NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JT Thomas a Giantsbe igazolt.iktriad
reméltem, hogy őt visszahozzuk, de ilyen pénzt nem kapott volna szerintemphylos
Ó, dehogynem. Mi eddigi cserékre szórtunk ki a napokban évi 4-5-6 milliákat. 😀😀 Alualu is évi 3 millióért lesz itt csere idén.iktriad
Pernell simán kezdő lesz a DT miamiból szintén benne lesz a rotációba. A FS remélem nem, a CB greenbayből: meglátjuk, de simán bevállhat. (A nevek tanulás alatt 😀 😀 )phylos
Parnell, House, Odrick, Skuta és Julius biztos kezd. Ha szerencsénk van Sergio talán nem.
(mellesleg nekem már a 6 ember collegea is megy fejből)
Julius - Portland State
Skuta - Grand Valley State
Gene Smith komálja az első kettőt.
Odrick - Penn State
House- New Mexixco State
Parnell - Ole Miss
S. Brown - Notre Dame
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
JT Thomas a Giantsbe igazolt.iktriad
reméltem, hogy őt visszahozzuk, de ilyen pénzt nem kapott volna szerintemphylos
Ó, dehogynem. Mi eddigi cserékre szórtunk ki a napokban évi 4-5-6 milliákat. 😀😀 Alualu is évi 3 millióért lesz itt csere idén.iktriad
Pernell simán kezdő lesz a DT miamiból szintén benne lesz a rotációba. A FS remélem nem, a CB greenbayből: meglátjuk, de simán bevállhat. (A nevek tanulás alatt 😀 😀 )

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JT Thomas a Giantsbe igazolt.iktriad
reméltem, hogy őt visszahozzuk, de ilyen pénzt nem kapott volna szerintemphylos
Ó, dehogynem. Mi eddigi cserékre szórtunk ki a napokban évi 4-5-6 milliákat. 😀😀 Alualu is évi 3 millióért lesz itt csere idén.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Úgy tűnik mi, a Raiders és az Eagles versenyeznek DeMarco kegyeiért. Az igazi párharc egyelőre köztünk és az Oakland között van.
JT Thomas mellesleg 12 milliót kap 3 évre a Nagy Almában, 4,5 millió garantálttal! Sok sikert neki!iktriad
pont írtam a szerkesztést, hogy mennyi is az annyi Thomasnál 😀

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik mi, a Raiders és az Eagles versenyeznek DeMarco kegyeiért. Az igazi párharc egyelőre köztünk és az Oakland között van.
JT Thomas mellesleg 12 milliót kap 3 évre a Nagy Almában, 4,5 millió garantálttal! Sok sikert neki!
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
JT Thomas a Giantsbe igazolt.iktriad
reméltem, hogy őt visszahozzuk, de ilyen pénzt nem kapott volna szerintem

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JT Thomas a Giantsbe igazolt.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Top15 free agentből behúznának 3-at (JT, Odrick, Murray)Húsrágó
Odrickot ki írta 15-be? Mert az átbaszás :p

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább Brownt nem fizetjük annyira nagyon túl...

S Sergio Brown's deal with the Jaguars is 3 years, $9 million base value, worth up to $11 million max.
iktriad
JT nincs túlfizetve.
Odrickot én nem érzem úgy, hogy drámaian túlfizetnék. Ha évi 7 milla sok, de pl 6 millával már nem lenne a top 10-ben sem. Marks rohadt jól nyomta, 4,5-ért. De jobb Odrick produktívabb előélettel jön, ennek van felára.
Parnell: nah ő nagyott szakított
Skutát nem tudom egyszerűen megítélni, ez az OTTO poszt ennyire fontos?
House: valamiért beleszerettek, szakított.

Top15 free agentből behúznának 3-at (JT, Odrick, Murray), akkor kb mindegy is, hogy kik jöttek még. Húzónevek érkeznek, ismert arcok, akikhez lehet kötni a Jaguarst!Húsrágó
Odrick évi 8,5et kap...
És az OTTO poszt elég fontosnak tűnik, bár az FS is az lenne, és oda nem igazán sikerült minőséget hozni....

Megjegyzem Caldwellnek már saját gradeje van a Walterfootballon. 😀😀
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Legalább Brownt nem fizetjük annyira nagyon túl...

S Sergio Brown's deal with the Jaguars is 3 years, $9 million base value, worth up to $11 million max.
iktriad
JT nincs túlfizetve.
Odrickot én nem érzem úgy, hogy drámaian túlfizetnék. Ha évi 7 milla sok, de pl 6 millával már nem lenne a top 10-ben sem. Marks rohadt jól nyomta, 4,5-ért. De jobb Odrick produktívabb előélettel jön, ennek van felára.
Parnell: nah ő nagyott szakított
Skutát nem tudom egyszerűen megítélni, ez az OTTO poszt ennyire fontos?
House: valamiért beleszerettek, szakított.

Top15 free agentből behúznának 3-at (JT, Odrick, Murray), akkor kb mindegy is, hogy kik jöttek még. Húzónevek érkeznek, ismert arcok, akikhez lehet kötni a Jaguarst!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hmm a Bradford traddel az eagles feljött 1/10-re 😀 #TRADETIMEphylos
Hú de nagyon kicseszne velük a Titans, ha elvinnék Mariotát 1/2n. 😀😀

Apropó Eagles, ők is érdeklődnek Murray után...
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
hmm a Bradford traddel az eagles feljött 1/10-re 😀 #TRADETIME

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Middlekauff @JohnMiddlekauff
The #Raiders are in on the DeMarco Murray sweepstakes, per source

Iktriad, bunyó? 😀Amadeus91
Csak akkor, ha Pot Roast Indyben köt ki emiatt.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Felton aláírt a Billshez

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
John Middlekauff @JohnMiddlekauff
The #Raiders are in on the DeMarco Murray sweepstakes, per source

Iktriad, bunyó? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött az első DUVAL tweet az egyik új emberünktől, Sergio Browntól

@SergioBrown38
All i wanna say is DUVALLLLLLLLLLL!!! Can u give me #2ClapsAndARicFlair the #natureboy is in his way
Jerome Felton, akiről azt írták szombaton, hogy ide ír majd alá, a Billsbe ment.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább Brownt nem fizetjük annyira nagyon túl...

S Sergio Brown's deal with the Jaguars is 3 years, $9 million base value, worth up to $11 million max.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez mi? 😀😀😀DDDDD

Ian Rapoport ‏@RapSheet most4 másodperccel ezelőtt

Thought Jared Odrick was getting $7M per year from #Jaguars. It’s actually $8.5M per year with $22M guaranteed.Hulkeinstein
Hát ez:



Értem én, h sok a cap space, nálunk is ugyanez van, de sztem iszonyat kemén összegeket dobáltok...visszanyalhat ez a fagyi, ha nem elég okosak a deal-ek és nem jönnek be ezek a kérdőjeles arcok...Rolni
Mi vagyunk idén a Tampa.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Értem én, h sok a cap space, nálunk is ugyanez van, de sztem iszonyat kemén összegeket dobáltok...visszanyalhat ez a fagyi, ha nem elég okosak a deal-ek és nem jönnek be ezek a kérdőjeles arcok...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ez mi? 😀😀😀DDDDD

Ian Rapoport ‏@RapSheet most4 másodperccel ezelőtt

Thought Jared Odrick was getting $7M per year from #Jaguars. It’s actually $8.5M per year with $22M guaranteed.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyerünk Dave!!!
SOURCE: DeMarco Murray in serious discussions with the Jacksonville Jaguars
Na tegyünk fel a habot a tortára!

Marcedes LEwis közben New Orleansbe költözik
The #Jaguars have traded TE Marcedes Lewis to the #Saints. In less than an hour, New Orleans ships one Tight End out, trades for another.mustaine
KAMU account!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Marcedes LEwis közben New Orleansbe költözik

The #Jaguars have traded TE Marcedes Lewis to the #Saints. In less than an hour, New Orleans ships one Tight End out, trades for another.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a végösszeg Thomasért - 46 millió $, ebből 24 garantált.
The Jaguars are paying TE Julius Thomas an average of $9.2M over 5 years, I’m told. $24M guaranteed./Rapoport)
Szemben másokkal, őt nem is fizettük annyira túl.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 tweetből arra merek/reménykedek következtetni, hogy talán megvan DeMarco is!

Hays Carlyon, az FTU beat writere ezt írta:
Thomas/Murray scored 25 combined TDs last season. Jaguars scored 27.
A Varjú pedig re-tweetelt 2 üzenete, miszerint Jerry Jones és Cowboys még dolgoznak a megegyezésen, majd kiírta, hogy
"I wouldn’t worry about that."
Hm....
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis draft: A Jags ott volt a Kansas State Pro Dayén. A WR Tyler Lockett a középső körökben kerülhet valakihez onnan.

Gondolom ott lesz valaki a mai UCLA Pro Dayen is, bár Caldwell járt náluk az ősszel. Ott Eric Kendricks igencsak csábító prospect, ha még bent van 2/4en.