Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
 twitter.com/YGlatter57/status/1220539380588273664?s=20
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Alairt mar Elisha? Mert Brady igen, az nyilt titok, de kell a kubeharc a TC-ben.
Stez
Légyszi naponta még 3x írd be, mert a végén lemaradunk.
dugo93
Alairt mar Brady?

több mint 6 éve
Lewiskecs Indianapolis Colts 84
 www.youtube.com/watch?v=Ot1FlYqt7Wc
BigQ az erőcsávó
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=S4CNKar0dns

4:10től BigQ mekkora headshotot kapott 😀
pedig előtte egy szép pöcsdobással kiejtette Cookot

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Alairt mar Elisha? Mert Brady igen, az nyilt titok, de kell a kubeharc a TC-ben.
Stez
Légyszi naponta még 3x írd be, mert a végén lemaradunk.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Alairt mar Elisha? Mert Brady igen, az nyilt titok, de kell a kubeharc a TC-ben.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
A szó amit kerestem az ámis volt 😀
Borbinho
És milyen találó. 😀 Tényleg olyan. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Elég menő. tőlem lehetne ez a 3.számú mezünk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.totalprosports.com/2020/01/22/antonio-brown-says-hes-dropping-a-rap-song-about-ex-colts-qb-andrew-luck/
Bence94
Az NFL egyik legtehetségesebb játékosa, aki a saját testi és mentális egészségét helyezte a sport elé, meg egy könyvmoly mormon aki cserben hagyta a csapatát 😕

| irónia |
Borbinho
mormon? Ez új 😀 Valamiről lemaradtam? Utoljára a kapitány volt meg nekem 😛
coltman
A szó amit kerestem az ámis volt 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
 www.totalprosports.com/2020/01/22/antonio-brown-says-hes-dropping-a-rap-song-about-ex-colts-qb-andrew-luck/
Bence94
Az NFL egyik legtehetségesebb játékosa, aki a saját testi és mentális egészségét helyezte a sport elé, meg egy könyvmoly mormon aki cserben hagyta a csapatát 😕

| irónia |
Borbinho
mormon? Ez új 😀 Valamiről lemaradtam? Utoljára a kapitány volt meg nekem 😛
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Es mikor fog arrol enekelni, hogy Brady alairt?
Stez
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.totalprosports.com/2020/01/22/antonio-brown-says-hes-dropping-a-rap-song-about-ex-colts-qb-andrew-luck/
Bence94
Az NFL egyik legtehetségesebb játékosa, aki a saját testi és mentális egészségét helyezte a sport elé, meg egy könyvmoly mormon aki cserben hagyta a csapatát 😕

| irónia |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Es mikor fog arrol enekelni, hogy Brady alairt?

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
 www.totalprosports.com/2020/01/22/antonio-brown-says-hes-dropping-a-rap-song-about-ex-colts-qb-andrew-luck/
Bence94
Pillanatnyilag úgy tűnik, hogy vagy házi őrizetből vagy a bv-ből fogja kidobni
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
 www.totalprosports.com/2020/01/22/antonio-brown-says-hes-dropping-a-rap-song-about-ex-colts-qb-andrew-luck/
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azert csunyan neznek, hogy ha kihuznank ezt a fakezut, amikor bent van meg valamelyik allat elkapo a top2-bol. Bennuk inkabb latom, hogy franchise jatekosok lesznek, a WR-sorba meg nagyon elkelne az upgrade.
Stez
Hát amit eddig olvastam Love-ról, az egy kicsit jobb fizikumú Goff a 2019 alapján - az meg azért nyeh...arra kb itt van már Brissett.

De gondolom úgyis Reich lesz az, aki majd végigrágja az összes QB-t kombájnon, hogy hátha valakiről lekapargatjuk a rozsdát, meg lefújjuk WD40-nel, és még QB is lesz belőle 😀 Más lehetőséget egyelőre nem látok.
Egyébként sincs sok értelme lamentálni a dolgon. Brissett 21 millát visz a capből, ami az ő teljesítményéért nem kevés, sőt sok. De. A csere padra ennyi pénzért maximum egy újonnan húzott rookie mögé lehet leültetni, egy 25+ millás fizetésű veterán mögé nem - legyen az akár Rivers vagy Brees is -, mert nem fogunk 50 millát kifizetni egy "múmiának" plusz egy Brissettnek együtt. Kitenni meg csak 12.5M dead money árán lehet Brissettet, és 36-40-et se fogunk kifizetni egy Brissett => múmia upgrade-ért. Úgy, hogy még Luck miatt is van 6.5 milla lenyelendő DM idén.
peterk2005
Brissett fizuja egy év, annyi dellánk van mint a szemét, szóval arra én tuti nem fognám, hogy csak azért ne hozzunk QB-t, mert 40-50M lesz a capben QB-ra. És? Nem szuszakolni kell a cap-et egyelőre, és azaz 1-2 év az még pont az, ameddig még nem kell elkezdeni hosszabbítgatni a szerződéseket (Leonard, Nelson, Moore, Hooker, stb), tehát addig lehet játszani a cap space-szel.
coltman
De amugy miert beszelunk kubekrol, amikor Brady alairt mar? Vagy nem irt ala?

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Mondjuk azert csunyan neznek, hogy ha kihuznank ezt a fakezut, amikor bent van meg valamelyik allat elkapo a top2-bol. Bennuk inkabb latom, hogy franchise jatekosok lesznek, a WR-sorba meg nagyon elkelne az upgrade.
Stez
Hát amit eddig olvastam Love-ról, az egy kicsit jobb fizikumú Goff a 2019 alapján - az meg azért nyeh...arra kb itt van már Brissett.

De gondolom úgyis Reich lesz az, aki majd végigrágja az összes QB-t kombájnon, hogy hátha valakiről lekapargatjuk a rozsdát, meg lefújjuk WD40-nel, és még QB is lesz belőle 😀 Más lehetőséget egyelőre nem látok.
Egyébként sincs sok értelme lamentálni a dolgon. Brissett 21 millát visz a capből, ami az ő teljesítményéért nem kevés, sőt sok. De. A csere padra ennyi pénzért maximum egy újonnan húzott rookie mögé lehet leültetni, egy 25+ millás fizetésű veterán mögé nem - legyen az akár Rivers vagy Brees is -, mert nem fogunk 50 millát kifizetni egy "múmiának" plusz egy Brissettnek együtt. Kitenni meg csak 12.5M dead money árán lehet Brissettet, és 36-40-et se fogunk kifizetni egy Brissett => múmia upgrade-ért. Úgy, hogy még Luck miatt is van 6.5 milla lenyelendő DM idén.
peterk2005
Brissett fizuja egy év, annyi dellánk van mint a szemét, szóval arra én tuti nem fognám, hogy csak azért ne hozzunk QB-t, mert 40-50M lesz a capben QB-ra. És? Nem szuszakolni kell a cap-et egyelőre, és azaz 1-2 év az még pont az, ameddig még nem kell elkezdeni hosszabbítgatni a szerződéseket (Leonard, Nelson, Moore, Hooker, stb), tehát addig lehet játszani a cap space-szel.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mit akartok új irányítót, Jacoby top 10 | fizetésű | QB

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brady meg...meh. Én nem Brissettezném le, már csak a fejben lévő alapvető különbség miatt sem, és azért supporting cast és supporting cast között is van különbség. Azért én még mindig röhögök, hogy anno elvitték Dorsettet, akiről pontosan tudtuk, hogy egy #4WR tops - mondhatnám, hogy szegény ember Rogerse 😀 Ehhez képest most tőle várták néha a csodát, ami több mint vicces (persze kívülről) 😀 Nincs fejemben statisztika, hogy mi volt a legrosszabb corp, amivel mondjuk az elmúlt 20 évben SB-t nyertek, de gyanítom, hogy ott még a #3-4 WR is jobb volt, mint Dorsett. Ettől még kopott az öreg, lassul, gyengül, de nem varrnám az egészet a nyakába. Lehet teóriákat gyártani, hogy most ki mit látott, vagy akart a pályán látni, de igazából akkor lehet egyértelműt mondani, ha ezt leteszteli valaki.coltman
Dorsett sose volt több a Patriotsban sem, mint #3-4 WR. Előtte volt Edelman, egy ideig Gordon aztán Sanu, és Harry is. Nálunk az idény felében Rogers és Pascal voltak a #1 és #2. Amíg Rogers is ki nem esett. 😀 Melyiket választanád?

Namost bár folyton emlegettük a szar elkapó helyzetet, felmerült valakiben, hogy eh, jó lesz ez Brissettel is, csak erősítsük meg az elkapósort? Talán, nyomokban, de akkor is elsősorban úgy, hogy Brissett úgyis marad, próbáljuk meg megadni neki amit lehet, nem úgy, hogy kapjon 1-2 jó célpontot, és hasítani fog. Ahogy egy fiatal irányítóból se lesz a "semmiből" jó QB két plusz jó célponttal, úgy egy 18 évig MVP közeli szinten játszó irányítóból se lesz középszer, mert egy Edelman, Sanu, Harry sornak kell dobálnia. Feltéve, hogy nem öregszik már és esett vissza a teljesítménye.

Plusz, megint csak azt tudom mondani, amit Readernél is: a statok nem is érdekelnek, én nem tudok bízni a dologban, ha a pályán mást láttam. És ha már vakon kell bízni valamiben, akkor inkább bízom abban, hogy egy 26 éves irányító javul valamit, mint abban, hogy egy 43 éves visszafiatalodik.

Egyébként sincs sok értelme lamentálni a dolgon. Brissett 21 millát visz a capből, ami az ő teljesítményéért nem kevés, sőt sok. De. A csere padra ennyi pénzért maximum egy újonnan húzott rookie mögé lehet leültetni, egy 25+ millás fizetésű veterán mögé nem - legyen az akár Rivers vagy Brees is -, mert nem fogunk 50 millát kifizetni egy "múmiának" plusz egy Brissettnek együtt. Kitenni meg csak 12.5M dead money árán lehet Brissettet, és 36-40-et se fogunk kifizetni egy Brissett => múmia upgrade-ért. Úgy, hogy még Luck miatt is van 6.5 milla lenyelendő DM idén.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azert csunyan neznek, hogy ha kihuznank ezt a fakezut, amikor bent van meg valamelyik allat elkapo a top2-bol. Bennuk inkabb latom, hogy franchise jatekosok lesznek, a WR-sorba meg nagyon elkelne az upgrade.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ehh... Brady-t hagyjuk meg Steznek. 😀

Komolyan. Neki 1, max. 2 éve van még, és nagyon bizonytalan, hogy milyen lesz az a maradék idő. Azért ez az a kor amikor egyik hétről a másikra beállhat valaki a földbe, Nekem már a 2019-es Brady is sok kérdőjelet vetett fel, nálam az október-decemberi teljesítménye a top15-be is nehezen fért be. Erre vállaljuk be még a további visszaesés rizikóját is? (Szerintem a Pats offense küszködésében nagyobb szerepe volt neki, és kisebb a "sz*r" supporting castnak, mint azt általában mondják)

Jó supporting cast-ra a Brissett féléknek van szüksége. Egy jó irányító - nem is mondok Luckot, csak egy top10-est - ebből az agyonsérült, nevesincs Colts castból is többet hozott volna ki. Szóval Brady "meg-Brissettesedett" mostanra, ha tényleg annyira kell neki a support. Ilyen irányítónk meg van már egy. Igaz, Brady azért még mindig jobb, de 43 éves, és csak lefelé mehet innen, Brissett meg 26 és még fejlődhet. Semmi értelme. És Brady saját szempontjából sincs. Neki ha van valahol értelme folytatni, az egyedül a Patriots, ahol 20 éve játszik, ismer minden fűszálat, a vérében van a rendszer. Ott ki lehet belőle talán facsarni az utolsó benne maradt jó dobást is, és azzal talán el tud karistolni valamivel jobban az az offense a tavalyinál. Vagy nem. De máshol szinte biztosan nem. Szerintem.
peterk2005
Nem támogatom őt, de ha draftról nem tudunk olyat hozni most, aki nem projekt, és kell 1-2 év, mire mondjuk egy NFL szintet hoz - ha csak fél NFL-t nem kokóztatjuk be, hogy JB lecsússzon hozzánk 😀 - akkor más opció kell. Így tudunk maradni Brissettel, esetleg cserélgetjük az opciókat, hogy Mariota, Bridgewater, ilyesmi, de az csak a csöbör meg a vödör esete, vagy hozunk valakit, aki némi támogatással, de rutinból megoldja azt az 1-2 évet, amíg áthidalunk, és drafton tudunk egy olyat húzni, ami vállalható, vagy esetleg tanul 1 évet a vet alatt.

Ennek meg kb 3 ember felel meg, Brees, Rivers, Brady. Első 10000%, hogy NO-ban marad, vagy visszavonul, ott mindenki ragaszkodik mindenkihez, end of story.

Rivers lehetőség lehetne, de nála se látom, hogy csapatot váltana, ha csak a Chargers nem húz valakit drafton, és int búcsút neki. De még akkor is ott van az a faktor, hogy fejben a csávó időről időre megmutatja, hogy akár tundra, akár tengerpart, le tud olvadni fejben. Tudása nagy, de nem tudom mennyire lehetne hasznos, mint mentor - itt nálam azért rezeg a léc. És ugye emberileg ő sem épp a kedvenceim között szerepel. Plusz 16 év alatt 6 PO, 1 AFC CC game, no SB.

Brady meg...meh. Én nem Brissettezném le, már csak a fejben lévő alapvető különbség miatt sem, és azért supporting cast és supporting cast között is van különbség. Azért én még mindig röhögök, hogy anno elvitték Dorsettet, akiről pontosan tudtuk, hogy egy #4WR tops - mondhatnám, hogy szegény ember Rogerse 😀 Ehhez képest most tőle várták néha a csodát, ami több mint vicces (persze kívülről) 😀 Nincs fejemben statisztika, hogy mi volt a legrosszabb corp, amivel mondjuk az elmúlt 20 évben SB-t nyertek, de gyanítom, hogy ott még a #3-4 WR is jobb volt, mint Dorsett. Ettől még kopott az öreg, lassul, gyengül, de nem varrnám az egészet a nyakába. Lehet teóriákat gyártani, hogy most ki mit látott, vagy akart a pályán látni, de igazából akkor lehet egyértelműt mondani, ha ezt leteszteli valaki.

Ettől még nem akarom őt itt, jobban örülnék, ha Brees bejelentené holnap, hogy utolsó két évet itt akarja lehúzni 😀, de Brissettet még kevésbé akarom jövőre úgy itt látni, hogy Kelly meg Mariota, és ehhez hasonlók vannak, mint csereopció.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Secondaryben az év közbeni kidőléseket is azért lehoztuk durva teljesítmény visszaesés nélkül, szóval ott azért annyira nem lennék én kétségbe esve, bár QW helyett jöhet a next man up, ő idén végleg beigazolta, hogy bust. Geathers helyére meg szerintem úgyis húzunk drafton, vagy jön valami UDFA.coltman
Én is éppen erre gondoltam a secondary-vel kapcsolatban, hogy ha idény közben párszor teljes kezdősort nélkülözve is egész korrekten megoldották, akkor nem ide költeném most a sokat. Persze Ballardnál ki tudja, tavaly a fiatal LB sorra mondtam volna, hogy van még hely javulni, de Leonard és Walker mellé nem kell költeni, hadd kapjanak esélyt, lássuk meg mire mennek, erre draftoltunk 2 LB-t még rájuk, nem is csak hátul. 😊

Desirnek idén nem volt olyan jó éve, mint tavaly. És őszintén szólva nem is egy olyan #1 CB amit a csapatba képzelek hosszabb távon. Viszont "csak" 29 éves, ami már nem fiatal, de nem is downhill kor egy cornernél. Nála jobbat csak sokkal többért tudnánk hozni. Egy 25 évesbe beneveznék, ha az tényleg liga élvonal, és pro-bowl szinten képes játszani évről évre. Egyébként inkább húzzuk ki Desir-rel a következő évet, aztán meglátjuk mire jutnak Ya-Sin és Tell. Moore abszolút kulcsjátékos és nagyon fiatal is, vele hosszú időre - nagyon jó pénzért! - megvagyunk. Hogy mennyire fontos, azt az utolsó pár meccsen láthattuk amkor sérült volt. Kb. mint amikor tavaly Leonard esett ki 1 félidőre, és mintha más védelmet láttunk volna nélküle. (Amúgy Ballardnak utólag igaza lett a LB pickekkel. Tavaly akár Leonard, akár Walker esett ki, meg voltunk lőve, idén Okereke szépen pótolta az éppen hiányzót, sokkal kisebb volt a visszaesés vele.)

Readernek láttam a számait (gm játék miatt követem is 😊 ), de én egyszerűen nem ezt látom a pályán. Valószínűleg nekem nincs igazam, de ez van, nem tudom szeretni, ha a szemem nem szereti. 😊 Én az említetteknek jobban örülnék. És Jones-t nem csak azért írtam, mert van rá esély, hogy a Chiefs elengedi, hanem Ballard miatt is. 😊 (Ingyen amúgy szerintem biztosan nem engedik el, ha mást nem, akkor tagelik és megpróbálják eltradelni. De nem biztos, hogy lesz valaki aki első körért ráugrik, ahogy pl. Clowney-ra sem volt. Ha igen, vigyék, de ha nem, akkor tag deadline előtt már sokkal jobb ellenértékért is megszerezhető lehet. A fizetését meg tuti kibírjuk, tök mindegy, hogy 15 vagy 20. Évekig nem várható, hogy kezdő QB pénzt kell majd fizetnünk, bőven belefér. De valóban ő csak egy opció az elég sok lehetőségből. Több jó belső falember is FA lehet idén.)

És én a DE/edge igazolást se zárnám ki, mert Sheard szerződése is lejár. Csóró Turay-ről meg eddig csak az derült ki, hogy amennyire tehetséges passrushban, annyira sérülékeny is. És ha egészséges is, futás ellen egyelőre inkább ne ő legyen fönt korai downokban, amig meg nem tanulja jól zárni a széleket ill. lejönni blokkokról. 😊 Szóval, ha Sheard megy, egy veterán tőlem érkezhetne. Ha nem is Clowney féle drága elit, de egy olcsóbb, de korrekt, mint Sheard volt három éve. (pl. Shaq Lawson),

MAC meg nekem is a szívem csücske. 😊 Őszintén bízom benne, hogy befut. Annak idején Julius Thomas 2 évig az ég világon semmit se csinált, aztán berobbant. És ő csak elkapni tudott, blokkolni nem is. Hátha... (Thomas egyébként azért is jó példa számomra, mert ő abszolút egy RZ/EZ machup nightmare volt, a pálya közepén nem igazán volt egy chain mover célpont. De - ha egészséges - Doyle elég jó chain movingban, ha MAC tudná azt hozni amit tavaly Ebron az EZ/RZ-ban, 400 yard elkapással, de közben kiválóan blokkolna is, már sokkal jobbak lennénk, mint a tavalyi Ebron+Doyle páros volt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
TE-t könnyebben lehet szerezni, #1 az Jack bátyó, MAC idén alig volt használva elkapásra, aminél nem tudom mennyi az ő és mennyi Jacoby része ebben, de ha szerzünk értelmes QB-t, akkor én őt simán gondolom egy legalább olyan performanszra, mint Luck utolsó éve. Onnantól meg ha találunk még, akkor bingó, de nem crucial - csak hogy bilibe lógjon kezem : Hunter Henry 😀
coltman
MAC egész évben sérült volt, Ballard mondta az ézvárón. Előbb összeszedett egy csípősérülést, utána sérülten játszva összeszedett egy kézsérülést (nagyujja eltört ), amit megműtöttek, de játszott vele már a héten, és utána volt is h "bunkóval" a kezén játszott. Nagyon respectálták is a csapatnál, h 1 meccset se hagyott ki, pedig ő aztán tényleg sérült volt (bár Ebron is bizonygatja a saját igazát ugye). Pedig én vagyok a legnagyobb fanja (meg Pascalnak is 😀), nagyon bízok benne,h lehet még belőle kiemelkedő TE. Atletikusnak atletikus, és akkora mint 1 hegy. Mindig kiakadok a méretein. 11,75"-es a keze/kézfeje (Gronknak 10.75 pl).

 rvanews.com/wp-content/uploads/2016/03/2016-03-10-202943.587774-e1457659813549.jpg


Eltűnik a kib*szott labda 😀 (+ úgy stiff armolja a védő fejét a földre, hogy 5 méterre van tőle 😀 #magic)

 cdn.theathletic.com/app/uploads/2018/12/28154854/USATSI_11545105-e1546030509158-1024x682.jpg
Borbinho
Hát baszki, így nem is wow dolog az egykezes tőle, hanem fél drop, ha két kézzel kell megcsinálnia 😀
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
TE-t könnyebben lehet szerezni, #1 az Jack bátyó, MAC idén alig volt használva elkapásra, aminél nem tudom mennyi az ő és mennyi Jacoby része ebben, de ha szerzünk értelmes QB-t, akkor én őt simán gondolom egy legalább olyan performanszra, mint Luck utolsó éve. Onnantól meg ha találunk még, akkor bingó, de nem crucial - csak hogy bilibe lógjon kezem : Hunter Henry 😀
coltman
MAC egész évben sérült volt, Ballard mondta az ézvárón. Előbb összeszedett egy csípősérülést, utána sérülten játszva összeszedett egy kézsérülést (nagyujja eltört ), amit megműtöttek, de játszott vele már a héten, és utána volt is h "bunkóval" a kezén játszott. Nagyon respectálták is a csapatnál, h 1 meccset se hagyott ki, pedig ő aztán tényleg sérült volt (bár Ebron is bizonygatja a saját igazát ugye). Pedig én vagyok a legnagyobb fanja (meg Pascalnak is 😀), nagyon bízok benne,h lehet még belőle kiemelkedő TE. Atletikusnak atletikus, és akkora mint 1 hegy. Mindig kiakadok a méretein. 11,75"-es a keze/kézfeje (Gronknak 10.75 pl).




Eltűnik a kib*szott labda 😀 (+ úgy stiff armolja a védő fejét a földre, hogy 5 méterre van tőle 😀 #magic)



Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."