NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Clarence Hill ‏@clarencehilljr 10m10 minutes ago
Former Cowboys OT Jermey Parnell to Jax for five years at roughly $6.5 per year, per source. Big man got paid. He is a backup no more.Rolni
Ennyit mondjuk nem biztos, hogy ér, persze a csapatnak meg költenie kell.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Odrick is Jax lesz, ez viszont számomra valószínűvé teszi, hogy nem DT lesz az 1/3-as pick, hanem vagy letrade, vagy pedig Fowler.

több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Clarence Hill ‏@clarencehilljr 10m10 minutes ago
Former Cowboys OT Jermey Parnell to Jax for five years at roughly $6.5 per year, per source. Big man got paid. He is a backup no more.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Mayday, a Seahawks beszállt Thomasért, lehet lecsapják a kezeinkről az utolsó pillanatban. Thomas papa nagyon nyomja kicsifiának, hogy Pete Carroll mekkora Isten, remélem Julius nem hallgat az öregre.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Én bolond meg a kedd estét várom..

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
DREAMTEAM!
Jön Murray, irány a Super Bowl. 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rapoport szerint Parnell is itt fog kikötni, szóval megvan az RTnk is.
Former Cowboys swing tackle Jermey Parnell has told friends he plans to head to the Jaguars, sources say.”
Remek!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik mégiscsak jön Odrick. Én azt hittem, hogy már megegyezett a Raidersszel.
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/03/09/jared-odrick-likely-headed-to-jaguars/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren beszélt McCourty ügynökével, Andy Simmsel, aki megerősítette, hogy igen komolyan próbálkoztunk megszerezni őt.
Free safety Devin McCourty is off the market, deciding to re-sign with New England late Sunday night. He was being pursued by several teams, including the Jaguars.

McCourty’s agent, Andy Simms, told the Times-Union this morning that the Jaguars were, "very much in the mix," before the Patriots stepped up.

"A very intriguing option to Devin before he went back to New England," Simms said of the Jaguars in a message. "That organization has a lot of positives.”

McCourty was also linked to the Eagles and Giants. His deal with the Patriots is for five years and $47.5 million.

The Jaguars now go back to the drawing board to find a veteran free safety to pair with third-year safety Johnathan Cyprien, third-year cornerbacks Demetrius McCray and Dwayne Gratz and second-year cornerback Aaron Colvin.

McCourty, the no-doubt top free safety available, is off the board, leaving names like Houston’s Kendrick Lewis, Denver’s Rahim Moore, Kansas City’s Ron Parker and St. Louis’ Rodney McLeod available.
Ebből Moore vagy Parker igazolás lesz FSben - szerintem.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ian Rapoport ma egy reggeli műsorban(Mike & Mike) beszélt McCourtyról. DMC azt mondta neki, hogy valósággal sokkolta. hogy milyen komolyan és kitartóan próbáltuk őt megszerezni.
Szóval Caldwell minden megtett amit lehetett.

Danna szerint évi 10 milliót ajánlottunk neki. A bostoni lojalitással csak a baj van.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Gerhardt szerepe nem elsősorban 3rd down, hanem 3rd&short szituációkra fog korlátozódni, hogy a legnagyobbakat ne Murray/+? kapja

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Simán elfér a sapka alatt. Évi 3 milliót keres. az nem nagy összeg nekünk.
Plusz mind Caldwell, mint Bradley többször is elmondta, hogy fontos szerepet szánnak neki idén.iktriad
Murray érkezése esetén nem tudom mi lenne az a fontos szerep számára. 😊Beki
Azért Murrayt is kímélni kell. Amit a Dallasban csinált, azt nem lehet sokáig művelni(lásd még bell-cow RBk nem túl hosszú karrierje az NFLben). Kell az RB rotáció.
Arról nem beszélve, hogy mind a 3 RB(Demarco, Denard és Toby) volt sérült tavaly. Ha egy kiesik, még mindig ott van 2 elég jó RB.

raádásul Robinsonban és Strom J.ban is több van3rd down backkéntbraxa88
Robinson szerintem nem 3. down back lesz, hanem DeMarco komoly váltó társa. Storm meg alig volt aktív, ha mindenki rendelkezésre állt.

Akkor Storm kuka?Giowa
Fogalmazzunk így: nagyon erős OTA/TC/Preseason kell tőle, hogy kereten maradhasson.
több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
ha jön AP/Murray akkor Gerhart lesz sztem az első aki repülbraxa88
3rd backként lesz használva. Plusz a hírek szerint hoznánk a régi FBjét, Feltont Ta'ufo'ou helyére Minnesotából.
Egyébként AP biztos nem jön ide. Nem is merült fel a neve. Murrayre van nagyon jó esélyünk.iktriad
3.nak nem drága?braxa88
Simán elfér a sapka alatt. Évi 3 milliót keres. az nem nagy összeg nekünk.
Plusz mind Caldwell, mint Bradley többször is elmondta, hogy fontos szerepet szánnak neki idén.iktriad
Akkor Storm kuka?

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Simán elfér a sapka alatt. Évi 3 milliót keres. az nem nagy összeg nekünk.
Plusz mind Caldwell, mint Bradley többször is elmondta, hogy fontos szerepet szánnak neki idén.iktriad
Murray érkezése esetén nem tudom mi lenne az a fontos szerep számára. 😊Beki
hát igen 😊
raádásul Robinsonban és Strom J.ban is több van3rd down backként
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Simán elfér a sapka alatt. Évi 3 milliót keres. az nem nagy összeg nekünk.
Plusz mind Caldwell, mint Bradley többször is elmondta, hogy fontos szerepet szánnak neki idén.iktriad
Murray érkezése esetén nem tudom mi lenne az a fontos szerep számára. 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ha jön AP/Murray akkor Gerhart lesz sztem az első aki repülbraxa88
3rd backként lesz használva. Plusz a hírek szerint hoznánk a régi FBjét, Feltont Ta'ufo'ou helyére Minnesotából.
Egyébként AP biztos nem jön ide. Nem is merült fel a neve. Murrayre van nagyon jó esélyünk.iktriad
3.nak nem drága?braxa88
Simán elfér a sapka alatt. Évi 3 milliót keres. az nem nagy összeg nekünk.
Plusz mind Caldwell, mint Bradley többször is elmondta, hogy fontos szerepet szánnak neki idén.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
ha jön AP/Murray akkor Gerhart lesz sztem az első aki repülbraxa88
3rd backként lesz használva. Plusz a hírek szerint hoznánk a régi FBjét, Feltont Ta'ufo'ou helyére Minnesotából.
Egyébként AP biztos nem jön ide. Nem is merült fel a neve. Murrayre van nagyon jó esélyünk.iktriad
3.nak nem drága?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ha jön AP/Murray akkor Gerhart lesz sztem az első aki repülbraxa88
3rd backként lesz használva. Plusz a hírek szerint hoznánk a régi FBjét, Feltont Ta'ufo'ou helyére Minnesotából.
Egyébként AP biztos nem jön ide. Nem is merült fel a neve. Murrayre van nagyon jó esélyünk.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
ha jön AP/Murray akkor Gerhart lesz sztem az első aki repül
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jerry Hughes is marad Buffaloban. Szóval ha jön pass ruhser a héten, akkor az a Orakpo-Greg Hardy duóból lehet valaki (esetleg Worilds vagy Brandon Graham).
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King szerint Julius Thomas olyan évi 9 millió körül fog aláírni itt.
Wide receiver Torrey Smith, the former Raven, likely headed to San Francisco for $9 million a year … Ditto tight end Julius Thomas, from Denver to Jacksonville, for about the same money
Ja és szerinte is készüljünk nagy durranásokra a héten tőlünk (és a Titanstől)
9. I think the Titans and Jaguars are going to make a lot of noise in the next four days … or they’re going to throw out some very big offers that good players turn down. And don’t forget: Neither Tennessee nor Florida has a state income tax, an attractive incentive for players.
Egyébként épp utánanézem, Rahim Moore is dolgozott anno DeWayne Walkerrel 1 évet a UCLAn, mikor Walker volt ott a DC. Ez jól jöhet a héten.
Szerintem most hogy McCourty nem jön ki a picacra, ő a fő esélyes, hogy átvegye az FS posztot.

Úgy tűnik, olyan évi 10 millió lesz Murray ára. Rohadt sok egy futóért(még ha olyan szezont is nyomott, mint tavaly Murray), de mivel pénz van rá, és need is, tegyük. Mondjuk akkor nem tudom, mi lesz a Denard, Gerhart és Storm sorsa. Előbbi kettő szerintem biztos marad. Storm már nagyobb kérdés.

Ha netán jön Odrick, akkor ő meg Red Bryantre jelenthet veszélyt, bár szerintem elférne ő a DT rotációnkban is, főleg hogy Miller és Marks is műtért után lábadoznak.

És nagyom kíváncsi leszek arra, hogy tényleg aláíratunk-e egy jobb pass rushert a héten.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Úgy tűnik elmarad a run DMC-ért. A Pats a jelek szerint lefújja a bulit, mielőtt az elkezdődhetett volna.iktriad
Picit sok lett volna a mustár a hot-dogon.

Ha jön Murray, meg egy-két minor defense erősítés, akkor ez így is A+-os offseason. Nekünk amúgy is a drafton keresztül kell erősítenünk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik elmarad a run DMC-ért. A Pats a jelek szerint lefújja a bulit, mielőtt az elkezdődhetett volna.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Torrey Smith nagy valószínűséggel a 49ers-ben fog kikötni.Hulkeinstein
Crabtree meg akkor a Ravensben? 😀

JT esetében írtam, hogy szkeptikus vagyok, de Murray neve láttán azért elkezdtem káromkodni. %/ (Y)Höri
Ezzel a 2 emberrel már talán megint tudunk olyan szoros meccseket játszani, mint a Gene Smith érában. Esteleg megszűnik az elmúlt évek preseason meccs feelingje. 😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
JT esetében írtam, hogy szkeptikus vagyok, de Murray neve láttán azért elkezdtem káromkodni. %/ (Y)