NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Offseason nuggets - 1. Nap

Végre izgalmak!

- állítólag a Titans meccsen tört el valami végleg Carral kapcsolatban
- Vinni szerint JJ 100% , hogy maradni fog.
- Hondo szerint Brady a front runner.
- Dan Patrick szerint JMD viszonya nem olyan jó, bezzeg JimmyG-vel spanok és szerinte utóbbi legalább annyira legit célpont.

“[Davis] wanted Brady before when Jon Gruden finally turned it down and now, he wants Brady again. Mark thinks having McDaniels is going to be the key,” Cole said he was told by a former NFL executive.

As for what the Raiders head coach thinks of the Brady plan, it sounds like McDaniels might not be sold on the idea yet.

“I’m hearing McDaniels is not so sure,” Cole said.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Vége egy újabb csalódást keltő szezonnak sorstársak!

Jöhet pár hónap optimizmus, a menetrend szerinti szeptemberi hideg vizes zuhany előtt!

Stidham szerintem back up level. Hacsak nem tuti a TOP10 QB draft, akkor szerintem nem elég Stidham visszaigazolása.
Rolni
Stidham qn-nek pont olyan jó, mint JMD hc-nak. Hosszú agónia elé nézünk. Mondjuk első év pipa.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
 www.totalprosports.com/nfl/chiefs-fans-take-over-allegiant-stadium-mark-davis-embarrassed-fan-turnout/
Surda
ki gondolta volna? 😆

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Vége egy újabb csalódást keltő szezonnak sorstársak!

Jöhet pár hónap optimizmus, a menetrend szerinti szeptemberi hideg vizes zuhany előtt!

Stidham szerintem back up level. Hacsak nem tuti a TOP10 QB draft, akkor szerintem nem elég Stidham visszaigazolása.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Jöhet Brady.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
 www.totalprosports.com/nfl/chiefs-fans-take-over-allegiant-stadium-mark-davis-embarrassed-fan-turnout/
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Javítok 60%.
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
Csodálatos, a stadion minimum 50% vörös.....
ez nem Oakland.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
PFF-nél az OL 11. helyen van

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
I don’t usually play the sources game, but this one fell in my lap..

The Raiders have contacted Jarrett Stidham’s agent multiple times regarding a contract, most recently yesterday.

Doesn’t mean he’s QB1 in 2023, but Ziegler really wants an extension before he hits open market.
— Keith Ricci (@KeithRicci) January 5, 2023

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Hát én az a felé vagyok aki OL-re és QB-ra költene többet 😉
QB-ra nem feltétlenül pénzben, magas draft pick is jöhet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 002
A támadó oldalon amúgy a QB poszt rendezése után is van kérdés bőven:
1, Jacobs helyzete se egyszerű pl...
-giga deal egy futónak?
-giga deal egy rendszeresen sérülésekkel küzdő futónak?
-franchise tag?
-fr.tag után egy trade esetleg?
-piacra engedés? mivel bőven lesz FA érkezőnk nem hiszem, hogy komp.pick jönne utána és teljesen ingyen elengedni, amikor semmit se tudunk Zeus-ról merész lenne azért

Rolni
Kizárólag a Pats múltbók kiindulva, Zeus ugyanazt az utat kapta, mint nálunk az RB-k java az elmúlt időszakban. Kiült egy évet és csapágyasra hajtották a távozó futót, kimaxolva annak az éveit.

Így sztem Jacobs megy, Zeus meg jó lesz a forgatókönyv szerint.
topin
Érdekes amit írsz!
Vmelyik "mindent is tudó" beatwriter már lehozta, hogy mindenki aludjon jól, mert JJ legalább franchise tag-el maradni fog, de ebben én sem vagyok biztos!

Ennyire nem vágtam a Pats RB használatát, de az azért nekem is feltűnt, hogy komoly pénzt futó nálatok nem szokott kapni...

Damien Harris lehet még érdekes, a rendszert ismerő, fiatal és nem bankot robbantó opció, ha Ti elengeditek...
Rolni
O eleg jol fut a ket Tackle kozott, JMD nagyon jol hasznalta, abszolut elit szamokat hozott abban a rendszerben, raadasul ugy, hogy o futott a legtobbet 8+ box ellen.

Iden a stilusvaltas es Stevenson formaja meg a serulesek kicsit visszavetettek ugyan, de eppen ezert lehet olcsobb a piacon.

Nalunk nem latom a maradast, max nagyon olcson, hiszen jott Strong es Kevin Harris, akik Zeushoz hasonloan kb kiultek a szezont es csak akkor kerultek palyara, amikor mindenki leserult.

Amugy Harris is ugyanugy pihizett az elso eveben (2 game, mindossze 4 cipeles) hogy abszolut elsoszamu rb legyen a masodik eveben. Nagyon labdabiztos, hiszen 430 cipelésre jut 3 fumble osszesen. Mondjuk ebbol az egyik nagyon fajo volt..

En valami hasonlot varnek a Ziegler, JMD parostol Zeus eseteben is. Tudatosan huztak ot, hogy tudatosan kiulje a szezont. A pass blockingban eleg sokat varnak Joshek, es ez eleg ritkan megy az ujoncoknak.

De alapvetoen mindig megtalaltak azokat a futokat, akik hoztak a szamokat. Persze ehhez kell egy jo OLine, meg rendszer. Nektek ebbol a falatok problemas, en inkabb latom azt, hogy oda koltenek es olcsobb futokkal lesz megoldva a szaladgalas.

Persze ez ilyen szezon utan mindenki kitomne JJ-t. De az tenyleg elg fura iranyvaltas lenne Zieglerektol. Ami akar benne is lehet, hiszen nem kell ragaszkodni regi utakhoz, de biztos nehez lesz a fanbase egyik felenek barmi is lesz a dontes.

Vagy azok sirnak akik mashova koltottek volna ezt a penzt, vagy azok akik kifizettek volna a futot.

A QB kerdes beleszolhat ebbe, hiszen ujonc QB-nak, aki alacsony fizuval van, nagy segitseg lehet JJ a tehermentesitesben. Ha dragabb QB lesz, akkor nehez ennyi top fizut betuszakolni a skill playereknek a cap ala, amennyien nalatok vannak (Adams, Waller, Renfrow, QB, Jacobs).

Erdekes lesz, hogy melyik utat valasztjak..
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
“The first issue, as I understand it, connects to his fit with a new culture that draws hard lines on toughness and accountability,” Breer wrote. “The second and third can be drawn from there.”

“On the former—toughness—Carr has had a reputation for not hanging in the pocket, letting plays develop and taking a hit to strike downfield,” Breer continued. “That showed at times. One was against the Steelers in Week 16, on third-and-5 in the fourth quarter, with 3:07 left. The Steelers got pushed up the middle and rather than hold the ball and buy time, Carr quickly threw it over Davante Adams’s head and into the bench area—when Adams was in single coverage and would’ve had a chance to make a play downfield. Other issues from earlier in his career (like his ability to play in the cold) resurfaced, as well.”

Carr’s Lack of Accountability?

Over the years, Carr has frequently stated that Raiders’ losses directly fall on his shoulders. It became a meme within the fan base at a certain point. To the media, he’s always remained accountable. However, that may have been a facade. Breer is reporting that the Raiders coaches and players didn’t think Carr took on enough blame.


“On the latter—accountability—there was a feeling, among coaches and players, that Carr hadn’t shouldered his share of the blame for the mountain of close losses that piled up over the weeks, with the Thursday-night loss to the Rams, a prime example,” Breer wrote.

“The fourth element I could ascertain was an ability to make the plays to turn close losses into wins, with Carr missing a wide-open Hunter Renfrow high on his game-sealing pick in Pittsburgh as the most recent example,” Breer wrote.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
A támadó oldalon amúgy a QB poszt rendezése után is van kérdés bőven:
1, Jacobs helyzete se egyszerű pl...
-giga deal egy futónak?
-giga deal egy rendszeresen sérülésekkel küzdő futónak?
-franchise tag?
-fr.tag után egy trade esetleg?
-piacra engedés? mivel bőven lesz FA érkezőnk nem hiszem, hogy komp.pick jönne utána és teljesen ingyen elengedni, amikor semmit se tudunk Zeus-ról merész lenne azért

Rolni
Kizárólag a Pats múltbók kiindulva, Zeus ugyanazt az utat kapta, mint nálunk az RB-k java az elmúlt időszakban. Kiült egy évet és csapágyasra hajtották a távozó futót, kimaxolva annak az éveit.

Így sztem Jacobs megy, Zeus meg jó lesz a forgatókönyv szerint.
topin
Érdekes amit írsz!
Vmelyik "mindent is tudó" beatwriter már lehozta, hogy mindenki aludjon jól, mert JJ legalább franchise tag-el maradni fog, de ebben én sem vagyok biztos!

Ennyire nem vágtam a Pats RB használatát, de az azért nekem is feltűnt, hogy komoly pénzt futó nálatok nem szokott kapni...

Damien Harris lehet még érdekes, a rendszert ismerő, fiatal és nem bankot robbantó opció, ha Ti elengeditek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
A támadó oldalon amúgy a QB poszt rendezése után is van kérdés bőven:
1, Jacobs helyzete se egyszerű pl...
-giga deal egy futónak?
-giga deal egy rendszeresen sérülésekkel küzdő futónak?
-franchise tag?
-fr.tag után egy trade esetleg?
-piacra engedés? mivel bőven lesz FA érkezőnk nem hiszem, hogy komp.pick jönne utána és teljesen ingyen elengedni, amikor semmit se tudunk Zeus-ról merész lenne azért

Rolni
Kizárólag a Pats múltbók kiindulva, Zeus ugyanazt az utat kapta, mint nálunk az RB-k java az elmúlt időszakban. Kiült egy évet és csapágyasra hajtották a távozó futót, kimaxolva annak az éveit.

Így sztem Jacobs megy, Zeus meg jó lesz a forgatókönyv szerint.
topin
JMD rendszere elég futóbarátnak tűnik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
JMD 1. szezon

 i.redd.it/hfqah73huy9a1.jpg

choose life
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 002
A támadó oldalon amúgy a QB poszt rendezése után is van kérdés bőven:
1, Jacobs helyzete se egyszerű pl...
-giga deal egy futónak?
-giga deal egy rendszeresen sérülésekkel küzdő futónak?
-franchise tag?
-fr.tag után egy trade esetleg?
-piacra engedés? mivel bőven lesz FA érkezőnk nem hiszem, hogy komp.pick jönne utána és teljesen ingyen elengedni, amikor semmit se tudunk Zeus-ról merész lenne azért

Rolni
Kizárólag a Pats múltbók kiindulva, Zeus ugyanazt az utat kapta, mint nálunk az RB-k java az elmúlt időszakban. Kiült egy évet és csapágyasra hajtották a távozó futót, kimaxolva annak az éveit.

Így sztem Jacobs megy, Zeus meg jó lesz a forgatókönyv szerint.
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Cassel + Orton?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Szerintem egyenlőre baromi sok forgatókönyv van a QB kérdésre...túl sok, hogy érdemben lehessen okoskodni a fotelből.

Brady+rookie
Stidham+rookie
Jimmy G+rookie
Brady+Stidham
Jimmy G+Stidham
...

Egy felől azt gondolom, hogy Brady bőven benne van a pakliban, másfelől azt, hogy nagyon alaposan végig kell gondolni a rookie QB-kat, mert remélhetőleg ilyen korán nem draftol a csapat a jövőben.
Ha van olyan QB, aki nagyon tetszik nekik, akkor most kell meghúzni a ravaszt akár egy trade árán is szerintem. Ez a Young, Stroud, Lewis trio elég jól fest!
Brady+rookie lehetne egy igen jó irány szerintem, bár fura lenne Brady a mi színeinkben az biztos.
A Stidham+rookie is lehet jó irány, ha Stidham legalább a Chiefs ellen is jól játszik.

Azt azért nem hiszem, hogy Brady érkezése hirtelen SB esélyest csinálna belőlünk, mint anno a Tampából. Ott volt egy betonkemény védelem, itt meg egy rakás szar van csak...ezt azért mérlegelni kell! Ha van tulajdonosi türelem lehet jobb egy Stidham+rookie megoldás folyamatos építkezéssel, mert Brady érkezése után elindulna a hypetrain is...persze értem azt is, hogy egy Adams vagy Waller nem akar nagyon egy építkezésben részt venni mondjuk...nem könnyű ez azért na!

A támadó oldalon amúgy a QB poszt rendezése után is van kérdés bőven:
1, Jacobs helyzete se egyszerű pl...
-giga deal egy futónak?
-giga deal egy rendszeresen sérülésekkel küzdő futónak?
-franchise tag?
-fr.tag után egy trade esetleg?
-piacra engedés? mivel bőven lesz FA érkezőnk nem hiszem, hogy komp.pick jönne utána és teljesen ingyen elengedni, amikor semmit se tudunk Zeus-ról merész lenne azért

2, Adams helyzete is bonyolódhat
-QB poszt rendezése és edzői terv vázolása várhatóan megnyugtatja majd, de azért ez nem 100%

3, Waller és Moreau helyzete
-várhatóan mindketten nem férnek el a sapi alatt
-Waller az utóbbi két évben sokat volt sérült, de egészségesen még mindig brutál fegyver és pl egy Brady szerződtetés, karrier megnyújtás kapcsán fontos lehet (hacsak nem megint Brady-Gronk package deal van 😀 )
-Moreau jó TE, ha normális összeget kér lehetne jó építőkocka, de szerintem luxus lenne annyit költeni a #2TE posztra, ha marad Waller, másfelől meg TE1-nek nem lenne túl erős opció azért...

4, WR poszton is sok a kérdés, teendő Adams-tól függetlenül
-Renfrow-val mi a fene van?
-Mack Hollins visszaigazolható?
-Adams és Renfrow van csak szerződés alatt 2023-ra jelenleg

5, FB és RB poszton is van azért ? JJ-től függetlenül
-Jakob Johnson elég gyenge volt idén sztem, kéne egy upgrade itt is
-Brandon Bolden kuka nálam, de a White, Brown, McCormick trió nem az amivel neki akarnék vágni a 2023-nak, még akkor se, ha Abdullah kap mondjuk egy hosszabbítást...

6, OL-t rendezni kell bármelyik QB-nak
-Elu megérdemel egy hosszabbítást sztem, mint RT
-Munford csere marad vagy esetleg betolják OG-nek?
-Parham megy OC-nek és végre vége Andre James korszakának?
-muszály egy bivaly IOL ember legalább és kellene nagyon depth is


Ezek után már csak a védelem maradt, mint probléma 😀

Maxx Crosby az egyetlen sztár játékosunk. Hobbs és Moehrig visszaromlott ebben a sémában idén, míg a Nichols-Farrell-Billings-Butler interior DL nem hozta amit reméltünk. LB nincs tulajdonképpen szerződés alatt és nincs ED depth sem, hiszen Koonce még arra se elegendő úgy fest...cserébe van egy Chandler Jones-unk mozdíthatatlan szerződéssel és pár jó meccsel egy összességében csalódást keltő évvel a háta mögött...
Ja azt nem tudom mondjam-e, de a DB állomány is karcos...

Azt gondolom, hogy Graham marad a DC és megpróbáljuk újrahúzni a keretet neki, de összességében nagyon sok a lyuk. A másik oldalon meg sok a kérdőjel, szóval ez nem az a szitu, hogy Carr-t "elcseréljük" Brady-re és SB esélyesek vagyunk.


Ha Carr csere vagy cut útján távozik, Andre James és Bolden repül lesz kb 68M a sapi alatt, illetve egy potenciálisan erős draft. Sok mindenre elég lehet, de mindenre nem.

Na mindegy! Nézzük ki hogy játszik a Chiefs ellen, aztán majd agyalunk 😉
Rolni
1. Brady + Stidham, szerintem nem jön rookie QB.
2. Jacobs szerintem menni fog. Én csípem nagyon, kiváló futballista, de nem ér ennyit a jelenlegi rezsimnek.
3. Szerintem marad mindkettő, ilyen Gronk + Hernandez feeling.
4. Adams alap, Renfrow lehetne a klasszik "fehér slot" az offenseben. Nála fejben valami nem okés.
5. Jakob Johnson szerintem korrekt blokkban, passban pedig nem számítunk rá úgy, mint Ingoldra Gruden anno. Én mindenképp erőfutót hoznék, nem tudom, hogy Fornette FA-e Tampában.
6. OL egyértelmű, nálam első kör OL lenne.

Védelem: Kell corner, legalább egy LB és DL-be minden erősítés.

+1: Brady FA mágnes. A Tampa is azért lett SB győztes, mert olyan játékosok mentek oda Brady miatt, akik amúgy Tampa környékére sem mentek volna, másrészt a meglévő keretből is több jött ki Brady vezetésével, mint korábban Winston alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Szerintem egyenlőre baromi sok forgatókönyv van a QB kérdésre...túl sok, hogy érdemben lehessen okoskodni a fotelből.

Brady+rookie
Stidham+rookie
Jimmy G+rookie
Brady+Stidham
Jimmy G+Stidham
...

Egy felől azt gondolom, hogy Brady bőven benne van a pakliban, másfelől azt, hogy nagyon alaposan végig kell gondolni a rookie QB-kat, mert remélhetőleg ilyen korán nem draftol a csapat a jövőben.
Ha van olyan QB, aki nagyon tetszik nekik, akkor most kell meghúzni a ravaszt akár egy trade árán is szerintem. Ez a Young, Stroud, Lewis trio elég jól fest!
Brady+rookie lehetne egy igen jó irány szerintem, bár fura lenne Brady a mi színeinkben az biztos.
A Stidham+rookie is lehet jó irány, ha Stidham legalább a Chiefs ellen is jól játszik.

Azt azért nem hiszem, hogy Brady érkezése hirtelen SB esélyest csinálna belőlünk, mint anno a Tampából. Ott volt egy betonkemény védelem, itt meg egy rakás szar van csak...ezt azért mérlegelni kell! Ha van tulajdonosi türelem lehet jobb egy Stidham+rookie megoldás folyamatos építkezéssel, mert Brady érkezése után elindulna a hypetrain is...persze értem azt is, hogy egy Adams vagy Waller nem akar nagyon egy építkezésben részt venni mondjuk...nem könnyű ez azért na!

A támadó oldalon amúgy a QB poszt rendezése után is van kérdés bőven:
1, Jacobs helyzete se egyszerű pl...
-giga deal egy futónak?
-giga deal egy rendszeresen sérülésekkel küzdő futónak?
-franchise tag?
-fr.tag után egy trade esetleg?
-piacra engedés? mivel bőven lesz FA érkezőnk nem hiszem, hogy komp.pick jönne utána és teljesen ingyen elengedni, amikor semmit se tudunk Zeus-ról merész lenne azért

2, Adams helyzete is bonyolódhat
-QB poszt rendezése és edzői terv vázolása várhatóan megnyugtatja majd, de azért ez nem 100%

3, Waller és Moreau helyzete
-várhatóan mindketten nem férnek el a sapi alatt
-Waller az utóbbi két évben sokat volt sérült, de egészségesen még mindig brutál fegyver és pl egy Brady szerződtetés, karrier megnyújtás kapcsán fontos lehet (hacsak nem megint Brady-Gronk package deal van 😀 )
-Moreau jó TE, ha normális összeget kér lehetne jó építőkocka, de szerintem luxus lenne annyit költeni a #2TE posztra, ha marad Waller, másfelől meg TE1-nek nem lenne túl erős opció azért...

4, WR poszton is sok a kérdés, teendő Adams-tól függetlenül
-Renfrow-val mi a fene van?
-Mack Hollins visszaigazolható?
-Adams és Renfrow van csak szerződés alatt 2023-ra jelenleg

5, FB és RB poszton is van azért ? JJ-től függetlenül
-Jakob Johnson elég gyenge volt idén sztem, kéne egy upgrade itt is
-Brandon Bolden kuka nálam, de a White, Brown, McCormick trió nem az amivel neki akarnék vágni a 2023-nak, még akkor se, ha Abdullah kap mondjuk egy hosszabbítást...

6, OL-t rendezni kell bármelyik QB-nak
-Elu megérdemel egy hosszabbítást sztem, mint RT
-Munford csere marad vagy esetleg betolják OG-nek?
-Parham megy OC-nek és végre vége Andre James korszakának?
-muszály egy bivaly IOL ember legalább és kellene nagyon depth is


Ezek után már csak a védelem maradt, mint probléma 😀

Maxx Crosby az egyetlen sztár játékosunk. Hobbs és Moehrig visszaromlott ebben a sémában idén, míg a Nichols-Farrell-Billings-Butler interior DL nem hozta amit reméltünk. LB nincs tulajdonképpen szerződés alatt és nincs ED depth sem, hiszen Koonce még arra se elegendő úgy fest...cserébe van egy Chandler Jones-unk mozdíthatatlan szerződéssel és pár jó meccsel egy összességében csalódást keltő évvel a háta mögött...
Ja azt nem tudom mondjam-e, de a DB állomány is karcos...

Azt gondolom, hogy Graham marad a DC és megpróbáljuk újrahúzni a keretet neki, de összességében nagyon sok a lyuk. A másik oldalon meg sok a kérdőjel, szóval ez nem az a szitu, hogy Carr-t "elcseréljük" Brady-re és SB esélyesek vagyunk.


Ha Carr csere vagy cut útján távozik, Andre James és Bolden repül lesz kb 68M a sapi alatt, illetve egy potenciálisan erős draft. Sok mindenre elég lehet, de mindenre nem.

Na mindegy! Nézzük ki hogy játszik a Chiefs ellen, aztán majd agyalunk 😉

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
“ One source told me: "When you know that year two is results-oriented or bust, they know you can't go for a rookie to lead. Davante didn't sign up for that, and that will not happen."
One highly respected NFL executive said it best: "Davis is hungry for a winner. He loves his father dearly, but winning a championship would take him out of that shadow, like Steve Young winning one got him out of Joe Montana's shadow."

Tom Brady

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
 www.si.com/nfl/raiders/the-black-hole-plus/derek-carr-josh-mcdaniels-dave-ziegler-jarrett-stidham-las-vegas-raiders-mark-davis
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
konkrétan kalap szar a védelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
a védelem nagyon gatya, de Tyler Hall sorozatban másodszor kap 80 feletti értékelést

 i.imgur.com/TPiZMmS.png

 i.imgur.com/qX2qAzb.png

choose life
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634

deyell
nem egészen értem ezt a mondatot.
Amadeus von Dollárbaloldal
Én is csak gugli fordítóval tudtam megnézni, de szerintem arról van szó, hogy a bátyja teljes mértékben támogatta a Raiderst vele az öccsét, hogy ott jó legyen neki, talán nem csak "eszmeileg, szakmailag" hanem anyagilag is. De úgy tűnik hiába....másik csapatot kell keresni és lehetőleg olyat, ahol ezt megteheti, és ahol ő (David) kellő játéklehetőséget és támogatást kap cserébe.
dande2
nem a nyelvi részével volt probléma, hanem a tartalommal, de köszönöm.

Stable szituációs csapatba meg nem kell Derek, mert attól stable egy csapat, hogy stable QB poszton. Oszt jónapot.

criminal lawyer or criminal lawyer?