Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mivel én csak korlátozottan ismerem a játékosokat ezért 7 körös mock-ot nem tudok nyomatni. De továbbra is tartom, hogy első két választásra fal és CB kell. Az hogy most offense vagy defense fal, az tulajdonképpen mindegy.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
közben DHB nálunk kötött ki egy évre 3 milláért

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Attól még 6.-7. körös prospect és kár volna 4.ben reachelni érte...amúgy meg sztem Jawan Jamison jobb futó és még ő is nagy reach lenne 4.ben...Rolni
Nem feltétlen én döntöm el az ilyesmit, de a saját drafttáblámon a tegnapi MDG-hez Jamisonra 4-5. kört írtam, Stacyhez meg 6-7-et.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Valamint én még Millinert is elfogadnám, hiába, hogy egy CB magában szart sem ér, de nincs kezdő kaliberű CB a csapatban, ő pedig az lenne. Szóval van megoldandó poszt még, kíváncsian várom mi lesz!Bruce
A saját mock-omon Milliner van az élen. Úgy gondolom én is, hogy nagy bajban lehet a secondary az idén. CB-t húznék először és másodszor is, feltéve, ha Porterrel nem oldjuk meg. Akkor az első pick nálam is Floyd.
1. Milliner (Rhodes _ CB vagy Floyd_DT (ha van Porter))
3. Poyer (Amerson / Ryan_CB vagy ha Porter nincs és Milliner van akkor Kwan short_DT)
4. Stacy (Taylor / Gillislee)_RB
6. Buchanan_DE
6. Williams_S
7. Winters G/T
7. Abry Jones DTtoxique
Stacy 6. körös prospect kb. Nagy reach lenne sztem...
Winters meg sokkal előbb kimegy...
1\3-ra CB nálam nem pálya...Rolni
Nekem Redmen típusú erőfutónak tűnik, nagyjából ez is róla a vélemény. A spec-ben is bevethető.
 www.youtube.com/watch?v=CNlTPFnmVz4toxique
Attól még 6.-7. körös prospect és kár volna 4.ben reachelni érte...amúgy meg sztem Jawan Jamison jobb futó és még ő is nagy reach lenne 4.ben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Valamint én még Millinert is elfogadnám, hiába, hogy egy CB magában szart sem ér, de nincs kezdő kaliberű CB a csapatban, ő pedig az lenne. Szóval van megoldandó poszt még, kíváncsian várom mi lesz!Bruce
A saját mock-omon Milliner van az élen. Úgy gondolom én is, hogy nagy bajban lehet a secondary az idén. CB-t húznék először és másodszor is, feltéve, ha Porterrel nem oldjuk meg. Akkor az első pick nálam is Floyd.
1. Milliner (Rhodes _ CB vagy Floyd_DT (ha van Porter))
3. Poyer (Amerson / Ryan_CB vagy ha Porter nincs és Milliner van akkor Kwan short_DT)
4. Stacy (Taylor / Gillislee)_RB
6. Buchanan_DE
6. Williams_S
7. Winters G/T
7. Abry Jones DTtoxique
Stacy 6. körös prospect kb. Nagy reach lenne sztem...
Winters meg sokkal előbb kimegy...
1\3-ra CB nálam nem pálya...Rolni
Nekem Redmen típusú erőfutónak tűnik, nagyjából ez is róla a vélemény. A spec-ben is bevethető.
 www.youtube.com/watch?v=CNlTPFnmVz4
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A Palmer+Knopp éra után gyökeresen változni fog az Offensive játék; személy szerint nem gondolom, hogy két ilyen irányító mellett a zsebfoci lesz a prioritás. A múltban felmerült drop-kérdés tekintetében inkább DHB (pl.) és CP más csapatoknál nyújtott teljestménye lesz a mérvadó. Ki dobhatta/kaphatta el szír módon. Jelenleg nagy segítség lehet egy tapasztalt/csibész WR (pl. Hixxon) a fiatalabbak mellé: főleg így, hogy TP és MF játéka is elősegíti a WR separationt. Futó posztra erősítés kétség kívül kell; bár van egy gyanúm, hogy a RDMC-Reece duó éppen képes lenne megoldani a feladatokat (személy szerint én sajnálom, hogy elengedtük Goodson-t). Az FA piacon most már inkább a secondary-be való beruházást preferálnám, mivel jó futót draftolhatunk is éppen. TE tekintetében nem mutatunk hajlandóságot a beszerzés irányába; bízni kell a gárda szemében...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Valamint én még Millinert is elfogadnám, hiába, hogy egy CB magában szart sem ér, de nincs kezdő kaliberű CB a csapatban, ő pedig az lenne. Szóval van megoldandó poszt még, kíváncsian várom mi lesz!Bruce
A saját mock-omon Milliner van az élen. Úgy gondolom én is, hogy nagy bajban lehet a secondary az idén. CB-t húznék először és másodszor is, feltéve, ha Porterrel nem oldjuk meg. Akkor az első pick nálam is Floyd.
1. Milliner (Rhodes _ CB vagy Floyd_DT (ha van Porter))
3. Poyer (Amerson / Ryan_CB vagy ha Porter nincs és Milliner van akkor Kwan short_DT)
4. Stacy (Taylor / Gillislee)_RB
6. Buchanan_DE
6. Williams_S
7. Winters G/T
7. Abry Jones DTtoxique
Stacy 6. körös prospect kb. Nagy reach lenne sztem...
Winters meg sokkal előbb kimegy...
1\3-ra CB nálam nem pálya...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Valamint én még Millinert is elfogadnám, hiába, hogy egy CB magában szart sem ér, de nincs kezdő kaliberű CB a csapatban, ő pedig az lenne. Szóval van megoldandó poszt még, kíváncsian várom mi lesz!Bruce
A saját mock-omon Milliner van az élen. Úgy gondolom én is, hogy nagy bajban lehet a secondary az idén. CB-t húznék először és másodszor is, feltéve, ha Porterrel nem oldjuk meg. Akkor az első pick nálam is Floyd.
1. Milliner (Rhodes _ CB vagy Floyd_DT (ha van Porter))
3. Poyer (Amerson / Ryan_CB vagy ha Porter nincs és Milliner van akkor Kwan short_DT)
4. Stacy (Taylor / Gillislee)_RB
6. Buchanan_DE
6. Williams_S
7. Winters G/T
7. Abry Jones DT
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na akkor ez a Flynn deal egy 1 éves try-out végülis.
Jövőre már nem lesz garantált tétel, így ha nagyon nem válasz simán ki lehet baszni...

DA interjú alapján Matt a kezdő és TP a csere, de persze battle lesz.

Star vagy Floyd érkezhet ha DL erősítésre megyünk, míg Fisher vagy Joeckel ha OL-re.

Amúgy pont tegnap olvastam, h Miami állítólag komolyan érdeklődik a feltrade után...Milliner vagy a megmaradó OT lenne a célpontjuk!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Matt Flynn - QB - Raiders
Upon acquiring Matt Flynn from Seattle, the Raiders increased his 2013 base salary from $5.25 million to $6.5 million and guaranteed all of it.
The Raiders also decreased Flynn's 2014 salary from $6.25 million to $5 million, none of which is guaranteed. Escalators and incentives were increased by $200,000. Flynn received $8 million from the Seahawks in 2012 to hold a clipboard. The increase in Flynn's guaranteed money with Oakland ensures his 2013 roster spot, but he's guaranteed nothing behind this year. It's still quite possible that the Raiders will use an early-round pick on a quarterback.

Ezzel együtt 2006 óta 7 draft picket áldoztunk QB-kra. Russell első kör, Campbell 4. kör, TP 3. kör, Palmer 1. és 2. kör, Flynn 5. kör és még lesz egy 2015-ben. Remélem több már nem lesz egy ideig 😊

Valahol azt olvastam, hogy 7,1 millióval vagyunk a cap alatt, a QB mizzéria után.

--------
Utah DT Star Lotulelei (heart) could see his draft stock rise again after getting positive news on the medical front after testing at the NFL Draft Combine revealed a heart condition. Recent tests showed "No evidence of dysfunction" and performed "consistently with that of highly trained athletes," according to a Utah team physician.

A drafthoz még annyit, hogy szerintem így már nem nagyon fogunk tudni tradelni lefelé, mert nem lesz kérő. Azonban valszeg benn lesz Fisher, akit én a legjobban szeretnék. De Star és egy jó DE esetén sem lennék kétségbe esve. Valamint én még Millinert is elfogadnám, hiába, hogy egy CB magában szart sem ér, de nincs kezdő kaliberű CB a csapatban, ő pedig az lenne. Szóval van megoldandó poszt még, kíváncsian várom mi lesz!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
nem a mentalitásával lesz a gond, az, hogy 7. körösből felküzdötte magát, az mutatja, hogy jó a munkamorálja, overachiever. inkább a karerősségétől tartok, ami NFL-átlag alatti, emiatt nem kellett a korábbi offenzív koordinátorának, Joe Philbinnek Miamiban. remélem, mi jobban tudjuk. Olson kihozza belőle a maximumot, kérdés, hogy ez mennyire lesz elég.deyell
Abból a szempontból vizsont passzol TP mellé, h nálunk most nem egy vertical Air Coryell O lesz velük.
Flynn amennyit eddig összeszedtem inkább pontos rövid-közepes passzokkal kavarhat igazán és TPnek is ez mehet inkább főleg, ha zsebből kimozogva "segíti" a WReket elszakadni...

Mindkettő mögé kell a bivaly run game...Rolni
Egy napig nem vagyok és meglódulnak a dolgok! Na szép! 😊
Annyival egészítenélek ki Rolni,hogy Olson playbookja véleményem szerint egy játékosokra specializált mix lesz!Egy kis Air Coryell féle vertikális passz játék,egy kis west coast, némi play action-l keverve.Megfejelve pluszba read optionnal vagy pistolal! S ha nem lenne elég biztos vagyok benne,hogy lesz spread offense felállás is mondván TP és Flyenn is egyetemen azt tolta.Cubehead
Na még meglestem a legutóbbi poszt óta a NE és a DET elleni Flynn kezdő meccseket.
Erősebb a karja mint gondoltam. Nem hiszem, h ez lesz a gond. Elég pontosakat is dobált, pedig volt rajta nyomás mindkét meccsen...
Volt 1-2 csúnya dobása, de többségében jól nézett ki amit csinált. Kérdés mennyit segítettek a jó elkapók (bár azért voltak droppok) meg a jó rendszer, playcaller...
Kiváncsi leszek!!Rolni
undersized-nak tűnik, de még jól is elsülhet a dolog. Hátrébb nem leszünk vele, ócsóért jön.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
nem a mentalitásával lesz a gond, az, hogy 7. körösből felküzdötte magát, az mutatja, hogy jó a munkamorálja, overachiever. inkább a karerősségétől tartok, ami NFL-átlag alatti, emiatt nem kellett a korábbi offenzív koordinátorának, Joe Philbinnek Miamiban. remélem, mi jobban tudjuk. Olson kihozza belőle a maximumot, kérdés, hogy ez mennyire lesz elég.deyell
Abból a szempontból vizsont passzol TP mellé, h nálunk most nem egy vertical Air Coryell O lesz velük.
Flynn amennyit eddig összeszedtem inkább pontos rövid-közepes passzokkal kavarhat igazán és TPnek is ez mehet inkább főleg, ha zsebből kimozogva "segíti" a WReket elszakadni...

Mindkettő mögé kell a bivaly run game...Rolni
Egy napig nem vagyok és meglódulnak a dolgok! Na szép! 😊
Annyival egészítenélek ki Rolni,hogy Olson playbookja véleményem szerint egy játékosokra specializált mix lesz!Egy kis Air Coryell féle vertikális passz játék,egy kis west coast, némi play action-l keverve.Megfejelve pluszba read optionnal vagy pistolal! S ha nem lenne elég biztos vagyok benne,hogy lesz spread offense felállás is mondván TP és Flyenn is egyetemen azt tolta.Cubehead
Na még meglestem a legutóbbi poszt óta a NE és a DET elleni Flynn kezdő meccseket.
Erősebb a karja mint gondoltam. Nem hiszem, h ez lesz a gond. Elég pontosakat is dobált, pedig volt rajta nyomás mindkét meccsen...
Volt 1-2 csúnya dobása, de többségében jól nézett ki amit csinált. Kérdés mennyit segítettek a jó elkapók (bár azért voltak droppok) meg a jó rendszer, playcaller...
Kiváncsi leszek!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
nem a mentalitásával lesz a gond, az, hogy 7. körösből felküzdötte magát, az mutatja, hogy jó a munkamorálja, overachiever. inkább a karerősségétől tartok, ami NFL-átlag alatti, emiatt nem kellett a korábbi offenzív koordinátorának, Joe Philbinnek Miamiban. remélem, mi jobban tudjuk. Olson kihozza belőle a maximumot, kérdés, hogy ez mennyire lesz elég.deyell
Abból a szempontból vizsont passzol TP mellé, h nálunk most nem egy vertical Air Coryell O lesz velük.
Flynn amennyit eddig összeszedtem inkább pontos rövid-közepes passzokkal kavarhat igazán és TPnek is ez mehet inkább főleg, ha zsebből kimozogva "segíti" a WReket elszakadni...

Mindkettő mögé kell a bivaly run game...Rolni
Egy napig nem vagyok és meglódulnak a dolgok! Na szép! 😊
Annyival egészítenélek ki Rolni,hogy Olson playbookja véleményem szerint egy játékosokra specializált mix lesz!Egy kis Air Coryell féle vertikális passz játék,egy kis west coast, némi play action-l keverve.Megfejelve pluszba read optionnal vagy pistolal! S ha nem lenne elég biztos vagyok benne,hogy lesz spread offense felállás is mondván TP és Flyenn is egyetemen azt tolta.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Eddig mock draft játékban:

1. Sharrif Floyd DT
3. Jordan Poyer CB
4. Leon McFadden CB (bár itt nagy volt a ksértés TE pickre...) Escobar vagy Kelce lehetett volna
6. Michael Buchanan DE
6. Jawan Jamison RB
7. Duke Williams S
7. Abry Jones DT

Na ez sikerült Urak!!
Igazából nem nagyon húzták át a számtásaimat az orrom előtt, de azért volt pár playa akikben komolyan reménykedtem és kimentek...Rolni
Szerintem teljesen jó, a valóságban is kiegyeznék vele. Főleg az első hármas baromi nagy steal lehetne!
Lattimore-t kihúzta be? Esetleg még őt láttam volna szívesen DMC mögé.Cubehead
4\24 Indy

Itt az egész:
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game_2013_-_tracker

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Eddig mock draft játékban:

1. Sharrif Floyd DT
3. Jordan Poyer CB
4. Leon McFadden CB (bár itt nagy volt a ksértés TE pickre...) Escobar vagy Kelce lehetett volna
6. Michael Buchanan DE
6. Jawan Jamison RB
7. Duke Williams S
7. Abry Jones DT

Na ez sikerült Urak!!
Igazából nem nagyon húzták át a számtásaimat az orrom előtt, de azért volt pár playa akikben komolyan reménykedtem és kimentek...Rolni
Szerintem teljesen jó, a valóságban is kiegyeznék vele. Főleg az első hármas baromi nagy steal lehetne!
Lattimore-t kihúzta be? Esetleg még őt láttam volna szívesen DMC mögé.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Eddig mock draft játékban:

1. Sharrif Floyd DT
3. Jordan Poyer CB
4. Leon McFadden CB (bár itt nagy volt a ksértés TE pickre...) Escobar vagy Kelce lehetett volna
6. Michael Buchanan DE
6. Jawan Jamison RB
7. Duke Williams S
7. Abry Jones DT

Na ez sikerült Urak!!
Igazából nem nagyon húzták át a számtásaimat az orrom előtt, de azért volt pár playa akikben komolyan reménykedtem és kimentek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem ez a karerősség téma sem kell,hogy probléma legyen már. Edzéseken dobott nem egy, és nem kettő mély bombát. A karerőn lehet fejleszteni. Van játékintelligenciája, azt viszont nehéz fejleszteni, szóval nincs itt baj. Nálunk azért szorult ki,mert jött RW, és az ő stílusát jobban szereti a stáb, kvázi olyan embert kerstek aki lábon is nagyon veszélyes, ráadásul RW egy igazi workhorse ami a felkészülést illeti. Konkrétan 0-24 videózik 😊
Örülök,hogy Flynn lehetőséget kap(vélhetően), habár szerintem áron alul szereztétek meg.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
nem a mentalitásával lesz a gond, az, hogy 7. körösből felküzdötte magát, az mutatja, hogy jó a munkamorálja, overachiever. inkább a karerősségétől tartok, ami NFL-átlag alatti, emiatt nem kellett a korábbi offenzív koordinátorának, Joe Philbinnek Miamiban. remélem, mi jobban tudjuk. Olson kihozza belőle a maximumot, kérdés, hogy ez mennyire lesz elég.deyell
Abból a szempontból vizsont passzol TP mellé, h nálunk most nem egy vertical Air Coryell O lesz velük.
Flynn amennyit eddig összeszedtem inkább pontos rövid-közepes passzokkal kavarhat igazán és TPnek is ez mehet inkább főleg, ha zsebből kimozogva "segíti" a WReket elszakadni...

Mindkettő mögé kell a bivaly run game...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
nem a mentalitásával lesz a gond, az, hogy 7. körösből felküzdötte magát, az mutatja, hogy jó a munkamorálja, overachiever. inkább a karerősségétől tartok, ami NFL-átlag alatti, emiatt nem kellett a korábbi offenzív koordinátorának, Joe Philbinnek Miamiban. remélem, mi jobban tudjuk. Olson kihozza belőle a maximumot, kérdés, hogy ez mire lesz elég. legyen Gannon2.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Flynn said. ``If it's to hold on to the ball and not take chances, then that's what I'm going to do. I know what I'm capable of and what I'm not capable of. I'm not going to out there and be someone I'm not. I'm not going to go out there and be JaMarcus Russell.''

Gannon-nak is tetszik a Flynn deal

hsz: "Palmer was 8-16 as a Raider starter. Jamarcus was 7-18, Jeff George 7-16"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Eddig mock draft játékban:

1. Sharrif Floyd DT
3. Jordan Poyer CB

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Teljesen rendben van a trade sztem.
Most már csak Flynn deal-re vagyok kiváncsi, de nem félek ettől sem 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
McKenzie azt mondta, hogy mindkét QB megkapja az esélyt a camp-ben, hogy kiharcolja a kezdő posztot.

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
sok sikert Mattynek, fél szemünk a Raidersen (is) lesz ebben az évben!gamerkr
Kösz! Idén a Packers-nek szorítok a Macik elleni derbiken!
Alig várom a training camp-et és a versengés végét! Ki kezd? TP vagy MF? 😀 Hogyan építjük az O-t tovább az FA marketen/drafton? Lesz-e erősítés RB fronton? Lesz lé Hixon-ra a WR poszton?
Appám... hová tettem a sanax-om? 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 605 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
sok sikert Mattynek, fél szemünk a Raidersen (is) lesz ebben az évben!