Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wernernek mikor lejárt az első cserediákprogramja, úgy kellett hazatoloncolni, annyira maradni akart. Mák, hogy a család beleegyezett a visszatérésbe.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
én régimódi vagyok és szeretem ha 1-2. nap olyanaokat viszünk, aki azonnal hatással van a csapat játékára. Na Thornton tuti nem ilyen lesz...Höri
Nekem tetű lassúnak tűnik amúgy...FearTomi
pedig Illinoisban kellett futni, sok option játék és egyéb finomságok, igaz elég gyenge kivitelezésben 😀 Tavaly Jeff Allen is tőlük jött az NFL-be, benne se hittem, de végül csak bekerült a pályáea KC-ben.

Ja és azt el is felejtettem beírni Werner kapcsán, hogy Luckyból előtörhetnek az óvodás emlékek 1-1 csevely után, elvégre ő Németországban volt ovis 😀Höri
Inkább nem kéne, hogy emlékeket hozzanak fel, mert a végén még Werner összepakol és hazamegy😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én régimódi vagyok és szeretem ha 1-2. nap olyanaokat viszünk, aki azonnal hatással van a csapat játékára. Na Thornton tuti nem ilyen lesz...Höri
Nekem tetű lassúnak tűnik amúgy...FearTomi
pedig Illinoisban kellett futni, sok option játék és egyéb finomságok, igaz elég gyenge kivitelezésben 😀 Tavaly Jeff Allen is tőlük jött az NFL-be, benne se hittem, de végül csak bekerült a pályáea KC-ben.

Ja és azt el is felejtettem beírni Werner kapcsán, hogy Luckyból előtörhetnek az óvodás emlékek 1-1 csevely után, elvégre ő Németországban volt ovis 😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
én régimódi vagyok és szeretem ha 1-2. nap olyanaokat viszünk, aki azonnal hatással van a csapat játékára. Na Thornton tuti nem ilyen lesz...Höri
Nekem tetű lassúnak tűnik amúgy...

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én régimódi vagyok és szeretem ha 1-2. nap olyanaokat viszünk, aki azonnal hatással van a csapat játékára. Na Thornton tuti nem ilyen lesz...

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Lehet meglátták DHB-ben az extra klasszist és ezért jövőre húzunk egy kezdő potenciállal bíró wr-t, bár nem ismerem az esetleges jövő évi draft classt, de egy első kör akár kinézhet egy wr-nekaztec
Én is ezen gondolkoztam, lehet, hogy DHB egy normális QB-val teljesen használható WR.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Lehet meglátták DHB-ben az extra klasszist és ezért jövőre húzunk egy kezdő potenciállal bíró wr-t, bár nem ismerem az esetleges jövő évi draft classt, de egy első kör akár kinézhet egy wr-nek

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Valószínüleg úgy érezték Grigsonék hogy az OL erősítés fontosabb mint egy WR (talán érthető is), és nem akartak kockáztatni.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
most nézem h az OL coach-unk is Illinois-ból jött. Ismeri Thornton-t. Egyre jobban tetszik ez a pick 😊

Az viszont nem tetszik h van egy 4/24-ünk, és kb ennyi. 6-7 kör azmár szinte említésre se méltó. Jó lenne egy okos feltrade, hogy legyen két 4. körösünk, vagy a 4/24 mellé egy 5. eleje. Barrett Jones is bent van még. Ha a jó elkapókról lecsúszunk akkor ő is jöhetne.shady
Thornton pick eléggé váratlan volt, de én nem aggódnék annyira...Biztos ő illett bele legjobban Hamilton terveibe. Amúgy, meg Grigson nem véletlen volt GM of the year tavaly, szerintem tudja idén is mit csinál😀FearTomi
Jó, azért attól még neki sem minden pickje feltétlen király.
Thorntont a Senior Bowl óta figyelte a FO, nekik tetszett, azt mondták, hogy technikailag még van mit fejlődnie, de ha sikerül neki, akkor jó lehet.
Mondjuk ez egy olyan pick, amire azt mondom, szerintem 4. körben is bent lett volna.Stez
Jah amúgy nekem sem konkrétal a pickkel van bajom, hanem azzal, hogy mikor pickeltük...simán el lehetett volna hozni egy jobb WR-t először és utána 4. körben elhozni Thornton-t.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
most nézem h az OL coach-unk is Illinois-ból jött. Ismeri Thornton-t. Egyre jobban tetszik ez a pick 😊

Az viszont nem tetszik h van egy 4/24-ünk, és kb ennyi. 6-7 kör azmár szinte említésre se méltó. Jó lenne egy okos feltrade, hogy legyen két 4. körösünk, vagy a 4/24 mellé egy 5. eleje. Barrett Jones is bent van még. Ha a jó elkapókról lecsúszunk akkor ő is jöhetne.shady
Thornton pick eléggé váratlan volt, de én nem aggódnék annyira...Biztos ő illett bele legjobban Hamilton terveibe. Amúgy, meg Grigson nem véletlen volt GM of the year tavaly, szerintem tudja idén is mit csinál😀FearTomi
Jó, azért attól még neki sem minden pickje feltétlen király.
Thorntont a Senior Bowl óta figyelte a FO, nekik tetszett, azt mondták, hogy technikailag még van mit fejlődnie, de ha sikerül neki, akkor jó lehet.
Mondjuk ez egy olyan pick, amire azt mondom, szerintem 4. körben is bent lett volna.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
most nézem h az OL coach-unk is Illinois-ból jött. Ismeri Thornton-t. Egyre jobban tetszik ez a pick 😊

Az viszont nem tetszik h van egy 4/24-ünk, és kb ennyi. 6-7 kör azmár szinte említésre se méltó. Jó lenne egy okos feltrade, hogy legyen két 4. körösünk, vagy a 4/24 mellé egy 5. eleje. Barrett Jones is bent van még. Ha a jó elkapókról lecsúszunk akkor ő is jöhetne.shady
Thornton pick eléggé váratlan volt, de én nem aggódnék annyira...Biztos ő illett bele legjobban Hamilton terveibe. Amúgy, meg Grigson nem véletlen volt GM of the year tavaly, szerintem tudja idén is mit csinál😀

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Kétlem, hogy Patton bent lenne mire mi jövünk.Stez
Ha egy Barkley kicsúszott még a 3.körből is, akár Patton bent lehet 4/24re.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Kétlem, hogy Patton bent lenne mire mi jövünk.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Höri lelkesedik egy Patton pickért, ha jó a srác remélem behúzzuk.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
most nézem h az OL coach-unk is Illinois-ból jött. Ismeri Thornton-t. Egyre jobban tetszik ez a pick 😊

Az viszont nem tetszik h van egy 4/24-ünk, és kb ennyi. 6-7 kör azmár szinte említésre se méltó. Jó lenne egy okos feltrade, hogy legyen két 4. körösünk, vagy a 4/24 mellé egy 5. eleje. Barrett Jones is bent van még. Ha a jó elkapókról lecsúszunk akkor ő is jöhetne.
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Na akkor megvan a guard-unk is. Már csak egy WR kell és részemről vége is a draftnak 😊
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mivel az egyetemi foci nem az erősségem így csak csendben olvaslak titeket, de kupálódok 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem tetszik ez a Thornton pick, nem valami szexi választás, de akiket felírtam WR-ek, kiegészüle Pattonnal, még mindig bent vannak szerencsére.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha jól emlékszem JPP-nek se volt akkora tapasztalata, de lehet tévedekBorbinho
hatalmasat tévedsz, 17 évesen kezdett játszaniHöri
Ansah 3 év, JPP 4 😀 méretben is hasonlóakBorbinho
buta vagy, JPP 2 év HS, 2 év CC, 1 év NCAA
bamba: 1 év redshirt, 1 év special team, 1 év defense

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Grigson on Thornton: "Our entire staff has had big grades on him since August. Thought he was the most dominant guard at the Senior Bowl."

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kilóra top 20-as. Nehézsúlyú csapat vagyunk, piszkafákkal nem kezdünk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hugh Thornton, Illinois.Mit lehet róla tudni? Prospect ismertető alapján 5-6.kört kellett volna érnie.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha jól emlékszem JPP-nek se volt akkora tapasztalata, de lehet tévedekBorbinho
hatalmasat tévedsz, 17 évesen kezdett játszaniHöri
Ansah 3 év, JPP 4 😀 méretben is hasonlóak

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha jól emlékszem JPP-nek se volt akkora tapasztalata, de lehet tévedekBorbinho
hatalmasat tévedsz, 17 évesen kezdett játszani

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hogy csúszhatott ekkorát Werner? Combine és a pro day nem sikerült neki?aztec
Szerintem csak azért csúszott ekkorát, mert német😊...viccet félretéve, amúgy nem sikerült valami jól neki a combine, ezért nem volt akkora hype körülötte, de még így is sokkal jobb NFL játékos lehet belőle sztem mint Ansah-ból.

Amúgy én is WR-t húznék következő alkalommal...FearTomi
sztem jelenleg jobb játékos mint Ansah,de Ansahban több a potenciál szvszBorbinho
Szerintem Ansah a tapasztalatlansága miatt el fog veszni ebben a ligában...3 éve focizik csak...FearTomi
Ha jól emlékszem JPP-nek se volt akkora tapasztalata, de lehet tévedek

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."