Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Most, hogy a Jaguars 2 hazai meccset is Londonban jatszik, megemelkedett az esely arra, hogy hon imadott csapatunk 2016 utan ismet Londonba latogat. 2 meccs alapbol kiesik, mivel a Jags fixen Floridaban lep palyara a Steelers es a Bears ellen. A Dolphinsrol mar tudjuk, hogy “hazai” csapat lesz egy nemzetkozi meccsen, igy nagy esellyel ok is kiestek a lehetseges csapatok sorabol. A Texans tavaly jatszott a Jags ellen Londonban, a Titans 2 eve jart Angliaban, a Browns pedig 3 eve. Szerintem a Lions fixen jonni fog, remeljuk, hogy mi leszunk a masik csapat iden, aki atrepul Europaba, hogy jatszon a Jags ellen.
Bence94
Nekem mindegy, csak valahogy nyerjünk ellenük idegenben is.
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Most, hogy a Jaguars 2 hazai meccset is Londonban jatszik, megemelkedett az esely arra, hogy hon imadott csapatunk 2016 utan ismet Londonba latogat. 2 meccs alapbol kiesik, mivel a Jags fixen Floridaban lep palyara a Steelers es a Bears ellen. A Dolphinsrol mar tudjuk, hogy “hazai” csapat lesz egy nemzetkozi meccsen, igy nagy esellyel ok is kiestek a lehetseges csapatok sorabol. A Texans tavaly jatszott a Jags ellen Londonban, a Titans 2 eve jart Angliaban, a Browns pedig 3 eve. Szerintem a Lions fixen jonni fog, remeljuk, hogy mi leszunk a masik csapat iden, aki atrepul Europaba, hogy jatszon a Jags ellen.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Harmadik körben meg hozunk egy fencsájz LT-t, aztán hagyjuk Castonzot hadd Luckoskodjon. Negyedikben meg jön a frencsi QB, mert mi azt is tudjuk. Elkapót ráérünk az 5.-ben is húzni, tele vagyunk sztárokkal, és úgy is mély a draft elkapóban.

Komolyra fordítva, ma hallottam valamelyik podcastben, hogy Matt Millernél valami 22 elkapó kapott első három körös grade-et. Egy átlagos drafton megy ki majdnem ennyi elkapó, most meg első két napi grade-je van ennyinek. Be kéne rántani egyet az első három pick valamelyikével. Én ugyan meg vagyok róla győződve, hogy Campbell brutál jó lesz, ha nem lesz sérülékeny (amikor játszott borzasztóan tetszett amit láttam), de T.Y. nem fiatalodik. Egy T.Y., Campbell duó, kiegészülve egy Hopkins / Evans / Thomas képességű fiatallal nagy segítség lehet a következő év kezdő irányítójának, bárki is lesz az.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀

Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Epp Vinaval almodtam az ejjel. Kocsogoskodott, nem volt hajlando mellem allni egy kepre.🤣
Bence94
Ennyi, nincs új szerződés!!! 😀 A sérülés és a gyenge játék még csak elfér, de ez!!!!
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀
Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Sőt, rögtön longsnappert, nem? 😀 De szigorúan felcserélve legalább top5-be 😀
coltman
A long snapperrel nem volt baj, Sanchez viszont fos holder, rajta is elment legalabb 2 meccs. Szoval igazabol elso kor kicker, masodik kor holder (punter), es le is van tudva a draft, bemegyunk a PO-ba.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀

Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Epp Vinaval almodtam az ejjel. Kocsogoskodott, nem volt hajlando mellem allni egy kepre.🤣
Bence94
Ennyi, nincs új szerződés!!! 😀 A sérülés és a gyenge játék még csak elfér, de ez!!!!
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀
Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Sőt, rögtön longsnappert, nem? 😀 De szigorúan felcserélve legalább top5-be 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀

Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Epp Vinaval almodtam az ejjel. Kocsogoskodott, nem volt hajlando mellem allni egy kepre.🤣
Bence94
Lehet, hogy megpróbálta, csak túlságosan mellé ment

több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀

Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆
Stez
Epp Vinaval almodtam az ejjel. Kocsogoskodott, nem volt hajlando mellem allni egy kepre.🤣
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelem, kihuzunk egy kickert elso korben, akkor aztan vicces lesz nezni, mennyien maradnak elvakult Ballard-fanok. 😀

Es meg a kickert is lehetne vedeni, mivel Vinan elment legalabb 4 meccs, ha azok megvannak, akkor PO. 😆

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Most írjam le azt, hogy egyiket sem akarom? 😀

Tényleg, tulajdonképpen tök mindegy, hogy mit mondunk. Nem csak mi, az NFL nagy része is teljesen fogalmatlan még ilyenkor, mindenki csak reménykedik. Idézzem be, hogy mit írt 2017-ben a nagy analizátor PFF Trubisky-ről és Mahomesról ill. Watsonról? Az alapján egy idióta aki nem Trubit választja. Aztán nesze. Pedig ők papíron minden meccset nem csak megnéznek, de playenként elemeznek, analizálnak, értékelnek, úgyhogy könyvtárnyi anyaguk volt róla. Nem beszélve ugye az NFL GM-ekről meg edzőkről, akiknek a scout csapatai 12 hónapot töltenek úton, sok tízezer órányi anyagot gyűjtenek, azt hónapokig elemzik ... aztán kihúzzák Trubisky-t Mahomes előtt. És ezzel nem is akarom most a víz alá nyomni a Bears FO-t, sokan benéztek már irányítót, kiváló szakemberek is.

Szóval látva az idei felhozatalt, van egy érzésem a legtöbbel kapcsolatban, de magam sem tudom, hogy mennyire higyjek neki. Én Herberttől pl. fázom, nekem ő kifejezetten elveszősnek tűnik. Love meg szó szerint el is veszett, de - látva őt tavaly is - nála meg az az érzésem, hogy túl fiatal volt ahhoz, hogy képes legyen úgy is teljesíteni, hogy elveszítette az edzői stábját, elkapóit, falát, meg ki tudja még kit hirtelen. De ha ismét kapna egy őt segítő rendszert, tudna fejlődni. Herberttel ellentétben, aki nekem szintén visszaesett idénre, viszont nála erre nincs indok. Mintha megállt volna a fejlődése. De közben meg ez se biztos, hogy baj, mert volt már olyan is, hogy valaki 1 évre beáll, nem tud fejlődni, aztán utána mégis.

Én rábízom Ballardra oszt kész. Így legalább nem aggódom túl magam. 😀 Jelenleg jobban fáj amiatt a fejem, hogy GM játékban viszont kénytelen leszek irányítót húzni, mert nálam volt Luck, és most QB nélkül tengődök. És a játékban is kb. annyira tanácstalan vagyok, hogy kire menjek, mint amennyire azzal kapcsolatban, hogy a Coltsnak ki lenne jó. 😊
peterk2005
Na itt jön be az, hogy beyond the numbers. Persze néha a számok önmagukért beszélnek, lásd Manning, Luck, Aikman, Elway, nem véletlen mentek el 1/1-en. DE! A mental set legalább van annyira fontos, mint hogy mennyire erős a karja. Lásd Brissett simán átdobja a pályát, csak épp nem tud ott már olvasni, ezért nem fogja - end of story.

És nekem itt kezdődik a tudás, amikor egy Marino-t 1/27-en, hatodik QB-ként behúzol. Megnéztem, 3 olyan irányító is elment előtte, akinek a nevét se tudom. És pont 2 éve nyert értelmet nekem a combine, amikor Ballard elárult 1-2 backstage dolgot, hogy pl azt nézik, hogy egy játékosnak, amikor megmutatnak egy elcseszett playt, simán a busz alá vágja a másikat, vagy bevállalja, hogy elcseszte, stb. Na és ez az, amit még onnan ők sem tudnak megállapítani, nemhogy mi innen. Persze itt is vannak triviális esetek, ahol még innen is látni, lásd Luck - róla lerítt, hogy gyakorlatilag első perctől profi mód építette őt fel faterja, az összes nyilatkozata, reakciója mértani pontosságú volt. De ez 20 évente 1 eset, a többi az sokkal szürkébb.

Ha hajlani kell, akkor én is inkább Love, de csak az utolsó év körülményei miatt, sokkal nagyobb szívás volt neki hogy gyakorlatilag kis túlzással a labdán kívül minden változott körülötte.

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most írjam le azt, hogy egyiket sem akarom? 😀

Tényleg, tulajdonképpen tök mindegy, hogy mit mondunk. Nem csak mi, az NFL nagy része is teljesen fogalmatlan még ilyenkor, mindenki csak reménykedik. Idézzem be, hogy mit írt 2017-ben a nagy analizátor PFF Trubisky-ről és Mahomesról ill. Watsonról? Az alapján egy idióta aki nem Trubit választja. Aztán nesze. Pedig ők papíron minden meccset nem csak megnéznek, de playenként elemeznek, analizálnak, értékelnek, úgyhogy könyvtárnyi anyaguk volt róla. Nem beszélve ugye az NFL GM-ekről meg edzőkről, akiknek a scout csapatai 12 hónapot töltenek úton, sok tízezer órányi anyagot gyűjtenek, azt hónapokig elemzik ... aztán kihúzzák Trubisky-t Mahomes előtt. És ezzel nem is akarom most a víz alá nyomni a Bears FO-t, sokan benéztek már irányítót, kiváló szakemberek is.

Szóval látva az idei felhozatalt, van egy érzésem a legtöbbel kapcsolatban, de magam sem tudom, hogy mennyire higyjek neki. Én Herberttől pl. fázom, nekem ő kifejezetten elveszősnek tűnik. Love meg szó szerint el is veszett, de - látva őt tavaly is - nála meg az az érzésem, hogy túl fiatal volt ahhoz, hogy képes legyen úgy is teljesíteni, hogy elveszítette az edzői stábját, elkapóit, falát, meg ki tudja még kit hirtelen. De ha ismét kapna egy őt segítő rendszert, tudna fejlődni. Herberttel ellentétben, aki nekem szintén visszaesett idénre, viszont nála erre nincs indok. Mintha megállt volna a fejlődése. De közben meg ez se biztos, hogy baj, mert volt már olyan is, hogy valaki 1 évre beáll, nem tud fejlődni, aztán utána mégis.

Én rábízom Ballardra oszt kész. Így legalább nem aggódom túl magam. 😀 Jelenleg jobban fáj amiatt a fejem, hogy GM játékban viszont kénytelen leszek irányítót húzni, mert nálam volt Luck, és most QB nélkül tengődök. És a játékban is kb. annyira tanácstalan vagyok, hogy kire menjek, mint amennyire azzal kapcsolatban, hogy a Coltsnak ki lenne jó. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Én Herbert párti vagyok. Tanulna Bradytõl, aztán lehetne az új Cassel, Garoppolo Brady.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Herbert screenjeitől ments meg Uram minket...
Ennyi erővel az XFL-ből is nézhetnénk QB-t, sőt, hozzá képest Chad Kelly is upgrade.
Borbinho
Persze, miutan az Oregon tamadosemaja screeneken es hasonlo szarokon alapul. Ez a statisztika meg eleg szemet vele szemben, illetve valahol azert csaloka is.

Ha megnezed az osszes meccset, latod is, miert. A tavalyi a statisztikakhoz merten 10 szazalekban dobal 16-20 yardra, 16 szazalekban pedig 20 yardnal hosszabb labdakat dobott, 6-15 yardra pedig csak 30 szazalekban dobalt. Ezek olyan szamok, amiknel a 2018-as es a 2019-es elso koros, meg topban kivalasztott iranyitok sem hoztak nagyon jobbat vagy rosszabbat, igazabol elegge kiegyensulyozottak az aranyok az elmult evek prospectjei kozott, nincsenek nagy elteresek.

Herbert nem azert dob sok screent, mert ezt tudja, hanem azert, mert az Oregonnal ezt kell. O azert bizonyitotta szerintem tobbszor is, hogy ha kell, abszolut tamadja es figyeli a hosszu es a kozephosszu teruletet is.

De reszben az oregoni rendszer miatt is irtam az elobb, hogy azert kockazatos, mivel Mariota eseteben is lathattuk, hogy mi lett belole, es o nem volt rosszabb prospect, vagy butabb Herbertnel. Csak en meg erre irtam, hogy Herbert nyersebb, de szerintem jobb alapanyag, mint Mariota volt. Mariotanak akkor azert mar elegge kiforrott volt a stilusa, illetve egybol bedobtak a mely vizbe, mig Herbert nyers, csiszolatlan, o szerintem Reich mellett elegge ki tudna viragozni, meg utokepes lehetne. Meg tudja o dobni a labdakat, ha meg kell.

Osszessegeben amugy en Herbertrol es Love-rol is azt gondolom, hogy boom os bust prospect, mindkettoben oriasi a kockazat, ugyhogy igazabol barmelyiket is valasztod, nagyon siman rabaszhatsz, ha nem tudod megfeleloen kepezni.

Oszinten? Szvsz egyik sem er top15-os picket, de ha a ketto kozul valasztanom kell, mert muszaj, akkor Herbertnek jobban orulnek, mint Love-nak. De hat ugye kinek mi, neked Love fele huz a szived, nekem peldaul nem.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Herbert screenjeitől ments meg Uram minket...
Ennyi erővel az XFL-ből is nézhetnénk QB-t, sőt, hozzá képest Chad Kelly is upgrade.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Az uborkaszezon kezdetére azért feldobnám témának.

Kiben láttok több potenciált/magasabb plafont ha irányítót húznánk első körben?

Jordan Love vagy Justin Herbert ?

Jöhet pro és kontra.
szampi#33
Herbert.
Feher.

Egyebkent viccen kivul benne latnek. Intelligensebb palinak tunik, ami szamomra a kubenal kulcsfontossagu. Munkalni kell, nem dobnam be semmikeppen sem elso nap a kezdobe, de en ugy velem, jobb alapanyag, mint Love.

Ami bibi, hogy olvasassal egyikuk sem all annyira jol, perpill leginkabb mindketto inkabb one read, illetve a nyomast sem kezelik kifejezetten higgadtan, de szerintem Herbertnek jobbak az osztonei. Megitelesem szerint o jobb alapanyag, mint Love, bar sokan epp az ellenkezojet gondoljak. Egy picit felek persze Herberttol is, Mariota peldaja mutatja, hogy azert az Oregon nem egy megszokott „iranyito-nevelde”, de amig Love-ban en egy picit turbozott Brissett-tet latok, ami nagyon elijeszt, addig Herbert stilusa szamomra picit hasonlit peldaul Tannehillere, illetve nehol Ryanre is – a felso hatart en peldaul utobbinal huznam meg, szerintem Herbert kb. arra a szintre erthet oda.

Szoval ami bizonyos, hogy elkepesztoen nyers Herbert, de amugy nagyon intelligens, igazabol mindene megvan hozza, hogy eredmenyes iranyito legyen, de gyurni kell, fejleszteni. Mentalisan egyelore nincs kiforrva, amolyan Darnoldos, hogy ha elkapja a fonalat, baromi jo, de kepes kizokkenni, es akkor pedig nehezen talal vissza a megfelelo utra, sorozatban tud hibazni. Nem az a kerdes nalam, hogy Herbert mit tud, hanem az, hogy mentalisan mennyire birja a strapat, fejben mennyire lehet eros.

Viszont szepen fejlodik, evrol evre megfigyelheto volt a jatek legtobb elemeben a javulas. En ot huznam, ha elerheto lesz. De amugy nem lesz az, ki fog menni elottunk. Es ha Love-ot valaki nagyon akarja, o is, mivel negy honapja nyilt titok, hogy szinte az osszes meccsen volt kint legalabb egy Colts-megfigyelo, de Ballardot is tobbszor lattak. Ugyhogy siman bejohet valaki elenk.

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 359
Az uborkaszezon kezdetére azért feldobnám témának.

Kiben láttok több potenciált/magasabb plafont ha irányítót húznánk első körben?

Jordan Love vagy Justin Herbert ?

Jöhet pro és kontra.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
2019-ben sokkal több jó irányító jött szembe, mint egy évvel korábban. A yard abszolút nem zavar, a 11TD sokkal inkább. Igaz, szerintem a 2/3-át az utolsó pár héten szedtük össze, amikor a defense eléggé megreccsent. Winston egymaga dobott vagy 4-et.

Jövőre jobb kell.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Brady is Colts játékosként jut Cantonba.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Brissett nem kapott MVP-szavazatot senkitol sem. Szanalmas liga.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szuper, Edge bent van, már nem áll útjában a többinek. 😊

Jövőre Manning, a többi esélyes Coltnak pihi lesz. Aztán majd 2022-től Reggie meg Freeney, esetleg Mathis reménykedhetnek. Nincs könnyű dolguk, nem elég ha hof worthy-k, még a másikat is kerülgetniük kell majd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 044 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez is nekem akkora meglei mint Carmichel bejutàsa....Boselli meg mindig nem bír bekerüni... Mondjuk ez alapján Eli pl sima HoF...
dande
Jövőre meg jön Peyton Manning.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez is nekem akkora meglei mint Carmichel bejutàsa....Boselli meg mindig nem bír bekerüni... Mondjuk ez alapján Eli pl sima HoF...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 044 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Edgerrin James Cantonban!