NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Itt egy kis elemzés a Raiders támadásairól


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Lewis játszik, csak limitáltan. De most is szerzett egy force fumblet a Bills ellen az elsőt konkrétan. Szóval a listán van, sérült is, meg Washington (volt CB most már DB) is aktívon van már. De attól még játszott a Jax ellen is, meg most is fog sztem. Ezért mondtam ,hogy nagyon jól állunk a sérülésekkel eddig, ha a sérültjein száma 3, és abból kettő játszik a harmadik meg képes lenne, ha muszáj volna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
lilja szerintem biztos kezd
amúgy lewis hetek óta sérült listán van (ha jól emlékszem)
hát
érdekes meccs lesz az biztos
emlékezzünk meg a tavalyi meccsek sok vicces jelenete közül a legviccesebbre:
http://www.youtube.com/watch?v=TFlcRrgcSlg
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
mccluster továbbra sem edz
feneehh
Igen, de ő meg Lilja, és Lewis (FS) aki sérült, meg a senkit nem érdeklő Langford. De igazából mindegyikük tudná vállalni az azonnali kezdőt is, csak mivel nincs idén igazán sérülés, így kivárhatjuk míg meggyógyulnak. De úgy tudom, hogy Lilja rendesen edz már (valószíínű játszik), Lewis továbbra is limitáltan játszik, és McCluster meg mindig is kímélő üzemmódban volt minden meccsen. Őt tudatosan nem játszatjuk túl sokat. Szóval jól állunk a sérülések terén.

Egyelőre az a legfontosabb, hogy a Raiders stadion ne legyen ennyire üres. Hol van ilyenkor a Raiders nation? És még jól is áll a csapatuk. Akár most pozitív mérleg is lehet évek óta először. Csoportelsőség ugyan nem, de nagyon közel lenne nekik. Bár sztem előbbi is rövid életű lesz. Nem genyóságból csak a Steelers+Miami+SD is elveri őket sztem. A csoportelsőségről is annyit, hogy nekünk lement a schedule nehezebbik része, nekik még annyira nem.
Ha ez otthon nem érdekli őket most, akkor ezentúl pláne mire fognak kimenni?
Tehát várunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Én minden héten szavazok, ha van Chiefs playa!

😊

Chambers bekaphatja, mert ez egy buzi, nem sportolóhoz méltó hozzáállás a részéről, arról nem is beszélve, hogy mekkora barom az ilyen ember, aki a saját karrierjét cseszi el a nyávogással. Menjen el innen, nem kell ide! Kezd ez a sztrájkolás egyre nagyobb teret kapni. Nem is értem, miért nem lép fel ez ellen a liga? Egyszerűen nem engedném az ilyeneket játszani. Van helyettük jópár fiatal, akik sokkal kevesebb pénzért, ezerszer lelkesebben játszanának helyettük! Anno már az is felháborított, amikor Eli kijelentette, hogy ő nem akar az őt draftoló csapatban játszani. Már akkor kidobtam volna a pi...ba a ligából. Ilyen nincs. Ha engem bármilyen profi csapat leigazolna, még vizesfiúnak is, eszembe nem jutna nyafogni, hogy nem a KC vitt el! 😊

Charles meg egy állat és kész! Az nfl.com-on a fantasy csapatomban természetesen bent van, gyönyörűen hozza a pontokat nekem! Azt kell hogy mondjam, kicsit sem hiányzik a szintén nyafogó LJ nekem!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
mccluster továbbra sem edz
fene
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Egyre több helyen olvasni hogy Moss (mert valóban kell egy WR 1) vagy Meriman (mert valóban kell egy OLB Varbel helyett) milyen jó lenne. Csúcsformában, normális hozzáállással simán jók lennének, de Moss hozzáállása botrányos, többet árt egy ilyen fiatal csapatban mint használ. Merriman a sérülése óta gyengébb, mint egy back up. Az meg van. Ha kell Studi is tud néha sackelni, meg megy Arenas is onnan blitzelni (SOLB pozícióból), csinált is már sacket mindkettő meg hurryt nem egyet. És Sheffield (rookie OLB) is felépül jövőre. Szóval én remélem nem igazolunk le senkit ,emrt nagy neve volt, nem állunk rosszul ugyanis. Év eleji terv az lehetett nagyjából ,hogy minimum 5-6 győzelem max 8, az már super. 5 már megvan. Csak lesz még egy, de akár még a 8 is meglehet. A csoport elsőség is. Az pedig nem hinném ,hogy terv lett volna, ha csak nem szívtak vmi erőset akkoriban a FOban. Most van esélyünk erre, de ez még képlékeny nagyon.
_____________________________________________

Jó hír, hogy Berryt jelölték a rookie of the week díjra. Mert volt pár 3&short run stopja (de honnan!), de inkább mert volt egy ITje (meg egy másik is, amit DL penalty miatt érvénytelenítettek, jogosan, de ő elkapta), és egy forced fumblet is összehozott kulcs szituációban. Szép munka!
Lehet még szavazni:
http://www.nfl.com/partner?partnerType=rookies
Rookie of the week:
Eric Berry
LeGarrette Blount
Sam Bradford
Devin McCourty
Ndamukong Suh

Továbbá Jamaal Charlest is jelölték a Ground player of the week díjra. Itt a futott 177 yard önmagáért beszél (tandemben ugye). Volt még bonuszként 4 elkapás 61 yardért. (És amellett kevesen figyelik, de Charles amellett hogy zseniális számokat produkál futásban, és kiválóan kap el, nagyszerű passz blokkoló is. Cassel persze ezt sem tudja kihasználni, de attól még tény.)

Lehet még szavazni:
http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground
Ground Player of the Week:
Jamaal Charles
BenJarvus Green-Ellis
Frank Gore

Air Player of the Week:
Jason Campbell
Matthew Stafford
David Garrard


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Nem rossz Cassel, de nincs meg benne "AZ"...ami ahhoz kell hogy hátára vegye a csapatot ha küszködik. Most még ellébecolhat a futójáték mögött, de ha pl lesérül Charles, vagy megfogja egy jó D a futást akkor bizony passzolni kell.
Hiába hoznák ide Kubiakot vagy Norv Turnert, Martzot, az sem segítene neki.petey
Martz vagy Turner sem jobb, mint Weis. Azért ő sem kis név a szakmában. És mondjuk úgy kezdte amikor jött, hogy jó jó Cassel, meg ő a mi irányítónk. Aztán amikor kis kedvence Clausen aki a keze alatt játszott a Notre Dameban elkezdett csúsznia drafton, akkor keményen küzdött, hogy behúzzuk. Ennyit arról, hogy mit gondol Casselről.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 462 — Csodabogár
Nem rossz Cassel, de nincs meg benne "AZ"...ami ahhoz kell hogy hátára vegye a csapatot ha küszködik. Most még ellébecolhat a futójáték mögött, de ha pl lesérül Charles, vagy megfogja egy jó D a futást akkor bizony passzolni kell.
Hiába hoznák ide Kubiakot vagy Norv Turnert, Martzot, az sem segítene neki.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Azért nem igaz, hogy nem elég szar Cassel. Elsőre ajánlom figyelembe, hogy a liga legjobb futójátéka mögött dobál, folyton 8 ember a boxban, meg minden, de mi futunk és futunk. Első hely. És e-mögött tud egy liga utolsó passzjátékot összehozni. Az kevés. Nem egy meccsünk ment el majdnem vagy ténylegesen azon, hogy Cassel nem tudott megdobni 10 meccs labdából egyet sem. A Bills ellen is volt nem egy, amit ha megdob, akkor messze nincs OT. a Billsnek esélye nem lett volna, ha csak egyet megdob. És mások ellen ugyanez zavar. Hibázhat de nem ennyit.

Nem várok én ligaelit passzjátékot. De ez kevés. Mert Cassel számait az hozza, hogy olyan embereknek dobál, akik hozzák a YAC yardokat. Mert a jó futás (és szar passz) miatt a safetyk előre jönnek, és van hely variálni ha elkapták.

3rd downban kéne neki dobálni, amikor a futás néha elakad, mert minden futás elakad ma már. Akkor kéne egy 4-5 yardosat megdobni és túldobja 8-al. Mert fosik, hogy rossz lesz. Meg el sem dobja.
Red zoneban kéne dobni, ott nagyon nehéz futni, de ott rendre hibázik.
Utolsó két percben szintén. Ráadásul feleslegesen sackelteti magát, a Bills ellen is rendesen belefutott a sackbe, a OL megvédte volna. a DL ember volt meglepődve leginkább, hogy mit keres ott egyszer csak Cassel az arcában. Hihetetlen volt. És nem az első ilyen tőle.
És minden meccsen dob 2-3 picknek valót, nagy mázlink, hogy nem kapják el túl gyakran. Olyan helyzetben, ahol semmi értelme kockáztatni.

Nagyon akar ő játszani, jól mondja mirdal. Annyit edzett off seasonban, amíg mindenki pihent, hogy frankón felszedett pár kiló izmot. És azóta is ő mindent megtesz minden meccsen, minden playben. Csak annyi kéne, hogy dobná el első szándékból, ez nem az NCAA, itt nincs idő finomkodni. Sokan haltak már ebbe bele, akik nála nagyobb nevek voltak, elég gyakori. Ha nem akarna világmegváltó most majd megmutatom passzokat dobni ami milliméterre pontos, csak egy sima 6 yardost oda ahol várják, jobb lenne. Megoldja az elkapó az a dolga, ha nem hát nem. Meg kell dobni, mert amit nem dobsz nem lehet elkapni. Nem kell atompontosan, Peyton sem dob millimétere meg senki. Nincsenek tökéletes emberek.
_______________________________


Chambers meg ostoba. 32 évesen itt játssza az eszét. Pedig ha most odatenné magát kapna pénzt jövőre is, és nagyot. Vagy igazolhatna ahova akar, nagy lóvéért. Így meg majd bebizonyítja, hogy egy centet nem ér meg senkinek, és vége a karrierjének. Aki ennyire sík hülye, hogy ezt nem érti, nem tudom sajnálni.
És Bowe meg Moeaki elkapja amit nagyon muszáj, ők fiatalok (T Bo 26) és jön egy WR majd , meg Dexter felgyógyul, és futunk és futunk tovább. Ő meg lazán kényelmesen sétálhat amerre lát, minél messzebbre. Nem kell edzeni, nem kötelező.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Cassel nem tud dobni senkinek a világon. Az a bajom Mossal, hogy egy fiatal csapatba nem kell egy ilyen arc. Elég nekünk most Chambers, nem kell, hogy Mossal kitaláljanak okos dolgokat, hogy most épp miért is van igazuk, hogy nem játszanak rendesen.
Másrészt hadd épüljön a csapat szépen tovább. Nem érdekel a PO sem. Ha bejutunk akkor jó, ha nem, akkor is jó. Tehát tök mindegy Moss. Nem nekünk kell itt magyarázkodni, ha lemaradunk a rájátszásról.

ulpianus
chambers szarul játszik és hisztizik
ha nem mutat valamit akkor neki nem sok van hátra itt
elvileg cooper lenne még valami mélységi opció, de ő meg nem elég jó hozzá
így az egyetlen módunk a nagy játékokra passzból a minél nagyobb YAC
az a pár kivétel meg erősíti a szabályt
😊
és azért más lenne az túloldali védelem felállása ha bowe mellett ott lenne moss
pioli meg lerendezné az arcát
😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez olyan mint a Phins Henne eset. Annyira nem szar hogy rogton leultessek, szenvedes megy meg vele egy ket szezonig mig rajonnek, na igy nem nyerunk semmit.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Igazad van Ulpi!

Aki sportolt már vagy végzett valami ilyesmi dolgot, az nagyon is ismerősnek találja az általad felvázoltakat Cassel-lel kapcsolatban. Én tudom jól, ismerem ezt az érzést és tényleg szar dolog. Tudniillik én bézbóloztam sokat és meccsen, amikor IGAZÁN jó akartam lenni és kurvára de jót dobni, na, akkor jött az error. Néha méterekkel is eldobtam a 1st baseman mellett a lasztit - 2-es voltam 😊 -, mégpedig izomból... Na, onnan a futó meg ment a kettesig, jobb esetben...

És mindezt a fene nagy akarás miatt. Onnantól pedig a folyós homok effektus. Egyre csak rosszabb és rosszabb lesz minden, bárhogy is akarsz jobb lenni vagy legalábbis nagyon kicsi mértékben javul valami. De akkor többnyire már késő, nem tudsz felülemelkedni mentálisan a bajodon, begörcsölsz. Szerintem Cassel-nél is ez van. Jó akar lenni és csak nem akar neki sikerülni. Fejben nem megy neki. Mert MINDEN ott dől el. Újítani kéne QB poszton...

Bowe pedig jó. A WR-ekkel kapcsolatban mit is hallunk? Azt, hogy egy meccsen elkapott 4 TD passzt vagy pedig azt, hogy béna állat volt, mert drop-polt 5-öt. Köztes nem nagyon van, az nem hír, ha megbízhatóan hozott mondjuk 90 yard-ot a csapatnak a meccsen. Ez ilyen. Mint az OL. Ha megy a futás, akkor csoda jó RB-d van, ha nem megy a futás, akkor szar OL-ed. Passznál is ez van. Kész, ennyi.mirdal
Úgy tűnik Shannyék is kezdenek begőzölni így lehet hamarosan D-Mc is Moss sorsára jut sztem nálatok elférne (persze ha Bills nem veszi fel amin nem csodálkoznék) s örülnék is neki, ha nálatok kötne ki. Na jó előre szaladtam sztem nagyot nyernétek vele.dande
no way
amíg itt van cassel addig ő a kezdő
pl. croyle jobb nála és padozik
cassel meg (sajnos) nem olyan szar, hogy le kelljen ültetni
nah majd akkor amikor megfogják a futójátékot és rajta múlik egy meccs (és nem egy drive)
haha
😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 796 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazad van Ulpi!

Aki sportolt már vagy végzett valami ilyesmi dolgot, az nagyon is ismerősnek találja az általad felvázoltakat Cassel-lel kapcsolatban. Én tudom jól, ismerem ezt az érzést és tényleg szar dolog. Tudniillik én bézbóloztam sokat és meccsen, amikor IGAZÁN jó akartam lenni és kurvára de jót dobni, na, akkor jött az error. Néha méterekkel is eldobtam a 1st baseman mellett a lasztit - 2-es voltam 😊 -, mégpedig izomból... Na, onnan a futó meg ment a kettesig, jobb esetben...

És mindezt a fene nagy akarás miatt. Onnantól pedig a folyós homok effektus. Egyre csak rosszabb és rosszabb lesz minden, bárhogy is akarsz jobb lenni vagy legalábbis nagyon kicsi mértékben javul valami. De akkor többnyire már késő, nem tudsz felülemelkedni mentálisan a bajodon, begörcsölsz. Szerintem Cassel-nél is ez van. Jó akar lenni és csak nem akar neki sikerülni. Fejben nem megy neki. Mert MINDEN ott dől el. Újítani kéne QB poszton...

Bowe pedig jó. A WR-ekkel kapcsolatban mit is hallunk? Azt, hogy egy meccsen elkapott 4 TD passzt vagy pedig azt, hogy béna állat volt, mert drop-polt 5-öt. Köztes nem nagyon van, az nem hír, ha megbízhatóan hozott mondjuk 90 yard-ot a csapatnak a meccsen. Ez ilyen. Mint az OL. Ha megy a futás, akkor csoda jó RB-d van, ha nem megy a futás, akkor szar OL-ed. Passznál is ez van. Kész, ennyi.mirdal
Úgy tűnik Shannyék is kezdenek begőzölni így lehet hamarosan D-Mc is Moss sorsára jut sztem nálatok elférne (persze ha Bills nem veszi fel amin nem csodálkoznék) s örülnék is neki, ha nálatok kötne ki. Na jó előre szaladtam sztem nagyot nyernétek vele.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Igazad van Ulpi!

Aki sportolt már vagy végzett valami ilyesmi dolgot, az nagyon is ismerősnek találja az általad felvázoltakat Cassel-lel kapcsolatban. Én tudom jól, ismerem ezt az érzést és tényleg szar dolog. Tudniillik én bézbóloztam sokat és meccsen, amikor IGAZÁN jó akartam lenni és kurvára de jót dobni, na, akkor jött az error. Néha méterekkel is eldobtam a 1st baseman mellett a lasztit - 2-es voltam 😊 -, mégpedig izomból... Na, onnan a futó meg ment a kettesig, jobb esetben...

És mindezt a fene nagy akarás miatt. Onnantól pedig a folyós homok effektus. Egyre csak rosszabb és rosszabb lesz minden, bárhogy is akarsz jobb lenni vagy legalábbis nagyon kicsi mértékben javul valami. De akkor többnyire már késő, nem tudsz felülemelkedni mentálisan a bajodon, begörcsölsz. Szerintem Cassel-nél is ez van. Jó akar lenni és csak nem akar neki sikerülni. Fejben nem megy neki. Mert MINDEN ott dől el. Újítani kéne QB poszton...

Bowe pedig jó. A WR-ekkel kapcsolatban mit is hallunk? Azt, hogy egy meccsen elkapott 4 TD passzt vagy pedig azt, hogy béna állat volt, mert drop-polt 5-öt. Köztes nem nagyon van, az nem hír, ha megbízhatóan hozott mondjuk 90 yard-ot a csapatnak a meccsen. Ez ilyen. Mint az OL. Ha megy a futás, akkor csoda jó RB-d van, ha nem megy a futás, akkor szar OL-ed. Passznál is ez van. Kész, ennyi.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Cassel nem tud dobni senkinek a világon. Az a bajom Mossal, hogy egy fiatal csapatba nem kell egy ilyen arc. Elég nekünk most Chambers, nem kell, hogy Mossal kitaláljanak okos dolgokat, hogy most épp miért is van igazuk, hogy nem játszanak rendesen.
Másrészt hadd épüljön a csapat szépen tovább. Nem érdekel a PO sem. Ha bejutunk akkor jó, ha nem, akkor is jó. Tehát tök mindegy Moss. Nem nekünk kell itt magyarázkodni, ha lemaradunk a rájátszásról.

Cassel második sackje is hasonló volt ám. Úgy volt, hogy dobni kell gyorsan, de ő nem. Ikább elindult oldalra, de pont onnan jött egy védő (miért nem előre lépett???), tehát ki kellett kerülnie, és menekülni tovább. Aztán dobhatta volna megint, bár az rövid, de legalább nem sack. De ő nem. És kiért a pálya szélére, és sack. Ha előre lép, akkor védte a zseb. Vagy ha időben dob. Nem értem néha mit csinál.
A leghosszabb passza is ,ami feljavította, az is egy ilyen menekülésnek induló hülyeség volt, és Charles üresre játszotta magát előtte, és futott vele párhuzamosan. Kapott egy 3 yardos passzt ,és futott vele még 28at YAC. Így lett 150 passzolt yard.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
De szép lenne itt a jó öreg Randy 😀 Ha Cassel neki se tudna dobni, akkor senkinek a világon.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
"Kansas City gained 274 rushing yards in its 13-10 win over Buffalo. But Kansas City's only touchdown was scored on a 1-yard pass, and the Chiefs needed every second of 75 minutes to down the Bills on a 35-yard field goal by Ryan Succop. It was the first time that a team gained that much yardage on the ground without rushing for touchdown since November 30, 1975, when two teams did it on the same day: the Raiders against the Falcons and the Broncos against the Chargers."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Meg Cassel első sackje. Nem is igazi sack, megvédik, de nem dob csak vár csak vár. Aztán futni akar de mégsem de mégis, és leviszik a földre nulla yardon. Egy 4&2 helyzetben. Borzasztó volt.ulpianus
pföj
amúgy még meg is futhatta volna ha egy kicsit gyorsabban kapcsol
vagy esetleg képes lenne improvizálni
amikor már elindult elég késő volt
és sikerült is belefutnia az emberek közé a szokásos béna módján
rohadtul lerontotta az O-line passzblokkolási statisztikáit
😊

amúgy meg wr helyzetben borzasztó a helyzetünk
van bowe
és hello
chambers bevágta a hisztit (bár most játszott de sokat nem mutatott...igaz cassel sem kényeztette el a labdáival)
és ugye tucker és cooper...hát...hehe egy PM-nek is fel lenne adva a lecke ezzel a párossal
😊
mcclusternek nagyon gyorsan fel kell épülnie
bár mintha olvastam volna valahol, hogy a bills meccsen is játszhatott volna de nem akartak kockáztatni...remélem ez igaz

óóó....moss-ról álmodom
amúgy semmi kifogásom nem lenne vele, igaz erre az évre 6,4 millió a pénze
és nem elég, hogy hátul vagyunk a waiveren, még költeni sem szeretünk
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
hát ja
egyelőre jól alakulnak a dolgok
aso out
dhb sérült
jöhet valami következő hír , hogy a hétközi edzésen seymour és gallery szétfejelte egymást valami non kontakt szituációban és mcfadden meg hasra esett egy fűszálon
😊

amúgy flowers futás ellen is rohadt jó
széleken nagyon odaér

azért ez a FS helyzet (hiába csinál egy két jó dolgot lewis) életveszélyes nálunk
nem lennék meglepődve egy korai húzáson ha úgy alakulnak a dolgok
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Bowe ilyen. Azért el van ez túlozva vele kapcsolatban. Mert Cassel fos passzait sem ő sem más nem kapja el jobban, csak neki sokat dob. Van olyan meccse minden negyedik kábé, mikor elejt egymás után kettőt, és akkor rászállnak. négyet azért nem ejt el. Az hogy utána 3 meccset lehoz királyként, akkor senki nem ír róla, hogy jé bazzeg most volt 3 meccs 5 TD, meg hogy milyen szépen kerülgette a védőket 30 yardon át, most mekkora szaltóval szerzett még két yardot, amikor kellett, vagy hogy kap el két ember közt mindig simán, ha jó a labda. Meg hogy pattannak le róla a DB-k máskor. Az nem számít, meg hogy elkap 1000 yardot/szezon. És hogy még fiatal, lehet hogy fejlődik is.
Nem. De ha elejt kettőt, akkor ő a hibás, előveszik. Jogos, mert elejtette. De mutasson nekem bárki olyan WR-t aki nem ejt el semmit. Szóval jogos, de ha az összképet nézzük, hogy mit hoz a csapatnak, hiába fogják az ellenfél legjobb cornerei, akkor sztem semmi gond nincs vele. Kéne neki már egy QB és kész.

A CB párosunkról igaz sztem is, h az egyik legjobb a ligában, meg sok mindenki szerint. Flowers a csúcs, de nála is igaz, ami a következő ellenfél sztárvédőjénél, Asonál (aki nem játszik majd a meccsen, sajnos lesérült, örülök is meg nem is ennek). Szóval igaz Flowersre is, hogy nagyon jó futás ellen. Carr is, de Flowers igazi big hiteket oszt ki még power backeknek is (előző mecscen is volt lassított nagy csattanós ütközése). És nem 5 yard mélyen. Nagy dolog ám. egy DC dolgát sokkal könnyebbé teszi így. De Carr és a két safety is nagy ütköző. Berrynél ezt mindenki tudja (Előző meccsről nála az első negyedben egy 3&1nél egy pitchnél akkora hit, hogy csuda, nagyon gyorsan odaér, és nincs yard). Lewisről is van Bills meccsről esetem. Az első forced fumble az övé volt. Ő nálunk a rookie FS. Na szóval nem véletlen vagyunk jók futás ellen.

Cassel esetében Weis (OC) nagyon ért a QBkhez. Nem ez a gond. Cassel a gond. Nem elég tehetséges. Ennyi van benne. Elmondom én hogy látom.
Nem dob első szándékból. Megdobja de valamit mindig átgondol közben. vagy erős lesz így mert ugye a dobómozdulat elindul ,de erősebbre akarja, csak úgy már nem jó, magas lesz. Ha eleve olyannak akarta volna jó lehetne ,de így nem. Vagy túl erős lesz nem lehet odaérni, mert az elkapó elé érkezik (oldalt vagy előre mindegy). Vagy meggondolja és nem is dobja el, csak vár vár. Bills meccsen dobott vagy 3 olyan túldobást, amit mindig. TD esély volt ebből kettő. Jamaal egyiknél legyintett is, látszott, hogy Casselre legyint, mert ő megcsinálta, TD helyzetben volt szinte teljesen üresen.
Meg Cassel első sackje. Nem is igazi sack, megvédik, de nem dob csak vár csak vár. Aztán futni akar de mégsem de mégis, és leviszik a földre nulla yardon. Egy 4&2 helyzetben. Borzasztó volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Max respect mindenkinek, aki a pályán volt tegnap!

Nagyon várom már a hétvégi tv-s meccset, mert jó angolul is hallgatni a KC meccseit - főleg most, hogy fut a szekér és a kommentárok is néha csak tátják a szájukat, olyan megmozdulásaink vannak 😊 -, de azért kíváncsi vagyok Ricsi kommentjeire, de nagyon! 😀

Go KC!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
A Vrabel eset baromság volt. Mert okés, hogy nem adják nekünk amikor elejti a fumblit a Bills játékos. Mert nem volt fumbli rec. mivel azt volt csak kiért a könyöke egy fél centit. De attól még fumble volt! És ezzel nagyon fontos pillanatban adtak nekik nagyon fontos yardokat. De sztem ezt főleg otthon azért nem illik.
Flowersnek még nem elég nagy a neve, és nem hiszik el bírók bárkit levesz a pályáról egész meccsen. Ezért inkább dobálnak ellen minden meccsen egy két baromságot. Az a gond, hogy pont mindig a legrosszabbkor. De ettől még botrány, mert egy kiváló cornert bizonytalanítanak el a faszságaikkal.

egyetértek az elmondottakkal. Annyi jut eszembe még most hirtelen. Hogy DJ király volt, majdnem fogott két picket megint!
Berry második pickje ez már idén, ez sem kevésbé volt magabiztos. Jamaal árnyékában Jones nagy király! Ketten mennyit futottak már megint?? A liga sehol nincs bazzeg! Charles önmagában 177 yard! Az jobb mint a liga csapatátlaga!
Asamoah mekkorát játszott rookie létére első starter meccsén ilyen feszült helyzetben. Milyen csodadraft ez emberek? Sheffieldet a pályára jövőre! 😀

Hali megint pusztított! De Studebakker sackje, vagy Dorsey is gigalájk volt. És rookie Lewis FF-je is majdnem megnyerte a meccset. Ha felszedjük bazzeg, és nincs ilyen ordas mákszériája a Billsnek.
Arenas mekkorát kapott már egyik returnnél? 4x ismételték, akkorát csattant, mint állat És nem ejtette el! Kemény kis fickó az, ahogy ehh mondta eredménykövetőben, elég labdabiztos.
Carr nem olyan jó, mint Flowers (szinte senki nem olyan jó), de olyanokat ment, hogy elképesztő. Tegnap is, de minden meccsen van egy "zónázásból odaér a világ végéről" mentése. Emberezésben király, de zónában Isten!
Milyen gyilkos secondary lesz ez is?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
nos
senki nem panaszkodhatott amiatt, hogy nem volt izgalmas a meccs
😊

pár észrevétel:

haley és a kretén playhivások: a colts ellen érhető volt a meccs első drive-jában biztos fg helyett rámenni a negyedik kisérletre a hosszú futott drive-okra épülő gameplan miatt, de amit azóta művel ezekben a helyzetekben...
csak ezen a meccsen
nem rúgunk az első drive-ban kb. 50 yardos fg-t...inkább punt
második drive-ban a red zone-ban nekimegyünk a negyediknek biztos fg helyett
oké, hogy addig jó volt a védelmünk és a bills-nek esélye nem volt pontot szerezni, de a 3 pont az 3 pont(pláne ha az hat)..és a végén mennyire kellett volna az.
a hosszabitásban jó pont az időkérésért a fg előtt.

offense:

charles,jones,fal,moeaki (mekkorákat blokkolt és az OT-ban elkapott) pöpec
futással semmi gond
a gond ott jön ha mondjuk a red zone-ba érve dobni is kell kellene, mert ott szűkül a terület
na cassel
az, hogy 10 yard-al túldobja az open receivert (charles besétálhatott volna td-re) teljesen szokásos
teljesen felesleges nekünk bármilyen elkapó ha nem tudja odadobni a labdát, persze gyönyörűen leüti a cb ha rövid az a passz(lsd. bowe-nak egy mély passz)
a yardjai többségét charles hozta elkapás után vagy moeaki a hosszabitásban aki annyira tisztára játszott magát, hogy nem lehetett elrontani már neki sem.

ha egyszer megfogják a futójátékunk akkor az úr legyen hozzánk kegyelmes
😊

és kaptunk majdnem annyi sacket(4), mint az eddigi meccseken, de ezek nagyjából mind cassel-nak irhatóak (rosszul válaszott futás, nem tudja elengedni a labdát, töketlen és természetesen órákat vár)

védelem:

plusz:
10 ponton tartották a bills-t
állandó nyomás az irányitón
futást jól megfogták (kivétel talán fitz a második félidőben...rohant sajnos hosszabbakat, de ez az adott helyzetre való prevent védelem ellen miatt lehetett és mindenki hátrébb helyezekedett, benne van)
kulcshelyzetekben sokszor odaértek, pl. berry int a bills gw drive-nál,vagy a hosszabitásban a védelem

minusz:

3.és hosszú kisérleteket elképesztő magabiztossággal szoptuk be igen konzekvensen és nagy számban
flowers-ről volt egy 37 yardos elkapás ami után a következő play-ben fumble-val büntetett(vrabel összeszedte) de nem adták, a játákvezetés csúcspontja volt a meccsen
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Mertem nézni, igen. Meg közben a többi meccset is, mert a haverral fantasy-t is nyomunk az nfl.com-on. De ez a meccs nagyon izgi volt, valóban. Succop kihagyott FG-je felidegesített, de a csapatra azt mondom, hogy jó volt. Bár volt egy-két érdekes bírói döntés, főleg az OT-ben Flowers holding-ja - talán azt fújtak, mert a hang végig rossz volt a meccs közben. Ez jó közel hozta a Buffalo-t az endzone-unkhoz, de aztán győzedelmeskedett a nagyszerű Chiefs def!

😊