NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Flowersnek kificamodott a bokája, de nem szakadt meg tört el semmi. Erről annyit, hogy tavaly McCluster ilyennel több mint egy hónapot hagyott ki. De többféle ficam van, sztem ne erőltessük, ha nem muszáj. Ahogy a dolgok mennek, úgyis csak kiesne egy évre.
Carr jó, nickel Arenas. Most kiderül, hogy Daniels képes-e 5 playnél többet játszani, mielőtt ő is sérül ahogy szokott. Bár ő eddig vissza is állt. Vagy/és Jalil Brown mit tud. ehh bízik benne, és én is. Meg úgy általában is fizikailag nagyon ott van szeren. nekünk meg ugye igen jó DB edzőnk van. Hátha kihozza belőle ennyi idő alatt is a tehetséget.

Haley azt mondta, Muir hívta a playeket a meccs végén is. (Volt egy elmélet, hogy akkor már Haley playenként dumált a mikibe, és meg is változott a játék képe). Valamint, hogy a Vikingek ellen is Muir fogja ezt tenni. Rendben, ha ez így van, akkor annyit kérek, hogy legyen az utolsó negyed játékképéhez hasonló terve. Ez első háromra írt borzalmat felejtse el. Nem szoktam a playhívást kritizálni, mert nagyon bonyolult ez. Nem is szeretem, hogy sokan ezt teszik, és nagy butaságokat írnak közben.Viszont ezt most nagyon hamar kezdtem írni, hogy in run-in run-screen, néha play action, és ennyi. Ami nem kötekedés, ez így valóban ötlettelen. ÉS totál kinyírta az esélyeinket. Még ha ment volna a belső futás. De Jones 2.1es átlaga, meg McClain 1.0 átlaga nem nevezhető annak. Ezt felejtse el Muir, és megbocsátom neki, hogy nem egy Weis.

Végül egy Cassel a balfasz felvétel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Casselt egyértelműen lapátra teszik szezon végén, mert ekkora fizetésért nem lehet ilyen gyenge egy játékos. Szvsz kb a 10 meccs környékén jön helyette Stanzi, bármennyire is lutri ilyen váratlanul betenni. Palko tényleg nem opció.ender1112
Most már keményen Suck4Luck vonaton masiniszták vagyunk, néhány listán a mozdonyvezetők.
ÉN nem bánnám, az biztos. Luck és Cassel közül inkább Szerencse úrfiban bíznék.
Ellenben van ám más opció drafton is. Pockt Qb téren is. De azt most hagyjuk.

Mondjuk mi van ,ha egy dual QB jön? Mittomén RGIII. Akkor Stanzi játszhat év végén, ahogy tetszik mondani. Aztán vagy bejön vagy nem. Mármint legalább annyira bejön, hogy nem kell fosni, ha a draftolt QB beég, vagy főleg ,amíg nem játszhat, van irányítónk.
De mondjuk. RGIII futni biztos tud, nem ez a kérdés. Ha passzolni megtanul Zorntól, (aki elég jól össze tud rakni fiatal QBkat), akkor egy run heavyben, ahol a fal ebben a liga egyik legjobbja (kivéve most Weigmannt, aki megöregedett, vagy csak hiányzik a TC), Bowe+Baldwin jó run blocker, Moeaki is.
Tehát ide feljön Jamaal és Dexter (szoktak együtt lenni FB helyett is). Na most találd ki mi jön. Mert Jamaal és Dexter kiváló scat backek, Dexter félig WR. Mégis van 3 elusive futó is a backfielden.

Azt akarom mondani, hogy ilyen erős run blokk mögé lehet, hogy továbbra sem elit pocket QBt keresünk. Elég egy Game manager Stanzi vagy egy scrambler, aki tud dobni hasonló szinten. És a védelemre költünk első kört, amíg csak lehet ezentúl is. Ha már ennyit beleöltünk, akkor "mukodj!". Ezt is el tudom képzelni. Tehát nem kell a suck4luck versenybe beszállni, mert egyrészt az igazából nem létezik, másrészt meg mi nem egy szar csapat vagyunk hiú ábrándokkal, széteső, kiöregedő rosterrel, akin egy csoda QB segíthet, vagy apokalipszis.ulpianus
Szerintem se kell feltétlen elit QB a Chiefsbe ,bár nem bánnám ha mégis lenne, Stanziból még akár az lehet; de ehhez játszatni kellene. Casselbe már felesleges időt és energiát ölni, game manager QB-nek se jó, valszeg mentális okok miatt.
Viszont a szezon hátralévő részében ki kellene deríteni, hogy Stanzi mire képes; PO már úgy se lesz.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
RB NEWS:

A Texans elengedte Steve Slatont. Mi érdeklődünk. Sztem nem rossz ő, végül is senki nem Jamaal Charles, de futó csak kéne. Dexter nem fogja bírni, hiába jó. Thomas Jones meg nem jó. McClain nem fog elsőszámú futóvá előlépni, ezt továbbra sem hiszem. Hacsak nincs pánik Jones miatt egy idő után. De akkor is inkább hozzunk valakit. Nem hiszem, hogy nincs egy nyamvadt UDFA egyetemről kirepült HB, akit ki lehetne próbálni. Nem kell ehhez akkora ész, még a playbookot sem kell bemagolni. Max egy ideig nem számítunk passz blokkra meg elkapásra tőle. LJ sem tudott blokkolni soha életében, ki lehet bírni run heavyben ezt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Casselt egyértelműen lapátra teszik szezon végén, mert ekkora fizetésért nem lehet ilyen gyenge egy játékos. Szvsz kb a 10 meccs környékén jön helyette Stanzi, bármennyire is lutri ilyen váratlanul betenni. Palko tényleg nem opció.ender1112
Most már keményen Suck4Luck vonaton masiniszták vagyunk, néhány listán a mozdonyvezetők.
ÉN nem bánnám, az biztos. Luck és Cassel közül inkább Szerencse úrfiban bíznék.
Ellenben van ám más opció drafton is. Pockt Qb téren is. De azt most hagyjuk.

Mondjuk mi van ,ha egy dual QB jön? Mittomén RGIII. Akkor Stanzi játszhat év végén, ahogy tetszik mondani. Aztán vagy bejön vagy nem. Mármint legalább annyira bejön, hogy nem kell fosni, ha a draftolt QB beég, vagy főleg ,amíg nem játszhat, van irányítónk.
De mondjuk. RGIII futni biztos tud, nem ez a kérdés. Ha passzolni megtanul Zorntól, (aki elég jól össze tud rakni fiatal QBkat), akkor egy run heavyben, ahol a fal ebben a liga egyik legjobbja (kivéve most Weigmannt, aki megöregedett, vagy csak hiányzik a TC), Bowe+Baldwin jó run blocker, Moeaki is.
Tehát ide feljön Jamaal és Dexter (szoktak együtt lenni FB helyett is). Na most találd ki mi jön. Mert Jamaal és Dexter kiváló scat backek, Dexter félig WR. Mégis van 3 elusive futó is a backfielden.

Azt akarom mondani, hogy ilyen erős run blokk mögé lehet, hogy továbbra sem elit pocket QBt keresünk. Elég egy Game manager Stanzi vagy egy scrambler, aki tud dobni hasonló szinten. És a védelemre költünk első kört, amíg csak lehet ezentúl is. Ha már ennyit beleöltünk, akkor "mukodj!". Ezt is el tudom képzelni. Tehát nem kell a suck4luck versenybe beszállni, mert egyrészt az igazából nem létezik, másrészt meg mi nem egy szar csapat vagyunk hiú ábrándokkal, széteső, kiöregedő rosterrel, akin egy csoda QB segíthet, vagy apokalipszis.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nekem egyébként Casselnél amit nem felejtek el tegnapi meccsen, hogy döntő helyzetben hogy lehet, meg úgy egyáltalán hogy lehet, screen passzból picket dobni?
Arról jutott eszembe, hogy meccs előtt mondta (írtam is a pickjeire utalva), hogy a csapatnak jobban kéne vigyázni a labdára. Valóban.ulpianus
az volt a legszebb, hogy hasba dobta a kb. egy méterre lévő blitzelő safety-t, bele a kezeibe, szerintem weddle is meglepődött ezen, elképesztő volt, na
😊ehh
Casselt keményen osszák most. Ez a screen pick betette a kaput sok eddig visszafogottabb embernél is.

Cassel egyértelműen képtelen kihasználni azt a Bowet, aki a liga egyik legjobbjává ért az évek alatt. Én is tudom, hogy első két-három évében dropolt (bár sztem ez túl volt lihagve akkor is, nagyon rossz pillanatban tette az tény, és egyben pech is, rajta maradt), de úgyis elkapott 1000 yardot. Mert mindig képes volt elkapni lehetetlent is. Továbbá sztem nála hatékonyabb carriyng képessége egy WRnek sincs. Olyan stiff armja van, hogy HBknek nincs olyan. Akkora erővel ütközik, hog minden évben láthatunk hanyatt eső védőket, amin lehet röhögni.
A védelem tartotta megint életben a csapatot, rájuk nem panaszkodhat Cassel (meg senki). Más kérdés, hogy a Piscitelli+McGraw safety duó gyenge. főleg előbbi mehetne most azonnal is bármerre felőlem.

Casselnek menni kell év végén, ha így játszik tovább. Nem szerez TD-t, csak Haley csodás play konstrukciói mentik meg, és az elkapók. A 3rd down passzok hatástalanok, már ha hajlandó eldobni. De többnyire negyedeket kell várni az első sikeresre.

Nem kell őt sajnálni. Ahogy egyik öreg Chiefs fan mondta: Casselnek ktszámjegyű
dollármillió a számláján, azt is "lopta", ne sírjon a lelki nyugalmáért senki. Inkább mi sírhatnánk (főleg ők odaát, akik kifizették). Hiába volt Pro bowler Cassel, ez nem lehet kifogás. Azt már eljátszotta a PO meccsen.
A szerződésének hátralévő részét kár kipengetni.

Ami életben tartja Casselt, hogy nincs cseréje. Stanzi project. Bár ő a ritkább pro style project, végső esetben kezdhetne. Viszont Palko előtte van. És tegye föl a kezét az az elvakult Cassel hater, aki ezt megnyugtatónak tartaná, vagy legalább ezt szeretné. Ettől még nem biztos, hogy Cassel játszatása azt jelenti, hogy Haleyék bíznak benne annyira, mint 2009ben. Csak nincs lehetőségük. Ha Casselt lecserélik, akkor elvesztik. Ezt Matty nem bírja ki, ha Palko rossz (és az), hiába teszik vissza Casselt, ő rosszabb lesz, mintha hagynák játszani. Stanzi szintén lutri egyelőre. Már ha ismeri egyáltalán a teljes playbookot.ulpianus
Casselt egyértelműen lapátra teszik szezon végén, mert ekkora fizetésért nem lehet ilyen gyenge egy játékos. Szvsz kb a 10 meccs környékén jön helyette Stanzi, bármennyire is lutri ilyen váratlanul betenni. Palko tényleg nem opció.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Te mitől félsz? Hogy azt írom nem jó? Jó.ulpianus
Ettől a nagyon pozitív visszajelzéstől tartottam, de csak mint Pats szurkoló (mert nála még az sem áll, mint CMIII-nál, hogy nem passzol a sémába, plusz bankot se kellett volna érte robbantani, de ez itt OFF).

Viszont NFL és NCAA szurkolóként nagyon örülök, hogy jó helyre, jó edzőhöz került, és bizonyítani tudja a pályán, hogy milyen butaság volt engedni a harmadik körig csúszni.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Félve merem megkérdezni, hogy milyen az első benyomás három tétmeccs után Houstonról? Már a draft idején fucsáltam, hogy az utolsó napokban megzuhant az értéke, de a harmaik kör elején kész ajándék volt (és nagyon csalódott voltam, hogy nem vitte el a Pats legkésőbb a második végén). Most sajnos nincs időm Chiefs meccseket nézni, így csak annyit látok a lőlapon, hogy két meccsen volt kezdő Hali mellett. Beváltotta a reményeket? Látszik benne a fantázia, hogy évekre meghatározó 34 OLB lehet a ligában?DoM
Te mitől félsz? Hogy azt írom nem jó? Jó.

TCben már nagyon meggyőző volt. És pre meccseken főleg. Az van, hogy Studebaker helyét márt elvette a kezdőben. ÉS Sheffield (aki tavalyi draftolt 5. körös de IRen volt) is nagyon jó. Tolják hátra Studebakert, ahogy látom. Halira senki nem veszélyes, szal egy helyért harcolnak, de Houston áll nyerésre. Nickelben néha mindketten feljönnek (egy oldalra is dupla blitzelni, az elég jópofa). Olyankor az izmot magára pakoló tavalyi elit pass rusher DE Gilberryvel jó kis brigád lesznek, ha összeszoknak kicsit. Meg Bailey van ott Gilberry mellett leginkább.

Houston blitzei pont olyan halálosak, mint egyetemen. Halitól el kell tanulnia a Halit naggyá tevő kézmunkát (ez Hali titka + non stop motor style). Futás ellen is egész jó kezd lenni. Szoknia kell a zónázást, és amíg Berry nincs, lesznek gondjai. De Flowers ha esetleg tud járni tényleg, akkor nem akkora gond. Esetleg Flowers ha nem, akkor a fizikális CB prototípusa Jalil Brown is jó run stopper, ő is segít. Carr se rossz, ha ő áll át strong sidera.
Ellenben Belcher mellett inkább blitzelni kell, csak Hali miatt inkább átjön Hali, és nem az LOLB rohamoz, ha egy OLB blitz van (és Hali a pályán van). De nem mindig.
Sokat kell még neki fejlődni, de sztem nagyon nagy dolgot kell Sheffieldnek mutatni ,hogy kiszorítsa a kezdőből. Studi meg sosem volt képes erre, és nem is lesz. Csak idő kérdése volt, hogy mikor állítják félre.

OLB kérdésben sztem jól állunk, nem fognak ide hozni senkit. Curryt is ezért gondolom ,hogy inkább Belcherre lehetne veszélyes (bár sztem nekünk fele annyit ér, mint pár másik jelentkezőnek).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Félve merem megkérdezni, hogy milyen az első benyomás három tétmeccs után Houstonról? Már a draft idején fucsáltam, hogy az utolsó napokban megzuhant az értéke, de a harmaik kör elején kész ajándék volt (és nagyon csalódott voltam, hogy nem vitte el a Pats legkésőbb a második végén). Most sajnos nincs időm Chiefs meccseket nézni, így csak annyit látok a lőlapon, hogy két meccsen volt kezdő Hali mellett. Beváltotta a reményeket? Látszik benne a fantázia, hogy évekre meghatározó 34 OLB lehet a ligában?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Azt írják, hogy Aaron Curry LB iránt érdeklődünk mi is.

2009es drafton ő kelt el T-Jax után (1/4). Akkor is sokan őt írták hozzánk, de nem így lett.

Már elvesztette a starter helyét Curry, és egy trade nem áll messze a Seahawks FOtól. Ellenben PC azt mondta, Curryvel jó főzni, része a csapatnak.
Azonban ha a fizetéscsökkentés nem lesz megfelelő Currynek, és nem ír alá hosszútávút, akkor jövőre ingyen fog távozni. Így sztem mégiscsak jobb opció, ha kérnek valamit.
Twitteren írták, hogy ketten már tettek ajánlatot is (Cards+Eagles).

Nagyjából azt lehet elmondani, hogy Curry olyan lenne itt, mint Derrick Johnson, prospectként is hasonlították hozzá. 4-3ban OLB, de itt ILB lenne (talán, de én így gondolom most). A pass rush megy neki, nem ez a gond, bár nem szuper. Viszont ha belül egy kisebb zónát kap, mint Belcher, akkor ott ő király lehet. És ő elég jól fog embert, és zónázik is, hogy Berrynek végre legyen LB aki segít ebben. És ott, mint DJ (aki szintén jó pass rusher 4-3ban) már blitzeknél is sokkal hatékonyabb lehetne. Továbbá az itteni 3-4-es cover 3 rendszerben ki lehetne használni, hogy faltól falig képes játszani. Nem is ő lenne a sztár, sokkal kisebb lenne a nyomás rajta. Még fiatal (25), tehát bőven tud fejlődni. Sztem egy hozzánk hasonló LB sorban azonnal szintet lépne. Mert azért a Hali-DJ-Curry-Houston nem lenne akármi.
Nem sok esély van erre, de az biztos, hogy Crennelnek igaza van. Meg kell próbálni, hátha jó áron jön Áron.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Nekem egyébként Casselnél amit nem felejtek el tegnapi meccsen, hogy döntő helyzetben hogy lehet, meg úgy egyáltalán hogy lehet, screen passzból picket dobni?
Arról jutott eszembe, hogy meccs előtt mondta (írtam is a pickjeire utalva), hogy a csapatnak jobban kéne vigyázni a labdára. Valóban.ulpianus
az volt a legszebb, hogy hasba dobta a kb. egy méterre lévő blitzelő safety-t, bele a kezeibe, szerintem weddle is meglepődött ezen, elképesztő volt, na
😊ehh
Casselt keményen osszák most. Ez a screen pick betette a kaput sok eddig visszafogottabb embernél is.

Cassel egyértelműen képtelen kihasználni azt a Bowet, aki a liga egyik legjobbjává ért az évek alatt. Én is tudom, hogy első két-három évében dropolt (bár sztem ez túl volt lihagve akkor is, nagyon rossz pillanatban tette az tény, és egyben pech is, rajta maradt), de úgyis elkapott 1000 yardot. Mert mindig képes volt elkapni lehetetlent is. Továbbá sztem nála hatékonyabb carriyng képessége egy WRnek sincs. Olyan stiff armja van, hogy HBknek nincs olyan. Akkora erővel ütközik, hog minden évben láthatunk hanyatt eső védőket, amin lehet röhögni.
Mostanra kevesebbet hibázik jóval. Míg a circus catch képessége sztem nőtt. Nekem elképesztő volt idén már STben és pre meccsen is, milyen hatékony lett mindenben. Még a régi játszótársa Flowers is mondta, hogy Bowe szinte tarthatatlan lett idénre, és valóban. Meg lehet nézni, milyen alázatos lett, mennyire komolyan fejleszti magát. Most is annyit nyilatkozott, hogy "I'm a trooper" ő teszi amit mondanak.

Breaston kiváló társa. Amikor Bowe lesérült, ÉS Muir már hajlandó volt passzoltatni, akkor Matt (amikor nem dobta túl őt is) Breaston miket művelt? Főleg az az 1 yardoson elkapott vagy 50 yardos catch, pedig a védő nagyon jó pozícióban volt! És a labda kicsit hosszú is volt, emg kicsit mellé is ment. Jó Breaston, ezt tudtuk, de akkor is.

McCluster milyen elbaszott passzokat hoz first downra?
Ha Moeakit vszzatér, és Jamaal, aki kiváló scat back. Szal már most is kéne 300 yardokat passzolni mg 3-4 TD-t Pope is elkapott egy szép TD-t, (+ 1 érvénytelent is előzőleg), és az(ok) is épp hogy elérhetőek voltak, mert Pope kurva magas.
Mi lenne, ha eltalálná ezeket a srácokat végre valaki?
Nem beszélve Baldwinról, akinek a fizikai képességei még innen is kiemelkedőek. A csípője sztem beton, de a kezei és a rugói kiválóak. Gyors+erős+magas, nagyon várom, hogy pályára lépjen.

Cassel előtt a fal olyan amilyen. Nem sztár, és Weigmann elég gyenge. Megöregedett. Már ott tartunk, hogy C. O'Dowd is képbe került, meg ég egy center, nem ugrik be a neve. Mert Hudsont nem merik kezdetni egyelőre. Ellenpont Asamoah, aki a legjobb konkrétan a falban. Futás ás passz esetén is kiemelkedő. A többiek olyanok mint voltak. Gaither a hatodik falember, ő is hozza amit vártunk. Futásnál Albert most rosszabb volt, nincs formában Albert a sérülése miatt, de játszik. Passz esetén Gaither biztos pont, ez nyilvánvalóan kivehető. De ott kevesebbet van pályán, amit mondjuk én nem értek (hogy miért futáshoz erőltetjük), de mindegy.

A védelem tartotta megint életben a csapatot, rájuk nem panaszkodhat Cassel (meg senki). Más kérdés, hogy a Piscitelli+McGraw safety duó gyenge. főleg előbbi mehetne most azonnal is bármerre felőlem.

Casselnek menni kell év végén, ha így játszik tovább. Nem szerez TD-t, csak Haley csodás play konstrukciói mentik meg, és az elkapók. A 3rd down passzok hatástalanok, már ha hajlandó eldobni. De többnyire negyedeket kell várni az első sikeresre.

Nem kell őt sajnálni. Ahogy egyik öreg Chiefs fan mondta: Casselnek ktszámjegyű
dollármillió a számláján, azt is "lopta", ne sírjon a lelki nyugalmáért senki. Inkább mi sírhatnánk (főleg ők odaát, akik kifizették). Hiába volt Pro bowler Cassel, ez nem lehet kifogás. Azt már eljátszotta a PO meccsen.
A szerződésének hátralévő részét kár kipengetni.

A Suck 4 Luck verseny más kérdés. Ha úgy alakul, akkor el kell vinni, de vannak komolyabb jelentkezők az 1/1-re, és Luck ha minden így marad nem csúszik le 1/2re de 1/5re biztos nem. A Miami, a Szíhox, a Kolc például azonnal vinné őt, és ők "beelőzhetnek" minket. De a Jax a Vikings is átgondolná a dolgot egy TOP 5 ös pick esetén ha Luck ott lenne még.
Másrészt a Chiefs soha nem volt még 1/1es csapat. MÉg a két nagy hullámvölgyében a '78 tól kezdődő nyolcvanas szégyenszéria, illetve a 2006(7)-2009ig tartó gyors de masszív szopóág idején sem. Pedig utóbbi hozott pár TOP 5ös picket. Egyszer ez is meg fog történni gondolom, de nem hiszem, hogy most. A védelem be fog húzni pár meccset. És az elkapók segítik Casselt annyira, hogy ha jó napot fog ki, akkor nyerhetünk. Újabb szempont persze, hogy nem csak Luck fog kimenni a draftra (QBként). Ez ne m a 2011es prospect lista lesz.

Ami életben tartja Casselt, hogy nincs cseréje. Stanzi project. Bár ő a ritkább pro style project, végső esetben kezdhetne. Viszont Palko előtte van. És tegye föl a kezét az az elvakult Cassel hater, aki ezt megnyugtatónak tartaná, vagy legalább ezt szeretné. Ettől még nem biztos, hogy Cassel játszatása azt jelenti, hogy Haleyék bíznak benne annyira, mint 2009ben. Csak nincs lehetőségük. Ha Casselt lecserélik, akkor elvesztik. Ezt Matty nem bírja ki, ha Palko rossz (és az), hiába teszik vissza Casselt, ő rosszabb lesz, mintha hagynák játszani. Stanzi szintén lutri egyelőre. Már ha ismeri egyáltalán a teljes playbookot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Nekem egyébként Casselnél amit nem felejtek el tegnapi meccsen, hogy döntő helyzetben hogy lehet, meg úgy egyáltalán hogy lehet, screen passzból picket dobni?
Arról jutott eszembe, hogy meccs előtt mondta (írtam is a pickjeire utalva), hogy a csapatnak jobban kéne vigyázni a labdára. Valóban.ulpianus
ha már screen
akkor ne feledkezzünk el az előre kiszámítható belső futásokat fasntasztikusan variáló 2 yardos screen hívásokból, most melyik def. coordinátort lehet megetetni ezekkel a 2 belső futás majd sceen dologgal?
fájdalmas volt nézni is
😊
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Nekem egyébként Casselnél amit nem felejtek el tegnapi meccsen, hogy döntő helyzetben hogy lehet, meg úgy egyáltalán hogy lehet, screen passzból picket dobni?
Arról jutott eszembe, hogy meccs előtt mondta (írtam is a pickjeire utalva), hogy a csapatnak jobban kéne vigyázni a labdára. Valóban.ulpianus
az volt a legszebb, hogy hasba dobta a kb. egy méterre lévő blitzelő safety-t, bele a kezeibe, szerintem weddle is meglepődött ezen, elképesztő volt, na
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Nekem egyébként Casselnél amit nem felejtek el tegnapi meccsen, hogy döntő helyzetben hogy lehet, meg úgy egyáltalán hogy lehet, screen passzból picket dobni?
Arról jutott eszembe, hogy meccs előtt mondta (írtam is a pickjeire utalva), hogy a csapatnak jobban kéne vigyázni a labdára. Valóban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
van valami önbeteljesítő-megsemmisítő ebben a belső futás-belső futásra hívásban, mint egy kelta önáldozat, ahogy lassan lépésről-lépésre csavarja fel a beleit a rúnára, talán mágikus jelentése van. Csak ebben bízhatunk.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Nekem az jellemezte legjobban Muir "belső futással most meglepem őket" filozófiáját, amikor a Bolts már egyszer 3&9 nél is előrehozta a teljes DB sort a majdnem a LOSig. ÉS igazuk lett, támadtuk az A lyukat és sikerült is kiharcolni egy puntot. Ott azért a komplett stadion tudta mi jön. A kamera mutatta is Muirt utána, és nem véletlen pont akkor. Hanem mert akkor kellett volna leváltani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Ti, eza Muir nem haverja Áriánszunknak? Vagy csak egy klubba járnak, hogyaszondja ÉrtelmetlenBelsőFutásokKutatásiOsztálya, s gyűjtik az adatokat, hümm.......?sutianap
láttam pár steelers meccset, de a mi tegnapi játékhívásainkhoz képest arians egy géniusz
de tényleg
a csúcs az a RZ 3és11 belső futás volt
ott már habzott a szám
😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Ti, eza Muir nem haverja Áriánszunknak? Vagy csak egy klubba járnak, hogyaszondja ÉrtelmetlenBelsőFutásokKutatásiOsztálya, s gyűjtik az adatokat, hümm.......?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Flowersnek a bokája sérült. Elsőre a térdéről írtak, de az nem igaz. Állítólag tud vele járni, de fájdalomcsillapító injekciót be kell lőni. Megröntgenezték, vizsgálják.
Boweról nincs hír egyelőre. De őt nem vitték le meccsen sem.

Pedig már kezdtünk értelmesen játszani. Bár lehet ez egy ilyen forduló. Minden meccs szoros lett, még másfél meccs hátra van (nagyjából), így mondom.ulpianus
bowe utána még vissza is jött játszani
flowers nagyon kellene, hogy ne sérüljön le
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Flowersnek a bokája sérült. Elsőre a térdéről írtak, de az nem igaz. Állítólag tud vele járni, de fájdalomcsillapító injekciót be kell lőni. Megröntgenezték, vizsgálják.
Boweról nincs hír egyelőre. De őt nem vitték le meccsen sem.

Pedig már kezdtünk értelmesen játszani. Bár lehet ez egy ilyen forduló. Minden meccs szoros lett, még másfél meccs hátra van (nagyjából), így mondom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Érdekes és jó meccs volt. A fura az, hogy jobbak voltunk. 17-20ra buktunk, de ez nem mond el semmit.

Első Bolts TD driveban fumbli de nem szedjük föl. Ezt megismételjük. Egy DJ picket két kézzel ejt el, az a másik TD drive lesz.
De fogunk két picket így is. Csak nem megyünk semmire vele. Miért? Mert Muir a komplett első három negyedben a belső futás-belső futás-screen. ÉS a belső futás-belső futás-play actiont "variálja". de előbbi javára 75%ban. Nagy ritkán egy screennel kezd. ÉS ennyi. Nem viccelek, ennyi. Ha 3&11, akkor is belső futás kell kettő bele és kész.

Másik Cassel. Mindenkit túldob. Mindkét TD is rossz passz. Bowe zseniális, hogy képes ezeket elkapni évek óta. De lesérül Bowe. ÉS Flowers is. Eddig legalább csak egy sztár volt. Bár nem tűnt súlyosnak Bowe, maradt a pálya szélén.
A Botsban megsérült Jammer+Cesaire+Garay, ha jól emlékszem. Az s kis csapás Gates elvesztése után. fasza meccs volt ilyen értelemben. De Cassel és Rivers is kapott keményen párat, egyszer egyszer ők is alig keltek fel.

McCluster zseniális szintén. Hihetetlen milyen reménytelen helyzeteket old meg. Tetszett még Sheffield (OLB) is. Nagyon jó kis játékos lesz belőle. Studebaker lassan kezdhet gondolkodni. Mert Houston a kezdőből már kitúrta, most első csere sem lesz lassan így. Hali ellen senkinek nincs esélye, ma is jó volt.

Succop meg kihagy 38 yardról megint egy FG-t. Ő is kezdhet jól játszani, ha szerződést akar jövőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Charles sérült 😛
Bush pedig vadállat 😊 Na jó annyira idén nem, de ha kell odateszi!
Valamint mivel csoportellenfél vagytok, így a második kör a reális érte 😉 Bruce the Easy Raiders
Na ne má hö!

Mert Jamaal sérült Bush máris kér körrel többet ér? 😊 Ha Dexter is lesérül, akkor elsőt? Az 1/2öt nem adjuk! (Stanzi adná állítólag).

Bush ha teljesen egészséges volna évek óta, akkor se érne második kört 27 évesen.ulpianus
Bush anno azért volt negyedik körös mert súlyos lábtörése volt, de ezt úgyis tudod. Aztán ki is hagyta az első évét teljesen.
Egyébként szerintem is inkább egy harmadik kört ér most kb, de teljesen egészséges és nem is olyan sok snapes futó, tehát elhasználva sincsen annyira még, szóval ebben a szerepében még 3-4 évig szerintem simán az egyik legjobb kiegészítő futó lesz. Csak hát nálunk nem biztos hogy igényt tartanak rá.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Charles sérült 😛
Bush pedig vadállat 😊 Na jó annyira idén nem, de ha kell odateszi!
Valamint mivel csoportellenfél vagytok, így a második kör a reális érte 😉 Bruce the Easy Raiders
Na ne má hö!

Mert Jamaal sérült Bush máris kér körrel többet ér? 😊 Ha Dexter is lesérül, akkor elsőt? Az 1/2öt nem adjuk! (Stanzi adná állítólag).

Bush ha teljesen egészséges volna évek óta, akkor se érne második kört 27 évesen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ulpi! A válaszom PM-ben ment, fölösleges itt offolni.lucas
Itt vagyok csak ettem, de rosszul tettem, szinte rosszul lettem. Válasz postázva.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Bush-t vigyétek a Raidersből 😊

Egy fajin második körért vihetnétek is tőlemBruce
Második körért, mi? Annyit nem ér, komolyan. Bár ezzel lehet megint magamra haragítok valakit. Mint amikor írtam januárban kábé, hogy Orton nem ér második kört. De akkor sem.
Kevésbé komolyan: mi harmadik körben Jamaal Charlsokat húzunk. 😊ulpianus
Charles sérült 😛
Bush pedig vadállat 😊 Na jó annyira idén nem, de ha kell odateszi!
Valamint mivel csoportellenfél vagytok, így a második kör a reális érte 😉

Jut eszembe! (Fentebb reagáltam nagyjából érdemben).
Mi az hogy fajin? 2/1? 2/3? Nana! 😀ulpianus
2/3 jó is lesz 😀
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Ulpi! A válaszom PM-ben ment, fölösleges itt offolni.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!