NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014

deyell
nem egészen értem ezt a mondatot.
Amadeus von Dollárbaloldal
"Hogy mereszelnek rajonni a Raidersnel, hogy az ocsem sz@r. O tovabbra is fel akarja venni a nagy lovet es jatszani akar. A raidersnel ezt mar nem neztek jo szemmel. Olyan helyre emgy ahol a kozepf@s eleg".
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár

deyell
nem egészen értem ezt a mondatot.
Amadeus von Dollárbaloldal
David Carr Derekről: Teljesen a Raiders mellett állt. Meg volt becsülve, nem..nem Derek változott meg, hanem a Raiders. Olyan csapatot fog keresni ahol stabil a helyzet. Stabil..izgatott vagyok a tesóm jövője végett..Egy kicsit csalódott vagyok.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....

deyell
nem egészen értem ezt a mondatot.
Amadeus von Dollárbaloldal
Én is csak gugli fordítóval tudtam megnézni, de szerintem arról van szó, hogy a bátyja teljes mértékben támogatta a Raiderst vele az öccsét, hogy ott jó legyen neki, talán nem csak "eszmeileg, szakmailag" hanem anyagilag is. De úgy tűnik hiába....másik csapatot kell keresni és lehetőleg olyat, ahol ezt megteheti, és ahol ő (David) kellő játéklehetőséget és támogatást kap cserébe.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634

deyell
nem egészen értem ezt a mondatot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580

choose life
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Stidham jó volt, van esze a játékhoz és nem fél, ha megütik. de egy meccsből nem lehet sok mindent levonni, emlékezhetünk McGloin is hasonlóan jól kezdett, vagy idén Mike White a Jetsben is milyen jó volt az első meccsén, amikor kezdő volt, aztán meg lehet nézni mit produkált legutóbb. Stidham otthonosan mozog JMD rendszerében, ezért mindenképpen meg kellene tartani, de franchise QB potenciált nem látok benne az arm talent limitáltsága miatt.
deyell
Dettó!
Arra lehet sztem jó, hogy jövőre kezdjen pár meccset a TOP 10 rookie QB előtt és utána megbízható, erős back UPS legyen mögötte pár évig.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Stidham jó volt, van esze a játékhoz és nem fél, ha megütik. de egy meccsből nem lehet sok mindent levonni, emlékezhetünk McGloin is hasonlóan jól kezdett, vagy idén Mike White a Jetsben is milyen jó volt az első meccsén, amikor kezdő volt, aztán meg lehet nézni mit produkált legutóbb. Stidham otthonosan mozog JMD rendszerében, ezért mindenképpen meg kellene tartani, de franchise QB potenciált nem látok benne az arm talent limitáltsága miatt.

choose life
több mint 1 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Ez a különbség, ha valaki negyedik éve van egy rendszerben, vagy most tanulja.
A másik lényeges különbség, hogy Stidham még beleáll az ütésekbe. Még.
Nem értem, hogy a "támadózsenik" (Gruden, McDaniels) miért kezelik a támadófalat szükséges rosszként.
Ha a meccset nem is, az öltözőt valószínűleg megnyerte magának Stidham.

Sajnos a védelmet nem Carr fogta vissza.
Továbbra is azt gondolom, hogy egy "normális" csapatban vihette volna valamire és ezt a padoztatást is lehetett volna elegánsabban kezelni, de ezzel elengedtem a témát.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 156 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Stidham amúgy kimondottan jól nézett ki egy nagyon jó védelem ellen. Persze egy meccsből semmit nem lehet levonni, de egyértelműen biztató a srác szerintem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Davante Adams said Jarrett Stidham apologized to the team for the loss when they all got in the locker room after the pick at the end.

The entire team shot that down immediately and said absolutely not.

#Raidernation #Raiders

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
Gratulálok, kurva nagyot harcoltatok.

/bocs ha olyat szóltam a meccs hevében/

több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
fasza volt ez! Most már tudjuk, hogy Carr nélkül nem gyengébb az offense.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
FOX: A lot of Raiders players and other people in the building, that pre-date coach Josh McDaniels and GM Dave Ziegler, are disappointed in the handling of the Derek Carr benching, per @PSchrags

deyell
Semmit sem tanultak Gruden 1. Évéből. Ott is első év közepén röpültek azok akiknek nem tetszett a rendszer. Itt is előbb fog repülni bárki a rosterről, mint McD.

Egyébként ez a hiszti tökéletesen rávilágít arra, hogy Carrt miért kell eltakarítani a csapatból. Ekkora informális befolyása Bradynek nem volt Bostonban, nem normális, hogy az öltöző elkezd egy ilyen miatt lázadozni.

Crosbyn kívül nyugodt szívvel kibaszható amúgy bárki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
FOX: A lot of Raiders players and other people in the building, that pre-date coach Josh McDaniels and GM Dave Ziegler, are disappointed in the handling of the Derek Carr benching, per @PSchrags

choose life
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
B.U.E.K.!

Többen hozzák lefelé, h Carr nem akar visszavonul!

Andrew Brandt beszélt Carr ügynökével, aki elmondta, h a tavalyi hosszabbítást úgy kezelték, h Carr kapott extra 5M-t 2022-re és jó pénzt 2023-ra, amit vagy Raiders vagy az új csapata ad majd neki, amely csapat kiválasztásában bőven lesz beleszólásuk a no-trade záradék miatt.

Az ügynök trade-t vár, ami nekünk jó hírt, mert kaphatunk extra draft muníciót!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 287 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Report: Raiders expected to explore Carr trade in offseason
 www.thescore.com/nfl/news/2532158
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
BUÉK minden kommenttársnak!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Igen, van egy közepes QB és egy szar HC, kibasszuk a közepes QB-t, ami nem baj, de a szar HC biztos remek QB-t fog találni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Carr szerintem még mindig a liga középső harmadába tartozik irányítók között. Terv nélkül elküldeni elsülhet nagyon rosszul, igaz, ha rövid távon rosszul is sül el, 4-5 év távlatában még úgy is kijöhet belőle jobban a csapat. PO-t bele tudok látni Carrba - Broncos fanként nagy fantáziára tesz szert az ember - de SB-t nem...

Az azért vicces, hogy szezon előtt azért volt jó HC jmd mert tanult a korábbi hibájából és most nem küldte el a kezdő irányítót azonnal, most meg azért jó edző, mert le meri cserélni a kezdő irányítót. Nost mondanám, hogy felőlem lehet jó edző, amít a Raiders 6-11-es szezonokat hoz, hogy a vicces gárda mit érdemel nem tudom, a fan base ennél többet.

És a támadó sor se teljesít a várakozások fölött. Anélküll hogy laikusként elmerülnék az X-ekben és O-kban, ránézésre 2 ember viszi a vállán, Jacobs és Adams. Cserébe Waller és Renfrow akik simán pro bowl kaliberű játékosok egészségesen is alulutilizáltak és az összteljesítmény elmarad a 2 évvel ezelőttitől, tán a tavalyitól is, hiába érkezett erősítés. Ezt lehet Carr nyakába varrni, sőt még az egészet nézve jobb is volt, mint Gruden első éve, jmd-nek meg van bizonyítványa hogy megfelelő középső haramdos QB-ból is tud főzni, de számomra értetlen a nagy bizalom, igaz nem is tudom negatív érzelmek nélkül azok kizárásával értékelni és nagyon kézre esik a negatív mutató ami mögött rejtőzhetne a siker magja, amit nem vagyok hajlandó keresni, de ezt a mosdatást, hogy Carr miatt volt rossz és milyen tökös jó edző Jmd hogy leülteti, meg hogy fantasztikus munkát végez egy 6-9-el álló eliminált csapat élén, valahogy nem veszi be a gyomrom. Hallottam hasonlókat aktuális Broncos HC-ra az elmúlt 6 évben és nem lett jó végük...

Akkorát persze nem égett, hogy máris a kirúgásról beszéljünk és legalább eggyel kevesebb vetélytárs az ezdőpiacon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Leforditva magyarra: beszari
ulpianus
A baj, hogy valóban, ezt már Gruden érkezése előtt is olvastuk, láttuk vele kapcsolatban, csak mindenki úgy volt vele, hogy hátha, pláne az egyébként sikeres 2016-s idény után aminek a szerencsétlen sérülés tett keresztbe, amikor McGloinnal kellett próbálkozni, és azért statisztikailag összeségében voltak más jobb évei, de kb Dalton 2.0 (akinek egyébként nagyon drukkoltam)-...mondjuk abból a QB classból még majdnem ő jutott legtovább Gerappát nem számítva, de őt nem gondolnám feltétlenül jobbnak...

Sok sikert az keresgéléshez mert az itteni "fun gárda" megérdemel egy állandó PO közeli létet egy-egy PO runt (ha JMD nem is...)
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Leforditva magyarra: beszari


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
 youtu.be/rt2knsDboSA

Érdekes végignézni

This is not a pro-Carr video at all. The video breaks down what’s wrong with Carr and I must admit, it’s alarming and it’s hard to not understand why the front office is done with him.

Biggest issues:
1.) Carr doesn’t like to get hit and will bail out on a throw if it means he can get out of getting lit up by a lineman. By bailing out, it could mean throwing too early, or flat out checking down before the second window opens to make the play

2.) undisciplined footwork.
His footwork in general is awful and it’s due to him getting antsy and worrying about getting hit, instead of worrying about delivering the ball to the WR. When he plays out of structure to evade the pass rush, or lack thereof, he never just resettles his feet to deliver the throw. He just runs and tosses it on the run no matter what. Just awful habits.

IMO, Carr sees the field just fine, he knows exactly what’s going on at all times, he just doesn’t want to take a hit - his habit of not wanting to get hit motivates him to start tap dancing in the pocket and once he does that, he will NOT resettle his feet and it almost always results in a bad throw or a sack

These are issues I would expect him to be coached out of after 9 years, but I guess not.

A footwork már Gruden alatt is major issue volt.
Amadeus von Dollárbaloldal
Egyébként ez a 16-os évben/évig is probléma volt nála, vagy csak a sérülése után?
Apex
Draft előtti reportból:

Weaknesses
Lacks ideal height and has relatively small hands
Bulk is just adequate
Could stand to improve as a deep passer
At times tries to do too much and forces some throws
Occasionally throws off balance unnecessarily and sails some throws

Operated out of the shotgun and pistol and made a lot short/lateral throws and half-field reads
Production is inflated by spread offense and porous Mountain West Conference defenses -- nine 2013 opponents (excluding an FCS opponent) ranked between 81st and 125th nationally in scoring defense and/or passing defense
Had his worst game in the Las Vegas Bowl against USC
Could face bust-factor perception resulting from his older brother’s career

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 949
 youtu.be/rt2knsDboSA

Érdekes végignézni

This is not a pro-Carr video at all. The video breaks down what’s wrong with Carr and I must admit, it’s alarming and it’s hard to not understand why the front office is done with him.

Biggest issues:
1.) Carr doesn’t like to get hit and will bail out on a throw if it means he can get out of getting lit up by a lineman. By bailing out, it could mean throwing too early, or flat out checking down before the second window opens to make the play

2.) undisciplined footwork.
His footwork in general is awful and it’s due to him getting antsy and worrying about getting hit, instead of worrying about delivering the ball to the WR. When he plays out of structure to evade the pass rush, or lack thereof, he never just resettles his feet to deliver the throw. He just runs and tosses it on the run no matter what. Just awful habits.

IMO, Carr sees the field just fine, he knows exactly what’s going on at all times, he just doesn’t want to take a hit - his habit of not wanting to get hit motivates him to start tap dancing in the pocket and once he does that, he will NOT resettle his feet and it almost always results in a bad throw or a sack

These are issues I would expect him to be coached out of after 9 years, but I guess not.

A footwork már Gruden alatt is major issue volt.
Amadeus von Dollárbaloldal
Egyébként ez a 16-os évben/évig is probléma volt nála, vagy csak a sérülése után?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
 youtu.be/rt2knsDboSA

Érdekes végignézni

This is not a pro-Carr video at all. The video breaks down what’s wrong with Carr and I must admit, it’s alarming and it’s hard to not understand why the front office is done with him.

Biggest issues:
1.) Carr doesn’t like to get hit and will bail out on a throw if it means he can get out of getting lit up by a lineman. By bailing out, it could mean throwing too early, or flat out checking down before the second window opens to make the play

2.) undisciplined footwork.
His footwork in general is awful and it’s due to him getting antsy and worrying about getting hit, instead of worrying about delivering the ball to the WR. When he plays out of structure to evade the pass rush, or lack thereof, he never just resettles his feet to deliver the throw. He just runs and tosses it on the run no matter what. Just awful habits.

IMO, Carr sees the field just fine, he knows exactly what’s going on at all times, he just doesn’t want to take a hit - his habit of not wanting to get hit motivates him to start tap dancing in the pocket and once he does that, he will NOT resettle his feet and it almost always results in a bad throw or a sack

These are issues I would expect him to be coached out of after 9 years, but I guess not.

A footwork már Gruden alatt is major issue volt.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
na?

 i.redd.it/xgnoz05x509a1.jpg
deyell
Túl van tolva. Mindkettőt el kéne zavarni, de JMD kap még egy évet, Carr meg nem kapja meg a 10. évét arra, hogy bizonyítson.

felköpünk meg alá állunk? Al a SB után elzavarta Stablert, padra tette Plunkett-t. Marcus Allennel évekig fb-t játszatott. Rivális csapatból hozott rendre embereket, csak mert jók voltak (Alzado, W. Brown, Romanowski, R. Woodson).

Ha valami felköpés meg alá állás volt akkor az az, hogy Carrt meg a középszert 9 évig próbáltuk hegeszteni. Ideje elkezdeni keresni a helyére valakit, aki tényleg képes felnőni a csapat no1 mottójához:

just win baby.
Amadeus von Dollárbaloldal
Gondolom ♿️ nem megoldás.