Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
ÉS negyedik célpont McCluster. Ő nem a lóbaszó kategória. De tegnap is miket művelt! 😊 Egyik nagy play volt nála, amikor Cassel elképesztő bölcsen 4 yardról bokán dobta a háta mögé, elkapta, egyik kezével a földön meg tudott fordulni, és egy védőt ilyen pozícióból lerázva a 2 yardos passzt 9 yardra fokozta.
De a meccs eleve úgy kezdődött, hogy offenseben Dexter kettőt villant screenből. Szóval ő mint slot WR halálos fegyver.ulpianus
nah igen
ő a tökéletes mindenesünk
😊
eddig az újoncokra egy rossz szavunk nem lehet
és még asamoah nem is játszott (szerencsére még nincs szükség rá és a fejlődésének nem árt ha nem egyből kezdő)
berry egyre jobb cover-ben és hát lewis még hibázgat, egy 5. köröstől ne várjunk hibátlan játékot
azért a rookie safety párosunk még megzavarható, a bills ellen miattunk talán izgulhatunk, fritzpatrik-nak párszor elsült a keze a hétvégén
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
ÉS negyedik célpont McCluster. Ő nem a lóbaszó kategória. De tegnap is miket művelt! 😊 Egyik nagy play volt nála, amikor Cassel elképesztő bölcsen 4 yardról bokán dobta a háta mögé, elkapta, egyik kezével a földön meg tudott fordulni, és egy védőt ilyen pozícióból lerázva a 2 yardos passzt 9 yardra fokozta.
De a meccs eleve úgy kezdődött, hogy offenseben Dexter kettőt villant screenből. Szóval ő mint slot WR halálos fegyver.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
amúgy horne már nincs a csapatnál és tucker jött helyette a ps-be
ehh
Ezt már tegnap írtam, nem is figyelsz? Ki vagy rúgva! Pedig neked írtam (meg egy két embernek). Mások azt se tudják, hogy világon vannak. 😀
Lesérült Horne, és hetek hónapok kérdése, hogy rendbe jön, ha rendbe jön. Ennyire nem értékes ember, hoztak mást. Szemét dolog, de ez profi sport, nem a jópofizás a lényeg. Lehet mondogatni, hogy "az én kedvenc csapatom ilyet nem tesz, összetartás", stb. De ezt szokás tenni harmadrangú emberekkel.

Nem ez a gond WR poszton, hanem Chambers hiánya.
Igazából én Moeakiban látom a lehetőséget, hogy ha többet nyomatjuk, akkor komoly erőket képes lekötni, amíg sztár WR nem lesz. Mert az lehet, hogy hozunk övőre ,lehet hogy nem. De ha igen, vagy beválik vagy nem, ugye.ulpianus
ühüm
tegnap elképesztő másnapos voltam
a meccsnézés még ment
de az írás/olvasás már nem nagyon
😊

chambers tény, hogy hiányzik
az egyetlen igazi mélységi opciónk tulajdonképpen
remélem lassan rendbe jön
mert az nem vicces, hogy bowe mellett egy cooper van a másik oldalon (akármilyen szép elkapása volt is)
😊
jövőre meg jöjjön első körben valami jó kis fizikális wr aki futásokhoz is jól tud blokkolni és elkapásban is jó (pl. baldwin-nak nagyon örülnék)
3 akkora lóbaszó alakkal (bowe,moeaki és baldwin) nagyon hatékony lenne a passzjáték rövid/középtávon és yac-ban sem lenne gond.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
amúgy horne már nincs a csapatnál és tucker jött helyette a ps-be
ehh
Ezt már tegnap írtam, nem is figyelsz? Ki vagy rúgva! Pedig neked írtam (meg egy két embernek). Mások azt se tudják, hogy világon vannak. 😀
Lesérült Horne, és hetek hónapok kérdése, hogy rendbe jön, ha rendbe jön. Ennyire nem értékes ember, hoztak mást. Szemét dolog, de ez profi sport, nem a jópofizás a lényeg. Lehet mondogatni, hogy "az én kedvenc csapatom ilyet nem tesz, összetartás", stb. De ezt szokás tenni harmadrangú emberekkel.

Nem ez a gond WR poszton, hanem Chambers hiánya.
Igazából én Moeakiban látom a lehetőséget, hogy ha többet nyomatjuk, akkor komoly erőket képes lekötni, amíg sztár WR nem lesz. Mert az lehet, hogy hozunk övőre ,lehet hogy nem. De ha igen, vagy beválik vagy nem, ugye.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
ne felejtsük ki arenas-t sem, akinek sokat köszönhetünk a fumble miatt is
első nagy visszahordás lett volna ellenünk, de szerencsére kiverte a kezéből a labdát
és elég jól blitzelgették, kétszer megütötte bouman-t
aki azért amikor nagy volt rajta a nyomás már nem fickándozott annyira, sorra jöttek a hibák

ami nem tetszett még az a sok szabálytalanság
ebből vissza kell venni, mert eddig a legjobbak között voltunk ezen a területen

cassel meg cassel
ezzel a játékkal remélem év végén vagy cut vagy szerződés átstrukturálás
emrt amíg megy a futójáték addig ez oké, de lesz olyan amikro nem fog menni és neki kellene vinnie a csapatot...
cooper elkapása szép volt (te jó ég, hogy felüldobta cassel és emkkorát kellett ugrania) de kell wr ettől függetlenűl is
bowe meg nálam a meccs embere
a 2 TDjén kívül ha jól emlékszem ő adott kulcsblokkot jones nagy futásánál

amúgy horne már nincs a csapatnál és tucker jött helyette a ps-be

következik a bills és a ligautolsó futás elleni védelme
nem szabad problémának lennie
hiába küzdöttek nagyot a ravens ellen
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Az első félidőben még partiban volt a Jaguars. Bouman nagyon kockázatosakat is bevállalt, és eleinte bejött.
De igazából végig érezhető volt, hogy a Chiefs jobb csapat. És aztán a második félidőben nem jöttek a zászlók, meg nem jött be Boumannak sem többé a rizikós játék. Lett két pick. De igazából se yardot se pontot nem tudott a Jaguars hozni e nélkül sem már igazán. Vagyis mi első két negyedben 7-7 pont, aztán végén 14-14 pont. Míg ők 3-10-7-0.

Cassel sem volt jó kezdetben, csak utána feljavult. A futás miatt terület nyílt, és eleve a Jax sec nem acélos. De Bowe mindkét TDja inkább Bowe érdeme. És a yardok fele is. 😊
Cassel kétszer közel járt a IT dobáshoz. Bár belefért volna talán, de akkor is. Ezen a meccsen bármelyik normális QB 300 yardot és 4 TD-t hozott volna ilyen futás mellett ezzel a csapattal.
De nyert ő is, ahogy a többiek, csak rossz látni még mindig, hogy milyen durva gárda lehetne a Chiefs egy épkézláb irányítóval.

Derrick Johnsonról már nem is tudom hányszor írtam le, hogy mindig akkor a legjobb ,amikor a leginkább kell. Most is az ő pick six gyönyörűsége után lehetett hátradőlni nagyjából. Akkor már szinte kétségem nem volt, hogy nyerünk. De Berry is fogott egy picket, az is gyönyörű volt, a nyomás óriási volt Boumanon. Még meg is indult teljes vehemenciával, ott erőlködött, hogy TD legyen, mindent megpróbált, vicces volt. 😀

Jones és Charles a két futózseni, meg Dexter is néha nagyon megalázó futásokat mutattak be, de ez a fal és a FB+WRek érdeme is. Elég ötletes a dolog. Néha Jones 1&10 power formation, motion, és akkor tudom, hogy belső futás lesz. Ez valamiért így van. De egyébként fantáziadús, a futás is lehet az. A végén még Battle is futott egy TDt. Nem adták meg, erre megfutotta még egyszer. Nem volt nehéz, de meg kell tenni akár egy yardról is, nem elég azt mondani, hogy ez könnyű lenne, írják be.

Lewis (FS)nek volt megint rookie hibája, de ő és Berry egyre jobbak hátul. Ami csúnya volt, hogy egyszer MJD-t Vrabel (!!) fogta tiszta mély passz szituációban, TD is lett. Ezt hogy gondolták? Vrabelre kábé 3 yardot ver 10en MJD.

Kicsit néha idegesek a fiatal védőink, de azért nem rosszak. Képesek 3&outot hozni, képesek megállítani bárkit egy yardon is. És képesek turn overre. Yardban a futás ellen is jók, passz ellen a két rookie safety még néha ideges, de ez el fog múlni. Addig lesznek ilyen benyelt playek látványosak is, ez az ára, hogy azonnal játszanak a draft után. De a meccsek nem rajtuk mennek el. Talán a Houstoni igen, bár nem csak rajtuk múlt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 260 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Az Oakland bucira verte a Denvert, +a Chargers is kikapott. Nem rossz 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Gratulálok a megérdemelt W-hez. Sok sikert a további idényre. Ebből még a PO is simán meglehet.iktriad
A PO azért lehet meg, mert a másik 3 rivális szépen össze meg vissza verik egymást, és vesztenek épp eleget eddig, hogy mi vezethessük a csoportot. A Chiefs sem jobb, mintegy középcsapat, de legalább nem lúzerkedik el a meccseiket idén. Eddig. Aztán meglátjuk.
Másik ok, hogy kevés a sérült. Harmadik ok a futógépezet. Eddig csodásak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratulálok a megérdemelt W-hez. Sok sikert a további idényre. Ebből még a PO is simán meglehet.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
TJ nem volt formában, elég sokat kihagyott. Még most sincs csúcsformában, ez nem is várható.

Cox meg sztem mindig is jobb volt mint Castille, bár nagy különbség nincs. Nekem jobban tetszik ő, de Castille sem rossz. Jól el csatáznak a posztért.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
Kansas City inactives: FB Tim Castille, WR Chris Chambers, C Rudy Niswanger, DL Atiyyah Ellison, LB Charlie Anderson, LB Justin Cole, CB Jackie Bates, S Reshard Langford

Nálunk hivatalos; hogy Bouman kezd; Edwards a cseréje.iktriad
Chambers írtam is hogy kérdéses, ahogy O'Callaghan. Ők sérültek de már alig, csak nincsenek formában, meg nem kell ma Chambers. O'Callaghan inkább.
Ellison most jött, de akkor amint tippeltem TJ felgyógyult, és akkor nem kérdés, hogy nem Ellison fog játszani. Langford sérült listán az egyetlen olyan sérült, aki tuti nem játszik. A többiek meg nem is számítanak. Vésztartalékok.ulpianus
állitólag TJ már a texans ellen is gyógyult volt és nem játszattuk
vajh miért?
amúgy cox jobban játszott, mint castille
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Kansas City inactives: FB Tim Castille, WR Chris Chambers, C Rudy Niswanger, DL Atiyyah Ellison, LB Charlie Anderson, LB Justin Cole, CB Jackie Bates, S Reshard Langford

Nálunk hivatalos; hogy Bouman kezd; Edwards a cseréje.iktriad
Chambers írtam is hogy kérdéses, ahogy O'Callaghan. Ők sérültek de már alig, csak nincsenek formában, meg nem kell ma Chambers. O'Callaghan inkább.
Ellison most jött, de akkor amint tippeltem TJ felgyógyult, és akkor nem kérdés, hogy nem Ellison fog játszani. Langford sérült listán az egyetlen olyan sérült, aki tuti nem játszik. A többiek meg nem is számítanak. Vésztartalékok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kansas City inactives: FB Tim Castille, WR Chris Chambers, C Rudy Niswanger, DL Atiyyah Ellison, LB Charlie Anderson, LB Justin Cole, CB Jackie Bates, S Reshard Langford

Nálunk hivatalos; hogy Bouman kezd; Edwards a cseréje.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
A Big Hits témában egy érdekes cikk:
http://www.nytimes.com/2010/10/24/sports/football/24rhoden.html?_r=2


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 381 — Csodabogár
Itt is legyen tippjáték. A hét kérdése:

Ki nyer vasárnap az Arrowheadben a Jax-Chiefs meccsen:
A. Jaguars
B. Chiefs
C. Steelersulpianus
C, ki más. Harrison kifejeli Dextert és MJD-t, a Liga felfüggeszti, erre bedurcázik mert elvették a homokozólapátját, és utána egész héten Soldi azt magyarázza hogy nincs miről beszélni mert végülis egyik sem bénult le nyaktól lefelé 😛 :rolleyes:

/OFF

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Elküldtük sérülés miatt az egyik tartalék WR-t, Jeremy Horne-t. Helyette Verran Tucker került aktív rosterre. Ez nem okoz eget rengető változást. Nem sokan tudják egyáltalán kikről is van szó, sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nem tudom volt-e már?

"Mike Vrabel, who is in his 14th N.F.L. season, caught a 2-yard touchdown pass in Sunday’s 35-31 loss to the Texans. It was the 12th reception of his career, and all 12 were for touchdowns, including two in the Super Bowl with New England — against the Panthers in 2004 and against the Eagles in 2005. Sunday’s 2-yard score matched Vrabel’s career long, such as it is.

But he also has a 13th touchdown, a 24-yard interception return against the Panthers in 2005 that, in one play, surpassed his career receiving total (17 yards)."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Rájöttem, hogy ha a holnapi meccsen veszítünk ,akkor Lance Long (WR) a bűnös, és áruló! Mert most a pöttyösök játékosa, de ugye előtte nálunk játszott. Ez bevett szokás csoporton belül, de így azért már túl ravasz lenne. 😀 Attól még ő a hibás, ha ez bekövetkezik, nincs apelláta!
_________________________________


Sérültjeink most sincsenek, vagyis ennél kevesebbel már lehetetlen megúszni.
Reshard Langford és Kendrick Lewis. Ennyi. Ebből Lewis (FS) Szerdánfél edzés munkát végzett de azóta teljeset.

Tyson Jackson (DE), Ryan O'Callaghan (OT) és Chris Chambers (WR) még sérültek, a nevük ott van a listán. Mostanra már nemhogy Out, de a kérdéses státuszuk is megszűnt. És mindhárman teljes edzésen voltak a héten. Viszont ettől még sérütek, és nem tudjuk, hogy mennyit fognak játszani? O'Callagnhan valószínűleg semmit. TJ és Chambers elképzelhető, hogy igen, nem tudjuk mennyire jöttek rendbe. Legrosszabb esetben nem játszanak, legjobb esetben Haley megint trükközik, és TJ sok snapet kap. Nem ezen múlik a meccs, nem kell siettetni semmit.

És itt egy cikk az OL elemzéséről:
http://arrowheadaddict.com/2010/10/22/breaking-down-chiefs-offensive-line/#more-14248


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Itt is legyen tippjáték. A hét kérdése:

Ki nyer vasárnap az Arrowheadben a Jax-Chiefs meccsen:
A. Jaguars
B. Chiefs
C. Steelersulpianus
tenorx
Eléggé be vagy tépve ezen a képen! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Itt is legyen tippjáték. A hét kérdése:

Ki nyer vasárnap az Arrowheadben a Jax-Chiefs meccsen:
A. Jaguars
B. Chiefs
C. Steelersulpianus
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt is legyen tippjáték. A hét kérdése:

Ki nyer vasárnap az Arrowheadben a Jax-Chiefs meccsen:
A. Jaguars
B. Chiefs
C. Steelersulpianus
C

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Itt is legyen tippjáték. A hét kérdése:

Ki nyer vasárnap az Arrowheadben a Jax-Chiefs meccsen:
A. Jaguars
B. Chiefs
C. Steelers


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Berry nem biztos, hogy előrejön sokat a boxba. Mert az hogy középen fut a Jags, azt is jelenti, hogy középen gyengén fut a Jax.

Ha megnézed a statot, akkor (tegnap néztem de fejből, remélem nem tévedek), akkor oda van írva, hogy hány yardos átlaggal futnak, ami a ligában hányadik hely.
És a centerre (meg OL posztokra) bontották le (ami fura, de lehet). Szal középre futnak mint állat 112 alkalom, de 3.81es átlag. És ha továbbá is jól rémlik, akkor ez a második legrosszabb nekik eme táblázatban.
ROTre futnak 3.6al. Viszont ez a Centeres futás a ligában jobban megy, mert itt 20th helyen állnak és az ROT meg 19th, szal ott az a 3.6 ugyanaz.

De a legdurvább, amit a cikk is meg te is írtok, hogy 112 futás ebből, ez után a ligában második legtöbbet futó Raiders 68 darabbal áll. Ez már tendencia kérem! 😀
De ettől még nem megy jól. 3.8-as átlag nem jó. Hiába tűnik úgy, hogy 3*3,81=11.43. Igazából akkor lehet futással nyerni, ha olyan 4.2 fölött vagy. De legalább 4 fölött átlagban. 4.5 már csodás. 3.8 nem az.
És ha megnézzük ,h megint csak jól rémlik, akkor lehet látni, hogy ezek Slam (G-T közt) nélkül mennek (alig volt Slam, az ILB-MLB az fogja nagyjából és kész). Blast (C-G közt) megy ezerrel. Nem csoda, ha esetleg a DT-k majd a Jags ellen 1 tech-ben állnak majd föl főként. 3-4ben esetleg 0 tech és kész. Jó ILB sorral ez meg is van, nem kell hozzá safety.
Továbbá amikor a futás kezd behalni (reményeink szerint persze) jönnek a passzok, egy sokadik QB ratingje nem számít. Dobáltatni fognak vele. Azt kell levédeni, és MJD-t, azzal nyertünk is védelemben. A támadók más kérdés, de futni kell. Aztán Moeaki és Bowe. És nyertünk ott is. Megint az van, hogy Cassel ha jó, akkor nincs is kérdés.

Hogy miért kellhet mégis safety a boxba? Mert Lehet lesz sok rövid passz eleinte. ÉS lesz mindenféle HB passz, akármi, screen, késleltetett indulás, amit ki bírnak találni az irányítónak.
Viszont akkor is McGraw (FS) lesz a boxban lehet. Ő nálunk amolyan mostanság divatos Safety-LB kutyulék, mindegyikből két marék játékot játszik. Berry hátulról érkezve is király futás ellen ,ezért tűnik úgy néha ,mintha a box végén állna. Persze be szokott állni, és cserélnek McGraw pajtással. Vagy ha Lewis játszik (FS) akkor is Berry jön inkább előre, de Lewis nem tudjuk a sérüléséből felépült-e és mennyit játszik?

Tegnap erősen próbálgattuk az új DE-t, Ellisont. Mély vízbe dobjuk, de kell is, hogy belerázódjon gyorsan, most nyerhető meccsek jönnek, muszáj jól játszani. És TJ eljövetele is várható. Bár sztem nyilván nem lesz csúcsformában, első héten játszott utoljára, meg sok nem edzés, félig edzés nem segít. A gyógyulásban igen, a csúcsformában nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 035 — Jaguars fan
Ez az első meccs, amin esélyesnek hoznak ki minket nagyjából minden fórumon. Ez nem tudom jó vagy rossz.
Annyiban mindenképpen jó, hogy végre tényleg nem csak megnyugtatásból a Chiefs fórumokon írogatják a szurkolók maguknak. Hogy aszongya így nyerünk, hogy izé, meg úgy hogy XY nagyot játszik, és akkor Z is feljavul, ettől aztán hozé is lesz meg izébigyó főleg. Egyéb csodás elméletek, amiknek köze nem lesz aztán a valósághoz. Szóval azért, ez így már valami, és sztem valós alapja van. Függetlenül attól, hogy ki a QB a Jaxben. De annyiban mégsem független ,hogy így aztán meg pláne illene nyerni.ulpianus
elnézve a jags fórumban bemásolt arrowheadpride linket
nagyon durva, hogy kb. kétszer többet fut a jags középen
mint az összes többi helyen együttvéve
a két belső ILB-nek kemény estje lesz
és gyanítom most berry is sokkal többet lesz a box-ban, mint az utolsó két meccsen
😊ehh
Nincs irányító, sérülten játszó MJD, reménytelen secondary. Több mint reménykeltő előjelek a Chiefs szempontjából.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
Ez az első meccs, amin esélyesnek hoznak ki minket nagyjából minden fórumon. Ez nem tudom jó vagy rossz.
Annyiban mindenképpen jó, hogy végre tényleg nem csak megnyugtatásból a Chiefs fórumokon írogatják a szurkolók maguknak. Hogy aszongya így nyerünk, hogy izé, meg úgy hogy XY nagyot játszik, és akkor Z is feljavul, ettől aztán hozé is lesz meg izébigyó főleg. Egyéb csodás elméletek, amiknek köze nem lesz aztán a valósághoz. Szóval azért, ez így már valami, és sztem valós alapja van. Függetlenül attól, hogy ki a QB a Jaxben. De annyiban mégsem független ,hogy így aztán meg pláne illene nyerni.ulpianus
elnézve a jags fórumban bemásolt arrowheadpride linket
nagyon durva, hogy kb. kétszer többet fut a jags középen
mint az összes többi helyen együttvéve
a két belső ILB-nek kemény estje lesz
és gyanítom most berry is sokkal többet lesz a box-ban, mint az utolsó két meccsen
😊