Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
deleted account
1 758
na most sírok igazán, ahogy látom hogy milyen ha egy QB köré csapatot építenek :/
több mint 6 éve
Amugy tervezi valaki, hogy kilatogat az AFWB-s esemenyre? Fazon lenne loni egy kepet Kennyvel.😁
több mint 6 éve
Akkor McCown érkezik. Készüljetek 😂Alairt mar Tom Brady?Alá, de visszalépett.
Stez
gordon
több mint 6 éve
Alairt mar Tom Brady?Kicsit kesik a dolog, most kuldtek el valakit papirboltba, kifogyott a toll.
Stez
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Hát se Reggie se Edge idén az aranyzakósok között :/ Jövőre ugye megint nem sok esélyük van Manning képbe kerülésével :/
több mint 6 éve
A mocsok, ketszer is itt hagy minket!
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Vele izgalmas lenne az élet! 🤣Szépen csöndben közelítünk a Winston tradehez 😊Kar erte, kivalo ugynok volt.Köss már bele valamibe, hogy beléd köthessek. Dögunalom ez a topic mostanában.
Stez
peterk2005
Borbinho
több mint 6 éve
Szépen csöndben közelítünk a Winston tradehez 😊Kar erte, kivalo ugynok volt.Köss már bele valamibe, hogy beléd köthessek. Dögunalom ez a topic mostanában.
Stez
peterk2005
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Kar erte, kivalo ugynok volt.Köss már bele valamibe, hogy beléd köthessek. Dögunalom ez a topic mostanában.
Stez


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Kar erte, kivalo ugynok volt.
több mint 6 éve
Dodds marad.Bence94Good.
Találja meg Luck utódját, aztán mehet karriert építeni ahova csak szeretne. 😊
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szerencsére a stáb többi része egyben maradt. érte kár, mert Turay nagyon jónak nézett már ki, de Tyquan pl egy nagyon nagy kérdőjel továbbra is, szóval azért tökéletes munkát se végzett. (Turaynél lehet a Mathises extra munka ért be, bízzunk ebben Banogunál is 😀)
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Doddsal olyant nem fogunk. 😊Ezek szerint nem JMD lesz a HC. Nem hiszem, hogy Dodds akarna vele dolgozni. Másrészt remélem Ballard figyelmezteti őt, hogy hogy járt Dorsey. Ők ketten nagy haverok. Dodds nem késett még le semmiről, neki tuti, hogy lesz olyan ajánlata - ha már nem is idén -, ahol stabil franchise keres teljes hatáskörű menedzsert. Ez az együtt keressük a HC-t a GM-el sok kérdőjelet vet fel, hogy ki is lesz ott a góré, mik lesznek a felelősségi körök.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Menjen csak, aztán összeütünk vele egy OBJ=><= Geathers tradeet. 😛
több mint 6 éve
deleted account
1 758
twitter.com/DustinFox37/status/1216061286058020864Hát mire van a reject gomb, ha nem erre? 😀
Tony Adams
több mint 6 éve
Nem elado, nem cserelunk, minden nem.
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Alapvetően Brees nem fog csapatot váltani, ő gyűrűt akar, és ugyanúgy visszavonulni, mint Manning, arra pedig ott van a legnagyobb esélye, bár így most nem tudom mennyi UFA-juk lesz, mennyire marad meg az idei keret minőségre.Brees 2018-ben írt alá egy kétéves szerződéshosszabbítást, ami 50 millió dollárról szólt és 25 millió dollár garantált volt belőle. Ez így rendben is volna, csakhogy a Saints legendásan rosszul áll évek óta cap-ügyileg, így Bradyhez hasonlóan Brees is kapott egy extra, automatikusan megsemmisülő évet a szerződéséhez. Tavaly aztán megint babrálni kellett a szerződésével, így most az a helyzet, hogy hiába jár le Brees szerződése a szezon végén, 21,3 millió dollárnyi halott pénz lesz utána. és elvileg a védelemből is sok embert kellene megfizteni.
Ha jönne én mondjuk örülnék, alatta lehet draftolni egy ifjoncot, aki aztán tényleg az egyik legnagyobbtól tanulhatna, de erre kb ugyanakkora az esély, mint hogy Luck visszatér.
coltman
Kóra Tibor
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Alapvetően Brees nem fog csapatot váltani, ő gyűrűt akar, és ugyanúgy visszavonulni, mint Manning, arra pedig ott van a legnagyobb esélye, bár így most nem tudom mennyi UFA-juk lesz, mennyire marad meg az idei keret minőségre.Ha jönne én mondjuk örülnék, alatta lehet draftolni egy ifjoncot, aki aztán tényleg az egyik legnagyobbtól tanulhatna, de erre kb ugyanakkora az esély, mint hogy Luck visszatér.
több mint 6 éve
Nem szeretnek ilyen oreg kubet, aki utan ket ev mulva ugyanitt vagyunk es kereshetunk uj iranyitot. A noket talan ketszer is megbaszna a csapat, de rovid tavra szolna a buli.