NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap a Jaguars scoutokat küldött a köveztekező egyetemek Pro Dayeire:
Chattanooga - Davis Tull(OLB/DE)
Wake Forest - Kevin Johnson(CB)
Minnesota - Maxx Williams (TE), David Cobb (RB)
Virginia - Eli Harold (LEO)
Troy - ???
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy NBCs washingtoni forrás szerint nagyon érdeklődünk Brian Orakpo iránt.
Per league sources, The Jacksonville Jaguars are very interested in Brian Orakpo.
Mostanában elég sokat volt sérült. Az elmúlt 3 szezonban 24 meccsen lépett pályára a lehetséges 48ból. Ha nem túl drága, jöjjön, de rizikós igazolás lenne.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a BCC folyamatosan frissülő linkje a TAG-ekről:
 www.bigcatcountry.com/2015/3/2/8132135/nfl-franchise-tag-deadline-live-blog-news-rumors-and-morephylos
Sokan azt mondják, hogy a Dnk kb pont egy McCourty szintű FSre van attól, hogy nagyon, NAGYON jó legyen, iktriad
Meg egy "nyom nélkül" felépülő DT páros is kellene, meg egy qb-rémálom passrusher. Ez persze mind összejöhet 😊Húsrágó
Marks és Miller együtt lábadoznak jelenleg. Tegnap ők ketten, valamint Ziggy Hood külföldön állomásozó veteránokkal Call of Dutyzott online 😀
A QB rémálom meg ha szerencsénk van Leonard Williams lehet majd. Meg valami veterán OLB/DE OTTO poszton(Hughes? Jabaal Sheard?).

Ez a Brennan Williams, akit most már hivatalosan is leigazoltunk, érdekes egy figura. Állítólag a Texansnál az volt az egyik legnagyobb baj vele, hogy jobban szeretett szerepjátékokkal játszani, mint futball labdával(a twitter biojában is a szerepjáték ímádat előrébb van, mint az, hogy ő NFL játékos....). Plusz nagy WWE meg anime fan,
Ideális RT anyag. 😀😀
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Itt a BCC folyamatosan frissülő linkje a TAG-ekről:
 www.bigcatcountry.com/2015/3/2/8132135/nfl-franchise-tag-deadline-live-blog-news-rumors-and-morephylos
Sokan azt mondják, hogy a Dnk kb pont egy McCourty szintű FSre van attól, hogy nagyon, NAGYON jó legyen, iktriad
Meg egy "nyom nélkül" felépülő DT páros is kellene, meg egy qb-rémálom passrusher. Ez persze mind összejöhet 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ian Rapoport szerint RBt is kereshetünk FA idején, és az NFL Networkön minket, a Coltsot, a Cardinalst, és a Seahawksot(ha Lynch visszavonul) jelölte meg, mint DeMarco Murray lehetséges új csapata
Jaguars expected to be in the RB market this offseason. One reason: They’ll move Toby Gerhart around, using him an an H-back, as well as RB
Én azt mondom, ne költsünk FA alatt RBre, majd az Eagles úgyis ide tradeli a drafton Shadyt (meg pár picket) Mariotáért. 😀😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy kis draft:
Brian Simmons, a Jags egyik scoutja ott volt a Wake Forest Pro Dayén. Itt a CB Kevin Johnson volt a kiemelt prospect.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren azt írta a Jaguars komoly tárgyalásokban van Alualu és JT Thomas ügynökével, és még nem döntöttük el, hogy tageljük-e az RFAinkat(Pasztort és főleg Ryan Davist azért kéne),

Az előző évről áthozott extra cap pénzt és a salary capet számolva, Halloren szerint 64,2 a Varjú szerit 69 millió cap spaceünk van.

The NFLPA announced the confirmed 2015 salary cap will be $143,280,000 and the Jaguars project to have more than $64 million in available space.

The league year starts March 10 and teams can start signing unrestricted free agents from other clubs that afternoon.

The Jaguars informed the NFL last week that will carry over all $21,768,205 of its cap space into this year.

According to some numbers-crunching:

The Jaguars have $104,260,328 committed to their 2015 salary cap.

The Jaguars will roll over the aforementioned $21,768,205 and an adjusted total of $3,437,902.

The Jaguars have to allocate about $8.1 million for their draft class if they keep all seven picks at their current slots.

That math leaves the Jaguars with a salary cap of $168,486,104 … and $64,225,779 of space … $56,125,779 if you take away the allocated draft-pick space.
A 'Phins transition taget rakkott Charles Clayre. Tavaly Alex Macken is az volt, és a Jags bepróbálkozott nla. Szóval, ha Julius Thomas nem jön, akkor ez is egy opció.

alapvetően ők lehetnek a fő célpontjaik jövő héten:
McCourty
Julius Thomas
Cobb
És valami középkategóriás DE/OLB az OTTO posztra.

Idzik tényleg a szerződéskötésekre fog elsősorban figyelni, ezért hoztuk ide CCaldwel lszerint:
Caldwell said the Jaguars’ salary cap situation (they have more than $64 million in space) was a key reason he wanted to hire Idzik to work with Walsh.

“[Idzik] spent the last two years in a very similar situation we were in and probably spent the last year or so forecasting the kind of salary cap space that we have,” Caldwell said. “He’s made a great career in Tampa Bay and Seattle negotiating contracts and working the cap and that’s one area I need help in.

“[Salary cap chief] Tim Walsh is great, but with the amount of cap room we have moving forward and if we do some deals in free agency, I thought we needed the extra help because Tim’s the only guy in our department.”

Caldwell said some teams, “have more than one guy,” in their cap department, “and we’ve got a big undertaking here with our situation.”

Idzik has a tie with Jaguars coach Gus Bradley and defensive line coach Todd Wash from their time with Seattle, but Caldwell knew him, “just in passing – owner’s meetings, combine, that type of stuff. But I had respected his work with the cap.”
És egy kis draft:
Kyle O'Brien a fő college scoutung(director of college scouting) személyesen vett részt a Chattanooga Pro Dayén, ahol Davis Tull, a Mocs OLB/DEje volt a fő néznivaló.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Se McCourty se Suh nem kapott taget.phylos
Utóbbira szerintem mi ne megyünk rá csak "2021" fingott bele megint a nullás a lisztbe. DMC tag nélkülésge viszont NAGYON jó hír nekünk.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Se McCourty se Suh nem kapott taget.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idzik ma kezdett dolgozni nálunk Halloren jelentése szerint. Most már 2 ex-GM van a front officeunkban (Lil' Polian a másik) .D
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a BCC folyamatosan frissülő linkje a TAG-ekről:
 www.bigcatcountry.com/2015/3/2/8132135/nfl-franchise-tag-deadline-live-blog-news-rumors-and-morephylos
Ha McCourtyra nem rak taget a Pats, azonnal 1. számú célponttá válik számunkra FAben. Sokan azt mondják, hogy a Dnk kb pont egy McCourty szintű FSre van attól, hogy nagyon, NAGYON jó legyen, szóval drukkoljunk, hogy BBék hagyják tesztelni a piacot.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Itt a BCC folyamatosan frissülő linkje a TAG-ekről:
 www.bigcatcountry.com/2015/3/2/8132135/nfl-franchise-tag-deadline-live-blog-news-rumors-and-more

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örömmel látom Kyle Emanuel nevét a listán. Tavaly ő nyerte el az Év védője(Buch Buchanan) díjat az FCSben, jó a futás ellen és egy sackgyár volt a Nortth Dakota Staten. Egy középső körös picket szerintem megérne.iktriad
Mondjuk a Buchanan dîjasok közūl nem nagyon csinàltak Nfl karriertHöri
Mostanában valóban nem.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Örömmel látom Kyle Emanuel nevét a listán. Tavaly ő nyerte el az Év védője(Buch Buchanan) díjat az FCSben, jó a futás ellen és egy sackgyár volt a Nortth Dakota Staten. Egy középső körös picket szerintem megérne.iktriad
Mondjuk a Buchanan dîjasok közūl nem nagyon csinàltak Nfl karriert

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme egy lista arról, hogy kik a legalkalmasabbnak tűnő LEO jelöltek a drafton.
 www.bigcatcountry.com/2015/2/28/8127287/jaguars-trade-down-nfl-draft-leo-pass-rusher
Örömmel látom Kyle Emanuel nevét a listán. Tavaly ő nyerte el az Év védője(Buch Buchanan) díjat az FCSben, jó a futás ellen és egy sackgyár volt a Nortth Dakota Staten. Egy középső körös picket szerintem megérne.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blount? lol
Amúgy meglepődnék, ha egy ilyen csomagot adnánk nektek, Shady nélkül vagy Shady helyett pick vagy más játékos reálisabb lenne szerintem. (de persze majd kiderül, hogy lesz-e valami az egészből 😊 )Newman
Maclin is jöhet, ha újraigazoljátok (nekünk). 😀
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Blount? lol
Amúgy meglepődnék, ha egy ilyen csomagot adnánk nektek, Shady nélkül vagy Shady helyett pick vagy más játékos reálisabb lenne szerintem. (de persze majd kiderül, hogy lesz-e valami az egészből 😊 )

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne haragudj de akkor kívánok még neked néhány Gebhartot kedvenc csapatodba..... bocs Ik miatt mégsem teszem 😉 Ezt nettó hülyeségnek tartom hogy mindig hoozzák. Bármelyik játékos kapcsán hogy jó fal mögött meg jo rendszerben stb.... az egész NFL erről banyek s ott kell megálnod a helyed ahol vagy sztem ő ezt bőven megteszi. Azt nem vitatom futó lévén lehet már csak 1-2-3 év van benne de akkor is. Testfelépítésből is adódóan nem lehet mibdenki Lynch de nem is kell.dande
Hej, nem akarok senkinek a lábára/ tyúkszemére, stb lépni 😉 . Baromi jó a srác, ahogyan azt írtam is. Ennek ellenére vitathatatlan, hogy nálatok jó a fal, normális a passzjáték (még Sanchez-zel is). Nálunk egyelőre van egy nagy potenciával, de kb 1 év tapasztalttal rendelkező O-Line és irányító, egy vadi új offense edzői karral.
Viszont bármilyen is legyen, a túlértékeltség szerintem megáll, akár mennyire is jó. Példaként hozhatnám Murray-t is: jó, sőt kiemelkedő játékos, de ahhoz is kell egy jó fal, hogy kijöjjön a potenciál belőle. Ctr V Ctr C Forsett meg Jennings is.
Elit szerintem és nem túlértékelt: J. Charles, A Foster, AP (ha éppen nem egy gyereket ver) + Gore Lynch.
Utánuk szorosan jön Shady, a fentebb említettek + leVon Bell, LeGarette Blount. (valaki tuti kimaradt)phylos
Goret én már nem nevezném elitnek a kora miatt, Bell viszont már az.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ne haragudj de akkor kívánok még neked néhány Gebhartot kedvenc csapatodba..... bocs Ik miatt mégsem teszem 😉 Ezt nettó hülyeségnek tartom hogy mindig hoozzák. Bármelyik játékos kapcsán hogy jó fal mögött meg jo rendszerben stb.... az egész NFL erről banyek s ott kell megálnod a helyed ahol vagy sztem ő ezt bőven megteszi. Azt nem vitatom futó lévén lehet már csak 1-2-3 év van benne de akkor is. Testfelépítésből is adódóan nem lehet mibdenki Lynch de nem is kell.dande
Hej, nem akarok senkinek a lábára/ tyúkszemére, stb lépni 😉 . Baromi jó a srác, ahogyan azt írtam is. Ennek ellenére vitathatatlan, hogy nálatok jó a fal, normális a passzjáték (még Sanchez-zel is). Nálunk egyelőre van egy nagy potenciával, de kb 1 év tapasztalttal rendelkező O-Line és irányító, egy vadi új offense edzői karral.
Viszont bármilyen is legyen, a túlértékeltség szerintem megáll, akár mennyire is jó. Példaként hozhatnám Murray-t is: jó, sőt kiemelkedő játékos, de ahhoz is kell egy jó fal, hogy kijöjjön a potenciál belőle. Ctr V Ctr C Forsett meg Jennings is.
Elit szerintem és nem túlértékelt: J. Charles, A Foster, AP (ha éppen nem egy gyereket ver) + Gore Lynch.
Utánuk szorosan jön Shady, a fentebb említettek + leVon Bell, LeGarette Blount. (valaki tuti kimaradt)

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudj de akkor kívánok még neked néhány Gebhartot kedvenc csapatodba..... bocs Ik miatt mégsem teszem 😉 Ezt nettó hülyeségnek tartom hogy mindig hoozzák. Bármelyik játékos kapcsán hogy jó fal mögött meg jo rendszerben stb.... az egész NFL erről banyek s ott kell megálnod a helyed ahol vagy sztem ő ezt bőven megteszi. Azt nem vitatom futó lévén lehet már csak 1-2-3 év van benne de akkor is. Testfelépítésből is adódóan nem lehet mibdenki Lynch de nem is kell.

Most már nem telóról írok. Szóval:

Year Team G Att Att/G Yds Avg Yds/G TD Lng 1st 1st% 20+ 40+ FUM

2014 Philadelphia Eagles 16 312 19.5 1,319 4.2 82.4 5 53 67 21.5 9 1 3
2013 Philadelphia Eagles 16 314 19.6 1,607 5.1 100. 9 57T 79 25.2 9 3 1
2012 Philadelphia Eagles 12 200 16.7 840 4.2 70.0 2 34 45 22.5 7 0 4
2011 Philadelphia Eagles 15 273 18.2 1,309 4.8 87.3 17 60 84 30.8 14 2 1
2010 Philadelphia Eagles 15 207 13.8 1,080 5.2 72.0 7 62 48 23.2 7 5 1
2009 Philadelphia Eagles 16 155 9.7 637 4.1 39.8 4 66T 28 18. 1 1 1 2

Vannak kivételesek, akik bármikor bárhol megállják a helyüket, de az nagyon ritka, és poszt függő is, ahol lehet. S halkan jegyzem meg, finoman fogalmazva sem volt mindig jó falunk.

Nem az zavar, hogy nem tartod elitnek mert az ízlés kérdése, inkább a túlértékelt megjegyzés nem esett jól 😉
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Mi az hogy Shady túl van értékelve?????? Mióta van a ligában kb6? Hány éve hozza magát kn6? Sztem nincs nagyon miről beszélni.....dande
Nagyon jó a srác, top 8 minimum, de nem elit, pedig sokan annak tartják, ergo túlértékelt. Jó fal mögött dolgozik, ez is segít neki. Elúzív, és nagyon jó keze is van.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi az hogy Shady túl van értékelve?????? Mióta van a ligában kb6? Hány éve hozza magát kn6? Sztem nincs nagyon miről beszélni.....
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kérdezném a többi Jags szimpatizánst, hogy ha egy ilyen csomagot ajánlana fel az Eagles a draft napján az 1/3as pickért, hogy feljöjjenek Mariotáért, azt elfogadnánk itt?

Eagles kapja

Jaguars 1/3as pickje

Jaguars kapja

Eagles 1/20, Eagles 2/20, Eagles 2016os 1. körös pick, LeSean McCoy

Én habozás nélkül megtenném Caldwell helyében, főleg ha Leonard Williams kimegy 1/2n.iktriad
Nem.m-bryo
Indok?
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Kérdezném a többi Jags szimpatizánst, hogy ha egy ilyen csomagot ajánlana fel az Eagles a draft napján az 1/3as pickért, hogy feljöjjenek Mariotáért, azt elfogadnánk itt?

Eagles kapja

Jaguars 1/3as pickje

Jaguars kapja

Eagles 1/20, Eagles 2/20, Eagles 2016os 1. körös pick, LeSean McCoy

Én habozás nélkül megtenném Caldwell helyében, főleg ha Leonard Williams kimegy 1/2n.iktriad
schimán, szó nélkül, és nem igazán tudnék aludni utána pár napig az izgalomtól. Shady túl van értékelve, de nélküle is belemennék kb.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 737
Kérdezném a többi Jags szimpatizánst, hogy ha egy ilyen csomagot ajánlana fel az Eagles a draft napján az 1/3as pickért, hogy feljöjjenek Mariotáért, azt elfogadnánk itt?

Eagles kapja

Jaguars 1/3as pickje

Jaguars kapja

Eagles 1/20, Eagles 2/20, Eagles 2016os 1. körös pick, LeSean McCoy

Én habozás nélkül megtenném Caldwell helyében, főleg ha Leonard Williams kimegy 1/2n.iktriad
Nem.m-bryo
sima.
Az Eagles meg RIP egy ilyen üzlet után.

criminal lawyer or criminal lawyer?