Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
L-Rob nagy zseni volt tavaly Dallas-ban, de előtte meg semmi hasznát sem vették St.Louisban.

Márpedig az itteni offense jobban hajaz a Rams állapotára. Persze az is lehet, hogy csak éretlen volt, ki tudja.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Laurent Robinson + Chad Henne

championshipHöri
Henne??? Hol láttad, hogy ide jönne?
Update - már látom. Hát mondjuk McCownhoz képest mérten talán még upgrade is lenne.

Robinson: Jimmy Smith is ex- Cowboys WR volt, aztán elég jól bevált.
Sajnos twitteren már megjegyeztem pár napja, hogy mivel szinte az összes normális 1. számú WR kiment, megint a másod/harmad vonalból fogunk halászni embereket....

Khan vázolta az FTUnak a terveit - nem úgy látszik nekem, mint aki örült módjára költeni fog....
The NFL usually refers to spending above the salary cap as "cash over cap.''

New Jaguars owner Shad Khan refers to it "cash out the door.''

And the Jaguars spent over the $120.6 million cap last year and plan to do it again this year, mainly by prorating signing bonuses, according to Khan.

Khan said in a Super Bowl interview with the Times-Union that the Jaguars spent $142 million last year in "cash out the door'' when they gave big signing bonuses to tight end Marcedes Lewis, middle linebacker Paul Posluszny and outside linebacker Clint Session. Those three players got a total of $43.5 million in guaranteed money.

Khan said the budget for this year will be "probably over $130 million.''

But don't look for Khan to be a wild spender who gets the team in salary cap trouble.

He notes that in the past teams have gotten "blown up because of mismanaging the cap.''

He said the Jaguars want to avoid having what he calls a "huge mess'' four years from now.

Which will make it interesting to see what the Jaguars do when free agency opens at 4 p.m. today

Do they try to get a Mario Williams who could cost $25 to $30 million in guaranteed money in a long term deal worth in the $45 to $50 million range? Or do they try to get two or three players for that kind of money?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Laurent Robinson + Chad Henne

championship

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor


Nick Harris szerződését viszont meghosszabbítottuk, bár mivel van még 1 punter a rosteren (Spencer Lanning), még nem az övé az állás.iktriad
Lanning rúgó is volt Columbiában, lehet vele roster spotot spórolni 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Osgood mellett Kevin Haslemet is kiraktuk. Kassim $2.933 millió Haslem pedig $465,000 cap spacet szabadít fel. Kassimot azért sajnálom.

Nick Harris szerződését viszont meghosszabbítottuk, bár mivel van még 1 punter a rosteren (Spencer Lanning), még nem az övé az állás.

Kiváncsi vagyok, hogy éjjel igazolunk-e már valakit, vagy sem.... És hogy Lowery és Mincey marad-e még FA pár órán belül....
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
The Jacksonville Jaguars are releasing wideout and special-teams ace Kassim Osgood, Fox Sports insider and NFL Network contributor Jay Glazer reported Tuesday.

Osgood spent the past two seasons with the Jags after playing the first seven years of his career for the San Diego Chargers.

Osgood has made three Pro Bowls appearances -- 2006, 2007 and 2009 -- in his career, all of which came while he was with the Chargers.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Colston biztos nem lesz Jags WR, mivel Saint-es marad. Remélem azért valami értékelhető húzása lesz Gene-nek az offszezonban, és nem ezzel a WR corp.-pal akar nekivágni az új idénynek, és az se segítene, ha a 3. vagy az 5.ik helyen húznának 1 wr-t bármennyire jó az idei elkapó felhozatal. Ide szerintem minőségi játékos kéne, hogy terhet vegyen le Gabbert válláról. Vincent Jacksonra nem látok sok esélyt, Garconnak nem örülnék, nem tartom akkora játékosnak, aki normális 1. számú lenne, Wayne se lenne akkora megoldás szerintem, személy szerint Lloyd-nak örülnék.kisvanek4
Jacksont pénzzel lehet meggyőzni. Nem mondanám, hogy esélytelen. Én Hines Wardnak is örülnék (gondolom Wayne megy PM új állomáshelyére) és Cothchery sem lenne rossz, vagy Mario Manningham. Van miből meríteni. Az előző szezon bevásárlása (és annak eredménye) reményekkel tölthet el bennünk, de nekem valahogy nem túlságosan jók az előérzeteim...
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Colston biztos nem lesz Jags WR, mivel Saint-es marad. Remélem azért valami értékelhető húzása lesz Gene-nek az offszezonban, és nem ezzel a WR corp.-pal akar nekivágni az új idénynek, és az se segítene, ha a 3. vagy az 5.ik helyen húznának 1 wr-t bármennyire jó az idei elkapó felhozatal. Ide szerintem minőségi játékos kéne, hogy terhet vegyen le Gabbert válláról. Vincent Jacksonra nem látok sok esélyt, Garconnak nem örülnék, nem tartom akkora játékosnak, aki normális 1. számú lenne, Wayne se lenne akkora megoldás szerintem, személy szerint Lloyd-nak örülnék.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van Whimper új szerződésének a számai.
Jaguars OT Guy Whimper's two-year, $4.85 million deal: $1 million bonus, salaries of $700,000, $1.3 million, $1.8 million incentives also includes annual $25,000 workout bonuses
Tehát gyakorlatilag 2 milliót kap 2 évre, + 1 millió aláírás bónusz. A maradék 1, 85 milliót teljesítményhez kötve tudja megszerezni. Ez is jól sikerült szerződés.

Csak most már azokkal s kéne hosszabbítani -van erre 18 óránk...- akik miatt nem fogtuk a fejünket a szezon nagy részében Mincey, Lowery - nem hiszem hogy összejönne az új szerződés-, Scobee, R. Allen, Middleton, Douzable.... Remélem legalább az RFAinkat(Middleton, Allen, Douz)tendereljük holnap este 9ig...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pletykák szerint PM akár mehet a Broncosba is, akkor viszont Tebow elérhető lesz... Khan pedig utasította volna Gene-t annak idején, hogy draftolja Tebow-t... lesz néhány Trade For Tebow matrica az Jacksonville környéki autókon, ha PM végül Denverben kötne ki.Húsrágó
Ezért is remélem, hogy Manning lesz olyan rendes, és elmegy Arizonába. Mert ha aÍDenvert választja, a March Madness kifejezés új értelmet nyer nálunk idén....

Tania Ganguli kinyomozta, hogy 36 millió $nyi cap spacünk van jelenleg(szemben a PFT által közölt 40el). Ebből 31 milliót hoztunk át tavalyról, és ebben a 36 millióban már benne van Scobee franchise tagje, és Mathis új szerződése is.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Pletykák szerint PM akár mehet a Broncosba is, akkor viszont Tebow elérhető lesz... Khan pedig utasította volna Gene-t annak idején, hogy draftolja Tebow-t... lesz néhány Trade For Tebow matrica az Jacksonville környéki autókon, ha PM végül Denverben kötne ki.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg a Jaguars 40.6 millió $al van a fizetési sapka alatt (ezzel nekünk van a 4. legnagyobb cap spacünk a ligában).
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nem kérdőjelezem meg Mincey eredményeit.
Biztos remek DE, bár sztem korántsem lesz érte akkora kapkodás.
Én is leginkább a TOP10es FA státuszt kérdőjelezem meg.
Kicsit túlértékeltnek tartom, legalább annyira mint Avrilt nálunk.Bazzani
Ezekkel a megállapításokkal mind egyetértek. De érdeklődő lesz iránta. A Bears és a Bengals -a hírek szerint- kifejezte szándékát, hogy szívesen látnák a soraikban. Előbbit Michael C Wright(az ESPN Bears tudósítója - és régi Jax beat writer) meg is erősítette nekem 2 napja twitteren.
Mincey azért túlértékelt, mert ő az egyetlen olyan játékos, aki a Patriots-ban befürdött, máshol viszont bejött neki az élet. 😀Höri
😂
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mincey azért túlértékelt, mert ő az egyetlen olyan játékos, aki a Patriots-ban befürdött, máshol viszont bejött neki az élet. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem kérdőjelezem meg Mincey eredményeit.
Biztos remek DE, bár sztem korántsem lesz érte akkora kapkodás.
Én is leginkább a TOP10es FA státuszt kérdőjelezem meg.
Kicsit túlértékeltnek tartom, legalább annyira mint Avrilt nálunk.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mincey játszotta a ligában a második legtöbb snapet a 4-3 DEk közt. 973-at. Ami a Jax defense összes snap 93%-a (68at hagyott ki). A pozíciójában elért 57 total pressure (ebben benne van a sack+QB hit+hurry) a posztján a hetedik eredmény. (Ez nem %os arány, snaptől független).

Más forrás szerint az az 57 az 58.
8 sacks…11 hits…39 hurries
Igazából ez elég jó. A top rusherek 60 körül zárnak.
Hali tavalyelőtt (kevesebb snapből) ért el 89 total pressure-t, ami téma is volt, mert az már beteg dolog. De igazából 70 fölé nem megy szinte senki.
Vagy az elmúlt három évben Freeney 190, Mathis 172 total pressuret hozott össze.

Mindenki maga döntse el, hogy baj vagy nem, ha valaki eszement sok snapből éri el a megfelelő számokat. Azt is jelenti, hogy elég komoly terhelést is kibír Mincey, ami nem feltétlen hátrány. Nekem inkább az a gondom vele, hogy egy kiugró szezonja volt, és az sem volt igazán kiugró. Jó pass rusher, de hogy minden posztot tekintve TOP 10es FA lenne, az valóban túlzásnak tűnik egyelőre.ulpianus
Na ezt nevezem én teljesen realisztikus elemzésnek!
1 megjegyzés: Minceynek korábban az volt a problémája, hogy sokat volt sérült, de már 2010ben, Kampman kidőlése után -épp egy kéztörést szenvedett el Minc(Harvey így próbálta voodooval megakadályozni, hogy Mincey kezdjen a helyén)-, is már remekül állt helyt a annak az évnek a második felében.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Mincey játszotta a ligában a második legtöbb snapet a 4-3 DEk közt. 973-at. Ami a Jax defense összes snap 93%-a (68at hagyott ki). A pozíciójában elért 57 total pressure (ebben benne van a sack+QB hit+hurry) a posztján a hetedik eredmény. (Ez nem %os arány, snaptől független).

Más forrás szerint az az 57 az 58.
8 sacks…11 hits…39 hurries
Igazából ez elég jó. A top rusherek 60 körül zárnak.
Hali tavalyelőtt (kevesebb snapből) ért el 89 total pressure-t, ami téma is volt, mert az már beteg dolog. De igazából 70 fölé nem megy szinte senki.
Vagy az elmúlt három évben Freeney 190, Mathis 172 total pressuret hozott össze.

Mindenki maga döntse el, hogy baj vagy nem, ha valaki eszement sok snapből éri el a megfelelő számokat. Azt is jelenti, hogy elég komoly terhelést is kibír Mincey, ami nem feltétlen hátrány. Nekem inkább az a gondom vele, hogy egy kiugró szezonja volt, és az sem volt igazán kiugró. Jó pass rusher, de hogy minden posztot tekintve TOP 10es FA lenne, az valóban túlzásnak tűnik egyelőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King 50 legjobb FA listáján Mincey a 8.(!), Lowery a 32.
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/03/08/top.50.free.agents/index.html?sct=nfl_t11_a0
Sanszos, hogy mind a két ember még elérhető lesz piacnyitáskor a többi csapat számára.

iktriad
Hát felröhögtem amikor elolvastam.
Mincey Tulloch,Rogers,Lofton,Colston stb előtt.
Ja persze.
Szólni kéne Kingnek,ha Mincey eligazol a Jagsből akkor nem fog kétszer a Colts ellen játszani.Bazzani
Tavaly rendszeresen odaért az ellen QBajira (nem csak a Colts ellen), csak ez nem mindig jelent meg a statisztikai lapon. Tényleg jó szezonja volt, igaz, ahogy King is írta (his position is little bit too high) a posztja miatt van ennyire előre rangsorolva.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Peter King 50 legjobb FA listáján Mincey a 8.(!), Lowery a 32.
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/03/08/top.50.free.agents/index.html?sct=nfl_t11_a0
Sanszos, hogy mind a két ember még elérhető lesz piacnyitáskor a többi csapat számára.

iktriad
Hát felröhögtem amikor elolvastam.
Mincey Tulloch,Rogers,Lofton,Colston stb előtt.
Ja persze.
Szólni kéne Kingnek,ha Mincey eligazol a Jagsből akkor nem fog kétszer a Colts ellen játszani.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU cikke a Jags FA terveiről:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-03-10/story/jaguars-shahid-khan-free-agency-not-just-about-money

Pár érdekesség:
“It’s not only about money,” Jaguars owner Shahid Khan said on Friday. “It’s about availability and value. ... We have resources that we can deploy on fielding a competitive team.
“... Gene Smith, and his staff, we reviewed it yesterday. We want to look at the complete picture. Not only use the resources but using them wisely.”
Khan has said before he will spend to the cap, but stressed the importance of being smart with the Jaguars’ financial resources.

Tehát nem fogjuk sajnálnia pénzt attól az embertől, akit megcélzunk FAben. Valami azt súgja, hogy tényleg komolyan rámegyünk Mario Williams megszerzésére. Tehát nem leszünk nagyon aktívak FAben, de szeretnénk kifogni egy jó nagy halat a piacról.

Starting defensive end Jeremy Mincey and starting safety Dwight Lowery appear headed toward testing the market.
Loweryt sajnálom, és nem tudom, hogy tudjuk majd pótolni...

Valószínűleg CJ Mosley is meg lesz hosszabbítva, még kedd előtt
The Jaguars have also been negotiating with rotational defensive lineman C.J. Mosley, and a deal is still possible before Tuesday afternoon.

Ezt jó tudni:
Russell Allen and the Jaguars have been attempting to reach a multi-year deal. He is the Jaguars’ top backup linebacker, and has started 15 games, stepping in for injury, in his three seasons with the Jaguars.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
de baromi sokba fáj az a pár nyomi győzelem a szezonban, most a Rams helyén állni, és behúzni azt a rakás picket... Rams 2 szezon múlva stabil PO csapattá állhat össze...Húsrágó
Hacsak nem ddraftolnak úgy az első körben, mint a 2000es évben. Mi vagyunk az intő példa, hogy igenis nagyon sokszor lehet akár zsinórban is hibázni az első körben (2000: R Jay Soward, 2003 Byron "porcelán" Leftwich, 2004: Reggie Williams 2005 Matt Jones, 2008 Derrick Harvey - Nelson egészen magára talált Cincyben, szóval őt nem piszkálom, szöszi meg még csak 1 -nagyon rossz- éven van túl, túl korai még ide rakni)...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
de baromi sokba fáj az a pár nyomi győzelem a szezonban, most a Rams helyén állni, és behúzni azt a rakás picket... Rams 2 szezon múlva stabil PO csapattá állhat össze...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ha volt FA akit nem bántam volna, hogy megy az Guy Whimper. Kivel hosszabbított ma a Jags? Persze hogy vele.
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/9/2857219/jags-resign-whimper
2 éves szerződést kapott, max 5 millió értékben(bár gondolom nála is mindenféle bónuszokkal tudja ezt elérni).
Ezzel véleményem szerint az 1. körös OT draft ki van zárva. Britton várhatóan visszatér RTben idén, és Whimper lesz az 1. számú helyettese. Ha már itt tartunk, miért fizetünk 2 évre akár 5 millió $t egy (nem túl jó) backupnak?iktriad
Az eszedbe se jut, hogy WR-nek igazolta vissza (egész akciósan)? 😂 😂 😂
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy ember szerződése lett meghosszabítva - Will Robinson, akiről még mindig nem tudom, hogy mit keres egyáltalán a mi rosterünkön(december 29én igazoltuk tavaly, egyébként támadófalember).
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-03-09/story/jaguars-re-sign-pair-offensive-linemen
2 éves szerződéshosszasítást kapott ő is. Úgy látszik minden év elején csinálunk egy-két ilyen WTF jellegű hosszabítást. Tavaly David Jones lett meghosszabbítva kb ugyanekkor, annak is "sok" értelme volt.

Peter King 50 legjobb FA listáján Mincey a 8.(!), Lowery a 32.
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/03/08/top.50.free.agents/index.html?sct=nfl_t11_a0
Sanszos, hogy mind a két ember még elérhető lesz piacnyitáskor a többi csapat számára.

És Mathis szerződése teljesen lebontva:
Details on Rashean Mathis, one-year, $5 million deal: $1 million bonus, $950,000 salary, $21,750 roster bonus, $31.25 for each game active and he got a $50,000 workout bonus and $2.5 million in incentives based on playing time.
Ilyen szerződésekből lehet sok cap spacet spórolni. Csak nem mindenki akar ilyet aláírni....
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha volt FA akit nem bántam volna, hogy megy az Guy Whimper. Kivel hosszabbított ma a Jags? Persze hogy vele.
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/9/2857219/jags-resign-whimper
2 éves szerződést kapott, max 5 millió értékben(bár gondolom nála is mindenféle bónuszokkal tudja ezt elérni).
Ezzel véleményem szerint az 1. körös OT draft ki van zárva. Britton várhatóan visszatér RTben idén, és Whimper lesz az 1. számú helyettese. Ha már itt tartunk, miért fizetünk 2 évre akár 5 millió $t egy (nem túl jó) backupnak?