Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
a kinti fórumokon már azon röhögnek, hogy mit fog mondani Flynn, ha TP mögött is pad lesz.Amadeus91
😊
Amúgy egy Flynn-TP battleben sztem mindkettő kurvára odateszi majd magát, aztán kiderül...Rolni
Erre számítok én is! Ez a felkészülési időszak mindkét jelölt életében meghatározó jelentőségű lesz. TP az első, Flynn az utolsó esélyért mehet. Aki elnyeri a kezdőt, annak még a szezon alatt is meg kell majd tartania azt a másikkal szemben (nem gondolom, hogy bármelyikük hátradőlne egy backup pozícióval, így "ugrásra készen" fogják várni egymás hibáit). Ez a mentalitás simán magával húzhatja az egész O-t, amiből bármi lehet...
több mint 11 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Flynn vs Geno: Flynn elso meccstol lehet starter,kisebb kockazat,kesobbi draft pick,megmarad az 1/3 (Azert remelem nem ennyiert tradeeltuk)
Flynn vs Palmer: Flynn fizuja kevesebb mint a fele Palmerenek.Fiatalabb,tehat hosszu tavra is jobb megoldas lehet
Flynn vs Pryor: Pryor meg nem starter.Ha Flynn nem valna be,megint kapott egy evet a fejlodesre.

Az elerheto FA iranyitoknal Flynn jobb iranyito.

Bizakodjunk,es bizzunk RM-ben tovabbra is.


Na jo,ez egy hirtelen jott hurra optimizmus volt. Most hogy setaltam kint egy ket kort es kitisztult a fejem, gyorsban irok egy KONTRAT:

Geno vs Flynn: Geno fiatalabb,nagyobb potencial,kettejuk kozul o lehet itt franchise qb. Ha mar draft cetlit aldozunk QB-ert,akkor az lehetne az igeretesebb fiu.
Palmer vs Flynn: Palmer nem kevessel volt tobbszor kezdo mint Flynn 😀 bizonyitottan jobb QB. Igaz ez csak a jovo evre vonatkozik, meg Palmer inkabb oregszik, Flynn fejlodik majd hosszu tavon. De jovore meg Palmer lesz a jobb.
Pryor vs Flynn: Most erkeztunk el ahhoz a reszhez, hogy be kell valljam, Magyarorszagon en vagyok az egyetlen Raiders szimpatizans, aki nem hisz abban, hogy valaha elso szamu iranyito lesz Pryorbol.
Bocs cimbi,de ha olvasnad ezt a forumot,akkor nyugodtan cafolj ram en szurkolok neked 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
BrianHPFC ‏@PFCentral 47mp
Jets Will Pursue Carson Palmer: The New York Jets will pursue Raiders QB Carson Palmer if he gets released.

😂 Rexyék gyűjtik a semmirevaló USC QB-kat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
a kinti fórumokon már azon röhögnek, hogy mit fog mondani Flynn, ha TP mögött is pad lesz.Amadeus91
😊
Amúgy egy Flynn-TP battleben sztem mindkettő kurvára odateszi majd magát, aztán kiderül...Rolni
amúgy már most gyomorfekélyem van attól, hogy megint egy bukó QB projectre mentek el a pickek.Amadeus91
Ennyi! 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
a kinti fórumokon már azon röhögnek, hogy mit fog mondani Flynn, ha TP mögött is pad lesz.Amadeus91
😊
Amúgy egy Flynn-TP battleben sztem mindkettő kurvára odateszi majd magát, aztán kiderül...Rolni
amúgy már most gyomorfekélyem van attól, hogy megint egy bukó QB projectre mentek el a pickek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
a kinti fórumokon már azon röhögnek, hogy mit fog mondani Flynn, ha TP mögött is pad lesz.Amadeus91
áá jön egy rookie aki nyeri a battlet 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
a kinti fórumokon már azon röhögnek, hogy mit fog mondani Flynn, ha TP mögött is pad lesz.Amadeus91
😊
Amúgy egy Flynn-TP battleben sztem mindkettő kurvára odateszi majd magát, aztán kiderül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
a kinti fórumokon már azon röhögnek, hogy mit fog mondani Flynn, ha TP mögött is pad lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Elmegyek edzeni, meg inni két sört és megindul a föld 😊

Albert Breer
To be clear: The Seahawks have done their part in the Matt Flynn trade. It's up to the Raiders and Flynn to push it over the goal line now.


Albert Breer
Seahawks will get a 2013 draft pick and some sort of conditional pick in 2014 as part of the Matt Flynn trade, if it's completed.

Amíg nem ismert a pick nem nyilatkozom, de ha nem elrugaszkodott a pick akkor tetszeni fog.
Flynn+TP vállalható lenne és a köv szezonban már cap szempontban is nagy javulás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Palmer - Mendenhall trade a Cardinals-al? 😀 Nekem tetszene.toxique
Miért akarja mindenki ránk tukmálni a szemetét? 😊silent7939
csak emberileg szemét, mint játékos nem.deyell
Akkor miért szabadultok tőle? Mellesleg most szabadultunk meg egy közepes de legalább drága irányítótól... minek még1? Arians nem fog erre rámozdulni... Whiz belebukott... nem hiszem hogy Ő is bele akarna ugyan abba a hibába esni. Az első évben nem lesz olyan magas elvárás vele szemben és emiatt ki fog várni. CP nem lesz vörös mezes az tuti 😊silent7939
ő akar megszabadulni tőlünk, egész pontosan.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Palmer - Mendenhall trade a Cardinals-al? 😀 Nekem tetszene.toxique
Miért akarja mindenki ránk tukmálni a szemetét? 😊silent7939
csak emberileg szemét, mint játékos nem.deyell
Akkor miért szabadultok tőle? Mellesleg most szabadultunk meg egy közepes de legalább drága irányítótól... minek még1? Arians nem fog erre rámozdulni... Whiz belebukott... nem hiszem hogy Ő is bele akarna ugyan abba a hibába esni. Az első évben nem lesz olyan magas elvárás vele szemben és emiatt ki fog várni. CP nem lesz vörös mezes az tuti 😊silent7939
mert nem fér bele a capbe a 13 milliós fizetése.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Palmer - Mendenhall trade a Cardinals-al? 😀 Nekem tetszene.toxique
Miért akarja mindenki ránk tukmálni a szemetét? 😊silent7939
csak emberileg szemét, mint játékos nem.deyell
Akkor miért szabadultok tőle? Mellesleg most szabadultunk meg egy közepes de legalább drága irányítótól... minek még1? Arians nem fog erre rámozdulni... Whiz belebukott... nem hiszem hogy Ő is bele akarna ugyan abba a hibába esni. Az első évben nem lesz olyan magas elvárás vele szemben és emiatt ki fog várni. CP nem lesz vörös mezes az tuti 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Palmer - Mendenhall trade a Cardinals-al? 😀 Nekem tetszene.toxique
Miért akarja mindenki ránk tukmálni a szemetét? 😊silent7939
csak emberileg szemét, mint játékos nem.

choose life
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Palmer - Mendenhall trade a Cardinals-al? 😀 Nekem tetszene.toxique
Miért akarja mindenki ránk tukmálni a szemetét? 😊
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
It’s unknown what the Raiders are giving up to get Flynn, but McKenzie declared last year that the team won’t be trading draft picks.

úgy legyen. van egy érzésem, hogy McFaddent adjuk oda, meg még valakit.deyell
minek Seattle-be DMC, ha ott van Lynch? De, amúgy ha odaadják egy kőkemény 1 meccsen játszó irányítóért, akkor elsírom magam.Amadeus91
mégis kit tudnánk adni érte? nincs más ötletem. nem mintha sok jó játékosunk lenne. DMC a legértékesebb.

Lynch fizikális futó, McFadden pedig technikás, speedster kiegészítenék egymástdeyell
bullshit. Én Rolandora tippelnék, PC ki tud belőle hozni valamit. Flynn meg nem ér annyit, hogy az egyetlen futónkat odaadjuk érte. LB sorban vagyunk elegen.Amadeus91
A Seahawks-nál fontos, hogy az LB-k gyorsak legyenek, na ez nem Rolando erőssége...

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Palmer - Mandenhall trade a Cardinals-al? 😀 Nekem tetszene.toxique
teljesen korrekt lenne, hogy Mendenhall-t megszerzik FA-n majd tradelik egy 33 éves QBért.

Meanwhile TP gyakorol Ford-dal és Streater-rel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Albert Breer ‏@AlbertBreer 57mp
The Seahawks and Raiders have in fact agreed to draft-pick compensation on a tentative trade to send Matt Flynn to Oakland. Deal's close.

Pick lesz nem játékos.Beki
kisebbik rossz.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Palmer - Mendenhall trade a Cardinals-al? 😀 Nekem tetszene.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer 57mp
The Seahawks and Raiders have in fact agreed to draft-pick compensation on a tentative trade to send Matt Flynn to Oakland. Deal's close.

Pick lesz nem játékos.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
It’s unknown what the Raiders are giving up to get Flynn, but McKenzie declared last year that the team won’t be trading draft picks.

úgy legyen. van egy érzésem, hogy McFaddent adjuk oda, meg még valakit.deyell
minek Seattle-be DMC, ha ott van Lynch? De, amúgy ha odaadják egy kőkemény 1 meccsen játszó irányítóért, akkor elsírom magam.Amadeus91
mégis kit tudnánk adni érte? nincs más ötletem. nem mintha sok jó játékosunk lenne. DMC a legértékesebb.

Lynch fizikális futó, McFadden pedig technikás, speedster kiegészítenék egymástdeyell
bullshit. Én Rolandora tippelnék, PC ki tud belőle hozni valamit. Flynn meg nem ér annyit, hogy az egyetlen futónkat odaadjuk érte. LB sorban vagyunk elegen.Amadeus91
mert erre aztán sok esély van, hogy egy középső linebackerért, akinek nulla munkamorálja van és a pályán kívül is rendszeresen bajba keveredik odaadnak egy kezdő potenciállal bíró QB-t.deyell
@ClaytonESPN: If Carson Palmer is cut, Matt Flynn is a viable trade option for the Raiders. They might offer a swap of picks in Round 3 and a 2014 pick

(Y)

ez meg egy komment: "I don't see how this trade makes sense. Palmer's cap hit will be $15.25M this year if he stays. If Palmer's cut, the hit is $9.34M. Flynn's cap hit will be $7.25M this year. Cutting Palmer plus acquiring Flynn would equal a hit of $16.59M. So, for a larger cap hit, we get an arguably lesser quarterback and lose a draft pick for the pleasure."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
It’s unknown what the Raiders are giving up to get Flynn, but McKenzie declared last year that the team won’t be trading draft picks.

úgy legyen. van egy érzésem, hogy McFaddent adjuk oda, meg még valakit.deyell
minek Seattle-be DMC, ha ott van Lynch? De, amúgy ha odaadják egy kőkemény 1 meccsen játszó irányítóért, akkor elsírom magam.Amadeus91
mégis kit tudnánk adni érte? nincs más ötletem. nem mintha sok jó játékosunk lenne. DMC a legértékesebb.

Lynch fizikális futó, McFadden pedig technikás, speedster kiegészítenék egymástdeyell
bullshit. Én Rolandora tippelnék, PC ki tud belőle hozni valamit. Flynn meg nem ér annyit, hogy az egyetlen futónkat odaadjuk érte. LB sorban vagyunk elegen.Amadeus91
mert erre aztán sok esély van, hogy egy középső linebackerért, akinek nulla munkamorálja van és a pályán kívül is rendszeresen bajba keveredik odaadnak egy kezdő potenciállal bíró QB-t.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
It’s unknown what the Raiders are giving up to get Flynn, but McKenzie declared last year that the team won’t be trading draft picks.

úgy legyen. van egy érzésem, hogy McFaddent adjuk oda, meg még valakit.deyell
minek Seattle-be DMC, ha ott van Lynch? De, amúgy ha odaadják egy kőkemény 1 meccsen játszó irányítóért, akkor elsírom magam.Amadeus91
mégis kit tudnánk adni érte? nincs más ötletem. nem mintha sok jó játékosunk lenne. DMC a legértékesebb.

Lynch fizikális futó, McFadden pedig technikás, speedster kiegészítenék egymástdeyell
bullshit. Én Rolandora tippelnék, PC ki tud belőle hozni valamit. Flynn meg nem ér annyit, hogy az egyetlen futónkat odaadjuk érte. LB sorban vagyunk elegen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
It’s unknown what the Raiders are giving up to get Flynn, but McKenzie declared last year that the team won’t be trading draft picks.

úgy legyen. van egy érzésem, hogy McFaddent adjuk oda, meg még valakit.deyell
minek Seattle-be DMC, ha ott van Lynch? De, amúgy ha odaadják egy kőkemény 1 meccsen játszó irányítóért, akkor elsírom magam.Amadeus91
mégis kit tudnánk adni érte? nincs más ötletem. nem mintha sok jó játékosunk lenne. DMC a legértékesebb.

Lynch fizikális futó, McFadden pedig technikás, speedster kiegészítenék egymást

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
It’s unknown what the Raiders are giving up to get Flynn, but McKenzie declared last year that the team won’t be trading draft picks.

úgy legyen. van egy érzésem, hogy McFaddent adjuk oda, meg még valakit.deyell
minek Seattle-be DMC, ha ott van Lynch? De, amúgy ha odaadják egy kőkemény 1 meccsen játszó irányítóért, akkor elsírom magam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 515
Nálam Ő a QB, aki annyira fosik az ütközés szelétől is, hogy inkább elszórja a labdákat (Tudom... M1).toxique
Tény,hogy jobba figyelt rá és ez meg látszott a játékán,de az abszolult para QB nem más,mint ex Bronco Kyle Orton!
Keress rá youtube-n, majré halom, nem értem,hogy lehet nflben qb.