NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
amúgy azt továbbra is csípem a JMD-Z párosban, hogy nem szaroznak változtatni.

valahogy így:

“Still not sold on McD but if nothing else for the first time in 9 seasons accountability has been brought back to the Raiders QB position.”
Amadeus von Dollárbaloldal
Így is lehet közelíteni, meg úgy is, hogy bevágja a busz alá azt a QB-t, akit szezon előtt megoldásnak gondolt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
amúgy azt továbbra is csípem a JMD-Z párosban, hogy nem szaroznak változtatni.

valahogy így:

“Still not sold on McD but if nothing else for the first time in 9 seasons accountability has been brought back to the Raiders QB position.”

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Ha leültetik DC-t az utolsó két meccsre, kb. el is mondják, h cut, trade vagy visszavonulás várható...
Rolni

zacknorb
muhahaha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Just for fun, QB-k akik FA piacra léphetnek és ismerik JMD rendszerét:
Tom Brady, Jimmy G, Jacoby Brissett és Stidham
Rolni
nem hinném, hogy Brady ennyi évesen új csapatban akarna játszani, a többi pedig nem jobb, mint Carr.
deyell
Brady szerintem is long shot, de ezt a mostani szezont lehet szeretné kiigazítani majd és JMD, a séma valamint az elkapó sor csábító lehet...Adams marasztalására sem igen tudok jobb opciót elképzelni amúgy...nem azt mondom, h jöjjön Brady csak mondom...
A többi meg nem jobb, de olcsóbb és egy rookie QB elé elég lehet...
Rolni
Brady + Stidham tökéletes lenne. De el tudom képzelni, hogy Mac Jonesért tradelünk.

Mindegyik opció jobb, mint Carr, mivel ismerik és értik JMD rendszerét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Just for fun, QB-k akik FA piacra léphetnek és ismerik JMD rendszerét:
Tom Brady, Jimmy G, Jacoby Brissett és Stidham
Rolni
nem hinném, hogy Brady ennyi évesen új csapatban akarna játszani, a többi pedig nem jobb, mint Carr.
deyell
Brady szerintem is long shot, de ezt a mostani szezont lehet szeretné kiigazítani majd és JMD, a séma valamint az elkapó sor csábító lehet...Adams marasztalására sem igen tudok jobb opciót elképzelni amúgy...nem azt mondom, h jöjjön Brady csak mondom...
A többi meg nem jobb, de olcsóbb és egy rookie QB elé elég lehet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Just for fun, QB-k akik FA piacra léphetnek és ismerik JMD rendszerét:
Tom Brady, Jimmy G, Jacoby Brissett és Stidham
Rolni
nem hinném, hogy Brady ennyi évesen új csapatban akarna játszani, a többi pedig nem jobb, mint Carr.

choose life
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Just for fun, QB-k akik FA piacra léphetnek és ismerik JMD rendszerét:
Tom Brady, Jimmy G, Jacoby Brissett és Stidham

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Carr egy jó QB, aki megfelelő rendszerben, megfelelő társakkal (főleg OL) tud igen jól játszani.
A franchise-t a hátára venni és mindenen átvinni nem tudja.

Ha lesz olyan kérő, akiben Carr lát fantáziát lehet ebből trade, de simán lehet az is, h Carr visszavonul.

Meglássuk, de ez a mostani lépés után meglepő lenne, ha Carr maradna a csapatnál.
Ez pedig azt is jelenti, h Mark Davis teljes jogkört adott a Ziegler-JMD duónak és hosszú pórázt is. Szóval vagy földbe állítják a dolgokat itt és jön a váltás, amikor már le tudja nyelni a fizujukat MD vagy megoldják és építenek valami jót.

Esély persze az előbbire van több, de meglátjuk...

Kíváncsi leszek Adams nyilatkozatára is majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
laoce Cincinnati Bengals 741 — laoce68@freemail.hu
Ha leültetik DC-t az utolsó két meccsre, kb. el is mondják, h cut, trade vagy visszavonulás várható...
Rolni

zacknorb
Lenne kb 10 csapat ahol előre lépés lenne. Semmivel nem rosszabb jelenleg mint a regnáló bajnok sérült kezdő irányítója. Én kíváncsi lennék mondjuk hogy muzsikálna ha jönne Peyton meg a stábja.
laoce
te láttad játszani idén?
Amadeus von Dollárbaloldal
Láttam játszani tavaly év elején is. Ő nem elit, de ha van egy jó rendszer meg csapat szerintem képes tolni egy Staffordot.

Lou Anarumo for president
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Chase Garbers a back up QB.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Raiders are benching Derek Carr and turning to Jarrett Stidham as their new starting QB.

Carr has thrown a league-leading 14 interceptions— including three Saturday night during a 13-10 loss to the Steelers.

Stidham has thrown only 61 passes and never has started an NFL game.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ha leültetik DC-t az utolsó két meccsre, kb. el is mondják, h cut, trade vagy visszavonulás várható...
Rolni

zacknorb
Lenne kb 10 csapat ahol előre lépés lenne. Semmivel nem rosszabb jelenleg mint a regnáló bajnok sérült kezdő irányítója. Én kíváncsi lennék mondjuk hogy muzsikálna ha jönne Peyton meg a stábja.
laoce
te láttad játszani idén?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
laoce Cincinnati Bengals 741 — laoce68@freemail.hu
Ha leültetik DC-t az utolsó két meccsre, kb. el is mondják, h cut, trade vagy visszavonulás várható...
Rolni

zacknorb
Lenne kb 10 csapat ahol előre lépés lenne. Semmivel nem rosszabb jelenleg mint a regnáló bajnok sérült kezdő irányítója. Én kíváncsi lennék mondjuk hogy muzsikálna ha jönne Peyton meg a stábja.

Lou Anarumo for president
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
itt a vége.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 145 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha leültetik DC-t az utolsó két meccsre, kb. el is mondják, h cut, trade vagy visszavonulás várható...
Rolni
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Ha leültetik DC-t az utolsó két meccsre, kb. el is mondják, h cut, trade vagy visszavonulás várható...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
 youtu.be/tbVbnaSWH0M
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
JMD szerint Carr a hibás!

 i.redd.it/y8nveni4nc8a1.jpg
deyell
van benne igazság

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
JMD szerint Carr a hibás!

 i.redd.it/y8nveni4nc8a1.jpg

choose life
több mint 1 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
 www.raidersbeat.com/sports-illustrated-report-hints-at-something-different-this-year-about-derek-carr/
Surda
Kilencedik szezon, de már negyedjére kezdi újra és csak a savat kapja, elhiszem, hogy frusztrált.
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
 www.raidersbeat.com/sports-illustrated-report-hints-at-something-different-this-year-about-derek-carr/
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 290
According to reports, it very well could be, as the Raiders could decide to bench Carr for the final two games of the season, then release him after the Super Bowl without having to pay him anymore guarantees.

The key to this move, however, would be Carr’s health. That’s because the quarterback must be healthy in order for the Raiders to be able to release him after the season without taking a financial hit.
Amadeus von Dollárbaloldal
JMD-ben nem látom a restart potenciált. Ha hozunk egy másik qbt ugyan itt fogunk tartani, draftról hozottat meg ő+team nem fogja felépíteni. Szrtm most kezdődik a JMD agónia, amíg el nem tudjuk küldeni. Az mennyi is +3 év?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
According to reports, it very well could be, as the Raiders could decide to bench Carr for the final two games of the season, then release him after the Super Bowl without having to pay him anymore guarantees.

The key to this move, however, would be Carr’s health. That’s because the quarterback must be healthy in order for the Raiders to be able to release him after the season without taking a financial hit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 887
tudjátok ki dobta a legtöbb intet-t idén?

Bizony, ő.
Amadeus von Dollárbaloldal
Erik esetleg egy Carr trade?
Ahogy neztem jovore ki lehetne szallni a szerzodesebol, 5 millio dead mone mellett.
Bar kivancsi vagyok h ki az aki elvinne

Nem nagyon vagyok kepbe a QB helyzettel, de mondjuk a Tampa ha Brady menne? Vagy a Colts, Lions, Panthers, Texans? Jo, ezeknel a draft is beleszol hisz huzhat nemelyik a topban illetve a Lionsnal is kerdeses h Goff marad-e vagy sem.
Lúdas Solymi
Jetsbe is jó lehetne.
Fontos_Vidra
Lehet, ott White miatt nem feltetlenul gondoltam ra, illetve nem tudom h Carr mennyire jelent minosegi upgradet mentalisan Wilsonhoz kepest.
Bar egy jo semaval es keves kovetelmennyel azert egy Goff szintet tud boven hozni, viszont nem hinnem h a Jets ezen a szinten akar megragadni.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 426
tudjátok ki dobta a legtöbb intet-t idén?

Bizony, ő.
Amadeus von Dollárbaloldal
Erik esetleg egy Carr trade?
Ahogy neztem jovore ki lehetne szallni a szerzodesebol, 5 millio dead mone mellett.
Bar kivancsi vagyok h ki az aki elvinne

Nem nagyon vagyok kepbe a QB helyzettel, de mondjuk a Tampa ha Brady menne? Vagy a Colts, Lions, Panthers, Texans? Jo, ezeknel a draft is beleszol hisz huzhat nemelyik a topban illetve a Lionsnal is kerdeses h Goff marad-e vagy sem.
Lúdas Solymi
Jetsbe is jó lehetne.