Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Mégsem a héten dől el Julius Thomas további sorsa.
 twitter.com/ryanohalloran/status/829392724071763969
iktriad
De van kire lecserélni? Mert 4 TD-t csak sikerült elkapjon, ami idén a második legtöbb. Futásblokkolásban ergya szegény, de a yardok - TD-k inkább a támadójáték selejtessége miatt nem jöttek. Én tuti megtartanám. Túl drága, de ezt már a szerződéskötés pillanatában tudta mindenki.

Player ARob / Marqise Lee / Hurns / Julius Thomas
Receptions 73 / 63 / 35 / 30
Drops 3 / 3 / 6 / 2
Targets 151 / 105 / 76 / 51
Targets % 48.3% 60.0% 46.1% 58.8%
Drop % 2.0% 2.9% 7.9% 3.9%
Yard 883 / 851 / 477 / 281
TD 6 / 3 / 3 / 4
Yard per Target 5,8 / 8,1 / 6,3 / 5,5
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Nice speech...😉 kíváncsi vagyok mi lesz ebből a nagy Jags fanságból ( de az időzítés nem tűnik rossznak 😊 )
fel is iratkoztam a topicra!

yooker
Ez azért egy ritka perverz fajtája a mazochizmusnak 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 770
A Giants pont 2 Tackle-ra és egy TC-re volt az eredményességtől /szerintem/ 3-4 éve nem volt olyan keret ami ért volna valamit, a sérülés hullámról pedig ne is beszéljünk, talán a Ravens tudja mit jelent ez évekig.(elnézést a többi sérültekben tobzódó csapattól)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
Lehet nem látszik rajtam, de én mindig is nagy Coughlin fan voltam, imádtam az öreget.
Aztán mikor kétszer elpicsáztak minket, annak nem örültem, de csak igazolva láttam edzői nagyságát.
Most itt, nálunk is bizonyíthat egy némileg másik szerepkörben, és hátha nem rozsdásodott be, és hátha nem csak unaloműzőnek jött. 😉

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 770
A Giants TC alatti keretéből (last 2 years) ki van még az NFL-ben (3-an a rotációban mínusz a Jags Cb meg a Sea DE eszes fiú) aki más csapatban bizonyított, vagy csak szóba került?
A Tények makacs dolgok, nehezen változtathatóak, max ha az M1-et nézed a cseh 2 helyett.
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Összefoglalom a szezon elött a pozitívumokat Jax-szempontból:
.....
Sobri Jóska
Nice speech...😉 kíváncsi vagyok mi lesz ebből a nagy Jags fanságból ( de az időzítés nem tűnik rossznak 😊 )
fel is iratkoztam a topicra!

+ TC-nek is szorítok azért természetesen

Szerkesztette: yooker
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mégsem a héten dől el Julius Thomas további sorsa.
 twitter.com/ryanohalloran/status/829392724071763969
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Georgia freshman TE-je, Isaac Nauta nagyon bízik bennünk.
 twitter.com/inauta18/status/828677595151601664
iktriad
Így, hogy Coughlin visszatért hozzátok simán esélyesek vagytok, azonnal szét fogtok alázni mindenkit és ez egyedül az ő munkájának az eredménye lesz 😀
Asbee
Ne locsolj olajat a tűzre, ha lehet. 😊
iktriad
Miért? Egy kétszeres SB győztes HC-ról beszélünk aki az elmúlt években is saját magát túlteljesítő csapatot vezetett, hiszen olyan játékosokkal voltunk harcban a rájátszásért akik máshol kerettagok sem lettek volna.

Na jó, ígérem ez volt az utolsó 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
IK!
Mi van alkesszal? 😕
TGA
Áprilisban lejár az egy év felfüggesztettje, amit a legutóbbi DUI miatt kiróttak rá.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Georgia freshman TE-je, Isaac Nauta nagyon bízik bennünk.
 twitter.com/inauta18/status/828677595151601664
iktriad
Így, hogy Coughlin visszatért hozzátok simán esélyesek vagytok, azonnal szét fogtok alázni mindenkit és ez egyedül az ő munkájának az eredménye lesz 😀
Asbee
Ne locsolj olajat a tűzre, ha lehet. 😊
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Georgia freshman TE-je, Isaac Nauta nagyon bízik bennünk.
 twitter.com/inauta18/status/828677595151601664
iktriad
Így, hogy Coughlin visszatért hozzátok simán esélyesek vagytok, azonnal szét fogtok alázni mindenkit és ez egyedül az ő munkájának az eredménye lesz 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
IK!
Mi van alkesszal? 😕
TGA
Már nem a Jags játékosa, nincs rajta a hivatalos rosteren sem, semmilyen formában. Elengedtük a kezét, ahogy ő is az NFL-ét. Kár érte.
 www.youtube.com/watch?v=fFb_NPQApDo
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
IK!
Mi van alkesszal? 😕
TGA
Alekoszt leigazoltátok?
ThundersNFL

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
IK!
Mi van alkesszal? 😕
TGA
Alekoszt leigazoltátok?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
IK!
Mi van alkesszal? 😕

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet már ezen a héten eldől, hogy Julius Thomas idén is a Jaguars játékosa marad-e.
 www.bigcatcountry.com/2017/2/7/14532514/julius-thomas-jaguars-contract-cut-nfl-free-agency-2017
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Georgia freshman TE-je, Isaac Nauta nagyon bízik bennünk.
 twitter.com/inauta18/status/828677595151601664
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindkettőnek jó szezonja volt, különösen Poznak, de azért nem ennyire. Előre sajnálom azt a csapatot | Chargers | aki masszívan túl fogja fizetni Cyprient tavasszal és valószinüleg egy olyan játékost kap a pénzéért, mint amilyeneket mi szoktunk képességeikhez képest túlfizetni..
iktriad
És Reggie Nelson? FS és nem SS, de kijutott a Jaguars secondaryből és megtáltosodott, ProBowlok, rájátszás több csapattal is, legtöbb INT egy szezonban stb... Ne becsüld alá a Jaguars képességromboló hatását! 😊
Még Gabbert is kezdő lett egy másik csapatnál! 😉
Húsrágó
Ott a pont. Szöszi mondjuk szükségből lett az, igaz valamennyire élt a lehetőséggel.
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Mindkettőnek jó szezonja volt, különösen Poznak, de azért nem ennyire. Előre sajnálom azt a csapatot | Chargers | aki masszívan túl fogja fizetni Cyprient tavasszal és valószinüleg egy olyan játékost kap a pénzéért, mint amilyeneket mi szoktunk képességeikhez képest túlfizetni..
iktriad
És Reggie Nelson? FS és nem SS, de kijutott a Jaguars secondaryből és megtáltosodott, ProBowlok, rájátszás több csapattal is, legtöbb INT egy szezonban stb... Ne becsüld alá a Jaguars képességromboló hatását! 😊
Még Gabbert is kezdő lett egy másik csapatnál! 😉
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pozitív gondolkodás: Nem vagyunk benne a legrosszabb 5-ben!!!
 twitter.com/ryanohalloran/status/828659071507107841

2 WTF? statisztika a PFF-től.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/828691541778632705
 twitter.com/mike_e_kaye/status/828696155093602305
Mindkettőnek jó szezonja volt, különösen Poznak, de azért nem ennyire. Előre sajnálom azt a csapatot | Chargers | aki masszívan túl fogja fizetni Cyprient tavasszal és valószinüleg egy olyan játékost kap a pénzéért, mint amilyeneket mi szoktunk képességeikhez képest túlfizetni..

Na ez a kimutatás már reálisan hangzik.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/828696789557579776
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
Az elmúlt 45 évben páran már elküldték, mégse vette a szívére.

Gondolkodj te is pozitívan, hidd el, segít. (De hogy nem árt, az bizonyos 😉)
Sobri Jóska
LOL, Donaldnál kevesebb embert ismerek, aki ennyire rosszul visel bármilyen kritikát.

És próbáltam pozitív lenni az itt eltöltött első éveimben. Nagy Gene Smith FAN voltam ha emlékszik még valaki... Ugyanolyan rosszul ment a szekér, mint amikor olyan cinikussá váltam mint most.
iktriad
Rosszul ismered.
Ne higyj el mindent, amit látsz.

Na de akkor nem voltam itt.
Be positive!

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
Összefoglalom a szezon elött a pozitívumokat Jax-szempontból:
- A liga legjobb csapata a Pats, aki őket üti, az esélyes a SB-győzelemre. Itt van nálunk az igazi Pats-ölő Coughlin.
- A csoportunk gyenge, 9-7, 10-6 simán elég lehet a PO-hoz, ott meg már bármi lehet. Bár ennyi győzelem általában 2 szezon alatt együttesen van meg, de ez nem törvényszerű.
- A keret jó. Most nem vesznék el a részletekben, nem igazán hiszek abban, hogy 1 játékos szignifikánsan számítana (kivéve QB), a csapategység is jó, az edzői gárda erősebb, mint az utóbbi pár évben bármikor.
- A drafton sok hasonlóan erős játékos van azokon a posztokon, ahova a Jax-nek még kell deep, így nagyon mellé se lehet fogni.
- A schedule is jó, legalábbis sokkal jobb nem lehetne az NFL-ben.
- A cap emelkedik, ráadásul helyünk is van alatta, így az FA-n is lehet még javítgatni, beilleszteni 1-2 utolsó láncszemet.
- Már a költözés se kérdés, nem lesz relokáció, minden meccs teltházas, ideje megkezdeni a szurkolók kiszolgálását.
- Bortlesben személy szerint nem hiszek, de nem is nekem kell, így ha a HC bízik benne, akkor Bortles is tudja, hogy utolsó éve, hogy vigye valamire. Hátha rámcáfol.
Summázva: minden adott egy kiemelkedő évhez.

iktriad kérlek, hogy ez a pozitív szellem járjon át téged is, próbáld ezek alapján szemlélni a csapatot, és ha láttad a SB-t, akkor tudod, hogy sosem szabad feladni, nem szabad önsorsrontó próféciákba fulladni.
Azé a siker, aki tesz érte, hisz benne és győztesként gondolkodik.
Go Jax!

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az elmúlt 45 évben páran már elküldték, mégse vette a szívére.

Gondolkodj te is pozitívan, hidd el, segít. (De hogy nem árt, az bizonyos 😉)
Sobri Jóska
LOL, Donaldnál kevesebb embert ismerek, aki ennyire rosszul visel bármilyen kritikát.

És próbáltam pozitív lenni az itt eltöltött első éveimben. Nagy Gene Smith FAN voltam ha emlékszik még valaki... Ugyanolyan rosszul ment a szekér, mint amikor olyan cinikussá váltam mint most.


Lehet jókor váltottál, mert Tom Coughlin-nal biztos hogy lesz változás, és valószínűbb hogy felfelé indulnak. (mondjuk innen nem olyan nehéz az előrelepés)
ozibozi
Csak működjön ez a front office struktúra, amit kreáltunk. Sajnos sokan kételkednek benne, hogy ez így lesz. Én MÉG nem tartozom közéjük. (Tessék Sobri, pozitív gondolkodás! 😊 )

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 770
Lehet jókor váltottál, mert Tom Coughlin-nal biztos hogy lesz változás, és valószínűbb hogy felfelé indulnak. (mondjuk innen nem olyan nehéz az előrelepés)
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
Viszont ezt a mentalitást, ezt a negatív önszuggesztiót tessék elfelejteni.
Ha akarod megveszem, és elküldöm neked postán, de nem ártana ha elolvasnád te is:

 www.triviumkiado.hu/images/könyvbor%C3%ADtók/trump-gondolkodj-gyozteskent.jpg

Ha neki bejött, és alapvetően demokrata létére legyőzött 12 republikánus elnökjelölt jelöltet, és egy demokrata elnökjelöltet, akinek kb 90-10 médiatúlsúlya volt, akkor lehet tud valamit. 😉
Sobri Jóska
Ítt csak ezzel a mentalitással lehet kibírni. Szokj hozzá.

A lieblingedet meg pont a hétvégén küldte el az amúgy Republikánus tulajunk illedelmesen a jó fenébe.
 www.nytimes.com/2017/02/04/sports/football/donald-trump-ban-shahid-khan-jaguars.html?smid=tw-nytimes&smtyp=cur&_r=1
iktriad
Ne féltsd te őt.
Az elmúlt 45 évben páran már elküldték, mégse vette a szívére.
Majd ha a sors úgy hozza újra megkedvelik egymást.
Ilyen a "nagyok" világa. Megy a durci ide-oda, aztán valahogy a végén mégis kéz a kézben eszegetik a kaviárt, és isszák hozzá az üvegenként 4000 dolláros vörösbort.
Gondolkodj te is pozitívan, hidd el, segít. (De hogy nem árt, az bizonyos 😉)