NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
jó sok volt Raider kezdett play-off meccsen tegnap a Seahawksban

 i.imgur.com/ahXyvdl.jpg

és mit ad Isten, Tanner Muse kapta a legjobb értékelést 😀

 i.imgur.com/Pkwf1xx.png

lehet nem kellett volna ilyen hamar kivágni, mikor linebacker gondjaink vannak?
deyell
tipikus Mayock hit volt, csak senki nem tudta edzeni. Kár érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és mit ad Isten, Tanner Muse kapta a legjobb értékelést 😀

deyell
Muse Ihletett formában játszott a meccs nagy részén.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
jó sok volt Raider kezdett play-off meccsen tegnap a Seahawksban

 i.imgur.com/ahXyvdl.jpg

és mit ad Isten, Tanner Muse kapta a legjobb értékelést 😀

 i.imgur.com/Pkwf1xx.png

lehet nem kellett volna ilyen hamar kivágni, mikor linebacker gondjaink vannak?

choose life
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Raiders are 10th team since merger w/ RB and WR to make 1st team All-Pro (including Le'Veon Bell at flex position for Steelers in 2017). The first nine all made the playoffs, going 100-39-1. Raiders went 6-11

A vagy B lett All-Pro?

 i.imgur.com/CCg89Zd.jpg

KJ Wright volt linebackerünk nem köntörfalaz Carr-ral kapcsolatban.


deyell
A másik is csak második csapatos ☺️ egyébként igen, vannak fejvakarós szavazatok. Reddick egyébként gyakran rosszul is volt használva, ezt maga Gannon elismerte!!! Ahhoz képest bravúr a részéről is.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Raiders are 10th team since merger w/ RB and WR to make 1st team All-Pro (including Le'Veon Bell at flex position for Steelers in 2017). The first nine all made the playoffs, going 100-39-1. Raiders went 6-11

A vagy B lett All-Pro?

 i.imgur.com/CCg89Zd.jpg

KJ Wright volt linebackerünk nem köntörfalaz Carr-ral kapcsolatban.


choose life
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
exRaiderek a PO-ban.

van egy-két nagyon fájó név, Mullen pl.

 raiderswire.usatoday.com/2023/01/13/former-las-vegas-raiders-wildcard-weekend-playoff-teams/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook
Surda
ez jó. franc sem gondolta volna, hogy Taiwan Jones még a ligában van, ráadásul rosteren.
deyell
Nem is akármilyen megbecsülésben
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/324723201_700997844965778_7334105175488539470_n.jpg?stp=c231.0.696.695a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=C_7nIl63PFQQ7kNvgHFKaWh&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=AMu6LHFS9et3V6xy5hEuNE1&oh=00_AYBwvuSNV7GrJlbnEvxWzpN6oiNxY8Hpg9B9wiA-YJk_mw&oe=66F2BCB1
Taiwan Jones on Instagram: "Going ham for 3🫶🏽"
5,275 likes, 69 comments - taiwanjones on January 10, 2023: "Going ham for 3🫶🏽".


Szerkesztette: Surda
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
exRaiderek a PO-ban.

van egy-két nagyon fájó név, Mullen pl.

 raiderswire.usatoday.com/2023/01/13/former-las-vegas-raiders-wildcard-weekend-playoff-teams/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook
Surda
ez jó. franc sem gondolta volna, hogy Taiwan Jones még a ligában van, ráadásul rosteren.

choose life
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
exRaiderek a PO-ban.

van egy-két nagyon fájó név, Mullen pl.

 raiderswire.usatoday.com/2023/01/13/former-las-vegas-raiders-wildcard-weekend-playoff-teams/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook

Szerkesztette: Surda
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
 raiderswire.usatoday.com/2023/01/13/raiders-finish-at-no-10-in-pffs-final-offensive-line-rankings/

egy RG és faszák vagyunk
Amadeus von Dollárbaloldal
Hát szerintem közel sem volt ilyen jó az OL.

Én azt mondom, h Parham menjen OC-nek és hozzunk 2 új kezdő OG-t, hozzuk vissza Elu-t RT-nek Munford mellé/elé és akkor lehetünk jók jövőre.

Ha Parham nem megy OC-nek és Andre James-t kell nézni, akkor legalább RG-nek menjen át Parham és LG érkezzen! Sokkal jobb volt Parham év elején a jobb oldalon...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Kolton Miller top5 pff 84,1.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Carlson?


deyell
na azért.



choose life
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nem láom magam elõtt, ahogy Mac J. odabattyog Krafthoz, hogy fõni én léptem, tedd már meg, hogy Vegasba kössek ki. Demonnyuk.

A Raiders ha azért küldi el Carrt, mert középszerūbõl alig jobb legtöbbször, de akkor mondjuk tényleg jó. Miszerint leigazolják Mac Jonest, akkor meg is érdemlik ami utána jön.
ulpianus
Én sem ,de Meki ebben a szezonban baromi frusztrált volt,masodeveskent az oldavonal mellett is kiszólt az edzoknek.
kolok1972
Alapbol egy paraszt, ezen semmi meglepo nincs

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
 raiderswire.usatoday.com/2023/01/13/raiders-finish-at-no-10-in-pffs-final-offensive-line-rankings/

egy RG és faszák vagyunk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Nem láom magam elõtt, ahogy Mac J. odabattyog Krafthoz, hogy fõni én léptem, tedd már meg, hogy Vegasba kössek ki. Demonnyuk.

A Raiders ha azért küldi el Carrt, mert középszerūbõl alig jobb legtöbbször, de akkor mondjuk tényleg jó. Miszerint leigazolják Mac Jonest, akkor meg is érdemlik ami utána jön.
ulpianus
Középszerből, középszarba szrtm is MJ.
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem láom magam elõtt, ahogy Mac J. odabattyog Krafthoz, hogy fõni én léptem, tedd már meg, hogy Vegasba kössek ki. Demonnyuk.

A Raiders ha azért küldi el Carrt, mert középszerūbõl alig jobb legtöbbször, de akkor mondjuk tényleg jó. Miszerint leigazolják Mac Jonest, akkor meg is érdemlik ami utána jön.
ulpianus
Sracnak akkora egoja van, mintha o lenne az uj Burrow/Mahomes, de ket targetet mar nem tud olvasni, kis tulzassal.

McD kapcsolat miatt mondjuk barmi lehet.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 468 — Pats fan
Nem láom magam elõtt, ahogy Mac J. odabattyog Krafthoz, hogy fõni én léptem, tedd már meg, hogy Vegasba kössek ki. Demonnyuk.

A Raiders ha azért küldi el Carrt, mert középszerūbõl alig jobb legtöbbször, de akkor mondjuk tényleg jó. Miszerint leigazolják Mac Jonest, akkor meg is érdemlik ami utána jön.
ulpianus
Én sem ,de Meki ebben a szezonban baromi frusztrált volt,masodeveskent az oldavonal mellett is kiszólt az edzoknek.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Nem láom magam elõtt, ahogy Mac J. odabattyog Krafthoz, hogy fõni én léptem, tedd már meg, hogy Vegasba kössek ki. Demonnyuk.

A Raiders ha azért küldi el Carrt, mert középszerūbõl alig jobb legtöbbször, de akkor mondjuk tényleg jó. Miszerint leigazolják Mac Jonest, akkor meg is érdemlik ami utána jön.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Porsan Las Vegas Raiders 161


Carr nem tökéletes, de így nehéz.
KeyG
ja, azért dobja túl az elkapót 3 méterrel.
Amadeus von Dollárbaloldal
A védelem meg azért szar mert Carr túl dobja az elkapót. 😊
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
#BREAKING: Mac Jones has made it clear to Robert Kraft that he will not play here next year and his preferred trade destination is the Las Vegas Raiders…

My sources in Jones’ camp have told me that it is “certain” that Mac Jones will be in a different uniform next season.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 927


Carr nem tökéletes, de így nehéz.
KeyG
ja, azért dobja túl az elkapót 3 méterrel.
Amadeus von Dollárbaloldal
Ez tény, rengeteg hülyesége volt láttam.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634


Carr nem tökéletes, de így nehéz.
KeyG
ja, azért dobja túl az elkapót 3 méterrel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 927


Carr nem tökéletes, de így nehéz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 002
Mivel JMD jó sokáig veletek lesz a jelek szerint, és nagyon azt az utat járjátok az öltözővel, amit nálunk szívott magába, így talán a rá vonatkozó részekből, vagy akár az egészből is kaphattok némi bepillantást, hogy mennek majd a dolgok abban a világban, amibe sose fogunk belelátni de minden alapját is képezik majd felétek is.

 www.foxsports.com/stories/nfl/step-inside-bill-belichicks-office-stories-of-patriots-coachs-open-door-policy
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Renfrow pénze március 17-tel lesz garantált. Addig tradelhető.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Csatlakozom Surda!

Carr-nak jár a pacsi és a tisztelet részemről is. Jó pár évig hittem/hihettük, hogy van végre Fr.QB-nk és kijuthatunk a fényre!

Sok sikert neki az új helyén, ahová remélem valami vastag trade útján jut 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!