Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
"@AdamSchefter: Colts' LaVon Brazill has been suspended first four games of season for violating NFL Policy and Program for Substances of Abuse."

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ahogy mondani szokás - It's a QB driven league. Általában azért a jobb QBvel rendelkező csapat szokott nyerni., de persze nem mindig van ez így.
Egyébként meg kellett védenem Szöszi böcsületét, ezért írtam azt amit 😀 .iktriad
Nyílván, de még egy olyan QB-t sem láttam, aki TD passzt dobott magának, miközben megállította az egész defense-t.FearTomi
Tebow? 😀iktriad

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy mondani szokás - It's a QB driven league. Általában azért a jobb QBvel rendelkező csapat szokott nyerni., de persze nem mindig van ez így.
Egyébként meg kellett védenem Szöszi böcsületét, ezért írtam azt amit 😀 .iktriad
Nyílván, de még egy olyan QB-t sem láttam, aki TD passzt dobott magának, miközben megállította az egész defense-t.FearTomi
Tebow? 😀
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ahogy mondani szokás - It's a QB driven league. Általában azért a jobb QBvel rendelkező csapat szokott nyerni., de persze nem mindig van ez így.
Egyébként meg kellett védenem Szöszi böcsületét, ezért írtam azt amit 😀 .iktriad
Nyílván, de még egy olyan QB-t sem láttam, aki TD passzt dobott magának, miközben megállította az egész defense-t.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dan Orlovsky melyik kategória volt?iktriad
A "Gabbertnél jobb" kategóriaFarky
Ez érdekes. Amikor egymás ellen játszottak a Jags nyert.iktriad
Orlovsky nálunk szerezte meg első NFL győzelmét, Gabbertnek még ez sem sikerült 😀JSanyo
Hát sajnos Szöszinek be kellett érnie egy vacak prime time(MNF vs Ravens) meccses sikerrel ugyanebben a kategóriában.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Dan Orlovsky melyik kategória volt?iktriad
A "Gabbertnél jobb" kategóriaFarky
Ez érdekes. Amikor egymás ellen játszottak a Jags nyert.iktriad
Orlovsky nálunk szerezte meg első NFL győzelmét, Gabbertnek még ez sem sikerült 😀

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért Sancsó is nagy király, azt se hagyjuk le, mégha egy segg is a koronája.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gabbert a király, reméljük sokáig marad.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne felejtsd el, hogy (egyedüliként az NFLben) mi 2 veréssel járultunk hozzá a Luck kampányhoz. Ha azok nem lettek volna, most Tannehill lenne az, aki dobálgatna itt (és itt sem tudná kik a divízió ellenfelek 😀).iktriad
Blahh... Tannehill Indy-ben max. a vizespoharat hurcolta volna Manningnek... És akkor persze tavaly is nyertük volna a divíziót. 😊

Indy egy olyan hely ahol nem kezdünk középszerrel középen. Itt vagy HOF QB játszik, vagy Curtis Painter. 😀peterk2005
Dan Orlovsky melyik kategória volt?iktriad
A "Gabbertnél jobb" kategóriaFarky
Ez érdekes. Amikor egymás ellen játszottak a Jags nyert.iktriad
értem, tehát mindig az a jobb csapat (és az is nyer) akinek jobb a QB-ja.. A maradék 5x ember szart sem számít. Ebből következik, h a Mehikói is jobb QB mint Luck, mert amikor egymás ellen játszottak ő nyert.Farky
Ahogy mondani szokás - It's a QB driven league. Általában azért a jobb QBvel rendelkező csapat szokott nyerni., de persze nem mindig van ez így.
Egyébként meg kellett védenem Szöszi böcsületét, ezért írtam azt amit 😀 .
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Ne felejtsd el, hogy (egyedüliként az NFLben) mi 2 veréssel járultunk hozzá a Luck kampányhoz. Ha azok nem lettek volna, most Tannehill lenne az, aki dobálgatna itt (és itt sem tudná kik a divízió ellenfelek 😀).iktriad
Blahh... Tannehill Indy-ben max. a vizespoharat hurcolta volna Manningnek... És akkor persze tavaly is nyertük volna a divíziót. 😊

Indy egy olyan hely ahol nem kezdünk középszerrel középen. Itt vagy HOF QB játszik, vagy Curtis Painter. 😀peterk2005
Dan Orlovsky melyik kategória volt?iktriad
A "Gabbertnél jobb" kategóriaFarky
Ez érdekes. Amikor egymás ellen játszottak a Jags nyert.iktriad
értem, tehát mindig az a jobb csapat (és az is nyer) akinek jobb a QB-ja.. A maradék 5x ember szart sem számít. Ebből következik, h a Mehikói is jobb QB mint Luck, mert amikor egymás ellen játszottak ő nyert.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne felejtsd el, hogy (egyedüliként az NFLben) mi 2 veréssel járultunk hozzá a Luck kampányhoz. Ha azok nem lettek volna, most Tannehill lenne az, aki dobálgatna itt (és itt sem tudná kik a divízió ellenfelek 😀).iktriad
Blahh... Tannehill Indy-ben max. a vizespoharat hurcolta volna Manningnek... És akkor persze tavaly is nyertük volna a divíziót. 😊

Indy egy olyan hely ahol nem kezdünk középszerrel középen. Itt vagy HOF QB játszik, vagy Curtis Painter. 😀peterk2005
Dan Orlovsky melyik kategória volt?iktriad
A "Gabbertnél jobb" kategóriaFarky
Ez érdekes. Amikor egymás ellen játszottak a Jags nyert.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Ne felejtsd el, hogy (egyedüliként az NFLben) mi 2 veréssel járultunk hozzá a Luck kampányhoz. Ha azok nem lettek volna, most Tannehill lenne az, aki dobálgatna itt (és itt sem tudná kik a divízió ellenfelek 😀).iktriad
Blahh... Tannehill Indy-ben max. a vizespoharat hurcolta volna Manningnek... És akkor persze tavaly is nyertük volna a divíziót. 😊

Indy egy olyan hely ahol nem kezdünk középszerrel középen. Itt vagy HOF QB játszik, vagy Curtis Painter. 😀peterk2005
Dan Orlovsky melyik kategória volt?iktriad
A "Gabbertnél jobb" kategória

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne felejtsd el, hogy (egyedüliként az NFLben) mi 2 veréssel járultunk hozzá a Luck kampányhoz. Ha azok nem lettek volna, most Tannehill lenne az, aki dobálgatna itt (és itt sem tudná kik a divízió ellenfelek 😀).iktriad
Blahh... Tannehill Indy-ben max. a vizespoharat hurcolta volna Manningnek... És akkor persze tavaly is nyertük volna a divíziót. 😊

Indy egy olyan hely ahol nem kezdünk középszerrel középen. Itt vagy HOF QB játszik, vagy Curtis Painter. 😀peterk2005
Dan Orlovsky melyik kategória volt?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ne felejtsd el, hogy (egyedüliként az NFLben) mi 2 veréssel járultunk hozzá a Luck kampányhoz. Ha azok nem lettek volna, most Tannehill lenne az, aki dobálgatna itt (és itt sem tudná kik a divízió ellenfelek 😀).iktriad
Blahh... Tannehill Indy-ben max. a vizespoharat hurcolta volna Manningnek... És akkor persze tavaly is nyertük volna a divíziót. 😊

Indy egy olyan hely ahol nem kezdünk középszerrel középen. Itt vagy HOF QB játszik, vagy Curtis Painter. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sőt az első 3-4 alapszakasz forduló is lutri, kb bárki verhet még bárkit.

Kivéve persze a Jags 😀shady
3 hét után már be lehet vállalni egy 7-es spreadet ha jól néz ki.
De előtte a fene tudja mi lesz. Lásd tavaly a Jets több pontot rakott le az első héten mint előtte meg utána összesen.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Jaja, a Jagsnek csak az Indy elleni egy sikere garantált évente 😀Wyatt
jó keresztény csapat létére mindig adunk alamizsnát a rászorulóknak 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, a Jagsnek csak az Indy elleni egy sikere garantált évente 😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
sőt az első 3-4 alapszakasz forduló is lutri, kb bárki verhet még bárkit.

Kivéve persze a Jags 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az első heti Oakland Raiders elleni meccsünkre ~1 Touchdown előnnyel (+6.5 pont) indulunk a bet365-nél. Szakértőbbeket kérdem: ez mennyire jó? Mármint, én reméltem, hogy a Raiderst verjük, a kérdés, hogy mennyivel .bobi0092
ez teljesen lutri.
most se és a 4 előszezonmeccs alapján se lehet következtetést levonni.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az első heti Oakland Raiders elleni meccsünkre ~1 Touchdown előnnyel (+6.5 pont) indulunk a bet365-nél. Szakértőbbeket kérdem: ez mennyire jó? Mármint, én reméltem, hogy a Raiderst verjük, a kérdés, hogy mennyivel .bobi0092
egy ponttal bőven elégedett lennék

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Az első heti Oakland Raiders elleni meccsünkre ~1 Touchdown előnnyel (+6.5 pont) indulunk a bet365-nél. Szakértőbbeket kérdem: ez mennyire jó? Mármint, én reméltem, hogy a Raiderst verjük, a kérdés, hogy mennyivel .

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Itt beszél Wernerről Bethea és Redding:
Höri
hát igen én is attól féltem, hogy egy viszonylag lassú 40yarddal nehezen fog átállni. de van még idő. meg arra is kíváncsi vagyok h a zónákat hogyan veszi fél, életében nem csinált olyat 😕
és azért mindkettő OLB folyton rusholtatni sem lehetMiska84
Pedig szerintem Werner főleg pass rushra lesz küldve.Stez
majd erik (cartmenez) zónázik 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt beszél Wernerről Bethea és Redding:
Höri
hát igen én is attól féltem, hogy egy viszonylag lassú 40yarddal nehezen fog átállni. de van még idő. meg arra is kíváncsi vagyok h a zónákat hogyan veszi fél, életében nem csinált olyat 😕
és azért mindkettő OLB folyton rusholtatni sem lehetMiska84
Pedig szerintem Werner főleg pass rushra lesz küldve.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Itt beszél Wernerről Bethea és Redding:
Höri
hát igen én is attól féltem, hogy egy viszonylag lassú 40yarddal nehezen fog átállni. de van még idő. meg arra is kíváncsi vagyok h a zónákat hogyan veszi fél, életében nem csinált olyat 😕
és azért mindkettő OLB folyton rusholtatni sem lehet

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már írtam két napja.
Nem volt meglepetés, már a Werner draft után mondták, hogy átkerül Mathis.Stez
és vannak hírek arról, hogy hogy ízlik björnnek a 3-4-es OLB poszt?Miska84
nagyon nehezen indult neki, de elég lelkes és meg vannak vele elégedve a társai atletikusságot figyelembe véve.
Itt beszél Wernerről Bethea és Redding: