NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
látom CFL-ben is játszott, akkor kezdő is lesz 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
most látom milyen szép embert igazoltunk az AFL-ből.
Caesar Rayford, 6'7, 245, akkora mint Dion Jordan
Höri
OLB?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
most látom milyen szép embert igazoltunk az AFL-ből.
Caesar Rayford, 6'7, 245, akkora mint Dion Jordan
Höri
akkor lehet ő is kiment volna top10ben a drafton... 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
most látom milyen szép embert igazoltunk az AFL-ből.
Caesar Rayford, 6'7, 245, akkora mint Dion Jordan

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
"I’m full go. I’m 100 percent,” said Josh Chapman.
remélem ez nem csak marketing

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
itt a teljes videó
 www.uefa.com/uefachampionsleague/video/videoid=1956470.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
 www.sport1tv.hu/Videok/2013/05/25/nfl_bl_luck3

Björn kihagyja az eseményt, ő nem kedveli ezt a kontinenst 😛Höri
Vagy csak Hertha drukker😊 Amúgy jobb is, hogy nem jött, a végén még itt maradna😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.sport1tv.hu/Videok/2013/05/25/nfl_bl_luck3

Björn kihagyja az eseményt, ő nem kedveli ezt a kontinenst 😛

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ha Luck ellen jól játszik egy Corner akkor sztem a liga nagy része ellen játszhat jól. Vaughn is kaphat egy esélyt, akár pre alatt is, ahogy a többiek isBorbinho
Hát tavaly az interception top 4-ben benne volt Luck szóval ezt azért nem mondanám...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azt mondtamm, hogy Vaughn jo volt, hanem hogy leszedett egy picket...
Ha a jot kell keresni, ott van Toler, aki mindegyik WR-t leszedte eddig OTAn. De ugy is meg fog serulni, mindig igy megy ez nalunk secondaryben, hogy ha valakii tenyleg formaba lendul, rogton ki is dol. 😀

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha Luck ellen jól játszik egy Corner akkor sztem a liga nagy része ellen játszhat jól. Vaughn is kaphat egy esélyt, akár pre alatt is, ahogy a többiek is

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Ha Lucknak van egy kis esze akkor még véletlenül sem dob Vaughn felé, mert amilyen mákos köcsög, a végén még télleg bejátsza magát a csapatba. Ezt meg ugye Bandi sem akarhatja.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
OTA 3. napján Luck dobott kér RZ picket, egyik Sheppard, egyet pedig Vaughn szedett le. 😀
Vaughn elit lett. 😀Stez
A végén bejátssza magát kezdőnek 😀 És minden védekezésnél megfigyelhetjük eszeveszett tálentumát ..

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
OTA 3. napján Luck dobott kér RZ picket, egyik Sheppard, egyet pedig Vaughn szedett le. 😀
Vaughn elit lett. 😀Stez
kizárt dolog, biztos csak nagyon ott volt a pressure 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Delone Carter vállát megműtötték.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
OTA 3. napján Luck dobott kér RZ picket, egyik Sheppard, egyet pedig Vaughn szedett le. 😀
Vaughn elit lett. 😀

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000204165/article/dwight-freeney-san-diego-chargers-agree-to-contract

Freeney végre csapatot talált, csak nem a legszimpatikusabbat. Legalábbis számomra.

Habár így évi kétszer fogja megpróbálni Manningel megetetni a füvet.cartman023
ha egészséges tud maradniFarky
meg a 3-4-es felállásban nem tudom h mire lesz képes...a tavalyi évből kiindulva nem sokra!

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000204165/article/dwight-freeney-san-diego-chargers-agree-to-contract

Freeney végre csapatot talált, csak nem a legszimpatikusabbat. Legalábbis számomra.

Habár így évi kétszer fogja megpróbálni Manningel megetetni a füvet.cartman023
ha egészséges tud maradni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dokhshmhsvio6r1sbl1c
Dwight Freeney, San Diego Chargers agree on contract
Dwight Freeney and the San Diego Chargers reached an agreement Saturday on a two-year, $8.75 million contract, NFL.com's Ian Rapoport reported.


Freeney végre csapatot talált, csak nem a legszimpatikusabbat. Legalábbis számomra.

Habár így évi kétszer fogja megpróbálni Manningel megetetni a füvet.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Habár most még komolytalan edzések mennek, de Chapman az első csapattal gyakorol és azt mondta, hogy 100%-os állapotban van.
Örülünk neki.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Adder posztelemzőit én rendszeresen olvasom, rengeteget segít a mélyebb roster megítélésében, ráadásul apropót is ad a beszélgetéshez. Én magam nem vállalkozom, annyira nem vagyok képben a roster végi emberkékkel, de ha valaki lenne olyan bátor, az bevállalhatná, hogy belekezd. Nálunk igazából az OL, DL, DE, CB posztokról lenne érdemes véleményt olvasni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
KC topicban láttam Ulpitól posztelemző rovatot. ez itt is várható? vagy ez csak 1 magánakció tőle?
nekem mindenesetre tetszikdugo1993
Örülök ha tetszik. Ez magánakció.

De például Black Adder a Denver topicban vezet egy narancs posztelemző rovatot, ami nagyon jó (Illetve Rolni a Raidersnél két mega hszben végigvezette). Most kezdi majd lassan a védőket, a támadókat érdemes visszakeresni. Ott játszik Peyton 😊, de inkább érdekes megnézni, hogy a Tebowizmus trónfosztása után Elway miként is épített/épít ligaelit csapatot egy király QB köré. Sok rossz példa van, de egy ilyen jót is érdemes olvasgatni, akár Colts szurkolóként.ulpianus
na, ezekről nem is tudtam. köszi, és így tovább 😊

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
KC topicban láttam Ulpitól posztelemző rovatot. ez itt is várható? vagy ez csak 1 magánakció tőle?
nekem mindenesetre tetszikdugo1993
Örülök ha tetszik. Ez magánakció.

De például Black Adder a Denver topicban vezet egy narancs posztelemző rovatot, ami nagyon jó (Illetve Rolni a Raidersnél két mega hszben végigvezette). Most kezdi majd lassan a védőket, a támadókat érdemes visszakeresni. Ott játszik Peyton 😊, de inkább érdekes megnézni, hogy a Tebowizmus trónfosztása után Elway miként is épített/épít ligaelit csapatot egy király QB köré. Sok rossz példa van, de egy ilyen jót is érdemes olvasgatni, akár Colts szurkolóként.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
KC topicban láttam Ulpitól posztelemző rovatot. ez itt is várható? vagy ez csak 1 magánakció tőle?
nekem mindenesetre tetszik

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az megvan, hogy Jim Tomsula (49ers DL coach) 10 évvel ezelőtt egy Németországi táborban már edzette az akkor 13 éves Björn Wernert? 😊 #napiszínesFucu
Ajaj, ez hátrány lehet a Superbowlon!FearTomi
ezért nem játszatjuk a védőfalban