Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Nem azért volt 9 óra hossza. Az interjú közben Reid megkérdezte: "De srácok, ez a Cassel terv komoly volt?"


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Az Andy Reid interjú olyan sokáig tartott, hogy nem is repült el Arizonába utána.
Ahhoz képest hogy Clark Hunt eldöntötte kiveszi a GM Scott Pioli kezéből a HC megtalálásának terhét, Pioli jelen volt az interjún.
Egyikből se vonjuk le súlyos következtetéseket.ulpianus
Konkrétan 9 órán keresztül tartott az interjú.empty taxi
ilyenkor az egész teamplant felvázolják?
nekem néha 2 óráig is nehéz valamire folyamatosan figyelnem, pláne ha reagálni is kéne interaktívan😀
jó gondolom ettek közben, elnézve Andyt ez is volt egy-két félóra
de ez a 9 óra nagyon soknak tűnik, lejátszhatták fejben az egész köv. szezont meg azutánit és azazutánitsapka
az háromszori étkezés, 3x1-2h!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Az Andy Reid interjú olyan sokáig tartott, hogy nem is repült el Arizonába utána.
Ahhoz képest hogy Clark Hunt eldöntötte kiveszi a GM Scott Pioli kezéből a HC megtalálásának terhét, Pioli jelen volt az interjún.
Egyikből se vonjuk le súlyos következtetéseket.ulpianus
Konkrétan 9 órán keresztül tartott az interjú.empty taxi
biztos fésülgették a bajszát
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Az Andy Reid interjú olyan sokáig tartott, hogy nem is repült el Arizonába utána.
Ahhoz képest hogy Clark Hunt eldöntötte kiveszi a GM Scott Pioli kezéből a HC megtalálásának terhét, Pioli jelen volt az interjún.
Egyikből se vonjuk le súlyos következtetéseket.ulpianus
Konkrétan 9 órán keresztül tartott az interjú.empty taxi
ilyenkor az egész teamplant felvázolják?
nekem néha 2 óráig is nehéz valamire folyamatosan figyelnem, pláne ha reagálni is kéne interaktívan😀
jó gondolom ettek közben, elnézve Andyt ez is volt egy-két félóra
de ez a 9 óra nagyon soknak tűnik, lejátszhatták fejben az egész köv. szezont meg azutánit és azazutánit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Az Andy Reid interjú olyan sokáig tartott, hogy nem is repült el Arizonába utána.
Ahhoz képest hogy Clark Hunt eldöntötte kiveszi a GM Scott Pioli kezéből a HC megtalálásának terhét, Pioli jelen volt az interjún.
Egyikből se vonjuk le súlyos következtetéseket.ulpianus
Konkrétan 9 órán keresztül tartott az interjú.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Az Andy Reid interjú olyan sokáig tartott, hogy nem is repült el Arizonába utána.
Ahhoz képest hogy Clark Hunt eldöntötte kiveszi a GM Scott Pioli kezéből a HC megtalálásának terhét, Pioli jelen volt az interjún.
Egyikből se vonjuk le súlyos következtetéseket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Én a reach-et inkább üzleti szempontból írtam.
peterk2005
Máshogy nincs is értelme áron felüli értékről beszélni.

Nem rád céloztam konkrétan. Valamit nem vesznek figyelembe Geno=Reach elmélet támogatói. (Mindazokon túl amit írtam eddig).

Akik ezeket a listákat írják, pont ugyanannyit tévednek végül, mint az edzők és menedzserek akik draftolnak.
Valamint ugyanezen listák szerzői maguk is Geno Smith írják a Chiefsbe 1/1nél a mockjaikban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Bill Williamson ír arról h miért lehet jó Reid KC-be:  espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/53312/andy-ried-prusuit-makes-sense-in-k-c


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Namost, a Jacksonwille-en kívül ki esélyes QB-t draftolni az első 6-8 csapatból?
peterk2005
Buffalo, Cleveland.empty taxi
Eagles, Raiders, Cardinals (9. Jets)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Egyébként nem elképzelhetetlen sem Romo sem Cutler, nem valószínű, mert nincs mögöttük utód jelölt és nem jó a draftpozíciójuk se, annyira semmi esetre se h már a draft előtt elengedjék őket;

Más kérdés, h ha szerinted Teo nem ér 1/1-et, Lotulelei-re pedig nincs szükség egyelőre, akkor tárgytalan a felvetés, mert abban maximálisan igazat adok, h nem éri meg QB-val fukarkodni. Főleg ha ennyire egyértelműen az a csapat leggyengébb pontja.
Black_Adder
Én Romo+Cutlert 2014re írtam.

Palmer felejtős. Nem fog egy új HC (akinek mint írtam, nem sürgős, nem ég a szék alatta) egy ilyen veterán QBt igazolni. És a Raiders sem biztosan fogja kirúgni. ha már most miatta nem lesz második körük, és tavaly nem volt első. Pryorra építeni szezont nem lehet egyelőre. az 1/3as pickjük pont ugyanaz QB szempontból, mint itt az 1/1.

Lotulelei nagyon is elképzelhető. Ezért írtam őt. Főleg ha Poe/Dorsey/T. Jackson kezdőtrióból egy vagy egy sem marad. Futás ellen ők jók. 4-3ban is. De belső pass rush ettől még nincs. Talán lenne, megfelelő (1 gap) rendszerben, talán akkor sem.

Egyébként a tegnapi Rob Rang (CBS Sports) mockban Joeckel az 1/1. Rang szerint Albert jó OT, de h van jobb, miért fizetnék meg Albertet? Már ha tényleg nincs kit draftolni. Logikus. Én teszem hozzá, hogy ha a ZB eltűnik, akkor még inkább igaza lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Namost, a Jacksonwille-en kívül ki esélyes QB-t draftolni az első 6-8 csapatból?
peterk2005
Buffalo, Cleveland.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Legtöbben akik reachről beszélnek nem is látták a TOP 50 prospect több mint felét soha játszani. Akit láttak, arról sem tudják miben jó vagy miben nem.ulpianus
Esetemben teljesen igazad van, még az első körbe jósolt játékosok egy részét sem láttam játszani. Vagy ha láttam netán, akkor sem figyeltem. Nyilván 1/1-el az a legfontosabb, hogy azt kapjátok meg a draftról, akit akartok, hisz más csapat nem tud senkit elhalászni előletek. Ha Geno Smith-et akarjátok, akkor annyi, a tiétek.

Én a reach-et inkább üzleti szempontból írtam. Geno-t el lehet úgy is hozni, hogy nem törődök semmivel, kihúzom 1/1-re és kész. De el lehet esetleg úgy is, hogy letradelek pár helyet, amiért kapok pár plusz picket, és ott hozom el. Nyilván nem fogok a letrade-ért annyit kapni, mintha Luck jönne a draftra, de attól még egy 2. 3. kör is több, mint a semmi. Persze nyilván csak akkor, ha nincs meg a veszélye, hogy valaki elviszi előlem Geno-t.

Namost, a Jacksonwille-en kívül ki esélyes QB-t draftolni az első 6-8 csapatból? Talán a Philly? Ha Vicktől megválnak akkor igen, de nem hinném. Utánuk legközelebb a 9. Arizona van olyan helyzetben, hogy QB-t draftolhat. Felteszem, azért a csapatoknak van némi infójuk arról, hogy ki kire hajt, így ha Geno elvitele mondjuk az első 8 csapat részéről nem veszélyes, akkor "reach" elvinni 1/1-en ahelyett, hogy megpróbálnátok letradelni a 6-8 helyig, begyűjtve pár plusz jövőbeli picket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Az a probléma, hogy 1/1-re mindegyik elérhető QB nagy reach... Más dolog ellőni egy 1/1-et egy Luckra, RGIII-ra, de még Newton-ra is, mint Smith-re vagy Barkleyra. Utóbbiakból jóval nagyobb eséllyel lehet Jamarcus Russell sajnos. 😕

peterk2005
JMR tehetségben kb. Luck-szinten volt anno, a probléma az h Oaklandbe, szar edzői stábhoz került és ehhez társult a nem éppen minta work ethicje. Ugyanakkor teszem azt anno marad senior évére és 2008-ban jön a draftra és Matt Ryan helyett ő lesz a Falcons QB-ja akk ma az egyik legjobb QB-t tisztelnénk benne.

Boston: A Chiefsé a 2/2, a Jagsé a 2/1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 501 — Bowl Winner
Fene tudja, nálam nincs is olyan játékos most, aki az "ultimate 1/1", tavaly azért több is volt, akire lehetett csorgatni a nyálad, kb. még Kalil is simán ér(hetet)t egy 1/1-et.

És kicsit off, de Vick-et sokan a személye miatt nem akarták. Én még mindig utálom, mocskos kis kutyaütő!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Egyébként nem elképzelhetetlen sem Romo sem Cutler, nem valószínű, mert nincs mögöttük utód jelölt és nem jó a draftpozíciójuk se, annyira semmi esetre se h már a draft előtt elengedjék őket; de nem is elképzelhetetlen, azért is vetettem fel, illetve nálam a harmadik név a talonban még Palmer. A megfelelő rendszerben ilyen elkapókkal ő se lenne reménytelen.

Más kérdés, h ha szerinted Teo nem ér 1/1-et, Lotulelei-re pedig nincs szükség egyelőre, akkor tárgytalan a felvetés, mert abban maximálisan igazat adok, h nem éri meg QB-val fukarkodni. Főleg ha ennyire egyértelműen az a csapat leggyengébb pontja.

Csak ilyenkor az ember szívesen eljátszadozik a gondolatokkal.
De szerintem az edzők is szívesebben draftolnak saját QB-t, ha tehetik, márpedig 1/1-ben miért ne tehetnék, semmint hogy FA-n hozzanak valakit. Az nem lenne annyira a sajátjuk, vagy hogy is mondjam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Peyton Manning szintű elit QBt nem engednek el szinte soha. És annak oka volt. Luck+igen komoly sérülés és fizetés.

Akit elküldenek, ott nem biztos a teljesítmény.
Flynn gyakorlatilag ugyanúgy kockázatos, mint volt. Semmivel nem jobb, mint draftolni. Ha Tyler Brayhez vagy Landry Joneshoz mérem. Geno Smith például lényegesen jobb jelölt.
Alex egy közepes szezont hozott, ami az addigi foshoz képest jó volt, de igazából Cassel kaliber (ebben a tekintetben is). Ortonnal tavaly ugyanez a gondom volt. Cseberből vederbe.

A totál reménytelen esetekbe bele sem megyek, mint Vince Young, Tebow, Tarvaris Jax, stb. Olvastam én is ezeket pár csapatnál, hadd ne kelljen leírnom mit gondolok róluk, mint franchise QB jelölt.
Nem megyek végig.

Vannak olyanok akik 2014ben ha valóban repülnek, én elvinném. Pedig ilyet tavaly csak Manningre mondtam, és előtte is évek óta egyszer. A sittről kiszabadult Vickre (vicces, hogy akkoriban én meg Helmut védtük Vicket sztem összesen a site-on. Azóta meg sok embernél "megmondtuk" Garibaldi esete lett belőle. Mindegy).
És senki mást én nem hoztam volna kezdőnek. Tehát jövőre ha Cutler vagy Romo elérhető, na azt elfogadom. De most ha Reid esetleg jön, és fellángol a Kolb mánia, azt nem.

Draft. Hülyeség volt Genot feltolni a board első helyére. De hülyeség most oltani is. Nagyon tehetséges az a gyerek. Én értem Wilson miért nem lehetett első körös. Miért volt reach Eli Manning, vagy a Rivers trade mért volt hibás lépés. És miért reach Cam Newton. Miért drága elképesztően RG3 ára. Vagy miért nagyon jó ár/érték arányú a két Top 5-10es propsect Notre Dame QB (Quinn+Clausen) behúzása. Aztán az ár/érték arány ment a 'csába, mint oly' sokszor.
Legtöbben akik reachről beszélnek nem is látták a TOP 50 prospect több mint felét soha játszani. Akit láttak, arról sem tudják miben jó vagy miben nem. De tudják, hogy ezen játékosok egymáshoz képest milyen erőt képviselnek egész pontosan. Csak az edzők nem értenek ehhez, és összevissza draftolnak, pedig ott a lista a Walter footballon, hogy ki hol éri meg pontosan. Meg a Bleacher report is megírta kinek mit kell tenni hét lépésben a sikerhez.

Tipikusan 1/1 az QB. Nem véletlen. Esetleg DT, pass rusher, OT. Ha Albert aláír, OT nem kell. Pass rusher semmiképp sem.
CB nem szokás 1/1re, pedig kell. Más igazán jó prospect ugyanúgy nincs, mint QB. Húzzanak egy felesleges embert 1/1re, csak hogy ne QB legyen? Amikor az tényleg kell.
ILB kell, Teo lehet itt jelölt. De 1/1re LILBt húzni meredek. Az 1/1 komoly fizetést is jelent, nem fogják egy guardnak/ILBnek kipengetni, cak nagyon komoly indokkal. Von Millerre építettek egy komplett védelmet, ez komoly indok például. Viszont ez pont olyan komoly kockázat, mint Geno Smithre építeni egy támadósort bianco.

Lotulelei esetleg. Ha 4-3 lesz akár Poe elcserélése is megtörténhet például. Dorsey+T-Jax elengedése mellett ez már komoly indok. Ekkor el tudom képzelni ,hogy az új HC úgy van vele, egy szezon után úgysem rúgnak ki. Húzok egy (két) eldobható QBt, aztán meglátjuk. Egy Tyler Bray+Ricky Stanzi+akárki back up egy évre elég lesz. Vagy bejön egyik, vagy jövőre lesz megoldva az irányítókérdés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Andy Reid a Cards interjú előtt találkozik a Chiefs vezetőivel Phillyben, Koetter pedig hosszabbított a Falcons-szal annak ellenére h tegnap állítólag nálatok volt interjún.empty taxi
Ha Andy megy a chiefsbe , akkor itt nem Qb draft lesz 1/1-en hanem DL-t erősit majd 😊

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Alex Smith esetében pontosan tudod, mire számíthatsz, középszerűségre. Egy újonc QB lehet szarabb, de benne még ott lesz a POTENCIÁL. Szegény Alex viszont már nem lesz jobb.
Én hoznék egy újonc QB-t, kipicsáznám Quinn-t és Cassel-t, és keresnék egy olyan veterán QB-t, aki nem bánná, hogy egy újonccal kelljen megküzdeni-e a kezdő posztért.😊Go Vikings!
Az a probléma, hogy 1/1-re mindegyik elérhető QB nagy reach... Más dolog ellőni egy 1/1-et egy Luckra, RGIII-ra, de még Newton-ra is, mint Smith-re vagy Barkleyra. Utóbbiakból jóval nagyobb eséllyel lehet Jamarcus Russell sajnos. 😕

Ha már mindenképpen QB draft, akkor legalább nem 1/1-en kéne elhozni, hanem letradelni, betankolni jövőbeli pickekből, és elhozni valahol a kör közepén/végén.peterk2005
Azért az 1/1-ért nem hinném, hogy sok csapat fog kápálozni...
Szerk.: Viszont a 2/1 igen sokat érhet 😉

Do your job
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Alex Smith esetében pontosan tudod, mire számíthatsz, középszerűségre. Egy újonc QB lehet szarabb, de benne még ott lesz a POTENCIÁL. Szegény Alex viszont már nem lesz jobb.
Én hoznék egy újonc QB-t, kipicsáznám Quinn-t és Cassel-t, és keresnék egy olyan veterán QB-t, aki nem bánná, hogy egy újonccal kelljen megküzdeni-e a kezdő posztért.😊Go Vikings!
Az a probléma, hogy 1/1-re mindegyik elérhető QB nagy reach... Más dolog ellőni egy 1/1-et egy Luckra, RGIII-ra, de még Newton-ra is, mint Smith-re vagy Barkleyra. Utóbbiakból jóval nagyobb eséllyel lehet Jamarcus Russell sajnos. 😕

Ha már mindenképpen QB draft, akkor legalább nem 1/1-en kéne elhozni, hanem letradelni, betankolni jövőbeli pickekből, és elhozni valahol a kör közepén/végén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 501 — Bowl Winner
Alex Smith esetében pontosan tudod, mire számíthatsz, középszerűségre. Egy újonc QB lehet szarabb, de benne még ott lesz a POTENCIÁL. Szegény Alex viszont már nem lesz jobb.
Én hoznék egy újonc QB-t, kipicsáznám Quinn-t és Cassel-t, és keresnék egy olyan veterán QB-t, aki nem bánná, hogy egy újonccal kelljen megküzdeni-e a kezdő posztért.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Ellenérvként magam írtam nemrég: A Chiefsnek nem ár/érték arány kell, hanem irányító.ulpianus
FA vagy trade esetleg? Ezt most nem gondoltam teljesen végig, de van esély egy-két kezdő szintű irányítóra, és aki mögé elég 2. körben húzni valakit...
Szerintem lehet 2-3 ilyen név, most annyira nem néztem utána a lehetőségeknek és nem is akarok neveket írni, h ne abba az irányba menjen el, h elérhető lesz-e XY, hanem h elméleti síkon hogy látod. Szvsz 1/1-re találtok jobb játékost mint Geno Smith, nagyobb upgrade-et nem hinném, de ha én most bebújnék egy KC fan bőrébe, akkor nézegetném a kegyvesztett irányítókat akik egy új csapatban újraéledhetnek, és vagy lejár a szerződésük, vagy esetleg kirúgják őket a nagy fizetés miatt, vagy trade listre kerülnek.

Nem olyan hosszú távú megoldás, mint az 1/1-es rookie, s nem is feltétlen kockázatkerülőbb, de adott esetben...
Minden attól függ, h private workouton mennyire meggyőző Smith vagy esetleg Barkley, amit sosem fogunk megtudni.Black_Adder
én pl alex smitht nem vetném el. ehhez a csapathoz egy sima game manager qb elég kéne, hogy legyen az előző szezonból kiindúlva. bár olvastam, hogy friscoban csak a rendszer miatt volt jó. ha meg nem válik be, akkor jövőre jöhetne az első körös qb draft mert akkor úgyis elől húznátok megint.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
Ellenérvként magam írtam nemrég: A Chiefsnek nem ár/érték arány kell, hanem irányító.ulpianus
FA vagy trade esetleg? Ezt most nem gondoltam teljesen végig, de van esély egy-két kezdő szintű irányítóra, és aki mögé elég 2. körben húzni valakit...
Szerintem lehet 2-3 ilyen név, most annyira nem néztem utána a lehetőségeknek és nem is akarok neveket írni, h ne abba az irányba menjen el, h elérhető lesz-e XY, hanem h elméleti síkon hogy látod. Szvsz 1/1-re találtok jobb játékost mint Geno Smith, nagyobb upgrade-et nem hinném, de ha én most bebújnék egy KC fan bőrébe, akkor nézegetném a kegyvesztett irányítókat akik egy új csapatban újraéledhetnek, és vagy lejár a szerződésük, vagy esetleg kirúgják őket a nagy fizetés miatt, vagy trade listre kerülnek.

Nem olyan hosszú távú megoldás, mint az 1/1-es rookie, s nem is feltétlen kockázatkerülőbb, de adott esetben...
Minden attól függ, h private workouton mennyire meggyőző Smith vagy esetleg Barkley, amit sosem fogunk megtudni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Andy Reid a Cards interjú előtt találkozik a Chiefs vezetőivel Phillyben, Koetter pedig hosszabbított a Falcons-szal annak ellenére h tegnap állítólag nálatok volt interjún.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 209 — én ezt meguntam
Doug Marrone is a lista előkelő helyén van, Nassib is coming?empty taxi
Ezt mintha szó szerint beírtad volna már valahova. 😀

Ha magát a "QB nem 1/1re" ötletet nézem.
Egy második körös QB ahogy opció más csapatoknak, úgy opció a Chiefsnek még inkább. Mert ha valaki, akkor ők számíthatnak rá igazán, hogy marad egy jó név második körre mikor szóhoz jutnak újra (2/2). Egyedül a Jax áll még jobb pozícióban egy ilyen húzáshoz.

Ellenérvként magam írtam nemrég: A Chiefsnek nem ár/érték arány kell, hanem irányító.ulpianus
...lehetőleg olyan, akinek az értékeire lehet koncentrálni, építeni, és nem mindig a hiányosságain sopánkodni! El is felejtettem, hogy Russel Wilson csak 180 cm magas..., nem baj, majd valahogy feldolgozzuk...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Doug Marrone is a lista előkelő helyén van, Nassib is coming?empty taxi
Ezt mintha szó szerint beírtad volna már valahova. 😀

Ha magát a "QB nem 1/1re" ötletet nézem.
Egy második körös QB ahogy opció más csapatoknak, úgy opció a Chiefsnek még inkább. Mert ha valaki, akkor ők számíthatnak rá igazán, hogy marad egy jó név második körre mikor szóhoz jutnak újra (2/2). Egyedül a Jax áll még jobb pozícióban egy ilyen húzáshoz.

Ellenérvként magam írtam nemrég: A Chiefsnek nem ár/érték arány kell, hanem irányító.


Állat vagyok, ami enni kér...