Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
Jo-jo, de mocskos kurva eletbe, alairt mar Brady es Rivers, valamint visszatert Luck???
több mint 6 éve
Ott is csak a Saints kiemelkedő, a többi évek óta ugyanolyan gyenge. Ha nem marad Brees, akkor még a New Orleans sem biztos, hogy ugyanúgy fenn tud maradni, mint most 6 meccsen TeddyvelEzen röhögtem, h a Saints topikban is pont arról megy a topik, h mennyire szerencsétlen a csoport 😀
Wyatt
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Ott is csak a Saints kiemelkedő, a többi évek óta ugyanolyan gyenge. Ha nem marad Brees, akkor még a New Orleans sem biztos, hogy ugyanúgy fenn tud maradni, mint most 6 meccsen Teddyvel

több mint 6 éve
Rivers nem egy szimpi csávó, de üvölt róla a győzni akarás, és szarrá is kereste már magát, talán nem lenne pofátlan a fizuja.Egyebkent igen, ha valakibol, Riversbol pont kinezem, hogy mar masodlagos neki a penz, illetve szamara a tavolsag is mervado peldaul, miutan ugye mind a 9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 pulyajahoz, a csaladhoz kozel akar maradni. Neki az lesz opcio, ami nem jar azzal, hogy teljesen ujra kell terveznie az eletet.
Kapna maga elé egy elit falat, egy jó támadórendszert, rövid távon szerintem állat volna.
És nem tudjuk, Ballardék hogyan értékelik az idei Qb classt, lehet hogy megvizsgálnak mindenkit, de nem tartják elég jónak, nem kell erőltetni a dolgot, itt van Rivers, húznak a D vagy az O falba.
És ha már a veterán leadereket hiányolta Ballard, na arra is töléletes lenne.
Tony Adams
Mondjuk ez alapjan meginkabb a Tampat mondanam a legvaloszinubb celpontnak, ahol igazabol a csapat nem is gyenge, az offense brutal, de mondjuk a fal az kaka, a csoport nehez, a gyurure kicsi az esely. Oke, a Coltsban sem kifejezetten nagy, de az AFC-ben konnyebb lehet az ut, meg a csoportunk is verhetobb.
több mint 6 éve
Rivers nem egy szimpi csávó, de üvölt róla a győzni akarás, és szarrá is kereste már magát, talán nem lenne pofátlan a fizuja.Kapna maga elé egy elit falat, egy jó támadórendszert, rövid távon szerintem állat volna.
És nem tudjuk, Ballardék hogyan értékelik az idei Qb classt, lehet hogy megvizsgálnak mindenkit, de nem tartják elég jónak, nem kell erőltetni a dolgot, itt van Rivers, húznak a D vagy az O falba.
És ha már a veterán leadereket hiányolta Ballard, na arra is töléletes lenne.
több mint 6 éve
csere Dakért, elhozzuk Coopert a piacról és jövőre csempionship!
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Hat szerencsere Ballard eddig nagyon nem abban a felfogasban tolta, ami arra engedne kovetkeztetni, hogy o hosszu tavon azt valasztja, hogy Brissett-tet „kineveli”, azert csak 28 eves lesz, mar nemigen lehet hova kinevelni. Es alapbol tudtuk, hogy Brissett mit tud, nem veletlenul mondta Reich Luck visszavonulasa utan, egy teljes TC lenyomasaval, hogy Jacoby top20-as jatekos. Ez utobbi megjeloles azert sokatmondo, tudtak jol mindannyian, hogy nem szar iranyito, de nincs is koze a jobbakhoz, rendszerkube, aki nem log ki felfele es lefele sem.
Nekem bold prediction volt, hogy LT-t hozunk elso korben, de persze eleg erosen latom azt is, hogyha akar hozunk Brissett melle veterant, akar nem, mar iden eros pickkel hozunk egy fiatal kubet is, akit elkezdunk epitgetni. Nalam ez a ket vonal van most, hogy vagy tenyleg bebiztositja mar most a vakoldalt Ballard, vagy pedig hiperagressziven vagy felmegy elso korben egy iranyitoert, vagy pedig ha neki Love a szerelem, vagy olyan, aki ott lesz 1/13-on, akkor szo nelkul kihuzza, fuggetlenul attol, hogy hany iranyito van a rosteren, es fuggetlenul attol, hogy FA-n hoztunk-e meg kubet.
Hat az LT jo indokkal erkezne, de nem lennek boldog. Kubeval teljes mertekig, azt nagyon csipaznam. De amugy azt is, ha elhoznank valamelyik top elkapot, es elso korben nem draftolnank iranyitot, hanem vagy masodikban, vagy mondjuk jovore fekszunk ra agresszivebben a kerdesre. Ballard mondjuk nem az a tipus, aki nagyon szereti huzni az idot. Hu, siman lehet, hogy tol egy elmebeteg holt szezont. Nem gigaszerzodesekkel, csak hiperagressziven rafekudve arra a ket-harom, tavaly nagyon rosszul elsult posztra lebontva.
több mint 6 éve
Persze, én is ezt favorizálom (Dak meg Winston után nyilván, ők azért jóval jobb opciók 😀). A jövő beáldozása alatt arra gondoltam, ha elhozzuk Riverst, és Brissettet próbáljuk kinevelni mögötte. Hozunk az első pár körben elkapót meg OT-t, és a QB posztot hanyagolnánk.Akkor eléggé morcos lennék.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Rivers pecoja 5 órára van Tampatol, Indybe gyorsabban elér repülővel. 😀 inkább az adók miatt vett ott házat a nyugdíjas évekre.Nem kifejezetten ertem a felvetest, miszerint „bealdoznank a jovot a kovi ket evert”, ha iden az elso korben mondjuk mar kihuznank a fiatalt, akit fel akarunk epiteni Rivers utanra. Erre marpedig eleg nagy a sansz.
Arians rendszerébe nem tudom mennyire illik a nudli karjával, de megbízható insiderek is minket és a Tampat írják, mint lehetséges opciók. Hozzánk Reich meg Sirianni miatt logikus, plusz Brissettnel jobb.
Ettől függetlenül nem látom azt a scenariot amikor bealdoznank a jövőt a kövi 2 évért.
A kedvencem tegnapi Colts twitterrol
Melyiket választanátok:
A, Rivers, Love/Herbert a kövi évekre
B, 0-16, Reich out, Lawrence
(szerencsére kb csak 10% szavazott a második opciora 😀)
Borbinho
Az meg, hogy lehetseges opciokent irjak a Coltsot, nalam nonsense, az pont annyira valid informacio, hogy sikerult megallapitani, hogy kube needes a csapat. 😀 Csak igazabol tenyleg ennyi, hogy persze, hat lehetseges opcio, mert miert ne, csak igazabol olyan nagy realitasa valljuk be, nincs. Foleg Ballardot ismerve, nagyon nem latom, hogy egy 38 eves iranyitot komolyan idehoz, hogy kezdjen, akkor mar bizik Brissettben, abban, hogy fejlodik, melle huz egy fiatalt, aztan jovore meg valtas van a poszton, mert ugyis lejar a szerzodese Jacobynak.
En mondjuk pedig meg mindig nagyon nyalaznek, ha jonne Rivers rovid tavra, es az elso korben meg frankon kihuznank egy iranyitot. Oriasi lenne szvsz Ballardtol. Riversszel pedig kiderulhetne, hogy valojaban mit is tud ez a csapat, o kelloen agressziv ahhoz, hogy lassuk, kepes-e potens jatekra az offense.
több mint 6 éve
Rivers pecoja 5 órára van Tampatol, Indybe gyorsabban elér repülővel. 😀 inkább az adók miatt vett ott házat a nyugdíjas évekre.Arians rendszerébe nem tudom mennyire illik a nudli karjával, de megbízható insiderek is minket és a Tampat írják, mint lehetséges opciók. Hozzánk Reich meg Sirianni miatt logikus, plusz Brissettnel jobb.
Ettől függetlenül nem látom azt a scenariot amikor bealdoznank a jövőt a kövi 2 évért.
A kedvencem tegnapi Colts twitterrol
Melyiket választanátok:
A, Rivers, Love/Herbert a kövi évekre
B, 0-16, Reich out, Lawrence
(szerencsére kb csak 10% szavazott a második opciora 😀)
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Irsay bazmeg gyagyas mar megint.A Tweet elott pedig arrol irt valaki, hogy a Coltsnal van valami ismerose, aki szerint megint azon van a stab, hogy Luckot visszacsabitsa 2020-ra. No persze Irsay posztja utan rogton elindult a talalgatas, mivel utana irta, hogy megteveszto, ha veletlenul nagybetuvel ir (ugye Luck --> luck), ugyhogy mindenki most azt tippelgeti, mi tortenik. Van, aki szerint tenyleg Luckot probaljak csabitgatni, van, aki szerint arra celoz alkesz papa, hogy fel akarunk mozogni a drafton, hogy megtalaljuk az uj Luckot.
Egyvalami biztos, Jim ismet tultolta a kokot. 😀
több mint 6 éve
Egyebkent ez a Rivers-Colts hazassag totalis kamu, semmilyen hattere sincs, csak Jeremiah-nak emlitettek Twitteren, amire o annyival reagalt, hogy o latna ertelmet es szerinte van benne racio. Innen elindult a pletykaaradat, hogy a Coltsot erdekelne Rivers. Csak epp ennek semmi tenyleges forrasa sincs, csak tippkent irogatja mindenki, hogy jah, hat persze, a Colts kubeneedes, ezert biztos megkeresi majd Riverst.Szerintem amugy Tampa lesz a dologbol, Rivers nem reg vasarolt kecot Floridaban.
több mint 6 éve
...meg lehet nézni a 2019es meccseitPrescottnak nem csak dollárban mérnék az árát, de kb. első körös pickben is. Lehet, hogy nem is egyben. Felejtős, annyit nem ér. Nem rossz irányító, de nem rosszat azért lehet találni... És Steznek igaza van, amint pici baj van a fallal, nincs Zeke, vagy hiányzik 1 v. 2 elkapó, siralmasan befékez. Onnantól Brissettnél is alig jobb.Meg lehet nézni a 2017-es statjait - kihagyott 6 meccset Zeke, és simán mentek lefele a számok, ő nem visz el hátán csapatot.
peterk2005
coltman
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Engem hidegen hagy, hogy elso korven hozom, es dcben hova kerul. Nagy tehetseg, de egyelore ennyi, es fejlodnie kell, nem engednem palyara egy ideig. Azert lenne elso eveben harmadik,mert en Brissett-tet meg nem dobnam el, nem keres annyit, hogy muszaj legyen elpasszolni, meg egy ev mulva ugy is FA. Es o is segitheti az ujoncot, mert miert ne. Ha massal nem, akkor azert Brissett kozkedvelt az oltozoben, elleshet tole dolgokat az ujonc, amik altal jobb leaderre valhat. Talan luxus lenne Jacoby ebben a helyzetben, de szerintem mi siman megtehetnenk ezt a jelenlegi helyzetben. Es ez szerintem kedvelnek a szurkolok is, mert nagyon erosen ramutatna, hogy rogton PO-ert kuzdo csapatot akar Ballard adni, mindekozben mar most felkeszult egy nagy tehetseg felepitesevel a kovetkezo korszakra. En imadnam. Nem szokvanyos, de imadnam.
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Prescottnak nem csak dollárban mérnék az árát, de kb. első körös pickben is. Lehet, hogy nem is egyben. Felejtős, annyit nem ér. Nem rossz irányító, de nem rosszat azért lehet találni... És Steznek igaza van, amint pici baj van a fallal, nincs Zeke, vagy hiányzik 1 v. 2 elkapó, siralmasan befékez. Onnantól Brissettnél is alig jobb.Meg lehet nézni a 2017-es statjait - kihagyott 6 meccset Zeke, és simán mentek lefele a számok, ő nem visz el hátán csapatot.
peterk2005
több mint 6 éve
deleted account
1 758
En orulnek neki. Tuti hoznank melle a draftrol is kubet, mondjuk akkor lehet, hogy ez csak jovore tortenne meg, de Rivers 38 eves. De ket evre siman elneznem itt.Azért az érdekes scenario, hogy első körös QB 3rd string lesz 😊 Én amúgy semmiképp nem tartanám meg Brissettet, az én szememben neki lefőtt a kávé, akkor meg minek bohóckodjunk itt vele - öltözőben is visszás lenne Ballard mantrája után, hogy mindenki teljesítmény alapján marad csapatban. Valahova toljuk el backupnak, kapunk érte 5-6. kört, azzal is beljebb vagyunk szerintem.
En amugy elhoznam ot 2 evre, Brissett maradna egy evre, elso korben meg hoznam Herbertet. Igy o serules eseten sem allna meg be, akkor mehetne Brissett, egy evig o jo backupnak, utana a szerzodese lejar. Aztan eldonthetjuk, maradjon e Rivers, netan Herbert jol fejlodik e. Ebben az esetben Herbert leghamarabb masodik eveben kerulne palyara, legkesobb harmadik eveben. Es Rivers mellett ugy kinevelnenk egy fiatal tehetseget, hogy kozben a POert is vetekedhetunk jo esellyel.
Stez
Btw Rivers nekem nagyon kétes. Amikor jó, akkor jó, akkor simán viszi PO-ba a csapatot még 1-4-es kezdés után is. De ha nem megy neki, akkor az big time két bal láb. Tanári vénája viszont tetszik, 9-10 gyerekkel (vagy ki tudja hány van neki 😀) vsz tudja hogy kell az ifjoncokat fejleszteni, szóval ez a része zsír.
több mint 6 éve
En orulnek neki. Tuti hoznank melle a draftrol is kubet, mondjuk akkor lehet, hogy ez csak jovore tortenne meg, de Rivers 38 eves. De ket evre siman elneznem itt.En amugy elhoznam ot 2 evre, Brissett maradna egy evre, elso korben meg hoznam Herbertet. Igy o serules eseten sem allna meg be, akkor mehetne Brissett, egy evig o jo backupnak, utana a szerzodese lejar. Aztan eldonthetjuk, maradjon e Rivers, netan Herbert jol fejlodik e. Ebben az esetben Herbert leghamarabb masodik eveben kerulne palyara, legkesobb harmadik eveben. Es Rivers mellett ugy kinevelnenk egy fiatal tehetseget, hogy kozben a POert is vetekedhetunk jo esellyel.
több mint 6 éve
Stez arcáról képet, mikor bejelentik Riverst.
több mint 6 éve
Prescottnak nem csak dollárban mérnék az árát, de kb. első körös pickben is. Lehet, hogy nem is egyben. Felejtős, annyit nem ér. Nem rossz irányító, de nem rosszat azért lehet találni... És Steznek igaza van, amint pici baj van a fallal, nincs Zeke, vagy hiányzik 1 v. 2 elkapó, siralmasan befékez. Onnantól Brissettnél is alig jobb.Máshogy látjuk Daket.
peterk2005
Más:
Nagyon pedzegetik Riverst hozzánk.
Csak akkor adnám, ha huznank mellette QB-t az első 2 körben.
Plusz Brissett-et akkor el kéne cserélni. Upgrade lenne talán még most is, de valószínűtlennek tűnik,hiába a Reich/Sirianni kapcsolat
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Prescottnak nem csak dollárban mérnék az árát, de kb. első körös pickben is. Lehet, hogy nem is egyben. Felejtős, annyit nem ér. Nem rossz irányító, de nem rosszat azért lehet találni... És Steznek igaza van, amint pici baj van a fallal, nincs Zeke, vagy hiányzik 1 v. 2 elkapó, siralmasan befékez. Onnantól Brissettnél is alig jobb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Egyebkent a draftot illetoen nekem volt egy bold predictionom, amit tovabbra is tartok: LT erkezik elso korben. Mindenki kubet vagy elkapot var, de szerintem LT lesz.Siman elkepzelheto. Szerintem Castonzo visszavonul, ha nem is most, jovore tuti, csak ugy nem pedzeget ilyet az ember.
Stez
több mint 6 éve
Egyebkent a draftot illetoen nekem volt egy bold predictionom, amit tovabbra is tartok: LT erkezik elso korben. Mindenki kubet vagy elkapot var, de szerintem LT lesz.
több mint 6 éve
Dak? Az evi 33 millios ajanlat elutasitasaval pont azt mutatta meg, hogy nem leader, nem a csapat, hanem a penz erdekli, es olyan szinten tulbecsuli magat, ami mar wtf kategoria.Az ilyen penzuldozok pont, hogy nem Ballard tipikus esetei. Raadasul Prescott elit fal, elit futojatek es egy itteninel kilometerekkel jobb wr-sorral sem tudott attorest elerni. Szerintem o nem a Colts, eels nem Ballard tipusa. Nem rossz iranyito, de nem is az a kategoria, akinek odadobnek top5os kubefizut egy halom garantalttal. Nem latom, hogy ra csapatot lehetne epiteni, illetve megerne. Reichhel javulna szvsz, nem lenne rossz, de igy, hogy egybol szet kellene fizetni, igy en biztos nem mellette dontenek, foleg, hogy ketlem, hogy elso kor alatt odaadna a Dallas.
Teszem hozza, ha ez megtortenne es elhozna, akkor nem csapnam az asztalt, mert egyertelmuen javulnank, csak igazabol szerintem akkor is kb a Texans szintjere ernenk oda, stabil wild card, PO határa, de korulbelul ez lenne meg a csapatban, nem Super Bowl, meg nem az egeszseges Pats szintje.
Igy meg akkor mar jobban huzok egy fiatal, amde magasabb potencialu ujonc fele, mondjuk egy Brissett moge huzott Herbert vagy Love, netan hatrebbrol Fromm/mas fiatal kube opcioja fele.
De ez csak az en velemenyem. Ha mondjuk lenne legalabb egy evig korrekt, vagy keteves fizetese Prescottnak, mielott meg kell dobni az irrealisan nagy zsevel, akkor meg neki is tudnek orulni, noha nem latom benne tenyleg azt, hogy top5-8as kube lenne vagy lehetne, es adott esetben kevesebb supporttal is el tudna vinni a hatan egy csapatot, hisz nagy supporttal, elit fal mogott, rengeteg elit tarssal, remek vedelemmel maga mellett sem tudott atlepni egy hatart. Kerdes, nalunk kepes lenne e nagyot fejlodni, ami itt kell.
Szerintem o egyebkent nem fit Reich rendszerebe, az a helyzet. Mondjuk Brissett sem az, es azert ha nem serul meg, vele is lehetett volna kozepmezonyben az offense...
több mint 6 éve
Ha a Dallas tényleg olyan hülye, hogy elcserélné Prescott öt, akkor egy hívást megérne Ballardnak.Évről évre javul, és megmutatta hogy ha egy jó csapatot raknak köré akkor top10 QB.
Az OLunk talán még jobb is, de itt AC ugye kérdéses. Mack sztem hozza amit Zeke tud,bár tény h Zekenek kevesebb a mínuszos/nullás futása, ellenben Mack talán gyorsabb. Az elkapóknál ha TY egészséges akkor legalább az a szint mint Cooper, Pascalban nincs benne úgy a nagy játék mint Gallupban, de futásnál/screeneknél a blokkolásban ezt behozza. A TE sorunk meg Ebron nélkül is sokkal jobb mint a Cowboysnak.
Van elég draft capitalunk és cap spaceunk is, és egy nagyobb signing bonussal okosan kifizethetjuk a garantalt egy részét az elején, egy idei + jövő évi elsőt szerintem megérne.
Főleg h lehet már idén jön az új CBA, és akkor sztem bőven 100M feletti cap spaceunk lenne.
Persze Ballard talán jobban szereti a draft pickeket mint a saját gyerekeit, de Dak bizonyította h olyan játékos/ember/leader amit Ballardek/Reichek szeretnének az öltözőben.
Elv évi 33ra mondott nemet Dak, de őszintén 1% esélyt se adok rá, hogy elcseréljék.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Bradyvel azert mar nottek az eselyeink.Most, hogy a Jaguars 2 hazai meccset is Londonban jatszik, megemelkedett az esely arra, hogy hon imadott csapatunk 2016 utan ismet Londonba latogat. 2 meccs alapbol kiesik, mivel a Jags fixen Floridaban lep palyara a Steelers es a Bears ellen. A Dolphinsrol mar tudjuk, hogy “hazai” csapat lesz egy nemzetkozi meccsen, igy nagy esellyel ok is kiestek a lehetseges csapatok sorabol. A Texans tavaly jatszott a Jags ellen Londonban, a Titans 2 eve jart Angliaban, a Browns pedig 3 eve. Szerintem a Lions fixen jonni fog, remeljuk, hogy mi leszunk a masik csapat iden, aki atrepul Europaba, hogy jatszon a Jags ellen.Nekem mindegy, csak valahogy nyerjünk ellenük idegenben is.
Bence94
Baba Yaga