NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Olyasmi érzésem van vele kapcsolatban, mint anno volt McClain-nel, hogy nem értettem mi a felhajtás körülötte, aztán meggyőzött mindenki, hogy ő nagyon jó lesz, erre tessék, meg lettem győzve és most meg már mindenki szidja, én meg védtem szegénykét. 😊Bruce
😊
Szerencsere Floyd egyik legnagyobb erossege a jatek szeretete, a motivaltsaga, a remek motorja...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Shane alairt 3evre a Texanshoz 5,5Mert.
Sok sikert neki!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Olyasmi érzésem van vele kapcsolatban, mint anno volt McClain-nel, hogy nem értettem mi a felhajtás körülötte, aztán meggyőzött mindenki, hogy ő nagyon jó lesz, erre tessék, meg lettem győzve és most meg már mindenki szidja, én meg védtem szegénykét. 😊
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Engem nem aggaszt a szívprobléma, mert ha zöld utat kapott, akkor nincs probléma!
Viszont nem gondolnám, hogy ő lesz az általunk draftolt, pedig neki örülnék. Sharrif Floydnak a legkevésbé, nekem ő ilyen tucatjátékosnak tűnik. Akkor legyen Fisher inkább.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Engem is aggaszt kisse a szivdolog!

Kaelin Burnett (Kevin occse) alairta az ERFA "tendert"...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Nem rossz kis összefoglalása a mostani keretnek!
 bleacherreport.com/articles/1577189-predicting-oakland-raiders-starting-lineup-post-week-1-of-free-agency



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Star-nál engem zavar a szívproblémája. Tudom, hogy green light van az orvosok részéről, de aggaszt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Vki már berakta nemrég:
 www.nfl.com/draft/story/0ap1000000152528/article/sharrif-floyd-tackles-his-difficult-past-with-eye-on-a-better-future
csak most volt időm megnézni...egyre kevésbé tudnék dönteni 😊Rolni
Csak,hogy teljes legyen a döntés képtelenség 😊
 www.silverandblackpride.com/2013/3/20/4129958/scouting-report-star-lotulelei

 www.silverandblackpride.com/2013/3/21/4133672/sharrif-floyd-profile-by-darlington



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vki már berakta nemrég:
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ylldny1okrpevqhy5max
Sharrif Floyd tackles his difficult past with eye on a better future
Bullied as a boy and abused by a man he believed to be his father, Sharrif Floyd emerged from a difficult childhood to become one of the 2013 NFL Draft's top prospects. Jeff Darlington tells the story.

csak most volt időm megnézni...egyre kevésbé tudnék dönteni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Szerintem meg ha ő a legjobb elérhető ember az adott pick-en akkor nem luxus.Bruce
nem lennénk vele beljebb. Mondjuk 1/3ra benn lesz a Joeckel/Floyd/Fisher/Star 4-s valamelyike(+Werner, Jordan...) szóval bőven lesz akár OL, akár Front7 prospect.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem meg ha ő a legjobb elérhető ember az adott pick-en akkor nem luxus.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Aso hiaba volt a liga egyik legjobb CBje...aztan amellett a front7 mellett mire mentunk vele?

DL/OL!!Rolni
abszolút így van, átlag CB-kkel is el lehet karistolni, ha van megfelelő pass rush (ami jelenleg nincs, de a drafton orvosoljuk majd ezt a problémát, remélem)

mondjuk egy fasza cornerback elkelne a tradíciók miatt legalább, a csapat NFL-történelme során mindig volt egy elit CB-nk legalább, még ha nem is volt épp SB-kaliber a csapat: Willie Brown, Lester Hayes, Mike Haynes, Terry McDaniel, Charles Woodson, Nnamdi Asomugha. 2011 óta nincs egy ilyen sem a csapatban.

---

McKenzie beszélt Jarvis Jonesról:

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/22/reggie-mckenzie-on-jarvis-jones-you-cant-change-what-you-see-on-tape/

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Aso hiaba volt a liga egyik legjobb CBje...aztan amellett a front7 mellett mire mentunk vele?

DL/OL!!Rolni
k.baszott luxus pick lenne most cornert húzni szerintem is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Aso hiaba volt a liga egyik legjobb CBje...aztan amellett a front7 mellett mire mentunk vele?

DL/OL!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
 www.cbssports.com/nfl/draft/players/1737099/dee-milliner

nem tűnik rossz gyereknek
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
És ha első körben secoundary jönne? tudom korai de most a leggyengébb csapatrész,Barnes resing egy évre sztem megoldja az RT kérdést,no meg eddig ugyis csak defet épitettünk.Amugy meg nem olyan korai mint ha kickert húznánk 😊Fa
1/3 corner? no way.

még, ha olyan kihagyhatatlan lenne mint PP volt 2 éve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
És ha első körben secoundary jönne? tudom korai de most a leggyengébb csapatrész,Barnes resing egy évre sztem megoldja az RT kérdést,no meg eddig ugyis csak defet épitettünk.Amugy meg nem olyan korai mint ha kickert húznánk 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
most akkor köré építünk vagy eladjuk?Amadeus91
Ha jön megfelelő offer én el tudom képzelni, h eladjuk. Továbbra is imádom a stílusát, de továbbra is rizikósnak érzem egy ennyire sérülékeny emberre alapozni a dolgokat. Sztem érkezik így is úgy is RB még, aki optimális esetben kiegészíti DMC-t, míg legrosszabb esetben helyettesítenie kéne...
DMCnek ez a hülye új fejelős szabály sem kedvez sztem...bár elég magas RB, szeret beledőlni a védőkbe 😊Rolni
Inkább vállal, vagy valahogy oldalról, de a fejtető nem jellemző rá.BMG
azért volt rá példa, emlékszem, hogy leradírozta így Weddle-t, meg Craig Dahlt is, mikor még a Ramsben játszott.

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
most akkor köré építünk vagy eladjuk?Amadeus91
Ha jön megfelelő offer én el tudom képzelni, h eladjuk. Továbbra is imádom a stílusát, de továbbra is rizikósnak érzem egy ennyire sérülékeny emberre alapozni a dolgokat. Sztem érkezik így is úgy is RB még, aki optimális esetben kiegészíti DMC-t, míg legrosszabb esetben helyettesítenie kéne...
DMCnek ez a hülye új fejelős szabály sem kedvez sztem...bár elég magas RB, szeret beledőlni a védőkbe 😊Rolni
Inkább vállal, vagy valahogy oldalról, de a fejtető nem jellemző rá.
Meg előbb úgyis stiff arm-mal próbálkozik.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
most akkor köré építünk vagy eladjuk?Amadeus91
Ha jön megfelelő offer én el tudom képzelni, h eladjuk. Továbbra is imádom a stílusát, de továbbra is rizikósnak érzem egy ennyire sérülékeny emberre alapozni a dolgokat. Sztem érkezik így is úgy is RB még, aki optimális esetben kiegészíti DMC-t, míg legrosszabb esetben helyettesítenie kéne...
DMCnek ez a hülye új fejelős szabály sem kedvez sztem...bár elég magas RB, szeret beledőlni a védőkbe 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Spekuláció csak
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
most akkor köré építünk vagy eladjuk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Raiders | Darren McFadden trade bait?
Wed, 20 Mar 2013 05:12:46 -0700

There has been speculation the Oakland Raiders could be interested in trading RB Darren McFadden in order to acquire extra draft picks. The Raiders do not have a second or fifth-round pick in the NFL Draft. However, McFadden is in the final year of his contract and he is often injured, so the team may not be able to receive a premium pick in return. The Raiders also have a thin backfield and may not be able to afford trading McFadden.Bruce
Elkezdődött az uborkaszezon.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Raiders | Darren McFadden trade bait?
Wed, 20 Mar 2013 05:12:46 -0700

There has been speculation the Oakland Raiders could be interested in trading RB Darren McFadden in order to acquire extra draft picks. The Raiders do not have a second or fifth-round pick in the NFL Draft. However, McFadden is in the final year of his contract and he is often injured, so the team may not be able to receive a premium pick in return. The Raiders also have a thin backfield and may not be able to afford trading McFadden.Bruce
Valaki adna érte egy 2.-at vihetné felőlem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Darren McFadden trade bait?
Wed, 20 Mar 2013 05:12:46 -0700

There has been speculation the Oakland Raiders could be interested in trading RB Darren McFadden in order to acquire extra draft picks. The Raiders do not have a second or fifth-round pick in the NFL Draft. However, McFadden is in the final year of his contract and he is often injured, so the team may not be able to receive a premium pick in return. The Raiders also have a thin backfield and may not be able to afford trading McFadden.