Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Helló Chiefs-fanok! Mi a helyzet McClusterrel fantasyben igen komoly WR gondokkal küzdök a 7végén szal fontos lenne tudnom! 😊empty taxi
Nem játszik sérülés miatt. Bowe játszik, Chambers alig. Werran Tucker fog inkább kiemelten sok playt kapni. Bár előtte van Terrance Copper, de ennyi. Persze lehet, hogy ha ők ketten bénáznak, akkor Chambers a végén sokat lesz. De Bowe az egyetlen tuti WR mára. (A TE
Moeaki nagy napot foghat ki)
HA játszik is esetleg McCluster, akkor is nagyon keveset.

És akkor ez igaz Lilja estében is, meg Reshard Langford van még a listán, szintén Q státuszban, de ő is szinte kizárt, hogy pályára lép, mert nem is kell a csapatba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Helló Chiefs-fanok! Mi a helyzet McClusterrel fantasyben igen komoly WR gondokkal küzdök a 7végén szal fontos lenne tudnom! 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 260 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Tucker jónak tűnik, már csak egy megfelelő QB hiányzik :/
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 260 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
bár csak számok
de jó látni ezt:

http://www.profootballfocus.com/blog/2010/10/30/defensive-player-of-the-year-the-eagle-has-landed/

amúgy meg valamiért félek a bills-től
hol menjen a vonatunk vakvágányra ha nem a ligautolsó futás elleni védekezéssel "büszkélkedő" bills ellenehh
Csak óvatosan ezekkel a szavakkal ehh, csak óvatosan... http://www.youtube.com/watch?v=5o9jx7koibA&feature=related 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Itt egy kis Chiefs OLB elemzés.
http://arrowheadaddict.com/2010/10/30/breaking-down-the-chiefs-outside-linebackers/#more-14510
Annyit hadd fűzzek hozzá, hogy az idén draftolt OLB reménységünk Cameron Sheffield nagoyn jól játszott edzésen és pre meccsen, csak lesérült. Mivel a szezonjának ott vége lett ,de nem rúgtuk ki, ez nem csak duma. Tehát lehet őt várni vissza jövőre, ezért fogadom óvatosan az OLB need híreket, elméleteket. Ha beválik Hali mellett,és mögöttük Studebaker a csere, akkor már egy bármilyen negyedik olcsójános is elég. Bár Studi pass rushban nem jó, de back up, annak tökéletes.

És végül egy vidijó a Chambers helyett beálló új mélységi célpontunkról Verran Tucker WR-ről:
http://www.youtube.com/watch?v=Mc6taeu0CGI&feature=player_embedded#!
És egy cikk:
http://www.suite101.com/content/kansas--city-chiefs-wide-receiver-verran-tucker-a268263


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Nemsoká megláthatjuk, hogy a kis kedvencem, az egyik utolsó draftolt ember mire is képes éles meccsen, mint kezdő? Aki nem tudná, Asamoah fog kezdeni, mivel Lilja sérült. Eddig ugye mi azon kevés csapatok közé tartoztuk, akiknek bár sokat javult az OL munkája, de nem draftoltunk bele senkit. A többi draftolt szuperül bevált, érdekes lesz, mert sztem Asamoah képes folytatni ezt az elképesztő jó sorozatot.

És ha már kedvenc, akkor elég sokat dicsértem Chan Gailey ex Cheifs OC-t ,amíg itt volt. Sztem óriási stratéga. Érdekelne, hogy egyszer ha kapna egy igazán jó offense-t, akkor mire menne velük? Mindenesetre ma 18:00 órakor mint HCt láthatjuk ezúttal már ellenfélként.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
... pusztítson Hali, T-Jax és játsszon jól O'Callaghan 😀
btw, utóbbi kettő jó szereplésére (meg persze kezdésére) mennyi esélyt láttok?Wyatt
T-Jax nem is volt kezdő a Jaguars ellen. Az már túl sok Jax.
Szóval most is gondolom hogy Shaun Smith kezd LDE poszton. Még nem merik terhelni T-Jaxet, vagy múlt héten nem merték. De Shaun Smith meg annyira jól pótolja, hogy nem is gond ez.

O'Callaghan meg szintén sérülésből jött. És mióta lesérült, lelassult. Addig se volt gyors, szóval most már tényleg gond. Ezért Barry Richardson aki a volt cseréje, most a kezdő és ez sem fog megváltozni holnap valószínűleg. Bár igazából ha fantasyban kérdezed, akkor nem is tudom hogy ott hogy lehet jó egy ROT, de mindegy. Ahhoz nem értek.ulpianus
igazából GM miatt kérdeztem kössz 😊
azért év végére állatkodja ki magát Tyson legyen kedves 😀

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
... pusztítson Hali, T-Jax és játsszon jól O'Callaghan 😀
btw, utóbbi kettő jó szereplésére (meg persze kezdésére) mennyi esélyt láttok?Wyatt
T-Jax nem is volt kezdő a Jaguars ellen. Az már túl sok Jax.
Szóval most is gondolom hogy Shaun Smith kezd LDE poszton. Még nem merik terhelni T-Jaxet, vagy múlt héten nem merték. De Shaun Smith meg annyira jól pótolja, hogy nem is gond ez.

O'Callaghan meg szintén sérülésből jött. És mióta lesérült, lelassult. Addig se volt gyors, szóval most már tényleg gond. Ezért Barry Richardson aki a volt cseréje, most a kezdő és ez sem fog megváltozni holnap valószínűleg. Bár igazából ha fantasyban kérdezed, akkor nem is tudom hogy ott hogy lehet jó egy ROT, de mindegy. Ahhoz nem értek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A nemzetisport.hu oldalán vezetett Power ranking e-heti tipp kérdése a KC-Buffalo meccs győztese. Eddig 395 szavazóból 71% szavazott ránk. Szóval most már eldőlt.
http://www.nemzetisport.hu/nfl/meg-mindig-elso-a-vitatott-meccsen-nyero-steelers-2050501/ulpianus
ja, ezt én írtam 😀
és go KC, nehogy már egy bills nyerjen 😛Stez
ne kamuzz, a szavazást én írtam, engem illet minden dicséret 😀
gondoltam berakok valami változatosságot, hátha megmozgatja népet, de azért csak pusztítson Hali, T-Jax és játsszon jól O'Callaghan 😀
btw, utóbbi kettő jó szereplésére (meg persze kezdésére) mennyi esélyt láttok?

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
bár csak számok
de jó látni ezt:

http://www.profootballfocus.com/blog/2010/10/30/defensive-player-of-the-year-the-eagle-has-landed/

amúgy meg valamiért félek a bills-től
hol menjen a vonatunk vakvágányra ha nem a ligautolsó futás elleni védekezéssel "büszkélkedő" bills ellen
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
A nemzetisport.hu oldalán vezetett Power ranking e-heti tipp kérdése a KC-Buffalo meccs győztese. Eddig 395 szavazóból 71% szavazott ránk. Szóval most már eldőlt.
http://www.nemzetisport.hu/nfl/meg-mindig-elso-a-vitatott-meccsen-nyero-steelers-2050501/ulpianus
ja, ezt én írtam 😀
és go KC, nehogy már egy bills nyerjen 😛

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
A nemzetisport.hu oldalán vezetett Power ranking e-heti tipp kérdése a KC-Buffalo meccs győztese. Eddig 395 szavazóból 71% szavazott ránk. Szóval most már eldőlt.
http://www.nemzetisport.hu/nfl/meg-mindig-elso-a-vitatott-meccsen-nyero-steelers-2050501/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vicces, hogy amint megírok valamit saját ötletből, megfigyelésből ,nem csak a külhoni siteokról másolok valamit, akkor kapásból másnap, harmadnap megírja kint is valaki. 😀
Most épp a legjobb Chiefs szakíró Gretz elemezgette, hogy az LOT Albert milyen jól áll engedett sackben. Így néz ez ki a liga éllovasi közt:
# 0 sacks allowed – Dallas LT Doug Free.
# 1 sack allowed – Chiefs LT Branden Albert, Miami LT Jake Long, Indianapolis LT Charlie Johnson and Buffalo LT Demetrius Bell.

Így ebben formában ezt nem néztem, de mindenesetre nem cáfol rám, azt ziher. Annyit vna, hogy (nemcsak) Albert 6 meccset játszott, mert nekünk (is) volt már bye week. Viszont Albert elég sok (nagyon sok) snapet van fent. Egyik meccsen volt sérülése, ott a végén kicsit lehoztuk, de ennyi.


Azon mosolyogtam, hogy már több a futott yardunk átlagban meccsenként (176,5 yds (1st)), mint a passzolt (168,5 yds (30th). Azért ez nem 7köznapi.
____________________________________________________

Más. Egyre többen követelik az NFLtől, hogy lépjen valamit a gyakori egy meccseket eldöntő bírói tévedések ellen. És egy konferencia összehívását kezdeményezték (legkorábban mára)
Ezek egy része határeset, ott nem tudom mit lehet tenni? De például a mi eseteink nem azok, egyértelmű hogy nagyot téved a játékvezető.

Aki nem tudná, a Texans elleni meccsünkön is volt nagy tévedés, rossz időzítéssel, nahy hátrányt kaptunk miatta. A Colts ellen is több hibás döntésnek mi ittuk meg a levét, de ott nem ezen múlt semmi. Attól még jogos a panasz. A Jaguars elleni meccsen egy TD-t adtak a bírók Jaxnek, és még egyet a KC defense háromszori Goal line stop miatt nem. Az nem mentség. De nem csak a Chiefs meccseken van ez, hogy mindig egyazon csapat szív a tévedésekkel. Azonban ezt nem lehet azzal magyarázni ,hogy van ilyen, mindenki tévedhet. Szóval ez idén több csapatnak is gond, nem miattunk kezdték, csak mi vagyunk az egyik remek példa erre. De a múlt heti termésből élen jár a Shiancoe "földet ért a labda" TD, és a Big Ben "fumble" TD is.

Az utolsó meccsről leírom miről van szó, és mindenki döntse el, mit gondol.

Tehát 14-10 ide. Van egy perc a félidőből. 3&10 a mi 20asunkon. A Jax támad. Carrt lerántja a támadó (M S-Walker), először csak nyúlik meze ahogy tépi folymatosan, de aztán sikerül lerántania. Viszont a passz rossz, így Simms-Walker inkább elesik, és ... DPI! Egyértelműen téves ítélet. Így a mi egy yardosunkról 1&10 a Jaxnek, 4&10 FG helyett (vagy plusz+OPI ugye). Az egy yardosról! Még jó, hogy a Jax nem tud bejutni a célterületre, és FG lesz. De akár át is vehették volna a vezetést a félidő előtt pár másodperccel. 14-13, Félidő.

Erre jön a Bowe csoda TD 21-13.

Aztán támad a Jax, 2&12, Berryt két kézzel löki arcon a WR, Berry nem löki vagy húzza őt, egyi kézzel akarja a távot felmérni (háttal állva), de pont mellényúl, hozzá sem ér, őt löki el Mike Thomas. Erre DPI! És így a saját 40eséről 3&12(+OPI ugye) helyett a mi 20asunkra ugrunk, 1&10. Mert Berry nem a labdát nézte. Innen megint kap egy morális lökést a Jax offense, és szépen megcsinálják a TD-t. Az szép volt, csak mit keresnek ott? És a vicc az, hogy Berry a labdát nézte. 21-20.
Innen a bírók leállnak, és több pontot nem szerez a Jaguars, mi további 21 pontot 42-20 a vége.

Szóval ezeket a dolgokat valóban érdemes átrágni, hogy lehet-e tenni valamit? Nehéz ez, mert nem arról van szó, hogy csalnak a bírók. Mármint nem érdekből teszik ,csak tévednek. Azonban ha egy meccsen folyton nagyon fontos szituációkban nagyokat tévednek az egyik csapat kárára, az döntően befolyásolja a mérkőzést. Ez nem egyszerű eset, és alig lehet bármit tenni. De hogy mégis szó van róla, az jelzi, hogy a csapatok nem elégedettek a mostani helyzettel. pedig a Chiefs végül is nem vesztett semmit. Mert Jaxt leverte így is simán. A Colts ellen egy egy eset volt, de nem ezen múlt tényleg. A Texans elleni az egyedüli határeset. Ott nem lehet tudni mi lett volna. Így kikaptunk végén, lehet kikaptunk volna amúgy is, de azért mindenki tudja, hogy a Chiefs passzkényszerben nem tud jól játszani, mi futunk, csak így nem volt lehetőségünk sem erre. Szóval minden másként alakulhat, ha vezetünk végig például. De nem tudjuk mi lett volna, ez a lényeg. És ennyi belefér.

Csak tényleg ha lehet, gondolják át a dolgot, hátha valami ötlet eszükbe jut.ulpianus
Sziasztok!

Bocs h Eagles fanként ide arcátlankodok (végül is az AFC-ből ti vagytok az egyik kedvenceim így talán kicsit jogos 😊) csak a következőtket gondolom erről a dologról:
1. Az amerikai futball az ahol tényleg benne van a tévedés lehetősége annyira gyors a játék s több helyre kell figyelni. Ezért szerintem a challange-lehetőségének számát meg lehetne esetleg növelni eggyel vagy kettővel. Több reklámidő 😛
2. Engem főleg a holdingok idegesítenek s ezen nem tudom miként lehetne változtatni. Mert nagyon nem egyértelmű hol a határ inkább csak érzésre lehet kiszúrni sokszor. Szinte már a védő meg sem foghatja a támadó fal embereket vagy fordítva s ezeken egy csomó nagy játék megy el. Bosszantó. Talán alkalmanként holdingot is lehessen visszanézetni? Nem tudom. De sztem főleg erre kellene kitalálni vmit.
Nektek pedig így tovább legyetek ti az AFC-ben a főnökök! (csak Ricsi más csapatnak szurkolna mondjuk a Chargersnek....)

deee
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Vicces, hogy amint megírok valamit saját ötletből, megfigyelésből ,nem csak a külhoni siteokról másolok valamit, akkor kapásból másnap, harmadnap megírja kint is valaki. 😀
Most épp a legjobb Chiefs szakíró Gretz elemezgette, hogy az LOT Albert milyen jól áll engedett sackben. Így néz ez ki a liga éllovasi közt:
# 0 sacks allowed – Dallas LT Doug Free.
# 1 sack allowed – Chiefs LT Branden Albert, Miami LT Jake Long, Indianapolis LT Charlie Johnson and Buffalo LT Demetrius Bell.

Így ebben formában ezt nem néztem, de mindenesetre nem cáfol rám, azt ziher. Annyit vna, hogy (nemcsak) Albert 6 meccset játszott, mert nekünk (is) volt már bye week. Viszont Albert elég sok (nagyon sok) snapet van fent. Egyik meccsen volt sérülése, ott a végén kicsit lehoztuk, de ennyi.


Azon mosolyogtam, hogy már több a futott yardunk átlagban meccsenként (176,5 yds (1st)), mint a passzolt (168,5 yds (30th). Azért ez nem 7köznapi.
____________________________________________________

Más. Egyre többen követelik az NFLtől, hogy lépjen valamit a gyakori egy meccseket eldöntő bírói tévedések ellen. És egy konferencia összehívását kezdeményezték (legkorábban mára)
Ezek egy része határeset, ott nem tudom mit lehet tenni? De például a mi eseteink nem azok, egyértelmű hogy nagyot téved a játékvezető.

Aki nem tudná, a Texans elleni meccsünkön is volt nagy tévedés, rossz időzítéssel, nahy hátrányt kaptunk miatta. A Colts ellen is több hibás döntésnek mi ittuk meg a levét, de ott nem ezen múlt semmi. Attól még jogos a panasz. A Jaguars elleni meccsen egy TD-t adtak a bírók Jaxnek, és még egyet a KC defense háromszori Goal line stop miatt nem. Az nem mentség. De nem csak a Chiefs meccseken van ez, hogy mindig egyazon csapat szív a tévedésekkel. Azonban ezt nem lehet azzal magyarázni ,hogy van ilyen, mindenki tévedhet. Szóval ez idén több csapatnak is gond, nem miattunk kezdték, csak mi vagyunk az egyik remek példa erre. De a múlt heti termésből élen jár a Shiancoe "földet ért a labda" TD, és a Big Ben "fumble" TD is.

Az utolsó meccsről leírom miről van szó, és mindenki döntse el, mit gondol.

Tehát 14-10 ide. Van egy perc a félidőből. 3&10 a mi 20asunkon. A Jax támad. Carrt lerántja a támadó (M S-Walker), először csak nyúlik meze ahogy tépi folymatosan, de aztán sikerül lerántania. Viszont a passz rossz, így Simms-Walker inkább elesik, és ... DPI! Egyértelműen téves ítélet. Így a mi egy yardosunkról 1&10 a Jaxnek, 4&10 FG helyett (vagy plusz+OPI ugye). Az egy yardosról! Még jó, hogy a Jax nem tud bejutni a célterületre, és FG lesz. De akár át is vehették volna a vezetést a félidő előtt pár másodperccel. 14-13, Félidő.

Erre jön a Bowe csoda TD 21-13.

Aztán támad a Jax, 2&12, Berryt két kézzel löki arcon a WR, Berry nem löki vagy húzza őt, egyi kézzel akarja a távot felmérni (háttal állva), de pont mellényúl, hozzá sem ér, őt löki el Mike Thomas. Erre DPI! És így a saját 40eséről 3&12(+OPI ugye) helyett a mi 20asunkra ugrunk, 1&10. Mert Berry nem a labdát nézte. Innen megint kap egy morális lökést a Jax offense, és szépen megcsinálják a TD-t. Az szép volt, csak mit keresnek ott? És a vicc az, hogy Berry a labdát nézte. 21-20.
Innen a bírók leállnak, és több pontot nem szerez a Jaguars, mi további 21 pontot 42-20 a vége.

Szóval ezeket a dolgokat valóban érdemes átrágni, hogy lehet-e tenni valamit? Nehéz ez, mert nem arról van szó, hogy csalnak a bírók. Mármint nem érdekből teszik ,csak tévednek. Azonban ha egy meccsen folyton nagyon fontos szituációkban nagyokat tévednek az egyik csapat kárára, az döntően befolyásolja a mérkőzést. Ez nem egyszerű eset, és alig lehet bármit tenni. De hogy mégis szó van róla, az jelzi, hogy a csapatok nem elégedettek a mostani helyzettel. pedig a Chiefs végül is nem vesztett semmit. Mert Jaxt leverte így is simán. A Colts ellen egy egy eset volt, de nem ezen múlt tényleg. A Texans elleni az egyedüli határeset. Ott nem lehet tudni mi lett volna. Így kikaptunk végén, lehet kikaptunk volna amúgy is, de azért mindenki tudja, hogy a Chiefs passzkényszerben nem tud jól játszani, mi futunk, csak így nem volt lehetőségünk sem erre. Szóval minden másként alakulhat, ha vezetünk végig például. De nem tudjuk mi lett volna, ez a lényeg. És ennyi belefér.

Csak tényleg ha lehet, gondolják át a dolgot, hátha valami ötlet eszükbe jut.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
nemjóhírek:

"Dexter McCluster has a high ankle sprain and is likely to miss multiple weeks, Ryan Lilja has a broken thumb but will play"ehh
Dexternél én megijedtem, amikor a meccs vége felé (3. negyed vége asszem) úgy ráesett velemi nagydarab LB, hogy csak úgy nyekkent. ÉS utána nehezen állt föl. Meg az oldalvonalon kívül még Haley is odament hozzá (szóltak neki), Dexter felegyenesedett, aztán gyorsan megint lehajolt. Látszott, hogy fáj valamije de nagyon. Aztán ott mutatta közben, hogy megyek vissza ha kell. De nem kellett.
Azóta többször írták, hogy vizsgálják. Nála a 7 hét játék is nagy dolog, most bízzunk benne, hogy teljesen rendbe jön. Addig futnak Charlesék. De igazából ahhoz képest, hogy úgy kezdtük a szezont, hogy "McCluster nem HB, csak WR lesz", elég sokat futott. És ezen a poszton viszont ez van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
nemjóhírek:

"Dexter McCluster has a high ankle sprain and is likely to miss multiple weeks, Ryan Lilja has a broken thumb but will play"
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Jeremy Horne (WR) a PSbe visszasomfordált.

Ellison a frissen igazolt DT (DE) annyira jó volt, hogy már ki is rúgtuk. Viszont leigazoltunk egy LB-t Mark Simoneau személyében. Nem nagy jövőt jósolhatunk neki sem, bár Ellisonnál csak többre hivatott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
Albertnél nem csak a ZB miatt mondható el, hogy mást játszatnak vele, mint amit tud. Valamiért nekem úgy rémlik, hogy futásnál ő adja a legtöbb cut blockot, szinte csak ő csinálja. Nem értem miért, mert amikor hagyják "rendesen" játszani, akkor nagyon jó, szóval ez nekem fura, de az az én bajom persze.ulpianus
és passzjátéknál is sok cut blockot csinál
megjegyzem néha sikertelenül
de ez benne van a játékban
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Albertnél nem csak a ZB miatt mondható el, hogy mást játszatnak vele, mint amit tud. Valamiért nekem úgy rémlik, hogy futásnál ő adja a legtöbb cut blockot, szinte csak ő csinálja. Nem értem miért, mert amikor hagyják "rendesen" játszani, akkor nagyon jó, szóval ez nekem fura, de az az én bajom persze.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
Haley a legtökösebb HC a 4th down támadást nézve a ligában. Mióta itt van (22 meccs tehát 2009 és mostanáig ami lement) 38 alkalommal támadta meg a negyediket. Ezt senki más nem tette meg. És ebből 19 jött össze (50%). Ez érdekes, főleg ha azt nézzük ,hogy mindenki Herm Edwardsról tartja azt, hogy mindennek nekiment. Ami igaz is, de Haleyt sem kell félteni, hogy nyuszi volna.

ulpianus
ezt már hetek óta írom a meccskövetések alatt
ráadásul miket nem vállal be
azért a colts meccsen emiatt bekapahatja
bár sokszor jól sültek el
😊

és a föntiekhez
albertet tavaly is megvédtem a szar szezoneleje után(alattközben)
azért ledobattak róla rendesen súlyt a ZB rendszerhez
más játékot követelve
bele kellett rázódnia
és a szezon második felében már nem nagyon lehetett panasz rá
talán a sok pressure képezhetetett ez alól kivételt
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL


Haley a legtökösebb HC a 4th down támadást nézve a ligában. Mióta itt van (22 meccs tehát 2009 és mostanáig ami lement) 38 alkalommal támadta meg a negyediket. Ezt senki más nem tette meg. És ebből 19 jött össze (50%). Ez érdekes, főleg ha azt nézzük ,hogy mindenki Herm Edwardsról tartja azt, hogy mindennek nekiment. Ami igaz is, de Haleyt sem kell félteni, hogy nyuszi volna.

És a szokásos DL értékelés:
http://www.arrowheadpride.com/2010/10/27/1777690/kansas-city-chiefs-front-seven-evaluation-nfl-week-seven
(Amihez az alábbi táblázatot használja a szerző. Oda is írja csak hátha valaki csak átfut rajta:
http://www.arrowheadpride.com/2010/8/10/1615303/defensive-front-seven-grades-kps)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Azon gondolkoztam most, hogy Albert mennyire jó LOT lett. Mármint ugye ő eleve "későn" kezdett focizni (17 évesen), inkább kosarazott (a Cavaliersben 3 évig, végül csapatkapitány is volt). És aztán mivel elképesztő robbanékonyan mozog a kedves kis tömegével, és bazi erős is, így állt be focizni. Guardnak, de aztán tanulta a technikát, és aztán a LOT sérülése után átállt oda is (a Viriginiában). Bár ott keveset játszott. Így érkezett a draftra, hogy akkor legjobb guard prospect, de akár OT is lehet. (Ez a 2008as draft ugye, mondanom sem kell már, aki itt olvasgat, hogy ez egy fiatal, épülő csapat.)

Innentől Chiefs játékos. Itt is guardnak indul, de aztán OT lesz hamar. Azért ez túl nagy lépés. Én is, meg mindenki téved azonban. Kivéve a szakvezetést. Akik hangoztatják, hogy nem ROT Albert, vagy Guard, hanem LOT. Ezért írtam ezt az egészet. Megkövetem Albertet és a vezetést. Bizony, hogy jó LOT a srác.

Futásnál sztem nem igazán van a ligában jobb run blocker LOT (ez nem is fő szempont, de hogy nem hátrány egy run focus csapatnak az is biztos). Láttam meccsen nem egyszer, hogy guard pullingnál tartja a frontot DTkkel szemben simán, vagy 3-4-DEkkel, vagy bárkivel. De átáll az NTvel szemben is és megblokkolja. LOT létére hogy ezt így rábízzák, és hogy ennyire kényelmesen megcsinálja, az elképesztő! Emellett jó pass blocker. TEát nem a run block miatt van ott, az csak extra,de sztem nekünk nagy fegyvertény. Pedig idén is jöttek komoly pass rusherek vele szemben. De nem lehet rá egy rossz szavunk sem.

És ez a srác még fejlődik! Ha nem sérül le, akkor itt évekig megvan az LOT. Már senki nem beszél LOT needről. A draft után még ez volt az egyik fő sláger, (a NT poszt mellett, ami egy másik kicsit hasonló történet) lement jó pár hét, és eszébe sem jut senkinek. Azért ez is sztem ezt igazolja. Mert szurkoló reklamál ám, neki nem kerül semmibe. De Albertet csak dicséri, már aki szóba hozza egyáltalán. Bár leginkább már senki nem említi, pedig sztem ő nagyon nagyot melózott ezen, és teszi folyamatosan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért először is legyen pozitív szezon. De nekem a 7-9 vagy fényesebb már bármi tökéletes. Ne felejtsük honnan jöttünk tavaly. És ne felejetsük, hogy ideén a schedule leosztásunk eleve a legkönnyebb. A csoportunk (AFC W) fos, az NFC WEST fos, és a Bills & Browns van még, mint nekünk járó csoport utolsók. Egyiket megvertük (Browns), másik most jön, de most is csoporzjuk leggyengébbjei, mint tavaly is.
Az AFC South van még, 3 meccsből buktunk is kettőt.

De azt látni kell, hogy a Jax és a SF elleni meccs volt sima csak. És hogy a Schedule nagyon fincsi. Meg hogy az Oakland ellen mindenki a legfosabb formáját hozza idén, tehát mi is fogunk egy offense fumblit + egy ST balfasz TD-t (punt blokk akármi) összebénázni. 😀 Ez lesz, ez a tendencia idén. 😛
A Dolts meg otthon már fogja hallani a snapet, nem fog toporzékolni köcsög, hanem passzolni fog.

És akit nem tudunk szétfutni, azt nem tudjuk legyőzni. Ennyire egyszerű nagyjából. Például ezért nehéz a Titans elleni találkozóról szépeket mondani előre. Lehet ellenük futni, és mi fogunk is szépen. De hogy ez elég lesz-e? Meg a védelemnek sztem az is egy nagyon komoly feladat lehet. Még messze van, bízom benne, hogy nem lesz sok sérült, vagy formahanyatlás, akármi. De ha most játszanánk, fene tudja, ki nyerne.ulpianus
GM-ben én is PO-ba jutottam, szóval illene IRL a KC-nek is bejutnia. 😂

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Azért először is legyen pozitív szezon. De nekem a 7-9 vagy fényesebb már bármi tökéletes. Ne felejtsük honnan jöttünk tavaly. És ne felejetsük, hogy ideén a schedule leosztásunk eleve a legkönnyebb. A csoportunk (AFC W) fos, az NFC WEST fos, és a Bills & Browns van még, mint nekünk járó csoport utolsók. Egyiket megvertük (Browns), másik most jön, de most is csoporzjuk leggyengébbjei, mint tavaly is.
Az AFC South van még, 3 meccsből buktunk is kettőt.

De azt látni kell, hogy a Jax és a SF elleni meccs volt sima csak. És hogy a Schedule nagyon fincsi. Meg hogy az Oakland ellen mindenki a legfosabb formáját hozza idén, tehát mi is fogunk egy offense fumblit + egy ST balfasz TD-t (punt blokk akármi) összebénázni. 😀 Ez lesz, ez a tendencia idén. 😛
A Dolts meg otthon már fogja hallani a snapet, nem fog toporzékolni köcsög, hanem passzolni fog.

És akit nem tudunk szétfutni, azt nem tudjuk legyőzni. Ennyire egyszerű nagyjából. Például ezért nehéz a Titans elleni találkozóról szépeket mondani előre. Lehet ellenük futni, és mi fogunk is szépen. De hogy ez elég lesz-e? Meg a védelemnek sztem az is egy nagyon komoly feladat lehet. Még messze van, bízom benne, hogy nem lesz sok sérült, vagy formahanyatlás, akármi. De ha most játszanánk, fene tudja, ki nyerne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 947 — Chiefs fan
1/31-nél majd Von Miller.. 😂
Mert 1/32 természetesen a Colts lesz. 😛Stez
És két AFC csapat játssza a Super Bowl-t? 😛somoskovig
Hopp jogos. 😂
1/30? 😛Stez
no way
ha 17 év után eljutnánk újra addig
akkor azért kellene az a bizonyos lamar hunt trophy
😊