Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jeremy Horne, WR --> roster
Lucas Patterson, OL --> PS
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Emmán kicsit fóbia, vagy nekem legalábbis annak tűnik. Sebaj, nekem is vannak fóbiáim, soroljam? 😊
lucas
Waters, Cassel, Vrabel, Page, Maneri mind rossz bolt volt. És egyik esetben sem óriási meglepetésre, hanem papírforma szerint.

De mosta akkor azzal jössz, hogy más csapatokkal is így jártunk. Lássuk.

Hoztunk egy Breastont Pope után a Cardsból. Vagy legújabb Becht volt aki blokkolni jött, és ő blokkolt legjobban a falban hétvégén. Szal akiket Haley hoz a sivatagból az más, ők jók is annyiért, amit adunk értük.

Nehogy már a Gregg+McClain+Gaither trió a Ravensből legyen a megfelelő példa. Ez viccnek is túlzás.

Vagy melyik csapat, mely játékosairól beszélsz?

Ha te fóbiáktól rettegsz, akkor más is? A fóbia félelem egyébként. Én mitől is féltem? Biztos ezt a szót akartad használni? Mert itt én nem tartottam semmitől, ergo nem is lehet fóbiáról beszélni.

Igazság szerint én ezt leginkább viccnek szántam anno. Ha nem oltogatsz, most sem írtam volna semmit. De persze ha ennyire fontos neked a téma, akkor most jöhetnek az igazi érvek. Csapatok, nevek.

Még egy dolog. Én soha nem mondtam, hogy Pioli nem a Chiefs érdekeit nézi. Egész mást mondtam. De mindegy, nem tartozik ide.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Félreértettél. Én nem azt mondtam, hogy nektek kell D-lineman, hanem azt, hogy nem azért raktuk ki, mert Warren rossz, hanem azért nem maradt nálunk, mert nem fért be az új rendszerbe. Tavaly végig egész jó teljesítményt nyújtott, nekem tetszett a játéka, de ettől még nem biztos, hogy a Kansasnek szüksége van rá. Sőt. Viszont azt sem gondolom, hogy ha hozzátok kerül, akkor ez csak azért van, mert korábban, egy rövidke szezon erejéig a Patsben is megfordult. Emmán kicsit fóbia, vagy nekem legalábbis annak tűnik. Sebaj, nekem is vannak fóbiáim, soroljam? 😊
Warrent már 7-én cutolta a Pats. Én láttam a premeccseken játszani, nem volt ő olyan rossz, csak nálunk most nincs D-lineman hiány. No meg rendszert is váltottunk állítólag. Még tán passrush is lesz valamikor. Most a Chargers ellen spéci nem nagyon volt, de majd mire veletek játszunk, addigra hátha... Safetyt is tudtunk volna adni, pl. Sanderst vagy Vödört, de őt elcsaklizta előletek a Macibrigád. Kukáztok ti máshonnan is játékosokat, nem csak tőlünk, de ha a Patstől meg valaki oda, az jobban szemet szúr.lucas
Nem jobban szemet szúr. Pontosan tudom kiket hoztunk és honnan, meg mennyiért. Te ezek szerint nem.
De akiket mondjuk a Ravenstől hoztunk nem kukázott emberek kategória. Mert Gregg öreg, de nem kuka szint. Ahogy Gaither sem. És McClain meg főleg nem, és csak ő van megfizetve, de csak ő érdemli meg. És folytathatnám. Végigmenjünk minden emberen? Nekem megy fejből is.

Dlineman hiány nálunk sincs, szal ez is mellément. Dorsey szuper, T-Jax se rossz, meglátjuk. Bailey nagyon jó, a tavaly berobbanó pass rusher Gilberry kigyúrta magát, és már futás ellen is értelmes. Mindegy, mert van mögöttük még csere így is, de őket is rotálni kell, hogy kihasználhassuk, ezen dolgozunk éppen. NT Gregg és Powe. Minek ide ember? Gregg nekem nem tetszik, de nem fogják kivágni két meccs után a frissen igazolt játékost.ulpianus

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Warrent már 7-én cutolta a Pats. Én láttam a premeccseken játszani, nem volt ő olyan rossz, csak nálunk most nincs D-lineman hiány. No meg rendszert is váltottunk állítólag. Még tán passrush is lesz valamikor. Most a Chargers ellen spéci nem nagyon volt, de majd mire veletek játszunk, addigra hátha... Safetyt is tudtunk volna adni, pl. Sanderst vagy Vödört, de őt elcsaklizta előletek a Macibrigád. Kukáztok ti máshonnan is játékosokat, nem csak tőlünk, de ha a Patstől meg valaki oda, az jobban szemet szúr.lucas
Nem jobban szemet szúr. Pontosan tudom kiket hoztunk és honnan, meg mennyiért. Te ezek szerint nem.
De akiket mondjuk a Ravenstől hoztunk nem kukázott emberek kategória. Mert Gregg öreg, de nem kuka szint. Ahogy Gaither sem. És McClain meg főleg nem, és csak ő van megfizetve, de csak ő érdemli meg. És folytathatnám. Végigmenjünk minden emberen? Nekem megy fejből is.

Dlineman hiány nálunk sincs, szal ez is mellément. Dorsey szuper, T-Jax se rossz, meglátjuk. Bailey nagyon jó, a tavaly berobbanó pass rusher Gilberry kigyúrta magát, és már futás ellen is értelmes. Mindegy, mert van mögöttük még csere így is, de őket is rotálni kell, hogy kihasználhassuk, ezen dolgozunk éppen. NT Gregg és Powe. Minek ide ember? Gregg nekem nem tetszik, de nem fogják kivágni két meccs után a frissen igazolt játékost.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Warrent már 7-én cutolta a Pats. Én láttam a premeccseken játszani, nem volt ő olyan rossz, csak nálunk most nincs D-lineman hiány. No meg rendszert is váltottunk állítólag. Még tán passrush is lesz valamikor. Most a Chargers ellen spéci nem nagyon volt, de majd mire veletek játszunk, addigra hátha... Safetyt is tudtunk volna adni, pl. Sanderst vagy Vödört, de őt elcsaklizta előletek a Macibrigád. Kukáztok ti máshonnan is játékosokat, nem csak tőlünk, de ha a Patstől meg valaki oda, az jobban szemet szúr.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Olvastam én azt már 1917-ben is. 😊 Csak más olvasni egy véleményt, és más látni egy teljesítményt.
Egyébként én ebben a Pioli szándékosan a Patsnek kedvez összesküvés-elméletben nem nagyon hiszek, mert neki az az elemi érdeke, hogy Kansasben bizonyítson.lucas
17ben világháború volt. Akkor szünetelt a bowl.hu. Mert haromt alatt szolgáltunk, de végül nem sikerült a Duna menti császárságot létrehozni.

Piolit arra írtam ,hogy felmerült mennyire jó az összahng mindkét félnek. Ehhez képest mi akiket kapunk mind sokba kerülnek vagy szarok. Akiket adunk (Waters+Page) áron alul mennek el és kezdő szintű játékosok. Pedig senki másnak nem adunk áron alul semmit, sőt. Csak pont a Pats, ahonnan még hozzuk minden kirúgott emberüket, akit kukáztak.
Elmondjam a legújabb hírt játékosigazolással kapcsolatban?
Gerard Warrent kivágta a PAts. ÉS mi meg work outoltuk tegnap. Nem véletlen vágták ki ,szar formában van ,nem is vesszük fel, meg semmi szükségünk nincs is DTre. Ott pont nincs sérült, meg sok is a játékos. De Pats játékos ,ne legyen munka nélkül, ha tud járni. Pedig van most hiány HB és safety poszton is (ahol Berry kiesése előtt is volt).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
1. Muir monnyon le, vagy tanuljon meg playeket hívni
ulpianus
Amikor Weis hatását kérdeztem a támadójátékotokra korábban, akkor azt írtad, hogy hiába volt OC, azért Haley-nek kontrollja volt a playcalling felett. Muir esetében ez idénre változott? Haley jobban a hátérbe húzódik és inkább "klasszikus" HC-ként műdödik?DoM
2009ben volt HC először Haley, akkor ő hívta a playeket. Az sok volt neki, de még emlékszik rá. Szal csak úgy nem fogja visszakérni. Weis nagyon jó volt de elment, a fia karrierje miatt (csak akkor vették fel, ha a papa is megy), és mert Haley csak belepofázott a dolgokba. Ezt sem szeretne megismételni ,hogy elbizonytalanítsa az OCt. Szal sztem látja, hogy baj van ,de Muir sosem csinálta ezt. Két meccsen ,ahol a játékosok szarul játszanak, nincs egység, az ellenfél meg jó, nem lehet leírni egy embert. Én persze ettől még akarhatok azonnali sikert, és szidhatok bárkit. Engem tuti nem rúgnak ki miatta, ha nem jön be. Majd akkor szidok mást. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Olvastam én azt már 1917-ben is. 😊 Csak más olvasni egy véleményt, és más látni egy teljesítményt.
Egyébként én ebben a Pioli szándékosan a Patsnek kedvez összesküvés-elméletben nem nagyon hiszek, mert neki az az elemi érdeke, hogy Kansasben bizonyítson. Tőlünk senki nem küldte el, sőt tartóztatták volna. Ő akart egyedüli főnök lenni, egyedül vinni a felelősséget.
Az tény, hogy a Cassel-trade nem nagyon jött be neki. De ne felejtsétek el, hogy Matt akkor se maradt volna a Pats nyakán, ha ti nem viszitek el. A legnagyobb baj az Casellel, hogy nem tud folyamatos jó teljesítményt nyújtani, és nem képes a hátán vinni a csapatot. DE! Most nálatok egyéb gáz is van, nemcsak ő. Mondjuk , hogy tavaly PO-ba jutottatok, azért nem kis teljesítmény. A csapatépítésben viszont még nem tartotok ott, hogy a kulcsemberek kiesését úgy tudjátok pótolni, hogy ne essen vissza jelentősen a teljesítmény. És bármennyire is megszerettem Casselt abban a bizonyos Brady nélküli szezonban, én is úgy gondolom, bizony ideje lenne egy igazi franchise QB után néznetek. Pioli is be fogja látni.
Tudtam én, hogy titkon szerettek ti minket. Merthogy Waterst igazán köszönjük szépen. Cserebere fogadom, többet vissza nem adom 😊lucas
Erről ulpianus írt egy hosszabb értekezést 1917-ben, mármint hogy miért ez a bénázás a Pats-el szemben ezekben az ügyekben, olvasd el.ender1112

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Hivatalos, Charles IR-en.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
1. Muir monnyon le, vagy tanuljon meg playeket hívni
ulpianus
Amikor Weis hatását kérdeztem a támadójátékotokra korábban, akkor azt írtad, hogy hiába volt OC, azért Haley-nek kontrollja volt a playcalling felett. Muir esetében ez idénre változott? Haley jobban a hátérbe húzódik és inkább "klasszikus" HC-ként műdödik?
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Tudtam én, hogy titkon szerettek ti minket. Merthogy Waterst igazán köszönjük szépen. Cserebere fogadom, többet vissza nem adom 😊lucas
Erről ulpianus írt egy hosszabb értekezést 1917-ben, mármint hogy miért ez a bénázás a Pats-el szemben ezekben az ügyekben, olvasd el.
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Tudtam én, hogy titkon szerettek ti minket. Merthogy Waterst igazán köszönjük szépen. Cserebere fogadom, többet vissza nem adom 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ritka szar szezon elé néztek, szerintem a Colts ellen ki-ki meccs lesz az 1/1-ért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ha azt nézem ,hogy Jamaal nincs. Akkor Dexter nagyon jól futott, csak Muir leállt vele is. Persze ő sérülékeny. De ha egyáltalán nem játszik, nem csak nem sérül meg, hanem semmi értelme sincs.
Másik, hogy Jones most jobb volt, de inkább volt 3 jó futása ahol jól blokkoltak neki. ellenben McClain nagyon tetszett. Sztem jobban ki kéne használni. A két Mc képes lehet ellensúlyozni Casselt, ha nem teljesen balfasz éppen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Én nem rád gondoltam és Bazzani főleg nem. Én arra írtam ,hogy a legnagyobb (és pár kisebb) KC fórumokon belendült a KC két Qva nagy szopás=1/1. Cassel utálat=Luck a mi megmentőnk.
Itt egy kép Casselről:
ulpianus
Oké, azt hittem, félreérthető voltam. Mondjuk Casselt én se szeretem, finoman szólva 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A bírókra nem mondok semmit. Ez nem csalás volt. kettő téves ítélet volt, de ez nem magyaráz meg max 7 pontot. Meg egyet tévedtek a javunkra is. Szal akkor ez így főleg nem.

ulpianus
Én sem mondtam,hogy csalás volt. Csak ritkán fújják meg ennyire a hazai pályát Detroitban.
Ezek a sérülések meg könnyen tönkretesznek egy szezont,erről mi sokat tudnánk mesélni.
És abban meg 100%ig biztos vagyok,hogy nem a Chiefs lesz az 1/1.Bazzani
Én nem azt írtam, hogy a miénk lesz, hanem azt, hogy a Coltsé(talán), ezért a Coltsot elkaphatjuk.ender1112
Én nem rád gondoltam és Bazzani főleg nem. Én arra írtam ,hogy a legnagyobb (és pár kisebb) KC fórumokon belendült a KC két Qva nagy szopás=1/1. Cassel utálat=Luck a mi megmentőnk.
Itt egy kép Casselről:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A bírókra nem mondok semmit. Ez nem csalás volt. kettő téves ítélet volt, de ez nem magyaráz meg max 7 pontot. Meg egyet tévedtek a javunkra is. Szal akkor ez így főleg nem.

ulpianus
Én sem mondtam,hogy csalás volt. Csak ritkán fújják meg ennyire a hazai pályát Detroitban.
Ezek a sérülések meg könnyen tönkretesznek egy szezont,erről mi sokat tudnánk mesélni.
És abban meg 100%ig biztos vagyok,hogy nem a Chiefs lesz az 1/1.Bazzani
Én nem azt írtam, hogy a miénk lesz, hanem azt, hogy a Coltsé(talán), ezért a Coltsot elkaphatjuk.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Én sem mondtam,hogy csalás volt. Csak ritkán fújják meg ennyire a hazai pályát Detroitban.
Ezek a sérülések meg könnyen tönkretesznek egy szezont,erről mi sokat tudnánk mesélni.
És abban meg 100%ig biztos vagyok,hogy nem a Chiefs lesz az 1/1.Bazzani
Sztem sem leszünk 1/1. Csak ehhez pár dolog kell.
1. Muir monnyon le, vagy tanuljon meg playeket hívni
2. Cassel a tavalyi és ne a tavaly előtti formáját hozza.
3. Ne sérüljön már le senki (Amikor Albert is lent maradt, nem is vettem levegőt 10 mpig legalább)
4. A sok fiatal nyugodjon meg. Érezhető volt a kapkodás megint, amint kezdett elmenni a meccs. Olyan 14-0nál sztem fejben többen szétestek megint. Bepánikoltak, kapkodtak szabálytalankodtak, keménykedtek, de nem fociztak profi módon az biztos.

Ellenben látható volt számomra a két fordulóban még az is, hogy a Raiders és a Broncos, jobb mint mi. Csak ők is képesek gyakorlatilag bárkitől kikapni. Akár tőlünk is. A Bolts röhögve nyeri a csoportot, de a többi homály zóna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A bírókra nem mondok semmit. Ez nem csalás volt. kettő téves ítélet volt, de ez nem magyaráz meg max 7 pontot. Meg egyet tévedtek a javunkra is. Szal akkor ez így főleg nem.

ulpianus
Én sem mondtam,hogy csalás volt. Csak ritkán fújják meg ennyire a hazai pályát Detroitban.
Ezek a sérülések meg könnyen tönkretesznek egy szezont,erről mi sokat tudnánk mesélni.
És abban meg 100%ig biztos vagyok,hogy nem a Chiefs lesz az 1/1.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Én nem láttam olyan szörnyűnak a Chiefs-et.
Az elején eléggé nyomtak minket a bírók,szinte csak büntetésekkel haladtunk.
Charles sérüléséig remekül működött a futójáték.
Stafford elég nagy nyomás alatt játszott végig.
Casselnek meg marhára nem volt szerencséje én nem temetném őt sem.Bazzani
A bírókra nem mondok semmit. Ez nem csalás volt. kettő téves ítélet volt, de ez nem magyaráz meg max 7 pontot. Meg egyet tévedtek a javunkra is. Szal akkor ez így főleg nem.

Cassel nem szerencsétlen volt. első passza felpattant. De miért? Mert bowe fölé dobta izomból. Bowe épp ujjheggyel érte el, de aki próbált már erős labdát elkapni ,az tudja, hogy ez lehetetlen nagyjából. Hogy IT lett az pech. hogy RZban, az dupla pech. De a dobás volt szar eleve. Stafford egy ilyet dobott, ami pick lett (0-0 vagy 0-7nél?), és neki szerencséje volt, hogy McGraw elejtette önfumblival komikus módon.
A másik két pick szintén tisztán Casselé.
ÉS ezt nem lehet. 3 picket nem lehet dobni. Mi nem vagyunk olyan jók, hogy ezt megtehessük. Ettől a védők ne kellett volna, hogy ennyit bénázzanak, szal nem Cassel a bűnbak egyedül, de ő biztos az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ettol fuggetlenul tenyleg csinalhatott volna mast is, es ha ez mondjuk Tuckkal tortenik, akkor en is megkurvaanyaztam volna az illetotlotus86
__________________________________________________________________________


Más. Megint első negyedben lesérült az ember akire a taktikát kidolgoztuk. Moeaki, majd Berry, most Jamaal. Ki jön még? Már félek az első negyedtől.

Nagyon sok minden ugyanúgy zajlott, mint előző meccsen. Cassel pocsék volt, és akkor még finom vagyok.
Védők közül sok volt a szabálytalanság. A bírók sem kedveztek, nem volt rossz ítélet csak kettő, ez belefér. Nem ezért kaptunk ennyi sok rengeteg pontot.

Haleynek elég melója lesz, míg visszahozza fejben az srácokat. Ez egy ilyen szezon lesz. Szopóálarcokat felvenni.

Ami nekem nagyon nem tetszett. Muir playcallingja. Előző meccsen azt mondtam, türelmes vagyok. De ott is ment a futás olyan 6.0+ átlag fölött, erre passzoltunk végestelen végig. Mert az legalább nem ment.
Most futottunk Jamaal kieséséig 8.8as átlaggal. És passzoltunk rendre még 3rd&2 re is. Aztán is a meccset zártuk asszem 5.5 átlaggal (ami nagyon jó). ÉS passzoltunk tovább. Mert 3 IT az jobb opció. Vagy nemtom. Bowe nekem tetszett, meg Dexter futásai, Jones sem volt rossz, annyira, mint mostanság. Bár én eleve mondtam, hogy a Lions DL run stopja túl van értékelve. Nem ezért vertek péppé, az biztos. De a kezdeti jó kis 100 yardunkra, futottunk 50et. Ezt ki érti? Muir mondjon le azonnal a playhívásról. Egy dolog tetszett, hogy FG helyzetben a tegnap ismétlődő 4&1re FG próba lett, nem a Haley kedvence gamblerkedés. Az más kérdés, hogy Succop mindkét héten kihagyott értékesíthető FGt.


Pletyka rovat.
Már nálunk is elkezdték a Luck rigmust. Lassan keresni kell 4-5 Luckot, hogy mindenkinek igaza lehessen. Érdekes lenne, de olyan ez, mint a Tebow+Luck. Szal el nem tudom képzelni ,hogy két újonc, ki nem próbált QBvel nekivágnak egy szezonnak, hogy ha Quinn vagy Palko a tartalék. Quinn jobb, nem így értem, de akkor is. Ez óriási kockázat így.
Ha pedig Tebow és/vagy Stanzi kiharcolja a kezdő helyet és 3-4 meccsen folyamatosan jól teljesít. Akkor meg minek QBt drafoltni? Szal nekem ez nem áll össze sehogy. És mondhatnék még csapatokat, csak kit érdekel ami nem AFC WEST? 😀 Sztem az van e mögött, hogy páran nem értik, hogy van más elit prospect minden drafton. Most is lesz. Nem mindenki akar QBt, csak mert van egy kiemelkedő jelölt (aki most az, de nem április van).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt sejtettem, hogy ez a szezon nem lesz olyan jó, mint a tavalyi, de hogy ekkora szívás lesz, azt nem gondoltam volna. Ulpianus, remélem tudsz valamit biztatót írni még erre a szezonra, és nem azt, hogy már csak 14 meccs, és vége 😂ender1112
Én nem láttam olyan szörnyűnak a Chiefs-et.
Az elején eléggé nyomtak minket a bírók,szinte csak büntetésekkel haladtunk.
Charles sérüléséig remekül működött a futójáték.
Stafford elég nagy nyomás alatt játszott végig.
Casselnek meg marhára nem volt szerencséje én nem temetném őt sem.

több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Igazából csak egy pozitívuma lehet ennek a szezonnak, a QB poszt megoldódása: Stanzit kipróbáljuk és beválik, Casselt kirúgjuk, esetleg megtartjuk kispénzért backupnak.
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Azt sejtettem, hogy ez a szezon nem lesz olyan jó, mint a tavalyi, de hogy ekkora szívás lesz, azt nem gondoltam volna. Ulpianus, remélem tudsz valamit biztatót írni még erre a szezonra, és nem azt, hogy már csak 14 meccs, és vége 😂ender1112
Az ötödik héten játszotok a Coltsszal, ott még bármi lehet. 😀salander
A Colts-fanok már az 1/1 helyért drukkolnak, szóval azt lehet, hogy behúzzuk 😊
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Azt sejtettem, hogy ez a szezon nem lesz olyan jó, mint a tavalyi, de hogy ekkora szívás lesz, azt nem gondoltam volna. Ulpianus, remélem tudsz valamit biztatót írni még erre a szezonra, és nem azt, hogy már csak 14 meccs, és vége 😂ender1112
Az ötödik héten játszotok a Coltsszal, ott még bármi lehet. 😀