NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
sziasztok! Darrius Heyward-Beyről mondanátok pár szót?Nagyon nem ismerem, nem tudom, hogy mire lehet képes egy jó irányítóval.aztec
DHB köztudottan nagyon gyors elkapó. Ennek ellenére nem deep threat. Kezei nagyon bizonytalanok, inkább "testtel" kap el nem "natural hand catcher" ahogy az angol mondja. Sokat droppol, nagy elkapásokat nem nagyon lehet várni tőle...Nem egy konzisztens játékos. Egyik playben bemutat egy szép elkapást, aztán jön egy sokkal könnyebb elkapás, meg a drop. Inkább possession WRként lehet szerintem megfelelően használni. Ha védők elég távol állnak tőle akkor gyorsan kijátszani neki a labdát, aztán onnan sebsségből, erőből már tud szép dolgokat művelni. Magát védőről tisztára nem igazán tudja játszani sajnos. Amiben sztem a legjobb az a laza cover ellen egy curl route amiből az odaérkező védőről lefordul és fut fut fut...
Nagyon nem #1WR. Ha másik oldalon van egy igazán jó elkapó, akkor talán lehet #2WRként használni, de droppok jönnek majd úgyis...Rolni
Köszi!

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Na azért srácok ne essünk már át a ló másik oldalára!!
Mi az, hogy nem tartod CP elég jónak a kezdéshez?Rolni
Ha Tony esélyt ad neki, legyen. Meglátjuk, hogy mit hoz ki belőle. Ellenben; ha Palmert meg akarod védeni, ahhoz 2szer olyan falra lesz szükséged, mint ha pl. Romo-t vagy Cutler-t akarnád megvédeni. A védekező játék manapság egyre inkább a passrush felé tolódik; nem hiszem, hogy meg tud élni egy olyan zsebirányító, aki nem tud "menekülésből" jól passzolni (tavaly nem tudott).
Nos; CP 4018 passzolt yard-al és 22 TD-vel zárta a 2012-es szezont, ami nem is lenne olyan vállalhatatlan, ha zárójelben mellé nem tennék a 4-12-es idényt (AFCW 2-4) + a sok kulcshelyzetben való töketlenkedést. Arról nem beszélve, hogy a KC2 meccsen DMC+Goodson páros a lelkét kifutotta, Reece olyan ment slotban is hogy betojás... 😊 volt futójáték is, támogatás is. Passzjáték nem volt. De ez csak egy meccs volt... Persze; le lehet szelídíteni a kérdést a pénz körüli vitára, csak - sajnos - nem erről van szó, hanem a franchise QB posztról. A QB need-es csapat nem olyan csapat, ahol az a probléma, hogy sokat keres a QB, hanem az, hogy szar a QB. Mondhatnánk, hogy mindenki szar volt körötte és Knopp volt a valódi ratyi. De ez sem igaz. Én bízom a megújulásban; szerintem CP nem kezdőnek való.toxique
KC elleni második meccsen speciel épp beteg volt Palmer, ezért futottunk egyfeszt.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
sziasztok! Darrius Heyward-Beyről mondanátok pár szót?Nagyon nem ismerem, nem tudom, hogy mire lehet képes egy jó irányítóval.aztec
DHB köztudottan nagyon gyors elkapó. Ennek ellenére nem deep threat. Kezei nagyon bizonytalanok, inkább "testtel" kap el nem "natural hand catcher" ahogy az angol mondja. Sokat droppol, nagy elkapásokat nem nagyon lehet várni tőle...Nem egy konzisztens játékos. Egyik playben bemutat egy szép elkapást, aztán jön egy sokkal könnyebb elkapás, meg a drop. Inkább possession WRként lehet szerintem megfelelően használni. Ha védők elég távol állnak tőle akkor gyorsan kijátszani neki a labdát, aztán onnan sebsségből, erőből már tud szép dolgokat művelni. Magát védőről tisztára nem igazán tudja játszani sajnos. Amiben sztem a legjobb az a laza cover ellen egy curl route amiből az odaérkező védőről lefordul és fut fut fut...
Nagyon nem #1WR. Ha másik oldalon van egy igazán jó elkapó, akkor talán lehet #2WRként használni, de droppok jönnek majd úgyis...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Na azért srácok ne essünk már át a ló másik oldalára!!
Mi az, hogy nem tartod CP elég jónak a kezdéshez?Rolni
Ha Tony esélyt ad neki, legyen. Meglátjuk, hogy mit hoz ki belőle. Ellenben; ha Palmert meg akarod védeni, ahhoz 2szer olyan falra lesz szükséged, mint ha pl. Romo-t vagy Cutler-t akarnád megvédeni. A védekező játék manapság egyre inkább a passrush felé tolódik; nem hiszem, hogy meg tud élni egy olyan zsebirányító, aki nem tud "menekülésből" jól passzolni (tavaly nem tudott).
Nos; CP 4018 passzolt yard-al és 22 TD-vel zárta a 2012-es szezont, ami nem is lenne olyan vállalhatatlan, ha zárójelben mellé nem tennék a 4-12-es idényt (AFCW 2-4) + a sok kulcshelyzetben való töketlenkedést. Arról nem beszélve, hogy a KC2 meccsen DMC+Goodson páros a lelkét kifutotta, Reece olyan ment slotban is hogy betojás... 😊 volt futójáték is, támogatás is. Passzjáték nem volt. De ez csak egy meccs volt... Persze; le lehet szelídíteni a kérdést a pénz körüli vitára, csak - sajnos - nem erről van szó, hanem a franchise QB posztról. A QB need-es csapat nem olyan csapat, ahol az a probléma, hogy sokat keres a QB, hanem az, hogy szar a QB. Mondhatnánk, hogy mindenki szar volt körötte és Knopp volt a valódi ratyi. De ez sem igaz. Én bízom a megújulásban; szerintem CP nem kezdőnek való.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
sziasztok! Darrius Heyward-Beyről mondanátok pár szót?Nagyon nem ismerem, nem tudom, hogy mire lehet képes egy jó irányítóval.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
deyell
Ket oldal kell minden dealhez...gondolom Walker es az ugynoke sem veletlenul ide jottek vegul...itt kaphat kezdo posztot legnagyobb valoszinuseggel es ok ezt akarjak meglovagolni...amugy ha jol jatszik jovore mi is visszahozhatjuk majd...jovore lesz cap space mar


Mike Jenkins egy alacsony dealen johetne athidalo megoldasnak...Rolni
lesz cap space, de ettől még nem fogunk játékosokat túlfizetni. márpedig ha Walker fut egy jó szezont, elvihetik nagy pénzért, mint pl. Bryantet, mi pedig nézhetünk új megoldás után.

még azért igazolhatnánk, olcsóért. Peyton Hillis, Alan Branch, Kerry Rhodes, Mike Jenkins közül valaki jó lenne.deyell
Igazad van, de például Branch-et se engedték el cap hell ellenére. Sztem, ha olyat nyújt és nem csak egy évre jött (drafton kiderülhet) akkor visszahozható lesz...
Még várok én is pár igazolást, ahogy tovább esik a piac...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
deyell
Ket oldal kell minden dealhez...gondolom Walker es az ugynoke sem veletlenul ide jottek vegul...itt kaphat kezdo posztot legnagyobb valoszinuseggel es ok ezt akarjak meglovagolni...amugy ha jol jatszik jovore mi is visszahozhatjuk majd...jovore lesz cap space mar


Mike Jenkins egy alacsony dealen johetne athidalo megoldasnak...Rolni
lesz cap space, de ettől még nem fogunk játékosokat túlfizetni. márpedig ha Walker fut egy jó szezont, elvihetik nagy pénzért, mint pl. Bryantet, mi pedig nézhetünk új megoldás után.

még azért igazolhatnánk, olcsóért. Peyton Hillis, Alan Branch, Kerry Rhodes, Mike Jenkins közül valaki jó lenne.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Shane ugye officially gone...így King és társai(versenytársai) éra következhet.

Szerencsénkre Goro is figyelt erre:
 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na azért srácok ne essünk már át a ló másik oldalára!!
Mi az, hogy nem tartod CP elég jónak a kezdéshez??
CP egy erős fal mögött top20 irányító lehet sztem rendes futójáték mellett.
Ha a fal tud adni neki némi időt és nem futásból, menekülésből kell dobálnia akkor elég pontos. Ha van futójáték ami támogassa és nem egyértelmű, h passz jön akkor azért komoly vérengzést tudna még mindig rendezni sztem.
CPvel egyedül a fizetése miatt van némi gond, de RM eddigi munkájának köszönhetően sztem végül szerződés baszogatás nélkül is beférünk vele a cap alá, ami elég fontos lenne, mert jövőre majd könnyen el lehet köszönni tőle. Addigra vagy TP kerül olyan szintre, h neki adják a stafétát vagy draft első körében érkezhet a fr. QB...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mondjuk Sparano bácsi szakértelmében én is nagyon bízom!
Azért az elég komoly tényező lenne a számunkra ha DMC futna egy hasonló évet,mint H. Jackson alatt (csak mondjuk végre a sérülést kihagyhatná a szezon menetrendből)
Sőt ha CP-t tényleg kivágjuk és adunk egy évet TP - nek, akkor meg pláne nem lenne mindegy,hogy mekkora súlyt kapna. Egy jól működős DMC komoly teher mentesítés lenne.

UI: Bocs megint elragadott a TP láz 😊 De attól még igaz, akár CPre vetítve is.Cubehead
- Are you ready for a good time?
- Iam ready-ready-ready! 😀

Egy hatékony fallal erősen-kétkedve-és-nagyon-talán CP is működőképesebb lehetne (ha megkapja azt a 3-5 sec-t / play akkor egy ügyes-egészséges DMC-vel lehet bármi...+ Reece, Ford, Moore, Streater...), de továbbra sem tartom őt elég jónak a kezdéshez... TP-t meg nem tudjuk. A TE kérdés marad, de ha Tony fantáziát lát a jelen helyzetben, akkor miért ne? Nem engedték volna Myers-t, ha nem így lenne - szerintem.
Arra gondolok, hogy ha TP kap esélyt, akkor egy erőfutó (Goodson sajna elment) és/vagy egy slot receiver igazolás kellene még (attól függetlenül, hogy Ford és Reece is használható). Ha CP akkor egy erőfutó, a komolyabb "védelmi igények" miatt 1-2 falterminátor és Moore mellé egy bevethető fizikális deep (nekem nagy favoritom volt Boldin... 😕 ).

Sparano bá' kevergessen csak a boszikonyhában... szerintem; idénre meglesz a min 20pts/game offense, ami esélyt ad a győzelmekre. Akár az Offense, akár a turnover-machine Defense, vagy egy returntd-machine special fogja eldönteni a W sorsát...). Ha idén csinálunk egy 9-7-et akkor eljött a feltámadás és kit érdekel, hogy ki nyeri a tálat (kivéve, ha a copfbojz :-P)?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
deyell
Ket oldal kell minden dealhez...gondolom Walker es az ugynoke sem veletlenul ide jottek vegul...itt kaphat kezdo posztot legnagyobb valoszinuseggel es ok ezt akarjak meglovagolni...amugy ha jol jatszik jovore mi is visszahozhatjuk majd...jovore lesz cap space mar


Mike Jenkins egy alacsony dealen johetne athidalo megoldasnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
jó lesz az o-line, meglátjátok. nem lesz para, Pollack szar volt tavaly, de most majd Sparano összerakja.

egyébiránt most olvasom csak, hogy Vance Walker 1 éves szerződést kapott, és ez rohadtul nem tetszik. jók az 1 éves "prove it" szerződések egyébként, mert nem lesz dead money utána, de csak olyan játékosoknál, akiknél valami gáz van, karakterproblémások, sérülékenyek, adnak nekik egy éves dealt, hogy mutassa meg, mit tud, de Walkerre egyik sem igaz, 25 éves még, tavaly bizonyított, van benne upside, megint úgy járhatunk vele, mint Wheelerrel, lesz 1 jó éve nálunk, aztán egy capmilliomos csapat elviszi, túlfizetve. Sims esetében jó az 1 éves deal, mert sérülésveszély van nála, ha Jenkinst leigazoljuk, nála is megfelelő ez, vagy a Broncos is jól csinálta DRC-vel. de Walker esetében ez nem egyáltalán nem tetszik, neki elég motiváció, hogy végre kezdő lehet, és szerintem biztosan jól járunk majd vele, amíg nálunk játszik.deyell
Mondjuk Sparano bácsi szakértelmében én is nagyon bízom!
Azért az elég komoly tényező lenne a számunkra ha DMC futna egy hasonló évet,mint H. Jackson alatt (csak mondjuk végre a sérülést kihagyhatná a szezon menetrendből)
Sőt ha CP-t tényleg kivágjuk és adunk egy évet TP - nek, akkor meg pláne nem lenne mindegy,hogy mekkora súlyt kapna. Egy jól működős DMC komoly teher mentesítés lenne.

UI: Bocs megint elragadott a TP láz 😊 De attól még igaz, akár CPre vetítve is.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
jó lesz az o-line, meglátjátok. nem lesz para, Pollack szar volt tavaly, de most majd Sparano összerakja.

egyébiránt most olvasom csak, hogy Vance Walker 1 éves szerződést kapott, és ez rohadtul nem tetszik. jók az 1 éves "prove it" szerződések egyébként, mert nem lesz dead money utána, de csak olyan játékosoknál, akiknél valami gáz van, karakterproblémások, sérülékenyek, adnak nekik egy éves dealt, hogy mutassa meg, mit tud, de Walkerre egyik sem igaz, 25 éves még, tavaly bizonyított, van benne upside, megint úgy járhatunk vele, mint Wheelerrel, lesz 1 jó éve nálunk, aztán egy capmilliomos csapat elviszi, túlfizetve. Sims esetében jó az 1 éves deal, mert sérülésveszély van nála, ha Jenkinst leigazoljuk, nála is megfelelő ez, vagy a Broncos is jól csinálta DRC-vel. de Walker esetében ez nem egyáltalán nem tetszik, neki elég motiváció, hogy végre kezdő lehet, és szerintem biztosan jól járunk majd vele, amíg nálunk játszik.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Természetesen én is számolok Berg-l is meg Nix-l is/Briesel-l is. A komoly tengelyt úgy értettem,hogy jelentősen megkönnyítené Berg és Nix/Briesel dolgát ha körben így nézne ki a fal.Cubehead
Zach Hurddel is számoljunk. tavaly nem játszott, mert ő alapvetően PBS guy. most bizonyíthat, egyetemen megmutatta, hogy van benne potenciál, három évig volt kezdő. volt egy pletyka róla, hogy visszavonul, de szerencsére kamu, letörölte azt a tweetet később. RG/RT lehet belőle, futásblokkolás az erőssége

Veldheer - Bergstrom - Wisniewski - Nix/Brisiel - Barnes/Hurd

drafton azért húzzunk egy LG-t a középső körökben. vagy ha Bergstrom nem válik be, első körben Warmack/Cooper egy letrade után esetleg.deyell
Zach Hurd-ről a legutolsó infóm nekem is az volt,hogy vissza vonul (azóta nem is hallottam felőle), ezért is nem írtam bele a felsorolásba!
Természetesen ha tud RT-t játszani akkor jöhet, ahogy írtad is! Barnes amúgy sem hosszú távú opció, inkább csak tűzoltás és mentor. Szóval ha ténylegesen van benne potenciál és az edzők plusz Barnes elő tudja belőle hozni akkor hajrá!
Ha össze áll egy fiatal és jó O line akkor az hosszú időre komoly erőt jelentene a számunkra!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Természetesen én is számolok Berg-l is meg Nix-l is/Briesel-l is. A komoly tengelyt úgy értettem,hogy jelentősen megkönnyítené Berg és Nix/Briesel dolgát ha körben így nézne ki a fal.Cubehead
Zach Hurddel is számoljunk. tavaly nem játszott, mert ő alapvetően PBS guy. most bizonyíthat, egyetemen megmutatta, hogy van benne potenciál, három évig volt kezdő. volt egy pletyka róla, hogy visszavonul, de szerencsére kamu, letörölte azt a tweetet később. RG/RT lehet belőle, futásblokkolás az erőssége

Veldheer - Bergstrom - Wisniewski - Nix/Brisiel - Barnes/Hurd

drafton azért húzzunk egy LG-t a középső körökben. vagy ha Bergstrom nem válik be, első körben Warmack/Cooper egy letrade után esetleg.deyell
Sam Hurdöt olvastam elsőre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Természetesen én is számolok Berg-l is meg Nix-l is/Briesel-l is. A komoly tengelyt úgy értettem,hogy jelentősen megkönnyítené Berg és Nix/Briesel dolgát ha körben így nézne ki a fal.Cubehead
Zach Hurddel is számoljunk. tavaly nem játszott, mert ő alapvetően PBS guy. most bizonyíthat, egyetemen megmutatta, hogy van benne potenciál, három évig volt kezdő. volt egy pletyka róla, hogy visszavonul, de szerencsére kamu, letörölte azt a tweetet később. RG/RT lehet belőle, futásblokkolás az erőssége

Veldheer - Bergstrom - Wisniewski - Nix/Brisiel - Barnes/Hurd

drafton azért húzzunk egy LG-t a középső körökben. vagy ha Bergstrom nem válik be, első körben Warmack/Cooper egy letrade után esetleg.

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
DA beszélt Roach szerepéről. egyértelműen a védelem/öltöző vezérének szánja (quarterback of our defense), sokat vár tőle, dicsérte az intelligenciáját, leült vele beszélgetni, elmondta neki, milyen szerepet szán neki, Roach erre hajlandóságot mutatott. special teamsben is jó lehet

 blogs.suntimes.com/bears/2013/03/raiders_coach_expects_big_thin.html

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
ESPN Dallas reports that the Raiders are interested in free agent CB Mike Jenkins.

jöjjön... amilyen helyzetben vagyunk jelenleg, mindenképpen erősítés lenne, bár sajnos hasonlóan (vagy talán még inkább) sérülékeny, mint Bartell és Spencerdeyell
Akkor meg minek?
Csak foglalná a roster helyet.BMG
utánanéztem most, és rosszul emlékeztem, IR-re nem került, csak 2011-ben volt sok sérülése, kificamodott váll, combizomhúzódás, voltak problémák a nyakával meg a térdével is, de ennek ellenére játszott. rossz hír az, hogy a Cowboys szurkolók szerint Jenkins gyáva, nem fizikális corner, aki nem szeret szerelni. ilyenekből volt egy pár nálunk az utóbbi időkben (Buchanon, Washington, Van Dyke) - más kérdés, hogy szerintem ha ilyen sérülések ellenére a pályán tudott lenni, akkor mégsem lehet azt mondani, hogy nem kemény

nem tudunk jobbat jelenleg, szóval még mindig azt mondom, hogy jöjjön, korrekt áron.deyell
Egyetértek, bár a gyávaságot kissé túlzónak tartom. A szereléseivel inkább az a gond, hogy gyakran nem a megfelelő szerelést választja, ezért az atletikusabb receiverekkel szemben bajba kerülhet. Megváltást nem, de előrelépést mindenképpen jelentene - szerintem is.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ESPN Dallas reports that the Raiders are interested in free agent CB Mike Jenkins.

jöjjön... amilyen helyzetben vagyunk jelenleg, mindenképpen erősítés lenne, bár sajnos hasonlóan (vagy talán még inkább) sérülékeny, mint Bartell és Spencerdeyell
Akkor meg minek?
Csak foglalná a roster helyet.BMG
utánanéztem most, és rosszul emlékeztem, IR-re nem került, csak 2011-ben volt sok sérülése, kificamodott váll, combizomhúzódás, voltak problémák a nyakával meg a térdével is, de ennek ellenére játszott. rossz hír az, hogy a Cowboys szurkolók szerint Jenkins gyáva, nem fizikális corner, aki nem szeret szerelni. ilyenekből volt egy pár nálunk az utóbbi időkben (Buchanon, Washington, Van Dyke) - más kérdés, hogy szerintem ha ilyen sérülések ellenére a pályán tudott lenni, akkor mégsem lehet azt mondani, hogy nem kemény

nem tudunk jobbat jelenleg, szóval még mindig azt mondom, hogy jöjjön, korrekt áron.

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
ESPN Dallas reports that the Raiders are interested in free agent CB Mike Jenkins.

jöjjön... amilyen helyzetben vagyunk jelenleg, mindenképpen erősítés lenne, bár sajnos hasonlóan (vagy talán még inkább) sérülékeny, mint Bartell és Spencerdeyell
Akkor meg minek?
Csak foglalná a roster helyet.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egy kis érdekesség:

Darrius Heyward-Bey, Mike Mitchell, Matt Shaughnessy és Brandon Myers idei távozásával a 2009-es draft összes választottja távozott a csapattól. Ez jól mutatja, hogy mennyire rossz irányba mentünk eddig a választásokkal,szerződésekkel.


Jenkins egy próbát megérne.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ESPN Dallas reports that the Raiders are interested in free agent CB Mike Jenkins.

jöjjön... amilyen helyzetben vagyunk jelenleg, mindenképpen erősítés lenne, bár sajnos hasonlóan (vagy talán még inkább) sérülékeny, mint Bartell és Spencer

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Megnéztük Michael Brooks DT-t (East Carolina,Sr,6-2,294) a CBS-en UDFA-nak jelölték.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
igaz

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Olyasmi érzésem van vele kapcsolatban, mint anno volt McClain-nel, hogy nem értettem mi a felhajtás körülötte, aztán meggyőzött mindenki, hogy ő nagyon jó lesz, erre tessék, meg lettem győzve és most meg már mindenki szidja, én meg védtem szegénykét. 😊Bruce
😊
Szerencsere Floyd egyik legnagyobb erossege a jatek szeretete, a motivaltsaga, a remek motorja...Rolni
Ugyanezt mondták akkor is, hogy nagyon jól motivált, jó vezéregyéniség. Szóval ezek csak üres szavak egyelőre!