tud csinálni a csapat 😀

A mostni O fallal egyetlen nem mobilis irányító sem tudna sikeres lenni. Ha nem lett volna watson pár meccsen, akkor mindkét statban elsők lettünk volna.

Engedett sack:
* 1: colts (76)
* 2. texans (74)

QB hit:
* 1. browns (130)
* 2. falcons (123)
* 3. seahawks (121
* 4. texans (117)

A battlered szinte az összes OL játékost lecserélné, ami nyilván lehetetlen. Dafton a 3. körben húzunk először, FA-n kell megoldani az OL, LB és DB gondokat is és hiába van kb. $57M cap space, túl sok a lyuk.
több mint 6 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Sziasztok, Egy ideje már nem jelentkeztem, de követtem a történéseket. Sajnos Watson sérülésével teljesen elvesztette a csapat a reményt. Most még a "szokásos" Obrien "csoda" sem jött. Sem Savage ( akiről szerintem végképp kiderült, hogy még csak nem is igen 2. számú QB) sem Yates nem tudott hozzátenni semmit, hogy egy 50 % körüli eredmény kijöjjön a szezon végére.
Most olvastam, a Lions topicban, hogy Vrabel tűnik a fő esélyesnek a HC posztra. Én igen csak meglepődtem ezen. Egyelőre nem nagyon bizonyította, hogy olyan remek vezető lenne. A D igen csak visszaesett a tavalyi formához képest. Felőlem vihetik az oroszlánok. Remélhetőleg akkor Crennel visszakerül az eredeti pozícióba.

több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hát én őszintén bevallom az utolsó 4 fordulóból kb. két félidőt láttam, amúgy én is tanultam vagy Vikes és Rams meccseket néztem. 😀 pedig az eddigi idények alatt a 14 meccs mindig megvolt 😀
adam8
Én se nagyon néztem már meccseket Watson sérülése után. Az elején belapcsoltam a streamet de egy-két drive után hagytam az egészet.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Hát én őszintén bevallom az utolsó 4 fordulóból kb. két félidőt láttam, amúgy én is tanultam vagy Vikes és Rams meccseket néztem. 😀 pedig az eddigi idények alatt a 14 meccs mindig megvolt 😀