Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Nyertünk akkor mi és a Chargers, bukott a Raiders és a Broncos. A Chargers valószínű nyeri a csoportot. Ez a papírforma.
Érdekesebb sztem, hogy a Denvert kivéve mindenki elégedett lehet a szezon végén akár.

A csoportban úgy állunk, hogy nekünk legrosszabb esetben 7-9 lehet. De sokkal valószínűbb, hogy nem lesz negatív mérlegű szezon. És ez igazából már megfelel a játékosoknak, az edzőknek, a szurkolóknak. Persze nem úgy, ha egy meccsen megy el a PO vagy ilyesmi. Az bosszantó lenne.

Az Oaklandnél ha például 7-9 lenne, akkor nekik is ez jó jel a jövőre nézve. Az 5 győzelem azért mindenképp csalódás lenne most már. Szerintem utólag majd annyira szomorú ott sem lesz senki.

A Chargers meg ha POba jut, akkor a rossz kezdés után szintén nem keseregnek. Ott meg már más tészta.ulpianus
szezon előtt egy 8-8 már álom eredmény lett volna
de jelen pillanatban számomra a csoportgyőzelem az elfogadható
evés közben jön meg az étvágy
😊
a következő két hét vzválasztó lesz
a denver ellen kötelező a győzelem otthon, csalódás lenne a vereség
és utána jöhet a chargers elleni meccs ami kb. 90%-ban befolyásolja a csoportgyőztes végső kimenetelét
az utolsó 3 meccset meg hozni kell a(z egyelőre teljesen szétesett) titans, a hektikus rams és a (na ők nem söpörhetnek minket) raiders ellen
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
A Bowe+Cassel+Richardson pass protect témához még annyit, hogy a Cards meccsen is láttam meg előtte i pár csapatnál ellenünk gyakori a 8 ember a boxban. És ebből sokszor 5-6 a LOS vonalán. Szóval a futsáunk ellen állnak föl. Bowe meg egy az egyben nehezen védekezhető le, de nem jut rá extra védő (sem zónában sem semhogy). ÉS Richardsonék ennyi védő ellen védik Cassel seggét. SÉ jól csinálják. Meg ennyi védő ellen tolnak futásnál, ami főleg szép teljesítmény. Így azért a Cassel+Bowe páros kicsit könnyebben csillog.

De persze nagy dolog, hogy képesek erre, mert amikor nem ment, nagyon nehéz dolguk volt a védőknek, és Charleséknak is. Szóval nekem ennyi teljesítmény kellett, mint az utolsó pár meccsen amit Cassel művelt. Aztán hogy mire ez összejött ,addigra a ST széthullott, arra Murphynek tuti van egy törvénye. De azt könyebb javítni. csak koncentráció kérdése. McGraw kell oda vissza, vagy Studi vagy C. Greenwood képes mentálisan felhozni a többieket és kész. Ez balszerencse, nem több.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Nyertünk akkor mi és a Chargers, bukott a Raiders és a Broncos. A Chargers valószínű nyeri a csoportot. Ez a papírforma.
Érdekesebb sztem, hogy a Denvert kivéve mindenki elégedett lehet a szezon végén akár.

A csoportban úgy állunk, hogy nekünk legrosszabb esetben 7-9 lehet. De sokkal valószínűbb, hogy nem lesz negatív mérlegű szezon. És ez igazából már megfelel a játékosoknak, az edzőknek, a szurkolóknak. Persze nem úgy, ha egy meccsen megy el a PO vagy ilyesmi. Az bosszantó lenne.

Az Oaklandnél ha például 7-9 lenne, akkor nekik is ez jó jel a jövőre nézve. Az 5 győzelem azért mindenképp csalódás lenne most már. Szerintem utólag majd annyira szomorú ott sem lesz senki.

A Chargers meg ha POba jut, akkor a rossz kezdés után szintén nem keseregnek. Ott meg már más tészta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
amúgy bowe megdöntötte a franchise egy szezonban elkapott TD passzainak a számát, 14 van most neki és ezzel a ligát is vezeti ebbenehh
az elmúlt 3 meccsen 7 TD önmagáért beszél 😊 örülök hogy végre kijön rajta hogy mit is tud valójában...eaglesmcnabb
ha odafigyel és nem dropol, akkor elit
félelmetes csóka

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
amúgy bowe megdöntötte a franchise egy szezonban elkapott TD passzainak a számát, 14 van most neki és ezzel a ligát is vezeti ebbenehh
az elmúlt 3 meccsen 7 TD önmagáért beszél 😊 örülök hogy végre kijön rajta hogy mit is tud valójában...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
ezek után ha Bowe nem Pro Bowler akkor lemondok 😀eaglesmcnabb
én rühellem a pro bowl-t
elképesztő választások vannak ott
na mindegy
a lényeg, hogy azért rá-ránézek a szavazásokra
felidegesíteni magam
charles,hali,flowers és bowe persze sehol
na aki van ott: berry
aki futás ellen már most elit kategória
de cover-ben még fel kell vennie az nfl ritmusát
mindössza saccperkábé 6 TD-t kaptunk róla
😊
amúgy bowe megdöntötte a franchise egy szezonban elkapott TD passzainak a számát, 14 van most neki és ezzel a ligát is vezeti ebben
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ezek után ha Bowe nem Pro Bowler akkor lemondok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Richardson stater ROTnek is csak muszájból lett alkalmazva. Nemhogy LOT. Sztem is, ha Cassel tudja hozni a mostani formáját ,akkor draftolni, igazolni kell egy WR-t meg egy LOT-t és egy Centert, és kész az offense évekre. Nyilván, ha Moeaki és McCluster játszani fog.
És akkor a Guard probléma se probléma többé. Mert az most sem gond, csak mivel mindenhova be kell állni mindenkinek így az. Ha megvannak a posztok, akkor nem.

ulpianus
Tackle nem kell szerintem
albert alap vakoldalon
o'callaghan meg richardson pedig jobb oldalra
és richardson beugrónak ott van balra (azért nem volt annyira vészes így sem)
és még nem beszéltünk a jövő RT-jéről greenwood-ról
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Richardson stater ROTnek is csak muszájból lett alkalmazva. Nemhogy LOT. Sztem is, ha Cassel tudja hozni a mostani formáját ,akkor draftolni, igazolni kell egy WR-t meg egy LOT-t és egy Centert, és kész az offense évekre. Nyilván, ha Moeaki és McCluster játszani fog.
És akkor a Guard probléma se probléma többé. Mert az most sem gond, csak mivel mindenhova be kell állni mindenkinek így az. Ha megvannak a posztok, akkor nem.

Érdekes lesz, hogy Cassel meddig tudja hozni ezt a formáját. Mert egyre jobb. Most egy vagy két olyan dobása volt, ami nem tetszett, de az mindenkinek van. Mindjárt lesz Peytonak és köcsögnek is. Pedig most ők a csúcs. De 100%os pontosság nincs. Még Cassel futott is 1&10re szépen, jó döntés volt. ÉS blokkolt egyet Jamaalnak, az sem volt semmi vagy 9 yard mélyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Nyertünk. Ez az elsődleges! 😊 :cool:

Mindent egybevéve a meccs legnagyobb részében simának tűnt, néhány megingással. Csak mindjárt veszítsen a Bolts, és nem is tudom mennyi ideig vigyorgok!
Azért az punt lbokk TD az botrányos volt. ÉS a FG blokk is. A Védelemben a rookie óriási hiba TDokon kívül simán jobbak voltunk. És ellensúlyozta ezt a védők a ITvel meg fumblival. De igazából jobb volt a Chiefs mint a Seahawks. Ez nekem fontosabb, mint a PO vagy akármi. Hogy ha nincs szerencsénk, akkor is meggyőzően győzünk. Persze nem a legerősebb csapat a Seahawks, de tényleg nem két rossz csapatból egyik nyert, vaagy mázliparádé volt. Egyszerűen jobbak voltunk. És idén nem először látjuk ezt.

Bowe, hihetetlen nagy formában van. Cassel is. Charles már másfél éve lassan. Shaun Smith futt TD+sack párosa is tetszett. Derrick Johnson sack fumblija is.

Aki nem nem volt megnyugtató, Bates (CB) Flowers helyén. Nagyon rossz dolgokat is művelt. Kéne valaki, mert így hogy van két kira CB egy jó tisztán nickelback és utánuk a vízözön az nagyon nem lesz vicces jó QB ellen. Mert lesérül egyik (most Flowers) és totál szopó. Akkora facepalm playeket szívunk, hogy csuda.ulpianus
az ST valami döbbenet volt
hetek óta egyre rosszabb
kb. ez lehetett a mélypont
pedig pár hete még top 5 volt szinte minden mutatóban

secondary meg szívás
flowers épüljün fel
ahogy mcgraw is
washington ne
😊

amúgy travis daniels nem volt olyan rossz
de látszott a sok sérült és a rutin hiánya
egyébként tulajdonképpen csak 2 passzt néztek be
igaz ezek összesen 150 yardot hoztak
😊

albert is épüljön fel minél hamarabb, richardson annyira nem tetszett LT-nek
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Nyertünk. Ez az elsődleges! 😊 :cool:

Mindent egybevéve a meccs legnagyobb részében simának tűnt, néhány megingással. Csak mindjárt veszítsen a Bolts, és nem is tudom mennyi ideig vigyorgok!
Azért az punt lbokk TD az botrányos volt. ÉS a FG blokk is. A Védelemben a rookie óriási hiba TDokon kívül simán jobbak voltunk. És ellensúlyozta ezt a védők a ITvel meg fumblival. De igazából jobb volt a Chiefs mint a Seahawks. Ez nekem fontosabb, mint a PO vagy akármi. Hogy ha nincs szerencsénk, akkor is meggyőzően győzünk. Persze nem a legerősebb csapat a Seahawks, de tényleg nem két rossz csapatból egyik nyert, vaagy mázliparádé volt. Egyszerűen jobbak voltunk. És idén nem először látjuk ezt.

Bowe, hihetetlen nagy formában van. Cassel is. Charles már másfél éve lassan. Shaun Smith futt TD+sack párosa is tetszett. Derrick Johnson sack fumblija is.

Aki nem nem volt megnyugtató, Bates (CB) Flowers helyén. Nagyon rossz dolgokat is művelt. Kéne valaki, mert így hogy van két kira CB egy jó tisztán nickelback és utánuk a vízözön az nagyon nem lesz vicces jó QB ellen. Mert lesérül egyik (most Flowers) és totál szopó. Akkora facepalm playeket szívunk, hogy csuda.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Egy kis statisztikai elemzés a Seahawks támadóiról a Chiefs meccs előfutáraként:
http://www.arrowheadpride.com/2010/11/25/1836092/kc-chiefs-vs-seahawks-analyzing-seatles-football-tendencies


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Megérkezett az front seven múlt heti elemzése:
http://www.arrowheadpride.com/2010/11/26/1837600/kansas-city-chiefs-front-seven-evaluation-nfl-week-eleven


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Volt valami különösebb oka ,hogy Colin Brownt cutoltátok,vagy csak nem illett a falatokba?
Most Ps-re leigazoltuk,de az általánoson kívül semmi érdemi info nincs róla.
Előre is köszi.kátrány
Nem illett a falunkba. Mert szar. Lehet ez más falban nem hátrány, de itt nem illett a rendszerbe. Igazából egy ötödik körös project volt. A fantázia az volt benne, hogy nagy (6'7+335) és akkor ROTbe jó lesz. Mert ott van Albert (LOT) aki sérült néha bár ez ritka, és hamar talpra áll. De nincs több korai körös OT vagy nagy FA vagy semmi. Csak ilyen projectek. Elsősorban O'Callaghan volt, amíg le nem sérült, amitől úgy belassult, mintha sebességet lassítanál videonézés közben. Ezért elé került Barry Richardson (mekkora nevek mi?) aki jómunkásember, kifogásolható lábmunkával, de legalább jól tol és hajt. Most ő kezd, persze ha nem sérült. És volt Brown. De ő még így sem fért be, hogy ennyire nincs elég ember a poszton. Ezért részleteztem, mert sztem ilyen depthbe illik beférni.

Egyrészt lassú, másrészt a technikája gyenge, és nem is egy észlény. 2009ben lett draftolva, lesérült IRre került, idén visszatért, de semmi jót nem mutatott. Lehet Guard is, elvileg azt is tudja. Guardban mi jobban állunk, de 3 jó van, kéne egy negyedik tartalék, de ahhoz is kevés volt.
Bazi nagy és fiatal, meg lehet vele próbálkozni, de azért Kansas Cityben értenek az OL emberekhez, és ebben a falban ROTként lehet játszani simán rookieként is, nagyon egységes, és normális minőségű fal ez a többi poszton (Albert, Waters, Weigmann, Lilja). Bár az igaz, hogy nem mauler orkok döngő léptekkel tolnak, hanem táncosok, és az nem Brown játéka. De több biztatót ha meggebedek sem tudok mondani. 😊ulpianus
Köszi a segítséget,az a kettősség volt bennem,hogy
1.értetek az OL játékosok kiválasztásához
2.idény elején közepesnek mondhatónak saccoltátok a falatokat
3.egy lineman helyére(nevezetesen Kooistra)szerződtettük,aki szintén nem tálentum,de tapasztalt,rutinos több poszton bevethető
Ezek úgy összekavarodtak bennem és pont elég volt.
Még egyszer köszi ,a biztató szavakat is. 😊kátrány
azonkívül, hogy ulpianus leírta a miérteket korrekten
szerintem a ZB rendszerünkbe sem illet bele, ő inkább power ember
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Volt valami különösebb oka ,hogy Colin Brownt cutoltátok,vagy csak nem illett a falatokba?
Most Ps-re leigazoltuk,de az általánoson kívül semmi érdemi info nincs róla.
Előre is köszi.kátrány
Nem illett a falunkba. Mert szar. Lehet ez más falban nem hátrány, de itt nem illett a rendszerbe. Igazából egy ötödik körös project volt. A fantázia az volt benne, hogy nagy (6'7+335) és akkor ROTbe jó lesz. Mert ott van Albert (LOT) aki sérült néha bár ez ritka, és hamar talpra áll. De nincs több korai körös OT vagy nagy FA vagy semmi. Csak ilyen projectek. Elsősorban O'Callaghan volt, amíg le nem sérült, amitől úgy belassult, mintha sebességet lassítanál videonézés közben. Ezért elé került Barry Richardson (mekkora nevek mi?) aki jómunkásember, kifogásolható lábmunkával, de legalább jól tol és hajt. Most ő kezd, persze ha nem sérült. És volt Brown. De ő még így sem fért be, hogy ennyire nincs elég ember a poszton. Ezért részleteztem, mert sztem ilyen depthbe illik beférni.

Egyrészt lassú, másrészt a technikája gyenge, és nem is egy észlény. 2009ben lett draftolva, lesérült IRre került, idén visszatért, de semmi jót nem mutatott. Lehet Guard is, elvileg azt is tudja. Guardban mi jobban állunk, de 3 jó van, kéne egy negyedik tartalék, de ahhoz is kevés volt.
Bazi nagy és fiatal, meg lehet vele próbálkozni, de azért Kansas Cityben értenek az OL emberekhez, és ebben a falban ROTként lehet játszani simán rookieként is, nagyon egységes, és normális minőségű fal ez a többi poszton (Albert, Waters, Weigmann, Lilja). Bár az igaz, hogy nem mauler orkok döngő léptekkel tolnak, hanem táncosok, és az nem Brown játéka. De több biztatót ha meggebedek sem tudok mondani. 😊ulpianus
Köszi a segítséget,az a kettősség volt bennem,hogy
1.értetek az OL játékosok kiválasztásához
2.idény elején közepesnek mondhatónak saccoltátok a falatokat
3.egy lineman helyére(nevezetesen Kooistra)szerződtettük,aki szintén nem tálentum,de tapasztalt,rutinos több poszton bevethető
Ezek úgy összekavarodtak bennem és pont elég volt.
Még egyszer köszi ,a biztató szavakat is. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Volt valami különösebb oka ,hogy Colin Brownt cutoltátok,vagy csak nem illett a falatokba?
Most Ps-re leigazoltuk,de az általánoson kívül semmi érdemi info nincs róla.
Előre is köszi.kátrány
Nem illett a falunkba. Mert szar. Lehet ez más falban nem hátrány, de itt nem illett a rendszerbe. Igazából egy ötödik körös project volt. A fantázia az volt benne, hogy nagy (6'7+335) és akkor ROTbe jó lesz. Mert ott van Albert (LOT) aki sérült néha bár ez ritka, és hamar talpra áll. De nincs több korai körös OT vagy nagy FA vagy semmi. Csak ilyen projectek. Elsősorban O'Callaghan volt, amíg le nem sérült, amitől úgy belassult, mintha sebességet lassítanál videonézés közben. Ezért elé került Barry Richardson (mekkora nevek mi?) aki jómunkásember, kifogásolható lábmunkával, de legalább jól tol és hajt. Most ő kezd, persze ha nem sérült. És volt Brown. De ő még így sem fért be, hogy ennyire nincs elég ember a poszton. Ezért részleteztem, mert sztem ilyen depthbe illik beférni.

Egyrészt lassú, másrészt a technikája gyenge, és nem is egy észlény. 2009ben lett draftolva, lesérült IRre került, idén visszatért, de semmi jót nem mutatott. Lehet Guard is, elvileg azt is tudja. Guardban mi jobban állunk, de 3 jó van, kéne egy negyedik tartalék, de ahhoz is kevés volt.
Bazi nagy és fiatal, meg lehet vele próbálkozni, de azért Kansas Cityben értenek az OL emberekhez, és ebben a falban ROTként lehet játszani simán rookieként is, nagyon egységes, és normális minőségű fal ez a többi poszton (Albert, Waters, Weigmann, Lilja). Bár az igaz, hogy nem mauler orkok döngő léptekkel tolnak, hanem táncosok, és az nem Brown játéka. De több biztatót ha meggebedek sem tudok mondani. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Volt valami különösebb oka ,hogy Colin Brownt cutoltátok,vagy csak nem illett a falatokba?
Most Ps-re leigazoltuk,de az általánoson kívül semmi érdemi info nincs róla.
Előre is köszi.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Flowers sérült, viszont McCluster játszani fog valószínűleg.

A sok idióta cikk persze ömlik. Kedvencem most a "mi is volt amikor Cassel egyetemi évei alatt (USC) Carrol (Seahawks edző) nem őt, hanem Leinartot favorizálta?" Ebből aztán tényleg rengeteg tanulság levonható a meccsre vagy bármire vonatkozólag 2010ben. És van aki levonja bazzeg! 😀
Akkor én meg abból fogok levonni messzemenő következtetéseket, hogy az egyetemen Palmer (aki Leinart előtt volt starter Cassel kárára), és Polamalu voltak a szobatársai. Mert sztem ez akár eldöntheti a meccset! Mi lett volna, ha például kidobják az ablakon Casselt? Ugye? Szóval nagyon faja összefüggések látnak monitorvilágot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Vrabel is kapott TD passz route-ot, csak nem jött be. DE ő nagyjából egy közepes TE képességével kap el, szal jól. Anno Jared Allen volt hasonlóan jó kezű, csak túl jó védő volt, hogy lezúzassa magát közepes TEként. De Vikesban is kap néhanapján lasztit.

Shaun Smith (DE-DT) egyébkét nagy mókamester. Azt nyilatkozta: "Nem vagyok megelégedve, több labdát akarok kapni! Jól kapok el megérdemelnék nagyobb bizalmat." 😀 😀 Ez egy hülye, de ő szokott ilyeneket nyomni, a riporter meg csak pislogott állítólag. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Ami egyébként sztem nagyon jót tett a játéknak, hogy a Denver elleni fiaskó után Haley az edzések jó részében visszavette a taktikai felkészülést. Erősen rámentek az alapok gyakorlására. Szerelések, ütközések, power step, elkapások gyakorlása orrba-szájba, stb. Előre mondták a játékosok közül is páran, hogy jót fog tenni valószínűleg, mert a TC utn is ezért harapott a csapat, nem voltak apró bosszantó hibák. Néha már a túlzott zseniális taktikára hagyatkozás is hiábavaló. Haley meg főleg el tud menni a "nagy generális" irányba. Mondhatjuk, hogy tényleg bevált.ulpianus
az megvolt, hogy arenas felállt slotba is?
és vrabel mellett shaun smith is felállt receiver-nek
😊
úgy néz ki, hogy albert és flowers sérülése nem túl súlyos
egyik fontosabb lenne, mint a másik
nem túl megnyugtató egy richardson-o'callaghan tackle páros
bár richardson kezd elég jó lenni RT-ben, o'callaghan meg remek futásblokkoló egy az egyben, de a secon level blokkokat nem neki találták ki és a pass protection-ben...😊
bowe valószínűleg megdönti a franchise TD elkapás rekordot, már csak egy kell neki a holtversenyhez, ugye 11 van eddig neki és 12-vel chris burford tartja ezt a rekordot
a másik meg, hogy nem szeretnék charlest-ra várni 23 perc és 48 másodpercet a következő meccsen
seahawks ellen must win
ez van
nem lesz könnyű idegenben
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Ami egyébként sztem nagyon jót tett a játéknak, hogy a Denver elleni fiaskó után Haley az edzések jó részében visszavette a taktikai felkészülést. Erősen rámentek az alapok gyakorlására. Szerelések, ütközések, power step, elkapások gyakorlása orrba-szájba, stb. Előre mondták a játékosok közül is páran, hogy jót fog tenni valószínűleg, mert a TC utn is ezért harapott a csapat, nem voltak apró bosszantó hibák. Néha már a túlzott zseniális taktikára hagyatkozás is hiábavaló. Haley meg főleg el tud menni a "nagy generális" irányba. Mondhatjuk, hogy tényleg bevált.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Már hogyne lenne gond. Az, hogy ők a legjobbak, még nem ok arra, hogy a PO-ba jussanak 😀 .ender1112
Sőt ez nem ok semmire. Csak ugye most úgy állnak a csapatok, hogy nekünk 6-4.
Oakland 5-5
Másik két csapat nem játszott, ez ne feledjük. HA nyer a Bolts, akkor 5-5 és Denver kiszállt végleg nekik akkor 3-7 lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Már hogyne lenne gond. Az, hogy ők a legjobbak, még nem ok arra, hogy a PO-ba jussanak 😀 .
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Az a másik két rivális igazából csak egy. Ha az veszítene , annak tudnék örülni majdnem annyira, mint a mai győzelemnek.ender1112
Én meg úgy vagyok vele, hogy a San Diego ha megver mostantól mindenkit a csoportban, és utána akár POba is jut, semmi gond. Jobb csapat, mint a másik három.

Én inkább csak egyszerűen örülök, ha a köcsögsz kikap. Főleg Rivers miatt. Annak is örülök például, hogy Tomlinson már máshol játszik. Egyrészt nem fut szét minket, másrészt imádom, de szurkolni sosem tudtam így neki, most már tudok. 😊
Magunk kezében van a PO esélyünk továbbra is. Két meccset buktunk, ami fontos volt, de még így is. Persze holnap hajrá Denver! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Az Arrowheadben eddig ötből öt győzelem. Az a faszajó. 😊 Mindig is nagy katlan volt az Arrowhead, most újra nem az ellenfeleink kedvence. Ez tetszik.

A védelem az első driveban gyengélkedett, de aztán nem volt gond. a Támadásaink mentek földön és levegőben. Volt a vége előtt egy kis kihagyás, mert már nem hajtott senki. Garbae timeban ez szokott lenni. Aztán megint végigmentek a pintyeken. Pedig már nagy hajtás nem volt. A védők is ekkor leeresztetek, kaptunk is egy szem TD-t nulla másodperccel a vége lőtt, de senkit nem érdekelt kábé semennyire 31-6nál. Megérdemelte a Cards, mert megpróbálták, és ennyit illik, nem kell lesérülni feleslegesen. Kell is, hogy ne bízza el magát senki.

Cassel megtalálta magának végre Bowe ritmusát, ez jó hír. A futójáték akadozott, de aztán egy nagy futás mindig jött. Egy egy big run is volt. Szóval összességében a statisztika nem rossz.

Lewis és Berry rookie safety páros. Ezt újra és újra látjuk. Berry megint művelt szép dolgokat, Lewis inkább pár nagy hittel tűnt fel. Hali és Flowers megint toltak nagy playeket. Minden a szokásos. Haley is hívott hajmeresztő dogokat, az is szokásos.

Lényeg, hogy nyertünk. Továbbá fontos, hogy normális játékkal. Nem mázlival, vagy ilyesmi. Az Oakland vesztett. És a másik két riválisból is egyik veszteni lesz kénytelen. Szóval elvagyunk a mi kis PO álmainkkal továbbra is.ulpianus
Az a másik két rivális igazából csak egy. Ha az veszítene , annak tudnék örülni majdnem annyira, mint a mai győzelemnek.