Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King a mai reggeli MMQBjában 2 QB tradenek szentelte a fő helyet, mindkettő érinti a Raiderst.
Az egyik a már múlt héten majdnem létrejött Flynn -> Raiders, és ha ez bekövetkezne, Palmer menne Arizonába.

Two deals feel inevitable this morning: Carson Palmer to Arizona, Matt Flynn to Oakland. They make too much sense not to happen.
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130331/carson-palmer-kevin-kolb-monday-morning-quarterback/#ixzz2PDXWKnju

Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Először is nincs 32 SB esélyes csapat. Ahogy nem igaz, hogy szinte a semmiből egy-két húzás elég. Ahogy a 2-3 évet írod, ott kiderül, hogy te sem hiszel ebben igazán. Kell az a 2-3 év.
A '9ersben komoly csapatépítés folyt. Ahogy a Seattle is tudatosan építette fel a keretét, még ha Wilsonnal mákjuk is volt. De annyi kell másoknak is. Az igaz, sok más csapatnál is megvannak az alapok, pár jó húzás kell és harcolhatnak a rájátszásért. Ettől jó az NFL, nem pár powerhouse uralkodik örökké, mert oda igazol minden sztár.
Ellenben ahhoz hogy egy-két húzás elég legyen, vagy Andrew Luck szintű zseni kell (és QB posztra), vagy igenis előtte normális kerettel kell rendelkezni, stabil edzői elképzelés alapján.
(Ahhoz pedig, hogy a "szél is belőled fújjon", elég babot enni. 😛)ulpianus
Igen... a szerencse nagyon komoly faktor. Akár igazolásnál / játéklehetőség megadásánál, akár egy adott meccs közben (hogyaza...#&!!# mer' a labda mindig arra pattan 😀 ).
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Először is nincs 32 SB esélyes csapat. Ahogy nem igaz, hogy szinte a semmiből egy-két húzás elég. Ahogy a 2-3 évet írod, ott kiderül, hogy te sem hiszel ebben igazán. Kell az a 2-3 év.
A '9ersben komoly csapatépítés folyt. Ahogy a Seattle is tudatosan építette fel a keretét, még ha Wilsonnal mákjuk is volt. De annyi kell másoknak is. Az igaz, sok más csapatnál is megvannak az alapok, pár jó húzás kell és harcolhatnak a rájátszásért. Ettől jó az NFL, nem pár powerhouse uralkodik örökké, mert oda igazol minden sztár.
Ellenben ahhoz hogy egy-két húzás elég legyen, vagy Andrew Luck szintű zseni kell (és QB posztra), vagy igenis előtte normális kerettel kell rendelkezni, stabil edzői elképzelés alapján.
(Ahhoz pedig, hogy a "szél is belőled fújjon", elég babot enni. 😛)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Flynn azért nem akar kevesebbért aláírni,mert nem biztos a kezdő poszt. Könnyen előfordulhat,hogy ott is backup lenne, kevesebb pénzért. Akkor már inkább egy SB esélyes csapatban a média reflektorfényében ül apadon, sokkal több pénzért, esetleg még RW is beszed valami kis sérülést, és megmutathatja magát.undisputedly
Nem tudni, hogy mennyire szeretne kezdő lenni, illetve mennyire szeretne back-up maradni és a padon a lét számolgatni. RM-ék is alakítgathatják még a cap-et (akár egy Palmer cut ami + 6 misi vagy átstruktúrálások... stb.). A kispad már két csapatban is megtörtént vele; ha csapatot akar, akkor nem sok értelme van arra apellálnia, hogy kihullanak előle és majd Ő bizonyít. Megmutatta, bizonyított, de mégsem kellett. Nem mindenki olyan szerencsés, mint Kaepernik (oda is kellett egy Jim Harbough aki bevállalta).
Úgy gondolom, hogy 32 sb esélyes csapat van. Lásd: Ravens, vagy előtte a Giants. Induláskor az elmúlt 2 bajnok sem volt sb potenciál csapat (bocs a drukkerektől). Inkább középcsapatok voltak mintsem contender-ek; mégis nyertek. Ha csak az éppen contender csapatok érvényesülhetnének, akkor az elmúlt 10 évben csak a Pats-Packers páros lehetett volna ott. Elég egyetlen mákostészta kanyar, jó edzői döntés, vagy kulcsposztra egy jó igazolás. Amikor a szél is belőled fúj... (pl. a legutóbbi 2 bajnok PO-ja). Ha jól emlékszem, 2 éve mindenki lesajnálta a Hawks-t, 3éve a 49ers-t; senki nem beszélt érdemi csapatépítésről, meg jó irányról. Aztán tessék... Harbough háború az sb-ben (úgy, hogy Jim volt az esélytelenebb :-P ). Ilyen a foci...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amugy Flynn helyeben nem igazan irnek ala sima paycut-ot. Seahawks nem hinnem, h elkuldene csak ugy, illetve amit Kolbasz is kapott az alapjan realisnak erezheti azt a penzt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy ezt a "Palmer nem paycutol / inkább máshol játszana" dolgot senki nem erősítette meg semelyik oldalról (mondjuk nem is cáfolták).
Szerintem csak a hangulatkeltés megy a sajtó részéről, viszont ennek ellenére CP nem hiszem, hogy itt folytatja.
Reggie elkezdte a tisztogatást, ha egyszer szeretnénk kimászni a szarból, be is kell fejeznie. Palmer jó QB, de sajnos a régi - inkább átmeneti - rendszer utolsó hibája.
(Hue meg röhög a markába a Bengalsnál)

Minden vezetés hozza a saját QB-ját, mi megoldhatjuk egy többé-kevésbé már bizonyított Flynnel, az első körben meg lehet "falazni".
Aztán TP-vel eldöntik ki kezd, de nyilván nem őt képzelik el kezdőként, ha mindenkit idehoznak elé (mert nyilván elé hoznák).
Ha mégis TP nyer, Flynn marad az örök backup.BMG
Csak annyit had fűzzek hozzá BMG,hogy Flynn-t,mint tapasztalt,potenciállal rendelkező QB-t nem biztos,hogy TP elé akarják hozni.
Persze az jó dolog,hogy megy a harc és kvázi egymás teljesítményét húzzák fel, licitálják túl a TC-ben. S persze azt sem vitatott,hogy aki nyer majd az lesz a kezdő!
Azonban nekem van egy olyan sanda gyanúm,hogy Flynn-t nem feltétlen kezdőnek,mint sem competitornak és bebiztosításnak akarják! Ami alapján erre következtettek az nem más,mint Flynn jelenlegi szerződése,fizuja.
Palmer ugye 13M kapna,mint kezdő. Na már most Flynn 2013as száma 5,25M és RM,most ezt szeretné nem átstrukturálni,mondván szoros a cap,hanem egyszerűen levágni.
Vélemények?Cubehead
Azt gondolom, hogy Flynn nagyon sok mindenbe belemenne, hogy csapatot kapjon (főleg, ha az rá épülne (újjá)). Márpedig; nálunk van rá a legjobb sansza, még úgy is, hogy meg kell küzdenie a pozícióért. Ellenben - valahogyan - én is úgy gondolom, hogy TP-vel nyitunk idén... bár még Palmer is a nyakunkon van.toxique
Flynn azért nem akar kevesebbért aláírni,mert nem biztos a kezdő poszt. Könnyen előfordulhat,hogy ott is backup lenne, kevesebb pénzért. Akkor már inkább egy SB esélyes csapatban a média reflektorfényében ül apadon, sokkal több pénzért, esetleg még RW is beszed valami kis sérülést, és megmutathatja magát.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Amúgy ezt a "Palmer nem paycutol / inkább máshol játszana" dolgot senki nem erősítette meg semelyik oldalról (mondjuk nem is cáfolták).
Szerintem csak a hangulatkeltés megy a sajtó részéről, viszont ennek ellenére CP nem hiszem, hogy itt folytatja.
Reggie elkezdte a tisztogatást, ha egyszer szeretnénk kimászni a szarból, be is kell fejeznie. Palmer jó QB, de sajnos a régi - inkább átmeneti - rendszer utolsó hibája.
(Hue meg röhög a markába a Bengalsnál)

Minden vezetés hozza a saját QB-ját, mi megoldhatjuk egy többé-kevésbé már bizonyított Flynnel, az első körben meg lehet "falazni".
Aztán TP-vel eldöntik ki kezd, de nyilván nem őt képzelik el kezdőként, ha mindenkit idehoznak elé (mert nyilván elé hoznák).
Ha mégis TP nyer, Flynn marad az örök backup.BMG
Csak annyit had fűzzek hozzá BMG,hogy Flynn-t,mint tapasztalt,potenciállal rendelkező QB-t nem biztos,hogy TP elé akarják hozni.
Persze az jó dolog,hogy megy a harc és kvázi egymás teljesítményét húzzák fel, licitálják túl a TC-ben. S persze azt sem vitatott,hogy aki nyer majd az lesz a kezdő!
Azonban nekem van egy olyan sanda gyanúm,hogy Flynn-t nem feltétlen kezdőnek,mint sem competitornak és bebiztosításnak akarják! Ami alapján erre következtettek az nem más,mint Flynn jelenlegi szerződése,fizuja.
Palmer ugye 13M kapna,mint kezdő. Na már most Flynn 2013as száma 5,25M és RM,most ezt szeretné nem átstrukturálni,mondván szoros a cap,hanem egyszerűen levágni.
Vélemények?Cubehead
Azt gondolom, hogy Flynn nagyon sok mindenbe belemenne, hogy csapatot kapjon (főleg, ha az rá épülne (újjá)). Márpedig; nálunk van rá a legjobb sansza, még úgy is, hogy meg kell küzdenie a pozícióért. Ellenben - valahogyan - én is úgy gondolom, hogy TP-vel nyitunk idén... bár még Palmer is a nyakunkon van.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
nem

spotrac vagy overthecap oldalakon fennvan a szerzodese...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
2013: $1.5 million base salary, $11.818 million cap figure
2014: $13.5 million base salary, $21.773 million cap figure
2015: $17 million base salary, $25.273 million cap figure
2016: $8.5 million base salary, $15.135 million cap figure
2017: $14 million base salary, $19 million cap figure
2018: $19.5 million base salary, cap figure
2019: $20.5 million base salary, cap figure

ezek CP esetében releváns számok?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Kolbi alá írt a Bills-hez szerencsére 😊Cubehead
van isten.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 515
Kolbi alá írt a Bills-hez szerencsére 😊



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 515
Amúgy ezt a "Palmer nem paycutol / inkább máshol játszana" dolgot senki nem erősítette meg semelyik oldalról (mondjuk nem is cáfolták).
Szerintem csak a hangulatkeltés megy a sajtó részéről, viszont ennek ellenére CP nem hiszem, hogy itt folytatja.
Reggie elkezdte a tisztogatást, ha egyszer szeretnénk kimászni a szarból, be is kell fejeznie. Palmer jó QB, de sajnos a régi - inkább átmeneti - rendszer utolsó hibája.
(Hue meg röhög a markába a Bengalsnál)

Minden vezetés hozza a saját QB-ját, mi megoldhatjuk egy többé-kevésbé már bizonyított Flynnel, az első körben meg lehet "falazni".
Aztán TP-vel eldöntik ki kezd, de nyilván nem őt képzelik el kezdőként, ha mindenkit idehoznak elé (mert nyilván elé hoznák).
Ha mégis TP nyer, Flynn marad az örök backup.BMG
Csak annyit had fűzzek hozzá BMG,hogy Flynn-t,mint tapasztalt,potenciállal rendelkező QB-t nem biztos,hogy TP elé akarják hozni.
Persze az jó dolog,hogy megy a harc és kvázi egymás teljesítményét húzzák fel, licitálják túl a TC-ben. S persze azt sem vitatott,hogy aki nyer majd az lesz a kezdő!
Azonban nekem van egy olyan sanda gyanúm,hogy Flynn-t nem feltétlen kezdőnek,mint sem competitornak és bebiztosításnak akarják! Ami alapján erre következtettek az nem más,mint Flynn jelenlegi szerződése,fizuja.
Palmer ugye 13M kapna,mint kezdő. Na már most Flynn 2013as száma 5,25M és RM,most ezt szeretné nem átstrukturálni,mondván szoros a cap,hanem egyszerűen levágni.
Vélemények?



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Amúgy ezt a "Palmer nem paycutol / inkább máshol játszana" dolgot senki nem erősítette meg semelyik oldalról (mondjuk nem is cáfolták).
Szerintem csak a hangulatkeltés megy a sajtó részéről, viszont ennek ellenére CP nem hiszem, hogy itt folytatja.
Reggie elkezdte a tisztogatást, ha egyszer szeretnénk kimászni a szarból, be is kell fejeznie. Palmer jó QB, de sajnos a régi - inkább átmeneti - rendszer utolsó hibája.
(Hue meg röhög a markába a Bengalsnál)

Minden vezetés hozza a saját QB-ját, mi megoldhatjuk egy többé-kevésbé már bizonyított Flynnel, az első körben meg lehet "falazni".
Aztán TP-vel eldöntik ki kezd, de nyilván nem őt képzelik el kezdőként, ha mindenkit idehoznak elé (mert nyilván elé hoznák).
Ha mégis TP nyer, Flynn marad az örök backup.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Amúgy a vicc az egészben, hogy idáig azt hittem annyival vagyunk előrébb a többi újjáépülő csapattal szemben, hogy van egy elfogadható QB-nk Palmer személyében. Most az ugyanolyan fostos csapatok közé tartozunk mint a Bills, Browns, Cards stb...
Sorry az előbbi csapatok szimpatizánsaitól. 😕TST
Most mindenféle leszóló szándék nélkül... Örülnék, hogyha CP-ért ajánlana valaki valami kézzelfoghatót. Nem csak találgatás, PR-gyanús fenyegetőzés meg firkász-jósolgatás menne a sajtóban, hanem valami konkrétum. Hogy CP kell valahová. Hogy valaki lát benne fantáziát. Hogy próbajátékra hívták valahová. Vagy egy csapat felvállalja, hogy egyáltalán felhívta telefonon. Vagy valami. Nem úgy tűnik, hogy kapkodnának utána (pedig máshol a paycut-ba is belemenne - Ő maga mondta). Hol vannak a kérők? Félreértés ne essék; én nagyon szorítok azért, hogy trade legyen a vége ne cut. Annak meg főleg, hogy végül ne maradjon a nyakunkon...toxique
tessék:

Mike Jurecki of XTRA Phoenix reports the Cardinals are "looking into" trading for Carson Palmer.deyell
Ok. De ez még mindig csak újságírói tyümtyüm. A Cardinals-tól én még nem olvastam semmi hivatalos megerősítést az érdeklődésre.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Amúgy a vicc az egészben, hogy idáig azt hittem annyival vagyunk előrébb a többi újjáépülő csapattal szemben, hogy van egy elfogadható QB-nk Palmer személyében. Most az ugyanolyan fostos csapatok közé tartozunk mint a Bills, Browns, Cards stb...
Sorry az előbbi csapatok szimpatizánsaitól. 😕TST
Most mindenféle leszóló szándék nélkül... Örülnék, hogyha CP-ért ajánlana valaki valami kézzelfoghatót. Nem csak találgatás, PR-gyanús fenyegetőzés meg firkász-jósolgatás menne a sajtóban, hanem valami konkrétum. Hogy CP kell valahová. Hogy valaki lát benne fantáziát. Hogy próbajátékra hívták valahová. Vagy egy csapat felvállalja, hogy egyáltalán felhívta telefonon. Vagy valami. Nem úgy tűnik, hogy kapkodnának utána (pedig máshol a paycut-ba is belemenne - Ő maga mondta). Hol vannak a kérők? Félreértés ne essék; én nagyon szorítok azért, hogy trade legyen a vége ne cut. Annak meg főleg, hogy végül ne maradjon a nyakunkon...toxique
ennyi van egyelőre:

Mike Jurecki of XTRA Phoenix reports the Cardinals are "looking into" trading for Carson Palmer.

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Amúgy a vicc az egészben, hogy idáig azt hittem annyival vagyunk előrébb a többi újjáépülő csapattal szemben, hogy van egy elfogadható QB-nk Palmer személyében. Most az ugyanolyan fostos csapatok közé tartozunk mint a Bills, Browns, Cards stb...
Sorry az előbbi csapatok szimpatizánsaitól. 😕TST
Most mindenféle leszóló szándék nélkül... Örülnék, hogyha CP-ért ajánlana valaki valami kézzelfoghatót. Nem csak találgatás, PR-gyanús fenyegetőzés meg firkász-jósolgatás menne a sajtóban, hanem valami konkrétum. Hogy CP kell valahová. Hogy valaki lát benne fantáziát. Hogy próbajátékra hívták valahová. Vagy egy csapat felvállalja, hogy egyáltalán felhívta telefonon. Vagy valami. Nem úgy tűnik, hogy kapkodnának utána (pedig máshol a paycut-ba is belemenne - Ő maga mondta). Hol vannak a kérők? Félreértés ne essék; én nagyon szorítok azért, hogy trade legyen a vége ne cut. Annak meg főleg, hogy végül ne maradjon a nyakunkon...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mielőtt mindenki apátiába süllyed várjuk ki a dolgok végét.
Még nem tuti ez a Flynn dolog. Sok mindenről lehet hallani ellenérték szempontból is, illetve arról is, h RM paycut-ot vagy akár új szerződést akar Flynn-nél elérni. Nagyon úgy tűnik, h ennek a sikerén múlik a dolog. Eközben arról is lehet olvasni pár helyen, h a Cards trade-lne CP-ért.
Én simán örülnék, h Flynn jönne mondjuk egy 3. körös swap és kondicionális 2014-es 4.vagy5. körért, míg CP-ért kapunk egy idei 5.-et mondjuk...

CPnek itt nincs jövője ez kb. tény lassan.
TP egyedül nagyon sovány megoldás lenne...nem tudjuk alkalmas-e kezdőnek, illetve depth ígyis, úgyis kell. Ha lehet depthnek olyan embert szereni aki tud vele versenyezni, esetleg jobb nála akkor az örömteli, ilyet kell szerezni, ha nem eszetlen az ellenérték. Flynn tűnik az elérhető arcok közül a legjobbnak. Ezért sztem logikus, h rápróbál RM az egykori "draftolt emberére".

A TP-Flynn páros, jó fiatal duo lehetne két szezonon keresztül egy kemény QB battle-höz, amíg a csapat többi része épül. Ha minden frankó egyikük megfelelő kezdő QB lesz és mindenki boldog.
Legrosszabb forgatókönyv az lehetne, ha mindkettő kevésnek bizonyulna és 2014-es draft első körében QB-t húzunk. Ez még mindig jobb forgatókönyv, mint behúzni most egy olyan Genyót, akiben nem biztos a staff...

Aztán lehet ez az egész csak nagy smoke screen, h senki ne jöjjön elénk Genyóért 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Amúgy a vicc az egészben, hogy idáig azt hittem annyival vagyunk előrébb a többi újjáépülő csapattal szemben, hogy van egy elfogadható QB-nk Palmer személyében. Most az ugyanolyan fostos csapatok közé tartozunk mint a Bills, Browns, Cards stb...
Sorry az előbbi csapatok szimpatizánsaitól. 😕TST
az igazi vicc az, hogy ilyen VY és Kolb félék vannak a boardon. Tudom én, hogy cap helyzet, meg miegymás, de azért elkeserítő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amúgy a vicc az egészben, hogy idáig azt hittem annyival vagyunk előrébb a többi újjáépülő csapattal szemben, hogy van egy elfogadható QB-nk Palmer személyében. Most az ugyanolyan fostos csapatok közé tartozunk mint a Bills, Browns, Cards stb...
Sorry az előbbi csapatok szimpatizánsaitól. 😕
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez az egész nekem bűzlik. Én Kolbra szavazok! Nem csak azt szeretném, hogy megmosolyogjanak hanem, hogy egyenesen RÖHÖGJENEK KI! A leggyönyörűbb az lenne ha még behúznánk Geno-t is! Az mekkora flash lenne már?! Imádnám.

Komolyra fordítva a szót szerintem pont a Geno pick kikerülése miatt van ez a nagy szarkavarás. Nekem valamiért nem szimpi Flynn pedig megérdemelne egy esélyt Ő is. Attól nekem ez az egész még nem tetszik.
Ennyi erővel visszahozhatnánk JMR-t. Úgyis tartozik nekünk a köcsög! Szerintem még fizetne is azért, hogy visszakerüljön akár egy TC-be is...TST
hozzuk JMR-t és Flynnt is. mi leszünk a 2006-os LSU.deyell
+Geno draft+Pryor

4 QB-s felállással kezdünkAmadeus91
Tuti JMR nyerne!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Ez az egész nekem bűzlik. Én Kolbra szavazok! Nem csak azt szeretném, hogy megmosolyogjanak hanem, hogy egyenesen RÖHÖGJENEK KI! A leggyönyörűbb az lenne ha még behúznánk Geno-t is! Az mekkora flash lenne már?! Imádnám.

Komolyra fordítva a szót szerintem pont a Geno pick kikerülése miatt van ez a nagy szarkavarás. Nekem valamiért nem szimpi Flynn pedig megérdemelne egy esélyt Ő is. Attól nekem ez az egész még nem tetszik.
Ennyi erővel visszahozhatnánk JMR-t. Úgyis tartozik nekünk a köcsög! Szerintem még fizetne is azért, hogy visszakerüljön akár egy TC-be is...TST
hozzuk JMR-t és Flynnt is. mi leszünk a 2006-os LSU.deyell
+Geno draft+Pryor

4 QB-s felállással kezdünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Ez az egész nekem bűzlik. Én Kolbra szavazok! Nem csak azt szeretném, hogy megmosolyogjanak hanem, hogy egyenesen RÖHÖGJENEK KI! A leggyönyörűbb az lenne ha még behúznánk Geno-t is! Az mekkora flash lenne már?! Imádnám.

Komolyra fordítva a szót szerintem pont a Geno pick kikerülése miatt van ez a nagy szarkavarás. Nekem valamiért nem szimpi Flynn pedig megérdemelne egy esélyt Ő is. Attól nekem ez az egész még nem tetszik.
Ennyi erővel visszahozhatnánk JMR-t. Úgyis tartozik nekünk a köcsög! Szerintem még fizetne is azért, hogy visszakerüljön akár egy TC-be is...TST
hozzuk JMR-t és Flynnt is. mi leszünk a 2006-os LSU.

choose life
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez az egész nekem bűzlik. Én Kolbra szavazok! Nem csak azt szeretném, hogy megmosolyogjanak hanem, hogy egyenesen RÖHÖGJENEK KI! A leggyönyörűbb az lenne ha még behúznánk Geno-t is! Az mekkora flash lenne már?! Imádnám.

Komolyra fordítva a szót szerintem pont a Geno pick kikerülése miatt van ez a nagy szarkavarás. Nekem valamiért nem szimpi Flynn pedig megérdemelne egy esélyt Ő is. Attól nekem ez az egész még nem tetszik.
Ennyi erővel visszahozhatnánk JMR-t. Úgyis tartozik nekünk a köcsög! Szerintem még fizetne is azért, hogy visszakerüljön akár egy TC-be is...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 515
Nem nagyon akarok beleugatni, mert nem vagyok képben mindennel.
Nem tudom hányan vagytok itt akik látták a tavalyi előszezonban a Raiders-Lions meccset. Nagyon furcsának találom, hogy itt Pryor mint passzolni nem tudó QB van feltüntetve. Tudom, hogy egy preseason meccs semmit nem mutat igazán, de az a gyerek tud passzolni, meg futni is. Azt nem tudom, hogy éles helyzetben mennyire hozza majd, de az alapok sztem megvannak.

A másik ugye Flynn. Itt rosszul lett mondva, hogy a franchise rekordot Rodgers kiesésekor csinálta. Rodgers csak pihentetve volt akkor, persze ez lényegtelen.
Én kétszer láttam Flynnt élesben, hiszen kétszer játszott ellenünk "bajnokin". Nem olyan rossz választás ő, hatalmas balszerencséje, hogy pont azt a Wilsont draftolták a nyakára aki ilyen szenzációs évet zárt.

Ha az én véleményem számít akkor mindkettő jobb megoldás mint Palmer. Kérdés,hogy a csapat mire lesz elég.Bazzani
Szerintem teljesen jól össze foglaltad TP-t és Flynnt is.
Annyival egészítenélek ki,hogy TP jelenlegi legnagyobb baja a drop vagy a kimozgás utáni és dobás előtti balance,ami nagyban kihat a dobás minőségére. A kar ereje klasszis csak hát spread offensbeől jött,szóval a drop-kat meg kellett tanulnia. Ami még külön jó nála,hogy első szándékból nem akar futni inkább csak próbál időt nyerni a wr-knek az elszakadásra vagy ha rövidebb a táv megoldja ő.
Valamint amit még érdemes tudni róla az a hihetetlen munka morál. Kb elsőnek megy fel és utolsónak jön le edzésen. PL most az off seasonbe is felbérlet 3 jó nevű qb coach-t,hogy fejlesszék a drop utáni balance-t nála.

Flynn
Én láttok benne fantáziát és ha bele megy a fizu csökkentésbe akkor reális áron jöhet felőlem. Mind competitorként mind veterán back upnak TP mögé! (viszont ami a mi helyzetünkben tényleg gáz,hogy minél több pickre lenne szükségünk,nem,hogy még cseréljünk). Pláne ha figyelembe vesszük a nem is olyan rég történt hasonló üzleteinket (Palmer,Curry)

UI: A tisztán látás kedvéért én nagy mobilis qb fan vagyok,ill TP fan! 😊



több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Grimes is elkelt, fogynak a jobb nevű CB-k, ő (is) a Dolphins-t választotta, 1 év $5,5M.

Ennyit nekünk nem ért volna.