Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Sztem nem kell ILB. Belcher nagyon jó run stopper. Olcsó egycélú ILB. És DJ meg a másik, csak ő másra is jó. De attól egy tackle gyár is.ulpianus
szerintem kell
de ezen nem veszünk össze
😊
azért jelen állás szerint a legfontosabb egy jó OLB Hali mellé
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
vrabel-t nálunk inkább hagyjuk
😊
amúgy nekünk elég lenne a west győzelem
2003 óta végre
a PO meg ilyen szükséges rossz lesz
ráadásul ha jól emlékszem a ravens/steelers kettős áll nekünk egyelőre
hát...ööö....hehe
😊ehh
Vrabel nem fiatal már,nem lehet minden évben Pro Bowl formát hozni,rá kell készülnie,ez az év az az év 😀
Ravens,Steelers?Megveritek őket, sima liba 😀 😀

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Joco! Nekem számít, h minél többen szeretik a kedvenc csapatomat. Még ha ez kis hazánkban 10 ember vagy 20, akkor is jobb mint 5, mert nagyjából ennyien vagyunk törzsszurkolók. És Faragó Ricsit nem számoltam, de itt a fórumon.

Jó lenne POba jutni ,és ezzel fordulóval komoly esély nyílt erre. Igazából ha a Chiefs él a lehetőségeivel most már senki nem veheti el a rájátszást, csak ők maguk tudják elbukni.ulpianus
Már csak Vrabel miatt is alap a szimpátia 😊
Azért ellen példa is van az épphogy bejutott csapatokat illetően,nézd meg a Cardinals-t,SB-ig meneteltek. Tudom hogy nem ez az általános de ott már tényleg minden benne van,bármi megtörténhet még ha ez már kicsit sablon szöveggé is vált 😊
Egyébként pedig nagy siker már a bejutás is,ha szezon előtt valaki azt mondja h reális esélyetek lesz bejutni,gondolom ellenvetés nélkül aláírja bármelyik Chiefs drukker 😊Joco
vrabel-t nálunk inkább hagyjuk
😊
amúgy nekünk elég lenne a west győzelem
2003 óta végre
a PO meg ilyen szükséges rossz lesz
ráadásul ha jól emlékszem a ravens/steelers kettős áll nekünk egyelőre
hát...ööö....hehe
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Sztem nem kell ILB. Belcher nagyon jó run stopper. Olcsó egycélú ILB. És DJ meg a másik, csak ő másra is jó. De attól egy tackle gyár is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
hja és ez a tucker gyerek nem először blokkol rohadt jól futásnál
ilyen wr-ek kellenek nekünk
😊
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Joco! Nekem számít, h minél többen szeretik a kedvenc csapatomat. Még ha ez kis hazánkban 10 ember vagy 20, akkor is jobb mint 5, mert nagyjából ennyien vagyunk törzsszurkolók. És Faragó Ricsit nem számoltam, de itt a fórumon.

Jó lenne POba jutni ,és ezzel fordulóval komoly esély nyílt erre. Igazából ha a Chiefs él a lehetőségeivel most már senki nem veheti el a rájátszást, csak ők maguk tudják elbukni.ulpianus
Már csak Vrabel miatt is alap a szimpátia 😊
Azért ellen példa is van az épphogy bejutott csapatokat illetően,nézd meg a Cardinals-t,SB-ig meneteltek. Tudom hogy nem ez az általános de ott már tényleg minden benne van,bármi megtörténhet még ha ez már kicsit sablon szöveggé is vált 😊
Egyébként pedig nagy siker már a bejutás is,ha szezon előtt valaki azt mondja h reális esélyetek lesz bejutni,gondolom ellenvetés nélkül aláírja bármelyik Chiefs drukker 😊

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
A Bolts ellen akkor lesz esélyünk, ha Rivers nem játszik jól. Ennyi.

A Denver ellen sztem nem adtuk fel a futást, csak kicsit éreztem ezt. Inkább NT problémáink vannak és a Denver ezt jól felismerte már az előző meccsen is, és ki is használják. Igazuk is van. És más is ki fogja.ulpianus
vagy ha rivers-t nem hagyjuk játszani

a másik meg, hogy belcher elkaristol ahhoz képest, hogy UDFA, de nagyon jól jönne középen egy futás elleni pusztító LB
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
A Bolts ellen akkor lesz esélyünk, ha Rivers nem játszik jól. Ennyi.

A Denver ellen sztem nem adtuk fel a futást, csak kicsit éreztem ezt. Inkább NT problémáink vannak és a Denver ezt jól felismerte már az előző meccsen is, és ki is használják. Igazuk is van. És más is ki fogja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Viszont sztem gyenge a futás elleni védelmünk, csak a sec rookie hibái és folyamatos sérülések miatt lehet passzolni is, így annyira nem feltűnő. De POban mindenki keményen fut, és ott gond. (SBre megfordul és ott többet passzol legtöbb csapat, mint egész odáig bármikor, csak érdekességként mondom.)

ulpianus
a védelem vagy futás ellen jó
vagy passz ellen
az egész nagyon ritkán működik együtt jól
a secondary elképesztően fiatal
valahogy úgy érzem, hogy a denver ellen szándékosan játszottuk azt amit és inkább feladtunk a futás elleni védelemből (kb. mint a colts ellen, de ugye moreno az nem egy hart)
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Saját topicunkban már a meccs előtt is írtam, de innentől hajrá Chiefs. Nagyon tetszene az a forgatókönyv, h az uccsó fordulóban elpicsázzátok a gayderszt és azzal megnyeritek a divíziót. 😀Black_Adder
nem szeretnék addig izgulni
😊
innen abszolút a saját kezünkben a dolog
és még a chargers elleni loss is belefér a dologbaehh
3 meccs nyerhető, az SD ellen azért fosós, a KÖCSÖG-ék az életükért játszanak.
Naa meg jön a Raiders ellen az utolsó hét, az csoportmeccs, tehát garantált a súlyos balfaszkodás oda-vissza.Stez
a chargers ellen kb. akkor lesz esélyünk ha elhúzunk az elején min 14 ponttal és a védelem kitesz magáért, comeback nincs bennünk
😊
és azért rivers ellen blitzelni életveszélyes
ezen kívül csak hali jelent veszélyt rá (bár most studebaker-nek is volt pár egész jó kis pressure-ja)
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Most jön a Bolts. A mai teljesítményük nem volt szuper de nekünk se. Aztán a feltámadó Rams. Az sem lesz könnyű így. ulpianus
azért a bolts ellen nem kicsit játszott a raiders d-line
nekünk is valami ilyesmivel lenne esélyünk
de egyelőre erre nem látok nagy esélyt
sajnos
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Joco! Nekem számít, h minél többen szeretik a kedvenc csapatomat. Még ha ez kis hazánkban 10 ember vagy 20, akkor is jobb mint 5, mert nagyjából ennyien vagyunk törzsszurkolók. És Faragó Ricsit nem számoltam, de itt a fórumon.

ÉS a PO mindig más. De azért aki épphogy bejut, többnyire ki is esik. Mi utoljára a ninersnek hála (megverték az akkor erősebb Denvert) jutottunk be POba, nagyon hajszál híján. Olyan erőt is képviseltünk. De ott már nem csak kellemetlen kikapni, és rontja mérleget, hanem game over. Mindenki úgy is játszik. Az utolsó negyedek halálosak.

Viszont sztem gyenge a futás elleni védelmünk, csak a sec rookie hibái és folyamatos sérülések miatt lehet passzolni is, így annyira nem feltűnő. De POban mindenki keményen fut, és ott gond. (SBre megfordul és ott többet passzol legtöbb csapat, mint egész odáig bármikor, csak érdekességként mondom.)

A futás oké, de ennyi. És amint látható Cassel nem képes arra ami nekünk kell. 3rd down&5 fölött kéne 60% fölött hozni, meg red zoneban meccsenként pár TD, ha a futás elakad és ott betömörül a védelem legkésőbb, szal el fog akadni. (A pass focusnak más a hátránya ott lehet passzolgatni egy Casselel, bármilyen fura ez első olvasásra, de ott jobban megélne Cassel stílusa.)
Egyikre sem képes Cassel. De "képes" arra, hogy hiába kap 4 másodperceket, nem dobja el. Meg lehet nézni, Manning 2 alatt dob, meg Brees is, meg nem csak ők, de max 3 mp az átlag nem várnak ennyit. És a mi játékunk meg főleg gyors passzokra épül. Bowe se szélvész ,de rajta kívül TE passz, HB passz FB passz van. És futás van. Gyors passzokkal az LBket támadjuk nem a Safetyket. Szal amit Matt művel az nagyon nem jó nekünk. Semmilyen szempontból. pár meccset most képes volt felgyorsulni, és szárnyalt az offense. De amint legkisebb tét is van a támadókon, visszatér a parázófenomén. ÉS ezért mindenki be fog állni a boxba továbbra is.

Jó lenne POba jutni ,és ezzel fordulóval komoly esély nyílt erre. Igazából ha a Chiefs él a lehetőségeivel most már senki nem veheti el a rájátszást, csak ők maguk tudják elbukni. És majd akkor érdemes belemenni, hogy egy Colts vagy Jax ellen mit játszottunk vagy mi változott, vagy mások ellen mi várható. Most jön egy nagyon fontos meccs. H verjük a boltsot, akkor sztem el is dőlt nagyjából.9 győzelem, ami nekik max 9 lehetne, a Raiders meg sztem nem fog 4et nyerni (mis sem csak nekünk nem is kell 3at se), szóval akkor az nagyon kényelmes onnantól. Annyira, hogy nem is lesz így.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Saját topicunkban már a meccs előtt is írtam, de innentől hajrá Chiefs. Nagyon tetszene az a forgatókönyv, h az uccsó fordulóban elpicsázzátok a gayderszt és azzal megnyeritek a divíziót. 😀Black_Adder
nem szeretnék addig izgulni
😊
innen abszolút a saját kezünkben a dolog
és még a chargers elleni loss is belefér a dologbaehh
3 meccs nyerhető, az SD ellen azért fosós, a KÖCSÖG-ék az életükért játszanak.
Naa meg jön a Raiders ellen az utolsó hét, az csoportmeccs, tehát garantált a súlyos balfaszkodás oda-vissza.

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Saját topicunkban már a meccs előtt is írtam, de innentől hajrá Chiefs. Nagyon tetszene az a forgatókönyv, h az uccsó fordulóban elpicsázzátok a gayderszt és azzal megnyeritek a divíziót. 😀Black_Adder
nem szeretnék addig izgulni
😊
innen abszolút a saját kezünkben a dolog
és még a chargers elleni loss is belefér a dologba
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Gondolkozok ezen a PO dolgon, hogy most mennyi esélyünk is lett hirtelen? Van 4 meccs mindenkinek. Van kettő előnyünk. Vagyis ha meg akar előzni minket bármelyik a ekét követőből, akkor 3at kell nyernie. Akkor van tiszta sor, egyébként számolgatni kell, hogy ki kit is verjen meg stb. Vagyis ha valaki nyer (4ből) 3-at és mi mindent bukunk, akkor tiszta sor, egyel jobbak. Vagy minket vernek és akkor legalább a kettő ellenünk egyértelmű azonos mutatóval. De nekünk akkor is bukni kell mindent, az a tuti egyedül. Vagy nekik nyerni mindent.

A lényeg tehát kettős. Vagy csak hozzuk a csoportmeccseket. Az a legegyértelműbb, ott nincs vita. Ebben nem hiszek. De igazából a Titans és a Rams ellen is van esélyünk, nem igaz, hogy nincs. És az Oakland ellen is mi vagyunk továbbra is a favoritok (ami még változhat). Szóval ha Bolts ellen nyernénk valami csoda folytán, akkor az már fantasztikus esély. Ha nem akkor sem nekünk kell igyekezni. Még ha a Raiders is nyer, akkor is 8-7-7, és játszunk velük. Otthon, ahol eddig nyertünk mindent. És az akkor óriási meccs lesz. Szét fog robbanni az Arrowhaed, ha ott dől el, hogy a Chiefs vagy a Raiders (vagy csak a Chiefs, ha esetleg a Raiders addigra (utolsó forduló) mégis elszáll) bejut-e a rájátszásba?

Nagy meccs lenne (jó tudom írtam már jó párszor), én szívesen látnám ezt a verziót. a Raiders jobban megérdemli, mint a Bolts, hogy a végén főleg egy ki-ki meccsben dönthessen a rájátszásról. Ott úgyis kiesünk mi is, ők is, de akkor is nagy csata lenne. Azért hogy nekünk már esélyünk se legyen az utolsó fordulóban, ahhoz nagyon be kell süllyedni. Ami lehet, de hát csak nem írhatom ezt ma. 😀ulpianus
Saját topicunkban már a meccs előtt is írtam, de innentől hajrá Chiefs. Nagyon tetszene az a forgatókönyv, h az uccsó fordulóban elpicsázzátok a gayderszt és azzal megnyeritek a divíziót. 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nemtom te hogy vagy ezzel? de sztem sokan azért nem akarják a Boltsot POban, inkább minket, mert a KC-t könnyebb legyőzni. Mérleg ide vagy oda. Nekem ez is jó. Igazuk van.ulpianus
PO-ban olyan szerintem nem lesz hogy egyik csapatot könnyebben le lehet gyűrni mint a másikat,teljesen más a hangulat,minden.
Azért nem akarják sokan a Bolts-ot mert rühellik Rivers-t 😂
Mondjuk én is szorítok értetek,nem mintha ez olyan sokat számítana/jelentene 😀Joco
akkor menjen a Bills, aztán fossá ver mindenkit
de kár, hogy ez lehetetlen 😊

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nemtom te hogy vagy ezzel? de sztem sokan azért nem akarják a Boltsot POban, inkább minket, mert a KC-t könnyebb legyőzni. Mérleg ide vagy oda. Nekem ez is jó. Igazuk van.ulpianus
PO-ban olyan szerintem nem lesz hogy egyik csapatot könnyebben le lehet gyűrni mint a másikat,teljesen más a hangulat,minden.
Azért nem akarják sokan a Bolts-ot mert rühellik Rivers-t 😂
Mondjuk én is szorítok értetek,nem mintha ez olyan sokat számítana/jelentene 😀

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Szerintem hozzátok az SD elleni jövőheti meccset, és meg is van a PO. Hihetetlen szar csoportunk van, a legalja persze mi vagyunk.
Ti nagyon is megérdemlitek a PO-t, évről - évre fejlődtök... mi meg... :/

Remélem, hogy jövő ősszel versenyben leszünk mi is, mert 5-6 év után kijárna már minimum 1 PO meccs....

grat a W-hez!JC6
Köszönöm a csapat nevében a gratulációt! Sztem is jól játszottak páran. Persze mások meg nem, de ez mimdig ilyen.

Talán nem is évek óta fejlődünk, de úgy valóban igaz lehet, hogy tavaly év végén kezdtünk feljönni, az utolsó 3-4 meccs volt olyan fordulat, hogy csak néztem. Jó futójáték. Jó OL munka. Még a védelem is mutatott életjeleket. És mindezt egyszerre! Elképesztő volt. És most a draft is bejött. De azért az új vezetés tavaly mindent a nulláról kezdett. Sok új játékos, új támadás, új védelem. Az eredmények meg persze nem kapásból jöttek, de mint írtam sztem év végén már látható volt valami.

A csoportról az eredménykövetőben is írtam, hogy nincs messze akkora különbség a tagok közt, mint azt a mérleg mutatná. Meg állandóan ezt mondom egyébként is. Biztos mindenki unja, de sztem így van. Szóval jövőre megint akármi lehet. A Denver idén gyengébb, mint a Chiefs, nem ezt tagadom, de nem sokkal. Az Oakland is sztem gyengébb, de nem sokkal. Nekünk a jó mérleg azon jött, hogy nyertük a szoros meccseket, ami lehet jövőre nem lesz meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem hozzátok az SD elleni jövőheti meccset, és meg is van a PO. Hihetetlen szar csoportunk van, a legalja persze mi vagyunk.
Ti nagyon is megérdemlitek a PO-t, évről - évre fejlődtök... mi meg... :/

Remélem, hogy jövő ősszel versenyben leszünk mi is, mert 5-6 év után kijárna már minimum 1 PO meccs....

grat a W-hez!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Ajánlom ezt számolgatni Ulpi
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine
Egyébként örülök, hogy POban vagytok, jobb, mint a Chargers 😊tenorx
Köszönöm! Bár reméljük nem kell. Ebben egyetértek ender1112 kollégával.

Köszönjük a biztatást.

Nemtom te hogy vagy ezzel? de sztem sokan azért nem akarják a Boltsot POban, inkább minket, mert a KC-t könnyebb legyőzni. Mérleg ide vagy oda. Nekem ez is jó. Igazuk van.

De nagyon ránk férne egy PO.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ajánlom ezt számolgatni Ulpi
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine
Egyébként örülök, hogy POban vagytok, jobb, mint a Chargers 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Gondolkozok ezen a PO dolgon, hogy most mennyi esélyünk is lett hirtelen? Van 4 meccs mindenkinek. Van kettő előnyünk. Vagyis ha meg akar előzni minket bármelyik a ekét követőből, akkor 3at kell nyernie. Akkor van tiszta sor, egyébként számolgatni kell, hogy ki kit is verjen meg stb. Vagyis ha valaki nyer (4ből) 3-at és mi mindent bukunk, akkor tiszta sor, egyel jobbak. Vagy minket vernek és akkor legalább a kettő ellenünk egyértelmű azonos mutatóval. De nekünk akkor is bukni kell mindent, az a tuti egyedül. Vagy nekik nyerni mindent.

A lényeg tehát kettős. Vagy csak hozzuk a csoportmeccseket. Az a legegyértelműbb, ott nincs vita. Ebben nem hiszek. De igazából a Titans és a Rams ellen is van esélyünk, nem igaz, hogy nincs. És az Oakland ellen is mi vagyunk továbbra is a favoritok (ami még változhat). Szóval ha Bolts ellen nyernénk valami csoda folytán, akkor az már fantasztikus esély. Ha nem akkor sem nekünk kell igyekezni. Még ha a Raiders is nyer, akkor is 8-7-7, és játszunk velük. Otthon, ahol eddig nyertünk mindent. És az akkor óriási meccs lesz. Szét fog robbanni az Arrowhaed, ha ott dől el, hogy a Chiefs vagy a Raiders (vagy csak a Chiefs, ha esetleg a Raiders addigra (utolsó forduló) mégis elszáll) bejut-e a rájátszásba?

Nagy meccs lenne (jó tudom írtam már jó párszor), én szívesen látnám ezt a verziót. a Raiders jobban megérdemli, mint a Bolts, hogy a végén főleg egy ki-ki meccsben dönthessen a rájátszásról. Ott úgyis kiesünk mi is, ők is, de akkor is nagy csata lenne. Azért hogy nekünk már esélyünk se legyen az utolsó fordulóban, ahhoz nagyon be kell süllyedni. Ami lehet, de hát csak nem írhatom ezt ma. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Izgalmas, kétségtelenül, a semleges NFL-fanok biztosan örülnek, én azonban jobban szeretném kényelmesen hátradőlve szemlélni, ahogy bejutunk a PO-ba és megnyerjük a SB-t. 😀 Tudom, ha felébredek, a kezemet egy speciális edénybe lógva találom, 😂
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Huh, kemény meccs volt, sok hibával, + visszatért a régi Cassel is. De a másik meccs is a kezünkre játszott, így még mindig nagy esélyünk van a PO-ra. Flowersnek nagyon nem kéne a Chargers elleni meccs előtt megsérülnie, az biztos. Ha azon meccsen győznénk, akkor szinte biztosan mi lennénk a befutók. De ha kikapnánk, még akkor se dőlne el semmi.
Hajrá Chiefs :cool:ender1112
Flowers már nyilatkozott, és azt mondta, nem a súlyosság miatt vitték le kézben. Nem komoly a dolog. Reméljük van orvosi diplomája. 😀 Na de komolyan, ez jó hír. Biztos nem a levegőbe beszélt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Lényeg a lényeg, hogy nyertünk. Az mindig jó. És a Raiders is elverte a Chargerst. Ezek a tények. Aztán lehet persze spekulálni, hogy mi is lesz meg hogyan?
De a tény az, hogy most egy lépést tettünk a PO felé az Oakland meg tett nekünk még egyet.

Most jön a Bolts. A mai teljesítményük nem volt szuper de nekünk se. Aztán a feltámadó Rams. Az sem lesz könnyű így. A Titanstől addigra meglátjuk mire is számítsunk ez most még elég lutrinak tűnik. És a végén az Oakland. Róluk azt írtam eredménykövetőbe, hogy ha mindenki AFC WESTben játszik ők a bajnokok. Szóval ott sem lehet tudni mi lesz. Már ha akkor még számít. Mindenesetre mi állunk 8 győzelemmel két 6 ellenében. És mindkettővel játszunk. Ez sztem nagyon izgalmas, én alig várom már.

De ma örülök a győzelmünknek. És a Raiders győzelmének is. :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...