Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
6.körben jönnek majd a sztárok 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha nem csinálnak olyan nagy állatságot, jövőre nagyon fajin lesz a cap helyzetünk. Ha az eredmények kicsit javulnak, akkor nagyobb FA-kat is tudunk igazolni már. Faszentos lesz!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Na akkor nézzük 😊 :

Cap szempontból ez a mostani trade megegyezik egy sima cut-al.
9.340.000 dead money ígyis, úgyis terheli az idei cap-et és jövőre tiszta lesz már a sapink.
Akkor lett volna különbség cap szempontjából, ha június 1 után vágjuk ki, hiszen akkor idén nagyobb megtakarítás lett volna, ellenben 2014ben is lenne még dead money utánna. A lényeg tehát sztem az, h RM kiszámolta, h idén beférünk ígyis a cap alá és jövőre nézve viszont ez a jobb opció.
Megérdemelte volna azt is, h csak augusztusba basszuk ki, de gondolom fontos szempont volt, h a 2014-es cap már tiszta legyen és azért egy 7. kör közepéből így sikerült egy 6. elejét csinálni ami jobb mint búcsukor egy pofon 😊

A lépéssel valóban 5.995.000 megtakarítást érünk el idén!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Toxique, csak kisírtad ezt a Palmer dolgot 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A raiders.com-on ez jelent meg:
Details of the trade:
From the Raiders, Arizona receives Palmer and a seventh-round 2013 selection (219th overall, a pick initially acquired by Oakland from Carolina for WR Louis Murphy in July).
From the Cardinals, Oakland receives a sixth-round selection in this month’s draft (176th overall, initially obtained by Arizona from Tennessee, through Minnesota), as well as a conditional 2014 Arizona draft choice.Bruce
Akkor lényegében cseréltünk egy 7. köröst egy 6-ra. 😀
Már megérte!BMG
Úgy is van! 😊

Ezek a drafpickjeink vannak:

1-3 (3.)
3-4 (66.)
4-3 (100.)
6-4 (172.)
6-8 (176.)
6-37 (205.) (comp pick)
7-3 (209.)
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
A raiders.com-on ez jelent meg:
Details of the trade:
From the Raiders, Arizona receives Palmer and a seventh-round 2013 selection (219th overall, a pick initially acquired by Oakland from Carolina for WR Louis Murphy in July).
From the Cardinals, Oakland receives a sixth-round selection in this month’s draft (176th overall, initially obtained by Arizona from Tennessee, through Minnesota), as well as a conditional 2014 Arizona draft choice.Bruce
Akkor lényegében cseréltünk egy 7. köröst egy 6-ra. 😀
Már megérte!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jó deyell, de az a 13 millió miből jön össze?
Mert Palmernek nem egy éve volt hátra. Fejből úgy rémlik, hogy volt egy 14 meg két 17 millás éve, vagy hasonló. A 6 millió az idei szezonra vonatkozik, a 13 pedig nem. De nem nézem meg azért se, nézzétek meg ti, vagy várjátok meg míg Rolni kiszámolja centre pontosan.ulpianus
Én meg leszarom! Elhúzott a rákba! Ennyi! Ha Rolni kiszámolja akkor kiszámolja (megköszönjük neki) ha nem akkor nem.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A raiders.com-on ez jelent meg:
Details of the trade:
From the Raiders, Arizona receives Palmer and a seventh-round 2013 selection (219th overall, a pick initially acquired by Oakland from Carolina for WR Louis Murphy in July).
From the Cardinals, Oakland receives a sixth-round selection in this month’s draft (176th overall, initially obtained by Arizona from Tennessee, through Minnesota), as well as a conditional 2014 Arizona draft choice.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
lehet, hogy tévedek, de úgy tudom, hogy pont fordítva

azzal, hogy eltradeltük, $5.995 milliót spóroltunk a capben. ha kivágjuk június 1 után, akkor a teljes idei fizetését, vagyis $13milliót. komolyan, nem lett volna jobb az utóbbi? kondícionális 7. körös? basztuk volna ki augusztus végén.deyell
Én nem néztem meg de ezért szokás cserélni. Majd Rolni menedzser úgyis elmondja mija helyzet.ulpianus
By trading Carson Palmer, the Raiders save $5.995 million of cap room. Had they done a June 1 cut, they would have saved $13 million.

draft pick az értelme, ami minimális + következő évi cap space növelésdeyell
Na sztem két dolog miatt volt jó a trade:
1. a felszabaduló cap spacet MOST tudják felhasználni, nem júniusban. Ez fontos, ha jól emlékszem Huff cut-ból jön még 8 nyáron, lesz mozgástere (relatív) az alfagorillának most is, később is
2. szerintem így a jövő évi capbe kevesebb összeget visz el Palmer mintha csak cutoltuk volna. Rolni majd megmondja, de ez ha nincs így egyszerűen nem logikus...

Ezek fényében nálam jó a deal még ha semmit se kapunk érte

szerk: állítólag adunk egy 7.kört és kapunk egy 6.-t is


több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Jó deyell, de az a 13 millió miből jön össze?
Mert Palmernek nem egy éve volt hátra. Fejből úgy rémlik, hogy volt egy 14 meg két 17 millás éve, vagy hasonló. A 6 millió az idei szezonra vonatkozik, a 13 pedig nem. De nem nézem meg azért se, nézzétek meg ti, vagy várjátok meg míg Rolni kiszámolja centre pontosan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
lehet, hogy tévedek, de úgy tudom, hogy pont fordítva

azzal, hogy eltradeltük, $5.995 milliót spóroltunk a capben. ha kivágjuk június 1 után, akkor a teljes idei fizetését, vagyis $13milliót. komolyan, nem lett volna jobb az utóbbi? kondícionális 7. körös? basztuk volna ki augusztus végén.deyell
Én nem néztem meg de ezért szokás cserélni. Majd Rolni menedzser úgyis elmondja mija helyzet.ulpianus
By trading Carson Palmer, the Raiders save $5.995 million of cap room. Had they done a June 1 cut, they would have saved $13 million.

draft pick az értelme, ami minimális + következő évi cap space növelés

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
lehet, hogy tévedek, de úgy tudom, hogy pont fordítva

azzal, hogy eltradeltük, $5.995 milliót spóroltunk a capben. ha kivágjuk június 1 után, akkor a teljes idei fizetését, vagyis $13milliót. komolyan, nem lett volna jobb az utóbbi? kondícionális 7. körös? basztuk volna ki augusztus végén.deyell
Ez így értelmetlennek hangzik, ez inkább a caphit, nem a spórolás.
Akkor senki sem tradelne, hanem kivagdalnának mindenkit...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
lehet, hogy tévedek, de úgy tudom, hogy pont fordítva

azzal, hogy eltradeltük, $5.995 milliót spóroltunk a capben. ha kivágjuk június 1 után, akkor a teljes idei fizetését, vagyis $13milliót. komolyan, nem lett volna jobb az utóbbi? kondícionális 7. körös? basztuk volna ki augusztus végén.deyell
Én nem néztem meg de ezért szokás cserélni. Majd Rolni menedzser úgyis elmondja mija helyzet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Miért kajáljátok folyamatosan ezeket az idióta találgatásokat? 😊
Miért jönne CP a Cards-hoz? Megszabadultunk majdnem az összes gigia szerződéses embertől és az igazolt FA-knak nagyrészt 1-éves szerződése van. CP nem fog 1 évre aláírni, mi meg nem fogunk egy valag pénzt kifizetni neki. Nem vagyunk vonzó csapat jelenleg (PO esélyes) így mi oka lenne belemenni egy csöves 1 éves szerződésbe?

Ha mégis nálunk köt ki akkor jövök és megkövetem magam és leborulok Peter King nagysága előtt 😊
De jelenleg szerintem ez csak BullShit 😊silent7939
Valaki egy Peter (the) King siget összedobhatna silentnek. 😊ulpianus
Pont ezért jöttem 😊
Arians leszerepelt... egyszerűen nem értem. Peter King a király 😀
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Louis Murphyért is többet kaptunk. ráadásul facePalmer nem valószínű, hogy túlél 13 meccset a Cardinals fala mögött (bár lehet hogy a drafton erősítik majd, és jobb lesz mint a tavaly)deyell
mind1, nekünk már így is jó, hogy egyszerűbben szabadultunk tőle.Amadeus91
Az a lényeg, hogy nem zavarja itt a levegőt! Nincs sok ember az egész világon akiről ilyen gyorsan, ilyen nagy mértékben változzon a véleményem.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Miért kajáljátok folyamatosan ezeket az idióta találgatásokat? 😊
Miért jönne CP a Cards-hoz? Megszabadultunk majdnem az összes gigia szerződéses embertől és az igazolt FA-knak nagyrészt 1-éves szerződése van. CP nem fog 1 évre aláírni, mi meg nem fogunk egy valag pénzt kifizetni neki. Nem vagyunk vonzó csapat jelenleg (PO esélyes) így mi oka lenne belemenni egy csöves 1 éves szerződésbe?

Ha mégis nálunk köt ki akkor jövök és megkövetem magam és leborulok Peter King nagysága előtt 😊
De jelenleg szerintem ez csak BullShit 😊silent7939
Valaki egy Peter (the) King siget összedobhatna silentnek. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
Cardinals trade for Carson Palmer now official. Raiders get back a conditional 7th-rd pick in 2014 if Palmer starts 13 games.

azta....deyell
Azt mind?! Idén semmi?
Jó, hogy ide nem kell már, de ez kicsit túl olcsónak tűnik.BMG
Azért cserélték el, mert így a pénze nem ragad be, fizeti a Cards. Ha kirúgod, ki kell fizetni ami jár. Kivéve a zárt bónuszok.ulpianus
lehet, hogy tévedek, de úgy tudom, hogy pont fordítva

azzal, hogy eltradeltük, $5.995 milliót spóroltunk a capben. ha kivágjuk június 1 után, akkor a teljes idei fizetését, vagyis $13milliót. komolyan, nem lett volna jobb az utóbbi? kondícionális 7. körös? basztuk volna ki augusztus végén.

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Cardinals trade for Carson Palmer now official. Raiders get back a conditional 7th-rd pick in 2014 if Palmer starts 13 games.

azta....deyell
Azt mind?! Idén semmi?
Jó, hogy ide nem kell már, de ez kicsit túl olcsónak tűnik.BMG
Azért cserélték el, mert így a pénze nem ragad be, fizeti a Cards. Ha kirúgod, ki kell fizetni ami jár. Kivéve a zárt bónuszok.ulpianus
Ezt értem, csak hát legalább egy fix picket vártam volna érte.
Mindegy, egyel kevesebb gond.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
Louis Murphyért is többet kaptunk. ráadásul facePalmer nem valószínű, hogy túlél 13 meccset a Cardinals fala mögött (bár lehet hogy a drafton erősítik majd, és jobb lesz mint a tavaly)deyell
mind1, nekünk már így is jó, hogy egyszerűbben szabadultunk tőle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
Louis Murphyért is többet kaptunk. ráadásul facePalmer nem valószínű, hogy túlél 13 meccset a Cardinals fala mögött (bár lehet hogy a drafton erősítik majd, és jobb lesz mint tavaly)

choose life
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Cardinals trade for Carson Palmer now official. Raiders get back a conditional 7th-rd pick in 2014 if Palmer starts 13 games.

azta....deyell
Azt mind?! Idén semmi?
Jó, hogy ide nem kell már, de ez kicsit túl olcsónak tűnik.BMG
Azért cserélték el, mert így a pénze nem ragad be, fizeti a Cards. Ha kirúgod, ki kell fizetni ami jár. Kivéve a zárt bónuszok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
mondjuk 2 év alatt fog ott keresni 20 milliót, az capben elég csúnya egy ilyen szintű emberért. Alig várom, jövőre: Carson Palmer saga, part 3, escape from Arizona

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
Cardinals trade for Carson Palmer now official. Raiders get back a conditional 7th-rd pick in 2014 if Palmer starts 13 games.

azta....deyell
Azt mind?! Idén semmi?
Jó, hogy ide nem kell már, de ez kicsit túl olcsónak tűnik.BMG
nem mondom, hogy lehúztuk a Cardsot. Vettük 1+2ért, eladjuk 7.-ért 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Cardinals trade for Carson Palmer now official. Raiders get back a conditional 7th-rd pick in 2014 if Palmer starts 13 games.

azta....deyell
Azt mind?! Idén semmi?
Jó, hogy ide nem kell már, de ez kicsit túl olcsónak tűnik.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Pénzügyi részről ezzel hogy járunk?
Melyik tételek maradnak a cap-ben idén (később), a sign bonus felosztva?