Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
Ha esetleg megnezted volna a rosteret a Falconsnak - ide a bökőt, hogy nem tetted -, akkor nagyon jol tudnad, hogy ha akar, Dimitroff rohogve megcsinalja a helyet Hoopernek. De vicces, hogy pont te dobalozol allandoan az altalanossagokkal, aki mar csak GM-jatek miatt is picit jobban bele kellene, hogy lasson a menedzsment strukturajaba, a szerzodesek es a kivagasok mechanikajaba. Es nyilvan bele is latsz, nem vagy te hulye, csak neha atvaltasz naivba. Persze remenykedni lehet, ha neked az jo.StezTudod mi a muris? Hogy te mondod, hogy én beszélek általánoságokban, amikor én _konkrétan_ leírtam az Atlanta cap helyzetét. 😊 A szerződött játékosok szerződéseit, hogy milyen költséggel vághatóak ki, hogy miért nehéz megtartani a gyereket. Konkrét számokkal. Te egyetlen egy tényt nem írtál, de én beszélek a levegőbe. 😀
Mint ahogy azt is illene tudni, hogy a holt idenyben nem kell vegig a cap alatt maradni, ergo a 90-re valo rosterfeltoltes eseteben nem kifejezetten mervado a Falcons jelenlegi caphelyzete.StezDe, a holt idényben végig a cap alatt kell maradni. Legalábbis a league year első napjától. Ha a februári pár laufos hétre gondolsz, annak semmi jelentősége, mert az csak annyit tesz, hogy mondjuk megteheted, hogy 20-án hosszabbítasz valakivel, és 21.-én rúgod ki azt, akinek a felszabaduló pénzének a terhére. Tök mindegy, mert március elejére - még a free agent piac nyitása előtt - alá kell menni a capnek, szóval addigra mindenképpen ki kell rúgni a játékos. Pár nap ide-oda.
De igazabol fogadhatunk valami italba csak ugy a poen kedveert, aztan majd meglatjuk, hogy az Atlantanal hogyan gondolkodnak peldaul epp a kiszemelted, Hooper eseteben. Aztan a legrosszabb esetben belekopsz bosszubol a piaba, amit nyerek. XDDDStezFogadhatunk, de mit bizonyít vele aki nyer? Biztosat egyikünk se tud, mert nem vagyunk Dimitroff spanjai. Én azt mondom valószínűleg nem tartják meg, te ezek szerint azt, hogy valószínűleg igen. Bármelyikünknek is lesz igaza, annyi történik, hogy egy a másik számára kevésbé valószínű történik meg. És akkor?
De ha mindenképpen piálni akarsz, tőlem fogadhatunk, ígérem nem köpök bele, ha nyersz. 😊 Mi a kedvenc fogadós piád? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A Hulkensein féle igazoljunk veterán utat én se kultiválom. 😊 Majd ha mond egy olyan példát, ahol sikeresen bejött, hogy egy máshol már lebőgött / befáradt irányítóval bajnokesélyest építettek, és azt több évig sikerült is működtetni, akkor esetleg hajlani fogok rá. 😊 A draft lenne az út, bár Herbertért és Tua-ért nem tradelnék fel. De ha Ballard megteszi, akkor nem fogom azonnal betörni a monitort. De el fogom várni, hogy ha már felment érte, akkor be is váljon. 😊Hol írtam én olyat hogy veteránt kell igazolni? Légyszíves olvasd el még egyszer a HSZ-emet ha ez jött le.
peterk2005
Én annyit írtam, hogy ahhoz, hogy a Colts egyáltalán a playoffért harcoljon, mindenképp a QB posztot kell upgrade-elni. Ebben talán egyetértesz te is.
Idén pedig egész jó egy átlag évhez képest a felhozatal a poszton, mert FA, draft és trade opciók is vannak, ráadásul nagy számban. Direkt odaírtam, hogy a nagy részük kutyaütő (mint ahogy minden évben 90% az), de lesz 10%, akiben igenis lesz potenciál, ez pedig idén akár 2-3 embert is jelenthet számosságra, nem csak a szokásos 1-et vagy nullát.
Itt jön be Ballard, akinek valamit csinálni kell - új bridge QB, verseny Brissettnek, korai draft vagy az előbbiek kombója. Így nem lehet nekivágni a jövő évnek, ahogy ezt többen írták a csoportban. Megváltót szinte esélytelen találni, de csak az utóbbi évekből van rengeteg példa arra, hogy kevés erőforrásból is lehet tápolni a posztot. (Tannehill - Titans, Foles Eagles, Prescott - Cowboys, Keenum - Vikings, Fitzpatrick - Dolphins, Watson - Texans, Garoppolo - 49ers, Bridgewater - Saints) - egyikük sem került többe, mint első kör közepe, 10 milliós fizu vagy 2. körös draftpick trade.
Nem tudom honnan vetted, hogy én Superbowlt várok a Coltstól és Ballardtól, ez közel sincs így. Én egy folyamatos fejlődést és harcot várok a playoff-helyekért, idén viszont ez nem következett be az én véleményem szerint.
Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
Te most Ebronról vagy Dorsettről beszélsz? Mert én utóbbiról, akit ti 1. körben draftoltatok, mi meg adtunk érte egy 3. körös QB-t, aki mondjuk kezd is.Nem mondod? Nálunk pedig hibátlanul működött, biztos BB rontotta el 😀Meglévő futó és TE játék mellett tudott (2)-3. számú WR lenni, meg úgy látszott év elején, hogy fejlődik folyamatosan, aztán valami nagyon elkefélődött...Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
coltman
Első kört persze hogy nem ér, nem is mi választottuk 😛
Solymi
coltman
Értékben lehet, hogy rosszabbul jártunk, de a potenciál benne van még mindig.
A mostani offseasonben kiderül, hogy itt akar-e maradni ill. itt akarjuk-e tartani.
Ebron meg pont mielőtt hozzátok ment volt nálunk viziten, igaz, neki nem tetszik a patses munkamódszer, de attól függetlenül egy próbaopciónak ő is jó. Mindenféle név megfordul felénk 😊
És múltkor még minket savaztál, hogy mennyit nyígunk... 😛 😉Azért néha elképzelem mennyire kurva idegesítőek lehetünk kívülről 😀 Itt megy a szenvedés azon, hogy nincs QB, tralalala, úgy hogy más franchise örülne, ha már egy olyan irányítójuk lett volna valaha, mint nekünk volt 3 is 😀Ez tökéletesen igaz, de ettől a szar még szar szagú, akkor is ha két perce léptél bele, és akkor is ha reggel óta a talpadon van. 😀
coltman
Szóval igen, szerencsés a history-nk. Ma viszont ugyanannyira a sz*rban állunk, mint a Dolphins, Panthers, meg a többi QB-ra váró csapat. 😉
peterk2005
több mint 6 éve
Ha esetleg megnezted volna a rosteret a Falconsnak - ide a bökőt, hogy nem tetted -, akkor nagyon jol tudnad, hogy ha akar, Dimitroff rohogve megcsinalja a helyet Hoopernek. De vicces, hogy pont te dobalozol allandoan az altalanossagokkal, aki mar csak GM-jatek miatt is picit jobban bele kellene, hogy lasson a menedzsment strukturajaba, a szerzodesek es a kivagasok mechanikajaba. Es nyilvan bele is latsz, nem vagy te hulye, csak neha atvaltasz naivba. Persze remenykedni lehet, ha neked az jo.Ez a "nincs cap space" egy komolytalan allitas. Ha egy GM valakit akar, arra lesz space es megoldja. Olyan nincs, hogy hely nincs, ezert elenged valakit, akit amugy nagyon megtartana. A GM dolga az, hogy ha kell, megoldja. Es Dimitroff is meg fogja, ha akarja. De arra, hogy hely nincs jelenleg, papiron, a latottak alapjan, az nem mervado.StezHa megnézted volna a Falcons 2020-as cap helyzetét - ide a bökőt, hogy nem tetted - akkor nem jönnél ilyen általánosságokkal. Persze, hogy ha egy GM "akar valakit", akkor azt megtartja. Csak időnként annyiba kerül megtartani valakit, hogy "nem akarják". 😊
Ha tényleg igaz lenne, hogy "nincs cap space", akkor mindenki maradna a csapatánál, hiszen a GM majd megoldja. Mégis csapatot cserélnek játékosok. Trey Flowers nem azért nem maradt Bostonban, mert nem akarták megtartani - a legjobb DL-jük volt és most is az lenne -, hanem azért, mert túl drága lett volna megtartani. Mi mást jelent ez, mint azt, hogy "nem volt rá cap space"?
A Falcons 44 szerződött játékossal, -2 millió cappel indul neki a következő szezonnak. Azaz, már 53-ra feltölteni is úgy tud majd, hogy valakiket kitesz. A tíz legjobban fizetett játékosukból hetet drágább lenne kirakni, mint megtartani. A maradék kettő alapember, nem válnak meg tőlük. Egyetlen játékos van (Alex Mack) akin a top10-ből lehet is és lenne is értelme spórolni (8 milliót). Aztán a következő tízból kilenctől csak úgy lehet majd megszabadulni, hogy legalább annyi DM-et is hagynak, mint amennyi spacet kreálnak. Ez már az 5-6 mill/év régió. Keanu Nealtől lehet egyedül DM nélkül, tisztán megválni, a többi kilenc 1-2-3 milliót spórol, és ugyanennyi DM-et gyárt. Ez már az a régió, amit vetminnel feltöltve is eltűnik a spórolt pénz 25-50%-a.
Ebből kell majd feltölteniük a rostert 90-re, ebből kell draftolniuk, igazolniuk, tradelniük, stb. Már ahhoz is alaposan elő kell venni a kést, hogy draftolni tudjanak. Na, ebbe kéne betenni Hooper várható 8-9 milliós fizetését is majd. Már, ha a - Te terminológiáddal élve - Dimotroff "akarja majd". Hát én meg úgy gondolom, hogy jók az esélyek rá, hogy Dimitroff _annyira_ nem fogja majd akarni. 😊
peterk2005
Mint ahogy azt is illene tudni, hogy a holt idenyben nem kell vegig a cap alatt maradni, ergo a 90-re valo rosterfeltoltes eseteben nem kifejezetten mervado a Falcons jelenlegi caphelyzete. Az meg megint mas teszta, hogy naluk jo esellyel szep kis takaritas kezdodik el, szoval ki lesz pucolva a keret, es nem keves hely szabadul majd fel.
De igazabol fogadhatunk valami italba csak ugy a poen kedveert, aztan majd meglatjuk, hogy az Atlantanal hogyan gondolkodnak peldaul epp a kiszemelted, Hooper eseteben. Aztan a legrosszabb esetben belekopsz bosszubol a piaba, amit nyerek. XDDD
több mint 6 éve
Én tudnék még vagy 20 hasonlót mondani. 😀 Ezek az értékelések egyénre lebontva ilyenek. Nem pontosak kár rajtuk rágódni, sose fogják megmondani, hogy Allen ténylegesen hányadik. (Őszintén szólva, nem is lehet. Meg aztán hogy vetsz össze egy QB-t egy rusherrel például?)Ezeket "tömegében" érdemes leginkább nézni. Annyit meg tudnak mondani, hogy egy játékos kb. hol van a posztján. Az élbolyban, a közepén, vagy a végén. És ha egy csapatból mondjuk mind a három LB az élbolyban van, akkor az az LB sor elég jó eséllyel az NFL jobb sorai közé tartozik.
Ez a rookie lista is csak ebből a szempontból érdekes nekünk. Hogy 4 Colt is rajta van. Az mindegy, hogy Okereke lett a 8. és Ya-Sin meg a 40. vagy fordítva. Sőt még az is, hogy 4, vagy 3, esetleg 5 ember van rajta. Az a lényeg, hogy valószínűleg nem 0, 1 vagy 2.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A Josh Allen 27. hely is elégé fejvakarós. Ha jól tudom a PPF-nél a legtöbb sacket jegyzi az újoncok közül(mindezt rendszeres kettőzés mellett), 2. win rateben és pressure rateben pass rushrként (ami idén a legfőbb dolga volt nálunk), de "csak 10." a futás ellen rookieknál (ami amúgy nem a fő dolga...). tehát értelemszerűen 27. itt, amikor kvázi Top 3 védő rookie volt a szezonban. Ma se lettem nagyobb PFF hivő.www.pff.com/news/nfl-top-50-highest-graded-rookies-through-week-17Off:: Dwayne Haskins rajta van vagy Renfrow olyan elöl, aki egyébként nagy kedvencem, örültem volna, ha mi draftoljuk.... , de Sanderst nem sikerült felpakolni...... Okééé..... 😕
peterk2005
dande
Bocsi az OFF-ért.
Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
www.pff.com/news/nfl-top-50-highest-graded-rookies-through-week-17Off:: Dwayne Haskins rajta van vagy Renfrow olyan elöl, aki egyébként nagy kedvencem, örültem volna, ha mi draftoljuk.... , de Sanderst nem sikerült felpakolni...... Okééé..... 😕
peterk2005
Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Ha már Ballard, akkor az egyik tulajdonsága ami bizakodhatunk, az egyértelműen a scout képessége, irányultsága. A 2017-es draft, amit az ajtón beesve, még Grigson stábjával vitt végig, 3 év távlatából is jónak tűnik. Öten rosteren vannak most is, abból három (Hooker, Mack és Walker) kezdők, a posztjukon alapemberek, és Stewart is megtalálta a helyét mint kezdő NT/DT. Semmi hűde, de hasznos játékos. Wilson fog még kiesni, de négy játékos így is kijött a draftból, ami korrekt draftnak mondható. A 2018-as draftot ugye utólag sok site az év draft classának nevezte. A 11 játékosból 10 rosteren van (az egyedüli hiányzó éppen Cain, akiben annyira bíztunk), köztük két all-pro, plusz két fontos kezdő, plusz a sérültek, Turay aki vezette a ligát a rushereknél rush grade-ben sérüléséig, meg Lewis, aki mutatta már, hogy rohadt jó kis játékos lehetne, ha egészséges bírna maradni. Ja, és még Fountain is itt van, meglátjuk jövőre ő is vajon be-Cainosodik-e vagy ő kiugrik.
És most jött ki frissen a pff 2019-es top50 graded rookie listája. Négy Colts játékos van rajta: Okereke (8.), Willis (26.), Tell (31.), Ya-Sin (46.). Csak Banogu és Campbell maradtak le a listáról az első 5 draft körben húzottak közül, és Campbell ugye végigsérülte az évet. Ez azért jól néz ki. Végignézve a listát, hiányolok persze jópár nevet, és a rangsorba is bele lehet bőven kötni. De nem is ez a lényeg. Nyilván nem ér fel ez a négyes két első körös és két második kör első felés pickkel (elvileg a top50 ugye ezt jelentené). De, hogy sok nyavajogni valónk nem lehet, az biztos. Ja és mindezt úgy hozta össze Ballard, hogy még vissza is tradelt, először csak a 2. körben húzott, és szerzett egy idei 2/3-as picket is mellé.
Nem csináltam összehasonlítást, de a találati arányára vakon is rá merem mondani, hogy valószínűleg a liga 5 legjobbja között lehet az utóbbi 3 évben. Ez a találati arány azért reménykeltő lehet arra nézve, hogy a következő pár évben beletrafál valahol a középső régiókban egy Wilsonba. De ha nem is Wilsonba, akkor egy megközelítőbe.
www.pff.com/news/nfl-top-50-highest-graded-rookies-through-week-17


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ketten egy évben hótziher, hogy nem jutnak be. Remélem Edge idén bejut. A pletykák szerint tavaly is csak orrhossznyival maradt már le. Ha nem kerül be most, akkor viszont szopórollerre kerülhet, mert jövőre jön Manning. Aztán utána Reggie hátán kell majd bemásznia valamikor, valahogy. Az már nem lesz könnyű... Szóval hajrá Edge!!Egy elit generáció gondjai...
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wayne és James HoF finalista.több mint 6 éve
Azért néha elképzelem mennyire kurva idegesítőek lehetünk kívülről 😀 Itt megy a szenvedés azon, hogy nincs QB, tralalala, úgy hogy más franchise örülne, ha már egy olyan irányítójuk lett volna valaha, mint nekünk volt 3 is 😀Ez tökéletesen igaz, de ettől a szar még szar szagú, akkor is ha két perce léptél bele, és akkor is ha reggel óta a talpadon van. 😀
coltman
Szóval igen, szerencsés a history-nk. Ma viszont ugyanannyira a sz*rban állunk, mint a Dolphins, Panthers, meg a többi QB-ra váró csapat. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ez a "nincs cap space" egy komolytalan allitas. Ha egy GM valakit akar, arra lesz space es megoldja. Olyan nincs, hogy hely nincs, ezert elenged valakit, akit amugy nagyon megtartana. A GM dolga az, hogy ha kell, megoldja. Es Dimitroff is meg fogja, ha akarja. De arra, hogy hely nincs jelenleg, papiron, a latottak alapjan, az nem mervado.StezHa megnézted volna a Falcons 2020-as cap helyzetét - ide a bökőt, hogy nem tetted - akkor nem jönnél ilyen általánosságokkal. Persze, hogy ha egy GM "akar valakit", akkor azt megtartja. Csak időnként annyiba kerül megtartani valakit, hogy "nem akarják". 😊
Ha tényleg igaz lenne, hogy "nincs cap space", akkor mindenki maradna a csapatánál, hiszen a GM majd megoldja. Mégis csapatot cserélnek játékosok. Trey Flowers nem azért nem maradt Bostonban, mert nem akarták megtartani - a legjobb DL-jük volt és most is az lenne -, hanem azért, mert túl drága lett volna megtartani. Mi mást jelent ez, mint azt, hogy "nem volt rá cap space"?
A Falcons 44 szerződött játékossal, -2 millió cappel indul neki a következő szezonnak. Azaz, már 53-ra feltölteni is úgy tud majd, hogy valakiket kitesz. A tíz legjobban fizetett játékosukból hetet drágább lenne kirakni, mint megtartani. A maradék kettő alapember, nem válnak meg tőlük. Egyetlen játékos van (Alex Mack) akin a top10-ből lehet is és lenne is értelme spórolni (8 milliót). Aztán a következő tízból kilenctől csak úgy lehet majd megszabadulni, hogy legalább annyi DM-et is hagynak, mint amennyi spacet kreálnak. Ez már az 5-6 mill/év régió. Keanu Nealtől lehet egyedül DM nélkül, tisztán megválni, a többi kilenc 1-2-3 milliót spórol, és ugyanennyi DM-et gyárt. Ez már az a régió, amit vetminnel feltöltve is eltűnik a spórolt pénz 25-50%-a.
Ebből kell majd feltölteniük a rostert 90-re, ebből kell draftolniuk, igazolniuk, tradelniük, stb. Már ahhoz is alaposan elő kell venni a kést, hogy draftolni tudjanak. Na, ebbe kéne betenni Hooper várható 8-9 milliós fizetését is majd. Már, ha a - Te terminológiáddal élve - Dimotroff "akarja majd". Hát én meg úgy gondolom, hogy jók az esélyek rá, hogy Dimitroff _annyira_ nem fogja majd akarni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Azért néha elképzelem mennyire kurva idegesítőek lehetünk kívülről 😀 Itt megy a szenvedés azon, hogy nincs QB, tralalala, úgy hogy más franchise örülne, ha már egy olyan irányítójuk lett volna valaha, mint nekünk volt 3 is 😀
több mint 6 éve
Ballardot kétféleképpen is lehet értékelni. Vagy aszerint, hogy én magam - te magad - mit vársz el tőle, vagy pedig aszerint, hogy mit kapott feladatul és abban hol tart. Én magam azt várom el tőle, hogy kompetitív csapatot rakjon össze. Azt nem tudom elvárásként megfogalmazni, hogy záros határidőn belül találjon egy elit irányítót. Ezt akkor vártam volna el tőle, ha 2017-ben úgy kapja meg a Colts-ot, hogy csapat mellett irányító sincs. És akkor mehetett volna a "normál" építkezős menet, top3-ban végezni, irányítót draftolni, aztán csapatot építeni. És ha jó az irányító, jó a csapat, akkor jól végezte a munkáját, ha nem, jöhet a következő GM. Luck belekavart a történetbe, mert amikor 1/3-on húztunk, akkor még úgy nézett ki, hogy van irányítónk. Így akkor nem QB jött, és ezzel el is szállt a Burrow féle prospect kihúzásának esélye, mert közben felépítette a csapatot annyira, hogy ez a csapat már Brissett féle liga alsó harmad irányítóval se végez top10-en belül. Innentől kezdve a time frame is kitágul, mert mostantól vagy bele kell találni egy Wilson félébe (de legalább egy Prescott félébe), vagy fel kell tradelni és telibe kell találni egy Watson félét. Egyik se megy pikk-pakkra, vagy mázli kell hozzá, vagy idő. Dorsey-éknak 5. évében jött össze. Addig Kovács Sanyival masíroztak wild card csapat szintjén. Ez utóbbit én is elvárom. Ha nem sikerül tízest lőni irányítóban, akkor egy versenyképes csapat azért legyen. És ha 4-5-6 évig se sikerül ebből kimozdulni, akkor próbálja meg más.
A másik fajta megközelítés az, hogy azt az ütemtervet veszem figyelembe, amit Ballard Irsaytől kapott. Aszerint 2021-re kell contender csapatot építenie. Nem tudom, hogy a Luck sztori revideálja-e Irsay elvárásait, de ha nem, akkor még két éve van rá. (Szerintem ha így dolgozik mint eddig, akkor Irsaytől is fog még türelmi időt kapni.)
Nekem a rövid távú reményem az, hogy vagy igazolunk, vagy draftolunk egy Carr féle játékost. Nem Mahomes, nem Wilson, nem Watson. De használható, és az upside-ja azért belelóg a top10-be. És ezt az upside-ot jobban ki is tudjuk aknázni, mint Oaklandben sikerült.
A Hulkensein féle igazoljunk veterán utat én se kultiválom. 😊 Majd ha mond egy olyan példát, ahol sikeresen bejött, hogy egy máshol már lebőgött / befáradt irányítóval bajnokesélyest építettek, és azt több évig sikerült is működtetni, akkor esetleg hajlani fogok rá. 😊 A draft lenne az út, bár Herbertért és Tua-ért nem tradelnék fel. De ha Ballard megteszi, akkor nem fogom azonnal betörni a monitort. De el fogom várni, hogy ha már felment érte, akkor be is váljon. 😊
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Nem mondod? Nálunk pedig hibátlanul működött, biztos BB rontotta el 😀Meglévő futó és TE játék mellett tudott (2)-3. számú WR lenni, meg úgy látszott év elején, hogy fejlődik folyamatosan, aztán valami nagyon elkefélődött...Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
coltman
Első kört persze hogy nem ér, nem is mi választottuk 😛
Solymi
több mint 6 éve
Meglévő futó és TE játék mellett tudott (2)-3. számú WR lenni, meg úgy látszott év elején, hogy fejlődik folyamatosan, aztán valami nagyon elkefélődött...Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
coltman
Első kört persze hogy nem ér, nem is mi választottuk 😛
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.Elvégre Dorsett is mennyire bejött, ugye? 😀
Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
Solymi
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Érdekességek:Egyik, hogy Vina practice-n jól muzsikált, csak meccs alatt volt enyhén középszerű - ugye ezért is nem cserélték le, mert hogy akiket hoztak azok szarabbak voltak edzésen. Logikus. Csak akkor ezt a dolgot azért valahogy dekódolniuk kéne, bár szerintem Chase fog maradni a rúgó, ha valami nagy blama nem történik, ahogy kivettem Ballard viselkedéséből.
D-be nagyjából várható 1-2 veterán igazolás, lévén hogy elismerte, hogy Mitchell meg Woods leadershipje nem lett pótolva, és részben ezért esett a teljesítmény. Ez megint nem egy lehetetlen feladat.
Ebron - az ott vége, nem probably, az csak az udvariasság volt, tisztán látszott Ballard arcán, hogy nála kiverte a biztosítékot Erik a viking.
Rogersnek szerintem rezeg a léc, Hines-szal szeretnék növelni a komplexitást, és megint jogos, amit mondott, hogy első évében elég szar TC-je volt, és majdnem legyalázta az önbizalmát a gyereknek, így inkább tutira mentek vele első évben.
@Hulky
Na jó, azért ne röhögtess : Flacco, Manning, Winston, Dalton? Ki és miért akarná őket? Két csomag szotyiért vizes 8-nak? Nem hinném, hogy egyáltalán NFL-ben lesz még bármelyik is jövő évben, max backupként. Na jó, esetleg Winston, de benne se vagyok biztos, azért 30 INT az a KIBASZOTT SOK kategória, aminek nem hiszem hogy bármelyik csapat DC-je örülne, hogy ezt kell ledolgoznia.
Brady, Brees, Prescott meg gyakorlatilag elvi síkú UFA-k, mindenki tudja, hogy maradnak, nem fognak csapatot váltani. Brees meg Brady max visszavonulnak. Szóval azért olyan sok QB nincs. És azért a lista maradéka sem épp minőségi QB - és mielőtt valaki Fitzmagicet vagy Tannenhilt felhozza, beelőzöm : 1 év nálam lófaszt sem számít, lásd Flacco. Ha majd hoz legalább 3 évet, akkor azt mondom, hogy OK, addig a lehet kategória, ami meg kb Jacoby is lehet jövőre.
De Ballardnak szerintem van terve már, gyanúsan elpoénkodta a tradelős kérdést. És btw, nem Ballardnak, hanem Reichnak kell szeme legyen a QB-hoz (itt szerencsére már nem a Grigson Pagano érát éljük, hogy no communication), az meg talán még megy Reich-nak, hogy rábökjön mit szeretne egy QB-tól 😉
Az meg hogy tényleg eljutottunk oda, hogy emberek elhiszik, hogy 3 év alatt kell a szarból SB-t csinálni. Thanks, no. Én nem látom azt, hogy ha idén nem oldja meg a QB kérdést, akkor óriási bukás, és középszerű, mivel QB-t se szülni se izzadni nem tud, 1/1-re felmenni Burrow-ért meg esélytelen értelmes áron, többiben meg én nem látom, hogy mik az upside-ok meg a rizikók.
Akkor fogom azt gondolni, hogy problémás Ballard, ha ugyanúgy Jacoby marad, mindenféle alternatíva nélkül. Ahogy mondta, hogy QB-t lehet force-olni, de azzal csak tökön szúrod magad, vagy van anyag, vagy nincs, de csak azért elvinni egyet, mert kell, az nem jó opció. És ezt én így is gondolom jónak, nem holmi Flacco-kat meg Osweilereket berántani a nagy büdös semmire - láttuk mennyire működő dolgok ezek.
Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
Ebron mellett küldjétek el még Sheardet is, hátha jönnek jövőre NE-be jelenlegi contractérték alatt.Az öreg nem haragtartó, nem érdekli ki mit kommentel a Snapface-en meg az InstaChaten... 😊
több mint 6 éve
Jó ez a Ballard a hős, duma mert bevállja , hogy hibázott de ezt kb 1szer lőheted el a "munkahelyeden".Azt pedig senki se felejtse el, hogy azt mondta ki amit , akár ebben a topikban is, mindenki látott.Félrement a roster managment.
Ez a colts jelenleg nem egy "szexi" célpont a piacra kikerülő játékosoknak , csak a draftról pedig nem fogja Ballard felépíteni PO esélyessé.
Mindig megy itt a mantra, hogy Ballard nem fog túlfizetni senkit, hát most muszáj lesz vagy 2 év múlva a következő GM majd elkölti amit ő spórolt..
több mint 6 éve
Én talán a Colts offseasonjére leszek idén a legkíváncsibb. Ballard körül még mindig nagy a hype, de a realitás eddig az, hogy a győzelmek nem nagyon jönnek. Természetesen ennek főleg a Luck-ügy az oka, de ha tényleg akkora zseni, mint aminek ki van kiáltva, akkor idén egy év felkészülés után ezt meg kell oldani.Ráadásul szokatlanul sok opció lesz, ebben nem értek egyet peterk-val:
- Brady, Brees, Prescott, Rivers, Mariota, Dalton, Tannehill jelen pillanatban FA - a nagy részük nem lesz az tavaszra, de biztos vagyok benne, hogy 1 vagy 2 nagy név elcsábítható marad
- Newton, Foles, Rosen, Flacco cserélhető (illetve lehet, hogy Winston, Fitzpatrick, Manning, Blough, Cousins, Trubisky is)
- A drafton lesz egy Herbert, Tua, Love trió, aki feltrade-del elérhető
Ezek nagy része kutyaütő, de tuti hogy a felsorolt kb. 20 emberből van aki nagy upgrade lenne. Kérdés, hogy Ballardnak van-e szeme a QB-poszthoz.
Ha ehhez hozzávesszük azt, hogy évek óta erőforrásokat halmoztok fel, volt egy év tervezni és mozgatni a szálakat a színfalak mögött, valamint hogy egyértelműen ez a legnagyobb hiányposzt, akkor ez mostmár nem egy nice to have feladat Ballardnak, hanem inkább do or die.
Tök jó, hogy a roster épül, ő egy remek ember és a média imádja, de ha 3 év után sem lesz sikeres szezon egy jó HC-vel, jó draftokkal és egy nem megoldhatatlan AFC-vel, akkor ez bizony kudarc az elvárásokhoz és a Colts szintjéhez képest az én véleményem szerint.
több mint 6 éve
Ez a "nincs cap space" egy komolytalan allitas. Ha egy GM valakit akar, arra lesz space es megoldja. Olyan nincs, hogy hely nincs, ezert elenged valakit, akit amugy nagyon megtartana. A GM dolga az, hogy ha kell, megoldja. Es Dimitroff is meg fogja, ha akarja. De arra, hogy hely nincs jelenleg, papiron, a latottak alapjan, az nem mervado.Es ezert sem latom sok eselyet, hogy az ilyen Hooper fele csavo kikerul a piacra. Mondjuo engem nem is erdekel. En is ugy velem, hogy a tight end poszt az, ahol a Colts boven megteheti, hogy ne koltse magat szarra, hanem draftoljon. En legalabbis biztos mashova tolnam a penzt, foleg, hogy Doyle mar hosszabbitott, elkaponk alig van, akkor a kovetkezo nagy penzt nem egy masodik tight endnek adnam. Draftolnek a posztra, jo az.
több mint 6 éve
Jacoby szerintem sem megy sehova. Nincs Manning a szabad piacon akit le lehetne igazolni és instant upgrade és impact lenne. Csak 1-2 vén csataló lesz - ha lesz -, de az se biztos még, hogy lesz, mert vagy visszavonulnak vagy visszaigazolja a csapatuk őket. Azon kívül pedig Dalton, Mariota félék vannak, őket backupnak viszi majd el valaki, nem kezdőnek. Az egyetlen esetleges veterán verzió Foles lehet, feltéve, ha a Jags valami ordas kedvező konstrukcióban hajlandó tőle megválni és ide Indybe elengedi, PLUSZ feltéve, hogy Reich tényleg annyira nagyra tartja, amennyire a Philly időben mondta. Szerintem egyik sem áll meg, a Jags ide nem meri elengedni fingé-hugyé, és Reich csak emberileg szereti őt, de pontosan tudja, hogy mit venne. Kb. Brissett, akit szintén "nagyon szeretünk", de ha nem tudja odavágni a labdát ahova kéne olyan gyorsan ahogy kéne, akkor egymást szeretve másfelé megyünk.A hibák elismerése a dél-texasi no nonsense szemedbe mondom mentalitásából fakad, és valóban azért hasznos, hogy a kezéből etesse a médiát. Más haszna nincs, mert a hiba attól még hiba marad, hogy elismerik. De jó olvasni, hogy LÁT is munka közben, nem csak NÉZ. Látja hogy vannak gondok, és azok hol vannak pontosan.
Én az elkövetett hibákkal kapcsolatban egyébként úgy vagyok, hogy ezeknél nagyobbat sose kövessen el. Az NFL-ben nem lehet hiba nélkül dolgozni, hibák mindig lesznek, legfeljebb időnként jön a szerencse is és elfedi / kikompenzálja, máskor meg nem. Idén pofán verte őket a balszerencse Luck visszavonulásával. Ha Luck maradt volna, ahogy mindenki joggal számított rá, akkor meggyőződésem, hogy ez az idei Colts bye weekes helyen lenne most ott a playoffban. A Chiefs pont jó időben jött, még Jacobyval is elcsíptük őket, és Luckkal ez a Colts nem dobott volna el 4-nél több meccset, 3 tech posztbeli hiányosságok ide, elkapó sérülések oda.
Úgyhogy ha az lesz ezután is a legnagyobb hibája, hogy nem látja szembe jönni az idény előtt 1 héttel visszavonulót fújó irányító sztorit, akkor rendben leszünk.
Nagy király Hooper, de nálam a TE poszt pont olyan, ahová el tudok képzelni egy rookiet, aki nem kap full terhelést az első évben,belekóstolhat mindenbe, elkaphat 3-4 TDt. Közben Doyle ott lesz a kezdőben. Ebront is Wrnek használtuk, inkább akkor hozzunk egy jó Wrt.Tony AdamsA tight end az egyik legkiszámíthatatlanabb támadó pozíció. Igen összetett, nagyon nehéz az atletikus képességekből következtetni, és általában el is tart 1-2 évig mire beérik a játékos. Igen ritka, hogy már első évben használhatót tud hozzáadni a csapat eredményhez. Még a Hockenson féle tehetségnél is nehezen látni, hogy mire viszi majd, a draft általában vaklövészet, jöhet első körből de jöhet UDFA-ról is a következő nagyon jó játékos. Szóval én a már bizonyított, nem túl sérülékeny tight end igazolást komoly prioritásnak gondolom számunkra, mert Reich rendszerében nagy szükség is van rá. Főleg, ha az a játékos még csak 25 éves. 😊 (Tőlem jöhetne egyébként Hooper helyett Hunter Henry is, de őt kizárt, hogy a Bolts elengedje. Az Atlanta viszont rákényszerülhet Hooper elengedésére. Még a taget sem tudják rárakni, mert annyi space sincs náluk a cap alatt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Az Atlanta-nak nagyon szoros offseasonja jön cap szempontból, és Hooper szabadügynök lesz. Idén 8 meccsen 600 yardot és 5TD-t kapott el. És emellé lényegesen jobb blocker, mint Ebron. Just sayin' 😊Nagy király Hooper, de nálam a TE poszt pont olyan, ahová el tudok képzelni egy rookiet, aki nem kap full terhelést az első évben,belekóstolhat mindenbe, elkaphat 3-4 TDt. Közben Doyle ott lesz a kezdőben. Ebront is Wrnek használtuk, inkább akkor hozzunk egy jó Wrt.
peterk2005
(Mondjuk az UFa WRek névsora nem valami sexi: Amari Cooper-akit tuti valaki szarrá fizet,, Robby Anderson, AJ Green-aki bár 32, de ő akár nagy király is lehetne itt)