Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mariotára mennék rá, nagyon örülnék ha vhol esélyt kapna a karrierje megmentésére és itt lenne esély rá. Bár valószínűleg nem egy csoportriválisnak adják, ha adják.
dande
Nekem is szimpatikus Mariota, a Titansben szurkoltam is neki, amennyire egy div riválisban egy játékosnak lehet (nem könnyű egy QB-nak, aki ha jó, a csapata is jó. Nem ugyanaz, mint pl. Watt karrierjének szurkolni a Texansban). Viszont én nem hiszek már a srácban, sajnos nem fél rossz éve van már, hanem lényegében az első két évét kivéve folyamatosan csúszott vissza. Hol sérülések miatt is, de a játéka is. Eltűnt a pocket awareness, presence, szellemeket lát, ezt 5 év után aligha lehet már korrigálni. 😕 De csereként valahol kívánom neki, hogy legyen egy hasonló esélye, mint Bridgewaternek. (Aki szerintem szintén nem lesz már franchise QB, viszont a Saintsben tök jól otthonra talált. Eredményes a csapat, egy Payton tervezi rá a játékokat ha játszania kell, de nincs 16 meccses fizikai és mentális terhelés amit el kellene viselnie.)

Ja, és azt hittem a mi Dolphins elleni hazai vereségünk lesz a 2019-es év lúzer meccse, pozitív mérlegű csapattól. A Steelers és Hawks múlt heti vereségei mondjuk látótávolságba jutottak, de még mindig nekünk szavaztam volna meg a citrom díjat. Még úgy is, hogy Hoyerrel meg Hilton, Funches, Campbell, Ebron, Mack, stb. nélkül játszottunk.

Hát a Pats az utolsó pillanatban beelőzött. 😀 Tavaly is megvolt a hasonló meccsük, de az egész már helyzetben, idény közben volt, egy sokkal jobb Miami ellen. És az egy elcs*szett lehetetlen play volt egy megnyert meccsen. Itt meg szaladtak végig szinte az eredmény után, egy playoff fontosságú meccsen. Sose gondoltam volna, hogy ekkora tétnél képes egy Belichick csapat ekkorát lúzerkedni, de ez legyen az ő gondjuk, a lényeg, hogy nem nálunk maradt a citrom díj. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát ennyit én se adnék érte tuti, azt még bevállalnám, hogy idei 1. + 2. Skins, és esetleg egy jövő évi 1., de már az is necces. Meg nem lenne értelme, Bengalsnak ez most pont kapóra jön, minek adná oda bárkinek is.

Winstont meg én NAGYON NEM AKAROM Colts mezben látni, mindent elmond, hogy hajszálra van a 30 INT-es szezontól - perspektíva, Manningnek él mai napig a rekordja, 28 INT, de újoncként, nem 5. évében. Akkor már inkább Brissett, és meglátjuk mi lesz belőle.

@iktriad : Folesnál csak az idióta összegre gondoltam, mint példa, tudom hogy esélyt sem adtatok a licit háború kialakulására, rögtön all-in-t toltatok egy 7-es 2-es lapra.

Ballardra meg kíváncsi leszek, mit elemez szét QB szinten - tavalyelőtt pl Jackson is hasonló borzalomnak nézett ki, nagyjából vakarta is mindenki a fejét - hasonlóan mint mondjuk Leonardnál, azt most Ravens simán #1. Igazából védelembe nagy dolgokat már nem kell beáldozni, nagyon jó depth megvan, 1-2 elit játékost még kell. Támadósor az, amibe QB/WR kettős égető dolog, ott idei offseasonben komolyabb draftokat/igazolásokat várnék.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mariotára mennék rá, nagyon örülnék ha vhol esélyt kapna a karrierje megmentésére és itt lenne esély rá. Bár valószínűleg nem egy csoportriválisnak adják, ha adják.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Geez, az rengeteg...

Burrow tényleg kva jól nézett ki, de én ennyit biztos nem adnék meg érte. Tavaly még harmadik körösnek gondolták, egy év alatt fejlődött ennyit. Húsz éves srácokról van szó, van még 5-6 irányító, aki potenciálisan ugyanennyit fejlődhet egy év alatt, csak éppen 1 évvel később érik, vagy nincs olyan brutálisan jó elkapó sora meg csapata, satöbbi. És akár a 3. körben is elvihető. Persze egyiknél sem garantált, hogy fejlődik annyit, Burrow-ról meg tudjuk, de egy 3. kör az semmi, három első kör viszont ordas nagy ár. Láttuk milyen csapatot lehet Luck mögé rakni, ha 3 első kört elfecsérelünk. Az még akkor sem feltétlenül érné meg, ha Burrow-ból egy Luck lenne. Ami egyáltalán nem garantált, mert a college nagyon más, mint az NFL. Nincs az a college védelem ami egy NFL védelmet szimulálni tudna. Már akkor is sokkal hajlandóbb lennék ekkora áldozatra, ha mondjuk a mostani Bengals ellen produkált volna olyant, mint tegnap. És még az se jelenti feltétlenül azt, hogy franchise QB lesz. Ne feledjük, Nick Foles-nak is volt 7TD-s meccse. És 27TD / 2INT-es szezonja is...

Akkor már dobjunk oda Tua-ért egy második kört (ha annyira rizikós, akkor le is fog csúszni addig), aztán legfeljebb nem jön be.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tnap Ballard kint volt az LSU-Oklahoman.
En adnek egy ilyet:
2020/1 + 2020/2 (Skins) +2020/2+2021/1+2022/1 --> a Bengals 1/1e.
Ok jelenleg nem egy QBra vannak a sikertol, mi meg igen. Nyilvan Ballard soha nem menne bele egy ilyen cserebe, de en szetadnam.

Tua lehet dobni se fog tudni (de mindenkepp újra kell tanulnia, más dobomozdulatat, mert a csipoje nem lesz a régi a dokijai szerint), ő túl nagy lutri. Ha egeszseges lenne hosszútávon (ami sztem nem derül ki a draftig), akkor ő érte is simán megerne felmenni top5be, de félek h ramegy a karrierje a serulesere.

De meg mindig Winston az álom forgatókönyv, és ő sztem a 2020as 1.+ a Skins 2.koroseert oda is adna a Buccs.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez az, BoB Houstonban legalább rálicitált Elway ajánlatára amikor Osweilert elvitte, Coughlin papa meg úgy adott előbb Bortlesnak több év garantáltas szerződést, hogy senkinek nem kellett volna a srác, majd egyedüli kérőként Foles elé is letett egy negyven valahány milla garantáltas szerződést a következő évben. 😀 Iktriad nyilván sírva fakad rajta, de ilyen bravúrt még Grigson se csinált (bár scoutnak SOKKAL rosszabb volt Coughlinnál/Caldwellnél is, szóval bőven kompenzálta a hülyeségét lefelé. 😊 )

De valóban, ha Yannick nem is akar maradni, attól még lehet tagelni. Szvsz jobb játékos, mint tavaly Ford, Flowers vagy Clowney volt, szóval lesz jelentkező aki meg is hajlandó fizetni és még picket is áldoz rá. Ballard az ilyesmibe aligha szállna be. Nem mintha a Jags hajlandó lenne csoportriválishoz elengedni, annyira azért senki se hülye.

Pár hete ettől tartottam, hogy belefutunk az idény végén egy leeresztő Panthers Jags duóba és visszamegyünk 8-8-ra. Azért bízom abban, hogy nekünk Jacksonville-ben nagyon nem szokott menni. 😊
peterk2005
50 az a negyven valahány... Azért Grigson évei alatt mi úgy kompenzáltunk, hogy a még mindig nálunk lévő Lil' Polian ordas nagy draft bustjai (pl. Björn Werner) mind kikötöttek a jagsben, szerencsére inkább rövidebb, mint hosszabb időre. Bár Ijalana még pl. nálunk van IR-en belőlük. 😊
És ja, 2014 óta nem nyert a Jags ellen a Colts, mikor mi voltunk a pályaválasztók, plusz 6-0 az utolsó meccsünkön a mérleg otthon (ebből az egyik W eredményezte a Luck draftot. Már nektek.- #neverforget). Ma mindkét sorozat megszakad majd, elnézve a hiányzókat és a 2 csapat tehetségét.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez az, BoB Houstonban legalább rálicitált Elway ajánlatára amikor Osweilert elvitte, Coughlin papa meg úgy adott előbb Bortlesnak több év garantáltas szerződést, hogy senkinek nem kellett volna a srác, majd egyedüli kérőként Foles elé is letett egy negyven valahány milla garantáltas szerződést a következő évben. 😀 Iktriad nyilván sírva fakad rajta, de ilyen bravúrt még Grigson se csinált (bár scoutnak SOKKAL rosszabb volt Coughlinnál/Caldwellnél is, szóval bőven kompenzálta a hülyeségét lefelé. 😊 )

De valóban, ha Yannick nem is akar maradni, attól még lehet tagelni. Szvsz jobb játékos, mint tavaly Ford, Flowers vagy Clowney volt, szóval lesz jelentkező aki meg is hajlandó fizetni és még picket is áldoz rá. Ballard az ilyesmibe aligha szállna be. Nem mintha a Jags hajlandó lenne csoportriválishoz elengedni, annyira azért senki se hülye.

Pár hete ettől tartottam, hogy belefutunk az idény végén egy leeresztő Panthers Jags duóba és visszamegyünk 8-8-ra. Azért bízom abban, hogy nekünk Jacksonville-ben nagyon nem szokott menni. 😊

Az is igaz persze, hogy tulajdonképpen majdnem mindegy. Tízen kívül lennénk így is meg úgy is, ott meg már pár helyen nem fog múlni. Az a pár hellyel hátrábbi hely azt jelentheti ugyan, hogy egy esetleges feltrade valamivel drágább lesz, de nem vészesen. És amennyivel drágább lehet, annyira az is előfordulhat, hogy pont azért velünk tradel majd az adott top10-es csapat, mert mi többet adunk nekik, mert aki visszamegy, annak is szinte mindegy, hogy 12 vagy 15-re megy vissza. A plusz pick többet ér. Ha meg nem QB jön, akkor a 4-6 kiemelkedő prospectről így is meg úgy is lemaradunk. Értük feltradelni sem érdemes, ahhoz meg a 15 körüli hely is oké, hogy még a jobb első körösökből húzzunk. Szóval ha úgy alakul és nyerünk, akkor legalább Reichnek nem lesz negatív szezonja.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos nulla rá az esélyünk. Ha a Jags olyan bolond is lenne. hogy nem fizeti meg, akkor is rátehetik a fr taget és aztán eltradelhetik. Kizárt, hogy csoport riválishoz elengedjék épeszű áron.

Esetleg úgy, hogy átvesszük tőlük Foles-t is a fizetésével együtt. 😊
peterk2005
A Jags szerintem most már megfizetné, főleg ha Caldwell marad, mint de facto GM, amire jelenleg -sajnos- 95+% az esély. Ngakoue toronymagasan a legnagyobb draft találata, amikor ő volt a tényleges góré. Nagyobb baj, hogy Yannick akar-e maradni, amire a válasz jelenleg inkább nem, mint igen...

Nálunk ma nem játszik se Fournette, se Bouye, Minshew játéka is erősen kérdéses. Semmi sem ment meg titeket az újabb W-től és a rosszabb draft pozíciótól. 😊 Igaz 2014 óta nem nyert az Indy a Jags ellen, amikor mi voltunk a pályaválasztók. Na de majd idén.
iktriad
Hát a maradni akar-e az igazából értékét tekintve nektek mindegy, mert ha nem akar, akkor is megtagelitek, azt kezdődhet a licitháború, simán van minden évben 1-2 csapat, aki bőven piac fölé kínál - ne menjek messzebbre a Foles deal is hasonló volt. És itt akkor meg is nyugodhattok, mert ha licitháború, akkor tuti nem hozzánk kerül, Ballard nem a túlkínálós féle 😉

Btw, ennyire szemérmetlenül a jobb draftpozira menni kicsit már arcpirító 😀 Jó hogy nem teszitek az egész keretet IR-ra és igazoltok össze 45 embert PS-ből a meccsre 😀
coltman
Folesnál nem volt semmi licitháború. Volt 1 ostoba csapat, amely rálicitált saját magára, aztán most ott áll letolt gatyával, hogy a csere QB keresi a legtöbbet a csapatban. és 33 milliós dead cap hit van utána jövőre, ha ki akarnánk rakni...
És ha rárakjuk Yannickra a franchise taget, akkor max draft pickekkel lehet őt elvinni tőlünk, á lá Clowney idén. Bár én inkább megtartanám a Jags helyében, kerül amibe kerül. Top 3 legtehetségesebb ember jelenleg a kereten, ha nem a legjobb...

Ami meg a meccset illeti, elméletileg nálunk még mindig konkrétan Marrone állása a tét (a tegnapi "hírekkel" ellentétben még mindig nincs kirúgva). Fournette a héten mondta, hogy nagyon szeretett volna 16 meccset játszani egy szezonban, de most sajna beteg, így erre nem kerül sor (RB depth mögötte amúgy nagyon nincs...). Majd az lesz érdekes, ki kezd QB-ban. Ha Foles, akkor az automatikus Colts W, mert Kis Dick Nick nem tud ezzel a csapattal működőképesen üzemelni, főleg nem Fournette nélkül. Ha Minshew a QB, és ez egy legalább 90%-os egészségi állapotú Minshew, akkor van egy hangyafasznyi esély a hazai W-re, igaz nem több.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Sajnos nulla rá az esélyünk. Ha a Jags olyan bolond is lenne. hogy nem fizeti meg, akkor is rátehetik a fr taget és aztán eltradelhetik. Kizárt, hogy csoport riválishoz elengedjék épeszű áron.

Esetleg úgy, hogy átvesszük tőlük Foles-t is a fizetésével együtt. 😊
peterk2005
A Jags szerintem most már megfizetné, főleg ha Caldwell marad, mint de facto GM, amire jelenleg -sajnos- 95+% az esély. Ngakoue toronymagasan a legnagyobb draft találata, amikor ő volt a tényleges góré. Nagyobb baj, hogy Yannick akar-e maradni, amire a válasz jelenleg inkább nem, mint igen...

Nálunk ma nem játszik se Fournette, se Bouye, Minshew játéka is erősen kérdéses. Semmi sem ment meg titeket az újabb W-től és a rosszabb draft pozíciótól. 😊 Igaz 2014 óta nem nyert az Indy a Jags ellen, amikor mi voltunk a pályaválasztók. Na de majd idén.
iktriad
Hát a maradni akar-e az igazából értékét tekintve nektek mindegy, mert ha nem akar, akkor is megtagelitek, azt kezdődhet a licitháború, simán van minden évben 1-2 csapat, aki bőven piac fölé kínál - ne menjek messzebbre a Foles deal is hasonló volt. És itt akkor meg is nyugodhattok, mert ha licitháború, akkor tuti nem hozzánk kerül, Ballard nem a túlkínálós féle 😉

Btw, ennyire szemérmetlenül a jobb draftpozira menni kicsit már arcpirító 😀 Jó hogy nem teszitek az egész keretet IR-ra és igazoltok össze 45 embert PS-ből a meccsre 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos nulla rá az esélyünk. Ha a Jags olyan bolond is lenne. hogy nem fizeti meg, akkor is rátehetik a fr taget és aztán eltradelhetik. Kizárt, hogy csoport riválishoz elengedjék épeszű áron.

Esetleg úgy, hogy átvesszük tőlük Foles-t is a fizetésével együtt. 😊
peterk2005
A Jags szerintem most már megfizetné, főleg ha Caldwell marad, mint de facto GM, amire jelenleg -sajnos- 95+% az esély. Ngakoue toronymagasan a legnagyobb draft találata, amikor ő volt a tényleges góré. Nagyobb baj, hogy Yannick akar-e maradni, amire a válasz jelenleg inkább nem, mint igen...

Nálunk ma nem játszik se Fournette, se Bouye, Minshew játéka is erősen kérdéses. Semmi sem ment meg titeket az újabb W-től és a rosszabb draft pozíciótól. 😊 Igaz 2014 óta nem nyert az Indy a Jags ellen, amikor mi voltunk a pályaválasztók. Na de majd idén.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Áhhá, értem. Nos, akkor ha a Browns kirakja, szabad piacról jöhet Ebron helyére. 😊 Kb azt tudja, kb. hasonló pénzért megpróbálhatjuk Ebron helyett. Trade szóba se jöjjön, én még 3. napi picket se adnék érte, nem éri meg. Akkor már megtartanám Ebront.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Állítólag összeveszett a HC-val. Az elmúlt 2 meccsen healthy scratch volt. Azt mondjuk nem tudom, h ez az összeveszés miatt volt-e. És legutóbb azt nyilatkozta, h nem biztos benne, h ő is a Brownsnal lesz 2020ban, ha Kithcens marad.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért jön elő Njoku neve most több topicban is? Lemaradtam valami hírről? El akarja tradelni őt a Browns?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Njokut mondjuk megnézém a csapatban egy kompenzációs pickért. 😛
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Sajnos nulla rá az esélyünk. Ha a Jags olyan bolond is lenne. hogy nem fizeti meg, akkor is rátehetik a fr taget és aztán eltradelhetik. Kizárt, hogy csoport riválishoz elengedjék épeszű áron.

Esetleg úgy, hogy átvesszük tőlük Foles-t is a fizetésével együtt. 😊
peterk2005
Nekem müxik, cap hely van rogyásig, vizes nyolcasnak meg csak beválik a Niki gyerek, esetleg akár valamelyik elmeroggyant csapatra még rá is lehet varrni később 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sajnos nulla rá az esélyünk. Ha a Jags olyan bolond is lenne. hogy nem fizeti meg, akkor is rátehetik a fr taget és aztán eltradelhetik. Kizárt, hogy csoport riválishoz elengedjék épeszű áron.

Esetleg úgy, hogy átvesszük tőlük Foles-t is a fizetésével együtt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Szívesen látnám nálunk a kövi 5 évben 😊 pass rusherből sosem elég, hozzá foghatónk meg nincs is

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nekem elég volna a draftról egy ilyen Josh Allen féle tökös gyerek. 🤤
Tony Adams
Chad Kelly who? 😕

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 095 — Whoops, looks like something went wrong.
Most azt számolom, hogy ha JAX-től kikapnánk, és jól alakulna a dolog, akár 12-re is felmehetnénk pickben, ahonnan már akár top5-be is be lehet menni a korai második körrel, ott meg lehet húzni egy Watson, Mahomes, Wilson kalibert.
coltman
Burrowson
peterk2005
Burrow koszoni szepen, egyedul van, egyedul is marad.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Én meg mindjárt ki is húzom a kezem a biliből. 😀
Sokkal inkább el tudom képzelni, hogy a Bengals kihúzza, aztán a srác szépen beleszürkül az NFL-be mert nem tudják kihozni belőle ami benne van. 😉
peterk2005
Néha olyan jó benne hagyni, na 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én meg mindjárt ki is húzom a kezem a biliből. 😀
Sokkal inkább el tudom képzelni, hogy a Bengals kihúzza, aztán a srác szépen beleszürkül az NFL-be mert nem tudják kihozni belőle ami benne van. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Most azt számolom, hogy ha JAX-től kikapnánk, és jól alakulna a dolog, akár 12-re is felmehetnénk pickben, ahonnan már akár top5-be is be lehet menni a korai második körrel, ott meg lehet húzni egy Watson, Mahomes, Wilson kalibert.
coltman
Ha lehet .... én idén Burrowson kívül olyant nem látok, akiért top5-ig megérné felmenni. Ha valakit ott elvisznek, akkor inkább kockáztasson más, hogy Trubisky-t húz-e vagy Darnoldot, ne mi. A top8-10 már olyan ár lenne, ami nem túl sok.
peterk2005
Hátha a Bengals GM szív akkorát, hogy nem viszi el 1/1-en, és akkor 4-5. helyre bedzsalva elhozzuk mi 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most azt számolom, hogy ha JAX-től kikapnánk, és jól alakulna a dolog, akár 12-re is felmehetnénk pickben, ahonnan már akár top5-be is be lehet menni a korai második körrel, ott meg lehet húzni egy Watson, Mahomes, Wilson kalibert.
coltman
Ha lehet .... én idén Burrowson kívül olyant nem látok, akiért top5-ig megérné felmenni. Ha valakit ott elvisznek, akkor inkább kockáztasson más, hogy Trubisky-t húz-e vagy Darnoldot, ne mi. A top8-10 már olyan ár lenne, ami nem túl sok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Ne is álmodozzatok, simán szétfutjuk a jaguárokat is 😀. Nem úgy nézett ki a csapat mint akik nagyon készülnek elengedni a szezont.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Brissett sajnos nemhogy nem javult, de visszaesett a sérülése után. Látszik is a frusztráltság rajta. A pontatlanság az egy dolog, az lehet valami technikai hiba is ami előjött, az javítható lenne, de emellett semmit nem gyorsult fejben.

Lehet, hogy hosszú távon még jó is lesz, hogy ez van, mert legalább Ballardék nem ülnek a puttonyukon. Nem várhatnak arra, hogy majd egyszer top3-ban húzunk megint (az ennek a rezsimnek a végét is jelentené), úgyhogy csak leeső irányító jöhet szóba belátható időn belül. Most lesz egy nagyon korai plusz második körünk, amit fel lehetne használni. Burrows nyilván nem pálya, de utána alakulhat úgy is, hogy 6-8 helyet felmenve akár a 2. irányító is elérhető lehet. Ahhoz majdnem elég is lenne az az extra 2. kör. Ha esély adódik, és látnak a gyerekben fantáziát, rántsák be!

A draftról elvárható sikerességi arány régóta ilyen, sőt, még az is igaz, hogy hosszabb távon "nobody can beat the draft". Egy-másfél évtizedes távlatban alig van különbség a csapatok között. 2000 óta Polian volt az egyetlen, akinél kimutathatóan magasabb volt 6-8 éven át a sikerességi ráta, mint a többieknél, és ő is visszaesett. És a draft végén már persze Poliannak is 10 meg 15%-ai voltak, szóval ez ilyen. Az elvárás az lehet, hogy draftonként 1 hosszú távú kezdő (alapember), 1 néhány évig kezdő, 1-2 hasznos ember, és a resztliből még lehetőleg 1-2 adjon valamit a csapathoz. És lehetőleg minden második/harmadik draftból jöjjön vagy egy pro-bowler vagy plusz egy hosszú kezdő, stb. Aki ezt tudja tartani, az már nagyon jól draftol. Ballard egyelőre darabszámban ordasan túl is teljesít, mert az utóbbi 3 draftjáról valami 22 játékos van rosteren, ami több, mint 7 játékos per draft. Már ez is tarthatatlan lesz hosszú távon. És ezen felül vannak még az UDFA meg máshonnan lopottak, mint Moore, Pascal, Alie-Cox, Desir, stb. Ami hiányzik, az igazából annyi, hogy a sok jó pick mellett még 1-2 igazi krémet is összevadásszon. De nekem már az is bőven elég lenne, ha teljesen elb*szná a 2020-as draftot, viszont kihúzna egy Wilsont vagy Watsont. 😀
peterk2005
Azért most könnyebb volt Ballardnak ennyi embert rosterre rántania, és ott is tartania, mivel kb használhatatlan rostert örökölt, amit kb mindenki mondott volt benne 5-6 ember, aki használható, többi rögtön kuka, nagy része még NFL szint se volt. Egyértelmű, hogy következő években ez már nem lesz tartható, mivel szerencsére a roster szintje jelentősen magasabban van, ezáltal nehezebb a szint felé húzni embert.

Most azt számolom, hogy ha JAX-től kikapnánk, és jól alakulna a dolog, akár 12-re is felmehetnénk pickben, ahonnan már akár top5-be is be lehet menni a korai második körrel, ott meg lehet húzni egy Watson, Mahomes, Wilson kalibert.