Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
deleted account
1 758
A kérdés nem ez, hanem inkább az, hogy mire? 😀Nix meg attol lenne boldog, ha teged hasznalhatna.Szerintem Nix ezerszer boldogabb lenne, ha rólad csinálhatott volna egy videót!🙃Kenny kibaszott jo arc volt.😀 Lepacsiztam vele, megvolt a kep, meg az alairas, mar menni akartam ki, visszahivott, meg egyszer lepacsiztunk, Gurley meg levideozta.😀😀Most már Gurley boldog ember, hogy van rólad videója! 🙃
Bence94
steelwolf
Bence94Én inkább attól lennék boldog, ha végre használnánk Nix-et!Szerintem Nix ezerszer boldogabb lenne, ha rólad csinálhatott volna egy videót!🙃Kenny kibaszott jo arc volt.😀 Lepacsiztam vele, megvolt a kep, meg az alairas, mar menni akartam ki, visszahivott, meg egyszer lepacsiztunk, Gurley meg levideozta.😀😀Most már Gurley boldog ember, hogy van rólad videója! 🙃
Bence94
steelwolf
Bence94
Amúgy nem semmi sztori így ilyen közvetlenek voltak veled/veletek!
steelwolf
Stez
több mint 6 éve
Nix meg attol lenne boldog, ha teged hasznalhatna.Szerintem Nix ezerszer boldogabb lenne, ha rólad csinálhatott volna egy videót!🙃Kenny kibaszott jo arc volt.😀 Lepacsiztam vele, megvolt a kep, meg az alairas, mar menni akartam ki, visszahivott, meg egyszer lepacsiztunk, Gurley meg levideozta.😀😀Most már Gurley boldog ember, hogy van rólad videója! 🙃
Bence94
steelwolf
Bence94Én inkább attól lennék boldog, ha végre használnánk Nix-et!Szerintem Nix ezerszer boldogabb lenne, ha rólad csinálhatott volna egy videót!🙃Kenny kibaszott jo arc volt.😀 Lepacsiztam vele, megvolt a kep, meg az alairas, mar menni akartam ki, visszahivott, meg egyszer lepacsiztunk, Gurley meg levideozta.😀😀Most már Gurley boldog ember, hogy van rólad videója! 🙃
Bence94
steelwolf
Bence94
Amúgy nem semmi sztori így ilyen közvetlenek voltak veled/veletek!
steelwolf
több mint 6 éve
Szerintem Nix ezerszer boldogabb lenne, ha rólad csinálhatott volna egy videót!🙃Kenny kibaszott jo arc volt.😀 Lepacsiztam vele, megvolt a kep, meg az alairas, mar menni akartam ki, visszahivott, meg egyszer lepacsiztunk, Gurley meg levideozta.😀😀Most már Gurley boldog ember, hogy van rólad videója! 🙃
Bence94
steelwolf
Bence94
Én inkább attól lennék boldog, ha végre használnánk Nix-et!Szerintem Nix ezerszer boldogabb lenne, ha rólad csinálhatott volna egy videót!🙃Kenny kibaszott jo arc volt.😀 Lepacsiztam vele, megvolt a kep, meg az alairas, mar menni akartam ki, visszahivott, meg egyszer lepacsiztunk, Gurley meg levideozta.😀😀Most már Gurley boldog ember, hogy van rólad videója! 🙃
Bence94
steelwolf
Bence94
Amúgy nem semmi sztori így ilyen közvetlenek voltak veled/veletek!
több mint 6 éve
Szerintem Nix ezerszer boldogabb lenne, ha rólad csinálhatott volna egy videót!🙃Kenny kibaszott jo arc volt.😀 Lepacsiztam vele, megvolt a kep, meg az alairas, mar menni akartam ki, visszahivott, meg egyszer lepacsiztunk, Gurley meg levideozta.😀😀Most már Gurley boldog ember, hogy van rólad videója! 🙃
Bence94
steelwolf
több mint 6 éve
Álomgyilkos!Luck már soha nem jön vissza.Ateista vagyok, de ha a Foles -> Indy trade megtörténik, akkor van Isten. 😊 😊 😊Lassan mar nem marad hely az 53-ban. Itt van Brady, Rivers, Luck, Winston, Brissett, PJ Walker es Herbert, na meg most mar Foles is. 😀 A teljes offense kubekbol fog allni. 😀
twitter.com/_John_Shipley/status/1234497192582426624
iktriad
Stez
iktriad
Kenny kibaszott jo arc volt.😀 Lepacsiztam vele, megvolt a kep, meg az alairas, mar menni akartam ki, visszahivott, meg egyszer lepacsiztunk, Gurley meg levideozta.😀😀Most már Gurley boldog ember, hogy van rólad videója! 🙃
Bence94
több mint 6 éve
Nem remenykedem, de nem zarom ki, hogy sosem ter vissza. A ketto mas.Szóval még reménykedsz. Ne tedd.En is igy gondoltam, de az a helyzet, hogy mar nem vagyok ebben annyira biztos. Ha majd elkezd neki hianyozni a foci, konnyen valtozhat a helyzet. Nehany Coltshoz kozeli forras szerint Irsay folyamatosan probalja ot fuzni, es mar abszolut nem tunik annyira elutasitonak, mint amilyen januar kornyeken volt.Luck már soha nem jön vissza.Ateista vagyok, de ha a Foles -> Indy trade megtörténik, akkor van Isten. 😊 😊 😊Lassan mar nem marad hely az 53-ban. Itt van Brady, Rivers, Luck, Winston, Brissett, PJ Walker es Herbert, na meg most mar Foles is. 😀 A teljes offense kubekbol fog allni. 😀
twitter.com/_John_Shipley/status/1234497192582426624
iktriad
Stez
iktriad
Ezeknel a jatekosoknal azert sok esetben kijon a honvagy. Nem epitek erre, de azert engem az sem lepne meg, ha Lucknal is kijonne, es valamilyen formaban ujra a sportag kozelebe kerulne. Most hogy ez a palyan, netan edzokent, koordinatorkent tortenne meg, ki tudja. De szvsz fogjuk ot meg a csapat korul latni, vagy igy, vagy ugy. Nyilvan jobban orulnek, ha visszaterne, de az sem bantana, ha edzonek allna.
Amugy nehany hete voltak olyan elmebeteg tippek is, hogy Belichick betalalja majd es meggyozi ot a visszateresrol, aztan elcserelteti magat. Es az a vicc, hogy en meg ezen sem lepodnek meg, nem Luck miatt, hanem azert, mert BB a meglepetesek embere.
Stez
iktriad
több mint 6 éve
Szóval még reménykedsz. Ne tedd.En is igy gondoltam, de az a helyzet, hogy mar nem vagyok ebben annyira biztos. Ha majd elkezd neki hianyozni a foci, konnyen valtozhat a helyzet. Nehany Coltshoz kozeli forras szerint Irsay folyamatosan probalja ot fuzni, es mar abszolut nem tunik annyira elutasitonak, mint amilyen januar kornyeken volt.Luck már soha nem jön vissza.Ateista vagyok, de ha a Foles -> Indy trade megtörténik, akkor van Isten. 😊 😊 😊Lassan mar nem marad hely az 53-ban. Itt van Brady, Rivers, Luck, Winston, Brissett, PJ Walker es Herbert, na meg most mar Foles is. 😀 A teljes offense kubekbol fog allni. 😀
twitter.com/_John_Shipley/status/1234497192582426624
iktriad
Stez
iktriad
Ezeknel a jatekosoknal azert sok esetben kijon a honvagy. Nem epitek erre, de azert engem az sem lepne meg, ha Lucknal is kijonne, es valamilyen formaban ujra a sportag kozelebe kerulne. Most hogy ez a palyan, netan edzokent, koordinatorkent tortenne meg, ki tudja. De szvsz fogjuk ot meg a csapat korul latni, vagy igy, vagy ugy. Nyilvan jobban orulnek, ha visszaterne, de az sem bantana, ha edzonek allna.
Amugy nehany hete voltak olyan elmebeteg tippek is, hogy Belichick betalalja majd es meggyozi ot a visszateresrol, aztan elcserelteti magat. Es az a vicc, hogy en meg ezen sem lepodnek meg, nem Luck miatt, hanem azert, mert BB a meglepetesek embere.
Stez
több mint 6 éve
En is igy gondoltam, de az a helyzet, hogy mar nem vagyok ebben annyira biztos. Ha majd elkezd neki hianyozni a foci, konnyen valtozhat a helyzet. Nehany Coltshoz kozeli forras szerint Irsay folyamatosan probalja ot fuzni, es mar abszolut nem tunik annyira elutasitonak, mint amilyen januar kornyeken volt.Luck már soha nem jön vissza.Ateista vagyok, de ha a Foles -> Indy trade megtörténik, akkor van Isten. 😊 😊 😊Lassan mar nem marad hely az 53-ban. Itt van Brady, Rivers, Luck, Winston, Brissett, PJ Walker es Herbert, na meg most mar Foles is. 😀 A teljes offense kubekbol fog allni. 😀
twitter.com/_John_Shipley/status/1234497192582426624
iktriad
Stez
iktriad
Ezeknel a jatekosoknal azert sok esetben kijon a honvagy. Nem epitek erre, de azert engem az sem lepne meg, ha Lucknal is kijonne, es valamilyen formaban ujra a sportag kozelebe kerulne. Most hogy ez a palyan, netan edzokent, koordinatorkent tortenne meg, ki tudja. De szvsz fogjuk ot meg a csapat korul latni, vagy igy, vagy ugy. Nyilvan jobban orulnek, ha visszaterne, de az sem bantana, ha edzonek allna.
Amugy nehany hete voltak olyan elmebeteg tippek is, hogy Belichick betalalja majd es meggyozi ot a visszateresrol, aztan elcserelteti magat. Es az a vicc, hogy en meg ezen sem lepodnek meg, nem Luck miatt, hanem azert, mert BB a meglepetesek embere.
több mint 6 éve
Luck már soha nem jön vissza.Ateista vagyok, de ha a Foles -> Indy trade megtörténik, akkor van Isten. 😊 😊 😊Lassan mar nem marad hely az 53-ban. Itt van Brady, Rivers, Luck, Winston, Brissett, PJ Walker es Herbert, na meg most mar Foles is. 😀 A teljes offense kubekbol fog allni. 😀
twitter.com/_John_Shipley/status/1234497192582426624
iktriad
Stez
több mint 6 éve
Ateista vagyok, de ha a Foles -> Indy trade megtörténik, akkor van Isten. 😊 😊 😊Lassan mar nem marad hely az 53-ban. Itt van Brady, Rivers, Luck, Winston, Brissett, PJ Walker es Herbert, na meg most mar Foles is. 😀 A teljes offense kubekbol fog allni. 😀
twitter.com/_John_Shipley/status/1234497192582426624
iktriad
több mint 6 éve
Ateista vagyok, de ha a Foles -> Indy trade megtörténik, akkor van Isten. 😊 😊 😊 több mint 6 éve
Mivel sajnos nem tudtam elmenni a mai edzesre, Kenny uzent nekem kulon. <3 Hatalmas. Nem mondom, hogy majd beszarok az oromtol, de majd beszarok az oromtol.www.youtube.com/watch?v=Jqzaj44DNpo&feature=youtu.be
Szerkesztette: Stez
több mint 6 éve
Ezt meg kell osztanom, nagyon aranyos:

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Akkor mán nem csak ezeket az elemzéseket ajánlom, hanem fizessetek elő a csávó (amúgy volt NFL játékos) csatornájára. Kb. a yt legjobb QB specifikus csatornája, játékosokat is gyakran elemez, de rengeteg játéksémával, irányítói feladatokkal kapcsolatos videója is van fent.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Remek elemzesek, erdemes vegignezni oket, akit erdekelnek az idei kubek.Herbert
www.youtube.com/watch?v=mOY6xzU5XD0
Fromm
www.youtube.com/watch?v=K38cw3EqL0w&t=625s
Egyelore kettejukrol van csak anyag, parnaponta kerulnek fel ujabbak.
több mint 6 éve
Ha minden jól megy, Eric Berry kap nálatok lehetőséget játszani.Sajnos ennek sincs semmi alapja. Az egyik insider azt mondta, hogyha mondania kell egy csapatot, szerinte Berry hol kot ki, a Colts lesz az, mert orszagos cimboraja Houston. Aztan igy ennyi, itt ki is merultek az indokok. 😀
Ha csak a tudását át tudja adni a fiataloknak, már megéri leigazolnotok.
Nagyon szorítok neki, jó lenne újra a pályán látni. 😊
mirdal
Nyilvan van meg Ballard, aki KC-multu, de ezzel szemben azert eleg erosen ott van nala, hogy nem szeret idos jatekosokat igazolni.
Mindenesetre kivanom, hogy jatsszon itt, nagyon imadnam, ujonckora ota nagy kedvencem, csak hat szegenynek a teste sosem birta. Orulnek neki, ha szerzodtetnenk valoban, annak meg foleg, ha jo sokat latnam ot a palyan a csapatban.
több mint 6 éve
Ha minden jól megy, Eric Berry kap nálatok lehetőséget játszani.Ha csak a tudását át tudja adni a fiataloknak, már megéri leigazolnotok.
Nagyon szorítok neki, jó lenne újra a pályán látni. 😊
több mint 6 éve
Kérdeztem h ki lesz a QB-nk jövőre, de jött a sablon duma h van már irányítónk 😀Hoopertől kérdeztem, h mennyiért írna alá, de azt mondta h nagyon korai az FA-ról beszélni 😀
Miltonnal dumáltam pár szót, tökre örült neki, h tudtam kicsoda (mondtam h egy ST-ben is jó CB bármikor jól jönne nálunk is).
A szervezés katasztrófa volt, de a leggázabb mégis az az 1db nézői kérdés volt.
Csávó kétszeri nekifutásra, 3 perc alatt nem tudott feltenni 1 kérdést, MAGYARUL! kb azt akarta vna kérdezni, h hogy készülnek a csapatok az előző évben jól szereplő futók ellen (alapból ez is faszság).
Gurley nem is értett semmit a kérdésből (mondjuk mást is fordítottak), ezután a csávó újra próbálkozott, de megint nem jött össze neki. Gurley utána kb elmondta, h minden évben vannak jó futók (CMC, Henry, Chubb tavalyról). Ez után Csisztu mondta, hogy akkor legyen is elég a nézői kérdésekből...(mondjuk ha más is ilyeneket tett volna fel, akkor lehet így jobb volt).
Pedig már bekészítettem Gurleyéknek, h a Grizzly medve v a gorilla nyerne-e, meg h inkább 5 évig szopnának h utána SB-t nyerjenek, v minden évben PO-znak de soha nem nyernének SB-t 😀 (viccen kívül a CBA-ról akartam vna kérdezni őket).
Kár h a szervezés miatt nem lehetett így mindenkitől aláírást kérni, de legalább Kennyvel egy selfie összejött 😀
(Kalu + Okoronkwo voltak a legjobb arcok, táncoltak is meg vették a nézőket, poénkodtak 😀)
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Kenny kibaszott jo arc volt.😀 Lepacsiztam vele, megvolt a kep, meg az alairas, mar menni akartam ki, visszahivott, meg egyszer lepacsiztunk, Gurley meg levideozta.😀😀
több mint 6 éve
Aki jön Alléba:En leszek a hülye hajú gyerek Luck mezben 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Josina Anderson szerint erdemes lesz figyelni a Clowney-vonalat, nem lepne meg, ha a Colts bejelentkezne erte.En birnam, mondjuk erte bankot kell majd robbantani, de azt mar bizonyitotta, hogy fasza jatekos. Eleg erdekes lenne, hogy a Houston utan elmegy a rivalishoz, de nem zavarna. Igazabol szerintem neki ott eleg nagy rendezetlen szamlaja van,ahogy BOB elpaterolna, nem kicsit egne benne a tuz, hogy mindenaron meg kell leckeztetni a Texanst.
Viszont mivel tenyleg brutalisan draga lesz, nem sok eselyet latom. En evi 17 millio korulre teszem az arat.
több mint 6 éve
Én ott leszek.😀Köszi!Nem vágom hogy működik az Instagram, de ha lehet PM-et küldeni akkor írjon már valaki Kennynek, h mizu vele Pesten 😀Ha mas lehetoseg nem marad, itt meg elkaphatod oket, Kenny is ott lesz z edzesen.
Én twitteren írtam neki, h 1 képre össze lehetne-e futni még holnap előtt, de azt nemtudom milyen gyakran nézi.
Borbinho
www.fradi.hu/kezilabda/ferfi-kezilabda/hirek/nyilt-keziedzesen-az-nfl-sztarok-a-fradinal
Stez
Ez sajna offos, pedig érdekelt volna, ahogy Cutler ötletét megvalósítva mindenkit megaláznak az NFL-esek kéziben 😀
Holnap viszont megyek az Alléba, ki jön még innen?
Borbinho
több mint 6 éve
Köszi!Nem vágom hogy működik az Instagram, de ha lehet PM-et küldeni akkor írjon már valaki Kennynek, h mizu vele Pesten 😀Ha mas lehetoseg nem marad, itt meg elkaphatod oket, Kenny is ott lesz z edzesen.
Én twitteren írtam neki, h 1 képre össze lehetne-e futni még holnap előtt, de azt nemtudom milyen gyakran nézi.
Borbinho
www.fradi.hu/kezilabda/ferfi-kezilabda/hirek/nyilt-keziedzesen-az-nfl-sztarok-a-fradinal
Stez
Ez sajna offos, pedig érdekelt volna, ahogy Cutler ötletét megvalósítva mindenkit megaláznak az NFL-esek kéziben 😀
Holnap viszont megyek az Alléba, ki jön még innen?
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Nem vágom hogy működik az Instagram, de ha lehet PM-et küldeni akkor írjon már valaki Kennynek, h mizu vele Pesten 😀Ha mas lehetoseg nem marad, itt meg elkaphatod oket, Kenny is ott lesz z edzesen.
Én twitteren írtam neki, h 1 képre össze lehetne-e futni még holnap előtt, de azt nemtudom milyen gyakran nézi.
Borbinho
www.fradi.hu/kezilabda/ferfi-kezilabda/hirek/nyilt-keziedzesen-az-nfl-sztarok-a-fradinal
több mint 6 éve
Nem vágom hogy működik az Instagram, de ha lehet PM-et küldeni akkor írjon már valaki Kennynek, h mizu vele Pesten 😀A hulye gyerek a Budapesti Amerikai suliban van, kosarazgat. Tuti le fog serulni, aztan beperli az orszagot.
Én twitteren írtam neki, h 1 képre össze lehetne-e futni még holnap előtt, de azt nemtudom milyen gyakran nézi.
Borbinho
Amugy voltam mar abban a suliban en is, itt van Solymartol nehany kilometerre, Nagykovacsiban.
Szerkesztette: Stez