Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Grimes is elkelt, fogynak a jobb nevű CB-k, ő (is) a Dolphins-t választotta, 1 év $5,5M.

Ennyit nekünk nem ért volna.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem nagyon akarok beleugatni, mert nem vagyok képben mindennel.
Nem tudom hányan vagytok itt akik látták a tavalyi előszezonban a Raiders-Lions meccset. Nagyon furcsának találom, hogy itt Pryor mint passzolni nem tudó QB van feltüntetve. Tudom, hogy egy preseason meccs semmit nem mutat igazán, de az a gyerek tud passzolni, meg futni is. Azt nem tudom, hogy éles helyzetben mennyire hozza majd, de az alapok sztem megvannak.

A másik ugye Flynn. Itt rosszul lett mondva, hogy a franchise rekordot Rodgers kiesésekor csinálta. Rodgers csak pihentetve volt akkor, persze ez lényegtelen.
Én kétszer láttam Flynnt élesben, hiszen kétszer játszott ellenünk "bajnokin". Nem olyan rossz választás ő, hatalmas balszerencséje, hogy pont azt a Wilsont draftolták a nyakára aki ilyen szenzációs évet zárt.

Ha az én véleményem számít akkor mindkettő jobb megoldás mint Palmer. Kérdés,hogy a csapat mire lesz elég.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mike Jenkins jön vizitre. állítólag több éves szerződést akar, ami probléma lehet, RM valszeg inkább egy évest adna neki.

choose life
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Undinak és deyellnek is igaza lehet, de hogy mi fog beválni, azt senki nem tudja. Ha ennyire kerestek QB-t(még Kolb is szóba jött 😛), akkor biztos nincsenek elájulva Pryor képességeitől, mindegy mit érdemel. Itt az a lényeg, h mit mutatsz, az alapján érdemelsz, nem szimpátia és főleg nem empátia alapján. Lehet szopó év jön, de mondjuk egy Raiders vezérkar sem akarhatja, hogy olyan komédiába fulladjon egy szezonja, mint a Jets-é volt tavaly pl. és szerintem ti sem akarjátok ezt. Ha azt látják, hogy Flynn alkalmas lehet erre a feladatra, akkor hajrá. Mert még mindig a QB a legfontosabb poszt, akármennyire is csapatjáték ez.Medvepapa
Azért ne felejtsük el, hogy a Jets-ben ott volt egy Teebow is, aki annak ellenére nem kapott QB-ként lehetőséget egy haldokló franchise-ban, hogy egy gyengébb képességű Broncost az előző évben PO győzelemre vezetett a Pittsburgh ellen (Manning ezt már nem mossa le magáról, hiába lesz sb győzelem jövőre)! Aztán még a Jets-es okosok elkezdték tehetségtelenezni is...

Honnan tudjuk, hogy Pryor miért nem kapott még lehetőséget a Raidersben? Ha akkora szír a srác, akkor miért nem vágták már ki a nagy átalakítások közepette?

Amúgy meg kell a backup irányító is (majd elválik, hogy melyikük lesz az).toxique
Persze, nem mondtam hogy Pryor nem lehet jó, de nincs rá garancia, kell mellé valaki, aki nem fog nagyot bakizni(és még van benne upside is). Na erre alkalmas Flynn. De mindent az idő dönt majd el. Bár ha nem megy bele a paycutba, sztem nem lesz trade sem...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Undinak és deyellnek is igaza lehet, de hogy mi fog beválni, azt senki nem tudja. Ha ennyire kerestek QB-t(még Kolb is szóba jött 😛), akkor biztos nincsenek elájulva Pryor képességeitől, mindegy mit érdemel. Itt az a lényeg, h mit mutatsz, az alapján érdemelsz, nem szimpátia és főleg nem empátia alapján. Lehet szopó év jön, de mondjuk egy Raiders vezérkar sem akarhatja, hogy olyan komédiába fulladjon egy szezonja, mint a Jets-é volt tavaly pl. és szerintem ti sem akarjátok ezt. Ha azt látják, hogy Flynn alkalmas lehet erre a feladatra, akkor hajrá. Mert még mindig a QB a legfontosabb poszt, akármennyire is csapatjáték ez.Medvepapa
Azért ne felejtsük el, hogy a Jets-ben ott volt egy Teebow is, aki annak ellenére nem kapott QB-ként lehetőséget egy haldokló franchise-ban, hogy egy gyengébb képességű Broncost az előző évben PO győzelemre vezetett a Pittsburgh ellen (Manning ezt már nem mossa le magáról, hiába lesz sb győzelem jövőre)! Aztán még a Jets-es okosok elkezdték tehetségtelenezni is...

Honnan tudjuk, hogy Pryor miért nem kapott még lehetőséget a Raidersben? Ha akkora szír a srác, akkor miért nem vágták már ki a nagy átalakítások közepette?

Amúgy meg kell a backup irányító is (majd elválik, hogy melyikük lesz az).
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Flynn vagy Kolb.. sztárparádé 😊deyell
Nem tisztem menteni Flynn-t, nem is hiszem,hogy kellene, de azért vele kapcsolatban mindenki elég előítéletes...
Alig van cap alatt helyetek, tele van a frencsájz rosszul strukturált szerződésekkel, kb bottom5 a talent a rosteren, vélhetően évekig esély sincs rájátszásra de egy 27 éves ,még nem összetört , nem bizonyított de potenciállal rendelkező Qb lehetséges érkezése miatt fanyalognak sokan...
Első körben is húzhatsz akkora bustot Qb posztra,hogy rajtad röhög a teljes liga. Az offense-ben a játékosoknak több időt kell eltölteni egy rendszerben mint a védelemben játszóknak, és ez hatványozottan igaz a Qb-ra. Itt van egy backup aki Rodgers kiesése után frencsájz rekordot dobált össze, egy backup, akit egy új séma egyik legjobb újonc képviselője szorított ki nálunk, de még mindig fanyalgás megy a neve hallatán... Két rendszerben is játszott, legalább a viszonyokkal tisztában van.
És kérlek ne gyertek azzal,hogy abban a GB-ben még mi is megdobtuk volna azt a TD mennyiséget. Biztosan ez volt a fő oka, de valahogyan nem hiszem,hogy egy T-Jax, Charlie W., Sanchez,Cassel megcsinálta volna ugyanezt.
Egyelőre az ellenértéket sem ismerjük, szóval ezalapján sem lehet fanyalogni.
Egy újjáépülő csaptnak mi kell több? Veszíthettek vele valamit? 2 draft cetlit, ellenben nyerhettek egy kezdő Qb-t, aki az átmenetei, legalább 3 éves időszakban eldobál nektek.undisputedly
újjáépülünk, erről van szó. amúgy sincs sok draft pickünk (idén 2. és 5. hiányzik), nem tartom szerencsésnek, ha még tovább szórjuk ezeket egy kezdő potenciállal bíró, de még eleget nem bizonyított irányítóra, akinek a karerőssége felvet kérdéseket, úgy, hogy ott van a fiatal Terrelle Pryor, aki igazán megérdemelné, hogy kezdőként készülhessen legalább 1 offseasonban. több értelme lenne ennek, amikor úgyis szar cap helyzetben vagyunk. mint idehozni egy QB-t nagy fizetésért, most úgy is egy év szopás jön, bárki is legyen az irányító, plusz 2014-ben lesz a drafton egy vállalható class ezen a poszton. a másik gondom az, hogy a backup QB-tradek mostanában nem sültek el jól, Casselre és Kolbra gondolok most. egyébiránt ahogy már írtam korábban, McKenzie ismeri Flynnt és neki van szeme a tehetséghez, ha ő úgy dönt, hogy érdemes tradelni érte, megkapja tőlem a bizalmat. ja amúgy meg bocs, hogy nem esek hasra tőle, mert volt két jó meccse egy sokkal jobb csapatban, sokkal jobb edzőkkel.deyell
Ez egy teljesen elfogadható indok,hogy van egy fiatalotok a rosteren akinek esélyt kellene adni. Azt furcsálltam,hogy Flynn tehetségét negatívan értékelik sokan.

@Amadeus91: Sajnos ez üzlet. Egy játékos sincs, aki az anyagi érdekét a csapat elé helyezné, maximum járulékos dolgokkal (pl közelebb a család) dönt úgy valaki,hogy kevesebbért ír alá valahová. Se Brady, se Urlacher, se Reed. Ilyen nincs. És Urlacher példája jól mutatja,hogy a csapatok is így vannak ezzel. Nem hiszem,hogy ha megfizetik, akkor ne nyújtaná a maximumot. Ez már nem az a kor amikor gyerekkori ideáktól hajtva írnak alá a játékosok.undisputedly
Rolando McClain

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Undinak és deyellnek is igaza lehet, de hogy mi fog beválni, azt senki nem tudja. Ha ennyire kerestek QB-t(még Kolb is szóba jött 😛), akkor biztos nincsenek elájulva Pryor képességeitől, mindegy mit érdemel. Itt az a lényeg, h mit mutatsz, az alapján érdemelsz, nem szimpátia és főleg nem empátia alapján. Lehet szopó év jön, de mondjuk egy Raiders vezérkar sem akarhatja, hogy olyan komédiába fulladjon egy szezonja, mint a Jets-é volt tavaly pl. és szerintem ti sem akarjátok ezt. Ha azt látják, hogy Flynn alkalmas lehet erre a feladatra, akkor hajrá. Mert még mindig a QB a legfontosabb poszt, akármennyire is csapatjáték ez.Medvepapa
én már felkészültem az 1/1-re jövőre, jelen pillanatban mindhárom csoportellenfelünk erősebb nálunk, és nekünk van a leggyengébb keretünk jelenleg az NFL-ben, legalábbis sok szakértő ezt írja. de azért komédia nem lenne, Pryor játszott tavaly a Chargers ellen, nem égette le magát. nem tud NFL-szinten passzolni, futni tud, kicsit olyan, mint Tebow, csak gyorsabb, én bírom, izgalmas a játékstílusa. ha már szívunk, akkor inkább őt nézném, Flynnt láttam nálatok játszani az előszezonban, és hát nem tetszett. szinte csak checkdown passzok végig. ha már kikapunk, legalább valami látványosság legyen. 😊

choose life
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Flynn vagy Kolb.. sztárparádé 😊deyell
Nem tisztem menteni Flynn-t, nem is hiszem,hogy kellene, de azért vele kapcsolatban mindenki elég előítéletes...
Alig van cap alatt helyetek, tele van a frencsájz rosszul strukturált szerződésekkel, kb bottom5 a talent a rosteren, vélhetően évekig esély sincs rájátszásra de egy 27 éves ,még nem összetört , nem bizonyított de potenciállal rendelkező Qb lehetséges érkezése miatt fanyalognak sokan...
Első körben is húzhatsz akkora bustot Qb posztra,hogy rajtad röhög a teljes liga. Az offense-ben a játékosoknak több időt kell eltölteni egy rendszerben mint a védelemben játszóknak, és ez hatványozottan igaz a Qb-ra. Itt van egy backup aki Rodgers kiesése után frencsájz rekordot dobált össze, egy backup, akit egy új séma egyik legjobb újonc képviselője szorított ki nálunk, de még mindig fanyalgás megy a neve hallatán... Két rendszerben is játszott, legalább a viszonyokkal tisztában van.
És kérlek ne gyertek azzal,hogy abban a GB-ben még mi is megdobtuk volna azt a TD mennyiséget. Biztosan ez volt a fő oka, de valahogyan nem hiszem,hogy egy T-Jax, Charlie W., Sanchez,Cassel megcsinálta volna ugyanezt.
Egyelőre az ellenértéket sem ismerjük, szóval ezalapján sem lehet fanyalogni.
Egy újjáépülő csaptnak mi kell több? Veszíthettek vele valamit? 2 draft cetlit, ellenben nyerhettek egy kezdő Qb-t, aki az átmenetei, legalább 3 éves időszakban eldobál nektek.undisputedly
újjáépülünk, erről van szó. amúgy sincs sok draft pickünk (idén 2. és 5. hiányzik), nem tartom szerencsésnek, ha még tovább szórjuk ezeket egy kezdő potenciállal bíró, de még eleget nem bizonyított irányítóra, akinek a karerőssége felvet kérdéseket, úgy, hogy ott van a fiatal Terrelle Pryor, aki igazán megérdemelné, hogy kezdőként készülhessen legalább 1 offseasonban. több értelme lenne ennek, amikor úgyis szar cap helyzetben vagyunk. mint idehozni egy QB-t nagy fizetésért, most úgy is egy év szopás jön, bárki is legyen az irányító, plusz 2014-ben lesz a drafton egy vállalható class ezen a poszton. a másik gondom az, hogy a backup QB-tradek mostanában nem sültek el jól, Casselre és Kolbra gondolok most. egyébiránt ahogy már írtam korábban, McKenzie ismeri Flynnt és neki van szeme a tehetséghez, ha ő úgy dönt, hogy érdemes tradelni érte, megkapja tőlem a bizalmat. ja amúgy meg bocs, hogy nem esek hasra tőle, mert volt két jó meccse egy sokkal jobb csapatban, sokkal jobb edzőkkel.deyell
Ez egy teljesen elfogadható indok,hogy van egy fiatalotok a rosteren akinek esélyt kellene adni. Azt furcsálltam,hogy Flynn tehetségét negatívan értékelik sokan.

@Amadeus91: Sajnos ez üzlet. Egy játékos sincs, aki az anyagi érdekét a csapat elé helyezné, maximum járulékos dolgokkal (pl közelebb a család) dönt úgy valaki,hogy kevesebbért ír alá valahová. Se Brady, se Urlacher, se Reed. Ilyen nincs. És Urlacher példája jól mutatja,hogy a csapatok is így vannak ezzel. Nem hiszem,hogy ha megfizetik, akkor ne nyújtaná a maximumot. Ez már nem az a kor amikor gyerekkori ideáktól hajtva írnak alá a játékosok.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Undinak és deyellnek is igaza lehet, de hogy mi fog beválni, azt senki nem tudja. Ha ennyire kerestek QB-t(még Kolb is szóba jött 😛), akkor biztos nincsenek elájulva Pryor képességeitől, mindegy mit érdemel. Itt az a lényeg, h mit mutatsz, az alapján érdemelsz, nem szimpátia és főleg nem empátia alapján. Lehet szopó év jön, de mondjuk egy Raiders vezérkar sem akarhatja, hogy olyan komédiába fulladjon egy szezonja, mint a Jets-é volt tavaly pl. és szerintem ti sem akarjátok ezt. Ha azt látják, hogy Flynn alkalmas lehet erre a feladatra, akkor hajrá. Mert még mindig a QB a legfontosabb poszt, akármennyire is csapatjáték ez.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Flynn vagy Kolb.. sztárparádé 😊deyell
Nem tisztem menteni Flynn-t, nem is hiszem,hogy kellene, de azért vele kapcsolatban mindenki elég előítéletes...
Alig van cap alatt helyetek, tele van a frencsájz rosszul strukturált szerződésekkel, kb bottom5 a talent a rosteren, vélhetően évekig esély sincs rájátszásra de egy 27 éves ,még nem összetört , nem bizonyított de potenciállal rendelkező Qb lehetséges érkezése miatt fanyalognak sokan...
Első körben is húzhatsz akkora bustot Qb posztra,hogy rajtad röhög a teljes liga. Az offense-ben a játékosoknak több időt kell eltölteni egy rendszerben mint a védelemben játszóknak, és ez hatványozottan igaz a Qb-ra. Itt van egy backup aki Rodgers kiesése után frencsájz rekordot dobált össze, egy backup, akit egy új séma egyik legjobb újonc képviselője szorított ki nálunk, de még mindig fanyalgás megy a neve hallatán... Két rendszerben is játszott, legalább a viszonyokkal tisztában van.
És kérlek ne gyertek azzal,hogy abban a GB-ben még mi is megdobtuk volna azt a TD mennyiséget. Biztosan ez volt a fő oka, de valahogyan nem hiszem,hogy egy T-Jax, Charlie W., Sanchez,Cassel megcsinálta volna ugyanezt.
Egyelőre az ellenértéket sem ismerjük, szóval ezalapján sem lehet fanyalogni.
Egy újjáépülő csaptnak mi kell több? Veszíthettek vele valamit? 2 draft cetlit, ellenben nyerhettek egy kezdő Qb-t, aki az átmenetei, legalább 3 éves időszakban eldobál nektek.undisputedly
újjáépülünk, erről van szó. amúgy sincs sok draft pickünk (idén 2. és 5. hiányzik), nem tartom szerencsésnek, ha még tovább szórjuk ezeket egy kezdő potenciállal bíró, de még eleget nem bizonyított irányítóra, akinek a karerőssége felvet kérdéseket, úgy, hogy ott van a fiatal Terrelle Pryor, aki igazán megérdemelné, hogy kezdőként készülhessen legalább 1 offseasonban. több értelme lenne ennek, amikor úgyis szar cap helyzetben vagyunk. mint idehozni egy QB-t nagy fizetésért, most úgy is egy év szopás jön, bárki is legyen az irányító, plusz 2014-ben lesz a drafton egy vállalható class ezen a poszton. a másik gondom az, hogy a backup QB-tradek mostanában nem sültek el jól, Casselre és Kolbra gondolok most. egyébiránt ahogy már írtam korábban, McKenzie ismeri Flynnt és neki van szeme a tehetséghez, ha ő úgy dönt, hogy érdemes tradelni érte, megkapja tőlem a bizalmat. ja amúgy meg bocs, hogy nem esek hasra tőle, mert volt két jó meccse egy sokkal jobb csapatban, sokkal jobb edzőkkel.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Flynn vagy Kolb.. sztárparádé 😊deyell
Nem tisztem menteni Flynn-t, nem is hiszem,hogy kellene, de azért vele kapcsolatban mindenki elég előítéletes...
Alig van cap alatt helyetek, tele van a frencsájz rosszul strukturált szerződésekkel, kb bottom5 a talent a rosteren, vélhetően évekig esély sincs rájátszásra de egy 27 éves ,még nem összetört , nem bizonyított de potenciállal rendelkező Qb lehetséges érkezése miatt fanyalognak sokan...
Első körben is húzhatsz akkora bustot Qb posztra,hogy rajtad röhög a teljes liga. Az offense-ben a játékosoknak több időt kell eltölteni egy rendszerben mint a védelemben játszóknak, és ez hatványozottan igaz a Qb-ra. Itt van egy backup aki Rodgers kiesése után frencsájz rekordot dobált össze, egy backup, akit egy új séma egyik legjobb újonc képviselője szorított ki nálunk, de még mindig fanyalgás megy a neve hallatán... Két rendszerben is játszott, legalább a viszonyokkal tisztában van.
És kérlek ne gyertek azzal,hogy abban a GB-ben még mi is megdobtuk volna azt a TD mennyiséget. Biztosan ez volt a fő oka, de valahogyan nem hiszem,hogy egy T-Jax, Charlie W., Sanchez,Cassel megcsinálta volna ugyanezt.
Egyelőre az ellenértéket sem ismerjük, szóval ezalapján sem lehet fanyalogni.
Egy újjáépülő csaptnak mi kell több? Veszíthettek vele valamit? 2 draft cetlit, ellenben nyerhettek egy kezdő Qb-t, aki az átmenetei, legalább 3 éves időszakban eldobál nektek.undisputedly
úgy nincs értelme itt lennie, hogy nem akar itt lenni. Reggieék is megmondták, csak az jöjjön, aki raider akar lenni. Motiválatlan, "leszarom az eredményt mert van rá 8 millió okom" játékosunk már van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Flynn vagy Kolb.. sztárparádé 😊deyell
Nem tisztem menteni Flynn-t, nem is hiszem,hogy kellene, de azért vele kapcsolatban mindenki elég előítéletes...
Alig van cap alatt helyetek, tele van a frencsájz rosszul strukturált szerződésekkel, kb bottom5 a talent a rosteren, vélhetően évekig esély sincs rájátszásra de egy 27 éves ,még nem összetört , nem bizonyított de potenciállal rendelkező Qb lehetséges érkezése miatt fanyalognak sokan...
Első körben is húzhatsz akkora bustot Qb posztra,hogy rajtad röhög a teljes liga. Az offense-ben a játékosoknak több időt kell eltölteni egy rendszerben mint a védelemben játszóknak, és ez hatványozottan igaz a Qb-ra. Itt van egy backup aki Rodgers kiesése után frencsájz rekordot dobált össze, egy backup, akit egy új séma egyik legjobb újonc képviselője szorított ki nálunk, de még mindig fanyalgás megy a neve hallatán... Két rendszerben is játszott, legalább a viszonyokkal tisztában van.
És kérlek ne gyertek azzal,hogy abban a GB-ben még mi is megdobtuk volna azt a TD mennyiséget. Biztosan ez volt a fő oka, de valahogyan nem hiszem,hogy egy T-Jax, Charlie W., Sanchez,Cassel megcsinálta volna ugyanezt.
Egyelőre az ellenértéket sem ismerjük, szóval ezalapján sem lehet fanyalogni.
Egy újjáépülő csaptnak mi kell több? Veszíthettek vele valamit? 2 draft cetlit, ellenben nyerhettek egy kezdő Qb-t, aki az átmenetei, legalább 3 éves időszakban eldobál nektek.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vq7kjq5rszcsmn67wnsm
Matt Flynn, Oakland Raiders might have staredown
Is the Matt Flynn trade to the Oakland Raiders going to happen? It might all depend on who blinks first: The Raiders or the Seattle Seahawks.


"Sources familiar with Flynn's thinking told Rapoport that the quarterback would be resistant to changing the terms of his contract. That indicates the Raiders aren't necessarily happy with paying Flynn $5.25 million in 2013 and $6.25 million in 2014. This looks like the holdup.

It's telling that the Raiders could be looking to change Flynn's contract. If that's the case, they must not see him as a true starting quarterback. The $5.25 million figure is barely more than Matt Hasselbeck will get as a clear backup with the Indianapolis Colts. The Raiders must see Flynn as an option to start, but someone who will have to compete for the job. (Carson Palmer, meanwhile, surely would be released in short order if Oakland adds Flynn. It's also possible the Raiders are trying to find a suitor for Palmer in the meantime.)

It makes sense for Flynn to stand his ground. He's due good money from the Seahawks. Does he really want to take a lesser contract to join a difficult situation in Oakland? Even if Seattle eventually cuts Flynn, at least he'd get to choose his team."

gyönyörű... hagyjuk a picsába. CP Cut, Pryor a kezdőbe és csókolom. Nem kötelező Oaklandbe szerződni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
vicc.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
A win for Cincinnati: CB Terence Newman said he turned down more money from the Raiders to re-sign with the Bengals.

2 év $5 milliónál többet ajánlottunk neki? hm.

If Flynn deal doesn’t work out, Raiders have interest in Kevin Kolb. The issue may be that the Raiders, who have just $2.8 million in cap space, will want Flynn to restructure his contract as part of a trade from the Seahawks. If Flynn refuses, the Raiders may try to get Kolb to sign a deal that will cost less on their salary cap in 2013 than Flynn would cost under his current contract.

Flynn vagy Kolb.. sztárparádé 😊

choose life
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
ahogy a mondás tartja: ha 2 QB-d van, akkor nincs 1 QB-d sem. Teljesen igaz. Egyébként meg nem értem a battle-t sem. Adunk érte 2 picket ebben a helyzetben! és akkor még versenyeztetjük? Itt már nem csak fekélyem van, de már ki is fakadt. 2 picket adni olyan valakiért, akiben még csak biztosak sem vagyunk? Én nekem ezek után nehogy Flynn vs Geno Smith legyen, mert kajak a bokám lefosom, ha 3 picket elbaszunk egy snassz QB battle-re.Amadeus91
Mondjuk mi a Flynn vs. Wilsonból jól jöttünk ki, ne becsüld alá a szerepét... 😊Medvepapa
csak ti FA-n szereztétek, mi meg 2 picket adunk.Amadeus91
ha az eredmény ugyanaz lesz, bőven le fogod szarni a 2 picket...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
ahogy a mondás tartja: ha 2 QB-d van, akkor nincs 1 QB-d sem. Teljesen igaz. Egyébként meg nem értem a battle-t sem. Adunk érte 2 picket ebben a helyzetben! és akkor még versenyeztetjük? Itt már nem csak fekélyem van, de már ki is fakadt. 2 picket adni olyan valakiért, akiben még csak biztosak sem vagyunk? Én nekem ezek után nehogy Flynn vs Geno Smith legyen, mert kajak a bokám lefosom, ha 3 picket elbaszunk egy snassz QB battle-re.Amadeus91
Mondjuk mi a Flynn vs. Wilsonból jól jöttünk ki, ne becsüld alá a szerepét... 😊Medvepapa
csak ti FA-n szereztétek, mi meg 2 picket adunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
ahogy a mondás tartja: ha 2 QB-d van, akkor nincs 1 QB-d sem. Teljesen igaz. Egyébként meg nem értem a battle-t sem. Adunk érte 2 picket ebben a helyzetben! és akkor még versenyeztetjük? Itt már nem csak fekélyem van, de már ki is fakadt. 2 picket adni olyan valakiért, akiben még csak biztosak sem vagyunk? Én nekem ezek után nehogy Flynn vs Geno Smith legyen, mert kajak a bokám lefosom, ha 3 picket elbaszunk egy snassz QB battle-re.Amadeus91
Mondjuk mi a Flynn vs. Wilsonból jól jöttünk ki, ne becsüld alá a szerepét... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
ahogy a mondás tartja: ha 2 QB-d van, akkor nincs 1 QB-d sem. Teljesen igaz. Egyébként meg nem értem a battle-t sem. Adunk érte 2 picket ebben a helyzetben! és akkor még versenyeztetjük? Itt már nem csak fekélyem van, de már ki is fakadt. 2 picket adni olyan valakiért, akiben még csak biztosak sem vagyunk? Én nekem ezek után nehogy Flynn vs Geno Smith legyen, mert kajak a bokám lefosom, ha 3 picket elbaszunk egy snassz QB battle-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egyébként még nem írtak alá semmit...lehet csak nyomást gyakorolnak Palmerre, h menjen bele a paycutba...bár ahogy CP nyilatkozott ennek se lenne sok értelme. Viszont az is érdekes, amit Rapoport mond, h Kolb viszont nem kerülne semmibe. Ennyivel jobbnak látnák Flynnt, hogy picket(2-t) áldozzanak rá, amikor tényleg mindegyikre szükség van?!Medvepapa
Flynn vs Kolb: McKenzie ismeri Flynn-t mert a Packers draftolta amikor ott volt és elég sokat gyakorolgatott, edzett, amit Gm-ünk figyelemmel követhetett ellenben Kolb-ról sokkal kevesebb info lehet.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De persze maga a verseny az jó dolog és jó hozadékai lehetnek, én csak próbálok rávilágítani egy másik aspektusára is a versenyzésnek.Bruce
Nekem már maga a versenyhelyzet kialakítása (egyelőre konkrétumok nélkül) is szimpatikus gondolat. Tovább mutat egy pontról, amihez görcsösen ragaszkodtunk (annak ellenére, hogy - nyilvánvalóan - nem működött). Akár bejön akár nem: RM a szememben "nagy ember", mert bele mer nyúlni a kakiba és meg meri azt kavarni. Természetesen; minden elsülhet fordítva, de bízzunk az stábban. Mert bejöhet...toxique
Ebben bízok én is! 😉
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
De persze maga a verseny az jó dolog és jó hozadékai lehetnek, én csak próbálok rávilágítani egy másik aspektusára is a versenyzésnek.Bruce
Nekem már maga a versenyhelyzet kialakítása (egyelőre konkrétumok nélkül) is szimpatikus gondolat. Tovább mutat egy pontról, amihez görcsösen ragaszkodtunk (annak ellenére, hogy - nyilvánvalóan - nem működött). Akár bejön akár nem: RM a szememben "nagy ember", mert bele mer nyúlni a kakiba és meg meri azt kavarni. Természetesen; minden elsülhet fordítva, de bízzunk az stábban. Mert bejöhet...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Palmer - Mendenhall trade a Cardinals-al? 😀 Nekem tetszene.toxique
Miért akarja mindenki ránk tukmálni a szemetét? 😊silent7939
Nem-nem! Minőségi csere! Tud passzolni a csávó... meg minden! Álldogál a zsebben, aztán egyszer csak odadobnak neki egy snap-et, ami - persze - nem kell neki, mert már volt sok olyanja és nem irigy. Így eldobja, vagy odaadja egy arra járó bácsinak. Ellentétben vele; Mendenhall állandóan futkos valami fura alakú barna csomaggal a kezében... :-P...ráadásul arccal a tömeg felé (a helyett, hogy valami üres részen próbálkozna). Nem megéri? De! Hát akkor meg? Deal? 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én azért nem szeretem a QB poszton a battle-t, mert ha véletlenül az egyik kicsit gyengébben teljesít, akkor egyből jön, hogy a másik az jobb lenne. Aztán ha az is béna, akkor a mégis legyen a másik. Ebből következik, hogy a játékosok is húzni fognak az egyik vagy a másik QB-hoz és máshogy teljesítenek (tudat alatt) ha az egyik van a pályán. De persze maga a verseny az jó dolog és jó hozadékai lehetnek, én csak próbálok rávilágítani egy másik aspektusára is a versenyzésnek.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egyébként még nem írtak alá semmit...lehet csak nyomást gyakorolnak Palmerre, h menjen bele a paycutba...bár ahogy CP nyilatkozott ennek se lenne sok értelme. Viszont az is érdekes, amit Rapoport mond, h Kolb viszont nem kerülne semmibe. Ennyivel jobbnak látnák Flynnt, hogy picket(2-t) áldozzanak rá, amikor tényleg mindegyikre szükség van?!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"