Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Odrick nem csoda hogy mosolyog. Ez most negativ lesz de elegge ismerem ot.
Brutalis az a penz amit kapott. Legalabb a duplaja annak amit er, aztan meglatjuk.
Eleg sok most szerzodtetett emberetek backup volt csak excsapataban. Ebben azert vannak veszelyek.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Rapoport Marcedesről:
Despite signing big-ticket TE Julius Thomas, #Jaguars don’t plan on cutting veteran Marcedes Lewis. Teams have inquired about a trade, tho
mondjuk érdekel, hogy milyen üzletről lenne szó

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Draft:

Az Alabama Top 10es pick várományos WRe, Amari Cooper jön hamarosan vizitelni hozzánk.
Mondjuk, ha netán Hardy ide igazolna, akkor az ő vagy Kevin White esélyei megnőnék, hogy esetleg mi draftoljuk őket...

Egyébként meghallgatva eddig Juklius, Odrick és Parnell sajtótájékoztatóit, mind a 3 meglepően megnyerő személyiségű figurának tűnik első benyomásra. Remélem a pályán is nyerők leszenk.

Most jön Davon House sajtótájékoztatója. .
 www.jaguars.com/freeagency/2015/
Úgy tűnik, hogy Thomas és Bortles jól össze fognak illeni:
 jacksonville.com/opinion/blog/400642/hays-carlyon/2015-03-11/jaguars-te-julius-thomas-work-out-blake-bortles
a lényeg: Thomas küldött egy sms-t BB-nek, hogy csá, jó lesz együtt dolgozni, erre válaszként meghívta BB, hogy menjen az edzőtáborba.
Remélem, hogy ez lesz a morálja #80-nak, mert azzal volt már baj, ahogyan korábban is szóba került.phylos
Erre mondta, hogy jövő héten találkoznak személyesen is. 😀
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Úgy tűnik, hogy Thomas és Bortles jól össze fognak illeni:
 jacksonville.com/opinion/blog/400642/hays-carlyon/2015-03-11/jaguars-te-julius-thomas-work-out-blake-bortles
a lényeg: Thomas küldött egy sms-t BB-nek, hogy csá, jó lesz együtt dolgozni, erre válaszként meghívta BB, hogy menjen az edzőtáborba.
Remélem, hogy ez lesz a morálja #80-nak, mert azzal volt már baj, ahogyan korábban is szóba került.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár szösszenet Caldwell sajtótájékoztatójáról:
Marcedes nem megy sehova! Semmi hatással nincs Thomas érkezése az ő szerepére, neki is teljesítenie kell, mint a többieknek.
WR jöhet még FAről, egy slot elkapót keresünk. Cobb is ez lett volna.
House és McCray lehet a külső CB páros, Colvin a nickel, aki néha majd játszik külső CB poszton.
Odrick a 4 DL posztból 3on tud játszani nálunk.
Greg Hardy érkezése nincs kizárva, egyelőre még vizsgáljunk a lehetőségeket. Nem hangzott túl elutasitóan Caldwell válasza az esetleges érkezésével kapcsolatban.
Red Byrant sorsával kapcsolatban majd később döntenek.
Parnellre annyit mondott, hogy ha kell mindkét OT poszton bevethető...
Caldwell beszélt Murray ügynökével tegnap este, a Jags pénzügyesei és Murray emberei kapcsolatban vannak, de egyelőre ennyi fejlemény van az ő ügyében.
Alkesz ügyében nincs új fejlemény sajnos.
Caldwell azt mondta nem aggódik amiatt, hogy néhány szerződtetettnek nincs sok kezdő tapasztalata. Mint mondta " az edzői stáb már eleget látott a felvételeken".
Még van 25 millió cap spacünk (ebben benne vannak az idei draft pickek is), jövőre újra kb. 50 millió lesz - alapból...

Szóval jön még egy slot WR valamikor és talán Greg Hardy és Murray.
Marcedes egyelőre marad.
Red Bryantről hamarosan döntenek

Veterán FA slot WRek: Stevie Johnson, Eddie Royal, Michael Crabtree. Valamelyik az első kettőből lehet a befutó érzésem szerint. Royal azt hiszem tud visszahordani is, szóval az javíthatja az esélyeit. Crabtree nem hiszem, hogy idejönne, hacsak nem kap egy nagyon jó ajánlatot.
Asszem még Dwayne Bowe is bevethető slot WR poszton. Na talán még neki örülnék egy 1 éves "prove it" szerződéssel idehozva.

Julius Thomas jövő héten találkozik Bortlesszel. Csak pozitív visszajelzéseket hallott azoktól, akinél érdeklődött eddig róla. Tetszik neki, az a kultúra és folyamat, ami itt épül. Természetesen agyon dicsérte Gust, és az ő különleges, energikus hozzáállását. Beadlesszel viszont nem beszélt...

Odrick elmondta, hogy tud játszani egy pár poszton, az edzőkkel majd megbeszélik hogy mi neki a legjobb. Duffner (a régi LB edzőnk) dicsérete a helyet. A Colts, Jets és Chiefs érdeklődött még nagyon Odrick után. Pozt még jól ismeri a Penn Stateről, Paul akkor volt senior, mikor Jared freshman.
Azt is mondta, ha kell ő is beszáll a DeMarcot ide csalogató twitter kampányba! 😀😀
Odrick azzal zárta a sajtótájékoztatót, hogy nagyon mosolyog ma, és nem az aláírt szerződés összege miatt (gondolom persze azért is 😀 ), hanem amiatt, akikkel ma találkozott nálunk.
Marksszal ma már beszéltek, és nagyon pozitívak a benyomásai.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell azt mondta, hogy abból a pénzből igazoltuk a Skuta, House, Brown triót, amit egyébként McCourtynak adtunk volna. Ha DMC ideigazol, a másik 3at nem hoztuk volna.

5 fő célpontunk volt FAben: Julius Thomas, Parnell, Odrick, McCourty és Cobb (3/5 - nem rossz)

Ezért került ide Parnell:
Every time he watched tape of DeMarco Murray, he was impressed with how Jeremy Parnell was blowing people off the ball.
Azt hiszem Shao és a fukarság nem rakható egy mondatba, hacsak a fukarkodik előtt nincs ott a "nem" szó.
1 nap után a legtöbbet költők listája(Spotrac)
1. Jaguars: $166M
2. Jets: $95M
3. Eagles: $63M
4. Chiefs: $57.1M
5.NY Giants: $56.12M

Sajtótájékoztató most:
 www.jaguars.com/freeagency/2015/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első interjúk:
Odrick:  www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE-Jared-Odrick-Interview/986537fa-de05-433e-b3a0-90bd9d7e146d

Julius:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/EXCLUSIVE_Julius_Thomas_Interview/fb333900-85f4-4e7a-bb48-455717679c5f

Hivatalos bemutatás 19 órától.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jared Odrick 5 évre írt alá hozzánk, 42.5 millióért(ez évi 8,5 millió), ebből 22 a garantált. Majdnem annyit kapott, mint Julius....

Ha ők is megspékelik a szerződését annyi zsével mint mi akkor szerintem marad Dallasban. Miért menne máshová?m-bryo
A Dallasnál kevés a hely a sapka alatt, és DeMarco szerződésének bepasszírozása erősen problémás lehet a számukra, ha mondjuk évi 8-10 millióért akarna aláírni.
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha ők is megspékelik a szerződését annyi zsével mint mi akkor szerintem marad Dallasban. Miért menne máshová?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új fiúk:



LOOOOOOOOOL
#Jaguars and #Cowboys both unwilling to match DeMarco Murray’s asking price at this point. (Max Luckan)
Ez kezd nagyon komikus lenni.


Most már tudjuk, valószínűleg miért kap Skuta annyit, amennyit 😀
Remember the fumble that Jaguars TE Marcedes Lewis had against SF in 2013 that was returned for a TD? That was new Jaguars LB Dan Skuta.
😀😀
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Murraynek raadasul eleg kemeny futostilusa van. Hamar nagy kedvenc lehetne, plane ha nem lenne fumble es serules ami azert nala erdekes szempont.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Skuta és Sergio is aláírt.

Közben a Varjú (is9 úgy gondolja, hogy Marcedes maradjon idénre.
 www.bigcatcountry.com/2015/3/11/8190213/marcedes-lewis-cut-julius-thomas-jaguars
Mivel nem hiszem, hogy Murrayt leszámítva jön valaki, akihez hozzá kéne vágni egy 6+ milliós szerződést, cap space bőven lenne rá. És ez Olsonnak és Blakenek is több opciót jelentene.

Épp belegondoltam milyen durva Onk lenne, ha tényleg jönne Murray, és még mondjuk Alkeszt is reaktiválná Goodell, és így játszhatna idén nálunk . Huh.


Halloren összeírt egy listát, hogy még mit kell beszereznie a Jaguarsnak az offseasonban:
The Jaguars’ six free agent additions are all in the building here at EverBank Field.

In the opening hours of the signing period, the Jaguars addressed holes at tight end (Julius Thomas), right tackle (Jermey Parnell), outside linebacker (Nate Skuta), free safety (Sergio Brown) and went off the projected radar to find a new starting strong-side defensive end (Jared Odrick) and cornerback (Davon House).

It’s time to take stock of what the Jaguars still have to do:

1. Receiver

The Jaguars pursued Randall Cobb before he re-signed (four years, $40 million) with the Green Bay Packers. But so far, they haven’t been linked to any other receivers … and probably for good reason considering the money that Kansas City gave Jeremy Maclin ($11 million average) and San Francisco handed Torrey Smith ($8 million average). They don’t have an interest in San Francisco’s Michael Crabtree.

But it would behoove the Jaguars to add some kind of veteran receiver. It’s great that Marqise Lee, Allen Robinson and Allen Hurns all showed flashes as rookies, but what are the chances they all take another big leap as second-year players? Signing a veteran receiver who can equal parts serve as a leader and provide production is key.

2. Running back

As long as Dallas’ DeMarco Murray remains unsigned, the Jaguars should be considered in the mix. And they should blow up the market to get him. How often does an NFL rushing champion hit the market? How often does a team have the necessary cap space to sign said player?

If Murray signs, the Jaguars could still address running back later in the draft.

If Murray doesn’t sign, the Jaguars should explore the free agent market (C.J. Spiller, anybody?), even if that means they have an affinity for one of the draft’s top running backs.


3. Middle linebacker

Paul Posluszny is 30 years old and coming off pectoral surgery that limited him to seven games last year. In an ideal world, the tackle machine is a two-down linebacker, replaced on third down by the weak-side backer (Telvin Smith, who is a three-down guy) and possibly Skuta (if he shows he can cover, he can be a three-down LB).

But the Jaguars should – and likely – will draft a middle linebacker that they can begin grooming to take over the spot in 2016. And they need depth at all linebacker spots.

4. Return game

The Jaguars didn’t tender Jordan Todman, making the kick returner an unrestricted free agent. And punt returner Ace Sanders has been a disappointment in his two years.

Tandon Doss, who missed all of 2014 after a training camp ankle injury, will get a shot to return punts. Storm Johnson, who was a non-factor as a rookie, will get a shot to return kickoffs in training camp although I don’t think there is room for him on the 53-man roster.

5 Roster-wide depth

Besides the aforementioned linebacker spot, look for the Jaguars, via a bargain free agent or the draft, to add depth at safety (somebody who can play both free and strong), interior offensive line (the Jacques McClendon Error as a fill-in guard/center is likely over) and if new coordinator Greg Olson values a fullback, they need one of those, too.
Remélem a 2. pontot hamarosan ki is húzhatjuk a listáról...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjöttek az első új fecskék!

Julius

Davon House

Odrick
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Odrick, House, Parnell és Julius is hivatalosan aláírt hozzánk!

Szokjuk a látványt: 😀


Albert Breer és a Varjú szerint is Murray vagy marad Dallasban, vagy jön Jacksonvillebe.
ha a pénz fog dönteni, akkor jó sansz van a csapatváltásra. És ez lesz valószínűleg DeMarco utolsó nagy szerződése...
több mint 9 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Murray és Garett tegnap találkoztak, szóval a labda most újra a Cowboys térfelén pattog DeMarco ügyében.iktriad
Talán az ő jövője azon is múlik, hogy a Dallas el tudja-e tradelni AP-t.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha bármilyen versenyhelyzetet a lelkére vesz, akkor lepkegyűjtőnek menjen, karhossz ideális.Húsrágó
17 meccset játszott LT poszton az NFLben lényegében 1 szezont. Egy Jake Longot idehozni a nyakára drasztikus/elkeseredett(?) lépés lenne a részünkről jelen helyzetben. Neki (mint Bortlesnek és az egész rezsimnek) fontos év az idei. Ha tudnak szintet lépni, nincs baj. Ha nem.... akkor tudjuk mi fog következni. Már megint.

Állítólag mi is érdeklődünk Brandon Browner iránt, bár már kezd egy kicsit sok cornerünk lenni, szóval nem hiszem, hogy komoly lenne a dolog.

Murray és Garett tegnap találkoztak, szóval a labda most újra a Cowboys térfelén pattog DeMarco ügyében.

Ma lesz a USC Pro Daye, Brian Sexton ls a hivatalos oldal stábja is ott lesz, azt hiszem, lesz stream is.

Szerintem az ő szerződtetése nagyon visszaüthet.Képességei alapján az érte adott pénz teljesen jogos, de amit az Bronco csapattársai mondtak róla elég aggasztó. Állítólag nem is szereti a footballt világ életében kosarazott, minden sérülést hetekig húz, és nem titkon azért is hagyta ott Denvert, hogy felmarkoljon egy kis pénzt.Ha ebből csak a fele igaz akkor kaphattatok egy jó képességű kifogásgyárat.Ne legyen így, a sok Jax haverom (3) miatt nem feltétlen ti vagytok a legutáltabb riválsom 😛szampi#33
Én is olvastam, de ezt a kockázatot vállalni kell. Ő volt a legjobb TE a piacon, el kellett hozni. Remélhetőleg Gus remek motivációs képessége rá is hatni fog.
több mint 9 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Jó, hogy csak belinkelted, mert ha szokásos beatwriter üzemmódodban Te írtad volna be 😀

Eddig érdekesen alakulnak a dolgok, Murray-re kíváncsi leszek, ide tudják e csábítani és persze mennyiért.
A Tampa-üzemmód kicsit aggaszt egyelőre, ugyanakkor tényleg költeni kell.
Az eddigi legnagyobb névvel Julius Thomas-sal kapcsolatban, csak akkor merek majd örülni, ha bebizonyítja, hogy nem üdülni jött ide. Lehetősége biztosan lesz rá.N-Drew
Szerintem az ő szerződtetése nagyon visszaüthet.Képességei alapján az érte adott pénz teljesen jogos, de amit az Bronco csapattársai mondtak róla elég aggasztó. Állítólag nem is szereti a footballt világ életében kosarazott, minden sérülést hetekig húz, és nem titkon azért is hagyta ott Denvert, hogy felmarkoljon egy kis pénzt.Ha ebből csak a fele igaz akkor kaphattatok egy jó képességű kifogásgyárat.Ne legyen így, a sok Jax haverom (3) miatt nem feltétlen ti vagytok a legutáltabb riválsom 😛

több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Longra csak akkor látok esélyt, ha a piac lecsillapodása után még mindig FA. OT posztra max a 2.-3. hullámban igazolunk, ha igazolunk. Szerintem.
Inkább majd a drafton kéne hozni a középső körökben egy OTt. A phylos által felvetett Obughei a 3. körben pl tetszene.iktriad
Úgy tűnik félreérthetően fogalmaztam. Nem arra gondolnék, hogy most hirtelen iszonyat zsetonnal megkínáljuk, elvégre ő már leszálló ágban van és kockázatos. Arra gondoltam, hogy azzal arányos pénzért, amennyi abból következik, miszerint könnyen lehet, hogy már egyáltalán nem lesz jó. Ez a szerződése hosszára különösen vonatkozna. Erre gondoltam. A piac lecsengését írtam is, amúgy meg nem hiszem, hogy olyan nagyon összetörnék érte magukat a csapatok. Persze, ha egy gyűrűesélyes gárdához "egy marék szotyiért" aláírna cserének, nem lennék nagyon meglepődve.N-Drew
Mondjuk, ha most komolyan utána mennék, az egy jelzés lenne Joeckelnek, hogy a vezetés már nem feltétlenül bízik benne, amit szerintem még azért korai lenne. Idén olyan offseasonja lesz, amikor nem hátráltatja sérülés (tavaly lábtörésből lábadozott), lesz egy remek(?) faledzője, ami tavaly Yarno betegsége miatt nem volt.iktriad
Ha bármilyen versenyhelyzetet a lelkére vesz, akkor lepkegyűjtőnek menjen, karhossz ideális.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Longra csak akkor látok esélyt, ha a piac lecsillapodása után még mindig FA. OT posztra max a 2.-3. hullámban igazolunk, ha igazolunk. Szerintem.
Inkább majd a drafton kéne hozni a középső körökben egy OTt. A phylos által felvetett Obughei a 3. körben pl tetszene.iktriad
Úgy tűnik félreérthetően fogalmaztam. Nem arra gondolnék, hogy most hirtelen iszonyat zsetonnal megkínáljuk, elvégre ő már leszálló ágban van és kockázatos. Arra gondoltam, hogy azzal arányos pénzért, amennyi abból következik, miszerint könnyen lehet, hogy már egyáltalán nem lesz jó. Ez a szerződése hosszára különösen vonatkozna. Erre gondoltam. A piac lecsengését írtam is, amúgy meg nem hiszem, hogy olyan nagyon összetörnék érte magukat a csapatok. Persze, ha egy gyűrűesélyes gárdához "egy marék szotyiért" aláírna cserének, nem lennék nagyon meglepődve.N-Drew
Mondjuk, ha most komolyan utána mennék, az egy jelzés lenne Joeckelnek, hogy a vezetés már nem feltétlenül bízik benne, amit szerintem még azért korai lenne. Idén olyan offseasonja lesz, amikor nem hátráltatja sérülés (tavaly lábtörésből lábadozott), lesz egy remek(?) faledzője, ami tavaly Yarno betegsége miatt nem volt.
több mint 9 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Longra csak akkor látok esélyt, ha a piac lecsillapodása után még mindig FA. OT posztra max a 2.-3. hullámban igazolunk, ha igazolunk. Szerintem.
Inkább majd a drafton kéne hozni a középső körökben egy OTt. A phylos által felvetett Obughei a 3. körben pl tetszene.iktriad
Úgy tűnik félreérthetően fogalmaztam. Nem arra gondolnék, hogy most hirtelen iszonyat zsetonnal megkínáljuk, elvégre ő már leszálló ágban van és kockázatos. Arra gondoltam, hogy azzal arányos pénzért, amennyi abból következik, miszerint könnyen lehet, hogy már egyáltalán nem lesz jó. Ez a szerződése hosszára különösen vonatkozna. Erre gondoltam. A piac lecsengését írtam is, amúgy meg nem hiszem, hogy olyan nagyon összetörnék érte magukat a csapatok. Persze, ha egy gyűrűesélyes gárdához "egy marék szotyiért" aláírna cserének, nem lennék nagyon meglepődve.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van egy valag pénzünk. Jake Long egészségesen a posztja tán legjobbja volt. A Rams kezdőnek vitte egy valag pénzért. 2014 októberében megvolt a második ACL-je. Kirakták, ami részükről érthető, tehát most FA. Henne egyik legnagyobb spanja volt college-ben, ő - még - itt van, Florida meg adóparadicsom. Szerintetek nagyon ostoba ötlet lenne, hogy értelmes pénzért idehozzuk Joeckel mögé? Kezdő szerintem már nem lesz sehol a 2 ACL miatt, de még mindig csak 30 éves lesz, és mikor egészséges, akkor továbbra is szolid. Az állandó terhelést már biztosan nem bírja, nyilván lassult is, de ha kivárjuk amíg lecseng kicsit a piac, értelmes pénzért megérhetne egy próbát! Majd Ti, a hozzáértőbbek, meg a Rams-fanok megírhatnák, hogy szerintük nagyon elvetélt ötlet-e.N-Drew
Longra csak akkor látok esélyt, ha a piac lecsillapodása után még mindig FA. OT posztra max a 2.-3. hullámban igazolunk, ha igazolunk. Szerintem.
Inkább majd a drafton kéne hozni a középső körökben egy OTt. A phylos által felvetett Obughei a 3. körben pl tetszene.
több mint 9 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
És Austin Pasztor is marad a Jaguarsban! 😀😀

Jaguars have re-signed exclusive rights FA RT Austin Pasztor. iktriad
Jó, hogy csak belinkelted, mert ha szokásos beatwriter üzemmódodban Te írtad volna be 😀

Eddig érdekesen alakulnak a dolgok, Murray-re kíváncsi leszek, ide tudják e csábítani és persze mennyiért.
A Tampa-üzemmód kicsit aggaszt egyelőre, ugyanakkor tényleg költeni kell.
Az eddigi legnagyobb névvel Julius Thomas-sal kapcsolatban, csak akkor merek majd örülni, ha bebizonyítja, hogy nem üdülni jött ide. Lehetősége biztosan lesz rá.

Phylos egyik - szvsz teljesen jogos - felvetéséhez, miszerint föl kéne készülni arra, hogy Joeckel nem válik be:
Van egy valag pénzünk. Jake Long egészségesen a posztja tán legjobbja volt. A Rams kezdőnek vitte egy valag pénzért. 2014 októberében megvolt a második ACL-je. Kirakták, ami részükről érthető, tehát most FA. Henne egyik legnagyobb spanja volt college-ben, ő - még - itt van, Florida meg adóparadicsom. Szerintetek nagyon ostoba ötlet lenne, hogy értelmes pénzért idehozzuk Joeckel mögé? Kezdő szerintem már nem lesz sehol a 2 ACL miatt, de még mindig csak 30 éves lesz, és mikor egészséges, akkor továbbra is szolid. Az állandó terhelést már biztosan nem bírja, nyilván lassult is, de ha kivárjuk amíg lecseng kicsit a piac, értelmes pénzért megérhetne egy próbát! Majd Ti, a hozzáértőbbek, meg a Rams-fanok megírhatnák, hogy szerintük nagyon elvetélt ötlet-e.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A következő helyekre várok még érkezőket:
DE/LEO: Orakpo, Hardy? Ide kisebb név szerintem nem kéne, depth van elég (Smith és Windmill) (2nd need)
MLB: depth. Ide leginkább Spikes-t írnám, de ő is legalább annyira *** coverage-ben mint Poz. (T3rd need)
RB: nem részletezem (T3rd need)
FS: én nagyon örülnék egy Moore-nak, mert akkor nem Szerdzsónak/Evansnak/random harmadik körös rookienak (Randell) kéne egyedül lenni hátul. (1st need)
WR#1: szerintem már kimentek az igazi prospectek, úgyhogy ez felejtős, első körben meg ne vigyünk már, pls. (6th need)
O-line depth: minden mennyiségben: ide legalább két picket várok: Obughei-t mindenképpen hoznám, ha a középső körökben még bent van. Joeckeltől mindenki sokat vár, de jó lenne felkészülni arra, ha nem tudná jól végezni a dolgát.phylos
Max RB, és O-line (esetleg WR) jön még szerintem FAről, a többiek a draftról.
Amúgy Skuta tud MLBt is játszani, ha jól tudom.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
A következő helyekre várok még érkezőket:
DE/LEO: Orakpo, Hardy? Ide kisebb név szerintem nem kéne, depth van elég (Smith és Windmill) (2nd need)
MLB: depth. Ide leginkább Spikes-t írnám, de ő is legalább annyira *** coverage-ben mint Poz. (T3rd need)
RB: nem részletezem (T3rd need)
FS: én nagyon örülnék egy Moore-nak, mert akkor nem Szerdzsónak/Evansnak/random harmadik körös rookienak (Randell) kéne egyedül lenni hátul. (1st need)
WR#1: szerintem már kimentek az igazi prospectek, úgyhogy ez felejtős, első körben meg ne vigyünk már, pls. (6th need)
O-line depth: minden mennyiségben: ide legalább két picket várok: Obughei-t mindenképpen hoznám, ha a középső körökben még bent van. Joeckeltől mindenki sokat vár, de jó lenne felkészülni arra, ha nem tudná jól végezni a dolgát.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Még hogy nincsenek szurkolóink - már a helyiek is beszálltak a DeMarco idecsalogatásába. 😀😀
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/11691/jacksonville-jaguars-fans-making-a-pitch-to-demarco-murrayiktriad
ez tényleg rohadt jó:
"Hey @DeMarcoMurray, don't forget all of those things that those dirty Eagles fans have tweeted at you the past few years. Go Jaguars."