Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
Tudom vad ötlet, de ha saints nem tartja meg Breest, hozzá mit szólnátok?
Kóra Tibor
több mint 6 éve
Az én tökéletes jelöltjeim Curtis Painter és Kerry Collins!
több mint 6 éve
Ha a Brissett projektet eldobjuk - amit nem hiszek -, akkor tulajdonképpen lenne értelme egy vén veteránnak is, mint bridge QB. Egyperegyes, azonnal kezdőt úgyse tudunk húzni, akkor meg kell egy addig kezdő bridge. Lehetőleg ne olyan, mint amilyen Flacco volt Denverben, hogy 8 meccsig bírta / de amúgy is le kellett volna cserélni, de ha ennél jobb, akkor bridge QB-nak sokan megtennék. Mondjuk én se Rivers-re gondolnék elsőre. 😊(Nekem egyébként Alex Smith fordult meg a fejemben. Nem tudom hogy áll a rehabja, de ha képes még felépülni, akkor lehetne esetleg a Redskins felé érdeklődni. Haskins miatt náluk halott tömeg Smith, és kirakni se tudják, mert valami 35 millió lenne a DM. Viszont eltradelve tudnának spórolni 16 millát, ami elég nagy szám ahhoz, hogy bagóért elengedjék. Esetleg még ők adjanak valami hátsó kört hogy átvállaljuk a cap-et. Az a 16 millió nem tétel manapság, ha képes pályára lépni, jövőre meg már nulla DM-el bármikor kirakható. Mindez persze csak akkor opció, ha fel tudott épülni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Mit gondolsz Bence, mégis miért próbálták JMDt megszerezni? 😉

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Senkit sem erdekel a HC meg a tobbiek szemelye, szimplan csak ugyesen kell csalni, a megfelelo poharakba kell adagolni a hashajtot es kulonfele illegalis szereket, kidurrantani a labdakat, gyilkossagi ugyekbe belekeverni az ellenfeleket, aztan leleptetik oket es a Colts megnyer mindent. Tuti modszer.Ha Ballardek igy gondolkodnak, akkor szerzodtetik a megfelelo embert, a fokolompos szerepere. 😉
Stez
Amugy meg Isten ments az ilyenektol. Boven eleg volt hallgatni tavaly, hogy mennyire nyomjak a Sharksot a PO-ban( ami igaz is, de a zebrak balfaszkodasa ellen nem tudsz mit tenni).
több mint 6 éve
Senkit sem erdekel a HC meg a tobbiek szemelye, szimplan csak ugyesen kell csalni, a megfelelo poharakba kell adagolni a hashajtot es kulonfele illegalis szereket, kidurrantani a labdakat, gyilkossagi ugyekbe belekeverni az ellenfeleket, aztan leleptetik oket es a Colts megnyer mindent. Tuti modszer.
több mint 6 éve
Feka kube utan feka kube? Na az aztan vegkepp nem illik bele a filozofiaba.Igaz is, viszont a feher QB melle feka HC kell, nalunk ez a Super Bowlba jutas kriteriuma.😀
Stez
több mint 6 éve
Feka kube utan feka kube? Na az aztan vegkepp nem illik bele a filozofiaba.
több mint 6 éve
Fejleszteni nem egy 38 eves jatekos szemelyevel tudsz, azzal all-int mondanal. A fejlesztesre van a draft es az FA, ez rendben. Am mivel a Coltsrol beszelunk, jo esellyes inkabb elobbiben lehet gondolkodni az iranyitoban, es mindenkepp fiatalra szamithatunk, nem pedig 30+-os jatekosra.En is igy vagyok vele. Egy 38 eves jatekos semmikepp nem illik bele a csapat filozofiajaba. Inkabb legyen par gyengebb idenyunk, de epuljon a csapat es talaljuk meg a kovetkezo francishe QB-t.
Stez
Ha megis muszaj lenne valakire rabokni az FA-rol, en Newtont valasztanam.😀
több mint 6 éve
Fejleszteni nem egy 38 eves jatekos szemelyevel tudsz, azzal all-int mondanal. A fejlesztesre van a draft es az FA, ez rendben. Am mivel a Coltsrol beszelunk, jo esellyes inkabb elobbiben lehet gondolkodni az iranyitoban, es mindenkepp fiatalra szamithatunk, nem pedig 30+-os jatekosra.
Szerkesztette: Stez
több mint 6 éve
Valamit akkor is fejleszteni kell. Mivel nemsokara ket csoportrivalis jatssza le a focsoportdontot. Egyik a SBt is megnyerheti.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Ráadásul pont a Rivers Reich kapcsolat nem működött korábban. Pont azért volt lehetőség elhozni, s tőle fáztunk a legjobban az új stábban, mikor DP kinevezte... Most biztos működne 😊
több mint 6 éve
Semmi ujdonsag.Nem is ertem, miert varja mindenki, hogy manapsag gondolna meg magat amugy. Hat nem is olyan regen szult a felesege, most foallasu fater, van jobb dolga is, mint a tojaslabdak hajigalasa. En azt mondanam, hogy ha egyaltalan van barmi realis esely ra, hogy visszater (marpedig szerintem nincs, ez nonsense), akkor ez 2021-ben erkezik el.
www.cbssports.com/nfl/news/oliver-luck-says-his-son-former-nfl-quarterback-andrew-luck-does-not-appear-to-have-a-desire-to-play-again/
Bence94
Mondjuk aranyos, amit a cikk aljan pedzegetnek, hogy allitolag Rivers irant erdeklodik a Colts, nalam ez a tipikus wtf move. Oreg, mar alig van a tankban, egy jobb csapattal sem tudott mit kezdeni evekig, raadasul egy turnover gyar. Szamomra ez epp annyira megmosolyogtato, mint ahogy az elmult hetekben Bradyt is sokadik insider boronalja ossze velunk.
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Kelly is megy a pro-bowlra. Good for him. Ballard talán annyira nem boldog most, nehezebb lesz lealkudni az árát. 😊Ja, mert aztán baromira spórolnunk kell a cap space-szel, nehogy elfogyjon 😀
peterk2005
több mint 6 éve
Kelly is megy a pro-bowlra. Good for him. Ballard talán annyira nem boldog most, nehezebb lesz lealkudni az árát. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tua kijön a draftra. Egy irányítóval több opció az NFL-nek. Nekünk is, illetve miatta csúszhat másik irányító, vagy feltradelhet érte valaki hátrébbról, stb. A lényeg, hogy számolni kell / lehet vele is majd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Fixed.Le lehet sajnalni a New Englandet, most mondom, hogy senki sem fogja kiutni oket a rajatszasbol. Majd szepen helyreteszik a tulhype-olt Lemart, de a Kansast is be fogjak daralni erobol, ha jatszanak. Pont az ilyen helyzetekben mutatnak mindenkinek fityiszt, amikor mar-mar le vannak irva.AJ Brown said not now!
Stez
alatriste
több mint 6 éve
Le lehet sajnalni a New Englandet, most mondom, hogy senki sem fogja kiutni oket a rajatszasbol. Majd szepen helyreteszik a tulhype-olt Lemart, de a Kansast is be fogjak daralni erobol, ha jatszanak. Pont az ilyen helyzetekben mutatnak mindenkinek fityiszt, amikor mar-mar le vannak irva.Henry said not now!
Stez

Liverpool Fc
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Semmi logika nem lenne benne. Brady egy saját, speciálisan rászabott rendszerben játszik, egész karrierjében a Weis által implementált, azóta többször változtatott erhardt perkins ismerte, ismeri. Nincs értelme sem neki mást megszokni, megtanulni, sem annak aki elvinné, mást ráerőltetni.jogos, mindig elfelejtem, hogy ő ebben a b... rendszerben nyomja.
Szerintem vagy visszavonul, vagy Bostonban folytatja még 1 évig. Nem fog máshová elmenni. De hozzánk azért aláír, hogy visszamondhassa. 😀
peterk2005
több mint 6 éve
Semmi logika nem lenne benne. Brady egy saját, speciálisan rászabott rendszerben játszik, egész karrierjében a Weis által implementált, azóta többször változtatott erhardt perkins ismerte, ismeri. Nincs értelme sem miatta megváltoztatni az itteni rendszert, sem neki megpróbálni megszokni / megtanulni mást ennyi idősen.Szerintem vagy visszavonul, vagy Bostonban folytatja még 1 évig. Nem fog máshová elmenni. De hozzánk azért aláír, hogy visszamondhassa. 😀
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Szóval azt mondjátok márciusban Tom Brady aláír hozzánk, aztán eszébe jut, hogy Jacoby is itt van, és rögtön visszatáncol és visszamegy a Patriotsba?Mondjuk tegnapi nap után abban már nem lennék biztos, hogy ott marad 😉 Mondjuk ha Ballard leigazolná, akkor tuti feléledne a Rivalry is back on merchandise. És valamilyen szinten látnék benne logikát, függetlenül attól, hogy nem tudnék lelkesedni.
peterk2005
több mint 6 éve
Szóval azt mondjátok márciusban Tom Brady aláír hozzánk, aztán eszébe jut, hogy Jacoby is itt van, és rögtön visszatáncol és visszamegy a Patriotsba?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Na akkor kicsit nezelodjunk a valosag szemuvegen keresztul, mennyire is rossz Brissett.Hát nem is véletlen, hogy következő évre kettő közül melyik QBnak van szerződése 😀
- Brissett kikapott a Titanstol a wild car korben? NEM! Es Brady? IGEN!
- Brissett vezetesevel mi meg tudtuk verni a Titanst. Bradyevel a Pats? NEM!
- A Titans elleni barmelyik merkozesen az isteni, mi urunk kivalasztottja, a kiralyi Jacoby dobott 59.4-es iranyito-mutatoval? NEM! Az egyetlen es igaz Briszi legrosszabb napjan is 74.9-cel fejezte be a Titanok elleni harcot.
Akkor ki is a jobb iranyito, jatekos, ember, isten? | A megfejteseket PM-ben varjuk. |
Amugy:
- A Colts ellen futott 182 yardot Henry? Egy lokukit, a Colts ellen pitianer 149 yardot hozott szaladgalt ossze!
- A Colts az idenyben barmikor is volt annyira kuka, hogy mindossze 13 pontot rakjon fel a tablara a Titans ellen? NEM? Es a Patriots? IGEN!
- A Coltsnak volt-e az idenyben olyan felideje, amikor nulla, vagy 0 pontot hozott ossze a Titans ellen? NEM! Es a Patriotsnak? IGEN!
Akkor melyik csapat is a jobb? A valasz egyertelmu. Kurva jo idenyt zartunk, en nagyon buszke vagyok! Aki mashogy velekedik, az nem normalis. Bocsika, hogy rohadt jok vagyunk.
Stez
