NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 483 — Sic semper tyrannis!
Hát kb én a csoporton belül most úgy látom, hogy a Chiefs esélyei a legjobbak, aztán Chargers, Raiders és Broncos!

KC olyan 35% hogy első lesz!
Chargers 30%
Raiders 25%
Broncos 10%

A KC mellett a könnyebb sorsolás szól és azért elég kemény csapat! A Chargers az meg tényleg mindig a szezon második részében indul be, de nekik meg már van két csoportvereségük ami a végelszámolásnál még sokat elvehet tőlük!
A Raidersnek nehezebb a sorsolása, de a 3 sikeres div meccs azért nagy fegyvertény! Ha még kettőt sikerül megnyerni és a hozható meccsek emellett még sikerülnek (Miami, Jacksonville) Az már 9 győzelem! Lehetséges hogy az is elég lenne! De hát hol van az a 4 győzelem még! :rolleyes:
A Denvernek csak akkor van esélye, ha egy hatalmas fordulat áll be és már nem nagyon kapnak ki senkitől, főleg nem csoportellenféltől! Mivel még ebből 5 van nekik, így még nekik is van esélyük azért, de ők lehetnek a mérleg nyelve, akit megvernek az bajban lehet!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Végeredményben annyi a kicsengése az egésznek, hogy kell a szerencse is! De gyakrabban szerencsés az a csapat, aki jobb!

Szerencsére elmondhatjuk, hogy mindkét csapat jól alakul, aztán meglátjuk, hogy kiből mi lesz. Egy év alatt is lehet rontani egy csapaton annyit, hogy megint negatív legyen a hangulat!

Annak szurkolok, hogy végig legyen esélyünk a PO-ra, bár ez már nagyképűnek hangzik, inkább akkor annak szurkolok, hogy legyen egy nem negatív szezonunk! 😊Bruce
Azért az nem igaz, hogy gyakran az a szerencsés, aki jobb. A Chiefs amikor utoljára a POba jutott az is röfögött kurva keményen ( a '9ers győzelme a Denver felett aki nem emlékszik). És nem voltunk jobbak, mint mások. Csak az utolsó pár meccsünkön bejött minden, ami előtte véletlen sem. És valahogy jól alakult minden a végére. Ezt mondom, a szerencse csalfa jószág. Semmi logika nincs benne.

Egyébként mecccs előtt írtam, hogy lehet a szezonzárón dől el a PO sorsa (OAK-KC). Az sztem korrekt is volna. Aki nyer, bejut. Nincs más veszítsen, meg izéhozé legyen meg. Aki nyer az nyer. Kivéve, hogy a Chargers mostantól minden meccsén az esélyes. Örökké nem fognak bénázni. Ha igen, annyi nekik, nagykabát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 483 — Sic semper tyrannis!
Végeredményben annyi a kicsengése az egésznek, hogy kell a szerencse is! De gyakrabban szerencsés az a csapat, aki jobb!

Szerencsére elmondhatjuk, hogy mindkét csapat jól alakul, aztán meglátjuk, hogy kiből mi lesz. Egy év alatt is lehet rontani egy csapaton annyit, hogy megint negatív legyen a hangulat!

Annak szurkolok, hogy végig legyen esélyünk a PO-ra, bár ez már nagyképűnek hangzik, inkább akkor annak szurkolok, hogy legyen egy nem negatív szezonunk! 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
És persze akkor én is hadd mondjak ilyen HA AKKOR mi lett volna győzelmeket.
3 csapattól kaptunk ki.

A Coltstól 19-9-re. Ott sztem nem nyerhettünk, egy tévedés volt a meccsen, egy DPI Manning nevére, de nem ezen múlt.

A Texans elleni 35-31es vereség is nekünk állt végig. Ott bírói segédlet volt kőkeményen a végén, és fordítottak, ha kitartunk, vagy bíró nem téved, meg ha így ha úgy, na persze.

És a mostani Oakland elleni hosszabbításos, ahol egy Campbell által a DE keze fölött eldobott dupla coverbe érkező passz hozta meg a hosszabbítást a Raidersnek. Na most mondjam ,hogy ez szerencsés azért kicsit? De ennyi kell. Lehet mondogatni ,hogy Jano mellédurrantása pech, mert persze biztos. De mellérúgta, ez a tény. Ez legalább olyan, mint amiket most gyorsan összeeszkábáltam. Ilyeneket mindig lehet, minden meccsen ,hogy ha X így meg úgy .... 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Jajj, ez hogy szerencsével nyert a Raiders eddig mindig!
Mondjuk tőlem mondogathatod, csak akkor ne vitasd el azt, hogy minden győzelemhez kell a szerencse! A tiétekhez is és nem csak a Raiderséhez!

Megfogtuk a futásotokat a passzot viszont nem, azzal nyerhettetek volna. Meg ne felejtsd el hogy kaptatok egy ajándék TD-t (előtte DPI és a TD sem volt olyan biztos!)

Meg vegyük az Arizona meccsünket, akkor is végigmentünk és rárúgtuk az FG-t, de mellé csűrte Jano, az is szerencse volt nekünk? Azt a meccset megnyertük volna ha bemegy és akkor megint minden más lenne. De nem rúgtuk be és most így van!

Mert az írásodból nekem az jön le, hogy mi szarok vagyunk csak jött az elképesztő szerencsefaktor és minden meccsünket csak amiatt nyertünk meg! Sztem a szerencse a győzteseket támogatja, de tenni kell annak érdekében, hogy lehessen szerencse. Tavaly nulla off-fal nem volt, nem lehetett szerencsénk, most van egy kis támadásféleség, így jönnek a szerencsésebb dolgok is!Bruce
Én nem vitattam el, hogy kel a szerencse mindenkinek. Sőt azt mondtam, hogy kell a szerencse mindenkinek. Csak ez általában hullámzó.
Nekünk is volt a Bills ellen, bár alőtte ötször a meccsen pechünk volt, és nekik meg sok szerencse előtte hogy egyáltalán OT volt. De a végén nekünk jött ki a lépés, ez tény. Hogy mák-e ha végig szívsz, de meccsben maradsz és végén nyersz? Mindenki döntse el maga.

Az Arizóna egy gyenge csapat idén. És ti kikaptatok tőlük. Épphogy csak, ez szted csak pech, de lehet máshogy is nézni. Sztem mi is kikaphatunk tőlük. Mert jelen pillanatban nem vagyunk jobbak, mint a Raiders. Nem erről beszélek. DE azért az több mint pech, mert a Cards gyenge. Láttam 4 meccsüket idén, és gyengék. Nem egy FGal kellene őket verni. LEgelábbis most ezt gondolom róluk.


Tehát a szerencse mindig forgandó, és nekünk nem volt szerencsénk idén, úgy voltunk jók. Amit te mondasz, hogy nektek sem volt mindig, hát nem. Nem is mondtam. De nem is nyertetek. Szóval mi akkor is nyertünk, ha rosszul alakultak a dolgok, csak most nem, egy KRTDvel. Ez előfordul bárkivel, hogy egy playt benéz. STben meg főleg. Ilyen van. Attól még Ford megcsinálta, és szép volt. De akkor is partiban voltunk. Pedig ennyire rossz napunk nem volt még idén. És így is, én ezt mondtam. És a Raiders nem rossz csapat ,olyan közepes sztem.
Pont mint a Chiefs. Már majdnem jó, de mégsem elég meggyőző nekem.


És azt is mondtam, hogy a Chiefs egy épülő fiatal csapat, és ehhez képest váratlan, hogy ennyi ifjonc jól telejsít, idénre ez meglepő így is. De ne várjuk a POba őket feltétlen.
Nekünk nagyon jól áll a csapat, mint épülő csapat, nem volt igazából olyan győzelmünk, ahol az ellenfél magát verte meg, és mégis jól állunk. A Raiders is jó csapat lett, de hosszútávon egyelőre szerintem jobban állunk. Ezt akartam kihozni, és alátámasztani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 483 — Sic semper tyrannis!
Jajj, ez hogy szerencsével nyert a Raiders eddig mindig!
Mondjuk tőlem mondogathatod, csak akkor ne vitasd el azt, hogy minden győzelemhez kell a szerencse! A tiétekhez is és nem csak a Raiderséhez!

Megfogtuk a futásotokat a passzot viszont nem, azzal nyerhettetek volna. Meg ne felejtsd el hogy kaptatok egy ajándék TD-t (előtte DPI és a TD sem volt olyan biztos!)

Meg vegyük az Arizona meccsünket, akkor is végigmentünk és rárúgtuk az FG-t, de mellé csűrte Jano, az is szerencse volt nekünk? Azt a meccset megnyertük volna ha bemegy és akkor megint minden más lenne. De nem rúgtuk be és most így van!

Mert az írásodból nekem az jön le, hogy mi szarok vagyunk csak jött az elképesztő szerencsefaktor és minden meccsünket csak amiatt nyertünk meg! Sztem a szerencse a győzteseket támogatja, de tenni kell annak érdekében, hogy lehessen szerencse. Tavaly nulla off-fal nem volt, nem lehetett szerencsénk, most van egy kis támadásféleség, így jönnek a szerencsésebb dolgok is!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Ha mindenképp verni kell őket, akkor lehet megint csalódott leszel. 😛

Ez a csapat még nem egy erős csapat. Egy épülő, fejlesztésre váró gárda. Az eredményeink inkább meglepőek, és köszönhetőek a gyenge nyugati csoportoknak. Mert az 5-3 nem rossz nem rossz, de hogy csoportelső legyél vele, az nem garantált. Sztem egy 7-9 év végén már szuper, aztán hogy mire elég az más kérdés. De a csapat épül szépen, és jó a Chiefs. Mi nem az Oakland idei nagy mákfaktorához hasonlóan nyertünk kabaré meccseken. Az lehet hogy jövőre nekik nem lesz meg, sőt biztos. Ettől még nyerhetnek, csak akkor már játékkal kell, nem fog lefeküdni mindenki nekik. Olyan azért nincs ennyire sokáig. Ellenünk is egy KRTD kellett, nem lehet erre sem alapozni. Nekünk akkor volt a legszarabb napunk pedig idén, van olyan mindenkinek. És így is épphogy nyertek.
A Denvernek is tavaly év elején azért voltak vicces jelenttel tarkított győzelmeik, aztán most láthatjuk azóta mi van. És az a Denver sokkal jobb volt, mint ez a Raiders. A 6-0 is sokkal jobb volt, mint az 5-4. A szerencse kell, de a szerencse forgandó, ha viszont kitart egy ideig, akkor nagyon el lehet szállni, hogy milyen király egy csapat, és aztán jön a pofára esés.

Azonban ha megnézed a Chiefsnek nem hogy szerencséje nem volt, de igazából még pechünk is volt. A bírólk a mi meccseinken idén dobálnak össze meg vissza nem először írom ezt. Petey be is szólt, van is benne valami igaza, de meg lehet nézni a meccseket. Botrány amit a Chiefs meccseken látunk. Tudom hogy nem szándékos, csak így jött ki de ez nem a csapat gyengesége, ez pech. És így is 5-3.

Ha jövőre is folytatjuk ezt a játékot, és lesz még pár jó emberünk, sztem megint hozzuk amit idén. Erre akarok kilyukadni. Egy jó megbízható közepesen erős játékot. De többet csak akkor ,ha a passzjáték beindul, mert lesz egy WR Bowe mellett, és/vagy egy QB. Akár Cassel akár más. Cassel is lehet, mert neki csak a lámpalázát meg a görcsölést kell leküzdeni, ami egy meccsen is megtörténhet, sokakkal megesett már, csak nem hiszem, hogy így lesz. De egyébként elég nekünk Cassel is.

Szóval ha nem a PO race érdekel minket, hanem az, hogy nem mákos győzelmeink vannak ,hanem csapatunk, akkor nagyon jól állunk. Persze lehet jövőre a fél csapat lesérül, meg bármi lehet. De sztem Pioli marad, és akkor Haley is marad, akkor Weis és Crennel is marad. Akkora csapat is marad, ahogy van. Csak lesz pár FA és draft. QB kell, WR 1, LOLB (HA Sheffiled nem lesz atom) és Center. ENNYI. Ezt meg lehet oldani egy offseasonben. Addig meg a rookie safety párost építgatjk sorozatos nagy playszámokkal. Épígetjük a két falat, ami sztem már kész. Az LB sor is véglegesnek tűnik ,hiába csak a fél szezon ment le, egy LOLB kell.

És kialakítjuk a stílusunkat, ami működik is. Nagyjából már megvan ez is. Dolgozni kell rajta, mert most a futás nem ment, főleg Jones belső futásai egy jó DL ellen, ez probléma. De majd lesz több TE passz is bekészítve nem az a 3-4 ami eddig volt Moeakinak meg 2 féle van kábé Popenak. És Dextert is ilyen meccsekre össze kell rakni, sztem ez a terv. Vagy ugye a WR1-QB vonal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
nah én még mindig csalódott vagyok
rohadt nyerhető meccs, rohadt nagy hibákkal
😊
DJ szerződésének örülök
flowers viszont kapja össze magát, a denver ellen újra bizonyíthat
bowe megint kulcsszituációban hibázott
áhh
nem sorolom
😊
mindegy, a csikókat mindenképpen verni kell
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Derrick Johnson 5 évvel meghosszabította a szerződését.Höri
Hál' Istennek! Végre belátták év elején, hogy sokkal jobb, mint Williams. Meg is szolgálta a bizalmat. Már futás ellen is hatékony (vezeti a csapaton belüli tackle listát). Szóval most inkább az a fura helyzet állt elő, hogy a kiváló pass rusher manapság inkább IT, FF, meg tavkle számokban villog, és alig van pass rushban. Igazából persze érthető, mert ILB lett, én azért hiányolom, hogy beküldjük többet blitzre.

Persze Hali oldalán van többet, aki nem maradhat hátul zónában, és Belcher (SILB) sem, szal pont két olyan ember közt van, hogy neki maradni kell leginkább. De át szoktuk tenni másik oldalra, ahol Berry is átveheti a belső zónát, meg Vrabel is, ha mögötte biztosítanak (Berry, Flowers, McGraw, Lewis). DJ ugyanis tényleg piszokul érzi a pass rusht. A drafton attól volt előkelő prospect, hogy nagyon jó LB mindenre, de a pass rush a fő erőssége. Mára meg minden más az erőssége, és így mintha el is felejtették volna Haley-ék, hogy mennyire jó ebben. Érdekes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Derrick Johnson 5 évvel meghosszabította a szerződését.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
http://www.nfl.com/videos/nfl-top-5-catches/09000d5d81bf1a77/Top-five-catches-of-Week-9?module=HP_video

TOP 5 catchben benne van a meccsről 3 elkapás is, az első két helyen. Második Tucker, első Ford, de csak mert két elkapás ért neki egyet. Bár szépen kapta el. A dobás roppant ostoba volt Campbelltől, az elkapás viszont szép Fordtól.

Campbell eléggé ilyeneket dobált a végén amúgy. Eleinte nem akkor szar is volt. A végén meg ez a túl vakmerő ész nélküli mindent eldobós barom playek. De bejött neki, ezzel nyertek. A jó hír az ,hogy ez senkinek nem jön be örökké, akkora pickeket fog dobni még, hogy öröm lesz nézni. Vagy ugye játszik átgondoltan akkor meg fos. Csak a lényeg, hogy majd a mi otthoni visszavágónkon is tegye ezt meg, amit tegnap, és legyen pár jó pick benne. Bár addigra sztem lecserélik, mert megteszi ezt másnak. Vannak ilyen irányítók, jó karral, kevés ésszel, rossz döntésekkel, ez be tud jönni, akkor hős vagy, de aztán leköpnek, és eltemetnek. 😊

Cassel például ez ellentettje. Ő mindig ugyanolyan, se nem pocsék teljesen, sem jó. A játéktól függ, hogy ez mire elég, de ő mindig ugyanazt nyújtja, ami nekünk kevés, de sztem egy megfelelő pass heavy csapatba back upnak tökéletes. Az ő hibája egész más.

Mindenesetre hogy Tucker elkapott egy jót, az nagyjából semmit nem jelent. Aki nflben WR, az képes elkapni egy jót. Nem ez a kérdés. Meg volt már neki egy ilyenje. De ezek az elkapások ritkák, és továbbra sem képes elszakadni az őrzőjétől. Valamint ha kap labdát, nem üzembiztos eléggé. Szóval ,hogy most egyet sikerült behúzni, ne higgye senki, hogy megvan a mélységi célpont, aki nekünk kell. Bár őt szemeltük ki erre, de engem nem győzött meg. Egyelőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Vesztettünk egy hullámzó meccsen. Voltak jó játékok mindkét oldalon meg óriási rövidzárlatok is. Hosszabbításban most az Oakland egy jó passzal helyzetbe hozta magát, aohgy az OTba is így értek el, legutolsó playnél. És megcsinálták. Jók voltak.

Az van ,hogy nincs semmi. vezetjük a csoportot, eltelt a szezon fele, 3 meccset buktunk, mind szoros volt. Minden nyerhettünk volna, de az nem lehet minden szoros meccsen az túlzás volna. De az Oaklandnek mint írtam, csak most kezdődik az esélye. Mert mi sztem nyerni fogunk párat most még, ők ha nem, akkor hiába nyertek ma. A Bolts még most is ugyanannyira veszélyes a PO esélyünkre mint a Raiders. Ha nyertünk volna az már álomszép.

Haley megint hívott őrült dolgokat, nem jöttek be. Bowe jó volt, egy dropja volt de kinek nem? Moeakinak is volt kulcs helyzetben. Meg minden elkapónak a pályán. A futást jól ölte a Raiders DL, inkább ez volt a gond. A védelemben is voltak hibák, de ez is belefér nálam. Izgalmas meccs volt, amit lerontott ,hogy a bírók elfogadhatatlan sokat dobáltak. Nem volt durva meccs, és szinte mindet elvileg be lehet dobni, de azért nem szokás. Sztem túlzás volt.

Bery már hátul is egyre jobb ,ez jó hír. És hogy Charles megsérült, de játszott tovább, az is végül is jó. Remélem nem bánjuk majd meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Igen, elégedett vagyok 😉 . Most pedig megyek szurkolni a Houstonnak, a biztonság kedvéért 😀 .ender1112
az sajnos gyalázatos meccsnek néz ki a szempontukból, reméljük a legjobbakat pollardék hátsó alakzatától
😊
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 265 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Igen, elégedett vagyok 😉 . Most pedig megyek szurkolni a Houstonnak, a biztonság kedvéért 😀 .
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Ha téged az én véleményem megnyugtat, akkor miért ne írhatnék?

Tehát kezdjük legesélytelenebbnek kinéző Denverrel. Ha a Denver a bye week után nem nyeri meg a két csoportmeccsét, akkor kiszálltak a PO raceből. Ha mind minket, mind a Boltsolt megütik, akkor a pályán vannak. Akkor is kellenek a csoportidegen győzelmek, de egy vagy főleg két vereség még a csoportban kinyírja őket végleg. Már az egy sem mindegy ki ellen lenne. Függ a megvert csapat további eredményeitől. Egyébként már egyik meccs elvesztése is halálos lehet, sztem csak a két győzelem a reális esély. Ehhez jó lenne nekik egy mai Raiders győzelem is.

A Raiders esélyeit nem ma kell megalapozni. Bármilyen fura ez. Ha nyernek, az jó a Bolts+Donkeysnak is, jó a Raidersnek, rossz a Chiefsnek, de a Chiefs simán túléli ezt. Nekik a nagy esély egy mai győzelmen túl a következő 3 meccsen lehet. A Steelers+Dolphins+Chargers lesz nekik utánunk. És a bye week után. És ez nem mindegy. A bye week sok csapatnak megvolt, a mérlegük egál, de 4 győzelem nem életbiztosítás, a Chiefs nem csak az 5 győzelme miatt áll jobban, hanem mert 2 veresége van, nem 4.
Aztán a bye, és utána akár 3 vereség is kinézhet. Tehát legrosszabb esetben ez akár 4-8 lehet. Sztem legjobb esetben (mai győzelem meg egy másik győzelemmel) is 6-6. És az már jó forgatókönyv! Utána is Jax-Colts egyik nyerhető max, sztem mindkettő nem.
És végül (közben) a megvert Denver és Chiefs elleni csoport meccseket akkor is valószínű hozni kell mindkettőt. De le fog-e feküdni a Denver még egyszer? És le lehet-e győzni a Chiefst otthon második meccsen (szezonzárón), ami akkor már, ha így alakul, a KCnek is élethalál meccs?
Meg lehet ezt csinálni, és ha így lesz, akkor a Raiders egy kiváló csapat. De ez sokkal keményebb, mint így leírni.

A Bolts esélye az, hogy Rivers akárki ellen parádézik idén is. A Rechargers mindig gyengélkedik az elején, aztán feltámadnak. De idén nem akar elkezdődni a feljavulás. És most már kifutnak az időből lassan. Ők sem voltak még bye weeken, de nekik talán ha ma győznek tökéletes lehet a pihenő. És onnantól megindulnak sztem. Lesz egy Colts meccs, az meleg, de a többi mind nyerhető. Kétszer Denver, KC+Oakland bosszúmeccs egyszer-egyszer, nem hiszem hogy mákja lesz bármelyik gárdának megint. Cinci verhető, SanFr. pláne.
De ha akár csak egyik csoportmeccsüket benézik újra, az nem biztos, hogy belefér. Ha jók lesznek akkor is nehéz menet ez, főleg a sérültek meg a ST miatt. Jó csapat, de túl sok a hiba eddig, és ez nem azt jelzi, hogy majd nyerőszéria lesz hibák nélkül.

A Chiefs túljutott a nehezén. Két vállalható vereséggel. Ma meglátjuk mi lesz, de bukó meccs sztem kettő van idén, míg a most legfőbb rivális Oaklandnek 4et porgnosztizálok (Steelers, Miami, San Diego, Colts).
Nekünk egyik a SD elleni, másik a Titans elleni. Az összes többi nyerhető. Nem kell hozzá szerencse, csak ne legyen pech, és kész. A két Denveri meccsből egyiket kell hozni, másik lehet elmegy még. De ami marad az a Seattle, Arizona, Rams és két Radiers, azok mind nyerhetők. Nem így lesz, de nekünk elég ha párat bukunk is. Nem kell semmi extra. A csoport elsőség nem lesz 12-4 vagy ilyesmi, de nem is kell. Ez a lényeg. Mert a Denvert és a Raiderst is sztem legalább egyszer elkapjuk, és akkor 3-3 a csoport, de mi jól fogunk állni a csoportidegen meccseken, és viszlát többiek. Ez pedig már egy nem kedvező forgatókönyv.

Tehát nekünk innentől komoly lejtmenet kell, hogy még Wild card helyre se legyen elég a mérleg. És egyik gárdának pedig szép sorozatot kell kipattintani ehhez.
Ezért van az, hogy sok elemző oldalon az egész ligából a Chiefst tartják ez egyik (pár helyen konkrétan legnagyobb) PO esélyesnek ma még. Nem A POban való tündöklésről van szó! Ez két külön dolog. A rájátszásba történő bejutásról. Abban nagyon jól állunk most még.

Remélem ez elég optimista lett. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Bakker, olvasva ezeket a cikkeket Casselről, egyre pesszimistább leszek a PO-t illetően. Mert hiába jó a schedule, meg a futás, O-line stb. , ha passzjáték nem javul valamennyit, akkor nekünk annyi lesz. Fáradtság, sérülések, formahanyatlás, balszerencse... ezeket nem hiszem, hogy el tudnánk folyamatosan kerülni. A Raidersen kívül a Chargers is kezd felfele jönni, így az alapszakasz vége kész horror lesz.
Ulpianus, igazán írhatnál egy hosszabb elemzést arról, hogy a Chiefsnek van a legnagyobb esélye a csoport megnyerésére, hogy megnyugodjak kicsit 😊ender1112
egyelőre felesleges ilyesmivel foglalkozni
most a legfontosabb a raiders elleni meccs
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Legyen egy kis vidijózás, amíg várunk:
Bills-Chiefs hangulatos összefoglaló:
http://www.youtube.com/watch?v=cYn2VZjwSx8

És a Rivalry:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=446250631556&ref=mf
http://www.youtube.com/watch?v=kNhCxlEDqTM&feature=player_embeddedulpianus
hehe
a bills elleni összeállítás végén a cassel különkiadás
😊
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 265 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Bakker, olvasva ezeket a cikkeket Casselről, egyre pesszimistább leszek a PO-t illetően. Mert hiába jó a schedule, meg a futás, O-line stb. , ha passzjáték nem javul valamennyit, akkor nekünk annyi lesz. Fáradtság, sérülések, formahanyatlás, balszerencse... ezeket nem hiszem, hogy el tudnánk folyamatosan kerülni. A Raidersen kívül a Chargers is kezd felfele jönni, így az alapszakasz vége kész horror lesz.
Ulpianus, igazán írhatnál egy hosszabb elemzést arról, hogy a Chiefsnek van a legnagyobb esélye a csoport megnyerésére, hogy megnyugodjak kicsit 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Legyen egy kis vidijózás, amíg várunk:
Bills-Chiefs hangulatos összefoglaló:
http://www.youtube.com/watch?v=cYn2VZjwSx8

És a Rivalry:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=446250631556&ref=mf
http://www.youtube.com/watch?v=kNhCxlEDqTM&feature=player_embedded


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Gilberry is kapott 7500$ büntit a late hit miatt. Ez most divat, nem gond. Ha ez előjele komolyabb büntiknek az már érdekesebb lehet, meglátjuk majd akkor. ÉN azt mondtam Harrison eseténél is, hogy inkább a gond az, hogy ha elkezdenek eltiltani embereket e miatt. Persze aki ezen is kiakad megértem, biztos a kedvence, de sztem ez röhejes dolog. Goodel ha azt gondolja ezzel bármiféle fegyelem elérhető, akkor bolond. Ő is rá fog erre jönni idővel, nem lesz más választása, ezt így nem lehet szabályozni.

A kérdés tehát az, hogy nyúl olyan eszközhöz, amivel lehet, és kockáztatja a csapatokkal történő újabb fronton nyíló háborút? Annak minden következményével ugye. Vagy visszalép, mert ez csak cukkolni jó másokat, amit ő akar, azt nem lehet így elérni. Sztem.

ulpianus
belefér
előfordul
van ilyen

mi meg nem vagyunk fronton ebben a harcban
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Gilberry is kapott 7500$ büntit a late hit miatt. Ez most divat, nem gond. Ha ez előjele komolyabb büntiknek az már érdekesebb lehet, meglátjuk majd akkor. ÉN azt mondtam Harrison eseténél is, hogy inkább a gond az, hogy ha elkezdenek eltiltani embereket e miatt. Persze aki ezen is kiakad megértem, biztos a kedvence, de sztem ez röhejes dolog. Goodel ha azt gondolja ezzel bármiféle fegyelem elérhető, akkor bolond. Ő is rá fog erre jönni idővel, nem lesz más választása, ezt így nem lehet szabályozni.

A kérdés tehát az, hogy nyúl olyan eszközhöz, amivel lehet, és kockáztatja a csapatokkal történő újabb fronton nyíló háborút? Annak minden következményével ugye. Vagy visszalép, mert ez csak cukkolni jó másokat, amit ő akar, azt nem lehet így elérni. Sztem.



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Örömködhettek kicsit! Jamaal Charles lett a 8. hét legjobb RB-je a szavazatok alapján.

http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-groundN-Drew
Kösz!
Bár már nem kicsit, hanem sokat örömködünk Jamaal Charles miatt tavaly év vége óta folyamatosan hozza az elképesztő számokat, kihagyás nélkül. És ez legalább akkora öröm, mint egy ilyen 177 yard és a hozzá járó díj. 😊 Most olvastam ,hogy ha továbbra is tudnának így futni, mint eddig (és a schedule szerint ez akár lehetséges), akkor minden idők legjobb tandemje lehetnek, asszem fejből Charles 1500 yard jönne ki, és Jones meg 1200 fölött. Ez persze játék a számokkal, de jópofa.

És akkor a szokásos F7 elemzés:
http://www.arrowheadpride.com/2010/11/5/1796845/kansas-city-chiefs-front-seven-evaluation-nfl-week-seven


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Örömködhettek kicsit! Jamaal Charles lett a 8. hét legjobb RB-je a szavazatok alapján.

http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground

több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
http://kan.scout.com/2/1018397.html

a cikk szépen összefoglalja eddigi véleményeinket a csodás irányítónkról
😊ehh
Jó kis írás ez.

Arra leszek kíváncsi, hogy a vezetés mit fog erre lépni? Mert ha mi látjuk a gyenge munkáját, akkor ők is.

Várom, hogy mi lesz ebből, de szerintem szezon közben semmi, ahogy az lenni szokott...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
http://kan.scout.com/2/1018397.html

a cikk szépen összefoglalja eddigi véleményeinket a csodás irányítónkról
😊