NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Baromi kíváncsi vagyok, mit nyújtanak az újonnan jöttek. Szinte annyi az új név, mint tavaly, pedig tavaly aztán rendesen odacsaptunk a rosternek. Ha a többség beválik, akkor simán idén is összejöhet a PO. És nem csak WC helyen, szerintem a divízió győzelem sem lehetetlen, a Houstont - bár továbbra is jók, de - megfoghatónak érzem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
A DL-ből én alapból Jean-Francoisba bízom, hogy standard kezdővé tudja magát beverekedni és kevesebbet is fogják rotálni, mert jól fogja tolni.
Werner-Mathis OLB párost mondok OLB-knél, de nem lepne meg, ha Werner lenne a LOLB és Mathist átküldenék vakoldalra Paganoék.
Thornton meg szerintem kiszorítja McGlynnt a kezdőből már akár week 1-re is.
ILB-be meg Freeman-Angerert mondok.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
tuti 5. wr, ezert raktuk irre h waiverrol ne nyulhassa le senki es az averypotlek dhbn kivul nem jott erdemleges elkapo. ket szelen wayne es dhb, slot a szalloda, brazill es whalen pedig jok lesznek rotacioba. ha fleener megemberelne magat ez tobb, mint okes lenne celpontugyileg.
ki lesztetek a week1 kezdo, a teuton srac v walden ? conner v angerer ? thornton v mcglynn ? ballard v brown ? a dlt csak azert nem dobom fel, mert ott ugyis olyan rotacio varhato h tok mindegy ki a kezdo.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Whalen idén már rosterre kerülhet?Ha már tavaly jegeltük csak láttunk benne valamit.aztec
Szerintem simán. Már tavaly is PS-ben voltak nagyon jó megmozdulásai, mielőtt IR-re került.Stez
Azt hiszem akkor se sérült meg, csak nem akartuk, hogy máshoz menjen 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Whalen idén már rosterre kerülhet?Ha már tavaly jegeltük csak láttunk benne valamit.aztec
Szerintem simán. Már tavaly is PS-ben voltak nagyon jó megmozdulásai, mielőtt IR-re került.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Whalen idén már rosterre kerülhet?Ha már tavaly jegeltük csak láttunk benne valamit.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
hát gyerekeim ez eléggé unsexy draft class lett, 2-3. nap egy kezdő potenciállal bíró manust se sikerült behálózni. nincs a fejemben az összes draft class, de szerintem a mienk bottom8 lesz annyira szürke.

kései poliani érában éreztem magamHöri
montori hughes ? thornton ekkora fospatron ?MMMS
én sem Thorntonban, sem Holmesban nem látok olyan potenciált, ami magasabb lenne mint a momentán kezdő akármelyik guardunk vagy center. Így április 28-án nem szerencsés valakinek megjövendölni a career backup szintet, de én nem nagyon tudok hinni bennük.

Montori a 2. legjobb választottunk szerintem, mondjuk az ő játékidejére se mernék tippelni. Benne van upside az nyilvánvaló.Höri
Ahhoz képest, hogy mekkora nagy darab ez a Montori (súlyosabb mint egy OL emberke), igen jól és fürgén mozog. Szerintem ez mindenképp jó választás volt részetekről és van benne potenciál, és átlagos időnél lehet többet fog eltölteni a pályán, de majd kiderül, sok tényezőtől függ ez is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát gyerekeim ez eléggé unsexy draft class lett, 2-3. nap egy kezdő potenciállal bíró manust se sikerült behálózni. nincs a fejemben az összes draft class, de szerintem a mienk bottom8 lesz annyira szürke.

kései poliani érában éreztem magamHöri
montori hughes ? thornton ekkora fospatron ?MMMS
én sem Thorntonban, sem Holmesban nem látok olyan potenciált, ami magasabb lenne mint a momentán kezdő akármelyik guardunk vagy center. Így április 28-án nem szerencsés valakinek megjövendölni a career backup szintet, de én nem nagyon tudok hinni bennük.

Montori a 2. legjobb választottunk szerintem, mondjuk az ő játékidejére se mernék tippelni. Benne van upside az nyilvánvaló.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Whalen még tavalyrólshady
Jaa, róla meg is feledkeztem😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Whalen még tavalyról
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
na még1 stanfordi wr 😀shady
Ki a másik stanfordi WR?😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
na még1 stanfordi wr 😀
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
UDFA-ról akit ismerek az McManus. Úgy látszik Vinya nem sokáig marad...McManus jó utánpótlás lesz😊
A másik O'Bryant aki még jól sülhet el, persze csak szerintem.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hát gyerekeim ez eléggé unsexy draft class lett, 2-3. nap egy kezdő potenciállal bíró manust se sikerült behálózni. nincs a fejemben az összes draft class, de szerintem a mienk bottom8 lesz annyira szürke.

kései poliani érában éreztem magamHöri
montori hughes ? thornton ekkora fospatron ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Lanear Simpson, WR, Baylor
Daxton Swanson, CB, Sam Houston State
Brandon McManus, K, Temple
Dan Moore, FB, Montana
Emmett Cleary, OT, Boston College
C.O. Prime, DE, Wagner
Michael Josifovski, K, Marian
Denodus O'Bryant, RB, Lindenwood
Sheldon Price, CB, UCLA
Nigel Malone, CB, Kansas State
Jamal-Rashad Patterson, WR, Stanford
Nick Driskill, S, Mount Union
Rodrick Rumble, WR, Idaho State
Jordan Bright, DT, Indiana State
Jerome Cunningham, TE, Southern Connecticut

Róluk van szó mindenféle híresztelések alapján

 www.coltsauthority.com/2013-articles/may/colts-updated-udfa-list.html

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
a tavalyi draft még jó hogy érdekesebben alakult, mivel minden körben 1/2.-ként választhattunk, ráadásul több needdel, így olyan posztokra jöttek játékosok amik a figyelem középpontjában vannak. Idén viszont leginkább a fal foltozása volt a cél, illetve Freeney utódja. Jött 3 fal ember, plusz FA-ról is jópáran, szerintem mindegyik falba van 4-5 új arcunk, és Chapman is játszhat már. Ha csak a fele-fele beválik már nagyot léptünk előre. A secondary is erősítve lett FA-ról, és draftoltunk egy méretétől eltekintve ígéretes backupot. Még 1 db használható corner és wr kéne, és kész a csapat.

Nekem semmi bajom ezzel a drafttal. főleg ha együtt nézzük a FA-vel. A védelemben megvan az alapanyag ahhoz h Pagano összedobjon egy top15ös D-t. A fal erősödött, akármekkora kedvenc Freeney, de a tavalyi önmagához képest talán még Walden is előrelépés lehet, és ottvan ugye Werner. A secondary is jobb lett.

Ami a támadókat illeti, igazából csak a fal szorult erősítésre, oda érkeztek is emberek szépen. Én bízok ebben a Thornton-ban is, és hát center poszton sem voltunk a legjobbak, ott is lehet változás. Tulajdonképpen Castonzón kívül az egész falat kicserélhetjük. Elkapó sor se gyengült igazából, és Whalen is robbanthat. Ha azt elérjük h Luck-nak akárcsak 1 másodperccel több ideje legyen passzolni, már jók vagyunk.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most néztem végig a komplett draft listát. Háát, olyan semmilyen, de nyilván a tavalyi Luckos draft után minden draft "unalmas". Én a steal&reach dolgokba nem tudok beleszólni, mert nem ismerem a játékosokat, és amúgy is mindez csak addig számít, amíg a draft tart. Mostantól már az dönt úgy is, hogy ki mennyire fog bevállni. A pozíciókat nézve nekem tetszik a draft. Elhoztuk Freeney reménybeli utódját, akit minden hozzáértő - elsősorban Höriben bízom - kiváló picknek tartott, úgyhogy ez kipipálva. Utána meg tömtük továbbra is rogyásig a két falat, ami mindkét fal ismeretében logikus. A végén hoztunk projekt safety-t, ami megint érthető, hoztunk egy futót, ami szintúgy (a sebessége alapján akár returnert is játszhat, és akkor kímélhetjük a fiatal elkapóinkat).

A Mr. Irrelevant húzást nem nagyon értem, hogy miért pont TE lett, de végülis az már tök mindegy. 😊 Én mondjuk talán egy CB-t hoztam volna inkább. De tényleg tök mindegy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hohohohó
kedvenc sleeper játékosom, Nigel Malone megérkezett 😀
HS után JuCóban nyomta (mind2 évében döntő, egyet nyertek!), tán ezért sem olyan kedvelt prospect, de aztán a K-Stateben 2 év alatt 2x volt all-Big12 választott, mégse hívták meg a combinera.
Igazi ballhawk (7 pick juniorként), playmaker, sajna elég alacsony (5'9") így szóba se jött, hogy elvigyék, pedig kibaszott nagy spiller. Jayron Hosley-hoz tudnám hasonlítani

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dax Swanson ezek közül a legtöbbre tartott prospect, Toledóból transzferelt az FCS-be, ő 7. kört is érhetett volna. Juniorként 8 pickje volt, seniorként 14 PBU.
5'10, 186, én benne bízok. Reggelre gondolom nő majd a létszám, majd azokat is véleményezem.

Sampsonnál jobb WR-rel is kezdhettünk volna. Nagyon rendes gyerek, tanulmányi válogatott és Kenyában misszión is volt kétszer, de idén hiába ürült ki a Baylor WR posztja majdnem, T-Will és Reese mögött nem sok sót evett meg. Ő camp body.

Cleary csak azért poén mert BC. Castonzo biztos ismerte. Combineon borzalmas volt, camp body szintén.

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357


Lanear Sampson. Nem tudom olyan se íze se bűze elkapó

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
colts -> Lanear Simpson, WR, Baylor
Daxton Swanson, CB, Houston State
Dan Moore, FB, Montana
Brandon McManus, K , Temple
Emmett Cleary, OT , Boston College.FearTomi
Nem is látom őket a draftolhatók listáján. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
colts -> Lanear Simpson, WR, Baylor
Daxton Swanson, CB, Houston State
Dan Moore, FB, Montana
Brandon McManus, K , Temple
Emmett Cleary, OT , Boston College.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Jönni fog 5 WR?😀FearTomi
undraftedból minden posztra jön minden évben minden csapathoz 3 legalábbHöri
Jah oké, ezt nem tudtam!

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jönni fog 5 WR?😀FearTomi
undraftedból minden posztra jön minden évben minden csapathoz 3 legalább

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Werner és Boyett volt az a két pick aminél azt mondtam, hogy NA.FearTomi
nagy szükség van egy manusra akiből lehet egy új zibi 😛
Mennyi esélye van annak, hogy elhozunk egy UDFA WR-t?FearTomi
100%, jönni fog 5 minimumHöri
Hát Zibi buta volt mint a tök...nem hiszem, hogy olyan rossz lesz mint ő.
Jönni fog 5 WR?😀