Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
1/31-nél majd Von Miller.. 😂
Mert 1/32 természetesen a Colts lesz. 😛Stez
És két AFC csapat játssza a Super Bowl-t? 😛somoskovig
Hopp jogos. 😂
1/30? 😛

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
Viszont se a 3rd down nem megy (amikor a futás elakad, CSAK ekkor kéne egy normálisat dobni, nem mindig de az ilyen 11/1, meg 9/1 az fos).
RZben kéne, de nem megy neki. Ott ugye betömörül a védelem, át kel dobni, csak futni nem lehet.
2 minben néha elmegy Cassel, de leginkább nem. Akkor sackelik, pick esélyeket dobál mélyre, stb.

Szóval nem jó game manager QBnak. Nem érdekel a QB ratingje. (Nem mintha olyan csodás volna, de abból tűnhet úgy, hogy game managernek jó)
Annyit fejlődött tavaly óta, hogy a sokkal jobb fal mögött egy kicsit jobb, és legalább nem ejti el a labdát hand offnál, mint tette párszor. Bár idén egysze csak úgy kieset a kezéből, senki nem votl ott. Az borzalom volt. High Schoolban is "C'mon man!" az ilyen.ulpianus
most itt megvédeném kicsit cassel-t (pont én..hehe)
a 3. down kisérleteknél ebben az évben határozottan jobb, mint tavaly
most vagy szerencséje van, vagy fejlődött, vagy az új társak hozzák fel
ezt döntse el mindenki
mindenesetre ha nem is olajozottan működik
de már pislákol a láng
és nem szorul össze a gyomrunk annyira passzkisérletnél ilyen szituációban
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
1/31-nél majd Von Miller.. 😂
Mert 1/32 természetesen a Colts lesz. 😛Stez
És két AFC csapat játssza a Super Bowl-t? 😛somoskovig
mentegetésként fogjuk rá a sok trade-re
😊
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 250 — 49ers GM
1/31-nél majd Von Miller.. 😂
Mert 1/32 természetesen a Colts lesz. 😛Stez
És két AFC csapat játssza a Super Bowl-t? 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
1/31-nél majd Von Miller.. 😂
Mert 1/32 természetesen a Colts lesz. 😛

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Miért ne lehetne a draftról beszélni? Mert nem az lesz a valóság? És ha én vagy bárki itt a nagy okos hősmagyar eszével mond valamit egy holnapi, holnaputáni meccsről az mivel reálisabb?
Vagy bármi? Ez egy fórum, azé van, hogy pofázzunk, mert nincs jobb dolgunk.

Az más kérdés, hogy neveket értelmetlen leírni, hogy XY QB lesz 1/5, meg Izom Jóska lesz a legjobb LB prospect. Mert ez nagyon sokat változhat. De az ,hogy nekünk OLB kell, 3-4es pass rusher, az nem hiszem ,hogy megváltozik. Hacsak Sheffield fel nem gyógyul az utolsó bármelyik meccsen, és nem domborít valamit. Vagy a draftig.

Cassel nekem is jó lenne, csak mégsem. Én azt vallom, amit Herminator. Egy QB értéke nem a egyenlő a QB ratinggel. Meg a dobott 3ezer yarddal. Négy dolgon lehet lemérni egy QB értékét.

* Offense (rating, yard, TD)
* 3rd down hatékonyság
* red zone hatékonyság
* 2 min. hatékonyság
(* Ne add el a labdát, teszem én hozzá)

Még annyi, hogy egy run focus csapatban az első (offense) számít ugyanannyit, mint a többi, pass heavyben kicsit többet. És spread offenseben még többet.

Ez lefordítva Chiefsre, azt jelenti ,hogy Cassel hétvégén is, meg mindig akkor hoz yardokat, amikor már a futás megnyerte a meccset, vagy előre jöttek a védők.
Meg többnyire screen+lateral passzokat dob, amit McCluster, Jamaal, Cox, illetve Bowe meg Moeaki hosszú yardokra váltanak, vagy TD-ra. Nem end zoneba dobja a TDket. Amikor igen, meg lehet nézni, hogy MIND szar volt. Valaki mindig megoldotta, de rosszak voltak. A Vrabelnek dobott nem, az taktikailag zseniális húzás volt, be is jött ,az üres ember volt, nem QB kihívás 5 yardról.

Viszont se a 3rd down nem megy (amikor a futás elakad, CSAK ekkor kéne egy normálisat dobni, nem mindig de az ilyen 11/1, meg 9/1 az fos).
RZben kéne, de nem megy neki. Ott ugye betömörül a védelem, át kel dobni, csak futni nem lehet.
2 minben néha elmegy Cassel, de leginkább nem. Akkor sackelik, pick esélyeket dobál mélyre, stb.

Szóval nem jó game manager QBnak. Nem érdekel a QB ratingje. (Nem mintha olyan csodás volna, de abból tűnhet úgy, hogy game managernek jó)
Annyit fejlődött tavaly óta, hogy a sokkal jobb fal mögött egy kicsit jobb, és legalább nem ejti el a labdát hand offnál, mint tette párszor. Bár idén egysze csak úgy kieset a kezéből, senki nem votl ott. Az borzalom volt. High Schoolban is "C'mon man!" az ilyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
Jó, egy No1WR sokat segítene, de igazából azért, mert nem kell más. Mi kéne? C+QB+WR1+LOLB kell. Ez csak drafton is megvan. OT még talán fog jönni, de elég back up szintű is. WR csak ezért kell. Futás centrikus csapatnál ez nem elsődleges, de valakit csak hozni kell. 😊ulpianus
nem akarok előre szaladni (én sem) ezekben
de ha wiegmann igy tolja egész évben
nyugodtan maradhat még egy évet
waters is tud játszani centert és jóhet be guard-ba asamoah
belső falembert persze húznék ha valami olyan marad benn amit nem lehet benn hagyni
qb szerintem nem kell, ezzel a teljesitménnyel cassel simán maradni fog
croyle pedig a tökéletes backup(szerintem jobb is mint cassel, de ez itt már lerágott csont)
egy jó fizikális wr és egy jó olb pedig mindenképpen kell
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Az OL miért nem jó? Cassel a ligában legkevesebb sacket kapja (eddig 5), nyomáscsökkentőben is sztem élen járunk, alig van rajta. Ami van, annyi van bárkin, meg SOKKAL nagyobb is.

WR sor miért csak Bowe? Chambers nem 100% os és ő a mélységi fegyver, ez hiányzik ,de mivel mi futással gyengítjük a pass defense-t ez elég. Máshol másnak elég, úgy értem. A liga legjobb futása a mienk. Ha az nem gyengíti hátul a pass defense-t, akkor nem tudom mi.

DE nézzük az elkapókat. Bowe simán elit WR. Amint Cassel képes eltalálni, semmi gond nincs. McCluster már most az egyik legjobb slot WR, veszélyes elkapásban is, írtó laza keze van., és amikor elkapja, onnantól életveszélyes. Minden elkapás, amikor nem viszik földre azonnal, míg háttal áll, instant TD veszély.
Moeakit tessék megnézni miket és hogy kap el. Egyik legjobb TE már most, rookie közt sztem a legjobb, még Cassel fos dobásait is képes behúzni jó arányban. Egyébként ezért vannak csodás megmozdulásai, mert annyira gyenge passzokat kap, hogy félelmetes. Talán Hernandez van vele egy súlycsoportban elkapásban, de Moeaki úgy blokkol, mint egy hatodik OL ember, elképesztő nagy fogás volt. Nem hittem, hogy Gonzo után látok még egy elit TE-t a csapatban mostanság, de Moeaki sztem felnőhet a feladathoz, bár Gonzalez szintj senki nem érheti el, de király TE lehet belőle nagyon hamar. Nála a sérülés volt csak egyedü kérdés, nem a tehetség, és nem sérült le eddig.

Akkor meg ez nem lehet kifogás Casselnek, hogy egy run heavyben "csak" két jó WR meg egy szuper TE van, meg Jamaal (HB), Dexter ha HB, és Cox+Castille FB is nagyon jó elkapók, így tehát nincs kinek dobni.



Jó, egy No1WR sokat segítene, de igazából azért, mert nem kell más. Mi kéne? C+QB+WR1+LOLB kell. Ez csak drafton is megvan. OT még talán fog jönni, de elég back up szintű is. WR csak ezért kell. Futás centrikus csapatnál ez nem elsődleges, de valakit csak hozni kell. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért a PO túlzás, de meg lehet...
A sorsolásunk is jó, meg nem vesztünk végre a hozható meccseken 😊
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 248 — Ajmo Vatreni
cassel-nek meg teljesen mindegy kivel játszott...neki szuperatléták kellenek , hogy elkapják a dobásait
😊ehh
Számomra egyébként érthetetlen az ennyire gyenge játék Casseltől. Ok, hogy nem egy Manning és, hogy túl van fizetve, de azért a 2008-as Patses éve után többet vártam volna tőle.zinedine5
Azért az a Pats O# simán elég volt hozzá, hogy őt naggyá tegye, mindent Welkernek és Mossnak, gond egyikből sem lehetett. De itt a KC-ban igazán szükség lenne a tudására, ami neki nincs valami sok, ahogy láthatjuk. Jó game manager QB maximum, de 7X millás szerződéssel a hátsója alatt az ember talán kicsit többet várna el tőle.Stez
Nézve a hétvégi meccseteket, inkább a 2008-as Pats O-line tette nagyjá, mint a receiverek, de azt is látni kell, hogy mondjuk amennyivel gyengébb az OL-etek és az elkapóitok, annyival vagy többel jobb a futójátékotok, mint az akkori Patsé. Mindegy, év végén, ennyiért tuti nem tartjátok meg.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
cassel-nek meg teljesen mindegy kivel játszott...neki szuperatléták kellenek , hogy elkapják a dobásait
😊ehh
Számomra egyébként érthetetlen az ennyire gyenge játék Casseltől. Ok, hogy nem egy Manning és, hogy túl van fizetve, de azért a 2008-as Patses éve után többet vártam volna tőle.zinedine5
Azért az a Pats O# simán elég volt hozzá, hogy őt naggyá tegye, mindent Welkernek és Mossnak, gond egyikből sem lehetett. De itt a KC-ban igazán szükség lenne a tudására, ami neki nincs valami sok, ahogy láthatjuk. Jó game manager QB maximum, de 7X millás szerződéssel a hátsója alatt az ember talán kicsit többet várna el tőle.

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
cassel-nek meg teljesen mindegy kivel játszott...neki szuperatléták kellenek , hogy elkapják a dobásait
😊ehh
Számomra egyébként érthetetlen az ennyire gyenge játék Casseltől. Ok, hogy nem egy Manning és, hogy túl van fizetve, de azért a 2008-as Patses éve után többet vártam volna tőle.zinedine5
amúgy ebben a játékstílusban nekem nincs sok bajom vele
nem követ el hülyeségeket
és már-már vannak jó dobásai is (és bowe is megemberelte magát)
amíg ilyen a futójátékunk, teljesen jó tőle az a kb. 200 yard és 1-2-3 TD int/fumble nélkül
és már tud kezdeni a sackekkel is valamit, pl. kikerüli őket
szóval game manager qb-nak egyelőre tökéletes
csak ennyi pénzért...
😊
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 248 — Ajmo Vatreni
cassel-nek meg teljesen mindegy kivel játszott...neki szuperatléták kellenek , hogy elkapják a dobásait
😊ehh
Számomra egyébként érthetetlen az ennyire gyenge játék Casseltől. Ok, hogy nem egy Manning és, hogy túl van fizetve, de azért a 2008-as Patses éve után többet vártam volna tőle.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
apropó
pass rush
megy kinn a vita, hogy tulajdonképpen hali az egyszemélyes pass rush veszély nálunk ténylegesen.
azonban azt azért ne felejtsük el, hogy szép dolog a sack, de mégszebb az int amit a nyomás alatti irányító dob.
pl. a jax ellen a második félidőben szinte mindig ott voltunk a backfielden bouman nyakán
meg is lett az eredményeehh
Hát ez igaz is, Halin kívül más igazán nagy veszélyforrás jelenleg nem nagyon van. Vrabel mindenre jó, csak pass rushra nem, viszont azért csendben jegyezzük meg, idén Halinak nem kis segítség, hogy mellette Dorsey olyan szinten bontja a falat, hogy már lassan őt is dupláznia kell az ellenfélnek. 😀 Azért egy nagyon komoly kis védelem kezd itt kialakulni..
Jelenleg én egy fizikális WR-t és a pass rusher OLB-t mondanék neednek, ami a draftot illeti, bár ennyire kár előre gondolkozni. 😊 Mind Hali, mind Bowe király, de egyedül kevesek lehetnek ebbe a fegyvertárba azért és kéne a bővítés, hogy több helyre is kelljen figyelnie az ellenfélnek.Stez
nah igen vrabel
bár ő legalább a védelem vezére
jó nézni ahogy tüzeli a többieket
futás ellen még mindig jó és coverben is(kivéve ha mjd-re állítják pl.😊 k) a pass rush-ról meg inkább hallgassunk
fizikális wr-t már én is vizionáltam pár hozzászólással feljebb
egy baldwin vagy flyod-nak tudnék örülni, ráadásul ők még gyorsak is
cassel mellé teljesen felesleges a mélységi kis elkapó
😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
apropó
pass rush
megy kinn a vita, hogy tulajdonképpen hali az egyszemélyes pass rush veszély nálunk ténylegesen.
azonban azt azért ne felejtsük el, hogy szép dolog a sack, de mégszebb az int amit a nyomás alatti irányító dob.
pl. a jax ellen a második félidőben szinte mindig ott voltunk a backfielden bouman nyakán
meg is lett az eredményeehh
Hát ez igaz is, Halin kívül más igazán nagy veszélyforrás jelenleg nem nagyon van. Vrabel mindenre jó, csak pass rushra nem, viszont azért csendben jegyezzük meg, idén Halinak nem kis segítség, hogy mellette Dorsey olyan szinten bontja a falat, hogy már lassan őt is dupláznia kell az ellenfélnek. 😀 Azért egy nagyon komoly kis védelem kezd itt kialakulni..
Jelenleg én egy fizikális WR-t és a pass rusher OLB-t mondanék neednek, ami a draftot illeti, bár ennyire kár előre gondolkozni. 😊 Mind Hali, mind Bowe király, de egyedül kevesek lehetnek ebbe a fegyvertárba azért és kéne a bővítés, hogy több helyre is kelljen figyelnie az ellenfélnek.

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
apropó
pass rush
megy kinn a vita, hogy tulajdonképpen hali az egyszemélyes pass rush veszély nálunk ténylegesen.
azonban azt azért ne felejtsük el, hogy szép dolog a sack, de mégszebb az int amit a nyomás alatti irányító dob.
pl. a jax ellen a második félidőben szinte mindig ott voltunk a backfielden bouman nyakán
meg is lett az eredménye
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
Flowers hatalmas király, Carr sem rossz és hatalmas potenciál van benne, de azért a Jax ellen szerintem valami elképesztő gyenge napot fogott ám ki. Reméljük ilyen több nem lesz, azt viszont öröm nézni, hogy a draftnál CB-ként lesajnált Arenas is egyre több szerepet kap a védelemben és többnyire nem is rossz.Stez
carr-nak nem tett jót, hogy flowers abba a magasságba emelkedett amikor már félnek rádobni és inkább carr felé tüzelnek, amúgy róla ritkán van yac, ha elkapják mellette a labdát legalább megcsinálja a szerelést és volt pár nagyon szép mentése is, csak most így néha nem nagyon jön ki a helyzet.arenas meg tényleg nem rossz, de szerintem (egyelőre) max. nickel, egy az egyben nem menne neki, pláne kívül. viszont fizikálisan nagyon ott van.

amúgy végre jöttek rendesen a db blitzek, arenas és berry is odaért párszor.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
4 játékost próbálgat a Chiefs:
http://www.arrowheadpride.com/2010/10/25/1773203/chiefs-reportedly-work-out-four-players-including-three-former
3 ex Patriots játékost (micsoda meglepetés) a WR Kelley Washington-t; a WR Sam Aiken-t; (mi van Chambers-el?); az LB Pierre Woods-t: és egy jó ismerösünket; az ex- Jag és Lion FS Gerald ALexander-t.iktriad
washington spec team
aiken-ről sok jót nem olvastam anno a pats topikban, max. spec. team
woods is spec team-be mehetne
de ott megvagyunk
passz
ezeknél a wr-eknél még cooper is jobb kezdőként
szerintem
😊

alexander viszont jöhetne
oké nálatok szar volt ha jól hallottam
de legalább benne van potenciál, ki tudja mit csinálna nálunk
lewis nem életbiztosítás FS-nekehh
Kelley Washington néha-néha játszott a 2007-es Patsben is, de amikor elment Stallworth és Gaffney akkor nem tudta magát beverekedni a kezdőbe.
Aiken egyértelműen ST játékos volt, néha még az O-ban is játszott tavaly. TD-t is szerzett Londonban. ST captain volt.
Woods szintén ST, próbálgattuk OLB-nek, de esélytelen volt, kb 2 meccs után tavaly lemondtuk erről, pedig nálunk aztán nincs pass rush mégsem kellett.
A két WR talán azért megy hozzátok próbára, mert Cassel mindkettővel játszott, és mint csere QB az edzőtáborban is sokat volt velük.zinedine5
biztos nem a spec team-be akarunk hozni
az azért nagyon egyben van
szinte minden mutatóban elsők vagy elsők között vagyunk azon a területen
most beszívtunk egy hosszabb punt return-t, de arenas rövidre zárta a dolgot
szóval oda nem kellenének
max. mcgraw helyére ha sérült

cassel-nek meg teljesen mindegy kivel játszott...neki szuperatléták kellenek , hogy elkapják a dobásait
😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Flowers hatalmas király, Carr sem rossz és hatalmas potenciál van benne, de azért a Jax ellen szerintem valami elképesztő gyenge napot fogott ám ki. Reméljük ilyen több nem lesz, azt viszont öröm nézni, hogy a draftnál CB-ként lesajnált Arenas is egyre több szerepet kap a védelemben és többnyire nem is rossz.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 248 — Ajmo Vatreni
4 játékost próbálgat a Chiefs:
http://www.arrowheadpride.com/2010/10/25/1773203/chiefs-reportedly-work-out-four-players-including-three-former
3 ex Patriots játékost (micsoda meglepetés) a WR Kelley Washington-t; a WR Sam Aiken-t; (mi van Chambers-el?); az LB Pierre Woods-t: és egy jó ismerösünket; az ex- Jag és Lion FS Gerald ALexander-t.iktriad
washington spec team
aiken-ről sok jót nem olvastam anno a pats topikban, max. spec. team
woods is spec team-be mehetne
de ott megvagyunk
passz
ezeknél a wr-eknél még cooper is jobb kezdőként
szerintem
😊

alexander viszont jöhetne
oké nálatok szar volt ha jól hallottam
de legalább benne van potenciál, ki tudja mit csinálna nálunk
lewis nem életbiztosítás FS-nekehh
Kelley Washington néha-néha játszott a 2007-es Patsben is, de amikor elment Stallworth és Gaffney akkor nem tudta magát beverekedni a kezdőbe.
Aiken egyértelműen ST játékos volt, néha még az O-ban is játszott tavaly. TD-t is szerzett Londonban. ST captain volt.
Woods szintén ST, próbálgattuk OLB-nek, de esélytelen volt, kb 2 meccs után tavaly lemondtuk erről, pedig nálunk aztán nincs pass rush mégsem kellett.
A két WR talán azért megy hozzátok próbára, mert Cassel mindkettővel játszott, és mint csere QB az edzőtáborban is sokat volt velük.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
4 játékost próbálgat a Chiefs:
http://www.arrowheadpride.com/2010/10/25/1773203/chiefs-reportedly-work-out-four-players-including-three-former
3 ex Patriots játékost (micsoda meglepetés) a WR Kelley Washington-t; a WR Sam Aiken-t; (mi van Chambers-el?); az LB Pierre Woods-t: és egy jó ismerösünket; az ex- Jag és Lion FS Gerald ALexander-t.iktriad
washington spec team
aiken-ről sok jót nem olvastam anno a pats topikban, max. spec. team
woods is spec team-be mehetne
de ott megvagyunk
passz
ezeknél a wr-eknél még cooper is jobb kezdőként
szerintem
😊

alexander viszont jöhetne
oké nálatok szar volt ha jól hallottam
de legalább benne van potenciál, ki tudja mit csinálna nálunk
lewis nem életbiztosítás FS-nek
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 játékost próbálgat a Chiefs:
http://www.arrowheadpride.com/2010/10/25/1773203/chiefs-reportedly-work-out-four-players-including-three-former
3 ex Patriots játékost (micsoda meglepetés) a WR Kelley Washington-t; a WR Sam Aiken-t; (mi van Chambers-el?); az LB Pierre Woods-t: és egy jó ismerösünket; az ex- Jag és Lion FS Gerald ALexander-t.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Nem emlékszem kiről kaptuk. 😛 Majd letöltöm.

Viszont az megvolt, amikor Flowers a meccs legelején kapott egy DPI-t? Hát hogy ment a Booooooooooooooooooooooooooooooooo. 😀 😀 Az még a Texans elleni botrányos bírói tévedésnek szólt. Lehet ezért nem szerettek meg minket a bírók ott hirtelenjében, mert nem értették, és megsértődtek. 😀 Nem csaltak ellenünk a Jax meccsen, de azért hogy hazai pálya volt a Jaguarsnak az csúnya egy eset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
Elsült (a keze) Boumanak is. Nem baj az. Jó kis csapat a Bills, de a futásunkban bízom. Nem romlott az átlag az tuti. Nem nézem meg, de első félidőben volt vagy 150 yard sztem, és a 164-el voltunk ligaelsők, szal jó lehet az. 😊

Akkor úgy lesz megint, hogy ők passzolnak, mi nyeljük, mi futunk, ők nyelik. Aztán a defense vagy az elején vagy végén megköt mint a beton, és ott el is dől a meccs.


A secondary rookies kérdésnél ugye 4 DBből kettő rookie, de 5 DBből már három. Arenas, de ezt nem neked mondom. 😊
ÉS Flowers meg Carr a tapasztalt "öregek". Mert ők harmadévesek! 😊 És ők a két szélső CB, ez nem olyan, mintha egyik Safety lenne az, ez középen nem sokat hoz rutinban. Na ezért mondom folyton, hogy idővel ők nagyok lesznek, most belefér, hogy hibázgatnak.ulpianus
inkább ne nyeljük
😊
amúgy jól láttam, hogy flowers-ről kaptuk a mike-sims TD-t?
ez tűrhetetlen
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Elsült (a keze) Boumanak is. Nem baj az. Jó kis csapat a Bills, de a futásunkban bízom. Nem romlott az átlag az tuti. Nem nézem meg, de első félidőben volt vagy 150 yard sztem, és a 164-el voltunk ligaelsők, szal jó lehet az. 😊

Akkor úgy lesz megint, hogy ők passzolnak, mi nyeljük, mi futunk, ők nyelik. Aztán a defense vagy az elején vagy végén megköt mint a beton, és ott el is dől a meccs.


A secondary rookies kérdésnél ugye 4 DBből kettő rookie, de 5 DBből már három. Arenas, de ezt nem neked mondom. 😊
ÉS Flowers meg Carr a tapasztalt "öregek". Mert ők harmadévesek! 😊 És ők a két szélső CB, ez nem olyan, mintha egyik Safety lenne az, ez középen nem sokat hoz rutinban. Na ezért mondom folyton, hogy idővel ők nagyok lesznek, most belefér, hogy hibázgatnak.


Állat vagyok, ami enni kér...