NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Az Arizona Cardinals támadógépezetének elemzése:
http://www.arrowheadpride.com/2010/11/18/1819522/kc-chiefs-vs-cardinals-analyzing-arizonas-football-tendencies


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
CHIEFS SIGN LB CHARLIE ANDERSON, PLACE LB MARK SIMONEAU ON IR
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 265 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Szóval hiába kínálgatom neked a PO-t, nem kell...Akkor megmarad nekem 😊 .
Amúgy meg erős csapattal eddig csak kettővel találkoztunk, a Colts-szal, meg a Chargers-szel, de igazából egyik se az igazi magához képest. Na de majd a PO-ban 😀 .
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Mert például Flowers árnyékában Carr is kapott szórást megint, de ő sztem állta a sarat, nem egy nagy mentése volt. persze hibázott, de az bele kell férjen. ilyen van ,hogy nem tökéletes mindenki, de ha kimondottan gyenge láncszem kerül be, akkor nem tudunk mit tenni. Vagy ha a sok fiatal elkezd hibázgatni.

ulpianus
amúgy kb. 28tól nem néztem a meccset első reakcióból (és akkor is már csak félszemmel)
ilyen utoljára 2008ban a panthers ellen fordult elő
😊
de flowers mintha összekapta volna magát a raiders meccs után
volt egyáltalán rajta elkapás?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Igazad van. Cassel nem volt jó amikor még számított, De arra kábé 5 perce volt. 😀 Csak viccelek.

A "jövőre, jövőre" igaz szintén. Mindenki ezt mondja, aki veszít. Ez biztos örök jó kifogás, nincsenek is szar csapatok, csak jók, meg épülő csapatok. 😛 De azért nálunk tényleg az van, hogy új edzők, új GM, új támadás, új védelem, és sok rookie starter poszton (nem rookie a csapatban valahol meccsenként 8 playyel). és akiket hozunk FAkat is mind kezdő szinte, nem tartalékokat húzunk. Ez egy totál új csapat.

Tavaly teljesen a nulláról kezdtük ezt el, és most is kőkeményen építkeztünk idén. És jönnek az eredmények. Nem arról beszélek, hogy egy 2-14 legyen a cél, mert épülünk. Hanem egy 7-9, 8-8 legyen a cél, és a PO másodlagos. A csapat ha azért nyer, mert az ellenfelei bénák pont aznap, lesérült a fél gárdájuk, vagy return TD meg egyéb inkább szerencsés véletlenekkel nyerünk. De egyébként a csapat rossz vagy max közepes. És a mérleg meg szép.
Az nekem rosszabb, mintha komoly gárdák ellen is jók vagyunk, és általában is jól teljesítünk, nem hullámzóan. De néha a fiatalok miatt benézünk egy egy nagy pofonba. Az nekem nem annyira rossz hír.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 265 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nos, a Cassel-szidás csak félig volt komoly, hiszen magához és a csapat többségéhez képest tényleg jól játszott. Bár ahogyan leírtam, szerintem ezt a teljesítményt éles helyzetben nem tudta volna hozni. De ebben még rámcáfolhat, és lehet , hogy hamarosan lehetősége is lesz rá, mert a futás egyre kevésbé megy. Ahogy írtad, kiismerték a Chiefs-t.
A "csapat még fiatal, ez a jövő csapata" dologhoz meg annyi azért hozzátennék, hogy ettől még a rossz játék és a hiba nem lesz elfogadható, és a PO-esélyt sem kellene a "majd jövőre" miatt kukázni. Mert ez a csapat, még min. 2-3 évig fiatal lesz, annyi idő alatt meg sok minden történhet , ami miatt aztán az ígéretes csapatból nem lesz semmi. A kilencvenes években volt olyan Chiefs, ami folyton bejutott a PO-ba, de soha nem sikerült komolyabb eredményt elérni, akkor mondták sokan, hogy majd jövőre... Aztán jövőre se lett semmi.
Szóval élni kellene ezzel a váratlan PO-eséllyel, még ha nem is könnyű. Közhelyesen: jobb ma egy veréb, mint holnap egy túzok.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Crennel taktikája idén az hogy ugye a csapat szemtelenül fiatal. Ellenben tehetséges és gyors. Aki nem rookie meg másodéves az tuti hogy posztot váltott azóta, a 3-4 új nekik, de ők is fiatalok. Ez jó, mert egészségesek, meg hajtósak, de igazából Vrabel az egyelten aki ismeri a 3-4-et eléggé ,meg nem kell betanítani.

Most csak a példa kedvéért vegyük az LB sort. Hali 4-3-as DE volt nemrég, hiába ötödik éve neki. Viszont első körös tehetség. DJ szintén 4-3-as pass rusher, első körös, hiába 6ik éve, neki is. Belcher második éve, és small schoolból jött (bár ez a játékát nézve meglepő), Vrabel van itt még. És a cserék közt Mays második éve van itt, Studi harmadéves small school szintén, és Williams, akit pont emiatt hoztak, és pont ő nem vált be viszont. Meg van egy 11. évét taposó most igazolt veteran, aki akkor nem volt, meg most sem van igazából.
És az egész védelem ilyen. Csak nem akarom felsorolni. De 11 emberből 5 első kör.

Na a lényeg. Ezért a lehető legegyszerűbb védelmek vannak. Emberezések ezerrel. Mert az emberezés egyszerű, meg ha a te embereid jobbak, akkor hatásos is. És ezek a srácok jók. Ettől még van zóna is, de a lényeg a m2m.

A gond ezzel az, hogy ha nem tudunk mást, akkor ez kiismerhető. Ettől még lehet jól játszani. Igazán jó emberekkel ez sem lehetetlen. Sokkal nagyobb gond azonban, ha bárki szarul teljesít aznap. És nem tudod kire lecserélni. Akkor dől össze az egész. Tegnap Edwards szar volt sztem, ahogy tavaly megszokhattuk, a FS poszt szar volt, ahogy tavaly megszoktuk Page kiesése után, és ennyi. Orton nem hülye, ők is tudták ezt, és dobáltak a FS-re, futottak Edwardsra.
Mert például Flowers árnyékában Carr is kapott szórást megint, de ő sztem állta a sarat, nem egy nagy mentése volt. persze hibázott, de az bele kell férjen. ilyen van ,hogy nem tökéletes mindenki, de ha kimondottan gyenge láncszem kerül be, akkor nem tudunk mit tenni. Vagy ha a sok fiatal elkezd hibázgatni.

Minenesetre azt gondolom Crennel jól döntött. Ez volt a reális választás. Ilyen alapanyagból ezt lehet főzni.


Lewis sztem nem rossz, amikor lesérült akkor is jó volt, de persze hibázik. Csak ő nem Berry, aki rookie, de mindenki tudta, hogy nála ez nem jelent hátrányt, ezért is volt akkora prospect többek közt. Lewis most nem játszott, nem tudjuk milyen lett volna, lehet rossz. De sztem van olyan mint Page. És ötödik körös 22 éves újonctól ez nagyon szép, amit csinál. Lehetne hozni majd egy másik FS-t ez tény, aztán versenyezzenek, de én elégedett vagyok vele egyelőre. Ettől neked persze nem kell annak lenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
A két csere meg pesre rossz, de még mindig jól állunk sérülések terén. Ez bele kellene férjen, de hát nem fért. Látható, hogy kell még draftolni pár megbízhatóbb DB-t. Mert így ,hogy kiseik két ember és belehalunk, mert csak fosok vannak, az valóban nem túl biztató. Kipróbáltuk őket, (Washington már egy jó ideje szar például), el kell küldeni és hozni valami normálisabbat.ulpianus
hja hát washington egy katasztrófa
safety-t csináltak belőle, de annak is az
kell egy jó free safety
lewis szerintem nem megoldás (persze még lehet jobb...eddig sokat hibázik de vannak jó megmozdulásai is)
mcgraw meg inkább ST.ben legyen szokásosan jó
a helyetteseik meg nyomdafestéket nem tűrtek
és azért a védelem összeomlása tény
de most crennel is súlyosan benne volt
valahogy mindig azt éreztem, hogy nem azt a játékot hivja amit kellett volna
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Nem tudom, de a Donkeysnek a passz is ment az első negyedben, nem csak a futás. Nagyjából úgy nézett ki hogy 10 yard passz 10 yard futás, second down is alig volt, nemhogy 3rd, teljesen mindegy mit hívtak, minden ment.
Utána meg egál meccs volt, hogy azt vártam, csak akkor már mindegy volt valóban. Ahhoz sokkal jobbnak kell lenni, hogy 21 pontról fordítson valaki. Végül maradt 20 pont ugyanúgy és kész. Annyiban jó ,hogy nem adtuk fel. Bár Haley még a legvégén is hívta a playeket keményen, mintha nem lenne tök mindegy.

Meg volt megint egy atomhülye trükkös play. Amikor Cassel csuklóból a háta mögött adta a labdát. Ez olyan szinten felesleges kockázat, hogy a hajam égnek állt. Nem is látja ha jön védő, a labdát sem látja, nem is könnyű átvenni tőle. Szóval triplán fumbli esélyes, és a védők meg nem ettől fognak bedőlni a passznak. Ez már a szokásos túl kreatív kategória nálam.

De igazából a védelem mondott csődöt, nem Cassel és a támadók. A két csere meg pesre rossz, de még mindig jól állunk sérülések terén. Ez bele kellene férjen, de hát nem fért. Látható, hogy kell még draftolni pár megbízhatóbb DB-t. Mert így ,hogy kiseik két ember és belehalunk, mert csak fosok vannak, az valóban nem túl biztató. Kipróbáltuk őket, (Washington már egy jó ideje szar például), el kell küldeni és hozni valami normálisabbat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
ezt a meccsen gyorsan el kell felejteni
a broncos felszivta magát és szinte minden bejött nekik az első félidőben
nekünk meg nem
előfordul ez

amúgy úgy éreztem, hogy inkább a passzjáték ellen készültünk
kb. mint a colts ellen
és a dline majd fogja a futásokat különösebb segitség nélkül is az eddig harmatgyenge broncos oline ellenében
nah ez nem jött be
és amikor ültek a futások, jöttek a passzok
és ezt a price/washignton beugrós duónk nagymértékben segitette
aztán meg már teljesen mindegy volt

jó cassel szanaszét passzolta magát
megsüvegelem
de a meccs lényegi részében csinált akkora bakikat amit rossz volt nézni
ha ezekben a dolgokban tudna javulni
akkor nem beszélnénk qb problémáról nálunk
és legalább bowe is kozmetikázott a statisztikáin
😊

a cardinalst meg ütni kell és kész
hazai meccsen felszivjuk magunkat
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Casselt lehet szidni, de most nem érdemli meg. Eleinte a teljes csapat mondott csődöt, nem csak ő. És utána ő jól játszott. Meg még páran. Ez is kevés volt, de attól még igenis nagy dolog bárkinek, ha dob 469 yardot. És nagy dolog 4TD-t is dobni 0 ITvel (mert például 3 pickkel már azt jelenti mindenre dob ami mozog, az más), bármilyen körülmények közt.

Tudom, hogy van aki ezt soha nem fogja elismerni. Vannak akik úgy tudnak rajongani csak, hogy gyűlölködnek mellette. Én ezt nem értem (forma 1 ben sem meg semmiben, ez nm a focira vonatkozik), de már belátom. Nem is zavar, nem vagyunk egyformák.

A Chiefs sem lett rosszabb, Cassel sem lett jobb. De most el kell ismerni ,hogy jó volt. Lehetett volna fos, de nem így történt. A többi duma.

Továbbra is ugyanazt mondom. A PO esélyes a Bolts leginkább a csoportból. Csak saját maguk szúrhatják el ezt. És a Denver a legkevésbé esélyes, hiába egy nagy győzelem. Az még kevés. Az Okalandnek is kevés, ahogy most áll. Nekik most kell megragadni az esélyt, a Pittsburgh láttam mennyire széthullott a Pats ellen. Ha jól be tudnak kezdeni ellenük, akkor viszont akár nyerhetnek is. Én továbbra sem hiszem, sztem a Vasas most is jobb, de az esélyeik javultak.

A Chiefsnek meg hoznia kell a hozható meccseket, és ennyi. A Denverről azt írtam egyik meccs el fog menni, mert nem jobb egyik csapat sem a másiknál, ezt tartom. De a csoportidegen meccsekkel továbbra is a PO raceban vagyunk, és lehetünk a végén akár elsők is. Abban sem változott a véleményem, hogy itt egy 8-8 is nyerő lehet a végén. És erre kell koncentrálni, hogy nyerjünk amennyit lehet. De hogy fogunk veszteni még, az sztem tény és nem kérdés.
____________________________________


Most jön az Arizona elleni meccs. Azt meg kellene nyerni, és sztem képes rá a csapat. És akkor meglátjuk megint, hogy áll a csoport. És így tovább egy ideig. nekem ez tetszik, a PO meg egy olyan dolog, ami továbbra sem fő kérdés. Majd meglátjuk, de most fontosabb kérdések vannak. Például védelem csődje, ezen belül, hogy Edwards megint fos NT lett, vagy csak kihagyott? stb. Mert egy épülő csapatnál, ez fontosabb, ugyanis akkor kel egy NT. Más is van ,de mind fontosabb, mint hogy idén lesz-e PO vagy nem lesz?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 265 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Az igazi baj, hogy nem lehet szidni Casselt jó keményen.ulpianus
Már hogyne lehetne ? 😉 Ez a köcsög is csak akkor képes mutatni valamit, ha már elment a meccs. Bezzeg, ha szoros lett volna... Akkor biztos hogy, ő cseszte volna el. 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Az igazi baj, hogy nem lehet szidni Casselt jó keményen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ezt kurvára megszívtuk.ender1112
legalább a végére nem lett olyan egyoldalú. de ez már az első negyedben eldőlt sajna :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 265 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ezt kurvára megszívtuk.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Charlie Anderson (LB) helyére a safety Ricky Price érkezett az 53-as rosterre a Psből. Itt lényeg az ,hogy LB mindenki egészséges, de a FS kezdő rookie Lewis is sérült, meg a papíron kezdő, de bck up FS McGraw is kisebb sérüléssel bajlódik. Lewis eddig játszott sérülten is, csak az Oakland ellen nem, szóval gondolom most sem fog.
És a szokásos Front seven elemzés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Jamaal kicsit több labdacipelést kért az edzőktől. Passzt kapott eleget gondolom. 😛 Mindenesetre most igaza van, mert hiába írják az Oaklandnél ,hogy milyen királyul megfogták, de 10 próbálkozása volt és 5.3-as átlaggal futott (leghosszabb 13), szóval tényleg igaza van, rá kell bízni a dolgot.
Jones rossz napot fogott ki, van ilyen. Persze nyilván nem Jones a fő preferencia a csapaton belül. Kell egy jó erőfutó Charles mellé, de azért nyilvánvaló, hogy ki az első számú pilóta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
DJ kiérdemelet szerződése miatt felmerült, hogy Hali is lassan új szerződést fog kérni. De azt mondja, úgyis megkapja a pénzt, amikor itt az ideje, nem ezen aggódik most. És ezzel párhuzamosan Shaun Smith (idén érkezett FA DL ember) ugyanez mondta, hogy innen akar visszavonulni, úgy érzi itt mindenki kedveli, neki aztán minden remekül alakult Kansas Cityben.

Waters sérülése mellett, most hallani, hogy Jamaal is bibis, de úgy néz ki, játszik, egyáltalán nem komoly a dolog. Dexter viszont továbbra sem lép pályára. Nem is baj ez önmagában. De jó volna, ha majd lassan játszana, én szeretem nézni, és eredményes is. De leginkább megosztja a védelem figyelmét ha fönt van. Inkább mint mondjuk Copper (WR). Bár Copper mutat reményteljes dolgokat, de már írtam nemrég, hogy mit gondolok arról ha valakinek meccsenként van egy jó elkapása vagy kettő. Hiába fontos pillanat, meg csudiszép, az akkor is naon kevés egy csapatnak az üdvösséghez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Szokásosan a Denver támadójátékát is kielemezték fő tendenciáik alapján:
http://www.arrowheadpride.com/2010/11/11/1806585/kc-chiefs-vs-broncos-analyzing-denvers-play-direction-tendencies

Nagy meglepetés nincs.ulpianus
Right Deep: flowers bizonyíthat, hogy az raiders elleni meccs csak egy véletlen kisiklás volt
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
injury report:

Lewis, Kendrick DB Hamstring LP
McCluster, Dexter WR Ankle LP
McGraw, Jon S Knee LP
Waters, Brian G Shoulder LP

a legviccesebb az lenne ha waters esetleg nem tudna játszani
ekkor egyetlen csere lenne az O-line-ban: niswanger
ill. ott van még o'callaghan is, a lassított felvétel
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Szokásosan a Denver támadójátékát is kielemezték fő tendenciáik alapján:
http://www.arrowheadpride.com/2010/11/11/1806585/kc-chiefs-vs-broncos-analyzing-denvers-play-direction-tendencies

Nagy meglepetés nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
10 győzelem elég sztem is. Mert körbeverések lesznek végül. Eddig úgy néz ki. Persze ki tudja, lehet a Radiers kisöpri a csoportot, de vannak efelől kétségeim. Igazából még akár 9-7 is elég lehet, és ez a Chiefs esélye. A Raiders a végén, a Bolts a szezon elején száll(t) el kicsit, mi meg elvagyunk és hozzuk a gyenge Schedule meccsit, egy-egy bukóval, de az lehet végül belefér. És ennyire egyszerű, mert a Denver elintézte magának, hogy 3 versenyző lásson rá a célszalagra a végén. Nekünk annyi kell ,hogy ne bénázzunk most már, és a Boltsnak is ez kell. Ezért, és csak ezért tartom ezt a két csapatot jelenleg esélyesebbnek, mint a Raiderst.

De most lemegy 3 forduló, és sokkal okosabbak leszünk. Lehet valaki végleg kiszáll, vagy mi bukunk három olyat, hogy nocsak még! Az sem mindegy senkinek, nem csak nekünk. Meg ugye addigra nem lesz bye week elmaradás, ami most azért árnyalja a képet, nem mindegy egy meccs ide vagy oda.
A Denvernél konkrétan kijelentettem, és tartom, hogy ha most nem nyernek kettőt azonnal ,akkor nekik K.O.

Szóval 3 forduló, aztán már lehet számolgatni, összehasonlítani, stb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Ha Riversen múlik, nem fogunk kikapni 😛 A Broncos most jó lenne, ha ütne azért titeket, de erre nem látok sok esély, ha csak vmi csoda folytán nem tud értékelhetőt nyújtani a védelmük. Aztán utána ugye mi a Broncos ellen jövünk vissza bye-ról otthon, amit illene nyerni, főleg, hogy addigra Gates és Floyd elvileg visszatérhet. Aztán a Colts ellen már Jackson is beszáll a buliba, onnantól meg tényleg szinte csak rajtunk (ST és fumble szarságokon) múlik a csoport. Sztem 10 győzelem elég lehet idén az AFC West nyeréséhez.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 483 — Sic semper tyrannis!
Akkor módosítsunk 35 - 35 - 22 - 8-ra!

De egyébként a 49ers sokkal jobb csapat annál mint amit a recordja mutat, ugyanígy a Cinci is! A Colts győzhet akárki ellen akármikor! A csoportmeccsek meg mindig mások mint egy egyszerű mérkőzés, szóval ezért írtam amit írtam!
De az idő megmondja! 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
A Chargersnél azért ne feledd, hogy mint írtam ők esélyesek minden meccsükön. 2x Denver, KC, Oakland, 49ers, Cinci, És a Colts ,de a Colts jövőhét, addigra nem fognak felgyógyulni az embereik. Szóval ott is minimum hogy egyenlő esélyek, de inkább San Diego esély.

Ehhez számold hozzá, hogy 4-5 a mérlegük. Nem ám 2-6, mint a Denver. Nem kell nekik minden csoportmeccset nyerni, de lehet fognak. Nekik erre több esélyük van, mint bárkinek.


Állat vagyok, ami enni kér...