Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Dbfresh ‏@DougBaldwinJr 3 perc
Wishing Flynn the best on his endeavors in Oakland. Sad to see a friend leave, but excited for his opportunity. Great QB, even better man.

E mán döfi! Szurkolni fogok neki, legyen sikeres ha itt köt ki! 😊Medvepapa
Hát még mi! 😊
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Palmernek és az ügynökének azért ez jó kis üzenet. HA Palmer a pénzre megy akkor átalakítják a szerződését, ha nem ez számít neki, akkor megvárják, hogy kivágjuk és egy kicsit kevesebbért aláír egy QB hiányos csapathoz, ahol jobb helyzetbe kerülhet, mint ami Oakland-ben van...

McKenzie nyert helyzetben van. Ha sikerül kevesebbért itt tartani akkor van egy jó QB-nk és faragtak a fizujából, ha megy akkor meg moshatja kezeit, mert megmutatta, hogy megtett mindent, amit csak tudott.

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
(Tudom... M1)toxique
Jááááj! 😀 😀 Látom ez nagyon megmaradt. 😀 Remélem azért mert tetszik és nem azért mert megbántottalak vele.TST
Nekem tetszik! 😀toxique
Akkor jó. Megnyugodtam. 😊 Használd te is bátran! 😉 😀
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
(Tudom... M1)toxique
Jááááj! 😀 😀 Látom ez nagyon megmaradt. 😀 Remélem azért mert tetszik és nem azért mert megbántottalak vele.TST
Nekem tetszik! 😀
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
A nagy Flynn híráradatban közben Slauson egy évre aláírt a Bears-hez, őt szívesen láttam volna hasonló szerződéssel nálunk.peterbadbone
ja, nem lett volna rossz. ő intézte el a kedvenc nem Raiders játékosomat, Brian Cushingot.

Flynn most már nagyjából biztos, csak az ellenérték nem ismert. adjuk érte Palmert, azt kész, úgyis contenderben akar játszani.

choose life
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1 perc
#Seahawks are deep in talks with #Raiders for a trade involving QB Matt Flynn, per sources. Raiders making a final run at Carson Palmer 1st
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
(Tudom... M1)toxique
Jááááj! 😀 😀 Látom ez nagyon megmaradt. 😀 Remélem azért mert tetszik és nem azért mert megbántottalak vele.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A nagy Flynn híráradatban közben Slauson egy évre aláírt a Bears-hez, őt szívesen láttam volna hasonló szerződéssel nálunk.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Dbfresh ‏@DougBaldwinJr 3 perc
Wishing Flynn the best on his endeavors in Oakland. Sad to see a friend leave, but excited for his opportunity. Great QB, even better man.

E mán döfi! Szurkolni fogok neki, legyen sikeres ha itt köt ki! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Úgy néz ki, hogy ti tradeltetek Flynnért.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Most már értem mi volt vele a Bengalsban és nagyot csalódtam benne, hogy itt is eljátssza ugyanezt.peterbadbone
Emberileg nem tudom mi volt vele, akkoriban nem figyeltem. Ellenben olvastam olyan postokat cikkeknél, amik szerint 2005/2006 után a játéka "megtört". Nálam Ő a QB, aki annyira fosik az ütközés szelétől is, hogy inkább elszórja a labdákat (Tudom... M1). De elhiszem, hogy nem így indult.
Ugyanitt egy jó nagy vita a statokról is, meg az O-ról is; egy ami biztos: ez a házasság nem működött.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
pletyka szerint tárgyalunk a Seahawksszal Flynnért. adjuk érte Palmert és McClaint (jó lenne, de attól tartok, pick lesz belőle, remélem 3. körnél lejjebb)deyell
Na egy dolog, amit RM nem csinál, hogy picket ad valamiért - idén biztos nem -, maximum még több pickért.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660

choose life
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Geno vagy Flynn....Flynn vagy Geno? 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
pletyka szerint tárgyalunk a Seahawksszal Flynnért. adjuk érte Palmert és McClaint (jó lenne)deyell
nem bejövős ez a Flynn dolog nekem.Amadeus91
roton meg azt írták legutóbb, hogy feltradelünk az 1/1-ig, és behúzzuk Genót. az is szép lenne

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
pletyka szerint tárgyalunk a Seahawksszal Flynnért. adjuk érte Palmert és McClaint (jó lenne)deyell
nem bejövős ez a Flynn dolog nekem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
pletyka szerint tárgyalunk a Seahawksszal Flynnért. adjuk érte Palmert és McClaint (jó lenne, de attól tartok, pick lesz belőle, remélem 3. körnél lejjebb)

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Én azért még idén nem adnám el Run DMC-t, bár most még kapnánk ellenértéket, de elég alacsonyat a tavalyi produkciója láttán. Szóval ez elég nehéz kérdés.
Ha egy közepes második kört kapnánk érte, akkor azt mondom hogy menjen, bár őt is nagyon kedvelem és sajnálnám nagyon.
De ha teljes újjáépítés van, akkor logikus, hogy minden oda nem illő elemet eltávolítanak.Bruce
Emblematius a csávó. Engem mindig megmosolyogtat, hogy az AFCW-ben kevésbé járatos emberkéknek a Raidersről azonnal beugrik pl. McFadden, de az irányítóra általában rákérdeznek, hogy kicsoda 😀 😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
The Oakland Raiders have released defensive tackle Tommy Kelly, who started every game the last two seasons. The move saves the team $4.8 million against the salary cap this year.

“He was paid a lot of money, and they really didn’t deliver,” John Madden told the KCBS Radio morning crew. “I know you can’t put it all on one guy, but they put a lot of money on the middle of their defense – and that would be Tommy Kelly, Richard Seymour, McClain the middle linebacker — and they were like last in run defense… You can’t pay those guys that kind of money and then not be able to stop the run.”

On the other side of the ball, Raiders quarterback Carson Palmer is reportedly balking at taking a pay cut. His contract would pay him $13 million this season, with the Raiders reportedly offering to restructure the deal for $10 million.

“That’s today’s football,” Madden said. “I think obviously, 13 million is a lot for Carson Palmer and at the same time I think 10 million is a lot for Carson Palmer… How about just not having him and going in another direction?” (7:20)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Quote:
Meanwhile, Tracy Porter’s visit went well in Oakland on Thursday. It may take a couple days before the Denver cornerback signs somewhere. New Orleans is also interested.Rolni
Abszolult eltudnám képzelni nálunk. Arról nem beszélve,hogy jól zónázik ami nálunk DA érkezésével alap feltétel lett a cb-knél.
Saint "érje be" Aso-val (Rob Ryan rendszerre úgy is inkább man2man-re épít) Porter meg csak jöjjön 😊Cubehead
Pont az a CB akire szükségünk van. A számai nem rosszak (bár 6 meccset játszott tavaly).
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Palmer nagy kedvencem volt anno a Bengals-ban, sajnáltam amikor összetörték és hogy utána milyen rosszul játszott. Nem értettem a helyzetet körülötte, hogy miért nem küldték el amikor Dalton-t behúzták. Őrültem amikor idehozták, úgy voltam vele, hogy végre megvan a csapat irányítója és igaz sokba került, de az egyik legfontosabb pozícióba olyan ember került aki méltó rá. Most már értem mi volt vele a Bengalsban és nagyot csalódtam benne, hogy itt is eljátssza ugyanezt. Remélem hamarosan pont kerül az ügy végére egy cut formájában.

Ha ezáltal Pryor lesz a kezdő, akkor szurkolok majd neki, ha Geno jön, neki is megpróbálok szurkolni, ha Flynn-t elhozzuk a Seahawks-ból akkor neki is szurkolni fogok, mert ha McKenzie-ék hoznak valakit, akkor annak sokkal jobb mentalitása lesz mint az idei offseason-ban elküldött játékosainknak.

Persze én még mindig hiszek abban, hogy a DL lesz megerősítve az első körös pickel.

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Quote:
Meanwhile, Tracy Porter’s visit went well in Oakland on Thursday. It may take a couple days before the Denver cornerback signs somewhere. New Orleans is also interested.Rolni
Abszolult eltudnám képzelni nálunk. Arról nem beszélve,hogy jól zónázik ami nálunk DA érkezésével alap feltétel lett a cb-knél.
Saint "érje be" Aso-val (Rob Ryan rendszerre úgy is inkább man2man-re épít) Porter meg csak jöjjön 😊



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Quote:
Meanwhile, Tracy Porter’s visit went well in Oakland on Thursday. It may take a couple days before the Denver cornerback signs somewhere. New Orleans is also interested.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
letrade után teljesen jó, ha behúzzuk. korábban írtam is aláírásban, hogy draft Ziggy. 😊

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Még a végén kurvára meglepődünk:


Quote:
After more than 45 seconds of a brutal final drill during his pro day workout, BYU defensive end Ziggy Ansah let loose a loud yell, right in the face of the Oakland defensive line coach who was conducting the workout.

The coach, Terrell Williams, sent Ansah sprinting back and forth, with quick changes of direction, with Ansah repeatedly batting at the big pads Williams wore on his arms. The drill maybe lasted a minute, but to Ansah and the dozens of spectators lining the field at BYU's indoor facility on Thursday, it sure seemed longer.

"I know what he was trying to do to me. He was trying to break me," Ansah told USA TODAY Sports.

Ansah's yell at the end of the drill seemed to be an emphatic sign that no, he wasn't broken.

Gondolom inkább egy esetleges trade down esetére nézegetjük ennyire...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!