NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az eddigi 6 érkező életkorai: 25, 26, 26, 27, 28 és 28. Nem rossz trend.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brown 3 évre fog aláírni hozzánk. Remélem max annyit kap, mint Dekoda Watson kapott tavaly...

Az új FSünk...

És idén is játszhat Gronk ellen...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars kibaszottul leigazolta a free agencyt. 😀mustaine
Mint ahogy a Tampa szokta. És milyen sok siker szokott lenni belőle. Oh wait.

Viccet félretéve, tetszik az agresszivitásunk, csak pl ez a Brown igazolás erősen fejvakarós. (Meg pár összeg, amit eddig adtunk Parnellnek, Skutanak meg Housenak.)
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
A Jaguars kibaszottul leigazolta a free agencyt. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap legjobb aranyköpése rólunk eddig twitteren:
Jaguars free agency seems to be moving into YOLO mode.
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀

A Colts SBNation oldala, a Stampede Blue ezt írta Brownról:
Here is Josh Wilson of SB Nation’s Colts web site, Stampede Blue, on Brown:

"Sergio Brown is a good player to have around for any team, as he provides a number of roles. Firstly, he can be a terrific special teams player. The Colts really didn’t use him as much on special teams this year because he was playing with the defense more, but he’s been as good of a special teams guy as you could want. This year, he also saw some playing time at safety, starting eight games. He first got the starting spot when LaRon Landry was suspended, but then he kept the job for several games upon Landry’s return," Wilson said. "Brown is a very solid safety who did outplay Landry this season for the Colts, and his strength comes in coverage. He isn’t a great safety but he’s definitely a guy who can start some games with success. The Colts players and coaches praised him for bringing an added level of energy and passion to the secondary, and that’s really who he is. He’s a hard worker who is a great special teams player and a solid safety."
Remélem max csak évi 2-3 millát kap tőlünk. Még az is sok érte.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A reminder on free agency: Tampa Bay spent the 2nd most guaranteed money last year, per @ESPNStatsInfo. Now they have the first pick.sapka
Igen ez vészjosló, igaz ők csak idén draftolnak QBt az első körben. Mi már tavaly megtettük ezt. 😀


2 perccel ezelőtt
#Jaguars expected to sign Sergio Brown, per report  sbnation.com/e/7947702phylos
Ennek annyira nem örülök. Ha az emlékeztem nem csal, ő nem volt valami jó Indyben. Remélem ő nem kap nagy pénzt.iktriad
O special teamer.Delonso_
Baromira remélem, hogy nem kezdőnek hoztuk.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
2 perccel ezelőtt
#Jaguars expected to sign Sergio Brown, per report  sbnation.com/e/7947702phylos
Ennek annyira nem örülök. Ha az emlékeztem nem csal, ő nem volt valami jó Indyben. Remélem ő nem kap nagy pénzt.iktriad
O special teamer.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A reminder on free agency: Tampa Bay spent the 2nd most guaranteed money last year, per @ESPNStatsInfo. Now they have the first pick.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 perccel ezelőtt
#Jaguars expected to sign Sergio Brown, per report  sbnation.com/e/7947702phylos
Ennek annyira nem örülök. Ha az emlékeztem nem csak, ő nem volt valami jó Indyben. Remélem ő nem kap nagy pénzt.iktriad
itt vannak a hivatalos statjai:  www.nfl.com/player/sergiobrown/2507834/profile
az elmúlt három évben 8 start, 0 int, 0 FF, 7 levédekezett passz. Szerintem ő csak Evans mellé jön harcolni a csere helyért. Legalább is remélem.phylos
Szerintem meg Evans helyére, valamivel jobb esetben lemeccselik, kié lesz a kezdő poszt.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
2 perccel ezelőtt
#Jaguars expected to sign Sergio Brown, per report  sbnation.com/e/7947702phylos
Ennek annyira nem örülök. Ha az emlékeztem nem csak, ő nem volt valami jó Indyben. Remélem ő nem kap nagy pénzt.iktriad
itt vannak a hivatalos statjai:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/hhwxkycicjy3sddd04wv
Sergio Brown Stats, News and Video - DB | NFL.com
Latest on DB Sergio Brown including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

az elmúlt három évben 8 start, 0 int, 0 FF, 7 levédekezett passz. Szerintem ő csak Evans mellé jön harcolni a csere helyért. Legalább is remélem.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 perccel ezelőtt
#Jaguars expected to sign Sergio Brown, per report  sbnation.com/e/7947702phylos
Ennek annyira nem örülök. Ha az emlékeztem nem csal, ő nem volt valami jó Indyben. Remélem ő nem kap nagy pénzt.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
2 perccel ezelőtt
#Jaguars expected to sign Sergio Brown, per report  sbnation.com/e/7947702

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren szerint külső CB lesz House. Tehát ő meg McCray lenne a két normál CB, Colvin a nickel. és a Gratz, Rashaad Reynolds, Jeremy Harris trióból 2 lesz a cseréjük. Szerintem.

...és akkor iktriad élete körbeért,

Dr.House a Jaguars-ba szerződött.Höri
Mindezt Olivia Wilde(alias 13as) 31. születésnapján! Csak Davon le ne sántuljon. 😀iktriad
Housenak ez nagy ugras lesz azert, de remelem bevalik.
Azert a jo pass rush segiteni fogja ebben.Delonso_
Ahhoz még azért kéne egy remek pass rusher a draftról vagy Hardy személyében FAről.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Halloren szerint külső CB lesz House. Tehát ő meg McCray lenne a két normál CB, Colvin a nickel. és a Gratz, Rashaad Reynolds, Jeremy Harris trióból 2 lesz a cseréjük. Szerintem.

...és akkor iktriad élete körbeért,

Dr.House a Jaguars-ba szerződött.Höri
Mindezt Olivia Wilde(alias 13as) 31. születésnapján! Csak Davon le ne sántuljon. 😀iktriad
Housenak ez nagy ugras lesz azert, de remelem bevalik.
Azert a jo pass rush segiteni fogja ebben.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Austin Pasztor is marad a Jaguarsban! 😀😀
Jaguars have re-signed exclusive rights FA RT Austin Pasztor. (Oesher)
Állítólag mi, a Titans és a Colts versengünk elsősorban Greg Hardyért.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren szerint külső CB lesz House. Tehát ő meg McCray lenne a két normál CB, Colvin a nickel. és a Gratz, Rashaad Reynolds, Jeremy Harris trióból 2 lesz a cseréjük. Szerintem.

...és akkor iktriad élete körbeért,

Dr.House a Jaguars-ba szerződött.Höri
Mindezt Olivia Wilde(alias 13as) 31. születésnapján! Csak Davon le ne sántuljon. 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
...és akkor iktriad élete körbeért,

Dr.House a Jaguars-ba szerződött.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben a csapatnál gyorsan kipukkasztotta a csapat a "Colvin, mint FS" lufit.
Told "no chance," Colvin an option at safety.
A tweet Hallorentől van.

House szerintem egy jó playa. Én az ő resign-jének sokkal jobban örültem volna mint T. Williamsnek. Bár nyilván nem ilyen szerződéssel nem kellett volna. Ő lenyilatkozta, hogy kezdő akar lenni, és ha nem GB-ben akkor máshol.
Kívánok neki sok sikert, remélem megdolgozik majd a pénzéért.balazs799
Köszi.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
House jo igazolasnak tunik.
Miatta nem izgulnek nagyon.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
House szerintem egy jó playa. Én az ő resign-jének sokkal jobban örültem volna mint T. Williamsnek. Bár nyilván nem ilyen szerződéssel nem kellett volna. Ő lenyilatkozta, hogy kezdő akar lenni, és ha nem GB-ben akkor máshol.
Kívánok neki sok sikert, remélem megdolgozik majd a pénzéért.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan hivatalosan is az 5.
Source confirms Davon House to join Jaguars on contract averaging $6.25M/year(Aaron Wilson - RavensInsider)
Akkor még van kb 35,5 milliónyi cap spaceünk. 😀


Közben érdekes felvetés Hallorentől:
Does House arrival allow #Jaguars to re-visit moving Colvin to free safety?
Hm...


Persze ebben igazad van hogy 1. koros picket meg sok penzt nem vag ki az ember rogton az ablakon, de.... Nehez lenne azt mondani hogy a potencilajukhoz merten jatszottak.
Falemberbol es pass rusherbol sosem eleg 😊 Nem szexy igazolasok, de a legfontosabbak.Delonso_
Reméljük a többségük beválik.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Persze ebben igazad van hogy 1. koros picket meg sok penzt nem vag ki az ember rogton az ablakon, de.... Nehez lenne azt mondani hogy a potencilajukhoz merten jatszottak.
Falemberbol es pass rusherbol sosem eleg 😊 Nem szexy igazolasok, de a legfontosabbak.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ian Rapoport ‏@RapSheet 14 mp15 másodperccel ezelőtt

#Jaguars set to add another big-time FA: Ascending former #Packers CB Davon House is set join them at $6.25M per yearBeki
Köszönet jó hírek hozója! Jöhet a reunion DeWayne Walkerrel!iktriad
Megmondva a frankót és rákerestem, hogy ki fia-borja Davon House, nem nagyon hallottam a nevét korábban. Mondjuk Skuta is ilyen volt és Parnell is... jobban oda kéne figyelnem a meccseken...

Viszont ekkora költekezés után (aminek még vége sincsen), nem a 6-8 győzelem a cél azt hiszem... és a "draftról építkező gárda" jelző is megkopott egy picinykét, de annyi baj legyen! 😊 GO JAGS!Húsrágó
Dehogy kopott meg, csak ideje volt már feltölteni a keretet pár veterán playmakerrel.
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet 14 mp15 másodperccel ezelőtt

#Jaguars set to add another big-time FA: Ascending former #Packers CB Davon House is set join them at $6.25M per yearBeki
Köszönet jó hírek hozója! Jöhet a reunion DeWayne Walkerrel!iktriad
Megmondva a frankót és rákerestem, hogy ki fia-borja Davon House, nem nagyon hallottam a nevét korábban. Mondjuk Skuta is ilyen volt és Parnell is... jobban oda kéne figyelnem a meccseken...

Viszont ekkora költekezés után (aminek még vége sincsen), nem a 6-8 győzelem a cél azt hiszem... és a "draftról építkező gárda" jelző is megkopott egy picinykét, de annyi baj legyen! 😊 GO JAGS!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy szórjuk a 5-6-7 milliás évi fizukat, mint a hókotrós, akinek szarnia kell.
Vagy hogy ezt gifben illusztráljam(kösz még egyszer Maka ezért)


Hoppa... Azert megmozdult itt valami.
Bar a falat meg mindig lenne hova upgradelni es Murray is nagyon kene.Delonso_
A falat nem tudjuk nagyon upgradelni:
Joeckel 1/2es pick, nem mondunk le róla 17 meccs után
Beadlesnek tavaly fizettünk 30 milliót, és egész jó volt főleg a szezon 2. felében.
Brandon Linder a Jags legjobb falembere volt rookieként.
Bowankot lehetett volna elmozdítani, de Hudson meg Wiesniewski máshol fog játszani. És nem volt olyan roosz, ha azt vesszük, hogy egy 6. körös centerről beszélünk.
Mondjuk depth kell, de az megoldható a draftról meg másod-harmad vonalbeli emberekből.