Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Flynn-t ne! Akkor maradjon CP horror pénzért (úgyse fog) és akk vagy bejön vagy kibasszuk jövőre.
Amm igen! Nézzed tovább csak az M1-et (bocsi magas volt 😀 ) és ne a mi kis üdvöskénket szapuld. Palmer for President! Ennyi!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jah csak TP egy meccséből ne igazán vonjunk már le statisztikákat. Majd 10-15 meccs után inkább.
Meg nekem már kezd elég lenni ebből a CP ellenességedből, jó tudom, ne olvassam, de kb minden 10. hozzászólás már erről szól. Nekem uncsi. Úgyis úgy lesz ahogy dönt a vezetőség, kár ezen tovább filozofálgatni. Én tisztában vagyok vele, hogy te CP ellenes vagy. Cube meg TP fan. Rolninak meg nekem kb mindegy mi lesz, de a pénz miatt mi is inkább TP felé húzunk. A többiek is így vannak ezzel sztem.Bruce
+1

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Jah csak TP egy meccséből ne igazán vonjunk már le statisztikákat. Majd 10-15 meccs után inkább.
Meg nekem már kezd elég lenni ebből a CP ellenességedből, jó tudom, ne olvassam, de kb minden 10. hozzászólás már erről szól. Nekem uncsi. Úgyis úgy lesz ahogy dönt a vezetőség, kár ezen tovább filozofálgatni. Én tisztában vagyok vele, hogy te CP ellenes vagy. Cube meg TP fan. Rolninak meg nekem kb mindegy mi lesz, de a pénz miatt mi is inkább TP felé húzunk. A többiek is így vannak ezzel sztem.Bruce
én spec megrugdosnám Palmert, hogy játsszon olcsóbbért, más baj nincs vele.

VY nem volt viziten?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jah csak TP egy meccséből ne igazán vonjunk már le statisztikákat. Majd 10-15 meccs után inkább.
Meg nekem már kezd elég lenni ebből a CP ellenességedből, jó tudom, ne olvassam, de kb minden 10. hozzászólás már erről szól. Nekem uncsi. Úgyis úgy lesz ahogy dönt a vezetőség, kár ezen tovább filozofálgatni. Én tisztában vagyok vele, hogy te CP ellenes vagy. Cube meg TP fan. Rolninak meg nekem kb mindegy mi lesz, de a pénz miatt mi is inkább TP felé húzunk. A többiek is így vannak ezzel sztem.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
nem kell Flynn...no.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Flynn - talán - bármibe belemegy, hogy csapatot kapjon végre. A valós képessége számomra talány: kellene pár meccset látni ahhoz, hogy rá merjek mondani bármit is. TP szintén. Csak a nyavalygást hallom, hogy TP nem elég jó, érett, zöld, sárga, piros. CP mellett tanul 2. éve. Azon az 1 meccsen nekem tetszett a teljesítménye, de teszteljük már le a szerencsétlent mielőtt lehúzzuk. Amit biztosan tudunk, hogy amit láttunk, az alapján pl. TP 77.5 yardonként csinált 1 passzolt td-t, míg CP 182 yardonként 1-et. Ezt láttuk pl. passz terén. A többi mendemonda. Ez alapján még azt sem mondanám, hogy TP nem tud passzolni.
Azt gondolom, hogy kár lenne Flynn miatt elcseszni a cap-et. Van elég rés amit tömködni kell + egy ugyanolyan kockázatú QB olcsóbban.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2013/3/26/4149566/oakland-raiders-updated-depth-chartCubehead
wlb slb posztokat osszekavarta sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
 www.silverandblackpride.com/2013/3/26/4149566/oakland-raiders-updated-depth-chart



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Flynnt ne. nem kell egy checkdown charlie. akkor már inkább húzzuk Genót

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Flynn-el a gond, h 5+os fizuja van igy a CP cut + Flynn pick up kb ugyanazt a cap terhelest jelentene idenre...ettol fuggetlenul lehet opcio a jovo miatt...nem tudom mennyire orulnek a cserenek amugy...Rolni
Mondjuk Flynn szerint hamarabb bele megy egy pay cutba,mint CP szerződést kapna bárkitől is. Ha tényleg így van akkor jöhet, amúgy meg persze nem lennénk előrébb. Annyi viszont fix,hogy TP elé/mögé kell egy veterán és ha már szerzünk akkor próbáljunk valakit aki kicsit is okés. Mind amellett persze,hogy hajrá TP 😊



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
No para Cube 😊

TK sztem elobb talal helyet mint Sey.

Flynn-el a gond, h 5+os fizuja van igy a CP cut + Flynn pick up kb ugyanazt a cap terhelest jelentene idenre...ettol fuggetlenul lehet opcio a jovo miatt...nem tudom mennyire orulnek a cserenek amugy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Rolni
Én szívesen megcsinálnám a mock-t csak sajnos mostanában feljönni sincs időm munka végett. Szóval az össznépi mockhoz hozzá szólok majd ha épp fenn leszek de a live-t bevállalni most nem tudom. 😕 sorry bro

Ami Portert illeti örülnék neki (talán a három szóba jött CB közül neki a leginkább). Dolgozott már DA-val és ért a zónázáshoz.

Flynn után való érdeklődést meg reális tartom, az által,hogy CP nem enged a fizujából szinte 100%,hogy cut lesz és kell a megbízható veterán jelenlét TP elé/mögé. Plusz ugye GB arc ő is.

Kíváncsi leszek,hogy TK kell e majd valahova és hova? Sey után nem igazán kapkodnak.

Veldheer fotójából nem hiszem,hogy lesz valami. Mert 1; mindenki szedd különböző tömegnövelő és táplálék kiegészítő cuccokat. Azt hiszem a mi nap láttam Burris szolid egy asztalnyi adagját 😊. 2; nem az a problémás, nagy pofájú srác akire nagyon rászokás szállni. 3; ez azért nem egy pár hónapos teljesítmény eredménye. Úgy értem,hogy majd minden off seasonbe lehetett találni róla work out videót ahol edz,hogy formában maradjon,fejlődjön s ezeknek egy idő után meg kell,hogy legyen a látszatjuk. Plusz ahogy az egyik már előttem szóló kolléga is leírta, ez nem mind pluszba felszedett izom, hanem a test zsír arány változás is egyben.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
elvileg ma elengedjuk TKt es erkezik Porter vizitre. ezek mellett pedig Flynn trade kapcsan a Jags utan a Bills mellett minket neveztek meg erdeklodonek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Have interest in Matt Flynn

The Oakland Raiders are interested in a trade for Seattle Seahawks QB Matt Flynn, according to sources. A source said a trade could materialize before the NFL Draft in April. The Buffalo Bills and Jacksonville Jaguars are also in the mix.


Raiders | Tommy Kelly released

The Oakland Raiders will release DL Tommy Kelly Wednesday, March 27. He is expected to draw plenty of interest as a free agent.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Nagyon felkaptak Jared fotojat...remelem nem drog teszt es eltiltas lesz a kovetkezmeny 😊Rolni


ebből sem lett semmi, ha jól emlékszem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nagyon felkaptak Jared fotojat...remelem nem drog teszt es eltiltas lesz a kovetkezmeny 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sziasztok!

Forumon lesz egy "nagy" mock draft  bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game amit elvállaltam Raiders oldalról. Április 1-én este 8-tól lesz a mock valamilyen chates live megoldással. Megoldom a dolgot, de sűrű lesz\lenne. Viszont ha valamelyikőtök szeretné esetleg átvenni, szívesen adnám. 😊
Teljes 7 körös draft, így igényel némi felkészülést meg aznap 2-3 órát este sztem...
Na? 😊Rolni
Engem nem érdekel! Engem majd az igazi draft érdekel, amikor RM mock-ol 😀Bruce
összehozhatnánk így kommünálisan.Amadeus91
Egy embörnek ott kell ülnie este liveban, h működjön a dolog...
előtte lehet itt big boardot csinálgatni a pickekhez, de a lényeg az 1-e estén van...Rolni
szerintem jó ötletAmadeus91
De odaulsz a gep ele a mock draft idejen helyettem vagy sem? ez itt a kerdes?! 😊

Porter, Jenkins es Newman kozul 1 csak meglesz...

Ja es allitolag Honey Badger-t megneztuk privatba...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 twitter.com/AdamSchefter/status/316654146113658880

Jenkins vizitel a Jaxnél.

@espn_afcwest: #Raiders CB Tracy Porter will visit Oakland Wednesday. He was in New Orleans on Monday. Both teams want him. Decision should be soon.

remek lenne

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Sziasztok!

Forumon lesz egy "nagy" mock draft  bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game amit elvállaltam Raiders oldalról. Április 1-én este 8-tól lesz a mock valamilyen chates live megoldással. Megoldom a dolgot, de sűrű lesz\lenne. Viszont ha valamelyikőtök szeretné esetleg átvenni, szívesen adnám. 😊
Teljes 7 körös draft, így igényel némi felkészülést meg aznap 2-3 órát este sztem...
Na? 😊Rolni
Engem nem érdekel! Engem majd az igazi draft érdekel, amikor RM mock-ol 😀Bruce
összehozhatnánk így kommünálisan.Amadeus91
Egy embörnek ott kell ülnie este liveban, h működjön a dolog...
előtte lehet itt big boardot csinálgatni a pickekhez, de a lényeg az 1-e estén van...Rolni
szerintem jó ötlet

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sziasztok!

Forumon lesz egy "nagy" mock draft  bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game amit elvállaltam Raiders oldalról. Április 1-én este 8-tól lesz a mock valamilyen chates live megoldással. Megoldom a dolgot, de sűrű lesz\lenne. Viszont ha valamelyikőtök szeretné esetleg átvenni, szívesen adnám. 😊
Teljes 7 körös draft, így igényel némi felkészülést meg aznap 2-3 órát este sztem...
Na? 😊Rolni
Engem nem érdekel! Engem majd az igazi draft érdekel, amikor RM mock-ol 😀Bruce
összehozhatnánk így kommünálisan.Amadeus91
Egy embörnek ott kell ülnie este liveban, h működjön a dolog...
előtte lehet itt big boardot csinálgatni a pickekhez, de a lényeg az 1-e estén van...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Sziasztok!

Forumon lesz egy "nagy" mock draft  bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game amit elvállaltam Raiders oldalról. Április 1-én este 8-tól lesz a mock valamilyen chates live megoldással. Megoldom a dolgot, de sűrű lesz\lenne. Viszont ha valamelyikőtök szeretné esetleg átvenni, szívesen adnám. 😊
Teljes 7 körös draft, így igényel némi felkészülést meg aznap 2-3 órát este sztem...
Na? 😊Rolni
Engem nem érdekel! Engem majd az igazi draft érdekel, amikor RM mock-ol 😀Bruce
összehozhatnánk így kommünálisan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sziasztok!

Forumon lesz egy "nagy" mock draft  bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/mock_draft_game amit elvállaltam Raiders oldalról. Április 1-én este 8-tól lesz a mock valamilyen chates live megoldással. Megoldom a dolgot, de sűrű lesz\lenne. Viszont ha valamelyikőtök szeretné esetleg átvenni, szívesen adnám. 😊
Teljes 7 körös draft, így igényel némi felkészülést meg aznap 2-3 órát este sztem...
Na? 😊Rolni
Engem nem érdekel! Engem majd az igazi draft érdekel, amikor RM mock-ol 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sziasztok!

Forumon lesz egy "nagy" mock draft
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
amit elvállaltam Raiders oldalról. Április 1-én este 8-tól lesz a mock valamilyen chates live megoldással. Megoldom a dolgot, de sűrű lesz\lenne. Viszont ha valamelyikőtök szeretné esetleg átvenni, szívesen adnám. 😊
Teljes 7 körös draft, így igényel némi felkészülést meg aznap 2-3 órát este sztem...
Na? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Draft körül és első évében 312 körül mozgott...most pedig 325nél jár és ez tiszta izomban még több mint a 13 font, mert valóban más lehet a testzsír százaléka is 😊Rolni
Tuti nem a burgert nyomogatta... anyag nélkül lehetséges ilyen?toxique
NEM!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Draft körül és első évében 312 körül mozgott...most pedig 325nél jár és ez tiszta izomban még több mint a 13 font, mert valóban más lehet a testzsír százaléka is 😊Rolni
Tuti nem a burgert nyomogatta... anyag nélkül lehetséges ilyen?