NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
na?

 i.redd.it/xgnoz05x509a1.jpg
deyell
Túl van tolva. Mindkettőt el kéne zavarni, de JMD kap még egy évet, Carr meg nem kapja meg a 10. évét arra, hogy bizonyítson.

felköpünk meg alá állunk? Al a SB után elzavarta Stablert, padra tette Plunkett-t. Marcus Allennel évekig fb-t játszatott. Rivális csapatból hozott rendre embereket, csak mert jók voltak (Alzado, W. Brown, Romanowski, R. Woodson).

Ha valami felköpés meg alá állás volt akkor az az, hogy Carrt meg a középszert 9 évig próbáltuk hegeszteni. Ideje elkezdeni keresni a helyére valakit, aki tényleg képes felnőni a csapat no1 mottójához:

just win baby.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
na?

 i.redd.it/xgnoz05x509a1.jpg

choose life
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
"Pride and Poise"
"Alone against the World"
"Once a Raider, Always a Raider "


Nagyszerű gondolatok melyekkel fiatalon is azonosulni tudtam. Na meg a kiválóságra és győzelemre való törekvés, Al Davis személyisége, Bo Jackson rekordjai, a játékosaink tökössége, a szurkolói keménymag elszántsága. Mind közrejátszottak abban, hogy Oakland Raiders drukker lettem. A szememben egy tradicionális csapat, legendás történelme. Ami halványulni látszik a középszerűség miatt.
Kimondottan örültem a visszaköltözésnek mert az a munkásközeg a csapat igazi otthona. (Marcus Allen biztos másképp gondolná 😀) Reménykedtem egy tökös védelem, egy kemény focit játszó csapat összeállásában.
Sajnálatos módon Al öregségére sok rossz döntést hozott, amit a fia csak tetéz. És nem érdekel, hogy pénzéhség, butaság vagy dac az oka. Tudom üzlet ez; főleg így 2023 felé közeledve, egy elkurvult világban. "Felköpünk és aláállunk" - már megtörtént kedves barátaim!

| Carrnak kívánok egy jó csapatot és pár rájátszás győzelmet |

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt még megértem, hogy Brady neve sok pénzt hozna, de hogy a teljesítménye jobb lenne Carrnál azt már nem. Ahol a mostani Bradyval lehet nyerni, ott Carral is lehetne, szvsz. Szóval ha Carrnak mennie kell, akkor miért nem olyasvalaki jön draftról, aki bár lutri, de van remény hosszútávú jó teljesítményre?
ender1112
Mellé meg Brissett egy évre.

több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ranking in PPG over the last 9 weeks and their '23 cost:
Offense 15th - 130 million
Defense 12th - 65 million

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Azt még megértem, hogy Brady neve sok pénzt hozna, de hogy a teljesítménye jobb lenne Carrnál azt már nem. Ahol a mostani Bradyval lehet nyerni, ott Carral is lehetne, szvsz. Szóval ha Carrnak mennie kell, akkor miért nem olyasvalaki jön draftról, aki bár lutri, de van remény hosszútávú jó teljesítményre?
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
tudom hogy meg van a siker ára, és hogy a siker feledtetheti az árat, amit fizetni kell érte, de csak nekem lenne - nem találok megfelelő jelzőt, de mondjuk - "fura", ha Raiders fanok tapsolnának Bradynek?
Felnőtt azóta egy generáció, de külső szemlélőként a "megbocsájtás" nagyon nem illik a Raidershez...
Black_Adder
egyetértünk, felköpünk és alá állunk. Számomra Brady, befogadhatattlan.
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 166
Nem lenne egyszerűbb jobb draft pozicióra menni, mint pl Brady-től várni bármit is? Mégis mi értelme lenne az egy-két év haladéknak a csapat szempontjából?
ender1112
Az a baj, hogy a jobb draft pozíció sem biztosíték semmire. Darnold, Mayfield, Zach Wilson, Murray, csak hogy az utóbbi pár év top qb választásit nézzük, akik messze nem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket. A tavalyi rams sb megmutatta, hogy messze nem ördögtől való gondolat, hogy ha nem a draftban látod a csapatod eredményességét.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Nem lenne egyszerűbb jobb draft pozicióra menni, mint pl Brady-től várni bármit is? Mégis mi értelme lenne az egy-két év haladéknak a csapat szempontjából?
ender1112
Egyrészt a Brady+JMD kapcsolat miatt, aztán ott van Brady tapasztalata, a piacról meg a brand értékéről nem is beszélve, Mark Davis szerintem örülne, hogyha termelné neki a pénzt, ha meg még egy PO/SB runt is összehozna neki, akkor még boldogabb lenne.

Meg Brady is szívesen eldobálgat egy Renfrow, Adams párosnak, főleg ha még tud egy-két játékost olcsóért szerezni, mert ő ott van.
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
tudom hogy meg van a siker ára, és hogy a siker feledtetheti az árat, amit fizetni kell érte, de csak nekem lenne - nem találok megfelelő jelzőt, de mondjuk - "fura", ha Raiders fanok tapsolnának Bradynek?
Felnőtt azóta egy generáció, de külső szemlélőként a "megbocsájtás" nagyon nem illik a Raidershez...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nem lenne egyszerűbb jobb draft pozicióra menni, mint pl Brady-től várni bármit is? Mégis mi értelme lenne az egy-két év haladéknak a csapat szempontjából?
több mint 1 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Úgy néz ki JMD Carrtalanít minket ezért a szezonért…
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Davante Adams on Instagram: "This man gave everything he had. The reason I’m a Raider…One of the most disciplined and loving people I know. Got my bruddas back through whatever and if you can’t respect it (excuse my language) 🖕🏾you!!! 🤷🏾‍♂️🤷🏾‍♂️🤷🏾‍♂️ Love u bruh"
Surda
Jó, hát ez is olyan, hogy sok mindenki odateszi magát, aztán ha nem tudja megugorni az adott szintet, akkor nem tudja. Máshol meg lehet h majd sikerül neki.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Meglátjuk mi lesz!

Carr kapcsán igazából szerintem az a kérdés leginkább, hogy akar-e még focizni vagy visszavonul és megy lelkésznek...szerintem mindkettő simán benne van a pakliban.

Ha igaz ez a Mark Davis féle pletyka és ezt Carr is tudja, megtudja akkor azért simán benne lehet a pakliban, hogy meg akarja mutatni JMD-nek és főleg MD-nek, hogy igenis hiba volt ezt meglépni.

Ekkor jön a következő kérdés...trade vagy no trade?
Ugye van no trade záradék a szerződésében Carr-nak, szóval nem lehet csak úgy elpasszolni valahova. Ő választhatja ki, hogy hova szeretne menni, de ezt megteheti úgy is, hogy kierőszakolja az elküldését. Itt a nagy kérdés szerintem, hogy a piacon tudna-e jobb szerződést kötni a kiszemelt csapattal vagy jobb neki ezzel a szerződéssel oda kerülni?! Azt nem hinném, hogy ez a mostani szitu után szeretne sokat segíteni a Raiders-nek, szóval simán el tudom képzelni, hogy kierőszokalják az elküldést és akkor nem kedvezett a Raiders-nek draft pickek begyűjtésével, illetve valószínűleg új helyén jobb garantált tartalmat kaphat...

Amúgy azt senki ne gondolja, hogy ne lenne piaca Carr-nak. Akár trade, de főleg FA piacon tuti, hogy több és komoly érdeklődő lenne rá. Egy Jets, egy Saints, egy Colts, egy Tampa (ha Brady lelép), de akár egy Titans vagy Commanders is simán képben lehet szerintem.


A lényeg a mi szempontunkból, hogy a csapatnak új QB után kell néznie és ez a mostani döntés nagyban meghatározza JMD hosszútávú sikerét szerintem. Egyedül egy elodázást tudok elképzelni Brady-vel, ami még kicsit tudná késleltetni a nagy döntést, de még egy esetleges Brady érkezés esetén is azt mondom kell a QB draft, főleg, ha az utolsó két fordulóban "sikerül" javítani a draft helyen. Márpedig a Carr kispad (se), Chandler Jones és Denzel Perryman IR segíteni fog! A 49ers és a Chhiefs amúgy is agyonvert volna, de így tuti lesz a dolog...

Drafton előttünk van jelenleg: Texans, Bears, Seahawks, Cards, Colts, Falcons, Lions, Panthers
Panthers és a Falcons esetleg beelőzhető 😊
Aztán még így is necces, hogy tudunk-e QB-t húzni majd...kell vmi olyan opció, aki mellett nem teljes kudarc eleve a 2023 rookie QB nélkül...
Na ehhez tegyük hozzá, hogy MD Brady fanboy, hogy JMD jól tudott anno együtt dolgozni TB-vel, hogy Brady szerintem ezt a mostani Tampás kudarcot szeretné kijavítani, nem így akarja letenni a lantot, LV érdekes piac lehet Brady postNFL karrierjében is akár, a csapatnak lesz pénze, a csapatnak lesz/lehet egy Adams-Waller-Renfrow triója biztosítani Brady konfort érzetét, illetve egy egész offseasonja az OL-t rendbe tenni és a védelmet tölteni...

Az OL amúgy 3/5-ben szerintem kész a 2023-as szezonra.
Kolton Miller fix pont, de mellé Jermaine Eluemunor is betehető stabil embernek a másik szélre szerintem a week 7 óta mutatott játéka alapján.
Dylan Parham nálam még, aki szerintem házon belül megoldás egy posztra. Ez a poszt pedig az RG vagy az OC szerintem, annak ellenére, hogy idén LG poszton dolgozott a legtöbbet.
Én örülnék neki, ha Andre James repülne végre és Dylan vagy egy új ember végre megoldaná az OC posztot újra.
Egy UFA és egy rookie akár rendbe is tehetné a falat hosszú távon...
Rendezett fal mögött Brady azért még el tudna dobálni az Adams-Waller-Renfrow hármasnak egy korrekt futójáték mellett (ami kapcsán persze kérdés JJ sorsa).

Nem tudom mennyire örülnék Brady-nek Raiders mezben, de azért lenne egy fura-érdekes íve a Tuck rule kapcsán is és mondjuk akkor az öltöző tuti beállna irányba, ha a GM-HC-edzői stáb és a GOAT nyomná egyszerre az igét...mögé meg jó esetben lehet húzni egy rookie QB-t, aki 2024-ben átveszi a botot, miután Brady PO-ba vezette és sínre tette a Raiders-t, a csapatot amelyet Ő lökött le anno a sárba, ahonnan, azóta se tudott felállni...hú de Hollywood...
Rolni
Egyetértek, Carrnak bőven van piaca.
Nem egy elit QB, de ha megtámogatod akkor korrekt számokat tud hozni, persze látszik az is, hogy mi a maximum amit el lehet tőle várni. Viszont ha elkapja a flow, akkor simán hozhat egy hero ballt is.
Volt jó szezonja Del Rio alatt is, Gruden alatt a '19-20-as szezon volt jó, onnan meg megtört megint a fejlődése.
Szerintem kell neki a váltás, ez az év nem jött jól neki se, mentálisan helyre kell tennie magát.
És igen, elég sok csapatban lenne helye jelenleg, talán az egyik legjobb lenne a Giants Daboll miatt, de van jópár csapat még.

A Raidersnek meg be kell vállalni egy vagy több interim évet, itt elképzelhető egy Brady vagy Gerappa, Mac Jones is, bár ugye Bradyt nagyon próbálják Sean Paytonnal összeboronálni, ez még lehet egy érdekes kérdés, főleg úgy, hogy Miamiban Tua helyzetét se mondanám biztosra és ott is van egy tökös főedző.

Én úgy gondolom, hogy a Raiders jövője szépen néz ki, egyszerűen a QB posztra kell hozni egy potens irányítót, aki egy közepesnél picit jobb játékot lehoz azzal, hogy nem veszíti el a meccseket.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 927

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Meglátjuk mi lesz!

Carr kapcsán igazából szerintem az a kérdés leginkább, hogy akar-e még focizni vagy visszavonul és megy lelkésznek...szerintem mindkettő simán benne van a pakliban.

Ha igaz ez a Mark Davis féle pletyka és ezt Carr is tudja, megtudja akkor azért simán benne lehet a pakliban, hogy meg akarja mutatni JMD-nek és főleg MD-nek, hogy igenis hiba volt ezt meglépni.

Ekkor jön a következő kérdés...trade vagy no trade?
Ugye van no trade záradék a szerződésében Carr-nak, szóval nem lehet csak úgy elpasszolni valahova. Ő választhatja ki, hogy hova szeretne menni, de ezt megteheti úgy is, hogy kierőszakolja az elküldését. Itt a nagy kérdés szerintem, hogy a piacon tudna-e jobb szerződést kötni a kiszemelt csapattal vagy jobb neki ezzel a szerződéssel oda kerülni?! Azt nem hinném, hogy ez a mostani szitu után szeretne sokat segíteni a Raiders-nek, szóval simán el tudom képzelni, hogy kierőszokalják az elküldést és akkor nem kedvezett a Raiders-nek draft pickek begyűjtésével, illetve valószínűleg új helyén jobb garantált tartalmat kaphat...

Amúgy azt senki ne gondolja, hogy ne lenne piaca Carr-nak. Akár trade, de főleg FA piacon tuti, hogy több és komoly érdeklődő lenne rá. Egy Jets, egy Saints, egy Colts, egy Tampa (ha Brady lelép), de akár egy Titans vagy Commanders is simán képben lehet szerintem.


A lényeg a mi szempontunkból, hogy a csapatnak új QB után kell néznie és ez a mostani döntés nagyban meghatározza JMD hosszútávú sikerét szerintem. Egyedül egy elodázást tudok elképzelni Brady-vel, ami még kicsit tudná késleltetni a nagy döntést, de még egy esetleges Brady érkezés esetén is azt mondom kell a QB draft, főleg, ha az utolsó két fordulóban "sikerül" javítani a draft helyen. Márpedig a Carr kispad (se), Chandler Jones és Denzel Perryman IR segíteni fog! A 49ers és a Chhiefs amúgy is agyonvert volna, de így tuti lesz a dolog...

Drafton előttünk van jelenleg: Texans, Bears, Seahawks, Cards, Colts, Falcons, Lions, Panthers
Panthers és a Falcons esetleg beelőzhető 😊
Aztán még így is necces, hogy tudunk-e QB-t húzni majd...kell vmi olyan opció, aki mellett nem teljes kudarc eleve a 2023 rookie QB nélkül...
Na ehhez tegyük hozzá, hogy MD Brady fanboy, hogy JMD jól tudott anno együtt dolgozni TB-vel, hogy Brady szerintem ezt a mostani Tampás kudarcot szeretné kijavítani, nem így akarja letenni a lantot, LV érdekes piac lehet Brady postNFL karrierjében is akár, a csapatnak lesz pénze, a csapatnak lesz/lehet egy Adams-Waller-Renfrow triója biztosítani Brady konfort érzetét, illetve egy egész offseasonja az OL-t rendbe tenni és a védelmet tölteni...

Az OL amúgy 3/5-ben szerintem kész a 2023-as szezonra.
Kolton Miller fix pont, de mellé Jermaine Eluemunor is betehető stabil embernek a másik szélre szerintem a week 7 óta mutatott játéka alapján.
Dylan Parham nálam még, aki szerintem házon belül megoldás egy posztra. Ez a poszt pedig az RG vagy az OC szerintem, annak ellenére, hogy idén LG poszton dolgozott a legtöbbet.
Én örülnék neki, ha Andre James repülne végre és Dylan vagy egy új ember végre megoldaná az OC posztot újra.
Egy UFA és egy rookie akár rendbe is tehetné a falat hosszú távon...
Rendezett fal mögött Brady azért még el tudna dobálni az Adams-Waller-Renfrow hármasnak egy korrekt futójáték mellett (ami kapcsán persze kérdés JJ sorsa).

Nem tudom mennyire örülnék Brady-nek Raiders mezben, de azért lenne egy fura-érdekes íve a Tuck rule kapcsán is és mondjuk akkor az öltöző tuti beállna irányba, ha a GM-HC-edzői stáb és a GOAT nyomná egyszerre az igét...mögé meg jó esetben lehet húzni egy rookie QB-t, aki 2024-ben átveszi a botot, miután Brady PO-ba vezette és sínre tette a Raiders-t, a csapatot amelyet Ő lökött le anno a sárba, ahonnan, azóta se tudott felállni...hú de Hollywood...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
 fb.watch/hJ0D36B58m/

 fb.watch/hJ0H4O4CZ6/

Szerkesztette: Surda
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/322118973_6113731438650164_2829677775859165922_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=107&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=x3Ig-67tWiIQ7kNvgFcqxEx&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=A8fHFVH1yrUWMdHfDhmXKeE&oh=00_AYA4mgPYS8WKVgNCvJisq7Uy5YGkReEcHMjnYaY9wgdWnQ&oe=66F431AE
Davante Adams on Instagram: "This man gave everything he had. The reason I’m a Raider…One of the most disciplined and loving people I know. Got my bruddas back through whatever and if you can’t respect it (excuse my language) 🖕🏾you!!! 🤷🏾‍♂️🤷🏾‍♂️🤷🏾‍♂️ Love u bruh"
440K likes, 11K comments - taeadams on December 28, 2022: "This man gave everything he had. The reason I’m a Raider…One of the most disciplined and loving people I know. Got my bruddas back through whatever and if you can’t respect it (excuse my language) 🖕🏾you!!! 🤷🏾‍♂️🤷🏾‍♂️🤷🏾‍♂️ Love u bruh".
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Michael Silver:

"According to sources familiar with the owner’s mindset, Davis has been intent on moving on from Carr for many years.

In that sense, Wednesday’s announcement is — wait for it — a dream come true."

 theathletic.com/4041696/2022/12/28/derek-carr-benched-raiders-mark-davis/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Carr nem edz a csapattal, nem lesz az öltözőben sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ARod lehet az egyik target a pletyka szerint. Tafur szerint MD mondta ki, hogy Carrnak reszeltek. MD meg nagy Brady fan.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 559
Adams már lebeszélni Rogerst, csak ki ne derüljön mert akkor még lehet egy Pick is ugrik.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
Just for fun, QB-k akik FA piacra léphetnek és ismerik JMD rendszerét:
Tom Brady, Jimmy G, Jacoby Brissett és Stidham
Rolni
nem hinném, hogy Brady ennyi évesen új csapatban akarna játszani, a többi pedig nem jobb, mint Carr.
deyell
Brady szerintem is long shot, de ezt a mostani szezont lehet szeretné kiigazítani majd és JMD, a séma valamint az elkapó sor csábító lehet...Adams marasztalására sem igen tudok jobb opciót elképzelni amúgy...nem azt mondom, h jöjjön Brady csak mondom...
A többi meg nem jobb, de olcsóbb és egy rookie QB elé elég lehet...
Rolni
Brady + Stidham tökéletes lenne. De el tudom képzelni, hogy Mac Jonesért tradelünk.

Mindegyik opció jobb, mint Carr, mivel ismerik és értik JMD rendszerét.
Amadeus von Dollárbaloldal
Brady amúgy simán elképzelhető és akár a fent említett QB-k vagy Mac Jones is.

Carr elég rossz szituba került nem egyszer a Raidersnél ez tény, mentálisan is megviselte, ez látszott rajta és a Steelers elleni meccsen is rossz döntéseket hozott nem egyszer.

Nem rossz QB és pont emiatt kellene elpaterolni a Raiderstől, mert máshol egy rá szabott vagy egyszerűbb rendszerrel akár hozhat még pár jó szezont.

JMD rendszere nem egyszerű, de a hívásai jók és segítik a QB-t is. A meccset lezáró INT-nél is volt 2 szabad ember a 1st down vonalnál, ha azokat választja Carr vagy megvan simán vagy csak 2-3 yardot kellett volna még menni, ehelyett INT, persze nem kell elvenni tőle, hogy szépen kimozgott a zsebből, de a dobás az rossz lett.

Már maga a Carr szerződés is úgy lett megkötve, hogy ki lehessen szállni belőle, hogyha nem teljesít megfelelően az irányító. Most itt a lehetőség megmutatni, hogy a rendszer okés és csak a megfelelő QB hiányzik.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Akkor most Carr meg lett jaycutlerezve JMD által?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
amúgy azt továbbra is csípem a JMD-Z párosban, hogy nem szaroznak változtatni.

valahogy így:

“Still not sold on McD but if nothing else for the first time in 9 seasons accountability has been brought back to the Raiders QB position.”
Amadeus von Dollárbaloldal
Így is lehet közelíteni, meg úgy is, hogy bevágja a busz alá azt a QB-t, akit szezon előtt megoldásnak gondolt...
Rolni
azzal a 14 pickkel Carr maga ugrott a busz alá.

criminal lawyer or criminal lawyer?