Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont ezt a mentalitást, ezt a negatív önszuggesztiót tessék elfelejteni.
Ha akarod megveszem, és elküldöm neked postán, de nem ártana ha elolvasnád te is:

 www.triviumkiado.hu/images/könyvbor%C3%ADtók/trump-gondolkodj-gyozteskent.jpg

Ha neki bejött, és alapvetően demokrata létére legyőzött 12 republikánus elnökjelölt jelöltet, és egy demokrata elnökjelöltet, akinek kb 90-10 médiatúlsúlya volt, akkor lehet tud valamit. 😉
Sobri Jóska
Ítt csak ezzel a mentalitással lehet kibírni. Szokj hozzá.

A lieblingedet meg pont a hétvégén küldte el az amúgy Republikánus tulajunk illedelmesen a jó fenébe.
 www.nytimes.com/2017/02/04/sports/football/donald-trump-ban-shahid-khan-jaguars.html?smid=tw-nytimes&smtyp=cur&_r=1
Na ő az igazi self made man, nem Donald kacsa.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
r.i.p. jax topic...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
Shao Khan szerint Jacksonville és a Jags hamarosan fog pályázni arra, hogy rendezzenek nálunk NFL Draftot.

Hát akkor ahogy ígértem:

Én minden fórumtársat szolidaritásra szólítok fel.
Én már 6 SB-ban láttam a csapatomat, ebből 4-en nyerni. Ha meglesz az 5., akkor az a felajánlásom, hogy beállok Jax fannak, hátha a következő 15 évben ide is bevonzok pár SB-t. Hátha...
Sobri Jóska
GO JAX!

Csak ne a Patssel vívjuk a főcsoportdöntőt, az olyan nehéz lenne.
Sobri Jóska
Üdvözlet a reménytelenség, a frusztráltság és a mazochizmus földjén! Majd szerez be magad számára egy önsanyargató korbácsot.
iktriad
Viszont ezt a mentalitást, ezt a negatív önszuggesztiót tessék elfelejteni.
Ha akarod megveszem, és elküldöm neked postán, de nem ártana ha elolvasnád te is:

 www.triviumkiado.hu/images/könyvbor%C3%ADtók/trump-gondolkodj-gyozteskent.jpg

Ha neki bejött, és alapvetően demokrata létére legyőzött 12 republikánus elnökjelölt jelöltet, és egy demokrata elnökjelöltet, akinek kb 90-10 médiatúlsúlya volt, akkor lehet tud valamit. 😉

több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Meg Maka majd egészen biztosan agitálja a nézőket, a csapat íránt a Trash Talkban, HA a Jags megérdemli. 😊
iktriad
Mindent megtettem, még Jags jelenet is volt. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao Khan szerint Jacksonville és a Jags hamarosan fog pályázni arra, hogy rendezzenek nálunk NFL Draftot.

Hát akkor ahogy ígértem:

Én minden fórumtársat szolidaritásra szólítok fel.
Én már 6 SB-ban láttam a csapatomat, ebből 4-en nyerni. Ha meglesz az 5., akkor az a felajánlásom, hogy beállok Jax fannak, hátha a következő 15 évben ide is bevonzok pár SB-t. Hátha...
Sobri Jóska
GO JAX!

Csak ne a Patssel vívjuk a főcsoportdöntőt, az olyan nehéz lenne.
Sobri Jóska
Üdvözlet a reménytelenség, a frusztráltság és a mazochizmus földjén! Majd szerez be magad számára egy önsanyargató korbácsot.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
Hát akkor ahogy ígértem:

Én minden fórumtársat szolidaritásra szólítok fel.
Én már 6 SB-ban láttam a csapatomat, ebből 4-en nyerni. Ha meglesz az 5., akkor az a felajánlásom, hogy beállok Jax fannak, hátha a következő 15 évben ide is bevonzok pár SB-t. Hátha...
Sobri Jóska
GO JAX!

Csak ne a Patssel vívjuk a főcsoportdöntőt, az olyan nehéz lenne.

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért ne panaszkodj, voltál már vendég más nívós "műsorban" 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony nem került be Cantonba. Reménykedjünk, hogy Prisoconak igaza lesz:
 twitter.com/PriscoCBS/status/828049106119569410
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma(ezekben a percekben kb.) dől el, hogy Tony Boselli révén bejut-e az 1. Jaguars játékos a Hall of Fame-be. Ha netán sikerülne, az lenne a legnagyobb siker azóta, hogy MJD lett a legtöbb yardot futó játékos az NFL-ben 2011-ben...

Shao Khan 9:30-as (itthon 15:30-as) kezdés akar a Ravens meccsre a 3. hétre, és az is eldőlni látszik, hogy NEM vesszük igénybe a Bye Weeket és játszunk a 4. héten is.

Nézem a trash talkot és most esik le, hogy még egy bowl.hu-s veterán user is a sport tévénél celebkedik 😊
peach
Gyorsan bekapcsoltam azért a TV-t, hogy nem-e iktriad volt az. 😀
Beki
Áhh, őt nem bírnák megfizetni... 😀
peach
Én nem tudnék eleget fizetni nekik, hogy adásba kerüljek. Valószínűleg esztétikailag és szakmailag nem ütném meg a mércét. 😊
Meg Maka majd egészen biztosan agitálja a nézőket, a csapat íránt a Trash Talkban, HA a Jags megérdemli. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nézem a trash talkot és most esik le, hogy még egy bowl.hu-s veterán user is a sport tévénél celebkedik 😊
peach
Gyorsan bekapcsoltam azért a TV-t, hogy nem-e iktriad volt az. 😀
Beki
Áhh, őt nem bírnák megfizetni... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Nézem a trash talkot és most esik le, hogy még egy bowl.hu-s veterán user is a sport tévénél celebkedik 😊
peach
Gyorsan bekapcsoltam azért a TV-t, hogy nem-e iktriad volt az. 😀
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nézem a trash talkot és most esik le, hogy még egy bowl.hu-s veterán user is a sport tévénél celebkedik 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amukamara tegnap azt mondta a Jaguarson múlik, hogy visszahozzuk-e. Úgy érzem megfelelő ajánlat esetén szívesen maradna hosszabb távra.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Amukamara_We_are_still_on_the_rise/7b36388a-c477-4f07-bca5-00d311eea7ad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alex Mack szívesen jött volna 2014-ben, de tavaly nem kerestük, mikor megint el lehetett volna hozni.
 jacksonville.com/sports/2017-02-01/falcons-center-alex-mack-i-was-ready-be-jaguar
Mint Halloren is írja, Linder bevált ugyan, mint C, de Mackkel maradhatott volna a helyén, RG-ben, és Cann mehetett volna az eredeti collegebeli posztjára, LG-be, és nem esett volna ott annyira a játéka, mint idén. Szóval Joeckel miatt(akit a kezdetektől LG-be szánt Caldwell) buktuk azt, hogy tavaly sokkal jobb legyen az O-line.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szép névsor, de ha lesz valami(bármi is), az azon fog múlni, | is | aki nincs rajta ezen a listán...És megindultok... szvsz
ozibozi
Legyen igazad.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 770
szép névsor, de ha lesz valami(bármi is), az azon fog múlni, | is | aki nincs rajta ezen a listán...És megindultok... szvsz 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a végelege edzői stáb idénre - 18 ember van benne, ebből 12 új. Tavaly 22-en voltak.

Head coach - Doug Marrone

OFFENSE

Offensive coordinator – Nathaniel Hackett

Offensive line – Pat Flaherty

Quarterbacks – Scott Milanovich

Running backs – Tyrone Wheatley

Tight ends – Ron Middleton

Wide receivers – Keenan McCardell

Assistant offensive line – Tony Sparano Jr.

Offense-research – Eric Price

Offensive assistant – John Donovan

DEFENSE

Defensive coordinator – Todd Wash

Defensive line – Marion Hobby

Linebackers – Mark Collins

Defensive backs – Perry Fewell

Assistant defensive line – Jason Rebrovich

Assistant defensive backs – Joe Danna

Defensive Assistant – Mike Rutenberg

SPECIAL TEAMS

Special teams coordinator – Joe DeCamillis

Assistant special teams — Mike Mallory

SUPPORT STAFF

Assistant to the head coach – Tyler Wolf

Assistant to the Head Coach and Administrator of Coaching – ElizaBeth Mayers
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 érdekes írás Hallorentől.

Az egyik azon agyal, hogy a 4 még Superbowlba nem jutott csapat(Texans, Lions, mi, Browns) mikor kerülhet az ígéret földjére legkorábban
 jacksonville.com/sports/2017-01-30/remaining-four-teams-haven-t-reached-super-bowl-includes-jaguars

A másik Dan Quinn és Gus Brsdley kiindulási viszonyait vizsgálja, mikor átvették a csapataikat.
 jacksonville.com/sports/2017-01-30/falcon-s-dan-quinn-inherited-much-better-situation-gus-bradley-and-it-s-showed
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kanadából jött az új QB coach, Scott Milanovich személyében. A pasas a Toronto Argonauts vezetőedzője volt, 5 év alatt 43-47 volt a mérlege, de első évében a csapata elnyerte a bajnoknak járó Grey Cup-ot.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem követtem több évre visszamenőleg a csapat sorsát csak felületesen, de ami sajtót most olvasgatok az komolyabban veszi a változások után a jaguárokat mint korábban. ÁMEN (Gondolom nem először)
ozibozi
Ez a rendszeridegen állapot nem maradhat ennyiben, ezért jött ez a pletyka Mobileból.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/824663501042044928
Ez azt jelentené, hogy maradhat a Gus féle védelmi séma, amitől a védőink nagy része prüszkölt az utolsó hetekben. Remélem nem igaz, és tényleg visszaállunk tradicionális 4-3-ra, mert ha marad ez a séma, akkor pl Myles Jacknek pl. továbbra is kiegészítő szerep jutna, arról nem is beszélve, hogy Ramsey meg Gipson okádott a rájuk bízott feladatokról.
Cypriennek viszont ez jó lenne, mert még így többet kérhet majd a Chargerstől, mondván hogy nálunk is továbbra is illene a rendszerbe...
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 770
Nem követtem több évre visszamenőleg a csapat sorsát csak felületesen, de ami sajtót most olvasgatok az komolyabban veszi a változások után a jaguárokat mint korábban. ÁMEN (Gondolom nem először)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mark Collins lett az új LB coach. Korábban a Jetsnél edzette az OLB-ket. Majd Idzik körbevezeti. Jason Rebrovich meg védőfaledző asszitens lett nálunk.

És volt egy újabb játékosinterjúnk volt a Seniorbowlon.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/824394441628778498

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Na ez most a szó legszebb értelmében LMAO:
#BLAKEBINGO
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/o53s4zigovf7rxvetmxp
Blake Bingo! Bortles offseason image rebuild begins
The Blake Bortles Redemption Tour is getting an early start. Jaguars general manager Dave Caldwell professed his faith in his young quarterback, who struggled in a season that saw his coach fired.


"We'll inevitably be subjected to all the reasons why this can and will happen, a greatest hits collection that includes: Player X Showed Flashes In Season's Final Weeks; Player X Has Semi-Recent Track Record Of Success; Player X Is Still, You Know, Pretty Young; Player X Will Benefit From Coaching Change -- and our personal favorite -- Player X Spent Offseason Undergoing Complete Mechanics Rebuild With Quarterback Guru Y"

Made... Laid... Paid
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magyarázom a bizonyítványom - Dave Caldwell kiadás (az első 30 mp-et rosszul töltötte fel az oldal - legalábbis egyelőre, de hogy így adóznak a rossz kezdéseinknek... )
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE-Dave-Caldwell-interview/e19fd9b1-80d8-44d2-9ce2-108d5cc7cd94
Annyira "aranyos", mikor azt mondja, hogy Marrone a megfelelő ember a posztra, mert ismeri a rendszert (akkor mi a túrónak nem lett előbb kinevezve tavaly, mikek kellett egy fejvadászcéget szerződtetni, hogy megtalálja azt az embert, aki már az épületben volt, és főleg miért tűnt úgy, hogy ha rajta múlott volna, most Smithey lenne a HC...)
Szerinte Tommal is remekül együtt fognak dolgozni., ezel kapcsolatban csak annyit fűznék hozzá. hogy remélem tisztában van a kifutófiú szereppel, ami rá vár.
És természetesen szerinte nincs semmiféle kétely QB ügyben nálunk azzal kapcsolatban, hogy mennyire biztos Bortles helye. Mondjuk erről remélem Coughlin is nyilatkozik majd, ha később nem is, hát mondjuk a Combine idején.

Igazoltunk egy asszisztenst is:
 twitter.com/alexmarvez/status/824416638443388932
Peyton Thompson számára ismerős lesz.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/824433939318272000
Még mindig nincs LB és QB coach, illetve TE coach sem, igaz Ron Middleton, aki tavaly ezt a tisztséget betöltötte az edzői stáb tagja jelenleg, de a hivatalos oldalon nincs feltüntetve a posztja.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De jó, hogy van egy Brandon Allenünk... És egy Sheldon Dayünk. Jó urtóbbiból szerintem remek 3 tech DT lehet.
 twitter.com/1010XLAG/status/824071976025227264
However, that doesn’t really excuse the Jags or any other team for not taking him, especially considering Jacksonville coached the Senior Bowl where Prescott was a participant. Not only was he a participant, he was on the South team that the Jaguars coached, and was also chosen as the MVP for the game.
 www.bigcatcountry.com/2017/1/25/14379262/jacksonville-jaguars-high-interest-dak-prescott

Apropó QB-k és döntéshozók, nem fogjátok elhinni, ki szerint juthatunk el Bortlesszel a Superbowlba, mint kezdő QB.
Igen, Dave Caldwell szerint.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/824328951459880961

No és mi van Tommal Dave, mert az ő víziója számít a tietek felett jelenleg?
 twitter.com/mike_e_kaye/status/824328263531171842