Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Egy fajin második körért vihetnétek is tőlemBruce
Jut eszembe! (Fentebb reagáltam nagyjából érdemben).
Mi az hogy fajin? 2/1? 2/3? Nana! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ezen az se változtat, ha McClain blokkol elsősorban, csak akkor a legjobb power back nem fut.somoskovig
Valóban. De az igen, ha nem Coxot igazoljuk vissza. Hanem egy elusive játékra alkalmas HBt. ÉN erre akartam kilyukadni.

És lehet UDFA vagy draftolt de kivágott egyetemei jó HBket hozni. Van belőlük egy eurós raklappal. Kel hozni 3-4-5öt, és egyik csak érti a zone blockingot. Sztem ez a legjobb megoldás. Már persze ha találunk ilyen embert. De Cox akkor sem kell, mert McClain maradjon FB, onnan is lehet futni nagyon sokat. De akkor a McClain+McCluster(más) felállás legyen a pályán, és ne a Cox+McClain.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Ez OK, de azért McClain tolt egy 1000 yardos szezont nagyjából HB-ként, amikor Rice megsérült Baltimoreban. Ott se nagyon volt előtte értelmes lead blocker, egyébként meg szerintem erőfutóként sokkal jobbat tudna hozni, mint Thomas. És így McClain + Thomas + McCluster trióval még a ropiembert is lehetne 10-12 futásra limitálni meccsenként, annyit talán kibír.somoskovig
Lehet. És sztem is ő a legjobb futónk jelenleg. Mármint Dexter a legjobb, de ő meghal szinte biztosan, amint 10 fölé viszik valóban a snapszámát. Az meg úgy gyenge, mert elkapni is kell.

Cox igazából H-back. Elkap jól, majdnem mint egy TE, csak nem olyan magas. És nagyjából tud blokkolni jól. Nem egy McClain felügyelő, de jó az. Viszont futni nem tud. Persze Battle se tud, és mégis futtatják izomfutásban, mert addig sem a többiek sérülnek.

Jonesal az a gond, hogy mára (tavalyra) már csak a center melletti A lyukat képes értelmesen megfutni. McClain sem elusive back. Szal akkor két powerback, meg egy limitált elubacket játszó scatback hogy fog külső futásokat abszolválni? Úgy mint Jones? 2es átlaggal?ulpianus
Ezen az se változtat, ha McClain blokkol elsősorban, csak akkor a legjobb power back nem fut.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ez OK, de azért McClain tolt egy 1000 yardos szezont nagyjából HB-ként, amikor Rice megsérült Baltimoreban. Ott se nagyon volt előtte értelmes lead blocker, egyébként meg szerintem erőfutóként sokkal jobbat tudna hozni, mint Thomas. És így McClain + Thomas + McCluster trióval még a ropiembert is lehetne 10-12 futásra limitálni meccsenként, annyit talán kibír.somoskovig
Lehet. És sztem is ő a legjobb futónk jelenleg. Mármint Dexter a legjobb, de ő meghal szinte biztosan, amint 10 fölé viszik valóban a snapszámát. Az meg úgy gyenge, mert elkapni is kell.

Cox igazából H-back. Elkap jól, majdnem mint egy TE, csak nem olyan magas. És nagyjából tud blokkolni jól. Nem egy McClain felügyelő, de jó az. Viszont futni nem tud. Persze Battle se tud, és mégis futtatják izomfutásban, mert addig sem a többiek sérülnek.

Jonesal az a gond, hogy mára (tavalyra) már csak a center melletti A lyukat képes értelmesen megfutni. McClain sem elusive back. Szal akkor két powerback, meg egy limitált elubacket játszó scatback hogy fog külső futásokat abszolválni? Úgy mint Jones? 2es átlaggal?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Bush-t vigyétek a Raidersből 😊

Egy fajin második körért vihetnétek is tőlemBruce
Második körért, mi? Annyit nem ér, komolyan. Bár ezzel lehet megint magamra haragítok valakit. Mint amikor írtam januárban kábé, hogy Orton nem ér második kört. De akkor sem.
Kevésbé komolyan: mi harmadik körben Jamaal Charlsokat húzunk. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Behívták Coxot is RB lesőbe.
Érdekes, mert ő FB, aki nem tudott soha futni. Elkapni meg blokkolni igen, de tavaly futott nagyjából 0 yardot. Azért már vannak értelmes jelentkezők is. Csak találnak valaki használhatót. Bár én imádom McClustert, amíg bírja. Sztem futtassák, mint a kocsisoron, ha nem bírja akkor úgyis ki kell rúgni. Nem lehet, hogy nem játszik soha, azért hogy játszhasson.ulpianus
Nem lehet, hogy Cox azért kell FB-ként, hogy McClain sokkal több carry-t kaphasson?somoskovig
Gondoltam rá. De nem hiszem.
Mert akkor az van ,hogy McClain, aki azért nem egy Jamaal Charles, futna HB pozícióból, így is fognák a védők. Ami nem ugyanaz, mint FB pozból futni.

ÉS főleg elvesztenénk (egy nem minimálbéres) elit lead (vezető) blockert, cserébe egy gyengébb blokkolóért. Ezzel pont annyit romlana a lead blokkos futás, mint amit javulna (vagy többet).ulpianus
Ez OK, de azért McClain tolt egy 1000 yardos szezont nagyjából HB-ként, amikor Rice megsérült Baltimoreban. Ott se nagyon volt előtte értelmes lead blocker, egyébként meg szerintem erőfutóként sokkal jobbat tudna hozni, mint Thomas. És így McClain + Thomas + McCluster trióval még a ropiembert is lehetne 10-12 futásra limitálni meccsenként, annyit talán kibír.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Behívták Coxot is RB lesőbe.
Érdekes, mert ő FB, aki nem tudott soha futni. Elkapni meg blokkolni igen, de tavaly futott nagyjából 0 yardot. Azért már vannak értelmes jelentkezők is. Csak találnak valaki használhatót. Bár én imádom McClustert, amíg bírja. Sztem futtassák, mint a kocsisoron, ha nem bírja akkor úgyis ki kell rúgni. Nem lehet, hogy nem játszik soha, azért hogy játszhasson.ulpianus
Nem lehet, hogy Cox azért kell FB-ként, hogy McClain sokkal több carry-t kaphasson?somoskovig
Gondoltam rá. De nem hiszem.
Mert akkor az van ,hogy McClain, aki azért nem egy Jamaal Charles, futna HB pozícióból, így is fognák a védők. Ami nem ugyanaz, mint FB pozból futni.

ÉS főleg elvesztenénk (egy nem minimálbéres) elit lead (vezető) blockert, cserébe egy gyengébb blokkolóért. Ezzel pont annyit romlana a lead blokkos futás, mint amit javulna (vagy többet).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Hát igen , a nők már csak ilyenek. Rövid eszűek, blablálnak, stb. De ha egész jól emlékszem, akkor eredetileg a Patriotsról beszéltem, meg Watersről. Igaz, talán kicsit provokatív voltam, de tényleg örülök neki, hogy hozzánk került, mint ahogy ő is, hogy Scarnecchiával dolgozhat együtt, állítólag tőle még tanulhat tapasztalt játékos létére is. De igazán nem lényeges. Hagyjuk. Vannak olyan emberek, akikkel nem érdemes vitatkozni, úgyis ők tudják jobban. OK, te tudod jobban.
Bla bla bla
lucas
ulpianus
lucas
Nem csak Watersról volt szó. Azt én magam még előtted írtam, hogy jó játékos, és jó hogy a Patshez került. Még le is elemeztem a stílusát, előnyeit, hátrányait.
Erről is beszélhetünk. Ahogy arról is, hogy miért és mit kell Watersnek tanítani, ha kell. Mert ugye egy ilyen veteránt inkább jobb hagyni a kialakult bevált stílusában, a kondiját edzeni. Valamint be kell tanítani a Pats sémába és kész. Csak ez más lapra tartozik.

Azonban te azt is írtad (idézzem?), hogy vannak más csapatok, mint a Pats, ahonnan a Chiefs, Pioli munkássága alatt, hozott ugyanannyi fölösleges vagy túlfizetett, be nem vált játékost. Sztem ilyen csapatok nem léteznek. Szted igen, és én a fóbiámtól ezt nem látom. Erre írtam, hogy:
1. A fóbia mást jelent. De ez volt a leglényegtelenebb rész.
2. Kik ezek a játékosok? És melyik csapatokról beszélsz?

És már ne haragudj, de nem azért van igazam, mert te megengeded. Vagy mert én nem vitázom korrektül.
Azért van igazam, mert én tényekkel, nevekkel támasztottam alá amit mondtam. Te meg állandóan eltérsz a tárgytól, és egy nevet vagy csapatot, logikus érvet (vagy bármit) nem írtál, amit az állításodat igazolná.
Ráadásul ehelyett (bár ez nem gyengítené az álláspontodat) személyeskedsz nem egy esetben. Ami egyrészt szükségtelen. Másrészt nem adtam rá okot. Harmadrészt akkor visszakérdeznék. Kivel nem lehet vagy érdemes tehát vitázni?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Hát igen , a nők már csak ilyenek. Rövid eszűek, blablálnak, stb. De ha egész jól emlékszem, akkor eredetileg a Patriotsról beszéltem, meg Watersről. Igaz, talán kicsit provokatív voltam, de tényleg örülök neki, hogy hozzánk került, mint ahogy ő is, hogy Scarnecchiával dolgozhat együtt, állítólag tőle még tanulhat tapasztalt játékos létére is. De igazán nem lényeges. Hagyjuk. Vannak olyan emberek, akikkel nem érdemes vitatkozni, úgyis ők tudják jobban. OK, te tudod jobban. Részemről tényleg ennyi.
Bla bla bla
lucas
ulpianus
lucas

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Hát igen , a nők már csak ilyenek. Rövid eszűek, blablálnak, stb. De ha egész jól emlékszem, akkor eredetileg a Patriotsról beszéltem, meg Watersről. Igaz, talán kicsit provokatív voltam, de tényleg örülök neki, hogy hozzánk került, mint ahogy ő is, hogy Scarnecchiával dolgozhat együtt, állítólag tőle még tanulhat tapasztalt játékos létére is. De igazán nem lényeges. Hagyjuk. Vannak olyan emberek, akikkel nem érdemes vitatkozni, úgyis ők tudják jobban. OK, te tudod jobban.
Bla bla bla
Tehát kérdezem újra: melyik csapatok, melyik játékosairól beszélsz?ulpianus
lucas
ulpianus

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
amúgy ennyire ráértek?😊ehh
Írtam egy csomó értelmeset is, csak azokra kevés vevő van. Te sem arra reagálsz most. 😛

ulpianus
ha az ember 2 után ér haza akkor nehéz értelmesen lereagálnia bármit is
😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Behívták Coxot is RB lesőbe.
Érdekes, mert ő FB, aki nem tudott soha futni. Elkapni meg blokkolni igen, de tavaly futott nagyjából 0 yardot. Azért már vannak értelmes jelentkezők is. Csak találnak valaki használhatót. Bár én imádom McClustert, amíg bírja. Sztem futtassák, mint a kocsisoron, ha nem bírja akkor úgyis ki kell rúgni. Nem lehet, hogy nem játszik soha, azért hogy játszhasson.ulpianus
Bush-t vigyétek a Raidersből 😊

Egy fajin második körért vihetnétek is tőlem
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Behívták Coxot is RB lesőbe.
Érdekes, mert ő FB, aki nem tudott soha futni. Elkapni meg blokkolni igen, de tavaly futott nagyjából 0 yardot. Azért már vannak értelmes jelentkezők is. Csak találnak valaki használhatót. Bár én imádom McClustert, amíg bírja. Sztem futtassák, mint a kocsisoron, ha nem bírja akkor úgyis ki kell rúgni. Nem lehet, hogy nem játszik soha, azért hogy játszhasson.ulpianus
Nem lehet, hogy Cox azért kell FB-ként, hogy McClain sokkal több carry-t kaphasson?

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Behívták Coxot is RB lesőbe.
Érdekes, mert ő FB, aki nem tudott soha futni. Elkapni meg blokkolni igen, de tavaly futott nagyjából 0 yardot. Azért már vannak értelmes jelentkezők is. Csak találnak valaki használhatót. Bár én imádom McClustert, amíg bírja. Sztem futtassák, mint a kocsisoron, ha nem bírja akkor úgyis ki kell rúgni. Nem lehet, hogy nem játszik soha, azért hogy játszhasson.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Bla bla bla
Tehát kérdezem újra: melyik csapatok, melyik játékosairól beszélsz?ulpianus
lucas


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ulpi! Tudom szezon eleje van, de azért megkérdem: most úgy áll h eléggé elől fog draftolni a Chiefs, ami alapvetően egy nem várt fejlemény tekintve a tavalyi szezont és az idei offseasont. Minek örülnél a legjobban? Franchise QB Cassel helyére, egy klasszis LT, something else?empty taxi
Az attól függ ki az a QB. És ki az az OT? Luck esetén elképesztő boldog lennék például. És ezzel ki is térek rá külön.

Aki nem látja Luck tehetségét az sztem vak. Ő nem egy a sok 1/1ből. Mert minden évben van első helyre rangsorolt QB. Mint JMR vagy Newton, akik fizikális szörnyek voltak óriási potenciállal.
Nem igaz, hogy Luck tuti beválik, vagy tuti 1/1. De az igaz, hogy mondjuk KC-sítve olyan QB, mint Berry volt S poszton. 10 évente egy ilyen jön, el kell vinni, ha legkisebb szükséged van a poszton játszó emberre.
Mert Leinart is be volt reklámozva, de mégis ő is egész más. Bár inkább hasonlítható hozzá, mint a fent nevezett 1/1 az 1/1, a többi mind1 elmélet. Mert mi van ha 1/2? Mondjuk Suh 1/2 lett és akkor nem vártak csodát tőle is?
Az ellentábora Lucknak már pont olyan túlzásba esett, mint a rajongói. Luckhoz hasonlóan megjövendölték sok QB sikerét. És azért nem mindig alaptalan ez. Ryan vagy Bradford, Stafford is mind kiválóak lettek, szal nem csak ellenpélda van. Nem fog Luck sokat csúszni sztem, mint az Ír harcosok (királynő és másodpárduc). Mert kockázat WRben is van, DTben is van. QBt ha jó, úgyis szét kell fizetni, Luck megéri a kockázatot, ami sztem elég kicsi nála.
Már ha eltekintünk attól, hogy visszaeshet idén. De én azt mondom: már elkezdődött a szezon. 3 meccs 3 meggyőző győzelem. Ha jól emlékszem mert hétfőn néztem, akkor 2-4-2 TD 0-1-0 IT, 65-71-65% pontosság, és yard már nemtom de egy 170 körüli egy 230+ és egy 300 alatt. Szal ez kiváló, nem tűnik visszaesésnek, hogy finoman fogalmazzunk.

Tudom most jön a Stanzi wagon és le hörikiriz engem. De őszintén szólva Stanzi egy kiváló game manager, a hőseposz, aki képes 2 IT után nyerni 4 TD vel egy negyed alatt. Luck meg eleve nem dobja meg azt a két IT-t. De lényeg, hogy Stanzi ha játszik idén, ha nem, nem fogják sztem a kezébe adni a csapatot.
Tegyük fel, valóban TOP3ban draftolunk, és Luck bent van. OT is van csodaszép. Ha ott vagyunk, azt jelenti Cassel rossz volt. Azt is jelenti, hogy Haley az életéért húz játékost. Mint az István a Királyban kérdezem "Mondd, te kit választanál?"
Másik, hogy akkor Palko és Cassel együtt kell repüljön. Stanzi ha normálisan tolja év végén akkor maradhat kezdő. De akkor is jön egy veterán. Ha Stanzi nem elég jó, vagy nem is játszhat, akkor főleg. Palko sztem úgyis be fog égni ekkorra eléggé ahhoz ,hogy Haley ne tegye fel az állását rá. És két fiatallal (Luck+Stanzi) kizárt hogy nekimegy egy ilyen szezonnak. De most már az új QB szabály értelmében simán lehet 3 QBre alapozni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Természetes, hogy nem ismerhetem annyira a Chiefs játékosmozgásait, mint te. És szerintem a Patriots körüli dolgokban meg én vagyok jobban tájékozott, mert téged ez érdekel, engem meg az.
Előző írásaidból azt gondoltam, hogy fejlett a humorérzéked, de ezt az én véleményemmel kapcsolatosan úgy látom nem nagyon engeded kibontakozni, pedig jól látható jelekkel jeleztem, ( 😊 😉 ) , hogy a fóbiára és az egyéb pszihés jelenségekre való utalásaim nem túlságosan komolyak. Úgy látom, nem szeretsz velem vitatkozni, túl komolyan veszed, úgyhogy én visszavonulót fújtam, akár tekintheted győzelemnek is, igen , te győztél egy nem létező vitában. Bizonyosanl minden egyéb játékossal jól jártatok, csak a Patsből érkezőkkel van gáz
A továbbiakban inkább néma szimpátiával fogom figyelemmel kísérni a a csapatod teljesítményét. Mert bár a tavalyi PO meccsükkel felhúztak ők (csak halkan mondom a Pats még inkább), de nálam a Chiefs abban a kategóriában volt, akiket szerettem - legalábbis eddig eddig volt.
-
Tehát kérdezem újra: melyik csapatok, melyik játékosairól beszélsz? Mert ez volt itt a lényeg.ulpianus

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ulpi! Tudom szezon eleje van, de azért megkérdem: most úgy áll h eléggé elől fog draftolni a Chiefs, ami alapvetően egy nem várt fejlemény tekintve a tavalyi szezont és az idei offseasont. Minek örülnél a legjobban? Franchise QB Cassel helyére, egy klasszis LT, something else?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
amúgy ennyire ráértek?😊ehh
Írtam egy csomó értelmeset is, csak azokra kevés vevő van. Te sem arra reagálsz most. 😛

Power rankingben írta Höri, hogy Hali és Bowe jön sérültek közt. Annyi alapja van, hogy Hali TC óta hol edz, hol nem (bokasérülés miatt). ŐT is meg Albertet és Dorseyt külön féltem, Richardson is sérült volt, meg Gilberry, de őket kibírjuk, ha kiesnek. Mármint kibírjuk, hogy 50 pontnál többet nem kapunk, mire 10et sem szerzünk. 😀

Haleyt már most kikezdték a szurkolók. egy hónapja még 95-97%ban támogatták, mostanra 50% körül. Sokan kirúgnák. Ennyire hülye az átlagszurkoló. Nem mintha ez meglepne, az tény. Érdekelne, hogy kit tartanak jobbnak? Vagy mi legyen szerintük.
Cassel megmondta a tutit egyébként. Nem kellene a csapatnak mínuszos turn over mutatót hozni, mert az egyenes út a nagy L betűhöz. Igaza van, csak nemtom ki dobta a 3 picket múlt héten?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Hívtunk próbajátékra egy HB-t. Sammy Morrist, aki (meglepetés lucasnak) ex Pats playa, de persze a szokásos kuka szint nagyjából. Bár én magam Battle futásait nem akarom látni soha többet, annyira rossznak tartom. Dexter sérülékeny, Jones lassú már, bár még ő lageláébb bírja. McClain a legjobb, de ő a FB. Valaki kellene, de nem egy Morris. Remélem keresünk tovább. Addig McClusterék megoldják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
amúgy ennyire ráértek?😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
1. Egész biztos, hogy ezt akartam írni, mert a fóbia előítéleten alapuló ellenérzést is jelent. ( Ha nekem nem hiszel, nézz utána a Wikin.)
lucas
A fóbia nem félelem, ha a pszichéről beszélünk? Kivételként néha valóban, de ne a kivétel legyen ami miatt az alapjelentés leszólod. Jó, nem idézek más forrásból, legyen Wiki. Itt egy link, olvasgasd el, hogy a fóbiák magyar elnevezése micsoda. Meg fogsz akkor lepődni, hogy mennyi végződik (esetleg kezdődik) úgy, hogy ... félelem. Még a bevezetésben utalnak is a pszichiátriai jelentésre (irracionális, lekötelező félelem valamitől).
http://hu.wikipedia.org/wiki/F%C3%B3bi%C3%A1k_list%C3%A1ja
És ez a Wiki, nem mondhatod, hogy kerestem egy nem megfelelő forrást.

A kérdés azonban nem is erre irányult. Hanem hogy ha és amennyiben fóbiám van, akkor vajon mitől? Ezért gondoltam, hogy mániát vagy mást akartál írni. Azt vágtam, hogy személyeskedsz, csak gondoltam a fóbia téves megfogalmazás, de mire gondolhattál? Ezek szerint erre. Nekem így is sántít, de oké.

Talán az eredeti állításodhoz térjünk vissza. Aki állít valamit, bizonyítsa. Én írtam a rossz Pats-Chiefs játékosmozgásra vagy 5 példát, csak mondom a miheztartás végett. Én nem a levegőbe szoktam beszélni. Te egyet sem azóta az ellenkezőjére. Azzal jöttél ráadásul, hogy más csapatokkal is ilyen rossz sorozat történt a Chiefs-Pioli páros kapcsán, csak a fóbiám miatt nem látom azokat is tisztán. Oké.

Tehát kérdezem újra: melyik csapatok, melyik játékosairól beszélsz? Mert ez volt itt a lényeg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
metum - félelem
phobia - indokolatlan viszolygás

tittelettel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Emmán kicsit fóbia, vagy nekem legalábbis annak tűnik. Sebaj, nekem is vannak fóbiáim, soroljam? 😊
lucas
Ha te fóbiáktól rettegsz, akkor más is? A fóbia félelem egyébként. Én mitől is féltem? Biztos ezt a szót akartad használni? Mert itt én nem tartottam semmitől, ergo nem is lehet fóbiáról beszélni.

ulpianus
1. Egész biztos, hogy ezt akartam írni, mert a fóbia előítéleten alapuló ellenérzést is jelent. ( Ha nekem nem hiszel, nézz utána a Wikin.)
2. Csak azt lehet oltogatni, aki hagyja magát oltogatni, de hidd el én nem akartalak téged kispécizni. Mindössze annyit akartam mondani, hogy teljesen igazad volt Watersszel kapcsolatosan, nagyon jól jártunk vele. Az, hogy a csapatvezetésetek úgy ítélte meg, hogy inkább fiatalít, a miénk viszont szereti a tapasztalt játékosokat, még ha kicsit leszálló ágban vannak is, nem az én és nem a te döntésed, hanem csapatépítés-filozófia.
Szóval, legyen béke, szeretet és egyetértés! Én élvezem a szócsatákat és még a véleménykülönbségen alapuló vitákat is, viszont megbántani nem akarok senkit. Ergo téged sem akartalak. Te, lehet, hogy nemcsak patriotsplayerfóbiád, de patriotsfanfóbiád is van? 😊 Nagyon remélem, hogy azért ginofóbiád nincs. 😉

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Horne nagy Haley favor, remélem most már tényleg megmutatja miért.

AFC WEST Pocket pressure (nyomás a QBn) week 2:

______________________Passing A./ Pressures/ Attempts per Pressure
San Diego Chargers 88 32 2.75
Kansas City Chiefs 59 21 2.80
Oakland Raiders 55 27 2.0
Denver Broncos 71 36 1.97


5+ célpontok week 2 (most nincs időm csapatokat odaírni, de tudjuk).

Team Targets Receptions Success %
V.Jackson 15 10 66%
M.Tolbert 9 8 88%
E.Decker 9 5 55%
R.Mathews 9 7 77%
D.McFadden 8 7 87%
D.Bowe 8 5 62%
D.Moore 8 5 62%
D.Hagan 8 5 62%
D.McCluster 5 4 80%
M.Reece 5 3 60%


Állat vagyok, ami enni kér...