Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Doug Marrone is a lista előkelő helyén van, Nassib is coming?empty taxi
Nem hiszem, hogy lenne összefüggés a kettő között.

Crennelhez még annyit, hogy igazán top legyen az ő 34-es védelme, kell az elit end a jobbszélre, aki futás ellen és pass rushban is ott van szeren. A Patsnél ott volt Seymour végig. Ahogy olyan sokszor leírta itt Ulpi, Dorsey pass rush ellen nem tudta ebben a sémában azt nyújtani, ami kellett volna a pluszhoz.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Doug Marrone is a lista előkelő helyén van, Nassib is coming?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Boston!
Egyáltalán nem volt off. Pont ezt kérdezte Janek, milyen DC Crennel. Megmondtad.

Más. Újabb edzőjelöltek az új vezérkarba Mel Tucker, Jaguars DC/assist HC (dolgozott Crennellel is). Illetve Dave Toub Bears ST coach.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
megnézném mit csinálna nálunk bár a keret nem jó 3-4re

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Crennel milyen dc lenne?Janek
Ehhez elég megnézni a 2009-2011 szezonokat. Elég jó DC. Ért a tehetségek megtalálásához, illetve tudja őket használni. A rendszere elég korszerű, bár statikus. Kevés a blitz, a nagy változások. Ellenben sok apró eltérés lehetséges gyorsan, így sokféle védelmet lehet kihozni belőle külön gyakorlás nélkül, amit Crennel ki is használ.

Chiefstől eltekintve fő problémája a rendszernek a futás elleni védekezés. Passz ellen elég jó, ezért is nem kell blitzelni annyit. Például egyetemen a Georgián Crennel tanítványa játssza ezt, mindjárt kezdenek.
Nem sok jobb 3-4es DC van Crennelnél, talán nem is jobbak ők sem, csak másként jók. Jól hívja a playeket, minden meccsre felkészül, nagyon tapasztalt. Elit QBket is képes volt sokszor levenni a pályáról. Anno a Patsben is.

Fő követelmény a minőségi DL. Itt térünk vissza a Chiefshez. Ezt volt képtelen megoldani Crennel Kansas Cityben, nem is működött a rendszer soha tökéletesen. Run stopper volt elég, pass rush azonban nem érkezett belülről. Bár így is életképes volt a rendszer, ami minősíti az szisztémát.
HCként Crennel melléfogás, de DCnek kiváló, csak a 2 gap, a zónázás (cover 3) és a 3-4 miatt azonnali eredmény nem várható egy 4-3as csapatnál. Játékosmozgás elkerülhetetlen.ulpianus
+1. Mi azóta is sírjuk vissza. Elnézést az OFF-ért.

Do your job
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Crennel milyen dc lenne?Janek
Ehhez elég megnézni a 2009-2011 szezonokat. Elég jó DC. Ért a tehetségek megtalálásához, illetve tudja őket használni. A rendszere elég korszerű, bár statikus. Kevés a blitz, a nagy változások. Ellenben sok apró eltérés lehetséges gyorsan, így sokféle védelmet lehet kihozni belőle külön gyakorlás nélkül, amit Crennel ki is használ.

Chiefstől eltekintve fő problémája a rendszernek a futás elleni védekezés. Passz ellen elég jó, ezért is nem kell blitzelni annyit. Például egyetemen a Georgián Crennel tanítványa játssza ezt, mindjárt kezdenek.
Nem sok jobb 3-4es DC van Crennelnél, talán nem is jobbak ők sem, csak másként jók. Jól hívja a playeket, minden meccsre felkészül, nagyon tapasztalt. Elit QBket is képes volt sokszor levenni a pályáról. Anno a Patsben is.

Fő követelmény a minőségi DL. Itt térünk vissza a Chiefshez. Ezt volt képtelen megoldani Crennel Kansas Cityben, nem is működött a rendszer soha tökéletesen. Run stopper volt elég, pass rush azonban nem érkezett belülről. Bár így is életképes volt a rendszer, ami minősíti az szisztémát.
HCként Crennel melléfogás, de DCnek kiváló, csak a 2 gap, a zónázás (cover 3) és a 3-4 miatt azonnali eredmény nem várható egy 4-3as csapatnál. Játékosmozgás elkerülhetetlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Crennel milyen dc lenne?Janek
3-4-es, keveset blitzelős, de nem rossz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Crennel milyen dc lenne?

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Kezd világosodni, mit is akar Clark Hunt a tulaj. Egyelőre nincs döntés Pioli ügyben, Crennel repült. Az új HCt maga Hunt keresi meg.
Attól függ Pioli sorsa, hogy tudnak-e együtt dolgozni azzal akit talál. Ha mindenkinek jó így, és addig Pioli marad, akkor marad. A HC közvetlen Hunt alá lesz rendelve, nem a GM alá.
Hunt szerint január első heteiben meg kell találja. Ez a legfontosabb most, más addig nem számít. Mivel a játékosmegfigyelő események kezdetére elfogadhatatlan lenne, hogy nincs meg a teljes (HC által összeigazolt) csapat.

Mondott pár kritériumot muszájból, mert kérdezték. De a lényeg az, hogy nyitott mindenre, nem állít maga elé szabályokat feleslegesen. Lehet ex HC, bármilyen kooordinátor vagy épp egyetemi edző.

Legelső jelöltek egyike, aki még ma tárgyal Hunttal, a Falcons OC Dirk Koetter (Eagles és Browns is hívta).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
R. Lilja (G) azt mondta vissza fog vonulni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Chris Mortensen ‏@mortreport
Chiefs granted permission by Falcons to interview OC Dirk Koetter on Tuesday.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
azt írja ez egyik legmegbízhatóbb belsős forrás Adam Teicher, hogy Piolival egyelőre nincs meg a megállapodás. Tárgyalnak. Gondolom ezért nem beszél erről Hunt az idézett cikkben sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Egyelőre legyen meg a front office. Tessék egy hivatalos bejelentés végre:
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-Part-Ways-with-Romeo-Crennel/c106ca75-cf83-4c27-860e-6479eb74c776

Más. Most olvastam, hogy Albertet valaki már a Bearsbe képzeli el (odament innen Emery, ez lenne a kapcsolat. Albertet nem is ő draftolta). Ha ilyen történik, hogy Albert nem marad, akkor lehet Joeckel is az 1/1. Mert Albertékről írtam is, hogy ZB óta lettek ennyire jók. Nagy kérdés, hogy marad-e a ZB egyáltalán.
Meglátjuk. Sztem marad Albert.

Vay ha Dorsey és T-Jax is repül, 4-3 lesz és nem kell Geno/más, akkor lehet Star Lotulelei is. Csak hogy mondjak alternatívákat.
_________________________________________


Geno Smith akárhogy nézzük, a draft legjobb QB prospectje. Átlagos jelöltről túlzás beszélni. Nem fogok most elemzést írni.
Most a bowl meccsen is lehet lehúzni őt, de dobott két TD-t, amikor a célpontjai formán kívül voltak és dropoltak a nagy hóesésben. 200 yardot dobált össze, nulla pick, 67% pontosság mellett. Mikor is a futás elérte a 2.8as átlagot, ha jól mondom fejből. A védelem egy rakás fos volt. De persze sokan annyit értenek ebből, nem nyert = rossz QB. Akkor Jamaal sem nyert sokat idén=rossz HB?

De az igazság az, hogy nem ár/érték arány kell a Chiefsbe, hanem a lehető legjobb irányító. Vagyis hiába jó vétel valaki a második körben, attól nem jobb prospect, mint a legjobb prospect. Akárhonnan nézzük. Cassel sem viccből volt hetedik körös. Garancia nincs. Pedig én voltam itt talán az egyetlen, aki a nagy Geno hype idején állandóan írtam, hogy túl van lihegve pár jó meccs után a tehetsége. És fura mód én ma is ugyanazt mondom. Top 10ben sincs önerőből a boardon, nehogy top 1. De ő a legjobb QB prospect egyelőre. És ez a Chiefsnél komoly érv kell legyen önmagában.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Most akkor 1/1-ként QB-t húzunk? Csak mert ebben az évben nincs tele a sajtó azzal, hogy milyen szerencsés az a csapat, amelyik most választhat, ellentétben a múlt évvel. Azaz választhatunk egy átlagos jelöltet, aki rosszabb esetben nem jön be, jobb esetben bejön, de a következő szezon megint elmegy, mert fel kell venni az újoncnak az NFL-tempót. Azaz rendelhetünk új szópóálarcot az idei elhasznált darab helyett?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Nekem is feltűnt még sokkal több tweet. Még vagy 10 cikket olvastam róla. 5-6 szurkolói hallomást is, akik a városban laknak és ezt-azt ismernek. És a többi.
De én arra utaltam, hogy ez egyik sem hivatalos. ÉS Beki ha idéz egy második tweetet, az sem lesz hivatalos.
Márpedig azért tesszük hozzá, hogy hivatalos, mert az tény. A többi találgatás, ami vagy úgy lesz, vagy nem. Ez a különbség az, amit szóvá teszek. Vitázhatunk ezen, csak biztos, hogy igazam van.

Én is tudom a hírt, írtam is ha visszaolvasol. De még nem hivatalos. Ma utoljára hivatalosan Crennel annyit mondott, nem mond semmit egyelőre. Miután Schefter is leírta reggel, hogy szte ez tényként is kezelhető (nem írt tényt).
Nem kell soká várni, ha a hír igaz. Addig senkit ne vezessünk félre.ulpianus
A megfogalmazás GSN érdeme. Az idézőjel lemaradt. Én ilyen szinten soha nem megyek bele a dologba. Ha sokan sokfelől írják ugyanazt, akkor elhiszem.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Egyébként még eddig ez volt a leginkább hihető forrás:
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/31/chiefs-fire-romeo-crennel-not-scott-pioli/

Ezt gyakorlatilag készpénznek lehet venni (Ők is utalnak a reggeli Schefter cikkre). Sztem nemsoká megerősíti a KCChiefs.com is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Nekem is feltűnt még sokkal több tweet. Még vagy 10 cikket olvastam róla. 5-6 szurkolói hallomást is, akik a városban laknak és ezt-azt ismernek. És a többi.
De én arra utaltam, hogy ez egyik sem hivatalos. ÉS Beki ha idéz egy második tweetet, az sem lesz hivatalos.
Márpedig azért tesszük hozzá, hogy hivatalos, mert az tény. A többi találgatás, ami vagy úgy lesz, vagy nem. Ez a különbség az, amit szóvá teszek. Vitázhatunk ezen, csak biztos, hogy igazam van.

Én is tudom a hírt, írtam is ha visszaolvasol. De még nem hivatalos. Ma utoljára hivatalosan Crennel annyit mondott, nem mond semmit egyelőre. Miután Schefter is leírta reggel, hogy szte ez tényként is kezelhető (nem írt tényt).
Nem kell soká várni, ha a hír igaz. Addig senkit ne vezessünk félre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Most akkor vitázzunk azon, hogy egy tweet egy nem a csapatnál dolgozó újságírótól hivatalos bejelentésnek minősül vagy nem?ulpianus
Most akkor vitázzunk azon, hogy egy tweet egy nem a csapatnál dolgozó újságírótól hivatalos bejelentésnek minősül vagy nem?ulpianus
Kb 15 helyen erősítik meg a dolgot Twitteren.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Most akkor vitázzunk azon, hogy egy tweet egy nem a csapatnál dolgozó újságírótól hivatalos bejelentésnek minősül vagy nem?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A Chiefsnél hivatalos Romero Crennel távozása, Pioli maradt.Shawn84
Én annyit láttam Adam Schefter írta, hogy hamarosan hivatalosan is bejelentik. Persze mostanra nagy jósnak ehhez nem kellett lennie, és biztos meg is erősítette valaki ha leírta.ulpianus
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Other moves that will happen today according to sources : Chargers and Browns parting with coach and GM. KC expected to fire Crennel
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
A Chiefsnél hivatalos Romero Crennel távozása, Pioli maradt.Shawn84
Én annyit láttam Adam Schefter írta, hogy hamarosan hivatalosan is bejelentik. Persze mostanra nagy jósnak ehhez nem kellett lennie, és biztos meg is erősítette valaki ha leírta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
A Chiefsnél hivatalos Romero Crennel távozása, Pioli maradt.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Jamaal végül elérte az 1500 futott yardot, ahogy eltervezte. 1509 egész pontosan. Igazából pihentették őt is, csak az 1500ig futott, nem is baj.

Crennelről azt írta a Yardbaker, már szóltak neki, ki van rúgva. Crennel nem akar válaszolni semmiféle kérdésre a munkájával kapcsolatban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
nem értettem miért nem kaphatott egy esélyt Stanzi, de ez a 26 nettó passzol yard teljesen védhetővé teszi a döntést. Kár, h Charlesék megint elrontották BQ nagy meccsét, bár most azért a védelem is felnőtt hozzá...
Black_Adder
A védelem fogott egy picket, amikor kellett. Az volt az utolsó esély normális eredményre. De igazából nem velük volt a gond megint. Nem volt Dorsey, nem volt T-Jax, a liga két talán legjobb run stopper 3-4DEje, mégis 4.0 yardos benyalt futóátlag volt. Ami meglepő Shaun Smith meg Ropati szintű emberekkel. Pedig volt pár jó futása a Denvernek, csak átlagban valahogy közepes maradt.
A passzvédelemben kiderült eddig is két fontos tanulság. Tegnap is igaz volt. Egyik, hogy Routt/Carr helyén nincs senki. Arenas jó nickel, ha nem is a legjobb, de a pálya szélén lassú. Lehet erős meg agresszív, agilis, de egyszerűen lefutják a szélen. MÁsik ilyen probléma, hogy Lewis és Berry mögött nincs csere továbbra sem. most épp Tysyn Hartman próbálkozott legtöbbet, kevés sikerrel. Persze nem egy UDFA rookienak kell NFL szinten játszani azonnal, de jól jelzi, hogy nincs kit bevetni. És akkor hiába Flowersék tehetsége, nem oda fognak dobni.

De az egész meccsen és már egész héten lehetet érezni, hogy aki tud, az már nem fog pályára lépni, nem égeti magát. Akinek muszáj az is főképp a sérülés elkerülését tartja szem előtt. Szerencsétlen sérülten is beálló Donald Stephenson lent is maradt. Ő is rookie, még motivált volt. Ki tudja mikor kezdhet újra Albert és Winston mögött, játszani akart. Persze amint lesérült, tudtam, hogy a futásnak is annyi. Allen a csere guard lett a kezdő LOT, de innentől normális LG sem maradt. Nem számított. Én már eleve 3 meccset néztem egyszerre. Tudtam mire számítsak. A többi KC fan sem véletlen nem is nézte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 922 — we almost always almost win
nem értettem miért nem kaphatott egy esélyt Stanzi, de ez a 26 nettó passzol yard teljesen védhetővé teszi a döntést. Kár, h Charlesék megint elrontották BQ nagy meccsét, bár most azért a védelem is felnőtt hozzá...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear